kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MONOLOG

Stranica 1 / 16. 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Go down

MONOLOG Empty MONOLOG

Postaj  Gost 09.08.15 4:57

Ponekad citajuci neka sranja na internetu upali mi se svjecica i pochnem razmishljati o ljudima ,,svrsi zivljenja ,,tko smo,,shto smo i kamo idemo,,mislim ono,,,znam da  smo izashli iz rupe i da cemo u nju nazad,,Ako ste pomislili na pichku to bi teshko bilo ostvarljivo,,,ali metar ipo i to,,to je vec realnije.I tako kontam si,,zashto sve te ljudske zavrzlame ...igre ,,ego,,ljubomora,,,zavist ,,i ostala sranja,,ZASHTO,,tok misli ide dalje,,Pa pichka mu materina,,ako odvrtimo svoje korijene par tisuca godina unazad svi smo neki rod,,Kako onda mozemo mrziti svoje bliznje i zeliti im nesrecu i sranje,,kako??Ja imam u svojoj najblizoj obitelji takvog gada da ne mogu vjerovati da smo iz iste pichke ispali,,a opet imam takve frendove koji su mi dragi kao da su mi rodjeni rod,,Daklem ljudske univerzalne vrijednosti su najbitnije,,pa stoga nije bitno koje si boje koze ,,vjere,,nacije iz koje kulture si izniko nego shto nosish u sebi,,toleranciju,,ljepotu postojanja,,,ljubav ili mrznju i homofobiju,,Mene osobno boli kuratz tko je koje vjere ili kaja znam kog kurtza,,vazno mi je da chovjek chovjeku ne misli zlo..nego da ako treba nekome pomoci ,,,onda poturi ledja,,prvenstveno onom tko si sam zeli pomoci,,Nista nema ljepshe na ovome svijetu od ljubavi,,prema bliznjem svome a i prema onim plemenitim ljudima na koje nailazimo u svome zivotnom putu,,Ja sam sreo jko puno pozitivnih ljudi koji su me obiljezili i u neku ruku formirali kao ljudsko bice koje suosjeca sa ponizenim ,, potlachenim i obespravljenim bicima,Kako se mozemo radovati uspjesima svoje djece a tudju djecu smatrati manje vrijednom zato shto su rodjena u razlicitim kulturama ,,nacijama i religijama,Jebaji ga,,meni je veliki problem slagati samog sebe,,zato ne kuzim kako drugi ljudi lazu sebe zbog nekog interesa ili mira u nacionalnoj hizi.Jebga,,brzo mislim,,,,sporo tipkam,,,,pa sam doshao u koliziju sa samim sobom,,,al' vec ujutro bit cu dobar ,,,,ne sumnjam,,u svoj bijoritam,,Ako zelite ,,tipkajte bilo shto vam padne na pamet,,ako ne ijopet je to okej,,ja znam da cu ovdj sigurno nakenjati najmanje tisucu postova,,,et,, MONOLOG 3214182331 vas sve ,,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 09.08.15 5:29

E da,,sjetijo sam se,,,to me boli vec dugo,,moram vam se povjeriti inache cu puknit ko kokitza,,Antonatz me ignorira od kad sam pocheo odgovarati maloj Leni,,ajd utjeha mi je da ignorira i Pizdu,,dodushe Lena mi na prajvatu veli da je tonac bolesno poljubomoran,, MONOLOG 3776795594 MONOLOG 3776795594 MONOLOG 3776795594,,ostarijo je isto kao o Pop,,oni bi najradje cutali i rukama mlatarali shta treba raditi i kako razmishlajti,,,,Jebo te,,kad ostarish onda ti se neda vishe prichat,,Ajd nije bash pozitivno shto glista pricha ko da je dijete CHernobila,,Jebo te ,,ona je navijena sto na sat,,,kontam si ,,,kad se shevila sa bivshim,,onda je u sred koitusa sto% znala uletit sa spikom ,,Jes zajljucho vrata,,Kontam si zashto Pizda ne dopushta uspaljenitzam da dodju do njega,,il mu je kuratz premali il je peder druge nema,,Najvishe zalim matzu,,kojoj bi se svijet srushijo da sazna kako je Pizda ustvari peder,,ajd  ja bi se smilovo i utjeshijo je sa dugotrajnim koitusom,,,,ako mi padne josh sta na pamet javim se,, MONOLOG 3214182331

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 09.08.15 5:37

E da,,slijedeci tjedam odlazim u Boston na turnir machevanja,,pojavit cu se pred Sarom sa svojim mahem,,,nadam se da ce mi otvoriti svoja vrata,,,ako ne otvori isjeckat cu joj sve voce i povrce na kockice,,pa nek pati,,moze i muriju pozvat,,nece joj to pomoc, MONOLOG 3214182331

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 09.08.15 8:36

zingaro je napisao/la:ja znam da cu ovdj sigurno nakenjati najmanje tisucu postova,,,et,, MONOLOG 3214182331 vas sve ,,


to kažeš na svakoj svojoj temi pa nikad ništa ne nakenjaš osim one svoje mujske MONOLOG 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 09.08.15 8:50

zingaro je napisao/la:Ajd nije bash pozitivno shto glista pricha ko da je dijete CHernobila,,

glista ima taj problem, priznajem ... al nije to najgore ... najgore je kad se dugo ušutim pa slušam po stopedeseti put nečija ista sranja i onda propričam ... MONOLOG 11484130

sad bih ti nešto napisala al neću... vježbam kratko pisanje MONOLOG 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG Empty Re: MONOLOG

Postaj  Lena 09.08.15 16:37

zingaro je napisao/la:Ponekad citajuci neka sranja na internetu upali mi se svjecica i pochnem razmishljati o ljudima ,,svrsi zivljenja ,,tko smo,,shto smo i kamo idemo,,mislim ono,,,znam da  smo izashli iz rupe i da cemo u nju nazad,,Ako ste pomislili na pichku to bi teshko bilo ostvarljivo,,,ali metar ipo i to,,to je vec realnije.I tako kontam si,,zashto sve te ljudske zavrzlame ...igre ,,ego,,ljubomora,,,zavist ,,i ostala sranja,,ZASHTO,,tok misli ide dalje,,Pa pichka mu materina,,ako odvrtimo svoje korijene par tisuca godina unazad svi smo neki rod,,Kako onda mozemo mrziti svoje bliznje i zeliti im nesrecu i sranje,,kako??Ja imam u svojoj najblizoj obitelji takvog gada da ne mogu vjerovati da smo iz iste pichke ispali,,a opet imam takve frendove koji su mi dragi kao da su mi rodjeni rod,,Daklem ljudske univerzalne vrijednosti su najbitnije,,pa stoga nije bitno koje si boje koze ,,vjere,,nacije iz koje kulture si izniko nego shto nosish u sebi,,toleranciju,,ljepotu postojanja,,,ljubav ili mrznju i homofobiju,,Mene osobno boli kuratz tko je koje vjere ili kaja znam kog kurtza,,vazno mi je da chovjek chovjeku ne misli zlo..nego da ako treba nekome pomoci ,,,onda poturi ledja,,prvenstveno onom tko si sam zeli pomoci,,Nista nema ljepshe na ovome svijetu od ljubavi,,prema bliznjem svome a i prema onim plemenitim ljudima na koje nailazimo u svome zivotnom putu,,Ja sam sreo jko puno pozitivnih ljudi koji su me obiljezili i u neku ruku formirali kao ljudsko bice koje suosjeca sa ponizenim ,, potlachenim i obespravljenim bicima,Kako se mozemo radovati uspjesima svoje djece a tudju djecu smatrati manje vrijednom zato shto su rodjena u razlicitim kulturama ,,nacijama i religijama,Jebaji ga,,meni je veliki problem slagati samog sebe,,zato ne kuzim kako drugi ljudi lazu sebe zbog nekog interesa ili mira u nacionalnoj hizi.Jebga,,brzo mislim,,,,sporo tipkam,,,,pa sam doshao u koliziju sa samim sobom,,,al' vec ujutro bit cu dobar ,,,,ne sumnjam,,u svoj bijoritam,,Ako zelite ,,tipkajte bilo shto vam padne na pamet,,ako ne ijopet je to okej,,ja znam da cu ovdj sigurno nakenjati najmanje tisucu postova,,,et,, MONOLOG 3214182331 vas sve ,,
evo lijepog posta i monologa....razmišljam slično i nakon svih iskustava koje sam pokupila do sad mogu samo kazat da su (poneki) ljudi samoživi i sebični i drugi su im ili smetnja ili ih ne zanimaju......
kako do toga dođe ne znam točno.....ali masu primjera oko mene lijepo me osvijesti svako malo i onda znam da ne želim bit takva....postat takva.....
ali masu ljudi su jednostavno zlobni i zato nemam posla sa takvima....


Zadnja promjena: Lena; 09.08.15 16:37; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : ...)
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

MONOLOG Empty Re: MONOLOG

Postaj  Lena 09.08.15 16:42

zingaro je napisao/la:E da,,sjetijo sam se,,,to me boli vec dugo,,moram vam se povjeriti inache cu puknit ko kokitza,,Antonatz me ignorira od kad sam pocheo odgovarati maloj Leni,,ajd utjeha mi je da ignorira i Pizdu,,dodushe Lena mi na prajvatu veli da je tonac bolesno poljubomoran,, MONOLOG 3776795594 MONOLOG 3776795594 MONOLOG 3776795594,,ostarijo je isto kao o Pop,,oni bi najradje cutali i rukama mlatarali shta treba raditi i kako razmishlajti,,,,Jebo te,,kad ostarish onda ti se neda vishe prichat,,Ajd nije bash pozitivno shto glista pricha ko da je dijete CHernobila,,Jebo te ,,ona je navijena sto na sat,,,kontam si ,,,kad se shevila sa bivshim,,onda je u sred koitusa sto% znala uletit sa spikom ,,Jes zajljucho vrata,,Kontam si zashto Pizda ne dopushta uspaljenitzam da dodju do njega,,il mu je kuratz premali il je peder druge nema,,Najvishe zalim matzu,,kojoj bi se svijet srushijo da sazna kako je Pizda ustvari peder,,ajd  ja bi se smilovo i utjeshijo je sa dugotrajnim koitusom,,,,ako mi padne josh sta na pamet javim se,, MONOLOG 3214182331
mučki lažov i provocator!
najgore ti je kad te neko ignorira jel da.......e pa pomiri se sa tim... MONOLOG 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

MONOLOG Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 09.08.15 20:48

Lena je napisao/la:
zingaro je napisao/la:E da,,sjetijo sam se,,,to me boli vec dugo,,moram vam se povjeriti inache cu puknit ko kokitza,,Antonatz me ignorira od kad sam pocheo odgovarati maloj Leni,,ajd utjeha mi je da ignorira i Pizdu,,dodushe Lena mi na prajvatu veli da je tonac bolesno poljubomoran,, MONOLOG 3776795594 MONOLOG 3776795594 MONOLOG 3776795594,,ostarijo je isto kao o Pop,,oni bi najradje cutali i rukama mlatarali shta treba raditi i kako razmishlajti,,,,Jebo te,,kad ostarish onda ti se neda vishe prichat,,Ajd nije bash pozitivno shto glista pricha ko da je dijete CHernobila,,Jebo te ,,ona je navijena sto na sat,,,kontam si ,,,kad se shevila sa bivshim,,onda je u sred koitusa sto% znala uletit sa spikom ,,Jes zajljucho vrata,,Kontam si zashto Pizda ne dopushta uspaljenitzam da dodju do njega,,il mu je kuratz premali il je peder druge nema,,Najvishe zalim matzu,,kojoj bi se svijet srushijo da sazna kako je Pizda ustvari peder,,ajd  ja bi se smilovo i utjeshijo je sa dugotrajnim koitusom,,,,ako mi padne josh sta na pamet javim se,, MONOLOG 3214182331
mučki lažov i provocator!
najgore ti je kad te neko ignorira jel da.......e pa pomiri se sa tim... MONOLOG 1523192931

blizanca ignorirat - ima li bolnije smrti, hahahahhaahah, a tzigo je fakat bejbi blizanac MONOLOG 1619348112)))))))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 09.08.15 20:50

zingaro je napisao/la:Ponekad citajuci neka sranja na internetu upali mi se svjecica i pochnem razmishljati o ljudima ,,svrsi zivljenja ,,tko smo,,shto smo i kamo idemo,,mislim ono,,,znam da  smo izashli iz rupe i da cemo u nju nazad,,Ako ste pomislili na pichku to bi teshko bilo ostvarljivo,,,ali metar ipo i to,,to je vec realnije.I tako kontam si,,zashto sve te ljudske zavrzlame ...igre ,,ego,,ljubomora,,,zavist ,,i ostala sranja,,ZASHTO,,tok misli ide dalje,,Pa pichka mu materina,,ako odvrtimo svoje korijene par tisuca godina unazad svi smo neki rod,,Kako onda mozemo mrziti svoje bliznje i zeliti im nesrecu i sranje,,kako??Ja imam u svojoj najblizoj obitelji takvog gada da ne mogu vjerovati da smo iz iste pichke ispali,,a opet imam takve frendove koji su mi dragi kao da su mi rodjeni rod,,Daklem ljudske univerzalne vrijednosti su najbitnije,,pa stoga nije bitno koje si boje koze ,,vjere,,nacije iz koje kulture si izniko nego shto nosish u sebi,,toleranciju,,ljepotu postojanja,,,ljubav ili mrznju i homofobiju,,Mene osobno boli kuratz tko je koje vjere ili kaja znam kog kurtza,,vazno mi je da chovjek chovjeku ne misli zlo..nego da ako treba nekome pomoci ,,,onda poturi ledja,,prvenstveno onom tko si sam zeli pomoci,,Nista nema ljepshe na ovome svijetu od ljubavi,,prema bliznjem svome a i prema onim plemenitim ljudima na koje nailazimo u svome zivotnom putu,,Ja sam sreo jko puno pozitivnih ljudi koji su me obiljezili i u neku ruku formirali kao ljudsko bice koje suosjeca sa ponizenim ,, potlachenim i obespravljenim bicima,Kako se mozemo radovati uspjesima svoje djece a tudju djecu smatrati manje vrijednom zato shto su rodjena u razlicitim kulturama ,,nacijama i religijama,Jebaji ga,,meni je veliki problem slagati samog sebe,,zato ne kuzim kako drugi ljudi lazu sebe zbog nekog interesa ili mira u nacionalnoj hizi.Jebga,,brzo mislim,,,,sporo tipkam,,,,pa sam doshao u koliziju sa samim sobom,,,al' vec ujutro bit cu dobar ,,,,ne sumnjam,,u svoj bijoritam,,Ako zelite ,,tipkajte bilo shto vam padne na pamet,,ako ne ijopet je to okej,,ja znam da cu ovdj sigurno nakenjati najmanje tisucu postova,,,et,, MONOLOG 3214182331 vas sve ,,

je tzigo, fakat je samo to bitno, biti covjek... jos k tome dobrih sistza i guzitza, pa ima li sto ljepse!?!?!?!?!? MONOLOG 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 09.08.15 21:08

Lena je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Ponekad citajuci neka sranja na internetu upali mi se svjecica i pochnem razmishljati o ljudima ,,svrsi zivljenja ,,tko smo,,shto smo i kamo idemo,,mislim ono,,,znam da  smo izashli iz rupe i da cemo u nju nazad,,Ako ste pomislili na pichku to bi teshko bilo ostvarljivo,,,ali metar ipo i to,,to je vec realnije.I tako kontam si,,zashto sve te ljudske zavrzlame ...igre ,,ego,,ljubomora,,,zavist ,,i ostala sranja,,ZASHTO,,tok misli ide dalje,,Pa pichka mu materina,,ako odvrtimo svoje korijene par tisuca godina unazad svi smo neki rod,,Kako onda mozemo mrziti svoje bliznje i zeliti im nesrecu i sranje,,kako??Ja imam u svojoj najblizoj obitelji takvog gada da ne mogu vjerovati da smo iz iste pichke ispali,,a opet imam takve frendove koji su mi dragi kao da su mi rodjeni rod,,Daklem ljudske univerzalne vrijednosti su najbitnije,,pa stoga nije bitno koje si boje koze ,,vjere,,nacije iz koje kulture si izniko nego shto nosish u sebi,,toleranciju,,ljepotu postojanja,,,ljubav ili mrznju i homofobiju,,Mene osobno boli kuratz tko je koje vjere ili kaja znam kog kurtza,,vazno mi je da chovjek chovjeku ne misli zlo..nego da ako treba nekome pomoci ,,,onda poturi ledja,,prvenstveno onom tko si sam zeli pomoci,,Nista nema ljepshe na ovome svijetu od ljubavi,,prema bliznjem svome a i prema onim plemenitim ljudima na koje nailazimo u svome zivotnom putu,,Ja sam sreo jko puno pozitivnih ljudi koji su me obiljezili i u neku ruku formirali kao ljudsko bice koje suosjeca sa ponizenim ,, potlachenim i obespravljenim bicima,Kako se mozemo radovati uspjesima svoje djece a tudju djecu smatrati manje vrijednom zato shto su rodjena u razlicitim kulturama ,,nacijama i religijama,Jebaji ga,,meni je veliki problem slagati samog sebe,,zato ne kuzim kako drugi ljudi lazu sebe zbog nekog interesa ili mira u nacionalnoj hizi.Jebga,,brzo mislim,,,,sporo tipkam,,,,pa sam doshao u koliziju sa samim sobom,,,al' vec ujutro bit cu dobar ,,,,ne sumnjam,,u svoj bijoritam,,Ako zelite ,,tipkajte bilo shto vam padne na pamet,,ako ne ijopet je to okej,,ja znam da cu ovdj sigurno nakenjati najmanje tisucu postova,,,et,, MONOLOG 3214182331 vas sve ,,
evo lijepog posta i monologa....


Ne poznajem dobro zingara ali ovim je monologom visoko postavio letvicu. Meni ne ostaje ništa drugo nego zaželjeti mir u svijetu.  MONOLOG 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 10.08.15 4:19

metilda je napisao/la:
Lena je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Ponekad citajuci neka sranja na internetu upali mi se svjecica i pochnem razmishljati o ljudima ,,svrsi zivljenja ,,tko smo,,shto smo i kamo idemo,,mislim ono,,,znam da  smo izashli iz rupe i da cemo u nju nazad,,Ako ste pomislili na pichku to bi teshko bilo ostvarljivo,,,ali metar ipo i to,,to je vec realnije.I tako kontam si,,zashto sve te ljudske zavrzlame ...igre ,,ego,,ljubomora,,,zavist ,,i ostala sranja,,ZASHTO,,tok misli ide dalje,,Pa pichka mu materina,,ako odvrtimo svoje korijene par tisuca godina unazad svi smo neki rod,,Kako onda mozemo mrziti svoje bliznje i zeliti im nesrecu i sranje,,kako??Ja imam u svojoj najblizoj obitelji takvog gada da ne mogu vjerovati da smo iz iste pichke ispali,,a opet imam takve frendove koji su mi dragi kao da su mi rodjeni rod,,Daklem ljudske univerzalne vrijednosti su najbitnije,,pa stoga nije bitno koje si boje koze ,,vjere,,nacije iz koje kulture si izniko nego shto nosish u sebi,,toleranciju,,ljepotu postojanja,,,ljubav ili mrznju i homofobiju,,Mene osobno boli kuratz tko je koje vjere ili kaja znam kog kurtza,,vazno mi je da chovjek chovjeku ne misli zlo..nego da ako treba nekome pomoci ,,,onda poturi ledja,,prvenstveno onom tko si sam zeli pomoci,,Nista nema ljepshe na ovome svijetu od ljubavi,,prema bliznjem svome a i prema onim plemenitim ljudima na koje nailazimo u svome zivotnom putu,,Ja sam sreo jko puno pozitivnih ljudi koji su me obiljezili i u neku ruku formirali kao ljudsko bice koje suosjeca sa ponizenim ,, potlachenim i obespravljenim bicima,Kako se mozemo radovati uspjesima svoje djece a tudju djecu smatrati manje vrijednom zato shto su rodjena u razlicitim kulturama ,,nacijama i religijama,Jebaji ga,,meni je veliki problem slagati samog sebe,,zato ne kuzim kako drugi ljudi lazu sebe zbog nekog interesa ili mira u nacionalnoj hizi.Jebga,,brzo mislim,,,,sporo tipkam,,,,pa sam doshao u koliziju sa samim sobom,,,al' vec ujutro bit cu dobar ,,,,ne sumnjam,,u svoj bijoritam,,Ako zelite ,,tipkajte bilo shto vam padne na pamet,,ako ne ijopet je to okej,,ja znam da cu ovdj sigurno nakenjati najmanje tisucu postova,,,et,, MONOLOG 3214182331 vas sve ,,
evo lijepog posta i monologa....


Ne poznajem dobro zingara ali ovim je monologom visoko postavio letvicu. Meni ne ostaje ništa drugo nego zaželjeti mir u svijetu.  MONOLOG 1523192931

laže zigo ... uvati ga tako ponekad nostalgija al to samo van sezone igranja tenisa ... prevruće je sad za tenis i onaj virtualni koji on najvoli igrati pa miruje i kontemplira  MONOLOG 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 10.08.15 4:21

zbriso čovjek ... prepo se da ne vidim da je zajahao pogrešan proxy MONOLOG 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 10.08.15 5:11

Temu sam zamislijo kao da prichamo sami sa sobom ali iskreno,,,a kako ces drugacije sa sobom prichati,,daklem ne pada mi napamet upadati u zamku klasichnog odgovaranja na postove jer vjerujem da ce se sve po obichaju razvodniti i otici u sto kuratza ,,kako ja imam najvishe problema sa samim sobom pa zato nisam nikada u harmonichnom modu pokushavam kroz jednu vrstu ispovijesti (eksperimenta)otkriti onu drugu stranu svoje lichnosti koja me jebe u zdrav mozak pa sam ovdje sasvim nesto drugo usporedjujuci direktne odnose u stvarnom i virtualnom svijetu,Ochito to dijete u meni neda da odrastem do kraja pa se chesto puta nalazim u smijeshnim situacijama,koje me opet (moram biti iskren prema sebi) jebeno dobro zabavljaju,Uzivam kad vidim onu drugu stranu koja se koprtza izmedju mogucnosti da izabere ovo ili ono pa ne izabere niishta nego se povuche i ide dalje niz prashnjavi put skakucuci s noge na nogu i ficukajuci sebi u bradu dok ne naidje na neshto interesantno pa vrti isti vergl,Napisao bi ja vama vishe ali me jebe to shto brzo mislim a josh nisam dostigao tu spretnost tipkanja iako nisam uopce spor da harmoniziram mozak sa prsticima,,Pukne mi film jer zbog toga ispadne da povrshno neshto natipkam pa me ljudi pogreshno dozivljavaju.Uchim se strpljenju od malena i dosta sam se izvjezbao ali mi jebeni temperament i znatizelja ne dozvoljavaju sinhronizaciju razmishljanja i pokreta.Jebo te,,pa ovo je ispovijest a ne ono sto sam zamislijo,,,,al ajd tko ga ijebe.,vama e sve biti dobro,,,vazno je da se ima shto chitati uz kavitzu,,
Prije par godina upoznam mladi brachni par koji je vec preshao 30,,ono partijaneri,,cuganje,,,ajmo tko ce vishe,,dodushe ovaj mladic je bijo nekako usukan sav u sebe i pofino odgojen,,a vidilo se da njoj neshto fali,,odmah sam skuzio da ima brak koji je bash ne chini srecnom,Znam gdje je problem ,,bili par puta kod mene na roshtiljadi,,i ja pochnem prichu,,jebo te da me netko moze snimiti kako ja to pricham uvjerljivo ,,,a kako nece biti kad u tu prichu vjerujem svim svojim bicem,,,Elem ,,,pochnem o djeci,,i velim kako je to najljepshe shto se moze desiti nekoj zeni i mushkarcu koji su plodni ,,,i da je grijeh ne imati ih,,Uglavnom rekcije su bile kako to nije za njiih i kako djeca donose samo probleme ,,bio je zestoki fajt argumentiran mojim iskrenim primjedbama kako su oni ustvari selfish..kako ih je strah odgovornosti shto nije loshe jer to opet pokazuje da osjecaju previshe veliku odgovornost koja ih ustvari sputava a onda dolaze pizdarije.Vidim da bi se ta mala koja kao fol govori kako ne podnosi djecu maznula sa bilo kim koji bi bijo spreman sa njom preuzeti odgoj i skrb djeteta,,Uglavnom da ne duljim,,nakon par mojih seansi,,pricha je urodila plodom,,danas su sretan par koji izgovara moje rijechi da nijedno iskustvo se ne moze porediti sa tako dramatichnom i iskrenom ljubavljau kao shto je ljubav prema djeci,I ja se osjecam nekako pofino,,jer sam doprinijo da dva mlada bica koja su bila pred raskidom nadju smisao zivota koja nije samo u izlascima i cuganjima.Jebo te,,,ako ja ne znam o chemu priham koji se tri puta zenijo i koji ima petero djece onda u kuratz..pa ja. MONOLOG 3776795594
Sad bi moogo malo o jesenskom oranju  al mi tlaka jer se moram dignuti ujutro rano,pa cu to ostaviti za drugu priliku,Ovi tekstovi mi se uopce ne dopadaju jer gramatichki ne odgovaraju monologu,,morat cu to malo bolje obraditi,,Ajd dobro imam izgovor,,dok tipkam jebe me komarac u uvo,,,pa mamu ti jebem shta ima interesantno na mom uvetu,,koje je prekriveno kosom,,e da,,prije dvije godine,,,pogledam se u ogledalo i velim sam sebi,,,a jesi dosadan u tri pichke materine,,,daj se obrij na celu ili pusti kosu,,kako sam sklon sunchanitzi,,,odluchim da pustim kosu koja je svakako dobar izolator pa me vishe sunce nemre sjebat ,,jedino kad igram tenis,,,moram noositi onu jebenu traku preko glave ko Bjern Borg,,a to mi je bash odvratno kad vidim kod nekoga,,hvala bodu da nemrem vidjeti sam sebe kako smijeshno izgledam,,E da,,jucher sam izbacijo 600 loptica,,krepo sam,,,kad sam skino majitzu da je ocijedim,,litra znoja,,ajd nije loshe za kozu,,a koza mi ej poprave njezna ko kod neke mlade pichkitze,,nitko mi nemre pogoditi jahre..nema ni jedne bore,,osim na kurtzu,,a to je od teshkog i napornog rada,,jebo te,,,treba kopad po rudnicima,,pa ja.. klanjaseE da,,mamu mu jebem i komartzu,,pa taj ima stilt tehnologiju,,promijeni poziciju u stotom dijelu sekunde i nemresh ga vidjet,,al zuji,,onda sam se sjetijo,,prlamanje svjetla kroz prizmu,,pa sam ugasijo sijalicu i upalijo lampu u totalnom mraku,,ajd sad se kurchi mamu ti jebem,,,odma sam ga lociro i bijo je dovoljan jedna shpritz da dechko sleti na pod..napijo mi se krvi majku mu jebem,,al sam njegov evolucijski let prekino u sekundi,,,prtz,,,jedan komaratz manje,,ovo je metaforichko recheno,,Koliko samo ima komaratza medju ljudima,,zujeti okolo dok ti se ne napiju krvi,i onda ajmo bal vampira.Ja sam instiktivno talentiran da takve komartze prepoznam,,,dozvolim im da zuje ali kad pretjeraju,,,ugasim svjetlo i spritznem dva tri puta odma se izgube  u vidu dok si reko keks,,Sta ja znam ,,izgled ada im je moja krv privlachna,,jebeni su to genetsko hormonalne privlachnosti,,nemresh to kuzit dok se ne desi,,Al ubijem jednog komartza,,,a vec drugi zuji ko sulud ,,,zeshce i strasnije se zaletava,,shta mi drugo preostaje nego da schpritzam,,et,,al kazu da nije dobro ako te komartzi ignoriraju ,,vele da sto posto imash shecernu bolest,,dobro je dok me komarci zaobilaze,,al cu se zabrinuti ako me pochnu komaritze zaobilazit ,,onda u znati da vishe nisam slatkac...Jebo te,,,samo se trebam malo nagovorit na tipkanje,,nakon deset minuta,,,gori sam od Gliste,,,mogo bi prichat sam sa sobom i tipkat deset sati.Odo sanjat da neshto  MONOLOG 225923490..legnem u krevet i onda se samohipnotiziram kako me sexualno iskoristava meni neka draga pitza..drz te mi fige  MONOLOG 3997187549

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 10.08.15 5:58

Poznajem i ja jedan takav nekada mladi par kojem bilo samo do partijanja. I šta se desilo ? Naletili na takve ko zingaro koji im prodali sranja o djeci i kako je to nešto najljepše na svijetu i dok to ne probaju ne znaju da su uopće bili živi. I rodi se prvo dijete al badaf. Ženu ne ulovi prirodni majčinski insekt nego nastavi partijat, muž ju pratio u stopu a baka odgajala dijete. Nakon nekoliko godina, vele, ajmo još jedno, možda nas to drugo smiri, ali jok. Rodilo se drugo a mater i prije nego je prošlo babinje, već u štiklicama i dopičnjaku i van na partijanje. Znala sam ih susretati po gradu predveče kad bi krenuli i nikako mi nije bilo jasno koji im je kurac. Tada ni ja još nisam imala djecu pa me nitko nije mogao ubijediti da imam urođeni majčinski instinkt samo zato jer sam žemsko. Pitah tu ženu da mi kaže istinu, jel se pojavi taj insekt ili ne ? Veli ona niti malo, čak ni nakon drugog djeteta.
I poanta priče je bila ta da se oboje naveliko davali u razne avanture, kunuli kako je to super i da to spašava njihov brak dok nisu popucali po šavovima oboje, žena završila na antidepresivima, tip pobjego drugoj ženi a dvoje djece im oduzela socijalna služba zbog teškog zanemarivanja zbog kojeg su djeca kao mladi teenageri brzo počeli ekspeimentirati sa drogama i skoro ubili tuđe dijete uvalivši mu nešto u piće.
Tako da je sve relativno pa i to sa djecom i jesu li ili nisu smisao života nekome. Nekoma nisu i grijeh je takve nagovarati da ih imaju samo zato da ispune društvene norme. Po drugoj strani, slovila sam kao toootalno cijepljena protiv ikakvog interesa za djecu. I taman kad su svi odustali od nagovaranja, taman kad sam i ja opustila i mislila, super, to sam dakle ja, žena koja neće imati djece, vudri me preko noći skroz sigurna ideja da ću ih imati. I imam ih. Meni su upotpunili život, ne samo moje nego i ostala deriščad koja dolazi u kuću družiti se sa mojima.
Pa sad ti budi pametan pa reci kom obojci kom opanci.

U jebemti, propisala skoro pa pismeno i sa velkim i malim slovima ... nije to dobro ... preveć se ja družim sa pismenim ljudima u zadnje vrijeme ... MONOLOG 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG Empty Re: MONOLOG

Postaj  pizda 10.08.15 7:35

zingaro je napisao/la:E da,,slijedeci tjedam odlazim u Boston na turnir machevanja,,pojavit cu se pred Sarom sa svojim mahem,,,nadam se da ce mi otvoriti svoja vrata,,,ako ne otvori isjeckat cu joj sve voce i povrce na kockice,,pa nek pati,,moze i muriju pozvat,,nece joj to pomoc, MONOLOG 3214182331

MONOLOG 1523192931 nakon tog ima modnu reviju u Baltimoreu i natjecanje u sinkroniziranom plivanju gdje brani drugo mjesto od lani...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MONOLOG Empty Re: MONOLOG

Postaj  pizda 10.08.15 7:38

metilda je napisao/la:

Ne poznajem dobro zingara ali ovim je monologom visoko postavio letvicu. Meni ne ostaje ništa drugo nego zaželjeti mir u svijetu.  MONOLOG 1523192931

ja bi spomenijo i brigu za dupine, nakotilo se te gamadi preko mjere...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MONOLOG Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 15.08.15 5:59

kišna glista je napisao/la:Poznajem i ja jedan takav nekada mladi par kojem bilo samo do partijanja. I šta se desilo ? Naletili na takve ko zingaro koji im prodali sranja o djeci i kako je to nešto najljepše na svijetu i dok to ne probaju ne znaju da su uopće bili živi. I rodi se prvo dijete al badaf. Ženu ne ulovi prirodni majčinski insekt nego nastavi partijat, muž ju pratio u stopu a baka odgajala dijete. Nakon nekoliko godina, vele, ajmo još jedno, možda nas to drugo smiri, ali jok. Rodilo se drugo a mater i prije nego je prošlo babinje, već u štiklicama i dopičnjaku i van na partijanje. Znala sam ih susretati po gradu predveče kad bi krenuli i nikako mi nije bilo jasno koji im je kurac. Tada ni ja još nisam imala djecu pa me nitko nije mogao ubijediti da imam urođeni majčinski instinkt samo zato jer sam žemsko. Pitah tu ženu da mi kaže istinu, jel se pojavi taj insekt ili ne ? Veli ona niti malo, čak ni nakon drugog djeteta.
I poanta priče je bila ta da se oboje naveliko davali u razne avanture, kunuli kako je to super i da to spašava njihov brak dok nisu popucali po šavovima oboje, žena završila na antidepresivima, tip pobjego drugoj ženi a dvoje djece im oduzela socijalna služba zbog teškog zanemarivanja zbog kojeg su djeca kao mladi teenageri brzo počeli ekspeimentirati sa drogama i skoro ubili tuđe dijete uvalivši mu nešto u piće.
Tako da je sve relativno pa i to sa djecom i jesu li ili nisu smisao života nekome. Nekoma nisu i grijeh je takve nagovarati da ih imaju samo zato da ispune društvene norme. Po drugoj strani, slovila sam kao toootalno cijepljena protiv ikakvog interesa za djecu. I taman kad su svi odustali od nagovaranja, taman kad sam i ja opustila i mislila, super, to sam dakle ja, žena koja neće imati djece, vudri me preko noći skroz sigurna ideja da ću ih imati. I imam ih. Meni su upotpunili život, ne samo moje nego i ostala deriščad koja dolazi u kuću družiti se sa mojima.
Pa sad ti budi pametan pa reci kom obojci kom opanci.

U jebemti, propisala skoro pa pismeno i sa velkim i malim slovima ... nije to dobro ... preveć se ja družim sa pismenim ljudima u zadnje vrijeme ... MONOLOG 11484130
nije ni chudno da su indijanci polupismen:e)))) al opet indijanke su fakat dobre za naguzit,,,provjereno tvrdim MONOLOG 1354420400 MONOLOG 3776795594 MONOLOG 2733991369

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG Empty Re: MONOLOG

Postaj  pizda 17.08.15 7:46

zingaro je napisao/la:
nije ni chudno da su indijanci polupismen:e)))) al opet indijanke su fakat dobre za naguzit,,,provjereno tvrdim MONOLOG 1354420400 MONOLOG 3776795594 MONOLOG 2733991369

sta igras tenis sa nekom sosonkom?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MONOLOG Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 21.08.15 4:51

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
nije ni chudno da su indijanci polupismen:e)))) al opet indijanke su fakat dobre za naguzit,,,provjereno tvrdim MONOLOG 1354420400 MONOLOG 3776795594 MONOLOG 2733991369

sta igras tenis sa nekom sosonkom?
Indijanci su igrali tenis i prije ovog sporta,,prouchi malo povijest pa cesh skuziti,,,kod njih se tenis igro u svalchenje ,,,do koze,,,e moj ti,,,nemash pojma o povijesti sportova.. MONOLOG 1354420400 MONOLOG 3776795594 MONOLOG 2733991369
E da,,kad budem loma inspirativniji dohajat cu na ovu temu,, MONOLOG 2396358274

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG Empty Re: MONOLOG

Postaj  pizda 21.08.15 8:05

zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
nije ni chudno da su indijanci polupismen:e)))) al opet indijanke su fakat dobre za naguzit,,,provjereno tvrdim MONOLOG 1354420400 MONOLOG 3776795594 MONOLOG 2733991369

sta igras tenis sa nekom sosonkom?
Indijanci su igrali tenis i prije ovog sporta,,prouchi malo povijest pa cesh skuziti,,,kod njih se tenis igro u svalchenje ,,,do koze,,,e moj ti,,,nemash pojma o povijesti sportova.. MONOLOG 1354420400 MONOLOG 3776795594 MONOLOG 2733991369
E da,,kad budem loma inspirativniji dohajat cu na ovu temu,, MONOLOG 2396358274

nisam ni spomenijo poviest tenisa vec pitao jel igras sa nekom sosonkom. Poznato je da su indijanci igrali tenis kad ih je Kolumbo otkrijo. Isto ko sto je poznato da ih je on otkrijo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MONOLOG Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 24.08.15 4:15

Pas mater,,ostala mi navika,,chitam vijesti sa balkanskih prostora,,i onda narafski komentare,,znam da ima pun kuratz ludjaka na svim stranama,,,ali boli me shto na rvatskoj strani ima najvishe bolesnika,,onda si postavljam pitanja,,zashto je tako,,i logika mi shapce daj si malo ukljuchi psihologiju mase ,,povijesti tih prostora ,,mentalitet i sjebatu kulturu,,Ukljuchim ja to sve,,,sjetim se Krleze o rvatskoj kulturi i srpskoj hrabrosti,,al opet ne kuzim kako u ovo vrijeme moze biti toliko glupih ljudi,,posebno mladih (koji su po defaultu sjebati)..Chitam i osjecam zal,,,osjecam neku vrstu krivice i suosjecanja mada nisam ni mrvicu kriv za njihovo mentalno stanje,,Kazem sebi,,jeblo te u pichku materinu ti i tvoja logika ,,shta te boli kuratz,,zivish vec toliko dugo na sasvim drugom prostoru a jebesh se sa idiotima,,Jebaji ga,,nije jednostavno,,sve najljepshe sam dozivio tamo,,,,ljubavi prvenstveno,,,poznajem taj mentalitet .znam da medju tim idiotima ima pun kurac dobrih ljudi iako su glupi ko kuratz,,i ne shvacaju svjetska kretanja i interese koji se prelamaju preko ledja njih i njihovih ocheva,,,koji ce se prelamati i preko ledja njihovih unuka,,Kuzim ih ,,da ne shvacaju,,,ali odakle tolika mrznja,,pa bog te jebo kako mozesh mrziti nekoga koga nikada u svom zivotu nisi vidio,,to mi fakat nije jasno,,,mada mi nikako nije jasna ni mrznja,,koja u konachnici ubija samo onog koji mrzi.Mozda je to zato shto ja vidim svijet kao jednu cjelinu u kojem je sve savrsheno,,u kojem cvate ljubav,,gdje nema zavisti,,,mrznje i ostalih sranja ..nego samo razumijevanje i zajednishtvo u laganom nestajanju.
Recimo ..chitam INDEX,pa jebo te koji su tamo spinovi,,bivshi NETER je goli kuratz za njih,,odvratno jebo te,,kojim se likovima dozvoljava komentirati samo da bi jedan klik vishe bio registriran i na taj nachin povecana reklamna tarifa,,pa to ni najvece kurave ne rade,,U rvatskoj mentalnoj vukojebini mi se zgadilo sve,,mozda je to i dobro za mene ,,jer sam na takav nachin izgubio sve svoje snove o povratku,,,Mladi bjeze,,a koji cu kuratz ja tamo ako oni bjeze kao shto sam ja bjezao 91..Nishta se nije promijenilo recehe mi jedna frendica prije dvije godine,,kod nas je sve stalo ali ti si se promijenio jer si dozivijo pun kuratz toga shto te natjeralo da se promijenish,,,mi i dalje  (veli ona) igramo na balote,,krademo drzavu na sitno a ona nas na krupno,,to ti je uzjamna ljubav ,,,veli,,obadvoje uzivamo u varanju,,U zadnjih deset godina najvishe razmishljam o vodi,,evo vam jedan dokumentaratz,,poprave je intrigantan,Neda mi se vishe,,mislim da je sve besmisleno,,chak i ovo druzenje sa vama,,iako vas sve volim do jaja,,a posebno Pizdu,,on je moj fejvoretz,,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 24.08.15 4:21

Probudim se vjutre,,digo mi se,,,ajd okej,,znam,,,na pishanje je red,,voda,,u meni 75%..o pizdi necu kako se vlazi,,evo dokumentarac,,dopast ce vam se znam,,mi smo voda koja hoda,,voda je zivot,,bez vode,,ne bi bilo nishta,,,uzivajte u dokumentqrcu,,,mozete i komentirati ovdje ako zelite,,


Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG Empty Re: MONOLOG

Postaj  orion 24.08.15 10:51

monologiziraš brate Zingo  MONOLOG 3437753850 

..... mnogo puno za čitanje, ali liepo za vidit tolka slova na okupu MONOLOG 11484130

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

MONOLOG Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 25.08.15 4:28

orion je napisao/la:monologiziraš brate Zingo  MONOLOG 3437753850 

..... mnogo puno za čitanje, ali liepo za vidit tolka slova na okupu MONOLOG 11484130
Ma Wizlitze ,,samo ti fale shtiklitze,,bila bi savrshena sa takim shtrkljastim nozitzama,,a i te noktice bi trebala malo shtutzovati,,kao fol nisi prochitala,,,o jebo te ubit cu se,,da neka waga moze skontrolirati svoju radoznalost  ,,,nema shanse,,josh taku nisam sreo:))) MONOLOG 3214182331 tak da,,propo ti pokushaj  MONOLOG 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 25.08.15 4:40

Jebo te koja je ovo zaraza,,svi odustaju,,predaju se i oni koji su bili svih ovih godina uporni.Moja frendica pukla ko kokitca,,skuzila je da je bolje nishta ne chiniti nego pustiti majci prirodi da uchini svoju selekciju a svi popametni ljudi znaju kako to priroda radi,,Nadje par budala ili par glupih naroda i onda ih medjusobno suprostavi do unishtenja jer joj takvi ne trebaju.Kad iz rvatske ode sve shto je iole pametno budale ce s emedju sobom porokati,,samo ce ostati po neki romantichar koji ce vjerovati do kraja da su chuda moguca kao Pop na onom forumu,,Odrzat opijelo i ugasit svjetlo da tama pokrije tu krvozednu bagru ..Kaj se to valja zemljom rvatskom ???Zar je dotle doshlo?? MONOLOG 424959984 MONOLOG 3827417775 MONOLOG 2343104142 MONOLOG 2343104142 MONOLOG 2343104142
http://www.index.hr/vijesti/clanak/podsjetnik-za-birtijske-povjesnicare--ljetna-dopuna/837705.aspx

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hrvati--uskogrudni-ksenofobni-uplaseni-od-svega-novog-i-nepoznatog/837816.aspx

"Samo se piše o toj mržnji, ne znam više gdje smo, jesmo li u 2015., 1991. ili 1941. I dalje traje taj lov na Srbe, sve se umota u borbu za pravo hrvatske nacije. Pravo na što, na glad, na bijedu, na kredite", rekla je Vedrana Rudan za Index.hr nakon što je na blogu napisala svoju poslednju objav
[size=16]U subotu sam bila u Budvi na Trgu pjesnika. Organizator Grad teatar. Dočekana sam poput kraljice. Bilo bi pristojno nabrojiti sva imena mojih domaćina. Neću spomenuti ni jedno jer bih sigurno nekoga zaboravila a onda bih se pojela živa.Godinama putujem Jugoslavijom koje nema što ne znači i da ne postoji. Crna Gora bila je do subote jedina republika u kojoj nisam bila. Kakvi su Crnogorci i Crnogorke? 
[/size]

To preglupo pitanje sebi prije nastupa nisam postavila jer oni koji dolaze na moje večeri naciju ostave doma. Gledamo se oči u oči, mislimo da smo svi ljudi, ništa više ni manje od toga. Drago mi je što se nikad ni u jednom od gradova u kojima sam bila nisam osjećala poput bića na tuđem terenu. Svi mi bivši Jugoslaveni koji smo preko noći postali ono što smo vazda bili ali nam nije bilo bitno živimo u tamnicama

Zato sam se u Budvi osjećala dobro. Nas dvije stotine ljudskih bića razgovaralo je istim jezikom o životnoj radosti koje u nama ipak ima makar na trenutak jedne večeri u augustu. 

Možda bih o ovome o čemu ću sada pisati morala posvetiti poseban tekst. Možda? Vjerojatno? Sigurno. Ipak neću. Nemam živaca još jedan dan živjeti na stari način.Ovaj tekst je posljednji tekst na mom blogu. Odustajem. Ne mogu više. Dosta mi je. 

Postoji li neki razlog? Što me uznemirilo do te mjere da više ne želim dva puta tjedno pisati a onda čitati što moje čitateljice i čitatelji misle o istoj temi? Bolje je pitanje, zašto sam uopće krenula pisati blog? 

Na pisanje bloga potakla me činjenica da je rat iza nas, da bismo se svi morali boriti za bolji život, jedni drugima oprostiti ma kako to teško bilo zato jer se normalan čovjek ne može dovijeka hraniti mržnjom. Mislila sam, čovjek zna biti glup, da ja nešto mogu učiniti. Pretenciozna glupača. Nadala sam se da će ljudi na području Jugoslavije prepoznati da su im neprijatelji oni koji su njihove novokomponirane države strpali u džep a ne oni koji se na drugačiji način bogu mole

Prelazim na bitno. Ovih dana, ovih posljednjih mjeseci, Hrvatskom se valja takva jeziva mržnja da je ja ne mogu podnijeti. Čini mi se da ni za vrijeme rata nije bila toliko opaka. Ćirilica, latinica, Srbi zločinci, Hrvati žrtve, iskapanje kostiju starih šezdeset, pedeset, četrdeset, dvadeset godina… Tko normalan može preživjeti toliku količinu zla? 

Ja bih, da sam ona stara, lovila sijače hrvatske mržnje, otkrivala kako se oni ne bore ni protiv ćirilice ni protiv Srba nego samo žele u džepove strpati ovu siću koju još nisu pokrali. Tko sam ja? Da li je moj posao narodu ili narodima koji ne žele ni gledati ni progledati otkrivati istinu? To moj posao sigurno nije a totalno je suludo vjerovati da ću svojom “mirotvornom misijom” pomoći bilo kome da progleda. 

Na strani naših pokvarenih političara, bankara, Crkve i ostalih zločinaca širokoga spektra su svi mediji u kojima rade robovi spremni za sto kuna po tekstu, ako ih dobiju, napisati najstrašniju laž. Nakon objave će preko portala krenuti horde ratnika zapjenušanih gubica i ubijati riječima “njihove” i krivomisleće “naše”. Njima, glupanima, nisu problem hrvatski bankari kojima će plaćati danak u krvi dok budu živi, njima nisu neprijatelji “vođe” koji ih hrane mržnjom da bi se dokopali još više moći. Njima glupanima jedina je radost preko neta “četnike” ili “ustaše” hvatati za grlo pa im, zasad, virtualno tupim nožem rezati vratove. 

Drage moje čitateljice, dragi moji čitatelji, od danas bez mene. Odustajem. Ovu bijednu zemljicu napušta sve što ima malo soli u glavi. Ja izbora nemam. Ostajem ali ni na koji način ne želim učestvovati u ratu koji se Hrvatskom širi poput kuge. 

Ipak, nedostajat ćete mi. Pozdravljam vas, da budem malo patetična na kraju, od srca koje će do smrti kucati samo u slavu dobrih ljudi. Jebeš sve nacije, sve razlike u boji kože, sve vjernike koji misle da su jedini pravi, jebeš sve gadove kojima nikad dosta zlata, krvi i moći.





A'me...A'me A'me..ludijona u  MENTALNOJ VUKOJEBINI zvana Cro.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG Empty Re: MONOLOG

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 16. 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.