kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poruke za OVE VAMO

Stranica 7 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 7 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  pizda 30.07.15 13:42

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

to je već bijo pa mu se nije svidjelo ... reko da je dosadno Poruke za OVE VAMO - Page 7 1523192931

mos mislit zabave, neka sugava kometa a ti jasis na njoj i sibas svemirom. Gledao bi se cim prije zapucat u neku planetu da im izazovem veliki prasak...

pa tako reci ... ti bi u stvari bio bog i stvarao nove svjetove ... kreativac al da imaš svoje obožavatelje  Poruke za OVE VAMO - Page 7 1523192931

sumnjam da bi me stanovnici tih planeta bas obozavali... Poruke za OVE VAMO - Page 7 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 7 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Gost 30.07.15 13:45

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

to je već bijo pa mu se nije svidjelo ... reko da je dosadno Poruke za OVE VAMO - Page 7 1523192931

mos mislit zabave, neka sugava kometa a ti jasis na njoj i sibas svemirom. Gledao bi se cim prije zapucat u neku planetu da im izazovem veliki prasak...

pa tako reci ... ti bi u stvari bio bog i stvarao nove svjetove ... kreativac al da imaš svoje obožavatelje  Poruke za OVE VAMO - Page 7 1523192931

sumnjam da bi me stanovnici tih planeta bas obozavali... Poruke za OVE VAMO - Page 7 1523192931

pa ne ti ... ali oni koje bi stvorijo na novonastalim planetama nakon bi se sve stišalo i imao dovoljno blata da praviš ljudske figurice


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 7 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Lena 30.07.15 14:12

da možemo birat sve po našem guštu i da ide glatko opet ne bi valjalo.....
izgleda da je najveća mudrost trudit se napravit po svom i mijenjat stvari koje se daju promijeniti......one druge neka jezde kako mogu.....

svečano izjavljujem da mi se dosadilo kupat!
ne sjeća se kad sam se ovoliko iskupala.....možda jedino kao klinka.....

nije mi se toliko dosadilo kupat koliko jako sunce ne podnosim.....oko sredine ljeta počne me češat koža.....smeta mi bit dugo na suncu.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 7 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Gost 30.07.15 17:34

Ja jos ni jednom ove godine... i ne fali mi kupanje... ni prosle godine se nisam okupala... prethodnih jednom, dvaput... ali znam kad se uspijem natjerat i dovuc do mora da mi bude lipo, al nikako se natirat... ustvari ne da mi se po gradskim plazama kupat, tu mislim na crc, jer u rijeci se nisam okupala preko trideset godina...
moram se plovku uvalit na jedrilicu... od danas radim na zatopljavanju odnosaja.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 7 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  pizda 31.07.15 7:56

Vel'ka Maca je napisao/la:Ja jos ni jednom ove godine... i ne fali mi kupanje... ni prosle godine se nisam okupala... prethodnih jednom, dvaput... ali znam kad se uspijem natjerat i dovuc do mora da mi bude lipo, al nikako se natirat... ustvari ne da mi se po gradskim plazama kupat, tu mislim na crc, jer u rijeci se nisam okupala preko trideset godina...
moram se plovku uvalit na jedrilicu... od danas radim na zatopljavanju odnosaja.

ako ces sa Plovkom na krstarenje moras proc kaskaderski tecaj sa naglaskom zapucavanja u lucice i plovila. Nema tu mnogo odmora vec napetost, strah i gomila andrenalina...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 7 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Lena 31.07.15 8:36

zamislite mjacu i plivka kako krstare jadranom.....mislim da bi nakon pola sata plivak bio negdje u dubokom moru.....bacit sa palube  Poruke za OVE VAMO - Page 7 1523192931 Poruke za OVE VAMO - Page 7 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 7 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Gost 31.07.15 8:42

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Ja jos ni jednom ove godine... i ne fali mi kupanje... ni prosle godine se nisam okupala... prethodnih jednom, dvaput... ali znam kad se uspijem natjerat i dovuc do mora da mi bude lipo, al nikako se natirat... ustvari ne da mi se po gradskim plazama kupat, tu mislim na crc, jer u rijeci se nisam okupala preko trideset godina...
moram se plovku uvalit na jedrilicu... od danas radim na zatopljavanju odnosaja.

ako ces sa Plovkom na krstarenje moras proc kaskaderski tecaj sa naglaskom zapucavanja u lucice i plovila. Nema tu mnogo odmora vec napetost, strah i gomila andrenalina...

treba imati na umu da plovak traži vitalne i jake žene koje mogu daleko bacit špagu, preskočit bar dva metra udalj i vezat jedrilicu jer sam nije takav Poruke za OVE VAMO - Page 7 11484130 maca bi sa njim začas došla u top formu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 7 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Gost 31.07.15 8:45

Lena je napisao/la:zamislite mjacu i plivka kako krstare jadranom.....mislim da bi nakon pola sata plivak bio negdje u dubokom moru.....bacit sa palube  Poruke za OVE VAMO - Page 7 1523192931 Poruke za OVE VAMO - Page 7 1523192931

ne bi njemu maca dala pričati ... vidiš kako ona odma muškarca stavi na mjesto ... jebat a ne pričati ... i tako i treba ... a ne ja, budala, meni samo pričaju Poruke za OVE VAMO - Page 7 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 7 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Lena 31.07.15 10:20

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:zamislite mjacu i plivka kako krstare jadranom.....mislim da bi nakon pola sata plivak bio negdje u dubokom moru.....bacit sa palube  Poruke za OVE VAMO - Page 7 1523192931 Poruke za OVE VAMO - Page 7 1523192931

ne bi njemu maca dala pričati ... vidiš kako ona odma muškarca stavi na mjesto ...  jebat a ne pričati ... i tako i treba ... a ne ja, budala, meni samo pričaju Poruke za OVE VAMO - Page 7 3114667799
ludo jedna Poruke za OVE VAMO - Page 7 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 7 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  pizda 31.07.15 10:43

kišna glista je napisao/la:

treba imati na umu da plovak traži  vitalne i jake žene koje mogu daleko bacit špagu, preskočit bar dva metra udalj i vezat jedrilicu jer sam nije takav Poruke za OVE VAMO - Page 7 11484130  maca bi sa njim začas došla u top formu

nema potrebe za tolikim komplikaciama. Zaveze Macu za spag i baci je u vodu. Jedrilica stane ko ukopata...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 7 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Gost 31.07.15 11:11

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

treba imati na umu da plovak traži  vitalne i jake žene koje mogu daleko bacit špagu, preskočit bar dva metra udalj i vezat jedrilicu jer sam nije takav Poruke za OVE VAMO - Page 7 11484130  maca bi sa njim začas došla u top formu

nema potrebe za tolikim komplikaciama. Zaveze Macu za spag i baci je u vodu. Jedrilica stane ko ukopata...

Poruke za OVE VAMO - Page 7 3114667799

budalo Poruke za OVE VAMO - Page 7 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 7 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Gost 31.07.15 11:33

Poruke za OVE VAMO - Page 7 YASJ0qj

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 7 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Gost 31.07.15 11:56

Poruke za OVE VAMO - Page 7 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 7 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Gost 01.08.15 9:58

pizda je napisao/la:toplo je pa se valjda ludima ne da pisati...Poruke za OVE VAMO - Page 7 684758713


oko 22 kada je napokon mir i kada sam ( donekle ) sve završila nemam snage niti za upaliti lap top, samo se izvrnem i provirim na fcb preko šugavog ( čitaj pametnog )  mobitela ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 7 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Yehudi 01.08.15 10:00

Pa dis tičice.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 7 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Gost 01.08.15 10:10

Yehudi je napisao/la:Pa dis tičice.


 ooooooo yehi, dragi .... evo, malo sam svratila, uhvatila 5 minuta ...

kako vam je bilo na ferijama?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 7 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Yehudi 01.08.15 10:40

Hvala napitanju vrlo dobro.


Poruke za OVE VAMO - Page 7 2mquag8

 Eo vidi di sam se kupao. Poruke za OVE VAMO - Page 7 1523192931

 Jesi li ti osunčata?

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 7 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Gost 01.08.15 11:21

Yehudi je napisao/la:Hvala napitanju vrlo dobro.


Poruke za OVE VAMO - Page 7 2mquag8

 Eo vidi di sam se kupao. Poruke za OVE VAMO - Page 7 1523192931

 Jesi li ti osunčata?


ej, ovo di ste bili je predivno. i pretpostavljam, bilo je ludo i nezaboravno Poruke za OVE VAMO - Page 7 684758713

moram ti priznati da sam imala lijepu boju, baš sam bila potamnila, bronze skins and cinnamon tans ....  Poruke za OVE VAMO - Page 7 3111943984
ali nisam se kupala 2 tjedna do sada, možda i malo više, pa je boje otišlo .... sad ću opet. možda sutra  Poruke za OVE VAMO - Page 7 684758713




Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 7 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Gost 03.08.15 11:13

Vel'ka Maca je napisao/la:Ja jos ni jednom ove godine... i ne fali mi kupanje... ni prosle godine se nisam okupala... prethodnih jednom, dvaput...

vidiš, ja to nikako nemerem skužit...kako vi ljudi s mora ne volite ić na kupanje ...a pod nosom vam sve...SVEEE...i to badavaaaaa

Maco, jel ti uopće znaš plavati? Poruke za OVE VAMO - Page 7 1523192931 Poruke za OVE VAMO - Page 7 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 7 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  pizda 03.08.15 12:05

Alhambra je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Ja jos ni jednom ove godine... i ne fali mi kupanje... ni prosle godine se nisam okupala... prethodnih jednom, dvaput...

vidiš, ja to nikako nemerem skužit...kako vi ljudi s mora ne volite ić na kupanje ...a pod nosom vam sve...SVEEE...i to badavaaaaa

Maco, jel ti uopće znaš plavati? Poruke za OVE VAMO - Page 7 1523192931 Poruke za OVE VAMO - Page 7 3114667799

Pa i nije tako pod nosom. Trebas sjest u auto i otic do plaze. Pa se vratis a u autu 100 stupnjeva i dodjes doma znjojniji nego li si krenijo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 7 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Gost 03.08.15 12:11

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Ja jos ni jednom ove godine... i ne fali mi kupanje... ni prosle godine se nisam okupala... prethodnih jednom, dvaput...

vidiš, ja to nikako nemerem skužit...kako vi ljudi s mora ne volite ić na kupanje ...a pod nosom vam sve...SVEEE...i to badavaaaaa

Maco, jel ti uopće znaš plavati? Poruke za OVE VAMO - Page 7 1523192931 Poruke za OVE VAMO - Page 7 3114667799

Pa i nije tako pod nosom. Trebas sjest u auto i otic do plaze. Pa se vratis a u autu 100 stupnjeva i dodjes doma znjojniji nego li si krenijo...

jebate, a šta je fureštima drugačije?? i još masno i bezobrazno skupo plate smještaj, kojekakve izmišljene takse i pristojbe...ali idu...idu na more i kupaju se Poruke za OVE VAMO - Page 7 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 7 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  pizda 03.08.15 13:17

Alhambra je napisao/la:

jebate, a šta je fureštima drugačije?? i još masno i bezobrazno skupo plate smještaj, kojekakve izmišljene takse i pristojbe...ali idu...idu na more i kupaju se Poruke za OVE VAMO - Page 7 1523192931

to ne mogu shvatit da ga jebes Poruke za OVE VAMO - Page 7 684758713. Nema teorije da bi se toliko patio zato da se par dana kupam u moru. Kad vidim koji put oni prevale, one silne kolone i przenje na suncu satima...
Lijepo sjednu u avion, dodju, smjeste se u hotel i nema nikakvih muka...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 7 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Gost 04.08.15 3:22

Ako vam steka forum prvo stavite ruku na auspuh od laptopa,,(tamo gdje izlazi zrak koji izbacuje vani mali ventilatorcic) ako je zrak jako topal imate problem zacepljenja,Savjet od onog debila Eska da odete na pumpu i kompresovanim zrakom izduvate nece vam pomoci jer nije samo prasina u pitanju nego je i mast koja pomaze transformaciju topline sa procesora  vec u kristaliziranom stanju..Dklem,,moje iskustvo,,nisam mogao pogledati skoro ni jedan YT video,,a da ne govorim o filmu,,sve je stekalo..Dok nisam popizdio i rastavio Laptop u dijelove.Hladnjak je bio toliko zacepljen prasinom i raznim mucicama da je cudo kako je uopce radio,Sada je brz ko kobra iako je star par godina,,Znam da zenskice vole to nositi u krevet pa im preporucujem jeftini hladnjak za lapic,,Poruke za OVE VAMO - Page 7 Slika-975001-5450f7fb36067-default Poruke za OVE VAMO - Page 7 3776795594,Daklem,,mozda vam pomogne usisavach,,Ako ga rastavljate,,,obavezno nnijeti novu termichku mast na procesor,Ustvari,,,guglajte na YT..tao se moze naci puno dobrih savjeta. Poruke za OVE VAMO - Page 7 3791038771


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 7 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Gost 04.08.15 7:15

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

jebate, a šta je fureštima drugačije?? i još masno i bezobrazno skupo plate smještaj, kojekakve izmišljene takse i pristojbe...ali idu...idu na more i kupaju se Poruke za OVE VAMO - Page 7 1523192931

to ne mogu shvatit da ga jebes Poruke za OVE VAMO - Page 7 684758713. Nema teorije da bi se toliko patio zato da se par dana kupam u  moru. Kad vidim koji put oni prevale, one silne kolone i przenje na suncu satima...
Lijepo sjednu u avion, dodju, smjeste se u hotel i nema nikakvih muka...

pa jasno da nemreš, jer živiš na moru i možeš u njemu uživati kad god poželiš. 
vi ne znate cijeniti njegovu ljepotu i kvalitetu života uz more Poruke za OVE VAMO - Page 7 3601362807
al to ti je ono...da moraš iz nekog razloga odseliti na kontinent, bio bi nezadovoljan i nesretan i žalio bi za obalom, klimom i svim ostalim što sada možda ni ne primjećuješ.


Zadnja promjena: Alhambra; 04.08.15 7:16; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 7 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Gost 04.08.15 7:16


uduplalo mi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 7 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.