kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poruke za ONE TAMO...

Stranica 4 / 27. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 27  Next

Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  propolis 01.07.15 13:11

kišna glista je napisao/la:
metilda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
metilda je napisao/la:

Propolis bi se dobro uklopio na onom tamo forumu, posebno na mojoj Jutarnjoj ćakuli.  Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 3111943984

ne smije ti plovak tamo ni primirisati ... buffy ga je banirala čim se pojavio Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 3114667799

Ozbiljno?  Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 3111943984 A što je to uradio da ga je buffy onako ozbiljna banirala.  Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 3671336489

a ništa, pisao šlampavo i nepismeno pa smo svi mislili da to kiki opet zajebava pa je letio prije nego je stigo Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 1523192931
po obicaju neistina vise puta ponavljana postaje istina

uopce nisam nista napisao ili mozda jedan dva posta a i tada sam jos mislčio da je to kao normalan forum
no akobse ne varam ti si digla metlu na noge jer si bila u zavadi sa kikije a mislila si da je to on makar je i sam to demantirao ..

svi ste vi stari kultasi paranoicni manje vise  Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 2733991369
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  propolis 01.07.15 13:22

Vel'ka Maca je napisao/la:
propolis je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Meni jos nitsmrdis, nit mirises (matilda), vrijeme ce mi pokazati ako se zadrzis i odlucis da smo ti simpaticni...  Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 684758713
ovako na prvu, contra su ti sljedece karakteristike: nit pusis, nit pijes, nit izazivas kavgu, ne ides u gostijonu, ne galamis, ne psujes, vjerujes u ortodoksnog boga Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 11484130
a pro su: imas duginog sina, lijepis lijepe slicice i lijepe misli, imas afiniteta za ovaj forum

vjerujem da smo si obrnuto proporcionalne Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 3111943984

ali ja volim kad je puno razlicith glava na gumnu, dinamike radi, velko M
opet po obicaju seruckas i uzimas si pravo koje ti ne pripada a sto temeljis na temelju svojih upisa  Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 439160543

i nisam niciji odvjetnik vec samo promatrac kojem kao i tebi neke stvari idu na pizdinih dvajst i nesto  Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 3111943984

propolishe, zlato, a zasto ja ne bi imala pravo na svoje misljenje i vidjenje?!?!?! O cemu ti pricas? To je i ono sto mi ide na kurcinu kod tebe, uvijek nabrajas dane, nikad ne izgovoris svoje misljenje, samo brabonjas. Misljenja su kao supci, svak ih ima. Ne znaci da je moje u pravu, ja samo imam pravo glasno ga iznjeti. Odjebi od mene sa tim tvojim rukavicama do ramena, nisi mi zanimljiv, nebitan si. Pokazi se, podastrij se, pa mozemo na ruku.

metilda je tek dosla, tek njusi i osluskuje baricu u kojoj pliva, s vremenom ce kdluciti koliko ce pokazati i dati od sebe i hoce li uopce. Ali da u globalu ne pusim samozatajne ljude, to isto stoji i ti se mozes postaviti na glavu, ali tako je i nikako drugacije. Za tebe cak mogu reci da mi od tog neimanja mirisa vec pomalo lrelazis u smrdljivce. Odjebi.
kao pšrvo jednoj djevojci oli ti zene ne pristaje biti toliko vulgarna oli prosta Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 2634474203

nadalje sto se jezdis pa i ja samo iznosim svoj misljenje ili vidjenje seruckanja

to sto si malo po kompleksna i opterecenja svojim kompleksicima i to sto te muci kroz svoju zahebanciju naglasavas ne oslobadja te u podsvijesti svijesnosti sama sebe ili nis ne bu manje ak se zejebabas na svoj racun

negdje nabrajam dane,negdje zajebavam srbe,negdje promoviram hrvatski turizam  a negdje samo citam Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 3111943984

opusti se i prihvati istinu i ne zaboravi, ovdje je sve iluzija

Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 727654710
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 01.07.15 17:54

Joj, plovak, misicu, ti si meni tako ljigav Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 1523192931

sto se tice vulgarnosti i prostakluka to ti je underground chic, cultura na tragu olivera frljica. becka skola koju ti kakti prakticiras (tracanje u 4 oka na kavicama) ti je tak passe...

a ovo ostalo kaj si nadrobio, samospoznaja i suocavanje sa sobom i strahovima su tako i toliko oslobadjajuci... savjetujem ti da se ne petljas u teme u koje se ne razumijes jer laprdas.

ljigi-ljigi Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 3859399978

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 01.07.15 22:33

kišna glista je napisao/la:
metilda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
metilda je napisao/la:

Propolis bi se dobro uklopio na onom tamo forumu, posebno na mojoj Jutarnjoj ćakuli.  Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 3111943984

ne smije ti plovak tamo ni primirisati ... buffy ga je banirala čim se pojavio Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 3114667799

Ozbiljno?  Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 3111943984 A što je to uradio da ga je buffy onako ozbiljna banirala.  Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 3671336489

a ništa, pisao šlampavo i nepismeno pa smo svi mislili da to kiki opet zajebava pa je letio prije nego je stigo Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 1523192931
slabo je on stigao išta napisati... mislim da je bio presudan onaj venso avatar kojeg je kiksi imao godinama ...   Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 01.07.15 22:48

cat_claw je napisao/la:


Bitvice, javicu ti se na pp, ako stvarno dolazis u Bec. Samo ne mogu pronaci onaj post gde si napisala kada tacno dolazis. Na odmoru sam poslednje dve nedelje jula, znaci uskoro, i prva nedelja avgusta. Ali idemo i na more, pa se nadam da sam ja tu kad i ti dodjes. Posle moram malog odvesti do mojih i bar 3 dana ostati, pa se vracam, pa opet Bec, pa opet kod mojih.
Ukoliko me mislis odbiti, ako vec budes bila u guzvi, ucini to sto neznije, a ne onako kao Jehudi, kad je brutalno odbio sirotog Ljubitelja... Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 34zehjp Evo, suze mi kretose...Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 34zehjp

čuj odbiti tebe... misosveto, makaršta... pa nisam ja ona mraka zadarska... stvarno ne znam kako se on nosi s odlaskom ljubitelja nakon one brutalnosti Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 3102334490 ... ma mene bi bilo sram pogledati se u špiglo  Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 2329918616

srećice, tamo sam od 22. do 28.7. i ako budeš imala vremena, s užitkom bih kavenisala s tobom... il štogod drugog  Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 652962366

svakako mi pošalji kontakt broj na pp, no ne kvari si zbog mene planove godišnjeg odmora, jer ću ubuduće prilično često dolaziti u tvoj grad... vidjet ćemo se prije ili kasnije   Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 01.07.15 23:44

pope ne žuljaj gredu sa svojim uvietima...  Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 3601362807
i baš mi je drago da ćeš ti platiti kavu... i ćevape... i tortu od sira... s limetom...  Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 11484130

ljudi dragi, tu i tamo, ode bitwe u darlingrad osunčati svoje snežno belo telo... stojte mi dobro i ne zaboravite se posvađati pešest puta... 
nadam se da će se naći i neka dobra duša koja će mi napraviti sažetak da ne čitam sve odreda... Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 1523192931 
ma ćirit ću ja s moba, ali nema šansi da tipkam s tog sranja... PREMA TOME!!! čestitam roćkase svima koji ga imaju u srpnju i vidimo se u kolovozu...  Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 02.07.15 0:05

btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
metilda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ne smije ti plovak tamo ni primirisati ... buffy ga je banirala čim se pojavio Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 3114667799

Ozbiljno?  Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 3111943984 A što je to uradio da ga je buffy onako ozbiljna banirala.  Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 3671336489

a ništa, pisao šlampavo i nepismeno pa smo svi mislili da to kiki opet zajebava pa je letio prije nego je stigo Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 1523192931
slabo je on stigao išta napisati... mislim da je bio presudan onaj venso avatar kojeg je kiksi imao godinama ...   Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 1523192931

ma jok, pisao je i tamo nešto ... kako on to kaže, promovirao je rvacki turizam i jadranje pa sam ga i tamo zajebavala oko toga i strana svijeta ... ne idu mu pa ne idu ... nikako ne kuži tu orijentaciju Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 02.07.15 7:48

btw je napisao/la:pope ne žuljaj gredu sa svojim uvietima...  Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 3601362807
i baš mi je drago da ćeš ti platiti kavu... i ćevape... i tortu od sira... s limetom...  Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 11484130

ljudi dragi, tu i tamo, ode bitwe u darlingrad osunčati svoje snežno belo telo... stojte mi dobro i ne zaboravite se posvađati pešest puta... 
nadam se da će se naći i neka dobra duša koja će mi napraviti sažetak da ne čitam sve odreda... Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 1523192931 
ma ćirit ću ja s moba, ali nema šansi da tipkam s tog sranja... PREMA TOME!!! čestitam roćkase svima koji ga imaju u srpnju i vidimo se u kolovozu...  Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 727654710

bezobrazno dugo te neće biti, falit ćeš Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 684758713
al ajd..neka te, uživaj Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 3214182331

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 02.07.15 9:35

alhambra, eno ti tamo pop postavlja neke uvjete ... jebote, taj je pun uvjeta ko onaj moj jež buha Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 1619348112  i onda se čudi što nitko neće na kavu sa njim .... ko da ulaziš u eu a ne ideš na kavu ... dok uspiješ sve te uvjete ispuniti, zaboraviš da si kavu i dogovarao ... koliko znam do sada je samo pizdi uspjelo sve to ispuniti a mi ostali nikako ... da mi je znati u čemu je kvaka ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 02.07.15 9:39

kišna glista je napisao/la:alhambra, eno ti tamo pop postavlja neke uvjete ... jebote, taj je pun uvjeta ko onaj moj jež buha Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 1619348112  i onda se čudi što nitko neće na kavu sa njim .... ko da ulaziš u eu a ne ideš na kavu  ... dok uspiješ sve te uvjete ispuniti, zaboraviš da si kavu i dogovarao ... koliko znam do sada je samo pizdi uspjelo sve to ispuniti a mi ostali nikako ... da mi je znati u čemu je kvaka ?

a..pičim vidjet Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 02.07.15 9:42

Pope, koje sad opet uvjete postavljaš?
prvi ne znam koji bi mogel biti, a  drugi znam...ok, bum ti pokazala  Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 3084372643  Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 3114667799


ko je kya? kakva anketa?

nickita i liđeja Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 2319274739

ajmo, nickita...go, go Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 3776795594


Zadnja promjena: Alhambra; 02.07.15 9:45; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 02.07.15 9:42

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:alhambra, eno ti tamo pop postavlja neke uvjete ... jebote, taj je pun uvjeta ko onaj moj jež buha Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 1619348112  i onda se čudi što nitko neće na kavu sa njim .... ko da ulaziš u eu a ne ideš na kavu  ... dok uspiješ sve te uvjete ispuniti, zaboraviš da si kavu i dogovarao ... koliko znam do sada je samo pizdi uspjelo sve to ispuniti a mi ostali nikako ... da mi je znati u čemu je kvaka ?

a..pičim vidjet Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 11484130

ajd vidi, možda ti prođeš bolje ... kad sam ja trebala na kavu sa njim, stigla mi lista uvjeta, ja to pročitala i odmah odustala ... jebote, ta nisam superman da mogu sve to ispuniti u tako kratkom roku ... jebat ga

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 02.07.15 9:47

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:alhambra, eno ti tamo pop postavlja neke uvjete ... jebote, taj je pun uvjeta ko onaj moj jež buha Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 1619348112  i onda se čudi što nitko neće na kavu sa njim .... ko da ulaziš u eu a ne ideš na kavu  ... dok uspiješ sve te uvjete ispuniti, zaboraviš da si kavu i dogovarao ... koliko znam do sada je samo pizdi uspjelo sve to ispuniti a mi ostali nikako ... da mi je znati u čemu je kvaka ?

a..pičim vidjet Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 11484130

ajd vidi, možda ti prođeš bolje ... kad sam ja trebala na kavu sa njim, stigla mi lista uvjeta, ja to pročitala i odmah odustala ... jebote, ta nisam superman da mogu sve to ispuniti u tako kratkom roku ... jebat ga

vidila....kažem, 1. uvjet nisam sigurna koji je, ali mogu nagadžat...vezan je uz Pizdeka
2. ću mu udovoljit, vene za tim godinama Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 02.07.15 10:59

btw je napisao/la:
čuj odbiti tebe... misosveto, makaršta... pa nisam ja ona mraka zadarska... stvarno ne znam kako se on nosi s odlaskom ljubitelja nakon one brutalnosti Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 3102334490 ... ma mene bi bilo sram pogledati se u špiglo  Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 2329918616

srećice, tamo sam od 22. do 28.7. i ako budeš imala vremena, s užitkom bih kavenisala s tobom... il štogod drugog  Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 652962366

svakako mi pošalji kontakt broj na pp, no ne kvari si zbog mene planove godišnjeg odmora, jer ću ubuduće prilično često dolaziti u tvoj grad... vidjet ćemo se prije ili kasnije   Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 684758713


Juuupiiiii!!! Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 3827645783

Samo sto si ubola dane kada smo mi na moru. Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 34zehjp
Nadala sam se da ces bar mrvicu ranije doci.

Ali ako ces cesce dolaziti, onda se bas radujem. Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 1zouo36 Glumicu turistickog vodica i svuda cu te voditi. Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 1zouo36 Nadam se da volis hodati. Ja po prvom bezirku uopste ne koristim prevoz.

Sad citam da si danas kod Darlice.

Valjda ces uhvatiti moj broj telefona na pp.

Kad smo vec god toga. Neko me je zvao iz Hrvatske, a meni je dok radim iskljucen ton. Ne prepoznajem broj. Poslednje tri cifre su 186.
Je l ima neko od vas tako nesto? Darlica, Lasta i Pipika nisu. Ne znam niciji drugi broj. Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 Qnwg93

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 02.07.15 11:04

cat_claw je napisao/la:
Kad smo vec god toga. Neko me je zvao iz Hrvatske, a meni je dok radim iskljucen ton. Ne prepoznajem broj. Poslednje tri cifre su 186.
Je l ima neko od vas tako nesto? Darlica, Lasta i Pipika nisu. Ne znam niciji drugi broj. Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 Qnwg93

to mi baca na popov broj ... bit će sad hoće tražiti azil kod tebe

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 02.07.15 11:21

kišna glista je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
Kad smo vec god toga. Neko me je zvao iz Hrvatske, a meni je dok radim iskljucen ton. Ne prepoznajem broj. Poslednje tri cifre su 186.
Je l ima neko od vas tako nesto? Darlica, Lasta i Pipika nisu. Ne znam niciji drugi broj. Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 Qnwg93

to mi baca na popov broj ... bit će  sad hoće tražiti azil kod tebe

nije...Popov svršava na 394 Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  pizda 02.07.15 11:22

btw je napisao/la:pope ne žuljaj gredu sa svojim uvietima...  Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 3601362807
i baš mi je drago da ćeš ti platiti kavu... i ćevape... i tortu od sira... s limetom...  Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 11484130

ljudi dragi, tu i tamo, ode bitwe u darlingrad osunčati svoje snežno belo telo... stojte mi dobro i ne zaboravite se posvađati pešest puta... 
nadam se da će se naći i neka dobra duša koja će mi napraviti sažetak da ne čitam sve odreda... Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 1523192931 
ma ćirit ću ja s moba, ali nema šansi da tipkam s tog sranja... PREMA TOME!!! čestitam roćkase svima koji ga imaju u srpnju i vidimo se u kolovozu...  Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 727654710

nemoj se slucajno druzit sa Darlom, ona je sa konkurentskog foruma, niza klasa...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  pizda 02.07.15 11:23

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
Kad smo vec god toga. Neko me je zvao iz Hrvatske, a meni je dok radim iskljucen ton. Ne prepoznajem broj. Poslednje tri cifre su 186.
Je l ima neko od vas tako nesto? Darlica, Lasta i Pipika nisu. Ne znam niciji drugi broj. Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 Qnwg93

to mi baca na popov broj ... bit će  sad hoće tražiti azil kod tebe

nije...Popov svršava na 394 Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 1523192931

kako to funkcionira, kazes mu "394" i on svrsi? Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 02.07.15 11:25

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
Kad smo vec god toga. Neko me je zvao iz Hrvatske, a meni je dok radim iskljucen ton. Ne prepoznajem broj. Poslednje tri cifre su 186.
Je l ima neko od vas tako nesto? Darlica, Lasta i Pipika nisu. Ne znam niciji drugi broj. Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 Qnwg93

to mi baca na popov broj ... bit će  sad hoće tražiti azil kod tebe

nije...Popov svršava na 394 Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 1523192931

kako to funkcionira, kazes mu "394" i on svrsi? Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 1523192931

tak nekak Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 02.07.15 11:26

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:pope ne žuljaj gredu sa svojim uvietima...  Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 3601362807
i baš mi je drago da ćeš ti platiti kavu... i ćevape... i tortu od sira... s limetom...  Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 11484130

ljudi dragi, tu i tamo, ode bitwe u darlingrad osunčati svoje snežno belo telo... stojte mi dobro i ne zaboravite se posvađati pešest puta... 
nadam se da će se naći i neka dobra duša koja će mi napraviti sažetak da ne čitam sve odreda... Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 1523192931 
ma ćirit ću ja s moba, ali nema šansi da tipkam s tog sranja... PREMA TOME!!! čestitam roćkase svima koji ga imaju u srpnju i vidimo se u kolovozu...  Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 727654710

nemoj se slucajno druzit sa Darlom, ona je sa konkurentskog foruma, niza klasa...

kuya jedna...kako nas je neprimjetno i perfidno odjebala
nek se napuši duvana

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  pizda 02.07.15 11:32

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

to mi baca na popov broj ... bit će  sad hoće tražiti azil kod tebe

nije...Popov svršava na 394 Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 1523192931

kako to funkcionira, kazes mu "394" i on svrsi? Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 1523192931

tak nekak Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 1619348112

jebote, ima fetis na brojeve. Trebao je ozenit neku numerologinju. Dozivljavao bi cijeli dan uzastopne organizme... Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  pizda 02.07.15 11:33

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:pope ne žuljaj gredu sa svojim uvietima...  Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 3601362807
i baš mi je drago da ćeš ti platiti kavu... i ćevape... i tortu od sira... s limetom...  Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 11484130

ljudi dragi, tu i tamo, ode bitwe u darlingrad osunčati svoje snežno belo telo... stojte mi dobro i ne zaboravite se posvađati pešest puta... 
nadam se da će se naći i neka dobra duša koja će mi napraviti sažetak da ne čitam sve odreda... Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 1523192931 
ma ćirit ću ja s moba, ali nema šansi da tipkam s tog sranja... PREMA TOME!!! čestitam roćkase svima koji ga imaju u srpnju i vidimo se u kolovozu...  Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 727654710

nemoj se slucajno druzit sa Darlom, ona je sa konkurentskog foruma, niza klasa...

kuya jedna...kako nas je neprimjetno i perfidno odjebala
nek se napuši duvana

izgleda da je prica sa ercegovcem ozbiljnija nego li se na pocetku mislilo. Ercegovac pusi zdrav duhan i zdravo jebe, eto sto je...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 10.07.15 0:17

razmišljala sam postoji li na ovom forumu thema želja i pozdrava i ugledam ovu. ne znam o čemu se tu radi ali da ne listam dalje tražeći, ovdje ostavljam poruku za saru, moju vjernu forum, fb ali nadasve private prijateljicu neka svrati malo Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 684758713 

saro, puno dobrih želja i pozdrava ti šaljem a poruka ti stoji evo tu gore Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  pizda 10.07.15 7:52

lastavica je napisao/la:razmišljala sam postoji li na ovom forumu thema želja i pozdrava i ugledam ovu. ne znam o čemu se tu radi ali da ne listam dalje tražeći, ovdje ostavljam poruku za saru, moju vjernu forum, fb ali nadasve private prijateljicu neka svrati malo Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 684758713 

saro, puno dobrih želja i pozdrava ti šaljem a poruka ti stoji evo tu gore Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 684758713

pridruzujem se zeljama ali nece ona jer mrzi cigu. Sto to ima veze, mrzim ga i ja pa mi svejedno ne smeta...Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 10.07.15 9:25

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:razmišljala sam postoji li na ovom forumu thema želja i pozdrava i ugledam ovu. ne znam o čemu se tu radi ali da ne listam dalje tražeći, ovdje ostavljam poruku za saru, moju vjernu forum, fb ali nadasve private prijateljicu neka svrati malo Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 684758713 

saro, puno dobrih želja i pozdrava ti šaljem a poruka ti stoji evo tu gore Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 684758713

pridruzujem se zeljama ali nece ona jer mrzi cigu. Sto to ima veze, mrzim ga i ja pa mi svejedno ne smeta...Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 684758713
sara ne mrzi cigu Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 684758713

a i smijala se jučer poruci Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 4 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 27. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 27  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.