kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz (za)raznih medija...

Stranica 30 / 40. Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 01.02.16 19:32

I ja mislim tako.  Na žalost vidimo da takvih nacista ima i danas u RH jednako kao 

 u Srbiji, BiH, to je više nego očito. I ne srame se uopće svojih ideja ustaštva/četništava

.....a isti su. I zvali su se domaćim izdajnicima jer to i jesu, onda su ubijali, klali, pljačkali.

    Sada se opet u RH spremaju na bratoubilački rat jer u svakom od njih čuči Kain, bratoubojica.

   Karačmarko otvoreno širi mržnju a kojekakvi kvazi novinar narkoman i diler, praćeni u korak od 

 saborskog zastupnika i bijesnom gomilom iza sebe koji arlauču uzvik koji je pratio krvavi pir onih

 nacista iz WW II.  Medjutim, ne žalim ih iako ne znaju da će proći gore nego u WW II

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 01.02.16 19:41

Glista je napisao/la:eto, tako se to radi ... lijepo otvorit karte pa da svi znaju da božo i most nikad nisu ni imali namjeru sastaviti stručnu vladu nego vladu odmazde i kojekakvih neprobavljenih sukoba još iz doba kraljevine i uspostavu ultrakonzervativnog hrvatskog društva u kojem će svi koji se ne povinuju pravilima, častiti državu ko simbol a ne ljude koji u njoj žive  biti izgnani pod prijetnjama silovanjem i ubijanjem ... jel to bilo teško ?

sad ne čudi više ni to da je izabran premijer koji ne zna ni izgovoriti riječ "građani" ... šta će mu ... on nije došao biti premijer svim hrvatskim građanima nego samo nekima a druge će se već potruditi sustavnim napadima i prijetnjama ubistvima i silovanjem natjerati na progon

jedan lijep govor ... užitak ga slušati

https://www.facebook.com/dubravko.gasparic/videos/500000483537847/?pnref=story

   Koliko traje taj monolog tu.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  orion 01.02.16 20:14

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:
orion je napisao/la:

Uvrijeđena sam ovim uopćavanjem koje se odnosi na svih vas na mržnju prema hrvatstvu. 
Upravo zato što sam Hrvatica, zato što cijeli život živim u Hrvatskoj, što mi obitelj nije pobjegla za vrijeme rata / na sreću nismo bili okupirani, pa nismo morali postati prognanici, al bili smo u prvoj ratnoj zoni/ što plaćam porez u Hrvatskoj, što volim svoju zemlju daje mi pravo-uzimam si pravo da kritiziram, javno ukazujem na sve vrste ružnog, nedoličnog, nemoralnog, kriminalnog i kakvog god ponašanja ljudi koji si uzimaju za pravo biti uber alles.
Ček' malo! Zakaj se ti imaš potrebe ispričavati?!

On/a ODOBRAVA FIZIČKI NAPAD na ženu i njeno dijete - sada, ovog trena -prijetje koje su uputili ustašoidi zato što se dotična žena ne slaže s njihovim mišljenjem.

A u izokrenutoj logici - ako se to logikom ikakvom može zvati - on/a nas PROZIVA da se ispričamo zbog nečega od prije 71 godine?!

OK, ako je netko od vas u u dubokim 90-ima i bio je tamo prisutan i misli se ispričati, onda je to vaša stvar, ali da ovo ne može biti apsurdnije - ne može. Iz (za)raznih medija... - Page 30 439160543



Kaj bi se klinac ispričavala Iz (za)raznih medija... - Page 30 1715007743  .......  al da su me uvrijedili - jesu .... u konačnici kojihjebe sve skupa zajedno na čelu sa svim belobalkanskim fašisoidnim  utvarama dvadeset stoljeća.

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 01.02.16 22:28

http://flash.hr/aktualno/karamarko-porucio-gradanima-svi-ste-vi-lopovi/

prekrasno ... malo pretenciozna naslov, al to je to Iz (za)raznih medija... - Page 30 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 01.02.16 22:31

Yehudi je napisao/la:

   Koliko traje taj monolog tu.

dovoljno kratko i dovoljno dugo da je čovjek ukratko rekao sve bitno ... jebote, vlada uvalila praznu šprancu u takav dokument ... i to internacionalno poznatu šprancu o planiranom radu bilo čega/koga koja se nikada ne šalje neispunjena nikome a kamoli narodu svom kao predstavljanje svoje nove vlade ... pa jebote život, koja smo mi banana ripablik ...

al fora mi gledati oreškovića i njegov govor tijela dok je ovaj to lijepo objasnio i još se potrudio ne vrijeđati ... ko orešković nije znao da se to ne radi  i vjerovao da će mu proći kad ono prc  Iz (za)raznih medija... - Page 30 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 01.02.16 22:55

Glista je napisao/la:eto, tako se to radi ... lijepo otvorit karte pa da svi znaju da božo i most nikad nisu ni imali namjeru sastaviti stručnu vladu nego vladu odmazde i kojekakvih neprobavljenih sukoba još iz doba kraljevine i uspostavu ultrakonzervativnog hrvatskog društva u kojem će svi koji se ne povinuju pravilima, častiti državu ko simbol a ne ljude koji u njoj žive  biti izgnani pod prijetnjama silovanjem i ubijanjem ... jel to bilo teško ?

sad ne čudi više ni to da je izabran premijer koji ne zna ni izgovoriti riječ "građani" ... šta će mu ... on nije došao biti premijer svim hrvatskim građanima nego samo nekima a druge će se već potruditi sustavnim napadima i prijetnjama ubistvima i silovanjem natjerati na progon


I kakav je to zaključak na temelju moje argumentacije? Postavila si tezu da je prosvjed protiv zatvaranja Z1 bio ustaški. Obrazložim ti zbog čega on to nije bio i objasnim uzroke zbog kojih je bio legalan i potreban i zašto je gašenje televizije povreda Ustava RH. Usput objasnim koja je uloga velikosrpske politike i SPC (koja je prvi uzrok spomenutog protesta) u nastanku ekstremnog oblika otpora političkim progonima od nastanka kraljevine Jugoslavije.
 I koji je tvoj zaključak?
Da je Božin plan sastavljanje vlade odmazde i kojekakvih neprobavljenih sukoba? Koja je to logička pogreška u argumentaciji? Retoričko pitanje. Radi se ili o bezobrazluku, ili o gluposti ili naprosto o mržnji prema svemu sa hrvatskim predznakom. Ili je sve troje skupa uz jednu neograničenu i nemjerljivu količinu ignorancije.
Usput onako pride optužiš pemijera za silovanja i političke progone. Razmišljam što je s nama koje antihrvatski mediji siluju u zdrav mozak već 15 godina u našoj državi.
Čini se da je konačno došlo vrijeme da se onih 2.800.000.000,00 kn isplaćenih kojekavim nevladinim antihrvatskim udrugama upotrijebe u pametnije svrhe, bilo to oživljavanje OPG-ova ili podloga za ostvarenje plana majke-odgojiteljice. A oni kojima se to ne sviđa i koji su nam krali iz proračuna da bi sustavno uništavali Hrvatsku mogu, ako ih ni jedna strana država neće primiti na svoju sisu, obavljati svoj posao volonterski. Iz ljubavi prema Jugoslaviji. Mogu se ispisati iz Hrvatske i upisati u Srbiju. Sumnjam da će tamo naći drugo radno mjesto osim onog vlastitog – izdajničkog.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 01.02.16 23:02

http://hrsvijet.net/index.php/vijesti/132-hrvatska/41349-povjerenstva-i-komisije-u-sluzbi-restauracije-jugoslavije


Svako vladino ministarstvo, ako doista RH želi odmak od „regionalnih integracija“ unutar bivše i propale Jugoslavije, trebaju se ugledati na Ministarstvo kulture, njenog ministra koji je uzeo metlu u ruke i počeo čistiti antihrvatski korpus godinama ugrađivan u kulturu.


Ista ili slična je stvar s gospodarstvom, zdravstvom, poljoprivredom..., da se ne spominje Ministarstvo obrazovanja, s pomoću kojeg je bivša Vlada pokušavala porušiti tradicionalne vrijednosti judeokršćanske uljudbe i ustoličiti pomodarstvo.


A taj je antihrvatski korpus u kulturi obuhvaćao baš sve, od filma, kazališta, medija, portala, preko nakladništva do tzv. nevladinih udruga. Početak svih početaka je ukinuće svih povjerenstava i komisija oformljenih za vrijeme srpsko-hrvatske Milanovićeve vlade i micanje onih koji su arbitrirali što (koji naslovi i projekti) dobiva proračunsku potporu, a što ne. U tim se povjerenstvima skupilo jugofiličarsko društvo, onaj najgori sublimat antihrvatstva, davši partijskim projektima smjernice za oporavak i restauraciju Jugoslavije legitimitet i profesionalno pokriće.


Hrvatski proračun ne smije i neće financirati antihrvatski agitprop bilo koje vrste, jer nije riječ o slobodi umjetničkog izražavanje i slobodi medija nego obezvrijeđivanju Domovinskog rata i suverene Republike Hrvatske. Antihrvatske nevladine i neprofitabilne udruge dobro znaju da njihovi partijski mentori nisu na vlasti – gotovo je! Svijesni su da ostaju bez novaca i jasno im je da ne može biti drugačije – gotovo je sa sočnim pljuvanjem po Hrvatskoj. Ako doista žele nastaviti s radom, čime god se te udruge i nevladine organizacije bavile, mogu nastaviti volonterskim radom, nitko im to neće braniti ako to čine unutar zakonskih normi, ali nikad više na račun hrvatskog proračuna.


Najzanimljiviji je HND; njegovo bjesnilo, žestoki protesti i prave prijetnje, ucjene i pokušaj zastrašivanja aktualne vlasti: u kojoj Jugoslaviji oni to žive? HND je već godinama stožer antihrvatske propagande: depilirano četništvo sa sve tupljom britvicom pa su „novinari“ već poprilično obrasli. Nego ima dalje: zašto je HND posebno nervozan i bijesan, smeta li orjunaškom HND-u, muslimansko podrijetlo ministra Zlatka Hasanbegović? Broje li ipak tzv. novinari krvna zrnca Ministra pa nakon svih velikih riječi o multietičnosti nastavljaju sa starom mržnjom? Nije li to crveni fašizam i rasizam?


Smjena povjerenstva i komisije u Ministarstvu kulture samo je preambula mnogo veće zadaće, naime nacionalne lustracije kako bi se spriječilo da se tzv. reformirani komunizam, ustvari crveni fašizam iskorijeni iz RH. Hrvatska se odrekla komunističkog jednoumlja i time se svrstala uz slobadni svijet zapadne demokracije koji je osudio bilo koju vrst totalitarizma, nacifašističkog i komunističkog. Vojnoredarstvene akcije Bljesak i Oluja oslobodile su Republiku Hrvatsku od vojne agresije, međutim država je ostala u kontroli starih udbaško-srbijanskih struktura, izostala je lustracija. Čekala su se bolja vremena, došla su loša, i od te 1995. godine Hrvatska se bori s YUTA-om, partijskom zlatnom mladeži, partijskom nomenklaturom i samoupravljačkim mentalitetetom pučanstva koje ne želi promjene jer se plaši promjena. Takozvana ljevica mora biti svjesna činjenice da ona nije nikakva demokratska socijal-demokracija nego boljševizam u loše skrojenom građanskom odjelu. Takvu ljevicu čeka isti i jednak progon kao i nacifašizam. U Hrvatskoj se ne smije tolerirati nikakva vrst nacifašističkog niti komunističkog govora, to je isto zlo i jednak govor mržnje šovinizma i rasizma pa to u Hrvatskoj ne smije proći.


Ova Vlada ima prigodu sve to promijeniti, sprovesti jednu kulturološku i gospodarsku „Oluju“ i konačno Hrvatsku uvesti u društvo građanskih država zapadne Europe, tj. Europske Unije. Prigoda je jedinstvena i nema popravnog ispita; u Mordoru sve kuha i kuju se opaki planovi; komunisti izmišljaju utvare ustaštva ne bi li opet krenuli puniti svojim neprijateljima hude jame. A birači: oni njurgaju i gledaju turske sapunice.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 01.02.16 23:06

metilda je napisao/la:
Glista je napisao/la:eto, tako se to radi ... lijepo otvorit karte pa da svi znaju da božo i most nikad nisu ni imali namjeru sastaviti stručnu vladu nego vladu odmazde i kojekakvih neprobavljenih sukoba još iz doba kraljevine i uspostavu ultrakonzervativnog hrvatskog društva u kojem će svi koji se ne povinuju pravilima, častiti državu ko simbol a ne ljude koji u njoj žive  biti izgnani pod prijetnjama silovanjem i ubijanjem ... jel to bilo teško ?

sad ne čudi više ni to da je izabran premijer koji ne zna ni izgovoriti riječ "građani" ... šta će mu ... on nije došao biti premijer svim hrvatskim građanima nego samo nekima a druge će se već potruditi sustavnim napadima i prijetnjama ubistvima i silovanjem natjerati na progon


I kakav je to zaključak na temelju moje argumentacije? Postavila si tezu da je prosvjed protiv zatvaranja Z1 bio ustaški. Obrazložim ti zbog čega on to nije bio i objasnim uzroke zbog kojih je bio legalan i potreban i zašto je gašenje televizije povreda Ustava RH. Usput objasnim koja je uloga velikosrpske politike i SPC (koja je prvi uzrok spomenutog protesta) u nastanku ekstremnog oblika otpora političkim progonima od nastanka kraljevine Jugoslavije.
 I koji je tvoj zaključak?
Da je Božin plan sastavljanje vlade odmazde i kojekakvih neprobavljenih sukoba? Koja je to logička pogreška u argumentaciji? Retoričko pitanje. Radi se ili o bezobrazluku, ili o gluposti ili naprosto o mržnji prema svemu sa hrvatskim predznakom. Ili je sve troje skupa uz jednu neograničenu i nemjerljivu količinu ignorancije.
Usput onako pride optužiš pemijera za silovanja i političke progone. Razmišljam što je s nama koje antihrvatski mediji siluju u zdrav mozak već 15 godina u našoj državi.
Čini se da je konačno došlo vrijeme da se onih 2.800.000.000,00 kn isplaćenih kojekavim nevladinim antihrvatskim udrugama upotrijebe u pametnije svrhe, bilo to oživljavanje OPG-ova ili podloga za ostvarenje plana majke-odgojiteljice. A oni kojima se to ne sviđa i koji su nam krali iz proračuna da bi sustavno uništavali Hrvatsku mogu, ako ih ni jedna strana država neće primiti na svoju sisu, obavljati svoj posao volonterski. Iz ljubavi prema Jugoslaviji. Mogu se ispisati iz Hrvatske i upisati u Srbiju. Sumnjam da će tamo naći drugo radno mjesto osim onog vlastitog – izdajničkog.

ma koje argumentacije ženo božja ... ode ti u kraljevinu neku tamo a ja ti živim u današnje vrijeme ... a premijer je druga generacija hrvatske dijaspore u kanadi ... da ti objašnjavam sada šta to znači ? ne pada mi na pamet ... znaš i sama ako samo malo bolje razmišliš glavom ...

i prekni u meni vidjeti ikakvu mržnju ... ne mrzim ikoga nit bih ikome osporavala pravo legitimnog izražavanja svojih stavova ... dapače ... drago mi da svak svojekarte otvoreno pokaže ... i daj mi nemoj sad još i te ilčićeve floskule o antihrvatskim udrugama pod nos metati ... vama je antihrvatsko sve što ne ide uz vašu ideologiju ... meni nije ... eto, meni je i ovo vaše hrvatsko jednako kao i ovo što ti smatraš antihrvatskim ... pa zaboga, jedino čemu težim je ligitimnost svega i poštivanju zakona dok ih netko ne korigira na bolje ... a onda tu dođemo do onog šatora i udruge koja veze sa ičim nema a kamoli sa legitimnosti ... tko je tu krao iz proračuna ? godinu dana se šatorašilo i svi mi to plaćali ... jel to krađa ? i u čije ime ?

zašto se tu nije netko našao i rekao, ja imenom i prezimenom, udrugom tom i tom stojim iza tog prijavljenog prosvjeda i preuzimam sve troškove istog i prijavljujem šta sam pod tim prosvjedom imao na umu postići ? to nije krađa ? naj me jebat u zdrave možgane

jednakost i to brutalna za sve ili nikome nikakva ...

daj si pročitaj štagod o razvoju civilnog društva a tek onda pričaj o njemu bez da ti kojekakvi ilčići pune mozak otrovom ... jebote, što se nije borio protiv civilnih udruga kad je i sam bio jedan od njih ... dok je bio hdz na vlasti niste smjeli prdnuti na markovom trgu a kamoli prosvjedovati a sad vam se dalo previše pa ni to nije dovoljno nego bi sebi sačuvali slobodu istog sebi a drugima je ograničili


preprozirni ste ... jebat ga

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 01.02.16 23:10

a božo je ispao naivno  čeljade u svemu i to po odavno poznatoj šemi ... neka mi nitko ne priča bajke da je ušao u izbore bez podrške hdz-a i na njegovu inicijativu ... to se tako i radi ... osnuje se neka nova lista koja ljudima obećaje sve ono što dotadašnji mainstream nije uspio ostvariti ( u ovom slučaju nestranačka stručna vlada pa se ljudi zalijepili ko muhe na med ) i na taj način se pridobiju glasovi koji u startu imaju pripasti idejnim začetnicima liste a u nju se uvuku nasumično ljudi koji veze jedan sa drugim nemaju ne bi li dobili na kredibilitetu da nisu ničiji ... ne jednom vidjela kako se to radi u reali ....

al pričat će ti božo jednog dana o tome pa ćeš se sjetiti ovoga što ti sada govorim

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 01.02.16 23:16

Glista je napisao/la:

preprozirni ste ... jebat ga

PREKO tisuću "izdajnika" okupilo se na prosvjedu na Markovom trgu kojeg organizira Radnička fronta. Kako saznajemo s terena, trg se polagano puni, a organizatori očekuju 2000 prosvjednika. Među okupljenim "izdajicama" viđeni su Nenad Stazić, Zoran Pusić te Mijat Stanić.
Prosvjednici su, među ostalim, pjevali "Kad bi svi ljudi na svijetu", "Ay Carmela", u čemu ih je vodio LeZbor te "Halo" u izvedbi Drvene Marije, a svako malo trgom se orili su se povici: "Ostavka! Tražimo ostavku Vlade!"
Okupljenima  se obratila Miljenka Ćurković iz Radničke fronte rekavši kako vladajući guše medijske slobode i ljudska prava dok s druge strane pljačkaju zemlju i smanjuju radnička prava. Prosvjeduju, kako su rekli iz Radničke fronte, jer ne žele da profesionalni branitelji čuvaju HDZ-ovu kleptokraciju.
Ćurković je rekla kako za njih Franjo Tuđman nije bio "otac domovine" nego autokrat, ksenofob i roonačelnik ideje o "200 bogatih obitelji", prenosi N1.
Kazala je i kako ne misle da su mržnja prema drugima i drugačijima nešto pozitivno, niti da ikoga treba mrziti zato što je stranac, Srbin, musliman, LGBT, ljevičar, Jugoslaven ili ateist, ali i da ne žele da simpatizeri NDH budu ministri kulture.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/preko-1000-izdajnika-okupiralo-markov-trg-vladi-porucili-ostavka-ostavka/872051.aspx

To je obećani Milanovićev pakao. A tko je to ugasio Z1 - licemjerje do bola. 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 01.02.16 23:18

al evo, jesam da se udruge pročešljaju ali ne one koje su spomenute u saboru ... ja bih prvo pročešljala udrugu antifašista u krku koja je sama sebi svrha ... jebate, 600 članova kojima se redovno uplaćuje dovoljna svota novaca iz gradskog proračuna ne bi li je jednom godišnje sakupili i počastili i glumili udrugu ... za mene to nije udruga nego skup dokoličara koji nikome namaju šta za reći ... ima još takvih udruga ....

toliko o tome da i mene trpaš tamo gdje mi nije mjesto jer jednostavno ne razumiješ da postoje ljudi koji vjeruju u ideje a ne u nečije floskule ... i da, super su onom ministru kulture stavili natpis kao i sve što je frljić do sada u rijeci napravio ... to je performans ... marširanje i promoviranje ustaštva i podržavanje progona, prijetnji ubistvima i silovanjima nije performans

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 01.02.16 23:20

metilda je napisao/la:

To je obećani Milanovićev pakao. A tko je to ugasio Z1 - licemjerje do bola. 

nisam milanovićev fan ali isto tako ne vjerujem da je tuđman otac domovine ... za mene je tuđman isto ko i milošević --- a imam i dokaze za to jer su mi stizali sa američke ambasade tokom domovinskog rata ... njih dvoje su za mene ratni profiteri

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 01.02.16 23:30

metilda je napisao/la:Ćurković je rekla kako za njih Franjo Tuđman nije bio "otac domovine" nego autokrat, ksenofob i roonačelnik ideje o "200 bogatih obitelji",  [/size]

pa to bih i ja isto rekla o tuđmanu ... samo se sjetim tih početaka i kad me mater zvala da glasam za tuđmana dok sam još živjela u sloveniji ... i ok, mislim si, da čujem šta taj ima za reći pa ću onda ... jebote, nako mlada i neiskusna pa mi bilo jasno da za njega neću glasati kad sam mu čula govorancije i "ideje" kojim se razmetao ... pa nije ta ćurković ništa novo rekla i što tuđman sam o sebi nije rekao ... on se time naveliko još i hvalio Iz (za)raznih medija... - Page 30 1523192931 nije mi jasno kako to drugi nisu čuli onako kako je on izgovarao nego krenula euforija

a sad ćemo se praviti budalama i reć da nije

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 01.02.16 23:33

metilda je napisao/la:
Glista je napisao/la:eto, tako se to radi ... lijepo otvorit karte pa da svi znaju da božo i most nikad nisu ni imali namjeru sastaviti stručnu vladu nego vladu odmazde i kojekakvih neprobavljenih sukoba još iz doba kraljevine i uspostavu ultrakonzervativnog hrvatskog društva u kojem će svi koji se ne povinuju pravilima, častiti državu ko simbol a ne ljude koji u njoj žive  biti izgnani pod prijetnjama silovanjem i ubijanjem ... jel to bilo teško ?

sad ne čudi više ni to da je izabran premijer koji ne zna ni izgovoriti riječ "građani" ... šta će mu ... on nije došao biti premijer svim hrvatskim građanima nego samo nekima a druge će se već potruditi sustavnim napadima i prijetnjama ubistvima i silovanjem natjerati na progon


I kakav je to zaključak na temelju moje argumentacije? Postavila si tezu da je prosvjed protiv zatvaranja Z1 bio ustaški. Obrazložim ti zbog čega on to nije bio i objasnim uzroke zbog kojih je bio legalan i potreban i zašto je gašenje televizije povreda Ustava RH. Usput objasnim koja je uloga velikosrpske politike i SPC (koja je prvi uzrok spomenutog protesta) u nastanku ekstremnog oblika otpora političkim progonima od nastanka kraljevine Jugoslavije.
 I koji je tvoj zaključak?
Da je Božin plan sastavljanje vlade odmazde i kojekakvih neprobavljenih sukoba? Koja je to logička pogreška u argumentaciji? Retoričko pitanje. Radi se ili o bezobrazluku, ili o gluposti ili naprosto o mržnji prema svemu sa hrvatskim predznakom. Ili je sve troje skupa uz jednu neograničenu i nemjerljivu količinu ignorancije.
Usput onako pride optužiš pemijera za silovanja i političke progone. Razmišljam što je s nama koje antihrvatski mediji siluju u zdrav mozak već 15 godina u našoj državi.
Čini se da je konačno došlo vrijeme da se onih 2.800.000.000,00 kn isplaćenih kojekavim nevladinim antihrvatskim udrugama upotrijebe u pametnije svrhe, bilo to oživljavanje OPG-ova ili podloga za ostvarenje plana majke-odgojiteljice. A oni kojima se to ne sviđa i koji su nam krali iz proračuna da bi sustavno uništavali Hrvatsku mogu, ako ih ni jedna strana država neće primiti na svoju sisu, obavljati svoj posao volonterski. Iz ljubavi prema Jugoslaviji. Mogu se ispisati iz Hrvatske i upisati u Srbiju. Sumnjam da će tamo naći drugo radno mjesto osim onog vlastitog – izdajničkog.

Zakon! : ))) Drug Masovni uzvrpoljio se na dedinom tavanu. Iz (za)raznih medija... - Page 30 3111943984 Drago mi je ponovno te vidjeti. Upravo sam te ovakvog upoznala. Iz (za)raznih medija... - Page 30 684758713

Pa da te pozdravim i otpozdravim Speara koji je svoju ulogu junački odradio. Neka ga u vječnim lovištima.

Meni je ovo taaako dragi pjesmuljak pa možemo zajedno ... Iz (za)raznih medija... - Page 30 684758713 :*





Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 01.02.16 23:34

metilda je napisao/la:Kazala je i kako ne misle da su mržnja prema drugima i drugačijima nešto pozitivno, niti da ikoga treba mrziti zato što je stranac, Srbin, musliman, LGBT, ljevičar, Jugoslaven ili ateist, ali i da ne žele da simpatizeri NDH budu ministri kulture.

i tebi ovo nije jasno ? Iz (za)raznih medija... - Page 30 1523192931 pa ni ja ne želim da mi mrzitelji svega što je drugačije budu ministri ... želim da mi ministri budu ovi drugačiji ... ne davati podršku mrziteljima ne znači biti mrzitelj mrzitelja ... to znači biti razuman čovjek Iz (za)raznih medija... - Page 30 1523192931 Iz (za)raznih medija... - Page 30 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 01.02.16 23:37

ligeja je napisao/la:
metilda je napisao/la:
Glista je napisao/la:eto, tako se to radi ... lijepo otvorit karte pa da svi znaju da božo i most nikad nisu ni imali namjeru sastaviti stručnu vladu nego vladu odmazde i kojekakvih neprobavljenih sukoba još iz doba kraljevine i uspostavu ultrakonzervativnog hrvatskog društva u kojem će svi koji se ne povinuju pravilima, častiti državu ko simbol a ne ljude koji u njoj žive  biti izgnani pod prijetnjama silovanjem i ubijanjem ... jel to bilo teško ?

sad ne čudi više ni to da je izabran premijer koji ne zna ni izgovoriti riječ "građani" ... šta će mu ... on nije došao biti premijer svim hrvatskim građanima nego samo nekima a druge će se već potruditi sustavnim napadima i prijetnjama ubistvima i silovanjem natjerati na progon


I kakav je to zaključak na temelju moje argumentacije? Postavila si tezu da je prosvjed protiv zatvaranja Z1 bio ustaški. Obrazložim ti zbog čega on to nije bio i objasnim uzroke zbog kojih je bio legalan i potreban i zašto je gašenje televizije povreda Ustava RH. Usput objasnim koja je uloga velikosrpske politike i SPC (koja je prvi uzrok spomenutog protesta) u nastanku ekstremnog oblika otpora političkim progonima od nastanka kraljevine Jugoslavije.
 I koji je tvoj zaključak?
Da je Božin plan sastavljanje vlade odmazde i kojekakvih neprobavljenih sukoba? Koja je to logička pogreška u argumentaciji? Retoričko pitanje. Radi se ili o bezobrazluku, ili o gluposti ili naprosto o mržnji prema svemu sa hrvatskim predznakom. Ili je sve troje skupa uz jednu neograničenu i nemjerljivu količinu ignorancije.
Usput onako pride optužiš pemijera za silovanja i političke progone. Razmišljam što je s nama koje antihrvatski mediji siluju u zdrav mozak već 15 godina u našoj državi.
Čini se da je konačno došlo vrijeme da se onih 2.800.000.000,00 kn isplaćenih kojekavim nevladinim antihrvatskim udrugama upotrijebe u pametnije svrhe, bilo to oživljavanje OPG-ova ili podloga za ostvarenje plana majke-odgojiteljice. A oni kojima se to ne sviđa i koji su nam krali iz proračuna da bi sustavno uništavali Hrvatsku mogu, ako ih ni jedna strana država neće primiti na svoju sisu, obavljati svoj posao volonterski. Iz ljubavi prema Jugoslaviji. Mogu se ispisati iz Hrvatske i upisati u Srbiju. Sumnjam da će tamo naći drugo radno mjesto osim onog vlastitog – izdajničkog.

Zakon! : ))) Drug Masovni uzvrpoljio se na dedinom tavanu. Iz (za)raznih medija... - Page 30 3111943984 Drago mi je ponovno te vidjeti. Upravo sam te ovakvog upoznala. Iz (za)raznih medija... - Page 30 684758713

Pa da te pozdravim i otpozdravim Speara koji je svoju ulogu junački odradio. Neka ga u vječnim lovištima.

Meni je ovo taaako dragi pjesmuljak pa možemo zajedno ... Iz (za)raznih medija... - Page 30 684758713 :*





Iz (za)raznih medija... - Page 30 3254918042 Iz (za)raznih medija... - Page 30 3254918042 Iz (za)raznih medija... - Page 30 3254918042 ovo na kraju ispala super tema

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 01.02.16 23:40

metilda je napisao/la:
Glista je napisao/la:eto, tako se to radi ... lijepo otvorit karte pa da svi znaju da božo i most nikad nisu ni imali namjeru sastaviti stručnu vladu nego vladu odmazde i kojekakvih neprobavljenih sukoba još iz doba kraljevine i uspostavu ultrakonzervativnog hrvatskog društva u kojem će svi koji se ne povinuju pravilima, častiti državu ko simbol a ne ljude koji u njoj žive  biti izgnani pod prijetnjama silovanjem i ubijanjem ... jel to bilo teško ?

sad ne čudi više ni to da je izabran premijer koji ne zna ni izgovoriti riječ "građani" ... šta će mu ... on nije došao biti premijer svim hrvatskim građanima nego samo nekima a druge će se već potruditi sustavnim napadima i prijetnjama ubistvima i silovanjem natjerati na progon


I kakav je to zaključak na temelju moje argumentacije? Postavila si tezu da je prosvjed protiv zatvaranja Z1 bio ustaški.

koju tezu i protezu ? nisam niakvu tezu postavljala niti to radim po forumima al neka si ti to tako shvatila Iz (za)raznih medija... - Page 30 1619348112 Iz (za)raznih medija... - Page 30 1619348112 meni bila smiješna tvoja "teza" da ustaša nema niđe ... ne vide se a prosvjed u zg spomenula samo kao zadnji na kojima ih "nije bilo"  ... Iz (za)raznih medija... - Page 30 3114667799

nemam pojma jel pišem metildi il tamo nekom šekspiru, al kome god ovo pisala, osoba pati od manjka teza Iz (za)raznih medija... - Page 30 1619348112


Zadnja promjena: Glista; 01.02.16 23:42; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 01.02.16 23:42

metilda je napisao/la:
Usput onako pride optužiš pemijera za silovanja i političke progone. Razmišljam što je s nama koje antihrvatski mediji siluju u zdrav mozak već 15 godina u našoj državi.
Čini se da je konačno došlo vrijeme da se onih 2.800.000.000,00 kn isplaćenih kojekavim nevladinim antihrvatskim udrugama upotrijebe u pametnije svrhe, bilo to oživljavanje OPG-ova ili podloga za ostvarenje plana majke-odgojiteljice. A oni kojima se to ne sviđa i koji su nam krali iz proračuna da bi sustavno uništavali Hrvatsku mogu, ako ih ni jedna strana država neće primiti na svoju sisu, obavljati svoj posao volonterski. Iz ljubavi prema Jugoslaviji. Mogu se ispisati iz Hrvatske i upisati u Srbiju. Sumnjam da će tamo naći drugo radno mjesto osim onog vlastitog – izdajničkog.

mali osvrt, kako onda mos podrzavati te koji nas sustavno jebu u zdrav mozak 15 godina (i vise) i koji su krali iz proracuna? Koliko znam, HDZ je gro vremena na vlasti a proracun i mimo proracuna su lesinarili razni Sanaderi, Vidosevici, Kalmete, Cesici-Rojsi, Todorici, Rajici i svi oni silni harmonikasi-vodoinstalateri-soferi-arhivari koji su preko noci postali novohrvacki plebs.
Inace, boldirano je fasizam a u korelaciji sa onim programima Sanu koje si nam predocila, 1918-oj itd. cisto se covjek upita kakvi li su tek zadrti desnicari ako su umjereni tako ispratog mozga i tako doslovno prepisuju sve sto im popovi, Hrvacko slovo, Bujanci i slicni porucuju kao svjetonazor. Probaj shvatit da neki hoce zivjet u dvijetisuce i nekoj a ne u devetstoosamnaestoj, cetrdesetprvoj i cetrdesetpetoj i da te neke savrseno boli kurac sto o tome ima reci neki pop, prota ili hodza ili pak neki desnicar zaostao u vremenu, prostoru i svojim deluzijama...
Bogte, od umilne i lagane nacionalistkinje si u roku odma postala Gebelsov pobocnik...Iz (za)raznih medija... - Page 30 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 01.02.16 23:42

još ste na ustašama i partizanima?  Iz (za)raznih medija... - Page 30 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 01.02.16 23:45

btw je napisao/la:još ste na ustašama i partizanima?  Iz (za)raznih medija... - Page 30 1425538829

dok je nama desnice navedeni nece nikad biti zaboraviti. Tu treba prikljuciti i cetnike naravno...Iz (za)raznih medija... - Page 30 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 01.02.16 23:49

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:još ste na ustašama i partizanima?  Iz (za)raznih medija... - Page 30 1425538829

dok je nama desnice navedeni nece nikad biti zaboraviti. Tu treba prikljuciti i cetnike naravno...Iz (za)raznih medija... - Page 30 684758713
otkud tebe u ovo doba?... sjediš u busiji od kad je desnica na vlasti?... ono, opreza nikad dosta  Iz (za)raznih medija... - Page 30 1619348112

ja nemrem više ni o jednim ni o drugim... a neće ni ova vlada dovijeka...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 01.02.16 23:52

btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:još ste na ustašama i partizanima?  Iz (za)raznih medija... - Page 30 1425538829

dok je nama desnice navedeni nece nikad biti zaboraviti. Tu treba prikljuciti i cetnike naravno...Iz (za)raznih medija... - Page 30 684758713
otkud tebe u ovo doba?... sjediš u busiji od kad je desnica na vlasti?... ono, opreza nikad dosta  Iz (za)raznih medija... - Page 30 1619348112

ja nemrem više ni o jednim ni o drugim... a neće ni ova vlada dovijeka...

ma jebe se meni i za takvu desnicu i za ovakvu ljevicu. Jebe mi se i za ovu i bivsu vladu iskreno receno Iz (za)raznih medija... - Page 30 1523192931 .
Sad sam bas izmasturbiro pa reko da vidim malo sto se pise...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 01.02.16 23:54

btw je napisao/la: a neće ni ova vlada dovijeka...

ako se mene pita, neće ni do sutra .. jebate, milanovićea vlada mi bila sapun i ukliz, al ovo je već žešči prokliz i analogno jebavanje u čelo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 01.02.16 23:55

Priznajem!

Svako jutro se budim - u inat Hrvatskoj.
Prije umivanja gledam u špigl i 666 puta ponovim "Mrzim Hrvatsku" (zato jer sam i sotonist, narafski!)
Kad izlazim iz kuće - nakon što obredno spalim hrvatsku zastavu na kućnom pragu, a pepelom pomažem svoj masonski prsten - gledam je li tko od susjeda vani tako da mu mogu opsovati hrvatsku majku, hrvatsku vladu, hrvatskog karamarka ili bilo koji hrvatski quratz. Može i pichku.

Na semaforu uvijek prelazim na crveno - trebam li odgovoriti zašto? Ako mi u ured dođe neka stranka koja kaže bilo što pozitivno o Hrvatskoj, izbacim je kroz prozor. Zayebano je samo što se radi o prizemlju.

Namjerno uokolo po facebook profilima pišem prijetnje smrću drugima poput sebe pretvarajući se da sam Hrvat-desničar. Namjerno sam i sustavno uništavao hrvatsku ekonomiju još od 90-ih naovamo samo da bih optužio jadne desničare - no to nije ništa prema svim onim ljudima koje sam pobio po logorima, selima i gradovima u 2. svjetskom ratu samo da bih svalio krivnju na nevine ustaše, četnike, naciste...

Izbrisao sam IZ ZLOBE tekst opere "Nikola Šubić Zrinski" gdje je Zajc stavio "Za dom spremni" da bih diskreditirao hrvatsku ustašku nejač.

Osim što sam ateist, sotonist, mason i nehrvat još sam i židov - gori sam od oba Goldsteina zajedno. Spaljujem crkve svaki vikend - osim za Uskrs i Božić jer onda prinosim ljudske žrtve Sotoni ili sam na partiji bele kod Belzebuba.

Imao sam nebrojeno mnogo veza samo da bih što više Hrvatica seksualno iskoristio - dobro, bilo je tu i drugih nacionalnosti, ali sigurno su se i one htjele izjasniti kao Hrvatice samo da ih je netko pitao.

Ja sam izmislio priče o svećenicima pedofilima jer ništa mi nije draže nego kad skromni svećenik koji jedva krpa kraj s krajem od prvog do prvog mora bježati pred bujicom novinara.

Ja sam naveo Mamića i Bujanca na kokain, ja sam naveo Bandića na profiterstvo, ja sam prodao INA-u i podvalio Sanaderu, ja sam opljačkao građane preko T-COM-a utrostručivši im cijene, a prethodno zaradivši novcena prodaji i ostavio jadnog Mudrinića da se pati.

Ja sam vršio političke likvidacije pa optužio vlast za to: ubio sam sindikalista Krivokuću, ubio sam Levara, obitelj Zec, Paradžika, Kraljevića...

Ja sam sklopio tajni savez s Miloševićem o podjeli Bosne - toliko tajan da za njega znaju i u Zimbabveu. Ja sam švercao naftu bosanskim Srbima i onda zaradu dijelio među HDZ-ovcima. Ja sam poslao hrvatsku vojsku da ratuje u BIH.

Ja sam prepisivao diplomske radove polovici hrvatskih političara i plaćao i kupovao im diplome. Ja prebrojavam krvna zrnca svakom tko nije na desnici, a onda - poput kukavičjih jaja - podvaljujem to desnici.

Ja sam taj koji širi laži o tome kako su u 5 godina HDZ i njegova horda pokrali ono što je stvarano 50 godina - jer, ZNA SE - u doba "mraka" ništa nije bilo stvoreno. SVa bogatstva stvorio je Franjo dok je rekao "Neka bude svjetlost! I bi svjetlo - prvi dan..."

Ja sam stvorio ovu sirotinju koja kopa po kontejnerima jer nema mi dražeg od toga da Hrvati nemaju što jesti - zato sam i uništio na stotine firmi, a onda optužio nevinu dječici - Kutlu, Gucića, Todorića, Rajića...

Kad idem na gablec, na sve stavljam kečap - jer je crven! Usput uvijek prebijem pokojeg Roma ili kakvog prosjaka pa optužim nekog od znanaca - bogobojaznih Hrvata katolika.

Provociram sve oko sebe jer se usuđujem usred Prigorja, Zagorja, Međimurja i Podravine reći "Kaj" umjesto "Šta" i to činim svaki dan.

Razbijam šoferšajbe svim autima sa srpskim registracijama tako da opet svi pišu o huliganskoj Hrvatskoj. Ja sam nagovorio Kolindu I Karamarka da im anjbolji prijatelji budu fašisti Orban i četnici Nikolić i Vučić - jer ja sam srbočetnikokomunističkomasonskosotonističkištovećsvene smeće!

Već desetljećima u vodu ubacujem kemikalije samo da Hrvatice i Hrvati budu što neplodniji i da izumru. Sakrio sam krunu kralja Tomislava da ne bude dokaza kako je okrunjen na Duvanjskom polju. Ukrao sam državnu blagajnu pa pobjegao s hrvatskim novcem - u više navrata - pa optužio jadničke Pavelića, Sanadera...

Dok sam vozio auto, trudio sam se svaki mjesec pregaziti bar jednog Hrvata - najperspektivnijeg po mogućnosti - predsjednika ogranka Mladeži HDZ-a ili člana U ime obitelji.

Omiljeno voće mi je BREskva, na toalet papiru imam isprintane likove svih članova vlade, velikana HDZ-a i hrvatske povijesti.

Od novčanica sa Starčevićem radim rizle jer mi se gadi otac domovine, ali ne i trava.

Kad neki desničar prijeti nekome smrću ili daje izjave neprimjerene za moderno civilizirano društvo to je zato jer mu ja držim obitelj kao taoce.

Tuđma, a ni Šušak nisu umrli prirodnom smrću - ja sam ih ubio. Tajne službe i Karamarko pokušavaju to prikriti.

Već desetljećima se marljivo trudim blatiti Međugorje tako da ga se ni jedan papa ne usudi priznati. Gotovo cijelo stoljeće šaljem laži u Francusku, Britaniju, Rusiju i druge zemlje tako da bi njihovi mediji mogli pisati o nacionalizmu, zatucanosti i ostalim negativnostima u Hrvatskoj.

A kad idem spavati, na cijelom svom surround systemu  - pojačano do daske - puštam snimljene svoje uzvike "Mrzim Hrvatsku!" tako da nitko u ulici, a ni šire ne može spavati.


"...Pleased to meet you
Hope you guess my name
But what's puzzling you
Is the nature of my game..."




Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 01.02.16 23:56

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:još ste na ustašama i partizanima?  Iz (za)raznih medija... - Page 30 1425538829

dok je nama desnice navedeni nece nikad biti zaboraviti. Tu treba prikljuciti i cetnike naravno...Iz (za)raznih medija... - Page 30 684758713
otkud tebe u ovo doba?... sjediš u busiji od kad je desnica na vlasti?... ono, opreza nikad dosta  Iz (za)raznih medija... - Page 30 1619348112

ja nemrem više ni o jednim ni o drugim... a neće ni ova vlada dovijeka...

ma jebe se meni i za takvu desnicu i za ovakvu ljevicu. Jebe mi se i za ovu i bivsu vladu iskreno receno Iz (za)raznih medija... - Page 30 1523192931 .
Sad sam bas izmasturbiro pa reko da vidim malo sto se pise...

a ja taman mislila nasamo sa metildom prodivaniti .... i vidi sad Iz (za)raznih medija... - Page 30 2329918616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 30 / 40. Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.