kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poruke za OVE VAMO

Stranica 3 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 3 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Gost 22.07.15 12:35

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
novi vlasnici jednog od mog šteneta su i prije njega imali malamuta, koji si je u dvorištu, ispod naslaganih drva metrica, iskopao rupu kao sklonište. pas je uginuo od starosti i sad je u kuću došlo ovo novo derle....kojem je, za pronać tu rupu, trebalo ravno pola sata otkako je došao u novi dom. kažu da ne izlazi iz nje Poruke za OVE VAMO - Page 3 1619348112

svaki pas najviše volji sam nalaziti rupe il praviti brloge ... tako i ova moja sada po kući ... ima predivnu veliku pletenu košaru, dekice, divota al jok, ona sama izabere gdje će ležati i nema šanse natjerati je u košaru jednom kad je skužila da ne mora ...

istina Poruke za OVE VAMO - Page 3 684758713
kad je moj Aron bio malen i još u kući, puno je spavao i to u raznim smješnim pozama, a mjesta za spavanje je mijenjao svakih 5 minuta.
kad bi ga vidjela tako...pukla bi od smijeha i brzo tiho pozvala ostale da ga dođu vidjet. međutim, čim bi se vratila do njega...njega više nema, već je na drugom mjestu i u novoj pozi Poruke za OVE VAMO - Page 3 1619348112
to i sad radi....ujutro perem zube u kupaoni, dođem do prozora i vidim gdje je...odem natrag do umivaonika i završim s pranjem...pogledam opet van, već je 10 metara dalje i spava čvrsto ko da se cijelu noć nije pomicao, a ne mjesečario na 30 raznih mjesta Poruke za OVE VAMO - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 3 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Gost 22.07.15 14:02

Prdno nethaer...uć može samo onaj koji se nije odjavio. Ostali njet.
Prognoze su da im je sve ošlo u povijest. Potop.
Saće živnut Đagoda forum. Svi će navalit na tu splav.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 3 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Yehudi 22.07.15 15:02

Aj neka, baš mi drago. Poruke za OVE VAMO - Page 3 1523192931

Posebno za debelog pedera -maksu- i onu krmaču puficu.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 3 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Gost 22.07.15 20:48

Alhambra je napisao/la:Prdno nethaer...uć može samo onaj koji se nije odjavio. Ostali njet.
Prognoze su da im je sve ošlo u povijest. Potop.
Saće živnut  Đagoda forum. Svi će navalit na tu splav.

Propale sve piesmice i citati koje sam marljivo ko mravak stavljala godinama.  Poruke za OVE VAMO - Page 3 4273974228
A i antonac se taman ponovo registriro.  Poruke za OVE VAMO - Page 3 11484130 Palo mi na pamet, isuf35 je iz solina, da nije antonac isuf?  Poruke za OVE VAMO - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 3 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Gost 23.07.15 6:59

Alhambra je napisao/la:Prdno nethaer...uć može samo onaj koji se nije odjavio. Ostali njet.
Prognoze su da im je sve ošlo u povijest. Potop.
Saće živnut  Đagoda forum. Svi će navalit na tu splav.

nie valjda da su mi ubili sve one moje nickove tamo ? pa di će im duša ? Poruke za OVE VAMO - Page 3 4273974228

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 3 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Gost 23.07.15 7:13

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:Prdno nethaer...uć može samo onaj koji se nije odjavio. Ostali njet.
Prognoze su da im je sve ošlo u povijest. Potop.
Saće živnut  Đagoda forum. Svi će navalit na tu splav.

nie valjda da su mi ubili sve one moje nickove tamo ? pa di će im duša ?  Poruke za OVE VAMO - Page 3 4273974228

jesi probala uć?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 3 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Gost 23.07.15 7:20

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:Prdno nethaer...uć može samo onaj koji se nije odjavio. Ostali njet.
Prognoze su da im je sve ošlo u povijest. Potop.
Saće živnut  Đagoda forum. Svi će navalit na tu splav.

nie valjda da su mi ubili sve one moje nickove tamo ? pa di će im duša ?  Poruke za OVE VAMO - Page 3 4273974228

jesi probala uć?

nisam ... Poruke za OVE VAMO - Page 3 1523192931  al ajd, probam sada

probala sa dva nicka al ne ide niti jedan .... Poruke za OVE VAMO - Page 3 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 3 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Gost 24.07.15 9:15

sigurno ste puno puta u životu čuli onu narodnu...najebo je ko žuti

nikad mi nije bilo jasno šta to znači, al evo danas saznala Poruke za OVE VAMO - Page 3 11484130
__________________________________________________________

Stara legenda kaže da jednom godišnje, u noći između 1. i 2. avgusta, rijeka Neretva svojim čudnim šumom, neki se zaklinju da je to rika, doziva svoje žrtve.
Iz dubokih virova i brzaca tada navodno dopire rika čudesnih podvodnih bića, koja se okupljaju i odabiru svoju žrtvu.
Stanovnici njenih obala znali su da se svakog 2. augusta, posebno u vrijeme podnevne molitve, ne smiju kupati i tražiti osvježenja u njenim dubinama.
Roditelji su brižno pazili da im djeca toga dana ne idu na Neretvu na kupanje. Ta je rika u toploj i mirnoj ljetnoj noći dopirala, glasi priča, do ušiju samo onih koji su rijeku voljeli i poštovali njena pravila.

Priča o čudnom strancu stiže iz davnih vremena, kada je Mostar bio sasvim maleni gradić. Jednog takvog 2. avgusta u grad je došao naočit mladić, žute kose i obrva. Nije se znalo od kuda je došao, ni kako se zove, a ni on o tome nije govorio.

Hodao je Mostarom, obilazio dućane, razgovarao je s ljudima. Plijenio ih je svojom uglađenošću, dobrotom i obrazovanjem.
Stanovnici Mostara nisu primijetili kada se, umoran i pregrijan od nesnošljive avgustovske vrućine (ćelopeka), ne znajući za legendu, spustio na obalu rijeke, pažljivo odložio svoju odjeću i skočio u blagotvornu svježinu i plavetnilo rijeke. Više se nije pojavio.

Danima poslije, vješti plivači s Neretve tražili su njegovo tijelo u virovima, po pećinama uzduž i poprijeko modre rijeke. Uzaludno.
Stranac je nestao kao što je i došao.
Jedini trag njegovog boravka bile su haljine, pažljivo složene na stijeni. Nisu ih dirali. Zazirali su od njih, osjećajući neku čudnu tajnovitost, kao da su u to upleteni prsti neke nerazumljive više sile.
Nekoliko dana prepričavalo se po kafanama, po kućama, na ulicama kako se “Žuti”, tako su ga nazivali po boji njegove kose i obrva, utopio i kako je to neka čudna rabota.
Neki su se čak zaklinjali da svake noći oko njegovih haljina neka čudna bića igraju kolo, vesele se, a već s prvim znacima zore nestaju u rijeci.
Oni učeniji su na to samo odmahivali glavama, ali se niko nije usuđivao to protumačiti.

I dosadilo narodu prepričavanje, a i svakog čuda za tri dana dosta, pa se već zaboravio taj događaj.

A onda, iznenada, jednoga jesenjeg dana, “Žuti” se pojavio na ulicama grada. Ljudi su se u strahu sklanjali pred njim. On je samo tumarao bez određenog cilja i ništa nije govorio. Najodvažniji mu priđoše, pitajući ga što mu se to dogodilo, ali ne dobiše nikakav odgovor.
Stranac je samo šutio i kao da ih nije ni vidio, zurio u prazno. Bijaše obučen u istu onu odjeću, koja ga je čekala na obali rijeke.
Danju je tumarao ulicama grada, a noću se skrivao po špiljama uz rijeku. I tako prođe nekoliko godina, a onda se jednoga dana zaputi negdje prema sjeveru uz rijeku i niko ga više nikada nije vidio.
Ostao je samo prisutan u pričama na sijelima, i to u onim kasnim satima, kada se i započinju prepričavati one najzagonetnije stvari.

Jedan od mudrijih i viđenijih građana jednom dade objašnjenje čitavog događaja. “Žutog” su – prema toj priči – podvodna bića, vilenjaci, povukli u svoje dubine i tamo ih je služio kao rob sve dok se jedna od vila nije zaljubila u naočitog došljaka.

Doznavši od njega da je bio stranac u gradu, te da nije znao za pravila rijeke, jer bi ih inače poštovao, sažali se nad njegovom sudbinom. A iako ga je voljela, znala je da ne pripada njenom svijetu. Zato zamoli svoga oca da ga vrati među ljude, kamo i pripada.
Ovaj na to pristade, ali pod uslovom da mladić ostane nijem kako ne bi odao tajnu rijeke i njenog vilinskog svijeta. Kažu da je iz toga doba nastala i izreka: Nadrljao je k'o Žuti”.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

jel ono Baza iz Mostara?
TT-jac jest  Poruke za OVE VAMO - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 3 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  pizda 24.07.15 9:27

ja sam mislijo da se to "najebo ko zuti" odnosi na azijate koji su stvarno najebali sa amerima. Jos od gradnje zeljeznickih pruga po divljem zapadu...Poruke za OVE VAMO - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 3 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  pizda 24.07.15 9:44

jel znas zasto se kaze "sve u sesnaest"? Zato jer je sesnaestinka najkraca nota i melodija sacinita od sesnaestinki je najbrza moguca. Zato se za nekog ko nesto brzo obavlja kaze da radi sve u sesnaest...Poruke za OVE VAMO - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 3 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Gost 24.07.15 9:45

Alhambra je napisao/la:sigurno ste puno puta u životu čuli onu narodnu...najebo je ko žuti

nikad mi nije bilo jasno šta to znači, al evo danas saznala Poruke za OVE VAMO - Page 3 11484130
__________________________________________________________

Stara legenda kaže da jednom godišnje, u noći između 1. i 2. avgusta, rijeka Neretva svojim čudnim šumom, neki se zaklinju da je to rika, doziva svoje žrtve.
Iz dubokih virova i brzaca tada navodno dopire rika čudesnih podvodnih bića, koja se okupljaju i odabiru svoju žrtvu.
Stanovnici njenih obala znali su da se svakog 2. augusta, posebno u vrijeme podnevne molitve, ne smiju kupati i tražiti osvježenja u njenim dubinama.
Roditelji su brižno pazili da im djeca toga dana ne idu na Neretvu na kupanje. Ta je rika u toploj i mirnoj ljetnoj noći dopirala, glasi priča, do ušiju samo onih koji su rijeku voljeli i poštovali njena pravila.

Priča o čudnom strancu stiže iz davnih vremena, kada je Mostar bio sasvim maleni gradić. Jednog takvog 2. avgusta u grad je došao naočit mladić, žute kose i obrva. Nije se znalo od kuda je došao, ni kako se zove, a ni on o tome nije govorio.

Hodao je Mostarom, obilazio dućane, razgovarao je s ljudima. Plijenio ih je svojom uglađenošću, dobrotom i obrazovanjem.
Stanovnici Mostara nisu primijetili kada se, umoran i pregrijan od nesnošljive avgustovske vrućine (ćelopeka), ne znajući za legendu, spustio na obalu rijeke, pažljivo odložio svoju odjeću i skočio u blagotvornu svježinu i plavetnilo rijeke. Više se nije pojavio.

Danima poslije, vješti plivači s Neretve tražili su njegovo tijelo u virovima, po pećinama uzduž i poprijeko modre rijeke. Uzaludno.
Stranac je nestao kao što je i došao.
Jedini trag njegovog boravka bile su haljine, pažljivo složene na stijeni. Nisu ih dirali. Zazirali su od njih, osjećajući neku čudnu tajnovitost, kao da su u to upleteni prsti neke nerazumljive više sile.
Nekoliko dana prepričavalo se po kafanama, po kućama, na ulicama kako se “Žuti”, tako su ga nazivali po boji njegove kose i obrva, utopio i kako je to neka čudna rabota.
Neki su se čak zaklinjali da svake noći oko njegovih haljina neka čudna bića igraju kolo, vesele se, a već s prvim znacima zore nestaju u rijeci.
Oni učeniji su na to samo odmahivali glavama, ali se niko nije usuđivao to protumačiti.

I dosadilo narodu prepričavanje, a i svakog čuda za tri dana dosta, pa se već zaboravio taj događaj.

A onda, iznenada, jednoga jesenjeg dana, “Žuti” se pojavio na ulicama grada. Ljudi su se u strahu sklanjali pred njim. On je samo tumarao bez određenog cilja i ništa nije govorio. Najodvažniji mu priđoše, pitajući ga što mu se to dogodilo, ali ne dobiše nikakav odgovor.
Stranac je samo šutio i kao da ih nije ni vidio, zurio u prazno. Bijaše obučen u istu onu odjeću, koja ga je čekala na obali rijeke.
Danju je tumarao ulicama grada, a noću se skrivao po špiljama uz rijeku. I tako prođe nekoliko godina, a onda se jednoga dana zaputi negdje prema sjeveru uz rijeku i niko ga više nikada nije vidio.
Ostao je samo prisutan u pričama na sijelima, i to u onim kasnim satima, kada se i započinju prepričavati one najzagonetnije stvari.

Jedan od mudrijih i viđenijih građana jednom dade objašnjenje čitavog događaja. “Žutog” su – prema toj priči – podvodna bića, vilenjaci, povukli u svoje dubine i tamo ih je služio kao rob sve dok se jedna od vila nije zaljubila u naočitog došljaka.

Doznavši od njega da je bio stranac u gradu, te da nije znao za pravila rijeke, jer bi ih inače poštovao, sažali se nad njegovom sudbinom. A iako ga je voljela, znala je da ne pripada njenom svijetu. Zato zamoli svoga oca da ga vrati među ljude, kamo i pripada.
Ovaj na to pristade, ali pod uslovom da mladić ostane nijem kako ne bi odao tajnu rijeke i njenog vilinskog svijeta. Kažu da je iz toga doba nastala i izreka: Nadrljao je k'o Žuti”.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

jel ono Baza iz Mostara?
TT-jac jest  Poruke za OVE VAMO - Page 3 1523192931

Super priča, trebala si je zakeljiti na kulturu srca.  Poruke za OVE VAMO - Page 3 1658420748

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 3 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  pizda 24.07.15 9:49

a ona "kostalo ga ko svetog Petra kajgana" mi je najbolja Poruke za OVE VAMO - Page 3 1523192931. Istina, ima vise verzija ali mi je najbolja ova kad su Isus i Petar dosli prespavat kod nekog seljaka i Petar po noci ogladnio, ukrao seljaku par jaja i ispekao si kajganu. Seljak je to skuzijo pa ga desetak puta opleo stapom po ledjima. Petru to dopizdilo pa odlucijo da zamjeni mjesto sa Isusom. Medjutim, seljak se po noci dosjetijo kako su kajganu vjerojatno obojica pojela te je odlucijo i onog drugog kazniti i opet opleo po Petru... Poruke za OVE VAMO - Page 3 1523192931
Fora mi je ta verzija u kontekstu simbolike koju Petar danas zauzima... Poruke za OVE VAMO - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 3 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Gost 24.07.15 10:11

pizda je napisao/la:jel znas zasto se kaze "sve u sesnaest"? Zato jer je sesnaestinka najkraca nota i melodija sacinita od sesnaestinki je najbrza moguca. Zato se za nekog ko nesto brzo obavlja kaze da radi sve u sesnaest...Poruke za OVE VAMO - Page 3 684758713

da,stvarno...pojma nisam imala Poruke za OVE VAMO - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 3 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Gost 24.07.15 10:12

metilda je napisao/la:

Super priča, trebala si je zakeljiti na kulturu srca.  Poruke za OVE VAMO - Page 3 1658420748

naću neku drugu Poruke za OVE VAMO - Page 3 3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 3 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Gost 24.07.15 11:33

super su mi te narodne priče i predaje ... ova sa žutim je gotovo pa i alegorijska priča o dobroti ako se uzme u obzir da je rijeka često alegorija za život ... tako isto završi i ono malo dobrote koje se nađe u životu, nakon što uroni u rijeku života, nikad više ne izađe ista i naivna kao i ranije ... doživi mijene ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 3 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Gost 24.07.15 11:34

Alhambra je napisao/la:
metilda je napisao/la:

Super priča, trebala si je zakeljiti na kulturu srca.  Poruke za OVE VAMO - Page 3 1658420748

naću neku drugu Poruke za OVE VAMO - Page 3 3015220106

ajde, i ja volim takve priče ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 3 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Gost 24.07.15 11:36

pizda je napisao/la:a ona "kostalo ga ko svetog Petra kajgana" mi je najbolja Poruke za OVE VAMO - Page 3 1523192931. Istina, ima vise verzija ali mi je najbolja ova kad su Isus i Petar dosli prespavat kod nekog seljaka i Petar po noci ogladnio, ukrao seljaku par jaja i ispekao si kajganu. Seljak je to skuzijo pa ga desetak puta opleo stapom po ledjima. Petru to dopizdilo pa odlucijo da zamjeni mjesto sa Isusom. Medjutim, seljak se po noci dosjetijo kako su kajganu vjerojatno obojica pojela te je odlucijo i onog drugog kazniti i opet opleo po Petru... Poruke za OVE VAMO - Page 3 1523192931
Fora mi je ta verzija u kontekstu simbolike koju Petar danas zauzima... Poruke za OVE VAMO - Page 3 1523192931

pa objasni ... ja ne znam a mozak mi trokira pa mi ništa ne pada na pamet


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 3 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  pizda 24.07.15 12:15

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:a ona "kostalo ga ko svetog Petra kajgana" mi je najbolja Poruke za OVE VAMO - Page 3 1523192931. Istina, ima vise verzija ali mi je najbolja ova kad su Isus i Petar dosli prespavat kod nekog seljaka i Petar po noci ogladnio, ukrao seljaku par jaja i ispekao si kajganu. Seljak je to skuzijo pa ga desetak puta opleo stapom po ledjima. Petru to dopizdilo pa odlucijo da zamjeni mjesto sa Isusom. Medjutim, seljak se po noci dosjetijo kako su kajganu vjerojatno obojica pojela te je odlucijo i onog drugog kazniti i opet opleo po Petru... Poruke za OVE VAMO - Page 3 1523192931
Fora mi je ta verzija u kontekstu simbolike koju Petar danas zauzima... Poruke za OVE VAMO - Page 3 1523192931

pa objasni ... ja ne znam a mozak mi trokira pa mi ništa ne pada na pamet


e jebote, papa je direktni nasljednik sv. Petra a potonji krao jaja... Poruke za OVE VAMO - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 3 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  pizda 24.07.15 12:16

kišna glista je napisao/la:super su mi te narodne priče i predaje ... ova sa žutim je gotovo pa i alegorijska priča o dobroti ako se uzme u obzir da je rijeka često alegorija za život ... tako isto završi i ono malo dobrote koje se nađe u životu, nakon što uroni u rijeku života, nikad više ne izađe ista i naivna kao i ranije ... doživi mijene ...

i tebe je nesto oplelo danas, ko i svetog Petra...Poruke za OVE VAMO - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 3 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Gost 24.07.15 12:17

pizda je napisao/la:a ona "kostalo ga ko svetog Petra kajgana" mi je najbolja Poruke za OVE VAMO - Page 3 1523192931. Istina, ima vise verzija ali mi je najbolja ova kad su Isus i Petar dosli prespavat kod nekog seljaka i Petar po noci ogladnio, ukrao seljaku par jaja i ispekao si kajganu. Seljak je to skuzijo pa ga desetak puta opleo stapom po ledjima. Petru to dopizdilo pa odlucijo da zamjeni mjesto sa Isusom. Medjutim, seljak se po noci dosjetijo kako su kajganu vjerojatno obojica pojela te je odlucijo i onog drugog kazniti i opet opleo po Petru... Poruke za OVE VAMO - Page 3 1523192931
Fora mi je ta verzija u kontekstu simbolike koju Petar danas zauzima... Poruke za OVE VAMO - Page 3 1523192931

ni to nisam znala...pa jbt, kaka sam to ja neupućena Poruke za OVE VAMO - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 3 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  pizda 24.07.15 12:21

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:a ona "kostalo ga ko svetog Petra kajgana" mi je najbolja Poruke za OVE VAMO - Page 3 1523192931. Istina, ima vise verzija ali mi je najbolja ova kad su Isus i Petar dosli prespavat kod nekog seljaka i Petar po noci ogladnio, ukrao seljaku par jaja i ispekao si kajganu. Seljak je to skuzijo pa ga desetak puta opleo stapom po ledjima. Petru to dopizdilo pa odlucijo da zamjeni mjesto sa Isusom. Medjutim, seljak se po noci dosjetijo kako su kajganu vjerojatno obojica pojela te je odlucijo i onog drugog kazniti i opet opleo po Petru... Poruke za OVE VAMO - Page 3 1523192931
Fora mi je ta verzija u kontekstu simbolike koju Petar danas zauzima... Poruke za OVE VAMO - Page 3 1523192931

ni to nisam znala...pa jbt, kaka sam to ja neupućena Poruke za OVE VAMO - Page 3 1523192931

Poruke za OVE VAMO - Page 3 11484130 a jesi vidjela kurve od Petra, kako je htijo Isusa zajebat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 3 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Gost 24.07.15 12:23

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:a ona "kostalo ga ko svetog Petra kajgana" mi je najbolja Poruke za OVE VAMO - Page 3 1523192931. Istina, ima vise verzija ali mi je najbolja ova kad su Isus i Petar dosli prespavat kod nekog seljaka i Petar po noci ogladnio, ukrao seljaku par jaja i ispekao si kajganu. Seljak je to skuzijo pa ga desetak puta opleo stapom po ledjima. Petru to dopizdilo pa odlucijo da zamjeni mjesto sa Isusom. Medjutim, seljak se po noci dosjetijo kako su kajganu vjerojatno obojica pojela te je odlucijo i onog drugog kazniti i opet opleo po Petru... Poruke za OVE VAMO - Page 3 1523192931
Fora mi je ta verzija u kontekstu simbolike koju Petar danas zauzima... Poruke za OVE VAMO - Page 3 1523192931

pa objasni ... ja ne znam a mozak mi trokira pa mi ništa ne pada na pamet


e jebote, papa je direktni nasljednik sv. Petra a potonji krao jaja... Poruke za OVE VAMO - Page 3 1523192931

Poruke za OVE VAMO - Page 3 1619348112 jebga, to meni nikad ne bi palo na pamet

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 3 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  pizda 24.07.15 12:25

kišna glista je napisao/la:

Poruke za OVE VAMO - Page 3 1619348112  jebga, to meni nikad ne bi palo na pamet

meni je to prvo palo na pamet... Poruke za OVE VAMO - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 3 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Gost 24.07.15 12:26

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:a ona "kostalo ga ko svetog Petra kajgana" mi je najbolja Poruke za OVE VAMO - Page 3 1523192931. Istina, ima vise verzija ali mi je najbolja ova kad su Isus i Petar dosli prespavat kod nekog seljaka i Petar po noci ogladnio, ukrao seljaku par jaja i ispekao si kajganu. Seljak je to skuzijo pa ga desetak puta opleo stapom po ledjima. Petru to dopizdilo pa odlucijo da zamjeni mjesto sa Isusom. Medjutim, seljak se po noci dosjetijo kako su kajganu vjerojatno obojica pojela te je odlucijo i onog drugog kazniti i opet opleo po Petru... Poruke za OVE VAMO - Page 3 1523192931
Fora mi je ta verzija u kontekstu simbolike koju Petar danas zauzima... Poruke za OVE VAMO - Page 3 1523192931

pa objasni ... ja ne znam a mozak mi trokira pa mi ništa ne pada na pamet


e jebote, papa je direktni nasljednik sv. Petra a potonji krao jaja... Poruke za OVE VAMO - Page 3 1523192931

Poruke za OVE VAMO - Page 3 1619348112  jebga, to meni nikad ne bi palo na pamet

meni ni tad Poruke za OVE VAMO - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 3 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Gost 24.07.15 12:27

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

Poruke za OVE VAMO - Page 3 1619348112  jebga, to meni nikad ne bi palo na pamet

meni je to prvo palo na pamet... Poruke za OVE VAMO - Page 3 1523192931

kad si ti pametan a ja nisam

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za OVE VAMO - Page 3 Empty Re: Poruke za OVE VAMO

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.