kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MONOLOG

Stranica 11 / 16. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next

Go down

MONOLOG - Page 11 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 03.06.17 22:20

Megi je napisao/la:

Maco, di si....miiiic...miiiic...

odala si macu btw ... koje boje ono maca vozi auto ? bijele ?


Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 11 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 03.06.17 22:33

Legolas je napisao/la:
Megi je napisao/la:

Ima li osoba povjerenja u mene, to se osjeti. Dovoljan je jedan pogled.

točno .... i upravo taj jedan pogled se zloupotrijebi da se povrijedi i iskoristi onoga tko ti vjeruje MONOLOG - Page 11 684758713

žene to znaju itekako raditi ... ja sada učim muškarce kako ne padati na takve ofucane fore MONOLOG - Page 11 684758713  i ide mi super MONOLOG - Page 11 1523192931

To je tvoje iskustvo valjda.

Za ova 2 tvoja posta koja su iza: ti se igras!
Pa je time nasa komunikacija zatvorena.
MONOLOG - Page 11 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 11 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 03.06.17 22:35

Megi je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
Megi je napisao/la:

Ima li osoba povjerenja u mene, to se osjeti. Dovoljan je jedan pogled.

točno .... i upravo taj jedan pogled se zloupotrijebi da se povrijedi i iskoristi onoga tko ti vjeruje MONOLOG - Page 11 684758713

žene to znaju itekako raditi ... ja sada učim muškarce kako ne padati na takve ofucane fore MONOLOG - Page 11 684758713  i ide mi super MONOLOG - Page 11 1523192931

To je tvoje iskustvo valjda.

Za ova 2 tvoja posta koja su iza: ti se igras!
Pa je time nasa komunikacija zatvorena.
MONOLOG - Page 11 727654710

po tome se manipulatori prepoznajete ... kad krene frka, vi zatvorite komunikaciju ... meni je to super zabavno pratiti kako ide ... MONOLOG - Page 11 1523192931

i da, igram se jer sam naučila pravila igre ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 11 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 04.06.17 4:47

Legolas je napisao/la:
Megi je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
Megi je napisao/la:

Ima li osoba povjerenja u mene, to se osjeti. Dovoljan je jedan pogled.

točno .... i upravo taj jedan pogled se zloupotrijebi da se povrijedi i iskoristi onoga tko ti vjeruje MONOLOG - Page 11 684758713

žene to znaju itekako raditi ... ja sada učim muškarce kako ne padati na takve ofucane fore MONOLOG - Page 11 684758713  i ide mi super MONOLOG - Page 11 1523192931

To je tvoje iskustvo valjda.

Za ova 2 tvoja posta koja su iza: ti se igras!
Pa je time nasa komunikacija zatvorena.
MONOLOG - Page 11 727654710

po tome se manipulatori prepoznajete ... kad krene frka, vi zatvorite komunikaciju ... meni je to super zabavno pratiti kako ide ... MONOLOG - Page 11 1523192931

i da, igram se jer sam naučila pravila igre ...

Igraj se do kraja zivota,,,svi koji te pokushavaju staviti u neki svoj kalup poshalji ih u sto pichki materinih:))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 11 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 04.06.17 7:50

zingaro je napisao/la:
Igraj se do kraja zivota,,,svi koji te pokushavaju staviti u neki svoj kalup  poshalji ih u sto pichki materinih:))

no sikiriki ... to ih šaljem u mislima ... a uživo ih sikiram i to nafino i da traje MONOLOG - Page 11 684758713 dok ne izlude

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 11 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 06.06.17 6:47

Legolas je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Igraj se do kraja zivota,,,svi koji te pokushavaju staviti u neki svoj kalup  poshalji ih u sto pichki materinih:))

no sikiriki ... to ih šaljem u mislima ... a uživo ih sikiram i to nafino i da traje MONOLOG - Page 11 684758713 dok ne izlude

E to da im priredim da izlude,,,ne dolazi u obzir,,previshe vremena i energie to zahtijeva,,a ja sam racionalan tip,,svoju energiju rasipam na one koje cijenim i volim,,,,a ove druge,,,zaobilazim u shirokom krugu,,kuzish,,morash biti preventivan:MONOLOG - Page 11 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 11 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 06.06.17 7:12

Moj mango je jedna vrsta mog olichenja u USA,,cvate vishe puta i daje uvijek prelijepe plodove,,prilagodjava se mikro klimi,,i daje najbolju kvalitetu na drvetu u plodovima,,Cijela mi kuca mirishe na tu vocku,,,ne berem ga dok sam ne opadne,,,mmmmmmmmm...dijelim ga poznanicima i frendovima,,odushevljeni su,,kazu,,ovo nemresh kupiti u duanu ,,shto je najljepshe imam u obitelji jedno malo bice koje sve vishe i po svemu lichi na mene,,obozava voce i povrce iz mog vrta,,a meni poprave drago:))..zaljubiti smo jedno u drugo..a razumijemo se za popizdit,.valjda zato shto se geni ne mijenjaju dvije tri tisuce godina,,pa instinkt ima veci utjecaj nego razum..
Mango je ove godine popizdijo,,,,plodovi su veliki ,,skro svaki po pola kile,,Napunio sam zamrzivach,,najmanje sa deset kg..dobro ce doci za smudi kad ne bude sezona branja,,Papaja je posebna pricha,,istreniro sam se,,kako da napravim tri sezone radjanja,,jednu sam vago ,,,2kg ima,,bog te jebo,,ko da dinja raste na drvetu..itd..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 11 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Lena 30.06.17 19:01

dani mi lete....ali stvarno lete....ne znam kako je drugima, meni je osjećaj da je tjedan dug kao 2-3 dana makisimalno.....
samo se mijenjaju dani kao na traci....vuuuš vuuuš....
konstantno sam neispavana....sad mi fale oni ležerni dani kad nisam znala šta bi od dosade.....ali brzo će opet bit tako.....radim još 5 tjedana.....

Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 11 Empty Re: MONOLOG

Postaj  pizda 02.07.17 21:42

Lena je napisao/la:dani mi lete....ali stvarno lete....ne znam kako je drugima, meni je osjećaj da je tjedan dug kao 2-3 dana makisimalno.....
samo se mijenjaju dani kao na traci....vuuuš vuuuš....
konstantno sam neispavana....sad mi fale oni ležerni dani kad nisam znala šta bi od dosade.....ali brzo će opet bit tako.....radim još 5 tjedana.....


lako za dane ali godine lete...to je ono zabrinjavajuce...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 11 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Lena 03.07.17 6:39

pizda je napisao/la:

lako za dane ali godine lete...to je ono zabrinjavajuce...

slažem se.....

nego kako si se skućio? je li napokon osjećaš da to - to? ili je još ostao onaj dom od prije - dom.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 11 Empty Re: MONOLOG

Postaj  pizda 04.07.17 21:45

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:

lako za dane ali godine lete...to je ono zabrinjavajuce...

slažem se.....

nego kako si se skućio? je li napokon osjećaš da to - to? ili je još ostao onaj dom od prije - dom.....

ne osjecam nista posebnog, jednostavno zivim gdje zivim a ono od prije me nimalo ne vuce...MONOLOG - Page 11 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 11 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Lena 06.07.17 18:15

poprave si fluidan.....znači da ti paše....da anije tako bila bi neka nostalgija prisutna.....

sutra petak i imam dan godišnjeg....veselim se malo dužem spavanju , ali sumnjam da ću duže od 7 spavat.....imam i raspored za sutra i tako.....
vruće je žestoko.....zrak prži sve.....
sad moram nahranit macu lutalicu kod lidla i odmarat kasnije....nešto po kući se mora naravno,ali ništa da se umorim danas.....

samo da dodam....imam neke iznajmljivače iz rijeke....4-5 do sad....đizs rječani su komplicirani poprave....za sad mi oni uvijek nešto zapapre MONOLOG - Page 11 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 11 Empty Re: MONOLOG

Postaj  pizda 06.07.17 21:44

Lena je napisao/la:poprave si fluidan.....znači da ti paše....da anije tako bila bi neka nostalgija prisutna.....

sutra petak i imam dan godišnjeg....veselim se malo dužem spavanju , ali sumnjam da ću duže od 7 spavat.....imam i raspored za sutra i tako.....
vruće je žestoko.....zrak prži sve.....
sad moram nahranit macu lutalicu kod lidla i odmarat kasnije....nešto po kući se mora naravno,ali ništa da se umorim danas.....

samo da dodam....imam neke iznajmljivače iz rijeke....4-5 do sad....đizs rječani su komplicirani poprave....za sad mi oni uvijek nešto zapapre MONOLOG - Page 11 11484130

ja hranim jos uvijek macka u starom kvartu. Jebiga, psi se vezu uz ljude a macke uz teritorij pa mu zato svaki dan donesem hrane. Ceka na zidu, nema da fali MONOLOG - Page 11 684758713
Ti rijecani su sigurno neki Macini cim kompliciraju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 11 Empty Re: MONOLOG

Postaj  RobinUd 06.07.17 23:02

Lena je napisao/la:sad moram nahranit macu lutalicu..... 
Ja hranim sebe.
Pa sam dosao do luksuznog tijela od stotinjak kila.

(Napisah vec nekad prije da zene, u kraju, u kojem zivim, njeguju izreku: "muskarac koji nema sto kila je invalid".)
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 11 Empty Re: MONOLOG

Postaj  maledetta primavera 10.07.17 22:57

RobinUd je napisao/la:
Lena je napisao/la:sad moram nahranit macu lutalicu..... 
Ja hranim sebe.
Pa sam dosao do luksuznog tijela od stotinjak kila.

(Napisah vec nekad prije da zene, u kraju, u kojem zivim, njeguju izreku: "muskarac koji nema sto kila je invalid".)
MONOLOG - Page 11 3859399978

ja volim jače muške ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 11 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 11.07.17 5:36

maledetta primavera je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
Lena je napisao/la:sad moram nahranit macu lutalicu..... 
Ja hranim sebe.
Pa sam dosao do luksuznog tijela od stotinjak kila.

(Napisah vec nekad prije da zene, u kraju, u kojem zivim, njeguju izreku: "muskarac koji nema sto kila je invalid".)
MONOLOG - Page 11 3859399978

ja volim jače muške ....

Ista si matza,,i ona voli vishe da ima sala okolo nego kurtza..:MONOLOG - Page 11 684758713 A jebo te,,ovaj svijet je popizdijo...sve se izvitoperilo..Onaj kaze da u njegovom kraju ljudi kazu,,a ne kaze kada su to govorili..da vam pomognem,, sto kila je znachilo sto kila mishica a ne jebenog pivskog stomaka..Nekada su ljudi radili teshke fizichke poslove pa je bilo normalno da su jaki,,a ne ovi sa trbuhom trudne zene,,,to nisu niti ce biti ikada pravi mushkarci..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 11 Empty Re: MONOLOG

Postaj  maledetta primavera 11.07.17 7:43

zingaro je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
Lena je napisao/la:sad moram nahranit macu lutalicu..... 
Ja hranim sebe.
Pa sam dosao do luksuznog tijela od stotinjak kila.

(Napisah vec nekad prije da zene, u kraju, u kojem zivim, njeguju izreku: "muskarac koji nema sto kila je invalid".)
MONOLOG - Page 11 3859399978

ja volim jače muške ....

Ista si matza,,i ona voli vishe da ima sala okolo nego kurtza..:MONOLOG - Page 11 684758713 A jebo te,,ovaj svijet je popizdijo...sve se izvitoperilo..Onaj kaze da u njegovom kraju ljudi kazu,,a ne kaze kada su to govorili..da vam pomognem,, sto kila je znachilo sto kila mishica a ne jebenog pivskog stomaka..Nekada su ljudi radili teshke fizichke poslove pa je bilo normalno da su jaki,,a ne ovi sa trbuhom trudne zene,,,to nisu niti ce biti ikada  pravi mushkarci..
Jbt ti svemu studiozno prisupas  MONOLOG - Page 11 1619348112  ko je rekao da volim salo a ne  misic?
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 11 Empty Re: MONOLOG

Postaj  RobinUd 11.07.17 13:13

maledetta primavera je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
Ja hranim sebe.
Pa sam dosao do luksuznog tijela od stotinjak kila.

(Napisah vec nekad prije da zene, u kraju, u kojem zivim, njeguju izreku: "muskarac koji nema sto kila je invalid".)
MONOLOG - Page 11 3859399978

ja volim jače muške ....

Ista si matza,,i ona voli vishe da ima sala okolo nego kurtza..:MONOLOG - Page 11 684758713 A jebo te,,ovaj svijet je popizdijo...sve se izvitoperilo..Onaj kaze da u njegovom kraju ljudi kazu,,a ne kaze kada su to govorili..da vam pomognem,, sto kila je znachilo sto kila mishica a ne jebenog pivskog stomaka..Nekada su ljudi radili teshke fizichke poslove pa je bilo normalno da su jaki,,a ne ovi sa trbuhom trudne zene,,,to nisu niti ce biti ikada  pravi mushkarci..
Jbt ti svemu studiozno prisupas  MONOLOG - Page 11 1619348112  ko je rekao da volim salo a ne  misic?

Pusti ga.... pun je frustracija.
On se u svakoj situaciji osjeca ugrozen.
Kad netko kaze da je crn, njemu ne valja, kad kaze da je bijel, isto ne valja.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 11 Empty Re: MONOLOG

Postaj  maledetta primavera 11.07.17 17:46

RobinUd je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
MONOLOG - Page 11 3859399978

ja volim jače muške ....

Ista si matza,,i ona voli vishe da ima sala okolo nego kurtza..:MONOLOG - Page 11 684758713 A jebo te,,ovaj svijet je popizdijo...sve se izvitoperilo..Onaj kaze da u njegovom kraju ljudi kazu,,a ne kaze kada su to govorili..da vam pomognem,, sto kila je znachilo sto kila mishica a ne jebenog pivskog stomaka..Nekada su ljudi radili teshke fizichke poslove pa je bilo normalno da su jaki,,a ne ovi sa trbuhom trudne zene,,,to nisu niti ce biti ikada  pravi mushkarci..
Jbt ti svemu studiozno prisupas  MONOLOG - Page 11 1619348112  ko je rekao da volim salo a ne  misic?

Pusti ga.... pun je frustracija.
On se u svakoj situaciji osjeca ugrozen.
Kad netko kaze da je crn, njemu ne valja, kad kaze da je bijel, isto ne valja.

Osim toga, nikada nisam procitala da matza voli salo na mjesto misica. Ma vjerujem da matza voli mocno i obdareno. Sve ispod ne dolazi u obzir.

I jos mi fali da mi cigi pocne pricati o tehnici i njenoj vaznosti pred velicinom i. Idem se ozlijedit ....  

Nego Ude, kako to da si se udebljao?
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 11 Empty Re: MONOLOG

Postaj  RobinUd 12.07.17 0:11

maledetta primavera je napisao/la:Nego Ude, kako to da si se udebljao?

Ja se udebljao ??
Hm.... rekoh vec, imala je utjecaj vec recena izreka zena, iz kraja, u kojem zivim.
Osim toga, nisam bas negativno nastrojen prema svim tjelesnim uzitcima.
Kulinarski isto tako spadaju u tu kategoriju.
Zapravo, mojih stotinjak kila i nije neka disproporcija na mojih 183 cm visine.
Samo..... na skladu bih mogao poraditi....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 11 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 12.07.17 4:57

maledetta primavera je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
zingaro je napisao/la:

Ista si matza,,i ona voli vishe da ima sala okolo nego kurtza..:MONOLOG - Page 11 684758713 A jebo te,,ovaj svijet je popizdijo...sve se izvitoperilo..Onaj kaze da u njegovom kraju ljudi kazu,,a ne kaze kada su to govorili..da vam pomognem,, sto kila je znachilo sto kila mishica a ne jebenog pivskog stomaka..Nekada su ljudi radili teshke fizichke poslove pa je bilo normalno da su jaki,,a ne ovi sa trbuhom trudne zene,,,to nisu niti ce biti ikada  pravi mushkarci..
Jbt ti svemu studiozno prisupas  MONOLOG - Page 11 1619348112  ko je rekao da volim salo a ne  misic?

Pusti ga.... pun je frustracija.
On se u svakoj situaciji osjeca ugrozen.
Kad netko kaze da je crn, njemu ne valja, kad kaze da je bijel, isto ne valja.

Osim toga, nikada nisam procitala da matza voli salo na mjesto misica. Ma vjerujem da matza voli mocno i obdareno. Sve ispod ne dolazi u obzir.

I jos mi fali da mi cigi pocne pricati o tehnici i njenoj vaznosti pred velicinom i. Idem se ozlijedit ....  

Nego Ude, kako to da si se udebljao?

Matza ti je preveliki romanticar koji glumi snagu,,i da je boli pichka z asve,,,a ranjiva je ko vjeveritza..matza bi bila sretna sa nekim mushkim kojemu se nemre dignit ko Pizdi samo da je ponjezan i da je ponekada zagrli pa je kisne u uvo ili u obrazchic..matza je izi pichka,,shto je svakako kvalitet,,ali se kurchi i zavarava ekipu na forumu da je odushevljava velichina organa,,pa jebem ti tu zenu kojoj je stalo samo do velichine,,taku treba jebat u dupe da osjeti shta je snaga,,,i to brez lubrikanta,,Jebote ..zena koja uziva samo u velikom kurtzu je u pravilu emotivna nula..shta ima ljepshe,,od njeznih poljubaca,,znjiranja ..dodirivanja,,pogleda punih strasti,,od onog jebenog hopsanja,,,nutra vani,,tak da,,tebi samo dildo moze pomoi:MONOLOG - Page 11 1619348112)i to onaj crnachki..od pola metra:)))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 11 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 12.07.17 5:09

RobinUd je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:Nego Ude, kako to da si se udebljao?

Ja se udebljao ??
Hm.... rekoh vec, imala je utjecaj vec recena izreka zena, iz kraja, u kojem zivim.
Osim toga, nisam bas negativno nastrojen prema svim tjelesnim uzitcima.
Kulinarski isto tako spadaju u tu kategoriju.
Zapravo, mojih stotinjak kila i nije neka disproporcija na mojih 183 cm visine.
Samo..... na skladu bih mogao poraditi....

chitam neki dan,,mama zove kcerku da izadje iz vode,,dijete pet godina,,joj veli,,,necu debela,,i onda mama odrzi predavanje (chitaj ispiranje mozga djetetu)o tome kako se ne treba rugati ljudima koji su pomasni,,ma jebm im mater,,zato shto se zavaravaju i lazu sami sebe..Eto ti,,,kazesh da ti je blam da se naprezesh,,pa krme jedno debelo,,,lazesh sam sebe da si fino popunit,,sa sto kila,,,si ko pravi zimski pajcek,,,treba te u kobaje,,Evo ja sam 1:82m..80 kg..nema masti ni grama..zato shto na 38C lupam lopticu kao na 15C/..i /gace mi mokre,,majica,,,iscijedim iz sebe dushu,,ne sjedim za TV ili kompom ..a lijepo je za ego kad ti pichka od 35 kaze kako dobro fizichki izgledash,,,a spartanci su davno rekli,,,u zdravom telu zdravi duh..Slabost nekih ljudi na hranu je poznata zato shto im se kuratz nemre dignit ili pitza ovlazit,,prije pedeset godina,,nisu postojali debeli krmci,,i krmache,,a danas toga ima na izvoz:..MONOLOG - Page 11 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 11 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 12.07.17 7:10

ahahahahah - kako ste slatki MONOLOG - Page 11 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 11 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 12.07.17 8:06

u biti, ja kao debela volim žgoljave muškiće... i bivši muž je bio žgoljav, iako je u jednoj fazi imao pivski trbuščić, ali nikad nije imao više od 90 kila na 185 cm... upoznala sam ga sa 75 kg, bio je ko štapić... i Ciciban je sitan tip, ima divno žilavo tjelešce bez grama sala... ali uopće se ne palim na izbildane tipove i mase mišića... još mi nešto takvo nije bilo pod rukama... ali nikad ne reci nikad MONOLOG - Page 11 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 11 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 12.07.17 8:07

sad škicam jednog kolegu iz drugog ureda na poslu... ima u njemu sigurno dva metra ako ne i koji cm preko a ja mislim da ne može imati preko 80 kg... pravi šiljo.... jako je simpa i sav je izmučeno mršav... pravi heroin chic MONOLOG - Page 11 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 11 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 16. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.