kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.07.15 9:24

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:jučer popodne ležim na plaži a oko mene domaći isto o nekakvoj najezdi komaraca i kako ih ima brdo, kako ne mogu živiti od njih  ... pa jebote, di vi vidite te komarce ??? ja još niti jednog ni vidjela ni čula Wajter raport - Page 40 1695130124

ne vole te....šta drugo Wajter raport - Page 40 1523192931
ja jučer oko 7 uveče izašla u dvorište..u roku 5 sekundi ih je na meni bilo minimlno 15
svi gradovi prskaju protiv njih, samo kod nas ne...jer, kao..nemamo rijeku, pa nije kritično....a to što imamo 369 potoka i potočića nema veze...pa za popizditi

a mene baš ne vole ... sjećam se ko klinka kad sam sa bratom sjedila u dvorištu navečer i gledamo komarac ide, napravi krug iznad mene a onda napadne brata ... pa dođe drugi isto tako ... meni ništa, uživam a jadan brat skače i šamara se Wajter raport - Page 40 1523192931


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.07.15 9:29

na karti sve regularno ... ko da smo na eurosongu ... iz svake evropske zamlje jedan predstavnik viri i piše bodove ... Wajter raport - Page 40 11484130

a i netko tu i tamo viri iz bratske nam koreje il hirošime , uvijek sam brkala te dvije zemlje, meni oni tamo svi isti ... ljudi, poznati smo u cijelom svijetu Wajter raport - Page 40 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.07.15 9:50

kišna glista je napisao/la:na karti sve regularno ... ko da smo na eurosongu ... iz svake evropske zamlje jedan predstavnik viri i piše bodove ...  Wajter raport - Page 40 11484130

a i netko tu i tamo viri iz bratske nam koreje il hirošime , uvijek sam brkala te dvije  zemlje, meni oni tamo svi isti  ... ljudi, poznati smo u cijelom svijetu Wajter raport - Page 40 1523192931

ja u ZG, kišna u Slunju (a zato Pizde nema Wajter raport - Page 40 1523192931 )...prate nas dronovi...američanin, francuz i britanac

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.07.15 9:52

ne znam šta ovo znači, al nazvo me pizda i reko da proslijedim poruku koju mi je izdiktiro jer mu ne radi komp:

dragi moji forumaši ( tu je malo zarido )
trudijo sam se bit najbolji moderator ikada al ne mogu više. Od sada ste prepušteni sami sebi a ja odoh u novi život. Sve sam vas jednako volijo kao da ste mi djeca pa mi nemojte ništa zamjeriti. Pope, možeš konačno doći. Meni se ne da više slušati tvoje plačipizdekanje o slučaju od prije sto godina. Jebote, odrasti više

vaš bivši moderator Pizda

Wajter raport - Page 40 2758896589 zvučao je poprilično ozbiljno i uganuto i poklopio mi slušalicu prije nego sam stigla odreagirati Wajter raport - Page 40 2758896589


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.07.15 9:54

kišna glista je napisao/la:ne znam šta ovo znači, al nazvo me  pizda i reko da proslijedim poruku koju mi je izdiktiro jer mu ne radi komp:

dragi moji forumaši ( tu je malo zarido )
trudijo sam se bit najbolji moderator ikada al ne mogu više. Od sada ste prepušteni sami sebi a ja odoh u novi život. Sve sam vas jednako volijo kao da ste mi djeca pa mi nemojte ništa zamjeriti. Pope, možeš konačno doći. Meni se ne da više slušati tvoje plačipizdekanje o slučaju od prije sto godina. Jebote, odrasti više

vaš bivši moderator Pizda

Wajter raport - Page 40 2758896589  zvučao je poprilično ozbiljno i uganuto i poklopio mi slušalicu prije nego sam stigla odreagirati  Wajter raport - Page 40 2758896589

a ja ga skroooz razumijem...naradio se jadan na ovom forumu ko blesav  Wajter raport - Page 40 3776795594

eto Pope....još samo kostimić.
al, pazi se, nema više izgovaranja.....rekel si i dobil si.

al, nema smisla da sad odmah pokazujem kostimić...mistiće Pizda da njega vabim da se vrati.


Zadnja promjena: Alhambra; 02.07.15 9:58; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.07.15 9:57

ja popu obećajem da ću mu kožu derat naživo i solit radi dezinfeksije zbog tih svojih uvjeta ... samo nek dođe Wajter raport - Page 40 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.07.15 9:59

kišna glista je napisao/la:ja popu obećajem da ću mu kožu derat naživo i solit radi dezinfeksije zbog tih svojih uvjeta ... samo nek dođe Wajter raport - Page 40 1523192931

obećala si da neš ništa obećavat, al ajd...za Popa ti je oprošteno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 02.07.15 10:01

I ples Saturna i Venere.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.07.15 10:02

Yehudi je napisao/la:I ples Saturna i Venere.

jupitera i venere

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.07.15 10:03

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ja popu obećajem da ću mu kožu derat naživo i solit radi dezinfeksije zbog tih svojih uvjeta ... samo nek dođe Wajter raport - Page 40 1523192931

obećala si da neš ništa obećavat, al ajd...za Popa ti je oprošteno

rekla sam da rijetko obećajem al kad obećam, držim do svoje riječi ... pop sad nek me se dobro čuva ... ni ja ne mogu vjerovati da još pila po istom ... sad bih čak mogla i prihvatiti poziv na kavu pa će program ići uživo ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 02.07.15 10:15

kišna glista je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:I ples Saturna i Venere.

jupitera i venere

Da,u pravu si.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.07.15 10:49

ne da se jež izvuć ispod kredenca ... tvdoglav je ko točak Wajter raport - Page 40 11484130 morala otkazati pripopredaju dok se ne opusti i izađe sam al sam bar pomela ispod kredenca da mu bude lijepše tamo čmrljiti ... nisam nikad imala ovako čudnog ježa ... svi ostali su bili neki proždrljivi, odmah skaču na hranu, rondaju a ovaj neki stidljivko i neće van iz kuće ... a kad sam ga podignula sa ceste bio sav opušten, mislila sam da je mrtav a ono on hrče i spava ... tko zna šta je danima radio da je toliko izmoren ... i on je zavijao na mjesec ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.07.15 10:52

kišna glista je napisao/la:ne da se jež izvuć ispod kredenca ... tvdoglav je ko točak Wajter raport - Page 40 11484130  morala otkazati pripopredaju dok se ne opusti i izađe sam al sam bar pomela ispod kredenca da mu bude lijepše tamo čmrljiti  ... nisam nikad imala ovako čudnog ježa ... svi ostali su bili neki proždrljivi, odmah skaču na hranu, rondaju a ovaj neki stidljivko i neće van iz kuće ... a kad sam ga podignula sa ceste bio sav opušten, mislila sam da je mrtav a ono on hrče i spava ... tko zna šta je danima radio da je toliko izmoren ... i on je zavijao na mjesec ?

možda je doživio i preživio neki šok, pa je zbunit i u strahu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.07.15 11:00

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ne da se jež izvuć ispod kredenca ... tvdoglav je ko točak Wajter raport - Page 40 11484130  morala otkazati pripopredaju dok se ne opusti i izađe sam al sam bar pomela ispod kredenca da mu bude lijepše tamo čmrljiti  ... nisam nikad imala ovako čudnog ježa ... svi ostali su bili neki proždrljivi, odmah skaču na hranu, rondaju a ovaj neki stidljivko i neće van iz kuće ... a kad sam ga podignula sa ceste bio sav opušten, mislila sam da je mrtav a ono on hrče i spava ... tko zna šta je danima radio da je toliko izmoren ... i on je zavijao na mjesec ?

možda je doživio i preživio neki šok, pa je zbunit i u strahu

istraumatizirani jež Wajter raport - Page 40 3114667799 a dobro, navikla sam na takvu živinu ... ako sam psa koji je bio istraumatizirat vratila među žive valjda ću i ježa ... odo mu pričat lijepe priče vidjet šta mu se dogodilo Wajter raport - Page 40 1523192931

veli mi ova kolegica koja ga čeka da ježevi vole popit ... kaže, stavi mu kakav alkohol i odmah će izaći i biti dobre volje a možda zapjeva i koju domovini ... a ja ni kapi alkohola u kući nemam ... jebote, sad moram u dućan po štagod ... ti idi u apoteku po tabletu za poslije za psa, odo ja po kakav likerčić za ježa Wajter raport - Page 40 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 02.07.15 11:17

odi u ducan i naruci jednu Zuju za jeza...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.07.15 11:18

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ne da se jež izvuć ispod kredenca ... tvdoglav je ko točak Wajter raport - Page 40 11484130  morala otkazati pripopredaju dok se ne opusti i izađe sam al sam bar pomela ispod kredenca da mu bude lijepše tamo čmrljiti  ... nisam nikad imala ovako čudnog ježa ... svi ostali su bili neki proždrljivi, odmah skaču na hranu, rondaju a ovaj neki stidljivko i neće van iz kuće ... a kad sam ga podignula sa ceste bio sav opušten, mislila sam da je mrtav a ono on hrče i spava ... tko zna šta je danima radio da je toliko izmoren ... i on je zavijao na mjesec ?

možda je doživio i preživio neki šok, pa je zbunit i u strahu

istraumatizirani jež Wajter raport - Page 40 3114667799  a dobro, navikla sam na takvu živinu ... ako sam psa koji je bio istraumatizirat vratila među žive valjda ću i ježa ... odo mu pričat lijepe priče vidjet šta mu se dogodilo Wajter raport - Page 40 1523192931

veli mi ova kolegica koja ga čeka da ježevi vole popit ... kaže, stavi mu kakav alkohol i odmah će izaći i biti dobre volje a možda zapjeva i koju domovini ... a ja ni kapi alkohola u kući nemam ... jebote, sad moram u dućan po štagod ... ti idi u apoteku po tabletu za poslije za psa, odo ja po kakav likerčić za ježa Wajter raport - Page 40 3114667799

kupiću je svakako...ako ne dam pasici, uzeću je ja...šteta da propane Wajter raport - Page 40 1523192931

-------

https://kultnix.forumcroatian.com/viewtopic.forum?t=927

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 06.07.15 9:17

vani ugodno iznenadjenje, ocekivao sam pakao kao proteklih dana  a kad ono, sasvim se lijepo moze prosetat. Cak i blago pirka...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.