kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako smo danas?

Stranica 23 / 40. Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Go down

Kako smo danas? - Page 23 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 06.07.15 11:21

Alhambra je napisao/la:

ja sam se jednom infiltrirala u radove na javnoj prometnici ispred moje kuće...bilo mi u interesu da neke stvari naprave kako ja hoću, pa se predstavila kao zamjenik nadzornog, al eto..igrom slučaja baš tu i živim  Kako smo danas? - Page 23 3114667799 ...čim sam počela stručnu spiku i postavila par pitanja, odmah smo se dogovorili Kako smo danas? - Page 23 1523192931

meni je genijalac neki neznani londonski zajebant. Radila grupa radnika nesto na plocniku a on obukao onaj sefovski plavi mantil i naredijo im da prekopaju najprometniju londonsku ulicu popreko, metar sirine i metar dubine. Oni prekopali i otisli i to stajalo danima tako i svi cekaju da se to konacno finisira a niko nema pojma zasto se uopce prekopalo Kako smo danas? - Page 23 1523192931. Jedno deset dana je trajao opci krkljanac dok se sve moguce gradske sluzbe nisu usuglasile da nemaju pojma cemu taj kanal i zatrpali ga...Kako smo danas? - Page 23 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 23 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 06.07.15 11:24

kišna glista je napisao/la:neki dan bila kod roditelja i opet primijetim da mi nešto fali ... i onda skužim da su posjekli trešnju ... pa jebote, dok mi je baka bila živa, dvorište je izgledalo ko rajski vrt a sad sve nešto jadno i mizerno ... ali cijela ulica je takva ... dugo nisam prošla njome i baš sam ostala šokirana kad sam vidjela koliko drveća nedostaje ... gadi mi se sada proći njome

meni je susjeda takva, neka debilusa koja dodje 15 dana godisnje a inace zivi u drugoj drzavi. Neki sing-sing tip zene, pocupala i porezala sve sto ima lisce, jer da stalno mora cistit. Oko kuce joj samo beton i zeljezo i izgleda stravicno...Kako smo danas? - Page 23 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 23 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 06.07.15 11:58

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:neki dan bila kod roditelja i opet primijetim da mi nešto fali ... i onda skužim da su posjekli trešnju ... pa jebote, dok mi je baka bila živa, dvorište je izgledalo ko rajski vrt a sad sve nešto jadno i mizerno ... ali cijela ulica je takva ... dugo nisam prošla njome i baš sam ostala šokirana kad sam vidjela koliko drveća nedostaje ... gadi mi se sada proći njome

meni je susjeda takva, neka debilusa koja dodje 15 dana godisnje a inace zivi u drugoj drzavi. Neki sing-sing tip zene, pocupala i porezala sve sto ima lisce, jer da stalno mora cistit. Oko kuce joj samo beton i zeljezo i izgleda stravicno...Kako smo danas? - Page 23 684758713

to je sad posta prava pošast ... svi bi da mogu minivošom oprati sve i svaki listić im smeta a ne dobog da padne kakva trešnja il smokva ... jebote, u šta se ljudi pretvaraju i onda kukaju da im je loše i da su depresivni ... pa nisu ni zaslužili biti bolje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 23 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 06.07.15 12:12

kišna glista je napisao/la:

to je sad posta prava pošast ... svi bi da mogu minivošom oprati sve i svaki listić im smeta a ne dobog da padne kakva trešnja il smokva ... jebote, u šta se ljudi pretvaraju i onda kukaju da im je loše i da su depresivni ... pa nisu ni zaslužili biti bolje

takva sorta je, sto bi Esco rekao, cista psihopatija. Ko normalan moze uzivat u betonu da mi je znat. Jebote, imala je prekrasnu gliciniju, deblo ko ruka debelo a ona je porezala jer joj padaju oni cvjetici. Od onda smo na "dobar dan" jer sam joj rekao da je dusevni bolesnik i dodao jos par epiteta...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 23 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 06.07.15 12:23

a ja sam primjetila da dosta ljudi ovdje baš u zadnje vrijeme vodi račina o zelenilu i trude se da je okućnica lijepa,zelena i uredna.....

ima i takvih sa betonom,ali u maloj mjeri....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 23 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 06.07.15 12:34

Lena je napisao/la:a ja sam primjetila da dosta ljudi ovdje baš u zadnje vrijeme vodi račina o zelenilu i trude se da je okućnica lijepa,zelena i uredna.....

ima i takvih sa betonom,ali u maloj mjeri....

a ti sa betonom su u biti najvece seljacine. Valjda im dopizdilo zelenilo u mladosti pa su sad na 50 nijansi sivog betona...Kako smo danas? - Page 23 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 23 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 06.07.15 12:56

ili dica sa sela kojima je dosta zemlje i blata  Kako smo danas? - Page 23 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 23 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 06.07.15 13:24

Lena je napisao/la:ili dica sa sela kojima je dosta zemlje i blata  Kako smo danas? - Page 23 1523192931

meni nikad nije dosta toga ... ko mala sam branila tati da pokupi i baci suho lišće ... ni onda mi nije bilo jasno zašto se to mora baciti Kako smo danas? - Page 23 11484130 imam negdje i sliku gdje sjedim na hrpi lišća i ne dam ga nikome Kako smo danas? - Page 23 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 23 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 06.07.15 13:30

ma djeca znaju šta valja.....nema tu greške......
moji vole na selo kod dida otići i uvaljaju se ka prasci......opuste se tamo i cili dan su vani i ne smeta im kiša,bura,ništa......
sad ljeti je prevruće,pa odemo tamo samo koji put.....koristimo naravno vrijeme za kupanje.....
ali čim malo ohladi može se na selo......
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 23 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 06.07.15 13:31

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:ili dica sa sela kojima je dosta zemlje i blata  Kako smo danas? - Page 23 1523192931

meni nikad nije dosta toga ...  ko mala sam branila tati da pokupi i baci suho lišće ... ni onda mi nije bilo jasno zašto se to mora baciti Kako smo danas? - Page 23 11484130 imam negdje i sliku gdje sjedim na hrpi lišća i ne dam ga nikome Kako smo danas? - Page 23 1523192931  

imas li jos to lisce kuci?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 23 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 06.07.15 18:55

Ko ce doc pit koktela u mene... svi su me odjebali jer imaju preca posla... samo ja djabalebarim... :schmrtz

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 23 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 07.07.15 5:12

Vel'ka Maca je napisao/la:Ko ce doc pit koktela u mene... svi su me odjebali jer imaju preca posla... samo ja djabalebarim... :schmrtz
Jebo te,,cugat  koktele po takvoj vrucini,pa kako te nece odjebat taku nastranu..Matza alkicka Kako smo danas? - Page 23 1354420400 Kako smo danas? - Page 23 3776795594 
Kod mene grmi i sijeva kao da je treci svjetski,,opet se zajebo i popio tri espresa nakon 8 sati,,  Kako smo danas? - Page 23 424959984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 23 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 07.07.15 7:46

Lena je napisao/la:a ja sam primjetila da dosta ljudi ovdje baš u zadnje vrijeme vodi račina o zelenilu i trude se da je okućnica lijepa,zelena i uredna.....

ima i takvih sa betonom,ali u maloj mjeri....

Kod nas ima i natjecanje za najljepši balkon, vrt i okućnicu..  Kako smo danas? - Page 23 684758713 

http://metkovic-news.com/news/dodijeljena-priznanja-i-nagrade-za-najljepsi-vrt-balkon-i-okucnicu/

Ja sam jedne davne godine dobila i zahvalnicu za uređenje vrta. Sad je to šikara, ali moj je.  Kako smo danas? - Page 23 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 23 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 07.07.15 7:52

jučer sam jednu stranku umalo išamarala....donesem mu projekt, donesem doma...jer mi bilo usput, a on se meni cjenjka....jebt, pa nemam štand na placu, ono...2 kile legalizacije Kako smo danas? - Page 23 1715007743

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 23 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 07.07.15 7:52

zingaro je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Ko ce doc pit koktela u mene... svi su me odjebali jer imaju preca posla... samo ja djabalebarim... :schmrtz
Jebo te,,cugat  koktele po takvoj vrucini,pa kako te nece odjebat taku nastranu..Matza alkicka Kako smo danas? - Page 23 1354420400 Kako smo danas? - Page 23 3776795594 
Kod mene grmi i sijeva kao da je treci svjetski,,opet se zajebo i popio tri espresa nakon 8 sati,,  Kako smo danas? - Page 23 424959984

Kako smo danas? - Page 23 1523192931 ja nisam popijo tri espressa ali me 30 stupnjeva u sobi drzalo budnim protiv svih vanjskih i unutarnjih neprijatelja...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 23 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 07.07.15 7:53

metilda je napisao/la:
Lena je napisao/la:a ja sam primjetila da dosta ljudi ovdje baš u zadnje vrijeme vodi račina o zelenilu i trude se da je okućnica lijepa,zelena i uredna.....

ima i takvih sa betonom,ali u maloj mjeri....

Kod nas ima i natjecanje za najljepši balkon, vrt i okućnicu..  Kako smo danas? - Page 23 684758713 

http://metkovic-news.com/news/dodijeljena-priznanja-i-nagrade-za-najljepsi-vrt-balkon-i-okucnicu/

Ja sam jedne davne godine dobila i zahvalnicu za uređenje vrta. Sad je to šikara, ali moj je.  Kako smo danas? - Page 23 11484130

koja si ti sa slika?? Kako smo danas? - Page 23 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 23 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 07.07.15 8:01

Alhambra je napisao/la:
metilda je napisao/la:
Lena je napisao/la:a ja sam primjetila da dosta ljudi ovdje baš u zadnje vrijeme vodi račina o zelenilu i trude se da je okućnica lijepa,zelena i uredna.....

ima i takvih sa betonom,ali u maloj mjeri....

Kod nas ima i natjecanje za najljepši balkon, vrt i okućnicu..  Kako smo danas? - Page 23 684758713 

http://metkovic-news.com/news/dodijeljena-priznanja-i-nagrade-za-najljepsi-vrt-balkon-i-okucnicu/

Ja sam jedne davne godine dobila i zahvalnicu za uređenje vrta. Sad je to šikara, ali moj je.  Kako smo danas? - Page 23 11484130

koja si ti sa slika?? Kako smo danas? - Page 23 11484130

Nema mene tu. Jedne godine me je spopao entuzijazam pa sam travnjak pred kućom preorala (ne ja nego muž  Kako smo danas? - Page 23 1523192931 ) i napravila povrtnjak. Zbog sjene u kojoj se nalazi zbog bazge i susjedovih bambusa ništa nije uspjelo. Sad nam je tlaka ponovo posijati travnjak, treba oko toga puno raditi. Ne znam kako ljudi imaju vremena i volje, ja i moja vrjednija polovica smo se pravo ulijenili.  Kako smo danas? - Page 23 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 23 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 07.07.15 8:25

metilda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
metilda je napisao/la:
Lena je napisao/la:a ja sam primjetila da dosta ljudi ovdje baš u zadnje vrijeme vodi račina o zelenilu i trude se da je okućnica lijepa,zelena i uredna.....

ima i takvih sa betonom,ali u maloj mjeri....

Kod nas ima i natjecanje za najljepši balkon, vrt i okućnicu..  Kako smo danas? - Page 23 684758713 

http://metkovic-news.com/news/dodijeljena-priznanja-i-nagrade-za-najljepsi-vrt-balkon-i-okucnicu/

Ja sam jedne davne godine dobila i zahvalnicu za uređenje vrta. Sad je to šikara, ali moj je.  Kako smo danas? - Page 23 11484130

koja si ti sa slika?? Kako smo danas? - Page 23 11484130

Nema mene tu. Jedne godine me je spopao entuzijazam pa sam travnjak pred kućom preorala (ne ja nego muž  Kako smo danas? - Page 23 1523192931 ) i napravila povrtnjak. Zbog sjene u kojoj se nalazi zbog bazge i susjedovih bambusa ništa nije uspjelo. Sad nam je tlaka ponovo posijati travnjak, treba oko toga puno raditi. Ne znam kako ljudi imaju vremena i volje, ja i moja vrjednija polovica smo se pravo ulijenili.  Kako smo danas? - Page 23 3111943984

ma posadi papriku..ona voli sjenovito i vlažno...a kod tebe topline ne fali

imat ćeš paprike za izvoz Kako smo danas? - Page 23 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 23 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 07.07.15 8:34

Alhambra je napisao/la:jučer sam jednu stranku umalo išamarala....donesem mu projekt, donesem doma...jer mi bilo usput, a on se meni cjenjka....jebt, pa nemam štand na placu, ono...2 kile legalizacije Kako smo danas? - Page 23 1715007743

uz projekat ispostaviš i račun pa nek se cjenka Kako smo danas? - Page 23 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 23 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 07.07.15 8:38

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:jučer sam jednu stranku umalo išamarala....donesem mu projekt, donesem doma...jer mi bilo usput, a on se meni cjenjka....jebt, pa nemam štand na placu, ono...2 kile legalizacije Kako smo danas? - Page 23 1715007743

uz projekat ispostaviš i račun pa nek se cjenka Kako smo danas? - Page 23 684758713

jesam, al on bi spuštao cijenu svejedno
došlo mi da se okrenem i odem

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 23 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 07.07.15 8:42

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:jučer sam jednu stranku umalo išamarala....donesem mu projekt, donesem doma...jer mi bilo usput, a on se meni cjenjka....jebt, pa nemam štand na placu, ono...2 kile legalizacije Kako smo danas? - Page 23 1715007743

uz projekat ispostaviš i račun pa nek se cjenka Kako smo danas? - Page 23 684758713

jesam, al on bi spuštao cijenu svejedno
došlo mi da se okrenem i odem

dobro je dok ti ne nude da plaćaju u naturi kao što se meni dogodilo sa jednim ... skoro mi je došlo da ga pitam kako ćemo mu odrediti cijenu, jel po dužnom cm ili po satu ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 23 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 07.07.15 8:44

čitam onaj macin post sa koktelom i kanda me krenula glava boljeti ... jednom me kolegica koja ih obožava nagovorila popiti jedan i tri dana sam imala glavobolju od njega ... sad kad mi netko samo spomene koktel, sjetim se te glavobolje

al sad sam se sjetila da sam jutros odspavala pola sata na plaži a sunce je već izašlo pa valjda od toga osjećam potencijalnu glavobolju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 23 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 07.07.15 8:48

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:jučer sam jednu stranku umalo išamarala....donesem mu projekt, donesem doma...jer mi bilo usput, a on se meni cjenjka....jebt, pa nemam štand na placu, ono...2 kile legalizacije Kako smo danas? - Page 23 1715007743

uz projekat ispostaviš i račun pa nek se cjenka Kako smo danas? - Page 23 684758713

jesam, al on bi spuštao cijenu svejedno
došlo mi da se okrenem i odem

dobro je dok ti ne nude da plaćaju u naturi kao što se meni dogodilo sa jednim ... skoro mi je došlo da ga pitam kako ćemo mu odrediti cijenu, jel po dužnom cm ili po satu ...

i to sam doživjela...nudio mi patke i purice Kako smo danas? - Page 23 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 23 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 07.07.15 10:26

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

uz projekat ispostaviš i račun pa nek se cjenka Kako smo danas? - Page 23 684758713

jesam, al on bi spuštao cijenu svejedno
došlo mi da se okrenem i odem

dobro je dok ti ne nude da plaćaju u naturi kao što se meni dogodilo sa jednim ... skoro mi je došlo da ga pitam kako ćemo mu odrediti cijenu, jel po dužnom cm ili po satu ...

i to sam doživjela...nudio mi patke i purice Kako smo danas? - Page 23 3776795594

ja bih uzela patke i purice al nisam htjela njega ... jebote, kad sam vidjela koliko se kreću cijene usluga za najstariji zanat na svijetu još bi mi i sada u kući bijo i odrađivo Kako smo danas? - Page 23 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 23 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 07.07.15 10:56

al ni ovo ne zajebavam ... u krku i inače se raširila prostitucija i to među udatim ženama iz sasvim pristojnih obitelji  za koje se nikad ne bi reklo da se bave time ... nedavno je izašao članak o jednoj i mojoj kolegici pozlilo jer joj je dala ključ od kuće a ova joj od kuće napravila kupleraj dok nje nije bilo ... i jedna moja rođakinja je ošla u te vode al ono što me zaprepastilo je koliko malo naplaćuju takve usluge a i to im na kraju uzme sve neki seljober od pimpa koji ih namami u sve skupa bajkama i odjećom i cipelama koje im na kraju uzme ... jebote, nemreš vjerovati da odrasle žene mogu biti tako naivne i prodavati se za večere, krpice i cipele Kako smo danas? - Page 23 1425538829 do kud seže ženska taština, za nepovjerovati ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 23 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 23 / 40. Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.