kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Stranica 9 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 26.02.16 23:30

Ja za tumačenja premijera uzmem "veliku sanjaricu" pokojne bake iz tko zna koje godine (sanjarica, ne baka!) i tražim objašnjenja.

A fakat je i baba Vanga sigurno nešto rekla o njemu samo treba potražiti. Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 11484130 

Uglavnom, kad premijer otvori usta to je zato da održavanje u Banskim dvorima (čistačice, čuvari i dr. osoblje) zna da se radi o živom biću - u suprotnom bi se moglo dogoditi da ga netko baci u kontejner za recikliranje papira - ili ako pomisle da je mrtav - u WC školjku poput zlatne ribice. U najboljem slučaju, da se ne glasa, mogli bi ljudi tamo početi vješati kapute na njega.

Stoga je od (njegovog osobnog) vitalnog značaja da zakriješti ili krene s "kanonadom" (tipični govor Arvackih Kanedijena). Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 28.02.16 18:53

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:Ja za tumačenja premijera uzmem "veliku sanjaricu" pokojne bake iz tko zna koje godine (sanjarica, ne baka!) i tražim objašnjenja.

A fakat je i baba Vanga sigurno nešto rekla o njemu samo treba potražiti. Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 11484130 

Uglavnom, kad premijer otvori usta to je zato da održavanje u Banskim dvorima (čistačice, čuvari i dr. osoblje) zna da se radi o živom biću - u suprotnom bi se moglo dogoditi da ga netko baci u kontejner za recikliranje papira - ili ako pomisle da je mrtav - u WC školjku poput zlatne ribice. U najboljem slučaju, da se ne glasa, mogli bi ljudi tamo početi vješati kapute na njega.

Stoga je od (njegovog osobnog) vitalnog značaja da zakriješti ili krene s "kanonadom" (tipični govor Arvackih Kanedijena). Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 1523192931

A što mi ruka utrnu od šamaranja tevejca to nije normalno. Samo sam se pita kad će riknut... i eto ga... jeba sebe, slike ima a ton u kurcu. Samo se čuje:
- Ja... sad... bila... Brisel... došla... ošla... eto me...

Ono... ka da prekida. Nisam izdrža, odma par šamara bočno, nun- čakama po ekranu + diga sam mu jedan kraj i pustio ga da otrese o stol... ŽVAAAAJZ!!!... i to tako da je tabletić sa motivom opelovog znaka odma spao šnjega.
Kadli... jebem te živote... čujem novinara, viče:
- "Bila je to izjava premijera Tihomira Oreškovića"
Evo sam zagrlio tevejac i gladim ga... već mu se po ure ispričavam... nećte više nikad šamarat, u dijagonalu te ljubim... samo ti meni delaj ka i do sad.

bloger krule  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 01.03.16 6:02

btw je napisao/la:
JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:Ja za tumačenja premijera uzmem "veliku sanjaricu" pokojne bake iz tko zna koje godine (sanjarica, ne baka!) i tražim objašnjenja.

A fakat je i baba Vanga sigurno nešto rekla o njemu samo treba potražiti. Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 11484130 

Uglavnom, kad premijer otvori usta to je zato da održavanje u Banskim dvorima (čistačice, čuvari i dr. osoblje) zna da se radi o živom biću - u suprotnom bi se moglo dogoditi da ga netko baci u kontejner za recikliranje papira - ili ako pomisle da je mrtav - u WC školjku poput zlatne ribice. U najboljem slučaju, da se ne glasa, mogli bi ljudi tamo početi vješati kapute na njega.

Stoga je od (njegovog osobnog) vitalnog značaja da zakriješti ili krene s "kanonadom" (tipični govor Arvackih Kanedijena). Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 1523192931

A što mi ruka utrnu od šamaranja tevejca to nije normalno. Samo sam se pita kad će riknut... i eto ga... jeba sebe, slike ima a ton u kurcu. Samo se čuje:
- Ja... sad... bila... Brisel... došla... ošla... eto me...


Ono... ka da prekida. Nisam izdrža, odma par šamara bočno, nun- čakama po ekranu + diga sam mu jedan kraj i pustio ga da otrese o stol... ŽVAAAAJZ!!!... i to tako da je tabletić sa motivom opelovog znaka odma spao šnjega.
Kadli... jebem te živote... čujem novinara, viče:
- "Bila je to izjava premijera Tihomira Oreškovića"
Evo sam zagrlio tevejac i gladim ga... već mu se po ure ispričavam... nećte više nikad šamarat, u dijagonalu te ljubim... samo ti meni delaj ka i do sad.

bloger krule  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 1523192931

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 1619348112
odličan

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 01.03.16 13:17

od ovog premijera al baš apsolutno ništa Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 1425538829 ko lutak bačen pred publiku da odvraća pažnju dok mu iza leđa prave pizdarije ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 08.04.16 9:07



Govoreći o procesu kanonizacije kardinala Stepinca, Orešković je rekao da je dobio uvjeravanja da će taj taj proces krenuti ovo ljeto. Stepinac je dio našeg identiteta, mi smo Hrvati s njime jako povazani, rekao je Orešković Papi.
"Hrvatski narod će to pratiti i osjetiti. Vrijeme radi svoje i moja je poruka bila da se nadam da to neće predugo trajati jer će hrvatski narod patiti baš kao što je patio kardinal Stepinac tako će i hrvatski narod opet patiti ako će to predugo trajati". Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 4255275425

Orešković je Papu pozvao da posjeti Hrvatsku, a na pitanje što mu je odgovorio, kaže: "Nasmijao se, a ja se nadam da je to bio pozitivan nasmijeh", ispričao je premijer. Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 3776795594


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  pizda 08.04.16 9:28

Alhambra je napisao/la:

Orešković je Papu pozvao da posjeti Hrvatsku, a na pitanje što mu je odgovorio, kaže: "Nasmijao se, a ja se nadam da je to bio pozitivan nasmijeh", ispričao je premijer.  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 3776795594


Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 1523192931 imas nasmijeh i podsmijeh...Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 08.04.16 11:14

ne zna orešković da je papa već duhom ako ne i tijelom u hrvatskoj i čini joj više dobra nego precjednica nam, premijer i čitava vlada ... miče on i dalje iskvarite biskupe po biskupijama i postavlja ljude koji su u skladu sa njegovim sustavom vrijednosti ... sve redom samostanski ljudi i skromni Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 1523192931

dobro je tim pročitao papin podsmijeh al mu se jezik sapleo ...



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 08.04.16 11:19

u, jebemti, kud sam išla čitati sve o njegovom posjetu papi ... veli orešković da patimo zbog odugovlačenja kanonizacije stepinca ?! wtf ???

da čujem tko ovdje pati zbog toga ?  ja mislila da svi patimo zbog drugih stvari kad ono nama najbitnija stvar ispade kanonizacija stepinca ????

nema druge nego i dalje vijesti iz nesvijesti držati zatvorite ... nemrem više to čitati bez da me ne zašarafi u trbuhu zbog pročitanog  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 4191472791

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  pizda 08.04.16 11:56

Glista je napisao/la:u, jebemti, kud sam išla čitati sve o njegovom posjetu papi ... veli orešković da patimo zbog odugovlačenja kanonizacije stepinca ?! wtf ???

da čujem tko ovdje pati zbog toga ?  ja mislila da svi patimo zbog drugih stvari kad ono nama najbitnija stvar ispade kanonizacija stepinca ????

nema druge nego i dalje vijesti iz nesvijesti držati zatvorite ... nemrem više to čitati bez da me ne zašarafi u trbuhu zbog pročitanog  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 4191472791

a i ti pizdarije citas...Pa sama si rekla sto puta da preskaces citanje nezanimljivih forumasa. Sto tako ne postupis i kad su tzv politicari u pitanju? Jebate, kako ti se da te imbecile iscitavati i jos se nerviras zbog tog... Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  antonac 08.04.16 11:58

u nas je htvov dnevnik posto ko mali glas koncila.....koncilic..... Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 11484130 Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 11484130 Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 11484130

_________________
daite im da seru....Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 29xutcyGovor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 08.04.16 12:02

pizda je napisao/la:

a i ti pizdarije citas...Pa sama si rekla sto puta da preskaces citanje nezanimljivih forumasa. Sto tako ne postupis i kad su tzv politicari u pitanju? Jebate, kako ti se da te imbecile iscitavati i jos se nerviras zbog tog... Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 1523192931

meni je papa super ... volim čitati o njemu pa se ponadala da će izvuć štagod pametnog i iz ovog našeg tutleka ... al sada znam recepturu ... o papi čitati samo kad nema naših tutleka u njegovoj blizini ...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 08.04.16 12:24

antonac je napisao/la:u nas je htvov dnevnik posto ko mali glas koncila.....koncilic..... Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 11484130 Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 11484130 Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 11484130

čula sam al to nemam živaca provjeriti ... vjerujem na riječ Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 11484130

ma nas treba u kompletu kanonizirati kao državu pa da budemo druga po redu sveta država i da narod ne pati ... a ako je papa na čelu vatikana sveta stolica, ovaj naš premijer bi mogao komotno onda proći kao sveti proljev Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  pizda 08.04.16 12:43

Glista je napisao/la:
antonac je napisao/la:u nas je htvov dnevnik posto ko mali glas koncila.....koncilic..... Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 11484130 Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 11484130 Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 11484130

čula sam al to nemam živaca provjeriti ... vjerujem na riječ Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 11484130

ma nas treba u kompletu kanonizirati kao državu pa da budemo druga po redu sveta država i da narod ne pati  ... a ako je papa na čelu vatikana sveta stolica, ovaj naš premijer bi mogao komotno onda proći kao sveti proljev Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 1523192931

hrt vise uopce ne gledam, kamo srece da se ljudi pobune i prestanu im placat pretplatu pa nek se gamad trsi i sudjeluje u trzisnoj ekonomii...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 08.04.16 12:46

pizda je napisao/la:
hrt vise uopce ne gledam, kamo srece da se ljudi pobune i prestanu im placat pretplatu pa nek se gamad trsi i sudjeluje u trzisnoj ekonomii...

ja opet ništa ne gledam ... taman se zapalila na termin kad je išao montirani proces i spasili me od navike gledanja tv-a ... eto, ja bi im se zahvalila na tome

mogla sam završit ko i ostali prosjek i počet biti zaheklana na termine emisija ... to mi se zadnji puta dogodilo kad je išla ona serija "život na sjeveru" ... grozno - ko da si ovisnik o herojinu ... eto tako sam se osjećala Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  pizda 08.04.16 12:49

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
hrt vise uopce ne gledam, kamo srece da se ljudi pobune i prestanu im placat pretplatu pa nek se gamad trsi i sudjeluje u trzisnoj ekonomii...

ja opet ništa ne gledam ... taman se zapalila na termin kad je išao montirani proces i spasili me od navike gledanja tv-a ... eto, ja bi im se zahvalila na tome

mogla sam završit ko i ostali prosjek i počet biti zaheklana na termine emisija ... to mi se zadnji puta dogodilo kad je išla ona serija "život na sjeveru" ... grozno - ko da si ovisnik o herojinu ... eto tako sam se osjećala Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 1523192931

a nema toga kod mene deceniama. Navecer upalim i ona zvrlji a ja svako toliko bacim pogled. Vecinom je na rtl2 i vec po sprehi znam koja je repriza koje serie...Na rtl kockici su reprize zvonili ste milord i alo,alo. Izgleda da je to oko osam, poslije deset nema nista interesantno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 08.04.16 12:51

pizda je napisao/la:Na rtl kockici su reprize zvonili ste milord i alo,alo. Izgleda da je to oko osam, poslije deset nema nista interesantno...

nemoj me zajebavat ? šta stvarno ???   Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 1040131347    
e, to bih ponovo gledala samo mi termin ne paše  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 1695130124 ... u to doba najradije švrljam vani ...

a kakav je to program rtl kockica ? ne znam ni da li ga imam ... u biti ja ni ne znam koje programe imam Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 1523192931 ali uopće .... ako upalim samo klikam bezvzeze da vidim kako izgleda kad je tv upalit a onda ugasim ako na prvu ne naletim na nešto zanimljivo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 08.04.16 12:54

al to kod nas sa pretplatom je čista svinjarija ... ono, ko moraš plaćati ako imaš internet priključak ... jebate, zamisli da su mi tako u americi naplaćivali tv pretplatu jer imam internet priključak .... kako to njima nije palo na pamet nego su im te dvije stvari skroz odvojene ... samo kod nas možeš ne gledati tv a plaćati tv pretplatu zbog interneta

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  pizda 08.04.16 13:40

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:Na rtl kockici su reprize zvonili ste milord i alo,alo. Izgleda da je to oko osam, poslije deset nema nista interesantno...

nemoj me zajebavat ? šta stvarno ???   Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 1040131347    
e, to bih ponovo gledala samo mi termin ne paše  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 1695130124 ... u to doba najradije švrljam vani ...

a kakav je to program rtl kockica ? ne znam ni da li ga imam ... u biti ja ni ne znam koje programe imam Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 1523192931 ali uopće .... ako upalim samo klikam bezvzeze da vidim kako izgleda kad je tv upalit a onda ugasim ako na prvu ne naletim na nešto zanimljivo

imas ga sigurno, sad kad je sve digitalizirano sam ti se uvalijo u programe. Djecji program RTL-a. Ja ga imam pod 14-im programom. Steta da su te reprize prerano jebemu, ko da ih nisu mogli reprizirati i tamo nakon 11...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  pizda 08.04.16 13:42

Glista je napisao/la:al to kod nas sa pretplatom je čista svinjarija ... ono, ko moraš plaćati ako imaš internet priključak  ... jebate, zamisli da su mi tako u americi naplaćivali tv pretplatu jer imam internet priključak .... kako to njima nije palo na pamet nego su im te dvije stvari skroz odvojene ... samo kod nas možeš ne gledati tv a plaćati tv pretplatu zbog interneta

da nije postupak odjavljivanja tako komplicirat vec bi ja to odavno otkazao...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 08.04.16 13:45

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
antonac je napisao/la:u nas je htvov dnevnik posto ko mali glas koncila.....koncilic..... Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 11484130 Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 11484130 Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 11484130

čula sam al to nemam živaca provjeriti ... vjerujem na riječ Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 11484130

ma nas treba u kompletu kanonizirati kao državu pa da budemo druga po redu sveta država i da narod ne pati  ... a ako je papa na čelu vatikana sveta stolica, ovaj naš premijer bi mogao komotno onda proći kao sveti proljev Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 1523192931

hrt vise uopce ne gledam, kamo srece da se ljudi pobune i prestanu im placat pretplatu pa nek se gamad trsi i sudjeluje u trzisnoj ekonomii...

ni ja...pogledam samo koja je tema u Otvorenom i koji su gosti...ak mi paše odgledam, ak ne....čekam Šprajca u Direktu Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 08.04.16 13:48

Alhambra je napisao/la:

ni ja...pogledam samo koja je tema u Otvorenom i koji su gosti...ak mi paše odgledam, ak ne....čekam Šprajca u Direktu Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 11484130

pa zbog takvih emisija ne treba pratiti tv ... ako čujem da je bila neka zanimljiva, pogledam ju naknadno preko hrt-a na zahjev ... ali i to sve rjeđe otkad je ova nova vlada a gosti ko iz bala vampira ... kad se navikneš slušati pametne ljude, ne možeš ove budaletine ni pet minuta slušati ...

al sad sam se navukla na preslušavanje TED TALK emisija ... koje dobre stvari tamo možeš čuti ... Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 08.04.16 13:50

Glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

ni ja...pogledam samo koja je tema u Otvorenom i koji su gosti...ak mi paše odgledam, ak ne....čekam Šprajca u Direktu Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 11484130

pa zbog takvih emisija ne treba pratiti tv ... ako čujem da je bila neka zanimljiva, pogledam ju naknadno preko hrt-a na zahjev ... ali i to sve rjeđe otkad je ova nova vlada a gosti ko iz bala vampira ... kad se navikneš slušati pametne ljude, ne možeš ove budaletine ni pet minuta slušati ...

al sad sam se navukla na preslušavanje TED TALK emisija ... koje dobre stvari tamo možeš čuti ... Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 684758713

na kojem je to?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 08.04.16 14:11

Alhambra je napisao/la:
Glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

ni ja...pogledam samo koja je tema u Otvorenom i koji su gosti...ak mi paše odgledam, ak ne....čekam Šprajca u Direktu Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 11484130

pa zbog takvih emisija ne treba pratiti tv ... ako čujem da je bila neka zanimljiva, pogledam ju naknadno preko hrt-a na zahjev ... ali i to sve rjeđe otkad je ova nova vlada a gosti ko iz bala vampira ... kad se navikneš slušati pametne ljude, ne možeš ove budaletine ni pet minuta slušati ...

al sad sam se navukla na preslušavanje TED TALK emisija ... koje dobre stvari tamo možeš čuti ... Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 684758713

na kojem je to?

ne znam da li toga ima na tv ... ja to preslušavam sa interneta i biraš teme koje te zanimaju i naslušaš se brdo pametnih ljudi ... meni je to super motivacija a usput i naučiš svašta ... na engleskom je ali mislim a većina ima podnaslove i na hrvatskom

evo link: http://www.ted.com/talks/ken_robinson_says_schools_kill_creativity

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 11.04.16 10:44

Glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
Glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

ni ja...pogledam samo koja je tema u Otvorenom i koji su gosti...ak mi paše odgledam, ak ne....čekam Šprajca u Direktu Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 11484130

pa zbog takvih emisija ne treba pratiti tv ... ako čujem da je bila neka zanimljiva, pogledam ju naknadno preko hrt-a na zahjev ... ali i to sve rjeđe otkad je ova nova vlada a gosti ko iz bala vampira ... kad se navikneš slušati pametne ljude, ne možeš ove budaletine ni pet minuta slušati ...

al sad sam se navukla na preslušavanje TED TALK emisija ... koje dobre stvari tamo možeš čuti ... Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 684758713

na kojem je to?

ne znam da li toga ima na tv ... ja to preslušavam sa interneta i biraš teme koje te zanimaju i naslušaš se brdo pametnih ljudi ... meni je to super motivacija a usput i naučiš svašta ... na engleskom je ali mislim a većina ima podnaslove i na hrvatskom

evo link: http://www.ted.com/talks/ken_robinson_says_schools_kill_creativity

hvala....kaću imat vremena doma, pogledam što tu ima Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 02.05.16 13:54

»Ne mislim, mislim, znali su, opet su tu koalicije upoznati.
U početku su se oni našli, pa su definirali nekakve zajedničke
cileve koji u principu rekli većina su u ovi riformi i to su dva
potpredsjednika smo zajedno radili, smo se našli i tak da smo
tu ja bi rekli povezani i svršimo zajedno«, izjavio je predsjednik Vlade.
____________________________________________________________________

Ovo je, primjerice, njegov jučerašnji odgovor na novinarsko pitanje o
tome da pojedini koalicijski partneri tvrde da nisu znali ništa o planu reformi.

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Mucenje-s-jezikom-Koliko-god-bilo-simpaticno-izjave-premijera-ponekad-je-nemoguce-desifrirati

bitno je svršiti zajedno...šta jes-jes Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 9 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.