kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako smo danas?

Stranica 7 / 40. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

Go down

Kako smo danas? - Page 7 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  anika 02.09.15 7:55

metilda je napisao/la:
anika je napisao/la:



Doma  Kako smo danas? - Page 7 1523192931

Leprsavost i razigranost je moje prirodno stanje. 


Kad si vec s religije, mogu li jedno pitanje ? Mogu....


Sto mislis o dolasku izbjeglica iz Sirije ? Jel njihov veliki broj prijetnja domicilnim religijama i opcenito jel islam prijetnja krscanstvu ?


Onda si i ti besposlena kućanica kao i ja.  Kako smo danas? - Page 7 1523192931
Što se stanja tiče to je dobro, očito ti moderatura nije bila dobro legla, činilo mi se da si sva u grču.  Kako smo danas? - Page 7 684758713
Naravno da mi možeš postavljati pitanja, samo sam ja ograničena s vremenom pa rijetko kad zađem ovdje s dužim tekstom, djeca mi naime ne daju puno boraviti na forumu.  Kako smo danas? - Page 7 11484130
Izbjeglice treba primiti, zbrinuti, ljubiti ih kao braću. Ne zezam se, mislim ozbiljno.  Kako smo danas? - Page 7 684758713
Islam nije prijetnja kršćanstvu, kršćanstvo nema nikakve prijetnje čak ni od kršćana samih.  Kako smo danas? - Page 7 684758713

Hahahaha

Administratura mi je bila jedna od boljih odluka u zivotu. Puno novih stvari naucila. Ucenje nije lako, al je smisao zivota...jel tako ?

Ocekivala sam duzi text. Aj dobro.  Kako smo danas? - Page 7 1523192931 Slazemo se glede izbjeglica, a sto se tice krscanstva tu bismo vec mogle imati razlicita vidjenja situacije.  Kako smo danas? - Page 7 3015220106
anika
anika

Broj postova : 162
Join date : 31.08.2015

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 7 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  anika 02.09.15 7:56

baaab je napisao/la:vidi, vidi tko nam je to došao... Kako smo danas? - Page 7 684758713

ali...ali..

ako netko malo bolje pogleda u zjenicu avatarovog oka...

Kako smo danas? - Page 7 167pn2g

vidjet će ovo...

Kako smo danas? - Page 7 T6dqbc

welcome Kako smo danas? - Page 7 1523192931

Hahahaha...koje oko za detaaljeeee  Kako smo danas? - Page 7 1369106071
anika
anika

Broj postova : 162
Join date : 31.08.2015

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 7 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 02.09.15 8:00

anika je napisao/la:
metilda je napisao/la:
anika je napisao/la:



Doma  Kako smo danas? - Page 7 1523192931

Leprsavost i razigranost je moje prirodno stanje. 


Kad si vec s religije, mogu li jedno pitanje ? Mogu....


Sto mislis o dolasku izbjeglica iz Sirije ? Jel njihov veliki broj prijetnja domicilnim religijama i opcenito jel islam prijetnja krscanstvu ?


Onda si i ti besposlena kućanica kao i ja.  Kako smo danas? - Page 7 1523192931
Što se stanja tiče to je dobro, očito ti moderatura nije bila dobro legla, činilo mi se da si sva u grču.  Kako smo danas? - Page 7 684758713
Naravno da mi možeš postavljati pitanja, samo sam ja ograničena s vremenom pa rijetko kad zađem ovdje s dužim tekstom, djeca mi naime ne daju puno boraviti na forumu.  Kako smo danas? - Page 7 11484130
Izbjeglice treba primiti, zbrinuti, ljubiti ih kao braću. Ne zezam se, mislim ozbiljno.  Kako smo danas? - Page 7 684758713
Islam nije prijetnja kršćanstvu, kršćanstvo nema nikakve prijetnje čak ni od kršćana samih.  Kako smo danas? - Page 7 684758713

Hahahaha

Administratura mi je bila jedna od boljih odluka u zivotu. Puno novih stvari naucila. Ucenje nije lako, al je smisao zivota...jel tako ?

Ocekivala sam duzi text. Aj dobro.  Kako smo danas? - Page 7 1523192931 Slazemo se glede izbjeglica, a sto se tice krscanstva tu bismo vec mogle imati razlicita vidjenja situacije.  Kako smo danas? - Page 7 3015220106

Ajde dobro, vjerujem ti, ali ipak je bila velika obaveza pratiti tko kome prijeti i tko koga vrijeđa i davati banove. Ja to nikad ne bih mogla.  Kako smo danas? - Page 7 3015220106
Kakvi duži tekstovi... kad se sjetim svojih mamutovaca tumačenja kršćanstva i crkvene povijesti dođe mi zlo. Toliko jalovih slova.  Kako smo danas? - Page 7 1523192931
Pa napiši što misliš o budućnosti kršćanstva.  Kako smo danas? - Page 7 684758713 Meni je sve dobro, pa i ta budućnost.  Kako smo danas? - Page 7 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 7 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  anika 02.09.15 8:06

metilda je napisao/la:
anika je napisao/la:
metilda je napisao/la:
anika je napisao/la:



Doma  Kako smo danas? - Page 7 1523192931

Leprsavost i razigranost je moje prirodno stanje. 


Kad si vec s religije, mogu li jedno pitanje ? Mogu....


Sto mislis o dolasku izbjeglica iz Sirije ? Jel njihov veliki broj prijetnja domicilnim religijama i opcenito jel islam prijetnja krscanstvu ?


Onda si i ti besposlena kućanica kao i ja.  Kako smo danas? - Page 7 1523192931
Što se stanja tiče to je dobro, očito ti moderatura nije bila dobro legla, činilo mi se da si sva u grču.  Kako smo danas? - Page 7 684758713
Naravno da mi možeš postavljati pitanja, samo sam ja ograničena s vremenom pa rijetko kad zađem ovdje s dužim tekstom, djeca mi naime ne daju puno boraviti na forumu.  Kako smo danas? - Page 7 11484130
Izbjeglice treba primiti, zbrinuti, ljubiti ih kao braću. Ne zezam se, mislim ozbiljno.  Kako smo danas? - Page 7 684758713
Islam nije prijetnja kršćanstvu, kršćanstvo nema nikakve prijetnje čak ni od kršćana samih.  Kako smo danas? - Page 7 684758713

Hahahaha

Administratura mi je bila jedna od boljih odluka u zivotu. Puno novih stvari naucila. Ucenje nije lako, al je smisao zivota...jel tako ?

Ocekivala sam duzi text. Aj dobro.  Kako smo danas? - Page 7 1523192931 Slazemo se glede izbjeglica, a sto se tice krscanstva tu bismo vec mogle imati razlicita vidjenja situacije.  Kako smo danas? - Page 7 3015220106

Ajde dobro, vjerujem ti, ali ipak je bila velika obaveza pratiti tko kome prijeti i tko koga vrijeđa i davati banove. Ja to nikad ne bih mogla.  Kako smo danas? - Page 7 3015220106
Kakvi duži tekstovi... kad se sjetim svojih mamutovaca tumačenja kršćanstva i crkvene povijesti dođe mi zlo. Toliko jalovih slova.  Kako smo danas? - Page 7 1523192931
Pa napiši što misliš o budućnosti kršćanstva.  Kako smo danas? - Page 7 684758713 Meni je sve dobro, pa i ta budućnost.  Kako smo danas? - Page 7 11484130

Zasto ne bi mogla davati banove ? Ma, nije tu bio uopce problem u pracenju tko koga vrijedja ili u odmjeravanju neke kazne, to je vise manje rutina. Tu se dodje do onih dubljih pitanja...tipa...sto kad se netko pridrzava forme i nije za ban, ali vidis da je sadrzaj texta maliciozan. Jel bitnija forma ili sadrzaj ? Onda jel tako neko minorno mjesto kao admin na nekom znj forumu treba shvatiti ozbiljno pa se drzat forme ili ici malo dublje ? Pa nadalje vidis stvari koje inace ne...o forumasima, stvaras drugu sliku...itd...itd.

Krscanstvo, kao i sve druge religije....treba asimilirati borg.  Kako smo danas? - Page 7 1523192931
anika
anika

Broj postova : 162
Join date : 31.08.2015

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 7 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 02.09.15 8:27

anika je napisao/la:

Sto mislis o dolasku izbjeglica iz Sirije ? Jel njihov veliki broj prijetnja domicilnim religijama i opcenito jel islam prijetnja krscanstvu ?

normalno da je prijetnja, sirenje jedne religije automatski ugrozava ostale. Sve se one bore za "glasace". Sto vise vjernika, veci utjecj, lova, bogatstva i nekretnina...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 7 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  anika 02.09.15 10:17

pizda je napisao/la:
anika je napisao/la:

Sto mislis o dolasku izbjeglica iz Sirije ? Jel njihov veliki broj prijetnja domicilnim religijama i opcenito jel islam prijetnja krscanstvu ?

normalno da je prijetnja, sirenje jedne religije automatski ugrozava ostale. Sve se one bore za "glasace". Sto vise vjernika, veci utjecj, lova, bogatstva i nekretnina...
Slazem se. 
Mislis li da je zbog toga otpor izbjeglicama u europi ? Evo ovaj Jehudi samo zbog toga ih ne bi. On bi da zidovi drze sve bogatstvo. Kako smo danas? - Page 7 1523192931 Kako smo danas? - Page 7 1523192931
anika
anika

Broj postova : 162
Join date : 31.08.2015

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 7 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 02.09.15 11:08

anika je napisao/la:
pizda je napisao/la:
anika je napisao/la:

Sto mislis o dolasku izbjeglica iz Sirije ? Jel njihov veliki broj prijetnja domicilnim religijama i opcenito jel islam prijetnja krscanstvu ?

normalno da je prijetnja, sirenje jedne religije automatski ugrozava ostale. Sve se one bore za "glasace". Sto vise vjernika, veci utjecj, lova, bogatstva i nekretnina...
Slazem se. 
Mislis li da je zbog toga otpor izbjeglicama u europi ? Evo ovaj Jehudi samo zbog toga ih ne bi. On bi da zidovi drze sve bogatstvo. Kako smo danas? - Page 7 1523192931 Kako smo danas? - Page 7 1523192931

tu problem nadilazi religioznost i prakticne je prirode. Treba smjestit tolike ljude, dati im koliko-toliko krov nad glavom, ljecnicku skrb itd. itd. Normalno, ma koliko se neki bunili, postoji i sasvim realna bojazan da se kakav Isil-ovac uvukao medju njih. Ustvari, bilo bi pravo cudo da nije tako. Svejedno, nisu izbjeglice pale sa neba, mjesecima ih se ocekuje i sad se njihov problem hoce rijesiti policijom i represijama. Ljudi jednostavno nemaju kamo i tu policija treba sluziti samo tome da uvede kakav-takav red i sprijeci njihovo nekontrolirano kretanje. Uz to, izvanredne situacije zahtjevaju i izvanredne mjere. Svakog ko sverca izbjeglice i zaradjuje na tudjoj muci treba javno strijeljati u roku odmah i mislim da bi se taj vid kriminala rijesio u roku dva-tri dana. One zvijeri koje su ljude ostavili u zatvorenom kamionu bih strpao u isti taj kamion i ostavio na suncu dok ne pokrepaju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 7 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  anika 02.09.15 18:50

pizda je napisao/la:
anika je napisao/la:
pizda je napisao/la:
anika je napisao/la:

Sto mislis o dolasku izbjeglica iz Sirije ? Jel njihov veliki broj prijetnja domicilnim religijama i opcenito jel islam prijetnja krscanstvu ?

normalno da je prijetnja, sirenje jedne religije automatski ugrozava ostale. Sve se one bore za "glasace". Sto vise vjernika, veci utjecj, lova, bogatstva i nekretnina...
Slazem se. 
Mislis li da je zbog toga otpor izbjeglicama u europi ? Evo ovaj Jehudi samo zbog toga ih ne bi. On bi da zidovi drze sve bogatstvo. Kako smo danas? - Page 7 1523192931 Kako smo danas? - Page 7 1523192931

tu problem nadilazi religioznost i prakticne je prirode. Treba smjestit tolike ljude, dati im koliko-toliko krov nad glavom, ljecnicku skrb itd. itd. Normalno, ma koliko se neki bunili, postoji i sasvim realna bojazan da se kakav Isil-ovac uvukao medju njih. Ustvari, bilo bi pravo cudo da nije tako. Svejedno, nisu izbjeglice pale sa neba, mjesecima ih se ocekuje i sad se njihov problem hoce rijesiti policijom i represijama. Ljudi jednostavno nemaju kamo i tu policija treba sluziti samo tome da uvede kakav-takav red i sprijeci njihovo nekontrolirano kretanje. Uz to, izvanredne situacije zahtjevaju i izvanredne mjere. Svakog ko sverca izbjeglice i zaradjuje na tudjoj muci treba javno strijeljati u roku odmah i mislim da bi se taj vid kriminala rijesio u roku dva-tri dana. One zvijeri koje su ljude ostavili u zatvorenom kamionu bih strpao u isti taj kamion i ostavio na suncu dok ne pokrepaju...

Ma svemu je pozadina politika i interes.
Ima se tu kapaciteta, pa samo u Hr ljeti dodje turista tri puta vise nego je stanovnika....i za sve ima mjesta...
Ima se i novaca. Mislim, ima tko ima...i moze dati ako zeli. Da se ima volje sve bi se to moglo zbrinuti.

Ali tu je panika, dolaze iz Sirije. Druga kultura, obicaji, religija. Islam se siri...baba Vanga je dobro rekla....panikaaa  Kako smo danas? - Page 7 1523192931
anika
anika

Broj postova : 162
Join date : 31.08.2015

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 7 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  orion 02.09.15 20:41

Sedmica se odborgila  Kako smo danas? - Page 7 11484130 Kako smo danas? - Page 7 3859399978

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 7 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 03.09.15 6:57

djes cerce sunce ti hercegovacko... drago mi je da si se opet zavirtuirala Kako smo danas? - Page 7 684758713 

izbjeglice... 
kao da je jucer bilo vrijeme kad su sa ovih prostora bjezali pred ratnim strahotama, a mi smo vec zaboravili kako izgleda ocaj koji natjera ljude da napuste svoje domove i zapute se u nepoznato ineizvjesno... sram me citati sto se pise o izbjeglickoj krizi...
strah od drugacijih ljudi gusi i ono malo ljudskog sto je ostalo u nasoj civilizaciji... branimo se, okrecemo glavu, izmisljamo tisucu opravdanja da ne bi pomogli ljudima koji bjeze od neceg sto je strasnije i od moguce smrti u prekrcanim brodovima... 
tesko je i zamisliti ocaj koji natjera 71 osobu da udju u hladnjacu... majke koje unose unutra svoju djec i gledaju kako se zatvaraju vrata...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 7 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 03.09.15 7:09

rijeka ocajnih ljudi prolazi nam pred vratima, more izbacuje mrtvu djecicu, a mi se zgrazamo nad smecem koje ostavljaju, kalkuliramo koliko je medju njima ubacenih manijaka i nadamo se da ce nas mimoici njihova tragedija, da ce tu nevolju rijesiti netko drugi.... tuzno, pretuzno...
ono sto moram priznati je da su se srbi i srbija pokazali velicinu i toplinu kakvu mi ocito ne posjedujemo...

... gdje je nestao covjek, gdje se sakrio? ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 7 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 03.09.15 7:39

anika je napisao/la:

Ma svemu je pozadina politika i interes.
Ima se tu kapaciteta, pa samo u Hr ljeti dodje turista tri puta vise nego je stanovnika....i za sve ima mjesta...
Ima se i novaca. Mislim, ima tko ima...i moze dati ako zeli. Da se ima volje sve bi se to moglo zbrinuti.

Ali tu je panika, dolaze iz Sirije. Druga kultura, obicaji, religija. Islam se siri...baba Vanga je dobro rekla....panikaaa  Kako smo danas? - Page 7 1523192931

moze se zbrinuti, mozda i hoce, Hrvacka je jos van toga. Ko zna, mozda ispadnemo ljudi, ne treba nas unaprijed otpisati...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 7 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 03.09.15 7:41

btw je napisao/la:
ono sto moram priznati je da su se srbi i srbija pokazali velicinu i toplinu kakvu mi ocito ne posjedujemo...

... gdje je nestao covjek, gdje se sakrio? ....

koi to mi, madjari i makedonci?

pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 7 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  anika 03.09.15 8:35

Moram priznati da na cijelu situaciju gledam mrvicu optimisticnije od btwice i njenog Bare Kako smo danas? - Page 7 1523192931 (usput i njoj i orioncici veeelike pusee) .
Optimizam ni ulijevaju "mali" ljudi. Ovi oko mene. Vecina ima razumjevanje, sucut za situaciju i zelju pomoci. Nije politika, niti su politicari, pokretac humanizma...nego su pokretaci bas ti mali ljudi. To smo vidjeli u mnogo primjera. Bilo da je rijec o organiziranim akcijama pomoci, telefonom, preko ziro racuna-mali covjek pomaze. Pojedinac. 

Sve skupa moze biti frustrirajuce i koraci naprijed su razocaravajuce mali...ali nismo izgubili rat ! Svaka nasa, pojedinacna, dobra rijec...gesta...misao je dobivena bitka.


(sad cu malo otici na rub znanisti Kako smo danas? - Page 7 3084372643 )
Imamo nedvojbeno jasne dokaze o postojanju kolektivne svijesti. Toliko experimenata, znanstveno provedenih koji dokazuju da se samo meditacijom, pozitivnim razmisljanjem moze za kojih 80 % poboljsati stanje svijesti, smanjiti sukobi (Maharishijev ucinak).
Zato svaki pojedinac, svaka nova misao, svaki novi mali covjek s svojim pozitivnim stavom znaci. 
Moze napraviti "klik" u kolektivnoj svijesti....a klik po klik... 




A jesam dosadna  Kako smo danas? - Page 7 3114667799
anika
anika

Broj postova : 162
Join date : 31.08.2015

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 7 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 03.09.15 12:02

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
ono sto moram priznati je da su se srbi i srbija pokazali velicinu i toplinu kakvu mi ocito ne posjedujemo...

... gdje je nestao covjek, gdje se sakrio? ....

koi to mi, madjari i makedonci?

mi pipi, mi, ne pravi se blesav
kao spremni smo pomici, a kad netko i pokusa uci, vratimo ih u srbiju...
kad si vec spomenuo madjare da im jebem matet sugavu... i cesima takodjer, kao i onom tko ih je ucio krscanstva...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 7 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 03.09.15 12:09

sedma, zalud kolektivna svijest manjine kad je vecina u kolektivnoj nesvjesti...
cmoljimo nad dupinima, macicima, stencima, fokama, morskim prascicima, a ljudi su nam na zadnjem mjestu... 
ljuta sm... ljuta sam na rvate koji su prije dvije decenije upirali oci u evropu i bjezali od granata, a danas su indiferentni do slicnih stradanja...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 7 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 03.09.15 12:49

btw je napisao/la:
mi pipi, mi, ne pravi se blesav
kao spremni smo pomici, a kad netko i pokusa uci, vratimo ih u srbiju...
kad si vec spomenuo madjare da im jebem matet sugavu... i cesima takodjer, kao i onom tko ih je ucio krscanstva...

ako stvari izmaknes kontroli tek onda imas svega i svacega. Poput onog kamiona smrti. Ne mos sad ljude pustit da tumaraju kako hoce od nemila do nedraga i prepustiti ih lesinarima svih vrsta. Kad dodje neka veca skupina kod nas onda cemo vidjet kako disemo. Cak mislim da bi mogli biti ugodno iznenadjeni...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 7 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 03.09.15 13:37

pizda je napisao/la:
anika je napisao/la:
pizda je napisao/la:
anika je napisao/la:


Jos kad bi svjetlio u mrakuu  Kako smo danas? - Page 7 11484130

I da moze vibrirati  Kako smo danas? - Page 7 11484130

vibracija bi nastala ako bi kakav medvjed naisao... Kako smo danas? - Page 7 1523192931

Hahahahaha 

To onaj koji siluje bukvu ?  Kako smo danas? - Page 7 3776795594

pa ne bi isli na licku stranu...Kako smo danas? - Page 7 684758713

veliš...Slunja ti je već preko glave Kako smo danas? - Page 7 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 7 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  taja 03.09.15 14:25

Pozdrav Sedmoj od devet  Kako smo danas? - Page 7 727654710  (Jel vas još uvijek devet?  Kako smo danas? - Page 7 1523192931 )


Ne sjećam se jesmo li bile u kakvoj svađi prilikom zadnjeg susreta, pa ajmo ispočetka   Kako smo danas? - Page 7 11484130
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 7 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 03.09.15 21:29


ako stvari izmaknes kontroli tek onda imas svega i svacega. Poput onog kamiona smrti. Ne mos sad ljude pustit da tumaraju kako hoce od nemila do nedraga i prepustiti ih lesinarima svih vrsta. Kad dodje neka veca skupina kod nas onda cemo vidjet kako disemo. Cak mislim da bi mogli biti ugodno iznenadjeni...
zasto ih prepustiti da tumaraju... tesko je smjestiti 9 izbjeglica, ali kad ih dodje par tisuca mi cemo se organizirati i ugodno iznenaditi i svijet i sami sebe ?
ne kuzim tu logiku...
vratis ljude natrag neka cekaju vecu grupu jer mi smo spremni samo za veliki broj, a ne za neku sicu... ma sto je osam devet ljudi, ne vrijedi se s tim opterecivati Kako smo danas? - Page 7 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 7 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 03.09.15 22:52

btw je napisao/la:

ako stvari izmaknes kontroli tek onda imas svega i svacega. Poput onog kamiona smrti. Ne mos sad ljude pustit da tumaraju kako hoce od nemila do nedraga i prepustiti ih lesinarima svih vrsta. Kad dodje neka veca skupina kod nas onda cemo vidjet kako disemo. Cak mislim da bi mogli biti ugodno iznenadjeni...
zasto ih prepustiti da tumaraju... tesko je smjestiti 9 izbjeglica, ali kad ih dodje par tisuca mi cemo se organizirati i ugodno iznenaditi i svijet i sami sebe ?
ne kuzim tu logiku...
vratis ljude natrag neka cekaju vecu grupu jer mi smo spremni samo za veliki broj, a ne za neku sicu... ma sto je osam devet ljudi, ne vrijedi se s tim opterecivati Kako smo danas? - Page 7 1425538829

a i ti ko da odjučer poznaš pizdu ... pa kako ne kužiš njegovu logiku ? ako ih spasiš mnogo odjednom, onda si veći heroj ... ako ih spasiš par troje četvero, onda nisi nikakav, onda si samo nečiji radnik i rob  ... al dobro, pričao je meni pizda kako je to izgledalo dok je on bio u gss-u ... jednom ga zvali jer je neki čeh zaglavinjo u japankama na nekoj strijeni u pizdi materini i sad ko trebo pizda ić da ga spasi ... al prije nego se usto sa kauča, pita on svog dispečera najprije detalje ... ta neće ustajat bezveze i ako je lažna uzbuna ...

i tako pita pizda, jel čeh šta polomijo ?
nije, veli dispečer ...
Pizda: pa jel bar dehidriro ...
veli ovaj opet, nije, zvuči ko da je sasvim u redu samo ne može više sići sa stijene  
Pizda: pa koji kurac mu je onda da davi ? kako se popeo nek se sad spusti
Dispečer: pa veli da ne može čovjek, u japankama je a brzo će noć
Pizda: a jeboga u japankama ... ako se u njima znao popet u pizdu materinu, znat će se i spustit ... a ako ne ide, nek ih skine ... ko da je problem skinit japanke ako smetaju ... il to il nek pričeka da još koji zaglavinja, ta nisam lud penjat se zbog jednog čeha ... il nek zove ako se polomi ... jebote, ta neću spašavati zdrave i čile ljude koji šetaju po prirodi ...  ne zovite me dok ih se ne nakupi bar pešest i da su neki polomiti

i tako nakon par dana pizdi opet zvoni telefon
Pizda: tko davi ?
Dispečer: pa evo, sad ih je šestero čeha na istoj planini, dvoje se dobrano polomili, ne mogu micati, jednom se počeo i gnojiti otvoreni prijelom bedrene kosti a onaj prvi od neki dan bome i dehidriro iako je pijo svoj urin koji mu je bijo na raspolaganju al u međuvremenu skroz kristaliziro od prečeste upotrebe pa sumnja da je dobijo i kamenac na bubregu ... oš sad doć ?

E, sad može, veli pizda ... evo me stižem odmah ... i poleti on na planinu, pokupi svih šestoro čeha na svoja pleća i spusti se sa njima s time da je onim polomitim najprije povezo rane i nožom skinuo gnoj sa rana a onom sa kamenom u bubregu čekićeš polomijo kamen u sitnije kristale i dao pivo da popije pa čovjeku odma riješio i bubreg, eno sad mu je ko nov ....  i tako po stoti put ispo veliki heroj. Da nije bilo njega svih šestoro čeha bi pomrlo na toj planini .

po istoj logici bi pizda i izbjeglice riješio ... šta će mu samo devet izbjeglica po sportskoj dvorani mjesne zajednice kad u nju stane brat bratu tisuću ... i ko da je problem hranit njih devet ? ako je mogla snjeguljica ko jedna obična žena  hranit sedam patuljaka bez po muke usred šume u pripizdini, šta će se on onda kurčit s time što će ih hranit samo devet ... nek ih se nakupi bar tisuću pa da se zna da nekog hrani.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 7 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 03.09.15 23:18

anika je napisao/la:Moram priznati da na cijelu situaciju gledam mrvicu optimisticnije od btwice i njenog Bare Kako smo danas? - Page 7 1523192931 (usput i njoj i orioncici veeelike pusee) .
Optimizam ni ulijevaju "mali" ljudi. Ovi oko mene. Vecina ima razumjevanje, sucut za situaciju i zelju pomoci. Nije politika, niti su politicari, pokretac humanizma...nego su pokretaci bas ti mali ljudi. To smo vidjeli u mnogo primjera. Bilo da je rijec o organiziranim akcijama pomoci, telefonom, preko ziro racuna-mali covjek pomaze. Pojedinac. 

Sve skupa moze biti frustrirajuce i koraci naprijed su razocaravajuce mali...ali nismo izgubili rat ! Svaka nasa, pojedinacna, dobra rijec...gesta...misao je dobivena bitka.


(sad cu malo otici na rub znanisti Kako smo danas? - Page 7 3084372643 )
Imamo nedvojbeno jasne dokaze o postojanju kolektivne svijesti. Toliko experimenata, znanstveno provedenih koji dokazuju da se samo meditacijom, pozitivnim razmisljanjem moze za kojih 80 % poboljsati stanje svijesti, smanjiti sukobi (Maharishijev ucinak).
Zato svaki pojedinac, svaka nova misao, svaki novi mali covjek s svojim pozitivnim stavom znaci. 
Moze napraviti "klik" u kolektivnoj svijesti....a klik po klik... 




A jesam dosadna  Kako smo danas? - Page 7 3114667799

a tek sad vidim da je ovo sedma ... pozdrav sedmoj ... vidim još uvijek aktualna tema kolektivna svijest ... neki dan se sjetila jedne naše davne prepiske na tu temu, ne sjećam se više ni na kojem forumu je to bilo i eto tebe ... Kako smo danas? - Page 7 684758713
inače, slažem se sa blitvom glede toga ... badava ta kolektivna svijest kad na jednak način funkcionira i kolektivna nesvijest i daleko učinkovitije ... da smo mi ljudi one ptičice iz engleske za koje se tvrdi u nekoj teoriji da su dokaz kolektivne svijesti jer su razne jedinke na raznim udaljenostima počele otvarati boce sa mlijekom jer je jedna to prokljuvila, onda bi sve pokrepale od gladi ... badava bi bilo to što je jedna naučila skidati poklopac sa boca sa mlijekom kad bi druge zaboravljale i ono što su nekada znale i na kraju zaboravile i letjeti, i srati i pievati i sve što jednu pticu čini pticom ... tako nekako je izgleda sa ljudima ... da smo ptice, vjerojatno bi bili kokoši obzirom na našu kolektivnu svijest i pamćenje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 7 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  antonac 04.09.15 5:18

anika je napisao/la:Maa, ja sam  Kako smo danas? - Page 7 1523192931 glavom, bradom i ..... grudima  Kako smo danas? - Page 7 11484130

Evo makla sam avic, nacu neki manji. Sta cu kad volim sve veliko  Kako smo danas? - Page 7 11484130
pozdrav sedmoi....  Kako smo danas? - Page 7 11484130 Kako smo danas? - Page 7 11484130 Kako smo danas? - Page 7 11484130

_________________
daite im da seru....Kako smo danas? - Page 7 29xutcyKako smo danas? - Page 7 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 7 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 04.09.15 7:25

Alhambra je napisao/la:

veliš...Slunja ti je već preko glave Kako smo danas? - Page 7 3776795594

navuc cu reumu u onom jebenim Rastokama... Kako smo danas? - Page 7 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 7 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 04.09.15 7:34

btw je napisao/la:
zasto ih prepustiti da tumaraju... tesko je smjestiti 9 izbjeglica, ali kad ih dodje par tisuca mi cemo se organizirati i ugodno iznenaditi i svijet i sami sebe ?
ne kuzim tu logiku...
vratis ljude natrag neka cekaju vecu grupu jer mi smo spremni samo za veliki broj, a ne za neku sicu... ma sto je osam devet ljudi, ne vrijedi se s tim opterecivati Kako smo danas? - Page 7 1425538829

nisi uputita, ljudi ne idu sasvim stihijski vec donekle organizirato i prema odredjenim destinaciama. Sve ovo do sada je samo tranzit, tim su postupci makedonaca i madjara manje razumljivi. Migrantima je najbitnije da ostanu u grupi, najsigurniji su i imaju kakvu-takvu organiziratu pomoc. Grupice koje se samoincijativno odvajaju na ovu ili onu stranu, najcesce najebu i zavrsavaju ko zrtve lesinara svih vrsta. Ne treba nabrajat primjere, nazalost.
Jednostavno je nemoguce osiguravati svu silu manjih rastrkatih grupica i proslijedjivati jednu po jednu do krajnjeg odredista...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 7 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 40. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.