kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  Gost 18.09.15 10:16

Lastice, oprosti... Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 Rrnmed

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 DE028


Sve najbolje ti zelim. Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 2dt2dz8 Sa zakasnjenjem, ali od srca... Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 3114925407

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  Gost 18.09.15 10:41

hvala dragicka. ljubim  Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 1369106071

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  Gost 18.09.15 10:48

nekada smo red demigod i ja skupa slavili. fali covjek .... sretan ti rockas red, ma gdje bio  Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 4024472575

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  Gost 18.09.15 10:50

lastavica je napisao/la:nekada smo red demigod i ja skupa slavili. fali covjek .... sretan ti rockas red, ma gdje bio  Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 4024472575


Pa da, i Red je rodjendanac.
Sve najbolje, dragom celavcu...Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  Gost 18.09.15 14:20

lastavica je napisao/la:


legende, nenadjebivi ....

evi ti još malo ...dobre mjuze nikad previše  Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 684758713









...Stefany Mangano and Tony Maneroooo Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 1523192931



i meni jedna od najmilijih iz tog vremena Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 1521376178


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  Gost 18.09.15 19:12

kasnim... ali za lijepe zelje nikad nije kasno Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 684758713
dakle, sto te sve mucilo od proslog rockasa?
ajmo po vaznosti
zelim ti da ti princeska bude zdrava i sesna
da se onaj blentavi ovnina svaki dan iznova zaljybi u tebe
da ti povise placu
dupe vrati u polozaj prije poroda. tocka
ostalo ces lako Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  Gost 19.09.15 8:20

Alhambra je napisao/la:
lastavica je napisao/la:


legende, nenadjebivi ....

evi ti još malo ...dobre mjuze nikad previše  Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 684758713









...Stefany Mangano and Tony Maneroooo Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 1523192931



i meni jedna od najmilijih iz tog vremena Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 1521376178




ma sve pogodjeno, nema greške  Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  Gost 19.09.15 12:10

btw je napisao/la:kasnim... ali za lijepe zelje nikad nije kasno Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 684758713
dakle, sto te sve mucilo od proslog rockasa?
ajmo po vaznosti
zelim ti da ti princeska bude zdrava i sesna
da se onaj blentavi ovnina svaki dan iznova zaljybi u tebe
da ti povise placu
dupe vrati u polozaj prije poroda. tocka
ostalo ces lako Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 684758713


na ovaj post odgovaram od jutros. napisala sam skoro pa pola plahte pa mi je došao barba vodoinstalater dam i nešto napravi u kupaoni ( radovi malo prije završili )  Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 3027872506  i plahta je bestraga nestala.


pa da sada skratim:  
principessa je super, zdrava, lijepa, pametna, vedra ( neposlušna ) , velika ... gledam ju, nije više beba, stvarno je curičak  Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 4024472575 . osim redovnih boleština iz vrtića, sve je u najboljem redu, hvala dragom bogu, sa bolnicama smo završile. raste i razvija se besprijekorno. njeno zdravlje i sreća su mi najvažniji  Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 684758713

onaj blentavi ovnina upravo je uzeo malenu i otišli su u šetnju dok ja završim ručak. jučer mi je prvi put rekao nakon što sam došla od frizerke: kako si lijepa sa novom frizurom .... pitala sam ga je li dobro  Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 1523192931 ... 

plaću u mom poduzeću mogu samo sanjati, na takvom sam radnom mjestu gdje nema promjene ali taj posao držim trenutno jer mi odgovara zbog iks drugih stvari koje , bojim se, ne bi imala u nekom drugom poduzeću. zapravo, to je stvar samo mog ureda, imamo sreću da se još kako tako dogovaramo i pokrivamo pa mogu , na primjer, uzeti bolovanje i za sebe i za malu bez ikakvog problema. samo ured do mene to baš i ne može. kakva djeca, kakve bolesti, tko te to uopće pita .... za sada je tako ali dijete pomalo raste pa ćemo vidjeti bude li kakva prilika vrijedna rizika i promjene .... 

ove godine sam se užasno zapustila, papam sve i svašta i to se vidi. moram se regulirati, nisam dobro od nekih namirnica ali i od količina Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 1523192931 . moram se vratiti na kolosijek od lani i preklani kada sam imala 58 kg i izgledala super. jela sam malo, kruha i slatkog uopće, odvajala sam namirnice. vježbala sam svako jutro i večer, i to malo!!!! a rezultat je bio očit a najbitnije je što sam ja bila zadovoljna i super se osjećala.


hvala ti na željama Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  maledetta primavera 25.03.17 9:04

pizda je napisao/la:Sretan rodjendan Lastis Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 684758713, da ti krave daju mlijeka, kokosi nesu jaja a di su jaja bit ce i kurca! Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 1523192931
Normalno, zdravlja i sve sto ide uz liepe zelje uz jednu legendarnu Lastinu sliku koja ju je od anonimne i stide zene promovirala u starletu...Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 JOKAcc1


Jbt .... Sad stvarno izgledam ovako .... Samo sto osim dupeta ima i stomaka ....  Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 1523192931 katastrofa ..,.

P.s. na odgovaranju rodjendanske teme bitwi ponudi mi se skmilar topic pa.me nasmijalo do suza Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 1523192931  ... Potom se pogledam u ogledalo i rasplacem se do suza ....   Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 1523192931
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  Gost 25.03.17 9:26

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:Sretan rodjendan Lastis Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 684758713, da ti krave daju mlijeka, kokosi nesu jaja a di su jaja bit ce i kurca! Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 1523192931
Normalno, zdravlja i sve sto ide uz liepe zelje uz jednu legendarnu Lastinu sliku koja ju je od anonimne i stide zene promovirala u starletu...Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 JOKAcc1


Jbt .... Sad stvarno izgledam ovako .... Samo sto osim dupeta ima i stomaka ....  Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 1523192931 katastrofa ..,.

P.s. na odgovaranju rodjendanske teme bitwi ponudi mi se skmilar topic pa.me nasmijalo do suza Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 1523192931  ... Potom se pogledam u ogledalo i rasplacem se do suza ....   Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 1523192931
lasto, ne pizdi... gledaj se našim očima i odmah ćeš biti zadovoljnija Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 Empty sretan rodjendan....

Postaj  RobinUd 26.03.17 3:39

Ako sam malo i zakasnio, tim ce zelja biti intenzivnija, zelim sretan rodjendan....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  maledetta primavera 26.03.17 8:57

RobinUd je napisao/la:Ako sam malo i zakasnio, tim ce zelja biti intenzivnija, zelim sretan rodjendan....
Ma dragi moj Ude, moj rockas je u devetom mjesecu, bio, prosao..... Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 1369106071

Ima ih tu , Antonac, loluzija .... Oni slave rockas vise puta godisnje .....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  RobinUd 26.03.17 10:40

maledetta primavera je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:Ako sam malo i zakasnio, tim ce zelja biti intenzivnija, zelim sretan rodjendan....
Ma dragi moj Ude, moj rockas je u devetom mjesecu, bio, prosao..... Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 1369106071

Ima ih tu , Antonac, loluzija .... Oni slave rockas vise puta godisnje .....
Bilo mi je malo sumnjivo....
Ali, dobre zelje nisu nikad nesto pogresno.

(Ovima, koje si nabrojila, i njima sve naj... naj....)
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan pobludnoj Lasti! :)

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.