kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 4 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 04.08.15 10:58

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:proboj uspio!
donijela sam vam kruha I vina I malo kolača, da izdržite neprijateljsku okupaciju!!!


ti si penetrirala na nas forum hrabro i odwazno!

nije vrag da se uplašila Svilene Wajter raport - Page 4 1619348112 Wajter raport - Page 4 1523192931

Wajter raport - Page 4 1523192931 nema Svilene, na godisnjem...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 04.08.15 10:58

ovdje solidno zagrijalo, 31 trenutno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.08.15 11:10

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:proboj uspio!
donijela sam vam kruha I vina I malo kolača, da izdržite neprijateljsku okupaciju!!!


ti si penetrirala na nas forum hrabro i odwazno!

nije vrag da se uplašila Svilene Wajter raport - Page 4 1619348112 Wajter raport - Page 4 1523192931

Wajter raport - Page 4 1523192931 nema Svilene, na godisnjem...

možda macica to nije upratila..šajaznam Wajter raport - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 06.08.15 7:37

toplo za poginit. U srijedu mi bijo najnepodnosljiviji dan ove godine iako ih je bilo i desetak stupnjeva toplijih. Nocas opet drezdijo i zaspao pred zoru guzicom okrenit moru...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 07.08.15 6:40

Podnošljivih 30

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.08.15 7:44

tudeka isto...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.08.15 8:42

vdje opet krenule nesnosne vrućine ... al ajde, još malo pa gotovo ... treba uživati dok traje ... iako, ne vraga bih ja u ovome uživala da mi plaža nije na sto metara od kuće Wajter raport - Page 4 1523192931 uopće mi nije jasno kako ljeto preživljavaju oni koji nemaju toga

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.08.15 8:57

kišna glista je napisao/la:vdje opet krenule nesnosne vrućine ... al ajde, još malo pa gotovo ... treba uživati dok traje ... iako, ne vraga bih ja u ovome uživala da mi plaža nije na sto metara od kuće Wajter raport - Page 4 1523192931  uopće mi nije jasno kako ljeto preživljavaju oni koji nemaju toga

kupuju djelić toga...na par dana, al Pizda kaže da to ne razumije Wajter raport - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.08.15 9:08

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:vdje opet krenule nesnosne vrućine ... al ajde, još malo pa gotovo ... treba uživati dok traje ... iako, ne vraga bih ja u ovome uživala da mi plaža nije na sto metara od kuće Wajter raport - Page 4 1523192931  uopće mi nije jasno kako ljeto preživljavaju oni koji nemaju toga

kupuju djelić toga...na par dana, al Pizda kaže da to ne razumije Wajter raport - Page 4 1523192931

da ga jebeš, to ne bih ... nikad mi nije bilo jasno kako se ljudima da ... radije bih našla nešto lijepo u prirodi ok osebe ma gdje god bila i ako je ikako moguće ... koliko sam se naputovala, znam da je putovati tlaka a gdje god stigneš, svugdje sve isto ako si među ljudima ... da imam para, jedino što bih obišla su prirodne ljepote i to redom tamo gdje nema ljudi il ih ima malo ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.08.15 9:11

btw, di je pizdek ... htjela sam ga pozvati da idemo na slijedeću frljićevu kazališnu predstavu ... vele da je super sada na njegovim predstavama ... najprije budeš ko kulturan a nakon toga ide makljaža, jing i jang doživit odma i na jednom mjestu ... ful paket za male pare Wajter raport - Page 4 11484130  smiješ sad i kurac izvadit nasred korza i mahati njime a da ti nitko ništa ne napravi .. super neka vremena došla  ... jebote, ja bih se guštala i kulturno uzdizala ... prošla su vremena kad si moro po parkovima šetat u potrazi za maniacima .. sada ti sami dođu i to pred kazalište

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.08.15 9:16

kišna glista je napisao/la:btw, di je pizdek ... htjela sam ga pozvati da idemo na slijedeću frljićevu kazališnu predstavu ... vele da je super sada na njegovim predstavama ... najprije budeš ko kulturan a nakon toga ide makljaža, jing i jang doživit odma i na jednom mjestu  ... ful paket za male pare Wajter raport - Page 4 11484130  smiješ sad i kurac izvadit nasred korza i mahati njime a da ti nitko ništa ne napravi .. super neka vremena došla  ... jebote, ja bih se guštala i kulturno uzdizala ... prošla su vremena kad si moro po parkovima šetat u potrazi za maniacima .. sada ti sami dođu i to pred kazalište

pa ak drkaju po pozornicama Dubrovnika, što ne bi i po riječkim

PS: šta kaže Mani Gotovac na frljićevu predstavu? jel joj se svidjelo jednako kao i onaniranje na metar joj od nosa?


Zadnja promjena: Alhambra; 07.08.15 9:25; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.08.15 9:24

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:btw, di je pizdek ... htjela sam ga pozvati da idemo na slijedeću frljićevu kazališnu predstavu ... vele da je super sada na njegovim predstavama ... najprije budeš ko kulturan a nakon toga ide makljaža, jing i jang doživit odma i na jednom mjestu  ... ful paket za male pare Wajter raport - Page 4 11484130  smiješ sad i kurac izvadit nasred korza i mahati njime a da ti nitko ništa ne napravi .. super neka vremena došla  ... jebote, ja bih se guštala i kulturno uzdizala ... prošla su vremena kad si moro po parkovima šetat u potrazi za maniacima .. sada ti sami dođu i to pred kazalište

pa ak drkaju po pozornicama Dubrovnika, što ne bi i po riječkim

meni nikad neće biti jasno kako nekome može smetati neka predstava, neka izložba il neka knjiga i onda još nasiljem krenuti protiv toga .. da ga jebeš, jel nije lakše ne otići na predstavu, ne pogledati izložbu i ne pročitati knjigu ... jedino pravo izdrkavanje je za mene ono koje nastaje u glavama ljudi kad si umisle da imaju pravo nekom drugom braniti način na koji će se izraziti ... svoje mišljenje o svemu možeš dati i svak ima pravo i na kritiku i na pohvalu ... ali krenuti kriglama na autore i gledatelje predstave i kasnije ih još loviti i mlatiti po gradu ... pa jebote, na šta smo spali ... specijalna policija mora čuvati kazalište od onih koji nikada nisu ni bili u njemu ... a i ta policija je zaurac ... šmrkovima sapratu svu tu ljigu i sramotu i ujedno otrijezniti i izbiti iz glave i ono par rasklimanih zubi koje imaju

meni je frljić ooooodličan ... ali preodličan ... uletio ko prst u guzicu u ovo bolesno i licemjerno društvo i konačno kazalište pretvorio u ono što je i bila prvotna namjena kazališta - biti mjesto katarzi i promjena u ljudima a ne mondeno sastajalište dokonih koji nemaju gdje drugdje u javnosti pokazati voje nove vešte i cipele ... moj naklon do poda i na hrabrosti i na pameti, ljubi ga glista provokatorica

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.08.15 9:26

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:btw, di je pizdek ... htjela sam ga pozvati da idemo na slijedeću frljićevu kazališnu predstavu ... vele da je super sada na njegovim predstavama ... najprije budeš ko kulturan a nakon toga ide makljaža, jing i jang doživit odma i na jednom mjestu  ... ful paket za male pare Wajter raport - Page 4 11484130  smiješ sad i kurac izvadit nasred korza i mahati njime a da ti nitko ništa ne napravi .. super neka vremena došla  ... jebote, ja bih se guštala i kulturno uzdizala ... prošla su vremena kad si moro po parkovima šetat u potrazi za maniacima .. sada ti sami dođu i to pred kazalište

pa ak drkaju po pozornicama Dubrovnika, što ne bi i po riječkim

meni nikad neće biti jasno kako nekome može smetati neka predstava, neka izložba il neka knjiga i onda još nasiljem krenuti protiv toga .. da ga jebeš, jel nije lakše ne otići na predstavu, ne pogledati izložbu i ne pročitati knjigu ... jedino pravo izdrkavanje je za mene ono koje nastaje u glavama ljudi kad si umisle da imaju pravo nekom drugom braniti način na koji će se izraziti ... svoje mišljenje o svemu možeš dati i svak ima pravo i na kritiku i na pohvalu ... ali krenuti kriglama na autore i gledatelje predstave i kasnije ih još loviti i mlatiti po gradu ... pa jebote, na šta smo spali ... specijalna policija mora čuvati kazalište od onih koji nikada nisu ni bili u njemu ... a i ta policija je zaurac ... šmrkovima sapratu svu tu ljigu i sramotu i ujedno otrijezniti i izbiti iz glave i ono par rasklimanih zubi koje imaju

meni je frljić ooooodličan ... ali preodličan ... uletio ko prst u guzicu u ovo bolesno i licemjerno društvo i konačno kazalište pretvorio u ono što je i bila prvotna namjena kazališta - biti mjesto katarzi i promjena u ljudima a ne mondeno sastajalište dokonih koji nemaju gdje drugdje u javnosti pokazati voje nove vešte i cipele ... moj naklon do poda i na hrabrosti i na pameti, ljubi ga glista provokatorica

ne mogu dat svoj sud, nisam to pogledala

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.08.15 9:36

U parteru riječkog HNK sjedio sam u sendviču između Mani Gotovac i poetskog dramaturga Srđana Sandića.

Sandić se puno promijenio otkad smo se zadnji put vidjeli. Postao je nekako potuljen, kao da je izgubio onu sigurnost što ju je imao dok smo se prije sad već skoro tri godine zajedno počeli probijat u književno-novinarsko-kazališni svijet. Prisjetio sam se dana kad smo se upoznali u Limbu i kad mi je on u klonji četkom za limbovsku mačku grabljao po dlakama na prsima kako bi me, kako kakvog pudla, uredio za susret s Mani Gotovac u kojoj sam tada, žutokljunac kakav sam bio, gledao boginju. Nekad bilo, sad se spominjalo. Vrijeme i iskustvo nas u kratkom roku ogrubi, učini ravnodušnima spram stvari što su nam se nekad činile tako blještavo važnima.

Njih su me dvoje zapravo unajmili kao nekog plaćenika. Mani je naumila napravit skandal na Frljićevoj predstavi „Hrvatsko glumište“ u kojoj ju je Frljić izrugao na najniži mogući način: Maninu fotografiju prikeljio je na golu, dlakavu guzicu nekog anonimnog, regionalnog glumca. Mani je odlučila uzvratiti. Na još vulgaraniji način. „S bagrom treba kao s bagrom, uzvraćat im na njihov način. Bit gospodin među seljacima, smiješno je“, rekla je dok smo se nekoliko sati prije u vlaku vozili u Rijeku na predstavu.

Na polovini predstave Sandić mi je dao znak da krenem u dogovorenu akciju. Trebao sam izaći pred pozornicu i dok glumac gore kelji Maninu fotku na guzicu, ja sam trebao na ukrućeni penis nabit Frljićevu fotografiju na naslovnici Storija iz 2011. Mani mi je za taj čin ponudila deset tisuća kuna. Lova kojom bi se skroz izvukao iz gabule, platio sve račune, vratio dugove.

Nesigurno sam se podigao sa sjedišta i s naslovnicom Storija u ruci zakoračio prema pozornici. Sandić je hodao za mnom. On mi je nekim istočnjačkim joga tehnikama trebao pomoći u slučaju da ne uspijem postići brzu erekciju.

Zastao sam pred pozornicom. Frljić me prostrijelio pogledom iz prvog reda. Oprala me teška trema, nelagoda. Paralizirao sam se.

– Ajde, skidaj hlače… – nervozno je prošaptao Sandić.

Krenuo sam mlitavim, usporenim pokretima otkopčavat hlače. I prije nego sam se snašao, Sandić mi ih je silovitim pokretom svukao do gležnjeva. U publici se začulo komešanje. Nisu bili sigurni je li to također dio Frljićeve provokativne predstave. Ostao sam stajati samo u bijelim gaćama. Osjetio sam kako mi se penis uvlači sam u sebe kao nakon kupanja u mrzloj vodi. Sandić mi je pokušao skinuti i gaće, ali ja sam ih čvrsto držao za gumu.

Osjetio sam u tom trenutku i kako me netko čvrsto stisnuo za rame. Bio je to Frljić.

– Šta to izvodite!? – bijesno je pitao.

– Da nećeš opet zvat policiju!? Kao prekjučer kad je Vitomirina prijateljica fotografirala predstavu? – viknula je iz gledališta Mani. – Pa to je čisti ždanovizam! Pomračenje u podne!

Frljić je počeo nervozno trljati tjeme. Istrgnuo mi je iz ruku naslovnicu Storija na kojoj se nalazio zagrljen s Danijelom Trbović. Glumci na pozornici bili su totalno dekoncentrirani, počeli su zamuckivat. Onaj koji je na guzici imao prikeljenu Maninu fotku, valjda pod pritiskom napete situacije, pustio je glasan vjetar. Manina fotka na trenutak se nadula kao gusarsko jedro na buri.

– Ante Tomić je za tebe gospodin, njegov humor je engleski rafiniran! – doviknula je Mani Frljiću. – Ovo što ti radiš je najgora, balkanska krčma! Glumac pušta vjetrove u moju sliku! Fuj! Krleža, da je živ, išamarao bi te kožnom rukavicom! Pa ovako nešto prizemno na pozornicu nije postavljao ni Petar Petrović Pecija u onoj svojoj predstavi „Rod“ zbog koje su Krleža i Andrić 1918. demonstrativno ustali iz gledališta i napustili HNK! Znakovito, Olivere, da je i tvoj zaštitnik Jergović svoj roman nazvao „Rod“, očito kao posvetu toj Pecijinoj predstavi!

Dok je Mani vikala, Frljić je na svom ajfonu otipkao dva broja. Uskoro su u dvoranu upala dva murjaka. To me neugodno podsjetilo na pokušaj deložacije kojoj sam bio izložen dva dana prije.

– Nju, njega i njega, hapsi! – pokazao je Frljić na Sandića, Mani i mene.

Osjećao sam se kao u spotu Mejaša, u onom dijelu gdje onaj Dumančić iz Letećeg odreda u voki-toki drekne: „Hapsi Mejaše!“ Ili kao Morison na onom koncertu na kojem je pokazao pimpek, pa su ga drotovi odvukli sa stejdža.

Murjaci su uhvatili Sandića i mene pod ruku. Mani im je bila izvan dohvata.

– Isprdim ti mozak! – prkosila je.

Novi je drot morao doći po nju.

Odveli su nas u stanicu pored željezničkog kolodvora, među kolodvorske prostitutke. Bojažljivo sam pitao murjaka hoće li nas skidati do gola. Prekjučer su mi pripadnici Živog zida rekli da njih uvijek skinu do gola kad ih dovedu u stanicu.

– Pa, nek nas skinu, kaj onda – promrsio je Sandić.

Posjeli su nas na klupu. Mani je rekla da tek sad shvaća Hrvatsko proljeće.

– Štošta sam zamjerala Miki Tripalu za kojeg mnogi nagađaju da je on Gorki iz moje memoarske knjige „Fališ mi“… Ali sad mu sve opraštam, oh kako ga razumijem! Evo, sad se baš osjećam kao Miko, Budiša i ostali hrabri momci kad su ih priveli nakon Hrvatskog proljeća. Napisat ću o ovome novu memoarsku knjigu, nazvat ću je „Fališ mi u jesen, zimu, i u hrvatskom proljeću“! – prkosno će Mani.

Pustili su nas nakon sat vremena. S kaznama za remećenje javnog reda i mira. Svoju kaznu predao sam Mani. Ali ona je rekla da svako plaća svoje račune. Kad sam je upitao za onih obećanih deset tisuća kuna, odvratila je:

– Dobio bi ih da si obavio posao kako smo se dogovorili. Ali nisi.

Opsovao sam u sebi. Iz čitave ove zajebane akcije u kojoj sam trebao zaraditi, ja sam se vraćao u Zagreb osiromašen za petsto kuna koliko iznosi kazna za remećenje javnog reda i mira. Čvrsto sam odlučio da više neću imat posla s nikakvom ekipom iz kazališnog svijeta. Još je Andrić u svom eseju u Goji upozoravao da je to iščašen svijet u kojem možeš samo izgubiti – dušu, pare, svejedno.

Književna Groupie

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.08.15 9:46

Alhambra je napisao/la:

ne mogu dat svoj sud, nisam to pogledala

nisam ni ja ali imam prijatelje koji ne samo da prate njegov rad nego im je i kućni prijatelj pa znam kako taj čovjek razmišlja i zašto radi to što radi a i ja stalno pratim sve što se da preko virtuale ... mene je oduševilo to da se konačno jednom takvom dalo prostora i kod nas i od početka mi je bilo jasno da neće naići na razumijevanje ... dok sam bila u Ljubljani, ovakvi tipovi predstava su bili više pravilo nego iznimka ... druga stvar je to što je kod nas krenuo naki new primitivizam i konzervatizam pa smo nenaviknuti na bilo što što izlazi iz okvira i tjera na promišljanje nekih zacementiranih i usađenih a često i pogrešnih stavova ... mi jednostavno ne volimo propuh u glavi ... radije imamo zacementiran stav do svega i paradne oluje koju su osmislili ameri

jebate, i ta oluja ne da mi je išla na kurac nego sam gasila sve medije koliko god se dalo samo da ne slušam sada sve te laži i sranja ... da nisu ameri osmislili strategiju i dali zeleno svjetlo, kurac bi bio od oluje ... sve bi se to pretvorilo u obično klanje i kokošarenje po selima što je jedino što smo znali i do tada raditi ( mislim na sve skupa , ne samo hrvate ) ... jučer mi i kolegica koja je tada radila za un potvrdila isto ... nitko tko ne zna kako je to išlo, teško prihvaća kako je to točno išlo ... za razumjeti je ... al zato se i priječi svako progovaranje o tome jer je ljudima masovno teško shvatiti da su rat imali zbog manipulacija a bogami i pobjedu ... da su nas ostavili da ratujemo onako kako znamo i umijemo, još bi se i dan danas klali po selima i jedan drugog nebitno na nacionalnu opredjeljenost ... klali su hrvatski branitelje sami svoje i u svojim redovima a kamoli neće tuđe ... tako da, ja zaista mislim da nam treba itekako uzmutiti vode, neka govna isplivaju a narod na miru nastavi živjeti bez ikakvih lažnih iluzija na koje padamo već tisućljećima ... gledala sam pozorno kad je išao intervju sa gotovinom .. po onom njegovom smješku koji mu je titrao u dnu usni se mogu dat kladiti da je i on to sve znao i da si tokom intervjua mislio koje smo mi budale da vjerujemo u iluziju koja nam se prikazuje ... nema šanse da nije bio uključen u samu strategiju i znao tko je sve tu upetljan i kako je to u stvarnosti išlo ... tak da, jebeš ponos dok nam ništa drugo u zemlji ne funkcionira ... jebate, žalosno mi je vidjeti kako učas svi padaju na isto

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.08.15 10:05

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:btw, di je pizdek ... htjela sam ga pozvati da idemo na slijedeću frljićevu kazališnu predstavu ... vele da je super sada na njegovim predstavama ... najprije budeš ko kulturan a nakon toga ide makljaža, jing i jang doživit odma i na jednom mjestu  ... ful paket za male pare Wajter raport - Page 4 11484130  smiješ sad i kurac izvadit nasred korza i mahati njime a da ti nitko ništa ne napravi .. super neka vremena došla  ... jebote, ja bih se guštala i kulturno uzdizala ... prošla su vremena kad si moro po parkovima šetat u potrazi za maniacima .. sada ti sami dođu i to pred kazalište

pa ak drkaju po pozornicama Dubrovnika, što ne bi i po riječkim

PS: šta kaže Mani Gotovac na frljićevu predstavu? jel joj se svidjelo jednako kao i onaniranje na metar joj od nosa?

drka je frljić prije mani u turbofolku... gledala Wajter raport - Page 4 3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.08.15 10:07

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

ne mogu dat svoj sud, nisam to pogledala

nisam ni ja ali imam prijatelje koji ne samo da prate njegov rad nego im je i kućni prijatelj pa znam kako taj čovjek razmišlja i zašto radi to što radi a i  ja stalno pratim sve što se da preko virtuale ... mene je oduševilo to da se konačno jednom takvom dalo prostora i kod nas i od početka mi je bilo jasno da neće naići na razumijevanje ... dok sam bila u Ljubljani, ovakvi tipovi predstava su bili više pravilo nego iznimka ... druga stvar je to što je kod nas krenuo naki new primitivizam i konzervatizam pa smo nenaviknuti na bilo što što izlazi iz okvira i tjera na promišljanje nekih zacementiranih i usađenih a često i pogrešnih stavova ... mi jednostavno ne volimo propuh u glavi ... radije imamo zacementiran stav do svega i paradne oluje koju su osmislili ameri

jebate, i ta oluja ne da mi je išla na kurac nego sam gasila sve medije koliko god se dalo samo da ne slušam sada sve te laži i sranja ... da nisu ameri osmislili strategiju i dali zeleno svjetlo, kurac bi bio od oluje ... sve bi se to pretvorilo u obično klanje i kokošarenje po selima što je jedino što smo znali i do tada raditi ( mislim na sve skupa , ne samo hrvate ) ... jučer mi i kolegica koja je tada radila za un potvrdila isto ... nitko tko ne zna kako je to išlo, teško prihvaća kako je to točno išlo ... za razumjeti je ... al zato se i priječi svako progovaranje o tome jer je ljudima masovno teško shvatiti da su rat imali zbog manipulacija a bogami i pobjedu ... da su nas ostavili da ratujemo onako kako znamo i umijemo, još bi se i dan danas klali po selima i jedan drugog nebitno na nacionalnu opredjeljenost ... klali su hrvatski branitelje sami svoje i u svojim redovima a kamoli neće tuđe ... tako da, ja zaista mislim da nam treba itekako uzmutiti vode, neka govna isplivaju a narod na miru nastavi živjeti bez ikakvih lažnih iluzija na koje padamo već tisućljećima  ... gledala sam pozorno kad je išao intervju sa gotovinom .. po onom njegovom smješku koji mu je titrao u dnu usni se mogu dat kladiti da je i on to sve znao i da si tokom intervjua mislio koje smo mi budale da vjerujemo u iluziju koja nam se prikazuje ... nema šanse da nije bio uključen u samu strategiju i znao tko je sve tu upetljan i kako je to u stvarnosti išlo ... tak da, jebeš ponos dok nam ništa drugo  u zemlji ne funkcionira ... jebate, žalosno mi je vidjeti kako učas svi padaju na isto

ne znam šta da mislim o frljiću, odnosno njegovom radu... definitivno ga simpatiziram I to je moj tip čoeka, li mi toliko ispiru mozak svi ovi sa strane da se onda I ja zapitam da li zaista treba miješati politiku I kulturu... ali tako se dešavaju promjene, pomaci, revolucije... ne znam, ne znam...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.08.15 10:20

Vel'ka Maca je napisao/la:
ne znam šta da mislim o frljiću, odnosno njegovom radu... definitivno ga simpatiziram I to je moj tip čoeka, li mi toliko ispiru mozak svi ovi sa strane da se onda I ja zapitam da li zaista treba miješati politiku I kulturu... ali tako se dešavaju promjene, pomaci, revolucije... ne znam, ne znam...

to je zato jer ti politiku doživljavaš kao nešto odvojeno od sebe a nije ... da lakše pojasnim ako se da ... jesi ti za to da se salman rushdiea ubije zbog sotonskih stihova ? ... a čovjek bi reko da se ne miješa u politiku nego samo piše knjige ... al o čemu su knjige ? ... o ljudima ... o čemu je politika ? o načinima na koje ljudi uređuju svoje društvo ... ja ne vidim prostora za odijeliti čovjeka od politike

al dobro, možeš napisati i knjigu o ljekovitim travama pa te nitko neće probati ubiti bar ne sada ... u srednjem vijeku bi na lomači završio zbog takve knjige ... onda ? kako odijeliti politiku od bilo čega što radimo ili doživljavamo ... mensečini nikako ...

a kazalište je posebna disciplina ... ono je i nastalo zato da se kroz misterije čovjeka uvodi ka svom višem ja i pomogne u nadogradnji i podizanju svijesti ... a misteriji su bile sve one stvari koje netko nije shvaćao dok mu se kroz predstavu nije uprizorilo i ubacilo ga u stanje da na umjetan način razumije i ono što možda sam nije prošao ...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.08.15 10:38

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
ne znam šta da mislim o frljiću, odnosno njegovom radu... definitivno ga simpatiziram I to je moj tip čoeka, li mi toliko ispiru mozak svi ovi sa strane da se onda I ja zapitam da li zaista treba miješati politiku I kulturu... ali tako se dešavaju promjene, pomaci, revolucije... ne znam, ne znam...

to je zato jer ti politiku doživljavaš kao nešto odvojeno od sebe a nije ... da lakše pojasnim ako se da ... jesi ti za to da se salman rushdiea ubije zbog sotonskih stihova ? ... a čovjek bi reko da se ne miješa u politiku nego samo piše knjige ... al o čemu su knjige ? ... o ljudima ... o čemu je politika ? o načinima na koje ljudi uređuju svoje društvo ... ja ne vidim prostora za odijeliti čovjeka od politike

al dobro, možeš napisati i knjigu o ljekovitim travama pa te nitko neće probati ubiti bar ne sada ... u srednjem vijeku bi na lomači završio zbog takve knjige ... onda ? kako odijeliti politiku od bilo čega što radimo ili doživljavamo ... mensečini nikako ...

a kazalište je posebna disciplina ... ono je i nastalo zato da se kroz misterije čovjeka uvodi ka svom višem ja i pomogne u nadogradnji i podizanju svijesti ... a misteriji su bile sve one stvari koje netko nije shvaćao dok mu se kroz predstavu nije uprizorilo i ubacilo ga u stanje da na umjetan način razumije i ono što možda sam nije prošao ...


slažem se...sve stoji.
al da ga jebeš nikako ne mogu shvatit drkanje na daskama koje život znače.....jel i to stvar koju nitko ne shvaća i sam nije prošao, pa se mora tamo uprizorit?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.08.15 10:40

pičkojlo je brezobrazan ... litanije i litanije mi je elaboriro kako je fejs zakurac i za odvratne separatiste a forum za narod i liepi šareni mozaik i svašta nešto lijepo ... a malo malo ga vidim kako je po fejsu a vamo štrajka  ... pizdo, krvi ću ti se napit ko ustaše vina Wajter raport - Page 4 3114667799  mene si našo pravit budalom  Wajter raport - Page 4 1523192931  Wajter raport - Page 4 1523192931  Wajter raport - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.08.15 10:42

Alhambra je napisao/la:

slažem se...sve stoji.
al da ga jebeš nikako ne mogu shvatit drkanje na daskama koje život znače.....jel i to stvar koju nitko ne shvaća i sam nije prošao, pa se mora tamo uprizorit?

to nisam upratila al znam da su mi kolegice bile oduševite .. rekle da bi one u prvi red sjele i gledale samo da su bliže Wajter raport - Page 4 1619348112  ne znaju o čem je prectava al znaju sve o tom glumcu Wajter raport - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.08.15 10:55

ja sam o najnovijoj frci vezano uz Frljica u NL napisao post pa ga mogu prenijet i ovdje da nanovo ne pisem...
"Nazalost, Frljic se sve vise dokazuje kao osoba kojoj je potreban eksces kao ekspresija jer ekscesno stanje vecinom prikriva manjkavosti koje se vide kad ekscesa nema. Dobro je Frljic znao sto ce njegov "perfomance" izazvati i zalosno je u biti sto se manipuliralo sudbinama nekih jadnih zena, zrtava rata dok su one budaletine pred ulazom, kvazi ustase, naletjele ko "kec na desetku".
Frljiceve vjecite ocjene i procjene Rijeke i rijecana su bile iz prve neukusne a iz stote postaju predosadne i odraz necije inteligencije blago receno. Duboke misli poput recimo "pa nije Rijeka bas tako tolerantna kako se prica" ili sad, "još uvijek želim vjerovati da oni koji su sinoć bili ispred kazališta ne predstavljaju autentičnu Rijeku...", normalno da su uvredljive i provokativne osim sto su beskrajno besmislene i glupave. Logicna reakcija svakog rijecana je da gospodinu Frljicu preporuci bosansku vukojebinu iz koje je pobjegao pa nek uziva u toleranciji i multikulturalnosti do mile volje a nas preputi beznadju njegovog nepostojanja na ovim prostorima. To naravno ne opravdava poluretardirane kvazi domoljube i toboznje "aktiviste" koji pozivaju na linc umjesto da se jednostavno ne obaziru na ofucanu matricu koja je Frljicev, nazalost izgleda jedini umjetnicki doseg, eksces..."
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.08.15 10:58

kišna glista je napisao/la:btw, di je pizdek ... htjela sam ga pozvati da idemo na slijedeću frljićevu kazališnu predstavu ... vele da je super sada na njegovim predstavama ... najprije budeš ko kulturan a nakon toga ide makljaža, jing i jang doživit odma i na jednom mjestu  ... ful paket za male pare Wajter raport - Page 4 11484130  smiješ sad i kurac izvadit nasred korza i mahati njime a da ti nitko ništa ne napravi .. super neka vremena došla  ... jebote, ja bih se guštala i kulturno uzdizala ... prošla su vremena kad si moro po parkovima šetat u potrazi za maniacima .. sada ti sami dođu i to pred kazalište

napisao sam svoje misljenje, budale iznutra i izvana...Wajter raport - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.08.15 10:59

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:btw, di je pizdek ... htjela sam ga pozvati da idemo na slijedeću frljićevu kazališnu predstavu ... vele da je super sada na njegovim predstavama ... najprije budeš ko kulturan a nakon toga ide makljaža, jing i jang doživit odma i na jednom mjestu  ... ful paket za male pare Wajter raport - Page 4 11484130  smiješ sad i kurac izvadit nasred korza i mahati njime a da ti nitko ništa ne napravi .. super neka vremena došla  ... jebote, ja bih se guštala i kulturno uzdizala ... prošla su vremena kad si moro po parkovima šetat u potrazi za maniacima .. sada ti sami dođu i to pred kazalište

napisao sam svoje misljenje, budale iznutra i izvana...Wajter raport - Page 4 684758713

ali to je upravo onako kako ti i voliš ... i ti si forumski frljić pa si sad ljubomoran na njega Wajter raport - Page 4 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.08.15 11:01

pizda je napisao/la:ja sam o najnovijoj frci vezano uz Frljica u NL napisao post pa ga mogu prenijet i ovdje da nanovo ne pisem...
"Nazalost, Frljic se sve vise dokazuje kao osoba kojoj je potreban eksces kao ekspresija jer ekscesno stanje vecinom prikriva manjkavosti koje se vide kad ekscesa nema. Dobro je Frljic znao sto ce njegov "perfomance" izazvati i zalosno je u biti sto se manipuliralo sudbinama nekih jadnih zena, zrtava rata dok su one budaletine pred ulazom, kvazi ustase, naletjele ko "kec na desetku".
Frljiceve vjecite ocjene i procjene Rijeke i rijecana su bile iz prve neukusne a iz stote postaju predosadne i odraz necije inteligencije blago receno. Duboke misli poput recimo "pa nije Rijeka bas tako tolerantna kako se prica" ili sad, "još uvijek želim vjerovati da oni koji su sinoć bili ispred kazališta ne predstavljaju autentičnu Rijeku...", normalno da su uvredljive i provokativne osim sto su beskrajno besmislene i glupave. Logicna reakcija svakog rijecana je da gospodinu Frljicu preporuci bosansku vukojebinu iz koje je pobjegao pa nek uziva u toleranciji i multikulturalnosti do mile volje a nas preputi beznadju njegovog nepostojanja na ovim prostorima. To naravno ne opravdava poluretardirane kvazi domoljube i toboznje "aktiviste" koji pozivaju na linc umjesto da se jednostavno ne obaziru na ofucanu matricu koja je Frljicev, nazalost izgleda jedini umjetnicki doseg, eksces..."

X-čina

to što o njemu i njegovom djelu čitam po medijima u meni razvija upravo ovakvo mišljenje.



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.