kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  Gost 17.09.15 7:42

... inace, zbog cega vas nisam pocastila, naime, sinoc oko osam i pol izasla sam obaviti zadnju setnju sa psicem prije spavanja jer mastala sam o kaucu, kusinu i daljinskim upravljacem a kad sam se spustila do duelle, tamo kod baje gdje se pipi i ja susrecemo, vidi me susjeda sneki koja zivi u prizemlju i izlazi sa onom malenom bocicom kruskovca i dvije casice , pa kaze, da proslavimo prijo ti i ja .....  Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 1523192931 .... i tako nas dvije do 11 partijale .... ( ja u gornjem dijelu pidjame ) .... Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  Gost 17.09.15 7:44

Lasti želim sretan rođendan a za poklon se nisam mogla odlučiti između toliko ponuđenih šampona za kosu pa joj poklanjam ovu haljinu, taman po mjeri.  Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 1722873399

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 Elle_metundies_beyonce

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  Gost 17.09.15 7:59

metilda je napisao/la:Lasti želim sretan rođendan a za poklon se nisam mogla odlučiti između toliko ponuđenih šampona za kosu pa joj poklanjam ovu haljinu, taman po mjeri.  Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 1722873399

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 Elle_metundies_beyonce


hvala ti meth ... haljina je super. koliko sam blentava, i obukla bi ju, majkemi Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 684758713 a sto se tice sampona, vrlo sam jednostavna. samo garnierovi ultra doux .....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  pizda 17.09.15 8:11

lastavica je napisao/la:
metilda je napisao/la:Lasti želim sretan rođendan a za poklon se nisam mogla odlučiti između toliko ponuđenih šampona za kosu pa joj poklanjam ovu haljinu, taman po mjeri.  Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 1722873399

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 Elle_metundies_beyonce


hvala ti meth ... haljina je super. koliko sam blentava, i obukla bi ju, majkemi Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 684758713 a sto se tice sampona, vrlo sam jednostavna. samo garnierovi ultra doux .....

liepo bi ti isticala guzicu... Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  Gost 17.09.15 9:08

lastavica je napisao/la:
metilda je napisao/la:Lasti želim sretan rođendan a za poklon se nisam mogla odlučiti između toliko ponuđenih šampona za kosu pa joj poklanjam ovu haljinu, taman po mjeri.  Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 1722873399

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 Elle_metundies_beyonce


hvala ti meth ... haljina je super. koliko sam blentava, i obukla bi ju, majkemi Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 684758713 a sto se tice sampona, vrlo sam jednostavna. samo garnierovi ultra doux .....

Ništa se ne bi vidjelo samo bi se isticale obline, uz nju je priloženo i donje rublje.  Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 684758713 A Beyonce mi je na ovoj slici baš sličila ne tebe.  Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  Gost 17.09.15 10:07

metilda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
metilda je napisao/la:Lasti želim sretan rođendan a za poklon se nisam mogla odlučiti između toliko ponuđenih šampona za kosu pa joj poklanjam ovu haljinu, taman po mjeri.  Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 1722873399

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 Elle_metundies_beyonce


hvala ti meth ... haljina je super. koliko sam blentava, i obukla bi ju, majkemi Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 684758713 a sto se tice sampona, vrlo sam jednostavna. samo garnierovi ultra doux .....

Ništa se ne bi vidjelo samo bi se isticale obline, uz nju je priloženo i donje rublje.  Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 684758713 A Beyonce mi je na ovoj slici baš sličila ne tebe.  Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 684758713



Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 1724307051  ... ajme pa di si ti mene vidila osim na pipinoj slici gdje me je potajice slikao u teretani??? Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 1523192931 .... ali je je cesto nosim ovako zalizanu kosu i visoko pundju ili pletenicu .....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  Gost 17.09.15 10:31

lastavica je napisao/la:




Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 1724307051  ... ajme pa di si ti mene vidila osim na pipinoj slici gdje me je potajice slikao u teretani??? Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 1523192931 .... ali je je cesto nosim ovako zalizanu kosu i visoko pundju ili pletenicu .....

Nedavno si imala za avić svoju sličicu i na njoj si bila tamnoputa i baš si me podsjetila na Beyonce tako da mi je bilo lako pronaći odgovarajući dar.  Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  pizda 17.09.15 10:33

metilda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 1724307051  ... ajme pa di si ti mene vidila osim na pipinoj slici gdje me je potajice slikao u teretani??? Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 1523192931 .... ali je je cesto nosim ovako zalizanu kosu i visoko pundju ili pletenicu .....

Nedavno si imala za avić svoju sličicu i na njoj si bila tamnoputa i baš si me podsjetila na Beyonce tako da mi je bilo lako pronaći odgovarajući dar.  Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 684758713

mi je ovdje vise znamo po podguzju... Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  Gost 17.09.15 10:40

budaletino ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  Yehudi 17.09.15 15:46

Tičice sritan rodjendan.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  Gost 17.09.15 16:39

Yehudi je napisao/la:Tičice sritan rodjendan.


hvala ti yehudi. i zahvali se tajči . nisam se stigla nikome osobno zahvaliti na fb-u , stvarno mi je dan prošao jureći jučer, do navečer, u obvezama i sada sam se tamo svima zahvalila ali ti od mene ipak tajči daj pusu ....  Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 4024472575

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  Gost 17.09.15 16:45

kofein je napisao/la:



Sretan rođendan!   Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 701762749



hvala kofi Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 684758713



s obzirom na tvoju strast i dobro poznavanje glazbe, posvećujem ti pjesmu koje sam se poželila i upravo ju slušam ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  Gost 17.09.15 16:51

sada sam tek skužila čitav naslov theme, rođendanska thema sa happyendom Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 684758713 .... 

zar je moguć ikakav drugi happyend? 
ili... za happyend potreban je scenarij.


ima li ga?




Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  Gost 17.09.15 16:55


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  Gost 17.09.15 16:56

sariti zagrljaj ....



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  Gost 17.09.15 17:03




legende, nenadjebivi ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  Gost 18.09.15 5:27

lastavica je napisao/la:


legende, nenadjebivi ....
O jebo te,,gdje si ovo iskopala,,,moj prvi auto,,,i kaseta ostala  u njemu,,,dopalo mi se,,ajme koje lijepo sjecanje:))) Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 3214182331

U to vrijeme,,ALTA ..Martin brijeg ..ulazilo se samo na shpijunku,,,drvena kuca ,,pretvorena u Diskach,,zagrebachka elita,,ajmeeeeeee....kako si me vratila u najljepshe vrijeme moga zivota,,,ranit cu se:)))


i ovo,,,o boze,,,kakva su to lijepa vremena bila,,,jebaji ga,,,mlad i lud,,osto do kraja:)))


prvi pokushaji elektronskih sranaj,,,ali tada je to bilo okej,,,pa ja


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  Gost 18.09.15 5:31

sve odličan izbor !

hvala tebi za I will survive!!!! evo pijem kavu i navit cu jutub 10 minuta ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  Gost 18.09.15 5:37

lastavica je napisao/la:sve odličan izbor !

hvala tebi za I will survive!!!! evo pijem kavu i navit cu jutub 10 minuta ...
Evo josh jedna iz toga vremena,,,popi duplu,,Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 1619348112


Uz ovu bi pijesmitzu,,poprave pleso sa jednom forumashtzom,,,al nek ostane tajna,,,zna ona:)))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  Gost 18.09.15 5:40


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  Gost 18.09.15 5:42


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  Gost 18.09.15 5:46


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  Gost 18.09.15 5:56

A kaja znam lastice,,vidim da te uzbudjuju mishici,,;:Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 1619348112 jebo te,,takvi imaju kuratz mo mali prst,,,veliki mishici ,,,pravilo je,,,mali kuratz:))) daj se uozbilji:Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 1619348112


I do not need more to know what is true love... Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 3199090467



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  pizda 18.09.15 8:13

zingaro je napisao/la:A kaja znam lastice,,vidim da te uzbudjuju mishici,,;:Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 1619348112 jebo te,,takvi imaju kuratz mo mali prst,,,veliki mishici ,,,pravilo je,,,mali kuratz:))) daj se uozbilji:Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 1619348112


di si cigo bilderu... Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 11484130
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  Gost 18.09.15 8:45

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:A kaja znam lastice,,vidim da te uzbudjuju mishici,,;:Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 1619348112 jebo te,,takvi imaju kuratz mo mali prst,,,veliki mishici ,,,pravilo je,,,mali kuratz:))) daj se uozbilji:Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 1619348112


di si cigo bilderu... Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 11484130

užitak je gledati kako si vas dvojica nedostajete Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.