kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MONOLOG

Stranica 8 / 16. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next

Go down

MONOLOG - Page 8 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 03.05.17 4:42

Legolas je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:
zingaro je napisao/la:

Ajd se malo srami:MONOLOG - Page 8 684758713

https://media.giphy.com/media/1mtKnWJVTpUKQ/giphy.gif

čega ?

lijepo rekoh sto puta da ti ja nisam nus produkt judeokršćanstva koje vam uvalilo sram na mala vrata ... vaki ko ja ti ne znamo šta je sram MONOLOG - Page 8 11484130 mi kad nam upadne sjekira u med plešemo i veselimo se ... isto radimo i kad nam ne upadne MONOLOG - Page 8 3114667799 plesom  prizivamo  med i sjekire MONOLOG - Page 8 1619348112 kako god okreneš, nama dobro

A jebo te i ti nasijedash na moje gluposti ;:MONOLOG - Page 8 1619348112

ne nasjedam ... al svaka čast na konzistentnosti ...  MONOLOG - Page 8 1523192931 ko mi oni jednom reko: "ajme, šta ja njima sve izdijelim a one to dozvole " ... to ti je obojstrana "ljubav" ... al to na balkanu normalno ... reko jedan moj prijatelj: moš balkanca preselit u ameriku, al nemreš balkan preselit iz balkanca

A ti vjerujesh ljudima koji sude po sebi..pa jebo te,,otvorit cu temu Balkan,,da ti objasnim gdje zivish i chemu se trebash klanjati,,,a ne tim tvojim jebeni totemima:MONOLOG - Page 8 1619348112 Moj genetski kod je ispod Olimpa,,daklem,,duboko ponosan na to,,jer smo vas divljake koji ste prodirali na Balkan nauchili kako biti civilizirat i i kultivizirat,,,Indijaneri prihajajo bum putzal ,,,pichka im materina:MONOLOG - Page 8 1619348112))) Bog te jebo,,temelji zapadne kulture su na Balkanu,i sad dodju neki jebeni dotepentzi i tvrde kako je Balkan dno dna,,Stara germanska floskula,,odvratna i neistinita,,Germani su izmislili laz,,tri puta slazi,,,postaje istina,,a to pushe uglavnom niskoobrazovani slavjanskog porekla ,,,a najvishe 'rvati..koji bi zeljeli da budu germani a jadnici nisu nitko i nishta,,posebno mi je indikativno kad s ekurche 'rvatskim pleterom,,,,"O tempera o mores"...MONOLOG - Page 8 1619348112))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 8 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 03.05.17 5:20

zingaro je napisao/la:Moj genetski kod je ispod Olimpa,,daklem,,duboko ponosan na to,,jer smo vas divljake koji ste prodirali na Balkan nauchili kako biti civilizirat i i kultivizirat,,,

javi svom geneckom kodu da posao nije završen do kraja ... a i ovo što ste se trudili je napravito traljavo ... pola pripitomljeno a pola još divljije nego je bilo prije vaše kultivizacije MONOLOG - Page 8 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 8 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 03.05.17 5:52

Legolas je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Moj genetski kod je ispod Olimpa,,daklem,,duboko ponosan na to,,jer smo vas divljake koji ste prodirali na Balkan nauchili kako biti civilizirat i i kultivizirat,,,

javi svom geneckom kodu da posao nije završen do kraja ... a i ovo što ste se trudili je napravito traljavo ... pola pripitomljeno a pola još divljije nego je bilo prije vaše kultivizacije MONOLOG - Page 8 1523192931

Sve je unaprijed smisljeno,,i sve ima svoje zato,,,samo treba pogledati procese koji se desavaju u prirodi,,"divlje opstaje" zato shto je priroda takva a pripitomljeni slabici nestaju:MONOLOG - Page 8 684758713..ma zajebavam se dosadno mi:MONOLOG - Page 8 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 8 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 03.05.17 22:32

zingaro je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Moj genetski kod je ispod Olimpa,,daklem,,duboko ponosan na to,,jer smo vas divljake koji ste prodirali na Balkan nauchili kako biti civilizirat i i kultivizirat,,,

javi svom geneckom kodu da posao nije završen do kraja ... a i ovo što ste se trudili je napravito traljavo ... pola pripitomljeno a pola još divljije nego je bilo prije vaše kultivizacije  MONOLOG - Page 8 1523192931

Sve je unaprijed smisljeno,,i sve ima svoje zato,,,samo treba pogledati procese koji se desavaju u prirodi,,"divlje opstaje" zato shto je priroda takva a pripitomljeni slabici  nestaju:MONOLOG - Page 8 684758713..ma zajebavam  se dosadno mi:MONOLOG - Page 8 684758713

najveće istine se kažu baš kad se čovjek zajebava ... sto puta dokazano ... a danas sam sa kolegicom prokomentirala psihološku radionicu gdje se kroz igru ljude uvodilo u situaciju da su opušteni, zaigrani i ono što jesu ... i uspjela ... dan danas stoji ono što sam vidjela taj dana kod svojih kolega ... u zajebavanju je špas !

dobro si reko ... pripitomljeni slabići nestanu ... pitom ne smiješ biti dok si slab nego tek kad ojačaš ... e onda brate moš  biti pitom koliko te volja ! a istina je i da "divlji" opstaju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 8 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 04.05.17 8:33

Legolas je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Moj genetski kod je ispod Olimpa,,daklem,,duboko ponosan na to,,jer smo vas divljake koji ste prodirali na Balkan nauchili kako biti civilizirat i i kultivizirat,,,

javi svom geneckom kodu da posao nije završen do kraja ... a i ovo što ste se trudili je napravito traljavo ... pola pripitomljeno a pola još divljije nego je bilo prije vaše kultivizacije  MONOLOG - Page 8 1523192931

Sve je unaprijed smisljeno,,i sve ima svoje zato,,,samo treba pogledati procese koji se desavaju u prirodi,,"divlje opstaje" zato shto je priroda takva a pripitomljeni slabici  nestaju:MONOLOG - Page 8 684758713..ma zajebavam  se dosadno mi:MONOLOG - Page 8 684758713

najveće istine se kažu baš kad se čovjek zajebava ... sto puta dokazano ... a danas sam sa kolegicom prokomentirala psihološku radionicu gdje se kroz igru ljude uvodilo u situaciju da su opušteni, zaigrani i ono što jesu ... i uspjela ... dan danas stoji ono što sam vidjela taj dana kod svojih kolega ... u zajebavanju je špas !

dobro si reko ... pripitomljeni slabići nestanu ... pitom ne smiješ biti dok si slab nego tek kad ojačaš ... e onda brate moš  biti pitom koliko te volja ! a istina je i da "divlji" opstaju
i što je to onda?  pripitomljeni divljak? MONOLOG - Page 8 684758713

s obzirom da je ovo monolog, ne očekujem dijalog nego ću onako usput istresti sva pitanja koja mi se vrzmaju po bučki... 


zašto se dobrotu izjednačava s glupošću? 
je li je pitomost odraz slabosti, a divljaštvo odraz snage? 
može li se biti pitom, a biti jak? 
nije li divljaštvo možda pokazatelj straha i nesigurnosti u vlastitu snagu? 
nije li teže biti pitom nego divlji, pa samim time treba i veća snaga za to?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 8 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 04.05.17 13:37

Pitam se zasto ljudi precesto mesaju tudji bezobrazluk, primitivizam i nekulturu sa samopouzdanjem?
Danas svaka budala, koja o sebi zna urlati hvalospeve, misli da je samopouzdana. A kada malo zagrebes tu napadnu povrsinu vidis gomilu kompleksa. Mediji su prepuni glasnih i preglasnih ljudi. I sve se to servira pod "samopouzdanje".

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 8 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 04.05.17 14:57

na svu sreću, ne mora se sve pojesti što nam se servira...  MONOLOG - Page 8 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 8 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 04.05.17 18:45

btw je napisao/la:
1...i što je to onda?  pripitomljeni divljak? MONOLOG - Page 8 684758713

s obzirom da je ovo monolog, ne očekujem dijalog nego ću onako usput istresti sva pitanja koja mi se vrzmaju po bučki... 


2...zašto se dobrotu izjednačava s glupošću? 
3....je li je pitomost odraz slabosti, a divljaštvo odraz snage? 
4...može li se biti pitom, a biti jak? 
5...nije li divljaštvo možda pokazatelj straha i nesigurnosti u vlastitu snagu? 
6...nije li teže biti pitom nego divlji, pa samim time treba i veća snaga za to?

1...slobodan čovjek

jedno su očekivanja, drugo ono što će se dogoditi

2...ne izjednačavam dobrotu sa glupošću ... zapravo sam došla do zaključka da dobrotu izrazito cijenim i niti pod razno ne smatram glupošću .. zato mi se pod dobrotu ne može provući bilo šta --- nema ono "ja sam dobar " a djela pokazuju drugačije ... moraš biti stvarno dobar da bih povjerovala u to a ne moraš nikada preko usta prebaciti da si dobar ... nema onda potrebe

3...mislim da je  obrnuto  ... pitomost je odraz snage a divljaštvo odraz slabosti ... lako je biti divljak i na svaku sitinicu ... ajd ti ostani miran i skuliram dok svi oko tebe divljaju ... to je puno teže pa i više snage iziskuje

4.... jedino se može biti pitom ako si jak ... jedino najjači ostaju mirni u frkovitim situacijama i kad ih se najžešće provocira da podivljaju

5... mislim da jeste ... bar u većini slučajeva iako uvijek postoje iznimke .. ovisno o situaciji i okolnostima

6... eto, sama si sebi odgovorila na ono što sam zingaru napisala i dole do istog zaključka

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 8 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 05.05.17 10:29

Legolas je napisao/la:
btw je napisao/la:
1...i što je to onda?  pripitomljeni divljak? MONOLOG - Page 8 684758713

s obzirom da je ovo monolog, ne očekujem dijalog nego ću onako usput istresti sva pitanja koja mi se vrzmaju po bučki... 


2...zašto se dobrotu izjednačava s glupošću? 
3....je li je pitomost odraz slabosti, a divljaštvo odraz snage? 
4...može li se biti pitom, a biti jak? 
5...nije li divljaštvo možda pokazatelj straha i nesigurnosti u vlastitu snagu? 
6...nije li teže biti pitom nego divlji, pa samim time treba i veća snaga za to?

1...slobodan čovjek

jedno su očekivanja, drugo ono što će se dogoditi

2...ne izjednačavam dobrotu sa glupošću ... zapravo sam došla do zaključka da dobrotu izrazito cijenim i niti pod razno ne smatram glupošću .. zato mi se pod dobrotu ne može provući bilo šta --- nema ono "ja sam dobar " a djela pokazuju drugačije ... moraš biti stvarno dobar da bih povjerovala u to a ne moraš nikada preko usta prebaciti da si dobar ... nema onda potrebe

3...mislim da je  obrnuto  ... pitomost je odraz snage a divljaštvo odraz slabosti ... lako je biti divljak i na svaku sitinicu ... ajd ti ostani miran i skuliram dok svi oko tebe divljaju ... to je puno teže pa i više snage iziskuje

4.... jedino se može biti pitom ako si jak ... jedino najjači ostaju mirni u frkovitim situacijama i kad ih se najžešće provocira da podivljaju

5... mislim da jeste ... bar u većini slučajeva iako uvijek postoje iznimke .. ovisno o situaciji i okolnostima

6... eto, sama si sebi odgovorila na ono što sam zingaru napisala i dole do istog zaključka
rekoh ja da je ovo monolog  MONOLOG - Page 8 1523192931

pitanje za tvoj odgovor broj 2. - koja su to djela dobrote?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 8 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 05.05.17 11:58

btw je napisao/la:na svu sreću, ne mora se sve pojesti što nam se servira...  MONOLOG - Page 8 684758713

Jasno, ali nekim pojavama ne mozes tako lako ni uteci.
Pre par veceri tresti iz auta ispred moje zgrade krestavi zenski glas:" Hocu kucu da mi kupis, da me mazis, da me ljuuubiis!" I uhvatim sebe kako ne samo da mi je melodija poznata, vec znam i refren. MONOLOG - Page 8 Wvyjpi
Gde sam to pokupila, pojma nemam. Verovatno negde na TV-u u Srbiji. I pored preskakanja i saltanja kanala.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 8 Empty Re: MONOLOG

Postaj  maledetta primavera 05.05.17 12:25

cat_claw je napisao/la:
btw je napisao/la:na svu sreću, ne mora se sve pojesti što nam se servira...  MONOLOG - Page 8 684758713

Jasno, ali nekim pojavama ne mozes tako lako ni uteci.
Pre par veceri tresti iz auta ispred moje zgrade krestavi zenski glas:" Hocu kucu da mi kupis, da me mazis, da me ljuuubiis!" I uhvatim sebe kako ne samo da mi je melodija poznata, vec znam i refren. MONOLOG - Page 8 Wvyjpi
Gde sam to pokupila, pojma nemam. Verovatno negde na TV-u u Srbiji. I pored preskakanja i saltanja kanala.
Sta tako je u Becu?  MONOLOG - Page 8 3111943984
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 8 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 05.05.17 22:02

btw je napisao/la:

pitanje za tvoj odgovor broj 2. - koja su to djela dobrote?

biti dobar do onih koji su dobri do tebe i drugih ... dobrota nije glupost pa da budeš dobar do onih koji nisu dobri do tebe i drugih i umjesto u kompromise uđeš debelo u kompromitiranje ... kompromis je dobar, kompromitiranje je užas

primjera radi, podsjetim te tvoju teme o ugošćavanju i onog jednog gosta koji svima pokvari raspoloženje a ti dobar do njega pa ga ne ritneš u guzicu da odleti što dalje da bi se svi drugi dobri i pristojni osjećali ugodno i dobro ... to nije dobrota ... dobrota bi bila u tom slučaju šutnut tog jednog koji drugima remeti ugodu i zabavu ... dobrota nekada itekako znači nekoga dobrano šutnuti u gujscu a pogotovo ako je to zaslužijo ... moraš biti dobar najprije do sebe a onda do drugih ... što tebi smeta nije dobro za tebe a kad nešto nije dobro za tebe, tebe učini nedobrim za druge ... maknuti sve ono što ti smeta i grebe a onda si uzeti prostora pozicionirati se ... sve je to dobro i tko ti zamjeri na tome nije dobar ... jasno ? ako nije, razumijem MONOLOG - Page 8 3114667799 meni sve to jednostavno al kad krenem objašnjavati, znam da zvuči ko komplicirato heklanje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 8 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 05.05.17 22:08

Isus po predaji o njemu nije bio dobar kad je odlučio preuzeti grijehe drugih na sebe ...  jebate, pa nije fer da se grijeha riješe svi redom i na isti način  ... netko je zaslužio da ga se oslobodi jer se i sam trudijo al pokleknuo jer je slab ... al ima onih koji se uopće nisu trudili  ... i sad zamisli nepravde da ih isus sve stavio u isti rang ... isus je u biti zločest ... omalovažio je dobrotu nauštrb svih mogućih grozota koje su ljudi sposobni počiniti jedan drugome ... ako su ga i razapeli, zaslužijo je ... dobro je i prošao

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 8 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 05.05.17 23:16

dobrota je prilagoditi se samom sebi bez nametanja drugom ... pod nametanje mislim na stvarno nametanje u reali ... forumsko pisanje ne smatram nametanjem jer svak ima slobodu čitati ono što mu paše .... luđak onaj koji čita ono što mu ne paše  ... u reali imamo slobodu napraviti odmak od toga ... u virtuali još više

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 8 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 06.05.17 5:50

zingaro je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Moj genetski kod je ispod Olimpa,,daklem,,duboko ponosan na to,,jer smo vas divljake koji ste prodirali na Balkan nauchili kako biti civilizirat i i kultivizirat,,,

javi svom geneckom kodu da posao nije završen do kraja ... a i ovo što ste se trudili je napravito traljavo ... pola pripitomljeno a pola još divljije nego je bilo prije vaše kultivizacije MONOLOG - Page 8 1523192931

Sve je unaprijed smisljeno,,i sve ima svoje zato,,,samo treba pogledati procese koji se desavaju u prirodi,,"divlje opstaje" zato shto je priroda takva a pripitomljeni slabici nestaju:MONOLOG - Page 8 684758713..ma zajebavam se dosadno mi:MONOLOG - Page 8 684758713

Jebo te,,shta su ti zene,,vide kuratz i tamo gdje ga nema,,ali ako ga nema one preokrenu temu i rijechi pa im postane uzbudljivo,,bez obzira shto u nekim tudjim ohima koji su sposobni pratiti fabulu ispadaju poprave glupe..E sad ,,to bi bila posebna tema za koju nemam namjeru troshiti vrijeme nego zelim nekima objasniti da faktima kako su im poveznice chinjenica koje sam ja iznio jebeno pogreshne,,Daklem pokushat cu ponovo objasniti shto sam zelijo reci,,(dozvoljavam da u svom metaforichko umetnichkom stajlingu nisam razumljiv svima) o prirodi.
Daklem komentirao sam zakone prirode a nigdje nisam iznio da se slazem sa njima,daklem,,pokushao sam biti neutralni promatrach koji samo primjecuje kakva je priroda,,kako funkcijoniira..
Pa sam napisao,,"Sve je unaprijed smishljeno" Polazeci od zakona prirode koji vladaju na ovoj kugli zemaljskoj vec stotinama i milijardama godina ,,chinjenica je da postoji neki program koji ljudski rod josh nije odgonetnio,,ali zakon jachega stvarni zakon u prirodi,,E sad da li s emi kao ljudska bica zbog jebenog emotivizma slazemo ili ne slazemo sa tim ,,,hu kers,,,bokte..Priroda je ,,(pod tim pojmom podrazumijevam cijeli svemir,,netko to naziva bogom) neshto smislila,,jer i zadnjem kretenu je jasno da proces radjanja i umiranja (koji sa sobom nosi nemilosrdnu borbu za opstankom)potpada pod program koji je kreiran za neke vishe ciljeve koji mi ne mozemo razumjeti ali ce generacije koje dolaze doci do spoznaje vjerovatno zato shto nahsa psiha i nash nachin pojimanja nisu dovoljni da shvate procese koji su u toku..Mis mo izmislili dobrotu,,laz,,istinu,,nauku,,moral etiku,,jebavanje zguza i spreda,,izmislili smo da je njeznost suprotna grubosti,,izmislili smo filozofiju,,umjetnost je izmislila priroda i meni je najbliza od svih izmishljotina,,Netko ce pomisliti ,,pa okej jebo te,,i mi smo dio prirode,,,njena izmishljotina,,narafski,,priroda se multiplicira kroz nas,,i ne samo kroz nas,,kroz sve shto nas okruzuje i sve ono shto donekle razumijemo.Priroda ima svoje zakone od kojih ne odustaje olako,,samo kad je ugrozena ona reaguje suprotno od svojih zakona,,zato je majka svih pouka da mi kao ljudska bica ne mozemo protiv prirode ..jer boriti s eprotiv nje je isto kao da se borimo protiv sebe,,Ovdje sam vidio,,i to nije prvi puta nego je postalo pravilo da se ljudi bore jedni protiv drugih zbog nekih jebenih sitnica koje vide u nekom komentaru,,,bok te jebo zakache se kao za teretni vlak i tupe kako su neki skretnichari koji znaju tochno sve puteve koji vode u pravom smjeru,,Nakon ovog moga objashnjenaj shto sam zelio da kazem svojim komentarom,,,savjetujem svima vama koji ste nakon toga uchestvovali u "diskusiji" da se prochitate i analizirate same sebe ,,ako ste sposobni izaci iz svog jebenog ega i priznati sami sebi da ste se zajebali ...et..Jebo te,,zar je toliko teshko pratiti fabulu ...a vidim ochito da je teshko jer i u stvarnom zivotu,,kada zapochnem neku temu ,,nakon pola sata,,,to vishe ne lichi na nishta,,,onda pitam ljude,,,pa pihka vam materina,,ajde mi recite o chemu smo pocheli razgovarati....pojam nemaju bog te jebo jer su im vijuge za kuratz,,,a u ochima im sjaji ego koji ih nagovara,,,ti si u pravu ,,,ti si genije jebote,,,ovi drugi ne kuze po kurtza,,i onda s eto desi i kod drugih tak da zaborave koja je tema bila,,daklem,,bilo bi dobro za sve ,,koji dolaze ovdje da se skoncentriraju na ono shto je recheno prvobitno..vjerojatno tada ne bi bilo nikakvih nesporazuma i ljutnji,,et..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 8 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 06.05.17 5:57

Legolas je napisao/la:dobrota je prilagoditi se samom sebi bez nametanja drugom ... pod nametanje mislim na stvarno nametanje u reali ... forumsko pisanje ne smatram nametanjem jer svak ima slobodu čitati ono što mu paše .... luđak onaj koji čita ono što mu ne paše  ... u reali imamo slobodu napraviti odmak od toga ... u virtuali još više

Jebo te,,ajd ti meni objasni,,shta je dobro,, ili loshe ,ako ti dobro uceram ili ako nikako:MONOLOG - Page 8 1619348112 Gutash udice ko som,,:MONOLOG - Page 8 1619348112)) Bsh ste svi smijeshni,,:MONOLOG - Page 8 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 8 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 06.05.17 6:26

Legolas je napisao/la:Isus po predaji o njemu nije bio dobar kad je odlučio preuzeti grijehe drugih na sebe ...  jebate, pa nije fer da se grijeha riješe svi redom i na isti način  ... netko je zaslužio da ga se oslobodi jer se i sam trudijo al pokleknuo jer je slab ... al ima onih koji se uopće nisu trudili  ... i sad zamisli nepravde da ih isus sve stavio u isti rang ... isus je u biti zločest ... omalovažio je dobrotu nauštrb svih mogućih grozota koje su ljudi sposobni počiniti jedan drugome ... ako su ga i razapeli, zaslužijo je ... dobro je i prošao
ajde bogati, pa samo je htio provesti legalizaciju... razapeli su ga kad je spomenuo da bi usput trebali platiti kaznu i komunalnu naknadu  MONOLOG - Page 8 1523192931

meni je bliža ona stara definicija dobrote  - činiti ono što bi željeli da učine nama, ne činiti ono što ne želimo da se čini nama... a prosto proširena bi bila s dodatkom-  i ne igrati se boga osuđujući (i kažnjavajući) tuđa (ne)djela i propuste

jbg, po tvojoj bi se još i dalo naći dobrih ljudi, po mojoj teško  MONOLOG - Page 8 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 8 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 06.05.17 6:44

zingaro je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Moj genetski kod je ispod Olimpa,,daklem,,duboko ponosan na to,,jer smo vas divljake koji ste prodirali na Balkan nauchili kako biti civilizirat i i kultivizirat,,,

javi svom geneckom kodu da posao nije završen do kraja ... a i ovo što ste se trudili je napravito traljavo ... pola pripitomljeno a pola još divljije nego je bilo prije vaše kultivizacije  MONOLOG - Page 8 1523192931

Sve je unaprijed smisljeno,,i sve ima svoje zato,,,samo treba pogledati procese koji se desavaju u prirodi,,"divlje opstaje" zato shto je priroda takva a pripitomljeni slabici  nestaju:MONOLOG - Page 8 684758713..ma zajebavam  se dosadno mi:MONOLOG - Page 8 684758713

Jebo te,,shta su ti zene,,vide kuratz i tamo gdje ga nema,,ali ako ga nema one preokrenu temu i rijechi pa im postane uzbudljivo,,bez obzira shto u nekim tudjim ohima koji su sposobni pratiti fabulu ispadaju poprave glupe..E sad ,,to bi bila posebna tema za koju nemam namjeru troshiti vrijeme nego zelim nekima objasniti da faktima kako su im poveznice chinjenica koje sam ja iznio jebeno pogreshne,,Daklem pokushat cu ponovo objasniti shto sam zelijo reci,,(dozvoljavam da u svom metaforichko umetnichkom stajlingu nisam razumljiv svima) o prirodi.
Daklem komentirao sam zakone prirode a nigdje nisam iznio da se slazem sa njima,daklem,,pokushao sam biti neutralni promatrach koji samo primjecuje kakva je priroda,,kako funkcijoniira..
Pa sam napisao,,"Sve je unaprijed smishljeno" Polazeci od zakona prirode koji vladaju na ovoj kugli zemaljskoj vec stotinama i milijardama godina ,,chinjenica je da postoji neki program koji ljudski rod josh nije odgonetnio,,ali zakon jachega stvarni zakon u prirodi,,E sad da li s emi kao ljudska bica zbog jebenog emotivizma slazemo ili ne slazemo sa tim ,,,hu kers,,,bokte..Priroda je ,,(pod tim pojmom podrazumijevam cijeli svemir,,netko to naziva bogom) neshto smislila,,jer i zadnjem kretenu je jasno da proces radjanja i umiranja (koji sa sobom nosi nemilosrdnu borbu za opstankom)potpada pod program koji je kreiran za neke vishe ciljeve koji mi ne mozemo razumjeti ali ce generacije koje dolaze doci do spoznaje vjerovatno zato shto nahsa psiha i nash nachin pojimanja nisu dovoljni da shvate procese koji su u toku..Mis mo izmislili dobrotu,,laz,,istinu,,nauku,,moral etiku,,jebavanje zguza i spreda,,izmislili smo da je njeznost  suprotna grubosti,,izmislili smo filozofiju,,umjetnost je izmislila priroda i meni je najbliza od svih izmishljotina,,Netko ce pomisliti ,,pa okej jebo te,,i mi smo dio prirode,,,njena izmishljotina,,narafski,,priroda se multiplicira kroz nas,,i ne samo kroz nas,,kroz sve shto nas okruzuje i sve ono shto donekle razumijemo.Priroda ima svoje zakone od kojih ne odustaje olako,,samo kad je ugrozena ona reaguje suprotno od svojih zakona,,zato je majka svih pouka da mi kao ljudska bica ne mozemo protiv prirode ..jer boriti s eprotiv nje je isto kao da se borimo protiv sebe,,Ovdje sam vidio,,i to nije prvi puta nego je postalo pravilo da se ljudi bore jedni protiv drugih zbog nekih jebenih sitnica koje vide u nekom komentaru,,,bok te jebo zakache se kao za teretni vlak i tupe kako su neki skretnichari koji znaju tochno sve puteve koji vode u pravom smjeru,,Nakon ovog moga objashnjenaj shto sam zelio da kazem svojim komentarom,,,savjetujem svima vama koji ste nakon toga uchestvovali u "diskusiji" da se prochitate i analizirate same sebe ,,ako ste sposobni izaci iz svog jebenog ega i priznati sami sebi da ste se zajebali ...et..Jebo te,,zar je toliko teshko pratiti fabulu ...a vidim ochito da je teshko jer i u stvarnom zivotu,,kada zapochnem neku temu ,,nakon pola sata,,,to vishe ne lichi na nishta,,,onda pitam ljude,,,pa pihka vam materina,,ajde mi recite o chemu smo pocheli razgovarati....pojam nemaju bog te jebo jer su im vijuge za kuratz,,,a u ochima im sjaji ego koji ih nagovara,,,ti si u pravu ,,,ti si genije jebote,,,ovi drugi ne kuze po kurtza,,i onda s eto desi i kod drugih tak da zaborave koja je tema bila,,daklem,,bilo bi dobro za sve ,,koji dolaze ovdje da se skoncentriraju na ono shto je recheno prvobitno..vjerojatno tada ne bi bilo nikakvih nesporazuma i ljutnji,,et..
a srcati gdje si ti sad vidio borbu jednih protiv drugih? i tko se tu uopće ljuti osim tebe? uspjenio si se jedino ti kao da su svi komentari bili upućeni tebi, a nisu... i još spominješ ego drugih učesnika... pa čiji se to ego osjetio ugroženim?

tema je monolog, na vaše upise su mi došle asocijacije i postavila sam pitanja koja su mi tad pala na pamet, glista je odgovorila bez obzira što nisam očekivala nikakav odgovor, nastavile smo trkeljati, a u cijeloj priči si se ti osjetio kao da komentiramo tebe... jebote, to što smo na tvojoj temi ne znači da se svijet vrti oko tebe i da si centar svih razgovora koji se vode na njoj... 

i koji kurac sad objašnjavaš što si mislio reći, ako cijelo vrijeme tvrdiš da ti nije stalo do mišljenja drugih i da su svi tvoji upisi napravljeni u svrhu provokacije? 
gle zinge, ovo je već drugi put da pizdiš kad se na "tvojoj" temi ne napiše ono što si očekivao... ma jebi se i ti i tvoje teme... et i tebi...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 8 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 06.05.17 15:57

zingaro je napisao/la:Nakon ovog moga objashnjenaj shto sam zelio da kazem svojim komentarom,,,savjetujem svima vama koji ste nakon toga uchestvovali u "diskusiji" da se prochitate i analizirate same sebe ,,ako ste sposobni izaci iz svog jebenog ega i priznati sami sebi da ste se zajebali ...et..Jebo te,,zar je toliko teshko pratiti fabulu ...a vidim ochito da je teshko jer i u stvarnom zivotu,,kada zapochnem neku temu ,,nakon pola sata,,,to vishe ne lichi na nishta,,,onda pitam ljude,,,pa pihka vam materina,,ajde mi recite o chemu smo pocheli razgovarati....pojam nemaju bog te jebo jer su im vijuge za kuratz,,,a u ochima im sjaji ego koji ih nagovara,,,ti si u pravu ,,,ti si genije jebote,,,ovi drugi ne kuze po kurtza,,i onda s eto desi i kod drugih tak da zaborave koja je tema bila,,daklem,,bilo bi dobro za sve ,,koji dolaze ovdje da se skoncentriraju na ono shto je recheno prvobitno..vjerojatno tada ne bi bilo nikakvih nesporazuma i ljutnji,,et..

ako si ti lud, ne znači da sam i ja iako nas je oboje priroda izmislila MONOLOG - Page 8 3114667799

pa nije ti ovo nikakva konverzacija po forumu ... jebotitakvu konverzaciju gdje moram vrtiti unazad postove napisane tokom tjedna i to usput dok sam radila nešto treće .. i još sjetiti se i analizirati zašto sam šta napisala MONOLOG - Page 8 1619348112 ... a pogotovo ako je u pitanju neka zajebancija i to očita ...

a sad moj savjet tebi: nađi si bolje sugovornike ... i meni je tako bilo dok nisam postala isključiva ... sad više nije MONOLOG - Page 8 1523192931 bit će daviš ljude po birtijama o svemirskim temama i onda se čudiš što niđe teme nema nego samo ljudi ... i svi odlutali svak u svom smjeru MONOLOG - Page 8 3114667799 po temama koje obrađuješ te se lako prepoznaje MONOLOG - Page 8 684758713 a forum ti je birtija ... sjedneš , napišeš nešto, odeš, nakon dan se vratiš, uloviš nečeg desetog, napišeš par brzopoteznih postova koji veze sa vezom nemaju sa ikim il ičim na forumu a onda ti uleti zingaro i viče: aloooo! o čem smo ono pričali, egotriperi ??? MONOLOG - Page 8 3776795594

al super je tako ... bar se nasmijem ... meni ovaj forum konačno postaje zabavan i to turbo MONOLOG - Page 8 1619348112

dobro je blitva rekla - forum je jedna velika igra asocijacija


Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 8 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 06.05.17 16:42

btw je napisao/la:
meni je bliža ona stara definicija dobrote  - činiti ono što bi željeli da učine nama, ne činiti ono što ne želimo da se čini nama...

uf, ta mi je uvijek bila sklizak teren iako donekle drži vodu ali samo glede ekstramnih situacija a u svakodnevnim skoro pa nikako il samo sa rijetkima ... nemamo svi iste želje a pogotovo oko "činjenja" jedan drugom nit nam svima isto paše i uvijek ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 8 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 06.05.17 19:39

zingaro je napisao/la:
Jebo te,,ajd ti meni objasni,,shta je dobro,,  ili loshe ,ako ti dobro uceram ili ako nikako:MONOLOG - Page 8 1619348112

ovo drugo sam probala, jel, imam iskustvo iz prve ruke, pa mi je ne samo dobro nego i sjajno ... ovo prvo nisam, pa ne ne znam jel dobro il loše MONOLOG - Page 8 1619348112 iskreno se nadam da je dobro jer onda znači da si i ti dobar i da te priroda dobro izmislila iako ne postojiš MONOLOG - Page 8 1523192931

nego, ako smo mi izmislili dobro, a priroda izmislila nas, jel priroda onda izmislila i dobro ? trebalo bi biti tako obzirom da je priroda dobra pa sve poveže u neki viši smisao ... a to je dobro MONOLOG - Page 8 3114667799

jesi dobro ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 8 Empty Re: MONOLOG

Postaj  RobinUd 06.05.17 20:27

dobro i lose (zlo) su pojmovi, koji su nametnuti.

S gledista jednog lopova, koji nesto ukrade da bi prezivio, je to sasvim u redu.
Ili pak drugi primjer.
Kad na reportazi iz Afrike vidis da je lav-tigar.... ubio zebru ili antilopu, prva misao je: jadna antilopa, zebra.
Lav to sasvim drugacije vidi.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 8 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 06.05.17 20:34

RobinUd je napisao/la:
Kad na reportazi iz Afrike vidis da je lav-tigar.... ubio zebru ili antilopu, prva misao je: jadna antilopa, zebra.
Lav to sasvim drugacije vidi.

da lavovi ( i drugi predatori) ne ubijaju antilope, antilope bi se prestale razmnožavati

jedan lijepi filmić koji govori o tome kako priroda funkcionira ... a dobro je kad se stvori balans ilitiga ravnoteža pa je i zingaro u pravu u onom svom mamutovcu s time da on ide još šire i sagledava cijeli svemir ... i otud i pizdina ogorčenost teorijom evolucije ... fale životi na drugim planetama da bi takav univerzalni sustav bio u ravnoteži

https://www.facebook.com/newsnercom/videos/810945719072741/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 8 Empty Re: MONOLOG

Postaj  pizda 06.05.17 21:24

Legolas je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
Kad na reportazi iz Afrike vidis da je lav-tigar.... ubio zebru ili antilopu, prva misao je: jadna antilopa, zebra.
Lav to sasvim drugacije vidi.

da lavovi ( i drugi predatori) ne ubijaju antilope, antilope bi se prestale razmnožavati

jedan lijepi filmić koji govori o tome kako priroda funkcionira ... a dobro je kad se stvori balans ilitiga ravnoteža pa je i zingaro u pravu u onom svom mamutovcu s time da on ide još šire i sagledava cijeli svemir ... i otud i pizdina ogorčenost teorijom evolucije ... fale životi na drugim planetama da bi takav univerzalni sustav bio u ravnoteži

https://www.facebook.com/newsnercom/videos/810945719072741/

ne fale nikakvi zivoti, ima ih na bilijardama planeta ali mi zahvaljujuci vrlim "znanstvenicima" poput spomenitog Darwina jos ne mozemo objasniti ni ovaj na majcici Zemlji...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 8 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 06.05.17 21:50

pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
Kad na reportazi iz Afrike vidis da je lav-tigar.... ubio zebru ili antilopu, prva misao je: jadna antilopa, zebra.
Lav to sasvim drugacije vidi.

da lavovi ( i drugi predatori) ne ubijaju antilope, antilope bi se prestale razmnožavati

jedan lijepi filmić koji govori o tome kako priroda funkcionira ... a dobro je kad se stvori balans ilitiga ravnoteža pa je i zingaro u pravu u onom svom mamutovcu s time da on ide još šire i sagledava cijeli svemir ... i otud i pizdina ogorčenost teorijom evolucije ... fale životi na drugim planetama da bi takav univerzalni sustav bio u ravnoteži

https://www.facebook.com/newsnercom/videos/810945719072741/

ne fale nikakvi zivoti, ima ih na bilijardama planeta ali mi zahvaljujuci vrlim "znanstvenicima" poput spomenitog Darwina jos ne mozemo objasniti ni ovaj na majcici Zemlji...

vrijeme je i za tvoje mamutovce ... al slažem se u tome da nema balansa u svemiru bez te pretpostavke ... da ga jebeš, nema balansa a da smo mi jedini i najpametniji a nastali iz juhe MONOLOG - Page 8 1523192931 sjećam se tvojih rasprava sa ...hm .. kako se ono zvao nick ? nadadenada?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 8 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 16. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.