kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako smo danas?

Stranica 22 / 40. Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

Go down

Kako smo danas? - Page 22 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 04.07.15 10:36

Vel'ka Maca je napisao/la:
metilda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Ma ne boj se mace, pas koji laje ne gricka, hihi... uostalom, imas ti puno vise toga za rec od mace, znas kako jos kazu, snaga klade valja, a um caruje, pa caruj Kako smo danas? - Page 22 3111943984

ps. Cestitke sinu, tezak faks!

Kako smo danas? - Page 22 3111943984  Moj je um odavno na odmoru, a snaga se svaki dan izležava po kauču  Kako smo danas? - Page 22 1523192931 godine polako donose svoje nove čari.  Kako smo danas? - Page 22 439160543  Stavila sam peći tortu pa se imam još malo vremena hvaliti  Kako smo danas? - Page 22 11484130

I nije sin nego kćer,  zato sam još ponosnija,  a na nju sam inače izuzetno ponosna. Za vrijeme faksa lomila je nogu dva puta i sve stizala položiti, praktično se sama školovala jer je radila po nekoliko poslova istovremeno, bila demonstrator na faksu a sada već čeka ugovor u jednoj poznatoj firmi za koju preko student servisa radi već skoro godinu dana. Dijete pametno i vrijedno na mamu...  Kako smo danas? - Page 22 11484130

P.S. Imaš li kakvu vezu u metropoli da mi zaposliš sinka duginih boja?  Kako smo danas? - Page 22 439160543

ma ovo o snazi i umu sam se malo autoironijski narugala na svoj racun jer je moj osvrt (od nekidan )na tebe djelovao (s odmakom, i meni) kao osvrt lokalnog tabadzije na svjezu krv u kvartu... pa reko, ja sam glupa snaga, a tebi sam dodijelila um jer sam pratila neke stare teme na kojima si sudjelovala i dopadale su mi se... Kako smo danas? - Page 22 684758713
Mislim na duende.

Aha, znaci kcer, jos bolje:))))) svaka cast...
a sto se tice veza, jedva sam sebe zaposlila, nisam tip od veza ni u rijeci, a kamoli zagrebu... dugino drustvance koje znam u zagrebu su uglavnom freelenseri, glumci, kreatori, slikari, plesaci... eh, doduse, ovaj jedan je prije godinu dana postao stjuard u katar airlinesu i sad zivi u dohi... mogu njega pitat ako ce uzimati nove ljude...
Sta je sinak zavrsio?

Kako smo danas? - Page 22 3111943984  Ti si ako sam dobro shvatila riba a nama ribama raspoloženje ovisi na koju nogu ustanemo.  Kako smo danas? - Page 22 1523192931 Sad kad čitam što i kako sam pisala kao duende pitam se jesam li to zbilja ja pisala.  Kako smo danas? - Page 22 3111943984
Sinak je završio komparativnu književnost, filozofiju je položio sve ispite i zbog svađe sa prodekanom nije diplomirao, a najvažnije je što aktivno zna nekoliko jezika, engleski, njemački, francuski, talijanski i latinski i ako je još koji naučio u međuvremenu. A što se tiče veza i ja sam tu tanka, nigdje nikoga, pa još kad kažu da Hercegovci drmaju metropolom (napola sam Hercegovka, po tati  Kako smo danas? - Page 22 1523192931 )

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 22 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 04.07.15 14:39

metilda je napisao/la:

Kako smo danas? - Page 22 3111943984  Ti si ako sam dobro shvatila riba

A jesam biser..... Kako smo danas? - Page 22 1523192931  Kako smo danas? - Page 22 1523192931  Kako smo danas? - Page 22 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 22 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  propolis 04.07.15 16:42

mozda    Kako smo danas? - Page 22 727654710
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 22 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 04.07.15 17:07

propolis je napisao/la:mozda    Kako smo danas? - Page 22 727654710

Kako smo danas? - Page 22 3111943984  Jesam, biser sam.  Kako smo danas? - Page 22 1523192931  Maci je bio rođendan u lipnju, a to nije mjesec Riba. I još sam joj ga čestitala.  Kako smo danas? - Page 22 1724307051
Danas definitivno nije moj dan. Čistila sam klimu i slomila joj pokopac. Sad je zalijepljen smeđom ljepenkom. Divota za vidjeti.  Kako smo danas? - Page 22 1724307051

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 22 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 04.07.15 19:53

metilda, čestitke na djetetovoj diplomi Kako smo danas? - Page 22 684758713 treba to izdurati sve do kraja i onda se nadati kakvom dobrom poslu i poslodavcu inače ništa od svega ... držim fige da će i dalje ići kako treba i sakćeri i sa sinom ... danas je grozna situacija sa tim mladima koji traže posao ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 22 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  taja 04.07.15 20:20

kišna glista je napisao/la:metilda, čestitke na djetetovoj diplomi Kako smo danas? - Page 22 684758713  treba to izdurati sve do kraja i onda se nadati kakvom dobrom poslu i poslodavcu inače ništa od svega ... držim fige da će i dalje ići kako treba i sakćeri  i sa sinom ... danas je grozna situacija sa tim mladima koji traže posao ...
bome i sa starima, i onima između
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 22 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 05.07.15 0:27

Danas neki praznik u USA,,da me jebete koji je ,,neam pojam,,neda mi se guglati,,zabo li me lijevo mudo za njiihove praznike,,al ja sam sebi narihto klimu na 12 C ..hladno je  je za popizdit pa sem moro obuc jaknu da se ne preladim,,mrzim vrucinu,,zato mi ne pada napamet izlaziti na dvor,,,fuj jebo je onaj tko je izmisli,,najradje bi sunce zbombardiro kakom raketom,,,pa shta grije tako uspalito,,josh ce mi se dignit rampa,,nedaj boze pa cu morat josh manje smanjivat temperaturu u kuci....E da..pichka im materina i vjevericama,,trgaju mj mangice i bacaju na tlo,,,pametne kurave,,,ko vele da prije sazrije,,al evo im,,,ja pokupim sve a onda one u chudu gledaju pa tko pokupi nash trud,,prvo mi doshlo da ih pokokam..al sam se sazalijo pa sam im uvalijo foru ,,kad volite mango eto vam ga u kavezu,,jedna s evec ulovila ,,pa sam je otfuro deset km od kuce,,jedna mi je uspjela zgibat,,al onu sam odveo u lupleraj,,,u park gdje ima puno vjeveritza,,al ce bit prtzanja,,,uchinijo sam joj veliku uslugu,,,i tako ,,kisha pada trava raste,,na kultnima nema laste

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 22 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 05.07.15 19:08

kišna glista je napisao/la:metilda, čestitke na djetetovoj diplomi Kako smo danas? - Page 22 684758713  treba to izdurati sve do kraja i onda se nadati kakvom dobrom poslu i poslodavcu inače ništa od svega ... držim fige da će i dalje ići kako treba i sakćeri  i sa sinom ... danas je grozna situacija sa tim mladima koji traže posao ...

Hvala Kako smo danas? - Page 22 684758713  valjda će se i za njega naći opet kakav posao, i do sada je radio jednu školsku godinu ako asistent u nastavi, možda uspije dobiti i drugu, ali to je nikakva plaća, 2400 kuna, taman da poplaća režije i da mu ostane za kavu, ako i toliko, skupa je metropola.  Kako smo danas? - Page 22 1425538829


Danas bila na svadbenom ručku od pola 1 do pola 6, ubila me hrana, a nisam mogla odoljeti jelovniku, na kraju sam se dokrajčila tortom, jedva sam disala. Kako smo danas? - Page 22 11484130   A vruće je bilo za ne izdržat... odoh sad prošetat, taman je malo zafriškalo, pirka neki vjetrić s Neretve...  Kako smo danas? - Page 22 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 22 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 05.07.15 20:48

metilda je napisao/la:
skupa je metropola.  Kako smo danas? - Page 22 1425538829



svugdje je počelo biti skupo a divlji zakon tržišta čini svoje ... nekada smo pizdili kada bi cijene pojedinih artikala narasle za pola lipe ili kunu, sad gledam neke proizvode, zna se cijena poduplat u jednom danu a da nitko ne pisne Kako smo danas? - Page 22 1425538829 oguglali smo na deranje, samo je pitanje dokada će to tako moći bez da ljudi ne svisnu od muke ... lako je nama koji smo po provincijama pa si uvijek možemo pomoć vrtovima, vlastitim kokošinjcima, al biti danas u gradovima bez te mogućnosti mora biti jebeno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 22 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 06.07.15 8:26

jebeno sam od jutra

pred par mjeseci je kolega poslao svoj strojarski projekt u jednu tvrtku koja se bavi izradom neki elaborata, kao podlogu iz koje će se vidjeti da je uvažio sve mjere zaštite okoliša i prirode, koje je u svojim uvjetima tražilo ministarstvo.
kolega je u međuvremenu dao otkaz...a ta tvrtka sada zove mene da im pojasnim gdje je u tom projektu vidljivo zadovoljenje traženih mjera.
imaju 8 pitanja..a ja tražim odgovore, koje nemrem nać.....jer ih konjina nije uopće ugradila u projekt Kako smo danas? - Page 22 490932984
naprotiv, nije ni isprojektirao sve što je trebalo, a ja sada čekam građevnu dozvolu na takav sjeban projekt.
načekat ću se...izgleda

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 22 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 06.07.15 10:03

Alhambra je napisao/la:jebeno sam od jutra

pred par mjeseci je kolega poslao svoj strojarski projekt u jednu tvrtku koja se bavi izradom neki elaborata, kao podlogu iz koje će se vidjeti da je uvažio sve mjere zaštite okoliša i prirode, koje je u svojim uvjetima tražilo ministarstvo.
kolega je u međuvremenu dao otkaz...a ta tvrtka sada zove mene da im pojasnim gdje je u tom projektu vidljivo zadovoljenje traženih mjera.
imaju 8 pitanja..a ja tražim odgovore, koje nemrem nać.....jer ih konjina nije uopće ugradila u projekt Kako smo danas? - Page 22 490932984
naprotiv, nije ni isprojektirao sve što je trebalo, a ja sada čekam građevnu dozvolu na takav sjeban projekt.
načekat ću se...izgleda

pa zovi ex kolegu i pitaj ga kako je on to zamislijo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 22 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 06.07.15 10:05

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:jebeno sam od jutra

pred par mjeseci je kolega poslao svoj strojarski projekt u jednu tvrtku koja se bavi izradom neki elaborata, kao podlogu iz koje će se vidjeti da je uvažio sve mjere zaštite okoliša i prirode, koje je u svojim uvjetima tražilo ministarstvo.
kolega je u međuvremenu dao otkaz...a ta tvrtka sada zove mene da im pojasnim gdje je u tom projektu vidljivo zadovoljenje traženih mjera.
imaju 8 pitanja..a ja tražim odgovore, koje nemrem nać.....jer ih konjina nije uopće ugradila u projekt Kako smo danas? - Page 22 490932984
naprotiv, nije ni isprojektirao sve što je trebalo, a ja sada čekam građevnu dozvolu na takav sjeban projekt.
načekat ću se...izgleda

pa zovi ex kolegu i pitaj ga kako je on to zamislijo...

nek ga zove direktor, al neće ovaj više ništa htjet imat s tim..ošo i gotovo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 22 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 06.07.15 10:08

Alhambra je napisao/la:

nek ga zove direktor, al neće ovaj više ništa htjet imat s tim..ošo i gotovo

pa ti ga zovi, tebi ce rec a tebi je i u interesu. Jebes direktora, od njega nikake koristi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 22 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 06.07.15 10:11

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

nek ga zove direktor, al neće ovaj više ništa htjet imat s tim..ošo i gotovo

pa ti ga zovi, tebi ce rec a tebi je i u interesu. Jebes direktora, od njega nikake koristi...

ma nema mi šta reć...da je znao šta treba, napravijo bi on to
vako sad ti alhambra radi i strojarstvo Kako smo danas? - Page 22 309394051

Plovak, oš mi pomoć?!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 22 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 06.07.15 10:27

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

nek ga zove direktor, al neće ovaj više ništa htjet imat s tim..ošo i gotovo

pa ti ga zovi, tebi ce rec a tebi je i u interesu. Jebes direktora, od njega nikake koristi...

ma nema mi šta reć...da je znao šta treba, napravijo bi on to
vako sad ti alhambra radi i strojarstvo Kako smo danas? - Page 22 309394051

Plovak, oš mi pomoć?!

Antisa ti je gradjevinski radnik, zna sve sa gredicama...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 22 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 06.07.15 10:31

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

nek ga zove direktor, al neće ovaj više ništa htjet imat s tim..ošo i gotovo

pa ti ga zovi, tebi ce rec a tebi je i u interesu. Jebes direktora, od njega nikake koristi...

ma nema mi šta reć...da je znao šta treba, napravijo bi on to
vako sad ti alhambra radi i strojarstvo Kako smo danas? - Page 22 309394051

Plovak, oš mi pomoć?!

Antisa ti je gradjevinski radnik, zna sve sa gredicama...

njemu ću slat na reviziju Kako smo danas? - Page 22 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 22 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 06.07.15 10:31

vidi kako je napravijo privremeni stadijon Rijeke na Rujevici, sve sa gredicama...
Kako smo danas? - Page 22 9UoAYYX
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 22 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 06.07.15 10:39

pizda je napisao/la:vidi kako je napravijo privremeni stadijon Rijeke na Rujevici, sve sa gredicama...

svaka čast, samo s ovolikim betonom i armaturom je samo sjebo statiku.
šta mu dođe ova cijev? jel to tajni prolaz za brisanje, kad tribine počnu padat?!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 22 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 06.07.15 10:59

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:vidi kako je napravijo privremeni stadijon Rijeke na Rujevici, sve sa gredicama...

svaka čast, samo s ovolikim betonom i armaturom je samo sjebo statiku.
šta mu dođe ova cijev? jel to tajni prolaz za brisanje, kad tribine počnu padat?!

jedan od reflektora...Kako smo danas? - Page 22 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 22 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 06.07.15 11:02

a fora mi je gledat kako nice kamp iz brda obraslog dracom. Ima ekipa fanatika na jednom forumu koja od prvog dana fotka kako napreduju radovi. Ubacuju se fol ko novinari, onda su ih prokuzili pa dolaze sa zastitnim kacigama i u radnim odjelima... Kako smo danas? - Page 22 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 22 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 06.07.15 11:03

Mene danas boli glava od jučerašnje fešte. Možda bi pomoglo jedno liječenje na mozambički način.  Kako smo danas? - Page 22 1523192931  Kako smo danas? - Page 22 3114667799


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 22 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 06.07.15 11:06

pizda je napisao/la:a fora mi je gledat kako nice kamp iz brda obraslog dracom. Ima ekipa fanatika na jednom forumu koja od prvog dana fotka kako napreduju radovi. Ubacuju se fol ko novinari, onda su ih prokuzili pa dolaze sa zastitnim kacigama i u radnim odjelima... Kako smo danas? - Page 22 1523192931
vdiš, super fora ... tako bih se ja mogla ubaciti u onaj kamenolom i onda još diktirati di će šta odvaliti ... samo viknem, meho, vamo dinamit a poslije sulji nek razgrće a onda ih pošaljem na godišnji dok ja sve ne pregledam

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 22 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 06.07.15 11:08

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:a fora mi je gledat kako nice kamp iz brda obraslog dracom. Ima ekipa fanatika na jednom forumu koja od prvog dana fotka kako napreduju radovi. Ubacuju se fol ko novinari, onda su ih prokuzili pa dolaze sa zastitnim kacigama i u radnim odjelima... Kako smo danas? - Page 22 1523192931
vdiš, super fora ... tako bih se ja mogla ubaciti u onaj kamenolom i onda još diktirati di će šta odvaliti ... samo viknem, meho, vamo dinamit a poslije sulji nek razgrće a onda ih pošaljem na godišnji dok ja sve ne pregledam

ja sam se jednom infiltrirala u radove na javnoj prometnici ispred moje kuće...bilo mi u interesu da neke stvari naprave kako ja hoću, pa se predstavila kao zamjenik nadzornog, al eto..igrom slučaja baš tu i živim Kako smo danas? - Page 22 3114667799 ...čim sam počela stručnu spiku i postavila par pitanja, odmah smo se dogovorili Kako smo danas? - Page 22 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 22 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 06.07.15 11:17



kako mi se gadi kako je krenuo neki trend uređivanja okućnica bez zelenila ... jebate, gledam malo kako to rade, i dođe mi bagerom sve potuckati i pustiti da raste vegetacija ... pa kako se ikome da živjeti u takvim okruženjima ... imaš dvorište i sve ti zabetonirano ... jučer plivam sa kolegicom i baš se očito vidi kako ima sve manje i manje zelenila po naselju ... sa svojom ujnom sam se posvađala na mrtvo ime kada je dala posjeći jedno ogromno stablo u dvorištu roditeljske kuće ... dan danas mi to dvorište nije ni približno tako lijepo kao kada je to stablo postojalo ... sterilno i baš ko šta je ona bila u duši

al pogotovo sada kada krenu žege, osjeti se koliko je neugodno biti u dvorištu bez stabala i vegetacije ... kod mene na livadi je uvijek par stupnjeva niža temperatura i svjež zrak

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 22 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 06.07.15 11:20

neki dan bila kod roditelja i opet primijetim da mi nešto fali ... i onda skužim da su posjekli trešnju ... pa jebote, dok mi je baka bila živa, dvorište je izgledalo ko rajski vrt a sad sve nešto jadno i mizerno ... ali cijela ulica je takva ... dugo nisam prošla njome i baš sam ostala šokirana kad sam vidjela koliko drveća nedostaje ... gadi mi se sada proći njome


Zadnja promjena: kišna glista; 06.07.15 11:21; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 22 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 22 / 40. Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.