kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MONOLOG

Stranica 4 / 16. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Go down

MONOLOG - Page 4 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 23.11.15 5:46

Htjeo sam otvoriti novu temu   ...STRAST...ali mi se uchinilo da je ovdje bolje kroz monolog da zaintrigiram vashe sinapse o toj temi..
DAKLEM,,   Strast,,,ljubavna ..zivotna ,,,stvaralachka..strast ideje,,da ne duljim,,,skraceno,,strast u svim oblicima zivota ...Sto je to shto nas pokrece i dovodi u stanje strasti..da li je strast inicijalna energija zbog koje se osjecamo kao da letimo ..kod zena su to leptirici u mozgu:)))Ali fakat je ,,,strast dolazi iz dubine nasheg mozga,,,U ljubavi strast je (barem za mene) milion malih potochica koji tvore jednu rijeku ljubavne strasti,,,mozaik svih dogadjaja ,,mogucnosti,,i zajednichkog ochekivanja kod dvoje ljudi,,,,,jebga,,,za sve treba dvoje..pa tako i za strast,.koja je trajno usmjeravanje kompletne dushe nekoga bica,,Ne mogu biti strastven prema nekome za koga nishta ne osjecam,,
Za mene strast nije prolazno stanje nego nachin zivljenja,.od ljubavi prema nekome nechemu do posla kojim se bavim,,misao koju izrazavam ne mogu bez doze strasti,,Meni je strast jednostavno nachin zivota..koji se chesto puta ne uklapa sa shvacanjima drugih ljudi pa zbog te svoje strastvene prirode ne nailazim na razumijevanje odredjenih ljudi chija su shvacanja diametralno suprotna od mojih,Kada pricham,,,mashem rukama,,na mome licu se nishta ne moze sakriti jer je strast utkana u moju iskrenost koju vecina ljudi ne voli..jer se ne mogu suochiti sa drugachijim razmishljanjem..Uochio sam na svojoj kozi da se bez stvaralachke strasti nishta veliko nije stvorilo..zato postoje Muze,,koje znaju pobuditi odredjenu strast kod ovakvih kao shto sam ja koji je osjetljiv na najmanji izvor strasti,,reagiram refleksno i pozitivno na takve signale,,postajem leprshav i strastven,,postajem kreativniji i jednostavniji u svemu,,Shvatio sam da je strast moj najveci motor,,bez nje sam mrtvo slovo na papiru,,,vegetiram  i kao da sam u nirvanii,,kao drogiran bez volje za bilo chim,,,strast je moje ime,,moja energija koju crpim iz drugih strastvenih bica,,Strast u skoro svim religijama se smatra kao neshto bolesno i prljavo zbog chega me zaboli kuratz,,jer da nema strasti ja bih se osjecao kao jednocelijski organizam,,Ne mogu da shvatim ljude koji koji zive bez strasti,,i koji se bace na ledja zivotne rijeke koja ih nosi pa im je najvaznije da ne zalutaju  u neki rukavac..Takvima prodje zivot bez uzbudjenja i kao da nikada zivjeli nisu,,po meni,,jebga,,ne mora da bude tako,,ako su srecni,,,to je skroz okej..Ali vjerujem da su takvi osjetili chari strasti ,,bili bi pristali promijeniti svoj nachin zivota i razmishljanja u chast strastvenosti.
Da se razumijemo,,nije svaka strast pozitivna,,jer zbog nje se moze puno toga izgubiti ono shto smo gradili kao nachin zivota godinama,,strast moze da bude pogubna  i zato je ne preporucham ljudima koji se ne znaju nositi sa njom u odredjenim trenutcima,,,,Strast je vatra,,,u prevelikim kolichinama moze nas sprziti,,ali ako znamo dozirati,,,moze nas ogrijati svojom toplinom,,Definitivno,,,strast nije za svakoga,,pa takvima preporucham da od nje bjeze shto dalje:MONOLOG - Page 4 1619348112 MONOLOG - Page 4 3214182331

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 4 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 23.11.15 6:04


Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 4 Empty Re: MONOLOG

Postaj  pizda 23.11.15 8:50

zingaro je napisao/la:Htjeo sam otvoriti novu temu   ...STRAST...ali mi se uchinilo da je ovdje bolje kroz monolog da zaintrigiram vashe sinapse o toj temi..
DAKLEM,,   Strast,,,ljubavna ..zivotna ,,,stvaralachka..strast ideje,,da ne duljim,,,skraceno,,strast u svim oblicima zivota ...Sto je to shto nas pokrece i dovodi u stanje strasti..da li je strast inicijalna energija zbog koje se osjecamo kao da letimo ..kod zena su to leptirici u mozgu:)))Ali fakat je ,,,strast dolazi iz dubine nasheg mozga,,,U ljubavi strast je (barem za mene) milion malih potochica koji tvore jednu rijeku ljubavne strasti,,,mozaik svih dogadjaja ,,mogucnosti,,i zajednichkog ochekivanja kod dvoje ljudi,,,,,jebga,,,za sve treba dvoje..pa tako i za strast,.koja je trajno usmjeravanje kompletne dushe nekoga bica,,Ne mogu biti strastven prema nekome za koga nishta ne osjecam,,
Za mene strast nije prolazno stanje nego nachin zivljenja,.od ljubavi prema nekome nechemu do posla kojim se bavim,,misao koju izrazavam ne mogu bez doze strasti,,Meni je strast jednostavno nachin zivota..koji se chesto puta ne uklapa sa shvacanjima drugih ljudi pa zbog te svoje strastvene prirode ne nailazim na razumijevanje odredjenih ljudi chija su shvacanja diametralno suprotna od mojih,Kada pricham,,,mashem rukama,,na mome licu se nishta ne moze sakriti jer je strast utkana u moju iskrenost koju vecina ljudi ne voli..jer se ne mogu suochiti sa drugachijim razmishljanjem..Uochio sam na svojoj kozi da se bez stvaralachke strasti nishta veliko nije stvorilo..zato postoje Muze,,koje znaju pobuditi odredjenu strast kod ovakvih kao shto sam ja koji je osjetljiv na najmanji izvor strasti,,reagiram refleksno i pozitivno na takve signale,,postajem leprshav i strastven,,postajem kreativniji i jednostavniji u svemu,,Shvatio sam da je strast moj najveci motor,,bez nje sam mrtvo slovo na papiru,,,vegetiram  i kao da sam u nirvanii,,kao drogiran bez volje za bilo chim,,,strast je moje ime,,moja energija koju crpim iz drugih strastvenih bica,,Strast u skoro svim religijama se smatra kao neshto bolesno i prljavo zbog chega me zaboli kuratz,,jer da nema strasti ja bih se osjecao kao jednocelijski organizam,,Ne mogu da shvatim ljude koji koji zive bez strasti,,i koji se bace na ledja zivotne rijeke koja ih nosi pa im je najvaznije da ne zalutaju  u neki rukavac..Takvima prodje zivot bez uzbudjenja i kao da nikada zivjeli nisu,,po meni,,jebga,,ne mora da bude tako,,ako su srecni,,,to je skroz okej..Ali vjerujem da su takvi osjetili chari strasti ,,bili bi pristali promijeniti svoj nachin zivota i razmishljanja u chast strastvenosti.
Da se razumijemo,,nije svaka strast pozitivna,,jer zbog nje se moze puno toga izgubiti ono shto smo gradili kao nachin zivota godinama,,strast moze da bude pogubna  i zato je ne preporucham ljudima koji se ne znaju nositi sa njom u odredjenim trenutcima,,,,Strast je vatra,,,u prevelikim kolichinama moze nas sprziti,,ali ako znamo dozirati,,,moze nas ogrijati svojom toplinom,,Definitivno,,,strast nije za svakoga,,pa takvima preporucham da od nje bjeze shto dalje:MONOLOG - Page 4 1619348112 MONOLOG - Page 4 3214182331

ti si to sve lijepo napiso, srocijo i nakitijo ali ja svejedno prema tebi ne osjecam ni trunke strasti...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 4 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 24.11.15 3:00


ti si to sve lijepo napiso, srocijo i nakitijo ali ja svejedno prema tebi ne osjecam ni trunke strasti...
 O boze koje razocharenje ,,a toliko sam mislio na tebe dok sam to pisao ,,i nadao se da cesh se smilovati pa mi josh jednom podudlati,,kao nekad ,,,strastveno..A shta cu,,moram se vratitti u strejt fazu..nakon ovakvog debakla ne pada mi napamet vishe uupucavat se Pizdama.. MONOLOG - Page 4 1879187425 MONOLOG - Page 4 2273134226 MONOLOG - Page 4 3219274628

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 4 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 24.11.15 7:34

zingaro je napisao/la:

ti si to sve lijepo napiso, srocijo i nakitijo ali ja svejedno prema tebi ne osjecam ni trunke strasti...
 O boze koje razocharenje ,,a toliko sam mislio na tebe dok sam to pisao ,,i nadao se da cesh se smilovati pa mi josh jednom podudlati,,kao nekad ,,,strastveno..A shta cu,,moram se vratitti u strejt fazu..nakon ovakvog debakla ne pada mi napamet vishe uupucavat se Pizdama.. MONOLOG - Page 4 1879187425 MONOLOG - Page 4 2273134226 MONOLOG - Page 4 3219274628
kako ste mi cakani... strast koja traje i ne jenjava  MONOLOG - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 4 Empty Re: MONOLOG

Postaj  pizda 24.11.15 9:02

btw je napisao/la:
zingaro je napisao/la:

ti si to sve lijepo napiso, srocijo i nakitijo ali ja svejedno prema tebi ne osjecam ni trunke strasti...
 O boze koje razocharenje ,,a toliko sam mislio na tebe dok sam to pisao ,,i nadao se da cesh se smilovati pa mi josh jednom podudlati,,kao nekad ,,,strastveno..A shta cu,,moram se vratitti u strejt fazu..nakon ovakvog debakla ne pada mi napamet vishe uupucavat se Pizdama.. MONOLOG - Page 4 1879187425 MONOLOG - Page 4 2273134226 MONOLOG - Page 4 3219274628
kako ste mi cakani... strast koja traje i ne jenjava  MONOLOG - Page 4 1523192931

ako bi cigu natego mozda bi dobijo americko drzavljanstvo i svoj distrikt na Floridi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 4 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 24.11.15 23:02

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
zingaro je napisao/la:

ti si to sve lijepo napiso, srocijo i nakitijo ali ja svejedno prema tebi ne osjecam ni trunke strasti...
 O boze koje razocharenje ,,a toliko sam mislio na tebe dok sam to pisao ,,i nadao se da cesh se smilovati pa mi josh jednom podudlati,,kao nekad ,,,strastveno..A shta cu,,moram se vratitti u strejt fazu..nakon ovakvog debakla ne pada mi napamet vishe uupucavat se Pizdama.. MONOLOG - Page 4 1879187425 MONOLOG - Page 4 2273134226 MONOLOG - Page 4 3219274628
kako ste mi cakani... strast koja traje i ne jenjava  MONOLOG - Page 4 1523192931

ako bi cigu natego mozda bi dobijo americko drzavljanstvo i svoj distrikt na Floridi...
poštena razmjena... misliš da bi mu vratili rvacko državljanstvo ako on nategne tebe?  MONOLOG - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 4 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 25.11.15 14:50

sve sami strastveni monolozi...  MONOLOG - Page 4 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 4 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 26.11.15 5:39

btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
 O boze koje razocharenje ,,a toliko sam mislio na tebe dok sam to pisao ,,i nadao se da cesh se smilovati pa mi josh jednom podudlati,,kao nekad ,,,strastveno..A shta cu,,moram se vratitti u strejt fazu..nakon ovakvog debakla ne pada mi napamet vishe uupucavat se Pizdama.. MONOLOG - Page 4 1879187425 MONOLOG - Page 4 2273134226 MONOLOG - Page 4 3219274628
kako ste mi cakani... strast koja traje i ne jenjava  MONOLOG - Page 4 1523192931

ako bi cigu natego mozda bi dobijo americko drzavljanstvo i svoj distrikt na Floridi...
poštena razmjena... misliš da bi mu vratili rvacko državljanstvo ako on nategne tebe?  MONOLOG - Page 4 1523192931
Onda je bolje da nategnem tebe,,em bi mi vratili rvatcko drzavljanstvo em bi dobijo slovensko em bi Pizda krepo od ljubomore:))) MONOLOG - Page 4 3214182331

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 4 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 26.11.15 5:41

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
zingaro je napisao/la:

ti si to sve lijepo napiso, srocijo i nakitijo ali ja svejedno prema tebi ne osjecam ni trunke strasti...
 O boze koje razocharenje ,,a toliko sam mislio na tebe dok sam to pisao ,,i nadao se da cesh se smilovati pa mi josh jednom podudlati,,kao nekad ,,,strastveno..A shta cu,,moram se vratitti u strejt fazu..nakon ovakvog debakla ne pada mi napamet vishe uupucavat se Pizdama.. MONOLOG - Page 4 1879187425 MONOLOG - Page 4 2273134226 MONOLOG - Page 4 3219274628
kako ste mi cakani... strast koja traje i ne jenjava  MONOLOG - Page 4 1523192931

ako bi cigu natego mozda bi dobijo americko drzavljanstvo i svoj distrikt na Floridi...
Distrikt je zagarantirat na mom kurtzu,,,al morash biti vesel,,,inache te selim u Everglejds,,medju krokice. MONOLOG - Page 4 1354420400 MONOLOG - Page 4 3776795594 MONOLOG - Page 4 2733991369

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 4 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 03.12.15 3:55

zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
 O boze koje razocharenje ,,a toliko sam mislio na tebe dok sam to pisao ,,i nadao se da cesh se smilovati pa mi josh jednom podudlati,,kao nekad ,,,strastveno..A shta cu,,moram se vratitti u strejt fazu..nakon ovakvog debakla ne pada mi napamet vishe uupucavat se Pizdama.. MONOLOG - Page 4 1879187425 MONOLOG - Page 4 2273134226 MONOLOG - Page 4 3219274628
kako ste mi cakani... strast koja traje i ne jenjava  MONOLOG - Page 4 1523192931

ako bi cigu natego mozda bi dobijo americko drzavljanstvo i svoj distrikt na Floridi...
Distrikt je zagarantirat na mom kurtzu,,,al morash biti vesel,,,inache te selim u Everglejds,,medju krokice. MONOLOG - Page 4 1354420400 MONOLOG - Page 4 3776795594 MONOLOG - Page 4 2733991369
Jebo te,,ove zenskitze ce fakat pomislit da smo ja i ti pederi,,,,skoro sve pobjegle ..osim par mudrica koje chekaju da zatrudnish:)))) MONOLOG - Page 4 1354420400 MONOLOG - Page 4 3776795594 MONOLOG - Page 4 2733991369 MONOLOG - Page 4 2733991369

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 4 Empty Re: MONOLOG

Postaj  pizda 03.12.15 9:20

zingaro je napisao/la:
Jebo te,,ove zenskitze ce fakat pomislit da smo ja i ti pederi,,,,skoro sve pobjegle ..osim par mudrica koje chekaju da zatrudnish:)))) MONOLOG - Page 4 1354420400 MONOLOG - Page 4 3776795594 MONOLOG - Page 4 2733991369 MONOLOG - Page 4 2733991369

nema ovdje vise ni zenskih ni muskih, prije se dolazilo zbog straha od Gliste... MONOLOG - Page 4 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 4 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 03.12.15 21:54

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Jebo te,,ove zenskitze ce fakat pomislit da smo ja i ti pederi,,,,skoro sve pobjegle ..osim par mudrica koje chekaju da zatrudnish:)))) MONOLOG - Page 4 1354420400 MONOLOG - Page 4 3776795594 MONOLOG - Page 4 2733991369 MONOLOG - Page 4 2733991369

nema ovdje vise ni zenskih ni muskih, prije se dolazilo zbog straha od Gliste... MONOLOG - Page 4 1523192931


ja sirota još nisam shvatila zašto je otišla ... MONOLOG - Page 4 957247240

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 4 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 04.12.15 2:05

metilda je napisao/la:
pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Jebo te,,ove zenskitze ce fakat pomislit da smo ja i ti pederi,,,,skoro sve pobjegle ..osim par mudrica koje chekaju da zatrudnish:)))) MONOLOG - Page 4 1354420400 MONOLOG - Page 4 3776795594 MONOLOG - Page 4 2733991369 MONOLOG - Page 4 2733991369

nema ovdje vise ni zenskih ni muskih, prije se dolazilo zbog straha od Gliste... MONOLOG - Page 4 1523192931


ja sirota još nisam shvatila zašto je otišla ... MONOLOG - Page 4 957247240
Pa svi znaju,,jebo te,,da ju je Pizda iskoristijo ..a zna se kakve su djevice u oroskopu..kad se zaljube onda ih ulovi panika i bjeze shto dalje,,kuzish:)) MONOLOG - Page 4 1384857964 MONOLOG - Page 4 3915147658 MONOLOG - Page 4 3633235214

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 4 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 08.12.15 6:32

gost koji se ne vrijeđa je uvijek zadnji poslužen, a nezahtjevni ljudi ne dobiju ni onaj pristojni minimum pažnje... sve dok ne drekneš i kažeš dosta.... 
zaključak - treba biti razmažen, zahtjevan i bezobrazan... sebičnost se isplati, okruženi smo slijepcima...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 4 Empty Re: MONOLOG

Postaj  pizda 08.12.15 9:06

btw je napisao/la:gost koji se ne vrijeđa je uvijek zadnji poslužen, a nezahtjevni ljudi ne dobiju ni onaj pristojni minimum pažnje... sve dok ne drekneš i kažeš dosta.... 
zaključak - treba biti razmažen, zahtjevan i bezobrazan... sebičnost se isplati, okruženi smo slijepcima...

jel to neko svijeze becko iskustvo? MONOLOG - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 4 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 08.12.15 9:21

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:gost koji se ne vrijeđa je uvijek zadnji poslužen, a nezahtjevni ljudi ne dobiju ni onaj pristojni minimum pažnje... sve dok ne drekneš i kažeš dosta.... 
zaključak - treba biti razmažen, zahtjevan i bezobrazan... sebičnost se isplati, okruženi smo slijepcima...

jel to neko svijeze becko iskustvo? MONOLOG - Page 4 684758713

je 100%, žali sirotu nezahtjevnu ( MONOLOG - Page 4 3114667799 ) I pristojnu katu MONOLOG - Page 4 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 4 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 09.12.15 7:53

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:gost koji se ne vrijeđa je uvijek zadnji poslužen, a nezahtjevni ljudi ne dobiju ni onaj pristojni minimum pažnje... sve dok ne drekneš i kažeš dosta.... 
zaključak - treba biti razmažen, zahtjevan i bezobrazan... sebičnost se isplati, okruženi smo slijepcima...

jel to neko svijeze becko iskustvo? MONOLOG - Page 4 684758713

je 100%, žali sirotu nezahtjevnu ( MONOLOG - Page 4 3114667799 ) I pristojnu katu MONOLOG - Page 4 11484130
MONOLOG - Page 4 1523192931 
mutikaše... e nećete čuti pikantne detalje susreta... patite  MONOLOG - Page 4 3601362807

nije, pipi, to je domaće iskustvo... pukao mi je film i potaracala sam pola rodbine... sumnjam da će me iduće godine zvati na kolinje...    MONOLOG - Page 4 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 4 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 24.06.16 4:59

Bash me ulovilo neko razmishljanje u svezi medjuljudskih osobina,,Jebo te,,,treba shto dalkje bjezati od ljudi,,biti nekako svoj jer vezivanjem za ljude chovjek sam sebi stvara sutrashnju bol..netko umre netko ode kao da je umro,..Ponukalo me neko iskustvo iz tenskog kluba,,Nisam poznavao zensku koja je u roku mjesec dana od otkrica raka zavrshila svoj put u ovome zivotu.Njena kcerka organizira oproshtaj uz glazbu,,Sta ja znam,,mozda sam fakat debilni konzervativac,,ali ova ideja njene kcerke mi se jako dopala,Zashto plakati,,,,,treba slaviti odlazak sa ovoga sjebatog svijeta,,valjda je to poanta,,shto je meni jako teshko shvatiti.E da,,,gdje su granice odredjene percepcije svijeta u kojemu egzistiramo??

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 4 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Yehudi 28.06.16 20:36

Danas sam dobio jednu odličnu vijest. Ustvari je to bila najava mogućnosti ostvarenja jedne bitne stvari.

Ako bude tako kako očekujem, a radilo se dugo na tome, onda ćete biti obavijestiti 

 Ako ne onda nikome ništa  MONOLOG - Page 4 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 4 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Yehudi 28.06.16 20:43

zingaro je napisao/la:Bash me ulovilo neko razmishljanje u svezi medjuljudskih osobina,,Jebo te,,,treba shto dalkje bjezati od ljudi,,biti nekako svoj jer vezivanjem za ljude chovjek sam sebi stvara sutrashnju bol..netko umre netko ode kao da je umro,..Ponukalo me neko iskustvo iz tenskog kluba,,Nisam poznavao zensku koja je u roku mjesec dana od otkrica raka zavrshila svoj put u ovome zivotu.Njena kcerka organizira oproshtaj uz glazbu,,Sta ja znam,,mozda sam fakat debilni konzervativac,,ali ova ideja njene kcerke mi se jako dopala,Zashto plakati,,,,,treba slaviti odlazak sa ovoga sjebatog svijeta,,valjda je to poanta,,shto je meni jako teshko shvatiti.E da,,,gdje su granice odredjene percepcije svijeta u kojemu egzistiramo??

 Kakvu glazbu.......limenu........vojni marš ? Nebi bilo prvi puta. 

 Ili možda onaj dixilend ( ako je bila crnkinja ( sorry afromaeričaka wtf ) 

 A ja mislijo da si ti aktivan u golf klubu, biće sam pobrkao.

Štas ti prvi puta čuo da je na sprovodu bila glazba.

 Pa ne mora to biti užičko kolo, kao šta su hrvatski navijači plesali

 nakon utakmice sa Češkom. MONOLOG - Page 4 727654710

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 4 Empty Re: MONOLOG

Postaj  antonac 29.06.16 9:21

Dida je rekao: ‘Kažu da je Dan hrvacke državnosti!’ Barba Tonino je rekao: ‘Nemoj me jebat? To mi je baš čudno!’ Tata je njega pitao: ‘Šta ti je čudno?’ Barba Tonino je rekao: ‘Čudno mi je da se u lipnju slavi deseti travnja!


Viktor Ivančić 


http://www.portalnovosti.com/biljenica-robija-k-govno-i-vitamini

_________________
daite im da seru....MONOLOG - Page 4 29xutcyMONOLOG - Page 4 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 4 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Lena 02.07.16 7:04

robi k. je legendaran....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 4 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 03.07.16 4:08

Lena je napisao/la:robi k. je legendaran....

Viktor Ivancic i ekipa iz ferala su neosporno bili i ostali talentirani ...lucidni do jaja narafski pod konopljinim dimom i alkoholom nije teshko to biti.Isto kao i Pizda,,,kad se napije ili kad podudla postane neobjashnjivo kreativan,,Ali tko jebe njega,,,ijonako je za kuratz kao animator i administrator,,,potroshijo se ,,,jebaji ga,,,kontam ga,,nije ni prvi ni zadnji,,,usfalilo pichaka pa izgubijo volju..Elem,,,primijetio sam davno da Viktor Ivanchic i ekpa nikada u svome noovinarskom stazu nisu pisali neshto negativno o NATO ili o USA,,valjda je ona nasha primitivna misao,,ne grizi ruku koja te hrani,,Fakat je franja,,,bijo smece od chovjeka,,bolesnik i jadnik lutak na koncu kao shto su bili i feralovci..Ajde mi linkajte bilo koji clanak,,,gdje su oni prepoznali opasnost globalizacije ,Objasnit cu vam na hednom primjeru,,,bog ti jebo mater,,udjem u ducan i mislim si sezona je grozdja,,gledam,,,,samo dvije sorte mozesh kupiti u bilo kojem drugom ducanu,,Dakle i ta jebena globalizacija bi nam odredila shta smijemo a shta ne smijemo kupovati,,,u to su bili umijeshani ekipa iz Ferala,,Ja imam sve originalne Ferale od prvog broja,,jebo te,,koji zajeb,,Ma sve je dolje kupljeno,,Citam Index,,odvratno ..citam B92..josh odvratnije,,E dok takvi kao fol progresivni mediji postoje a mi ih chitamo i svojim klikovima podrzavamo nikad na tome jebenom Balkanu nece krenuti nabolje,,Ustvari sazreo sam ..ne da mi se pisati jer me boli kuratz za rvatsku srbiju i bosnu zajedno sa zlovencima,,Jednostavno,,,ja sebe ne vidim medju tim ljudima,,od 1991 samo nisam imao hrabrosti sam sebi priznati..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 4 Empty Re: MONOLOG

Postaj  pizda 04.07.16 12:50

zingaro je napisao/la: Ustvari sazreo sam ..ne da mi se pisati jer me boli kuratz za rvatsku srbiju i bosnu zajedno sa zlovencima,,Jednostavno,,,ja sebe ne vidim medju tim ljudima,,od 1991 samo nisam imao hrabrosti sam sebi priznati..

ja se nisam vidijo ni prije toga... MONOLOG - Page 4 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 4 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 16. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.