kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Stranica 3 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 16.01.16 22:40

metilda je napisao/la:meni je ovaj forum  za opuštanje kad imam prazan hod između kućanskih poslova.  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 3111943984
nemoj misliti da ću raspravljati.. ja kažem što mislim i to je to, boli me briga za protuargumente...  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931
Ih, a ja se ponadao da ćeš sad početi misionariti i zazivati sve svece pa sam se već spremio samozapaliti sa protestnom notom i bemzinom.  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 16.01.16 22:41

pizda je napisao/la:
JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:Inače, mislio sam da će ovo biti humoristična tema, a ne ozbiljna. Što ću kad nisam duhovit ki naši pisci koji pišu Nad lipom 36 i ostala urbebesna satirička, pače, duvovita djela. Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931

vidim da su srbi napravili nemoguce i nadmasili nas u debilnim humoristicnim serijama. Jucer vidio nesto novo, Andrija i Anđelka se mislim zove. Bog te jebo koje smece, ne bi me cudilo da imaju hrvatskog scenaristu...
Srećom, vidio samo najavu. Imam želučanih problema pa radije da ne izazivam gastritis gledanjem. Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 16.01.16 23:03

Treće novo ministarstvo bit će Ministarstvo za kurtchenye, larpurlartističko prosvjedovanje i performanse.
Vodit će ga Đuro Glogoški koji je pokazao talent za navedene resore.
Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 9k=

Pomoćnik će mu biti Mirko Čondić, još jedan poznati performer - iako (kako to biva s takvim performerima) danas već zaboravljen. Navodno se čak i priprema svečani performans povodom osnivanja ministarstva pod naslovom "Narodu Hrvatske", za čije će se potrebe ova dva vrsna performera (moguće da se priključi i Marinko Liović, kažu neprovjerene informacije!) uhvatiti za jaja i mahati qurtzima.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 17.01.16 0:40

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:ajme, kad se nisam srušila po stol od smijanja

nekako je Glistijaner izvjestacena sa tim smijanjem, sta kazes Svilena? Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 684758713

ti se zajebavas i kuris, ali slika gliste koju ja vidim na forumu i ono cega se sjecam s crca - dvije potpuno razlicite osobe Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 11484130 meni ti je glista sva izvjestacena i to jako, pogotovo nakon danasnjeg naleta iskrenosti koji mi je te neke moje "paranoje" odredio i konacno smjestio.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 17.01.16 9:22

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:ajme, kad se nisam srušila po stol od smijanja

nekako je Glistijaner izvjestacena sa tim smijanjem, sta kazes Svilena? Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 684758713

ti se zajebavas i kuris, ali slika gliste koju ja vidim na forumu i ono cega se sjecam s crca - dvije potpuno razlicite osobe Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 11484130 meni ti je glista sva izvjestacena i to jako, pogotovo nakon danasnjeg naleta iskrenosti koji mi je te neke moje "paranoje" odredio i konacno smjestio.

naravno ... to je zato jer to i jesu dvije različite osobe ... da ga jebeš, samo se idioti ne mijenjaju nakon 25 godina bogatog i burnog života ...

al vidiš, ti si meni nakon tri godine forumske prepiske pljunuto ista ko i prije 25 godina ... ništa se bitnog tu nije promijenilo kod tebe Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931 šteta ...a ja se ponadala i sve čekam kad ću vijdet neku promjenu kad ono ništa

i ne jebi me sa naletom iskrenosti ... ako ti je to nalet iskrenosti, šta ću ti ja ... nisam ja jučer tebi ništa novo napisala što nisam već i ranije ... jučer je bio samo neki dan za rezimiranje kad si već pitala a vidim da brzo zaboravljaš sve ranije rečeno Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 17.01.16 9:28

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:Treće novo ministarstvo bit će Ministarstvo za kurtchenye, larpurlartističko prosvjedovanje i performanse.
Vodit će ga Đuro Glogoški koji je pokazao talent za navedene resore.
Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 9k=

Pomoćnik će mu biti Mirko Čondić, još jedan poznati performer - iako (kako to biva s takvim performerima) danas već zaboravljen. Navodno se čak i priprema svečani performans povodom osnivanja ministarstva pod naslovom "Narodu Hrvatske", za čije će se potrebe ova dva vrsna performera (moguće da se priključi i Marinko Liović, kažu neprovjerene informacije!) uhvatiti za jaja i mahati qurtzima.

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1619348112 Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1619348112 Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1619348112  meni najdraži kamperi ... mahat će oni sad, mahat ... za drugo i nisu ...

da larpurlartističko prosvjedovanje i performansi Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1619348112 upravo to !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 17.01.16 9:48

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:
metilda je napisao/la:meni je ovaj forum  za opuštanje kad imam prazan hod između kućanskih poslova.  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 3111943984
nemoj misliti da ću raspravljati.. ja kažem što mislim i to je to, boli me briga za protuargumente...  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931
Ih, a ja se ponadao da ćeš sad početi misionariti i zazivati sve svece pa sam se već spremio samozapaliti sa protestnom notom i bemzinom.  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 3601362807  onda ne pratiš ovaj forum .. a ni kicov.. samo na ova dva pišem.. davno sam prestala "misionariti" tj. iznositi svoje argumente.. svi smo mi odrasli ljudi sa nekim dosta čvrstim stajalištima koja je teško mijenjati u našim godinama.. ja pročitam tuđe mišljenje, pokušam shvatiti argumente, ali da ću se svađati oko razuvjeravanja davno je prošlo svršeno vrijeme... stari se... stari seeee ... Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 17.01.16 10:03

Glista je napisao/la:
JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:Inače, mislio sam da će ovo biti humoristična tema, a ne ozbiljna. Što ću kad nisam duhovit ki naši pisci koji pišu Nad lipom 36 i ostala urbebesna satirička, pače, duvovita djela. Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931

pa jest ... eno metka napisala da je kurikulum štulhoferov a nije, i da je pedofilski a nije ... meni to ko kad sam bila na javnoj tribini onog ilčića pa i on isto tako a ja hop i izvučem kopiju kuriluluma i pitam ga da mi pokaže na pedofilske dijelove jer možda ja ne prepoznajem šta je to pedofilija ... a on će meni na to da se ne smije djeci u osnovnoj školi govoriti o poželjnom i nepoželjnom dodiru jer je već i to pedofililija, to im se ima reć tek kad narastu i sazriju da shvate šta to znači kad ih netko siluje .... meni je to bilo baš smiješno Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931

inače je taj ilčić duhovit čovjek ... veli da štulhofer nije dovoljno stručan da napiše dio o seksualnom odgoju djece a on kao jeste ... i pitala ga šta je po struci a on ko iz topa : violinist ! ajme, kad se nisam srušila po stol od smijanja


aa, ovo ću ipak komentirati iz vlastitog iskustva s djecom.. ne smije im se ni za živu glavu reći da nešto ne smiju  ili da nešto nije dobro...jer će onda obavezno baš to napraviti iz znatiželje.. evo ja naprimjer.. kad sam bila mala voljela sam ići na susjedovu dženeriku.. onda mi rekli da se to ne smije jer je tuđa.. čim sam izašla vani odmah sam bila na stablu jer je tako zabranjeno postalo još zanimljivije...  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 3111943984  reći djetetu da je diranje tuđih genitalija nepoželjno znači pozvati ih da baš to rade...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 17.01.16 10:22

Glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:ajme, kad se nisam srušila po stol od smijanja

nekako je Glistijaner izvjestacena sa tim smijanjem, sta kazes Svilena? Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 684758713

ti se zajebavas i kuris, ali slika gliste koju ja vidim na forumu i ono cega se sjecam s crca - dvije potpuno razlicite osobe Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 11484130 meni ti je glista sva izvjestacena i to jako, pogotovo nakon danasnjeg naleta iskrenosti koji mi je te neke moje "paranoje" odredio i konacno smjestio.

naravno ... to je zato jer to i jesu dvije različite osobe ... da ga jebeš, samo se idioti ne mijenjaju nakon 25 godina  bogatog i burnog života ...

al vidiš, ti si meni nakon tri godine forumske prepiske pljunuto ista ko i prije 25 godina ... ništa se bitnog tu nije promijenilo kod tebe Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931  šteta ...a ja se ponadala i sve čekam kad ću vijdet neku promjenu kad ono ništa

i ne jebi me sa naletom iskrenosti ... ako ti je to nalet iskrenosti, šta ću ti ja ... nisam ja jučer tebi ništa novo napisala što nisam već i ranije ... jučer je bio samo neki  dan za rezimiranje kad si već pitala a vidim da brzo zaboravljaš sve ranije rečeno Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931

nikada ti meni nisi rekla ono što si jučer konačno prevalila... postojale su naznake i često bi kod tebe primjetila naznake pasivne agresije, kako prema meni tako i prema još nekima, ali jučer si jaaaaaako puno rekla o sebi, ne meni. ja sam open book i mene se vidi. pitanje je da li ti se dopada to što vidiš, ali nije pitanje što se iza toga ustvari skriva, a ono što si rekla o sebi me jako iznenadilo. nisam mislila da si tako stišnjena Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 11484130 ali mi je isto tako jako drago i cijenim što si to iznjela i pokazala komadić sebe koji do tada nismo imali priliku vidjeti. za ozbač ti ovo pišem.
npr, kad sam se prepucavala s alhambrom, ona mi je dizala tlak nemilo, ti si mi jučer napravila vel'ko spremanje. ono što je lebdjelo u zraku (i po pitanju mene i po pitanju nekih drugih) je sjelo na svoje mjesto. i na tome ti hvala.

a sad što se tiče promjena, ja sam se poprilično mijenjala kroz život. u startu sam bila iznimno introvertirano, mirno, povučeno, pretjerano, ali jeeeebeno pretjerano osjetljivo stvorenje... moja prva ozbiljnija preobrazba je započela baš na krku sa tvojom šogoricom u ranim dvadesetima, kad sam počela s oslobađanjima Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931 zadnja velika mjena je bila prije par godina kad sam poludila i suočila se sa svojim najvećim strahom. e onda je život fakat postao igra-šala... mijenjamo se, mijenjamo svi iako u principu vuk dlaku mijenja ali ćud malo manje... mene je npr samo trebalo osloboditi, ko leptira iz kukuljice Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 17.01.16 10:38

metilda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:Inače, mislio sam da će ovo biti humoristična tema, a ne ozbiljna. Što ću kad nisam duhovit ki naši pisci koji pišu Nad lipom 36 i ostala urbebesna satirička, pače, duvovita djela. Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931

pa jest ... eno metka napisala da je kurikulum štulhoferov a nije, i da je pedofilski a nije ... meni to ko kad sam bila na javnoj tribini onog ilčića pa i on isto tako a ja hop i izvučem kopiju kuriluluma i pitam ga da mi pokaže na pedofilske dijelove jer možda ja ne prepoznajem šta je to pedofilija ... a on će meni na to da se ne smije djeci u osnovnoj školi govoriti o poželjnom i nepoželjnom dodiru jer je već i to pedofililija, to im se ima reć tek kad narastu i sazriju da shvate šta to znači kad ih netko siluje .... meni je to bilo baš smiješno Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931

inače je taj ilčić duhovit čovjek ... veli da štulhofer nije dovoljno stručan da napiše dio o seksualnom odgoju djece a on kao jeste ... i pitala ga šta je po struci a on ko iz topa : violinist ! ajme, kad se nisam srušila po stol od smijanja


aa, ovo ću ipak komentirati iz vlastitog iskustva s djecom.. ne smije im se ni za živu glavu reći da nešto ne smiju  ili da nešto nije dobro...jer će onda obavezno baš to napraviti iz znatiželje.. evo ja naprimjer.. kad sam bila mala voljela sam ići na susjedovu dženeriku.. onda mi rekli da se to ne smije jer je tuđa.. čim sam izašla vani odmah sam bila na stablu jer je tako zabranjeno postalo još zanimljivije...  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 3111943984  reći djetetu da je diranje tuđih genitalija nepoželjno znači pozvati ih da baš to rade...

nisu djeca pedofili Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 17.01.16 12:01

Glista je napisao/la:


nisu djeca pedofili  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1425538829  


naravno da nisu, ali prerana erotizacija djece vodi do preranih seksualnih odnosa, a kako ni odrasli ljudi ne mogu kontrolirati svoje nagone teško je to očekivati od djece i pubertetlija... otvara se prostor spolnim bolestima i nažalost utjecaju pedofila.. vjeruj mi znam što govorim... sinak mi je sve do u tančine opisao...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 17.01.16 12:40

metilda je napisao/la:
Glista je napisao/la:


nisu djeca pedofili  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1425538829  


naravno da nisu, ali prerana erotizacija djece vodi do preranih seksualnih odnosa, a kako ni odrasli ljudi ne mogu kontrolirati svoje nagone teško je to očekivati od djece i pubertetlija... otvara se prostor spolnim bolestima i nažalost utjecaju pedofila.. vjeruj mi znam što govorim... sinak mi je sve do u tančine opisao...

ne kužim šta bi to bila "erotizacija djece"

al jedno pitanje ... metilda, jesi ti pročitala kurikulum ili navodiš ono što si čula iz druge ruke? ... ako hoćeš iskopam ti ga jer su mi ga poslali iz ministarsta kad je bila javna rasprava o njemu i sve civilne udruge su bile pozvane sudjelovati u prijedlozima kako ga napraviti boljim ... najbolje je kad sam pročitaš šta u njemu piše i sam donosiš zaključke nego kad ti ih netko drugi servira ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 17.01.16 13:57

Glista je napisao/la:
metilda je napisao/la:
Glista je napisao/la:


nisu djeca pedofili  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1425538829  


naravno da nisu, ali prerana erotizacija djece vodi do preranih seksualnih odnosa, a kako ni odrasli ljudi ne mogu kontrolirati svoje nagone teško je to očekivati od djece i pubertetlija... otvara se prostor spolnim bolestima i nažalost utjecaju pedofila.. vjeruj mi znam što govorim... sinak mi je sve do u tančine opisao...

ne kužim šta bi to bila "erotizacija djece"

al jedno pitanje ... metilda, jesi ti pročitala kurikulum ili navodiš ono što si čula iz druge ruke? ... ako hoćeš iskopam ti ga jer su mi ga poslali iz ministarsta kad je bila javna rasprava o njemu i sve civilne udruge su bile pozvane sudjelovati u prijedlozima kako ga napraviti boljim ... najbolje je kad sam pročitaš šta u njemu piše i sam donosiš zaključke nego kad ti ih netko drugi servira ...

pročitala sam kurikulum onda kad se o njemu najintenzivnije pričalo... sad sam ga prelistala jer mi je već tada zapela za oko rečenica u 4. modulu a odnosi se na nastavu u 8. razredu OŠ i ima veze sa terminom prerana erotizacija djece.
rečenica glasi: Tema o kojoj se govori u današnjem satu nije stvarnost većine učenika ovoga uzrasta, međutim stečeno znanje može utjecati na bolju pripremu (a vjerujemo i na odgađanje) stupanja u spolni odnos.

za erotizaciju je najbolje da prenesem medicinsko objašnjenjenje:

stanje spolne uzbuđenosti uz povećanu želju za udovoljavanjem spolnom nagonu, što se očituje cijelo vrijeme spolne aktivnosti čovjeka (erotoreakcijski potencijal). Erotizacija živčanog sustava nastaje djelovanjem hormonskih i drugih humoralnih utjecaja i zatomljena (latentna) je do spolne zrelosti, a potom teži k snošaju i oplodnji. U životinja s periodičnom spolnom aktivnosti količina hormona se povećava u vrijeme spolne pomame (estrus).


znači da se o spolnosti i snošaju govori djeci koja još nemaju spolna iskustva a hormoni im u toj dobi već divljaju .. to je čisti primjer smišljene erotizacije tj. poticanje na preuranjeni spolni odnos jer djeca će teško moći kontrolirati svoje hormone.. naravno imam i drugih primjedbi.. posebno na rad u radionicama u 3. i 4. razredu OŠ gdje djeca ne moraju aktivno sudjelovati u razgovorima, ali im moraju prisustvovati a znamo da djeca škakljive stvari upijaju kao spužve... također, iako se u ostatku zdravstvenog odgoja bavi temom učeničkog nasilja i bullyinga teško je povjerovati da bi razgovor o tome kao i dužnost zadržavanja otkrivenih osobnih tajni spriječila nasilnički nastrojenu djecu da sve što su čuli ne iskoriste protiv onih koji su tajne otkrili...
imam još primjedbi, posebno na onaj dio u kojem se uspoređuju znanstvena i religiozna tumačenja spolnosti čime se zadire u pravo roditelja da odgajaju svoju djecu onako kako oni sami žele što ne mora uvijek biti najbolje ali je to roditeljsko pravo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 17.01.16 14:39

metilda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
metilda je napisao/la:
Glista je napisao/la:


nisu djeca pedofili  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1425538829  


naravno da nisu, ali prerana erotizacija djece vodi do preranih seksualnih odnosa, a kako ni odrasli ljudi ne mogu kontrolirati svoje nagone teško je to očekivati od djece i pubertetlija... otvara se prostor spolnim bolestima i nažalost utjecaju pedofila.. vjeruj mi znam što govorim... sinak mi je sve do u tančine opisao...

ne kužim šta bi to bila "erotizacija djece"

al jedno pitanje ... metilda, jesi ti pročitala kurikulum ili navodiš ono što si čula iz druge ruke? ... ako hoćeš iskopam ti ga jer su mi ga poslali iz ministarsta kad je bila javna rasprava o njemu i sve civilne udruge su bile pozvane sudjelovati u prijedlozima kako ga napraviti boljim ... najbolje je kad sam pročitaš šta u njemu piše i sam donosiš zaključke nego kad ti ih netko drugi servira ...

pročitala sam kurikulum onda kad se o njemu najintenzivnije pričalo... sad sam ga prelistala jer mi je već tada zapela za oko rečenica u 4. modulu a odnosi se na nastavu u 8. razredu OŠ i ima veze sa terminom prerana erotizacija djece.
rečenica glasi: Tema o kojoj se govori u današnjem satu nije stvarnost većine učenika ovoga uzrasta, međutim stečeno znanje može utjecati na bolju pripremu (a vjerujemo i na odgađanje) stupanja u spolni odnos.

za erotizaciju je najbolje da prenesem medicinsko objašnjenjenje:

stanje spolne uzbuđenosti uz povećanu želju za udovoljavanjem spolnom nagonu, što se očituje cijelo vrijeme spolne aktivnosti čovjeka (erotoreakcijski potencijal). Erotizacija živčanog sustava nastaje djelovanjem hormonskih i drugih humoralnih utjecaja i zatomljena (latentna) je do spolne zrelosti, a potom teži k snošaju i oplodnji. U životinja s periodičnom spolnom aktivnosti količina hormona se povećava u vrijeme spolne pomame (estrus).


znači da se o spolnosti i snošaju govori djeci koja još nemaju spolna iskustva a hormoni im u toj dobi već divljaju .. to je čisti primjer smišljene erotizacije tj. poticanje na preuranjeni spolni odnos jer djeca će teško moći kontrolirati svoje hormone.. naravno imam i drugih primjedbi.. posebno na rad u radionicama u 3. i 4. razredu OŠ gdje djeca ne moraju aktivno sudjelovati u razgovorima, ali im moraju prisustvovati a znamo da djeca škakljive stvari upijaju kao spužve... također, iako se u ostatku zdravstvenog odgoja bavi temom učeničkog nasilja i bullyinga teško je povjerovati da bi razgovor o tome kao i dužnost zadržavanja otkrivenih osobnih tajni spriječila nasilnički nastrojenu djecu da sve što su čuli ne iskoriste protiv onih koji su tajne otkrili...
imam još primjedbi, posebno na onaj dio u kojem se uspoređuju znanstvena i religiozna tumačenja spolnosti čime se zadire u pravo roditelja da odgajaju svoju djecu onako kako oni sami žele što ne mora uvijek biti najbolje ali je to roditeljsko pravo

edukacijom se djeca erotiziraju ? potiče ih se na spolni odnos ? i to danas u svijetu u kojem doslovno vladaju eros i tanatos ... ja u to ne vjerujem ... ovo je definitivno tema gdje se nikako nećemo složiti Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 17.01.16 14:58

Glista je napisao/la:


edukacijom se djeca erotiziraju ? potiče ih se na spolni odnos ? i to danas u svijetu u kojem doslovno vladaju eros i tanatos ... ja u to ne vjerujem ... ovo je definitivno tema gdje se nikako nećemo složiti Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931


pa da, o tome govori i boldana rečenica koju ponavljam:

Tema o kojoj se govori u današnjem satu nije stvarnost većine učenika ovoga uzrasta, međutim stečeno znanje može utjecati na bolju pripremu (a vjerujemo i na odgađanje) stupanja u spolni odnos.
dakle, uči se stupanje u spolni odnos....
imam četiri muškića i znam kako je to kad hormoni podivljaju... priča o spolnosti samo potiče stanje uzbuđenosti.. sjetila sam se u međuvremenu još jednog primjera iz dojenačke dobi... mi mlade majke imale smo zadatak "vježbati pišu" tako su to nazivale babice u rodilištu.. morale smo navlačiti kožicu preko glavića svaki put kad bi presvlačile dijete .. i pišulinac bi se uvijek ukrutio.. što znači da tijelo reagira na "erotski" podražaj čak i u toj nesvjesnoj dobi... a kamoli u svjesnoj


a i ne moramo se slagati u svemu...  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 17.01.16 15:22

metilda je napisao/la:
Glista je napisao/la:


edukacijom se djeca erotiziraju ? potiče ih se na spolni odnos ? i to danas u svijetu u kojem doslovno vladaju eros i tanatos ... ja u to ne vjerujem ... ovo je definitivno tema gdje se nikako nećemo složiti Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931


pa da, o tome govori i boldana rečenica koju ponavljam:

Tema o kojoj se govori u današnjem satu nije stvarnost većine učenika ovoga uzrasta, međutim stečeno znanje može utjecati na bolju pripremu (a vjerujemo i na odgađanje) stupanja u spolni odnos.
dakle, uči se stupanje u spolni odnos....
imam četiri muškića i znam kako je to kad hormoni podivljaju... priča o spolnosti samo potiče stanje uzbuđenosti.. sjetila sam se u međuvremenu još jednog primjera iz dojenačke dobi... mi mlade majke imale smo zadatak "vježbati pišu" tako su to nazivale babice u rodilištu.. morale smo navlačiti kožicu preko glavića svaki put kad bi presvlačile dijete .. i pišulinac bi se uvijek ukrutio.. što znači da tijelo reagira na "erotski" podražaj čak i u toj nesvjesnoj dobi... a kamoli u svjesnoj


a i ne moramo se slagati u svemu...  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 684758713

pa o tome su djeca učila još kad sam ja išla u osnovnu školu al se to onda zvalo biologija ... i sada će se zvati biologija i zove se tako jer je to sastavni dio biologije a kurikulum se ima sprovoditi kroz takve i srodne predmete gdje koje poglavlje već spada .... krene se učiti o životinjama, anatomiji, čemu koji organ služi i sasvim normalno dođe do dijela gdje se djeci objasni čemu služe i pojedini ljudski organi Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 684758713 ne vidim ja tu ništa spornog al da, primijetila sam da mnoga djeca nemaju pojma ni kako krava nastaje a kamoli čovjke ... priznajem da je, na žalost, stvarnost većine djece .... jebate, mnogi ne znaju ni kako se špagete prave a kamoli ljudi ... i da, tome ih treba učiti u školi kad ih već roditelji nisu naučili kod kuće

samo sad moramo bit politički korektni pa sve ušeprtljat kojekakvim kurikulima ... ja bih to pojednostavila al jebat ga, kad danas svi imaju svoja prava a niks obaveze pa onda sve to tako ispadne kako ispadne da svak može prebirat po nečem što je skroz prirodno i praviti bauk oko toga

djeca koja odastaju uz brdo životinja ne trebaju posebno objašnjenje šta je to spolni odnos ... šute i gledaju a onda se malo smijulje kad skuže, i sama pitaju ... meni to normalno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 17.01.16 17:19

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:Kurvašice i kurvaši, građevine Publike Arvacke!

Ja vam obamavećala torbar šivot u nova rješim. Vi vidjela kakao loša šivot pila prije, znaš?
Sdoga svraka kurvašica i kurvaš tobi 1000 eura za žirenje mislija i demokroacije. To nama trepa! Sloboda isranjažavanja pila zatravomljavana u kopunistička rješim. Ona vama mudila i lagala. Kaptolizam torbar za vas. Kaptolizam nosa dremokracija! Neća više piti nezapolusnenana - svi nezapolusnena išla pranit dremokracija u Agfa... Agva... Pliska Sistok! Pomagala naša gozbodar, naša sveznik Amerika. Arvacka puška na arvacko rame u Agfa... Ma, znaš! Svi Arvati braća, svi jenkiji... jednaki! Nema viša poludjela! Svi za jeban - jeban za sve! Očijukajem da se privijate u što vijeća broj za Agfa... Afvag... Pliska Sistok!

Šivala vjećana Arvacka!

vaš Silentpeace Nutters, premijer

obzirom da smo na putu ka pravoj desnokraciji, predložila bih da se ovaj poznati govor uči u školama a tko god ga od djece uspije izrecitirati bez smijanja, odmah dobije čistu peticu iz suzdržavanja .... ako to uspiju, onda će im suzdržavanje od sexa biti mali makjato

šetam psa i putem asocijacija mi padnu na pamet svrake kurvašice i kurvaši i braća jenki sa kojima ćemo se privijati za plaska sistok i goootovo, ulovi me smijeh .... molim boga da nikog ne sretnem Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1619348112 genije !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 17.01.16 18:45

Glista je napisao/la:
JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:Kurvašice i kurvaši, građevine Publike Arvacke!

Ja vam obamavećala torbar šivot u nova rješim. Vi vidjela kakao loša šivot pila prije, znaš?
Sdoga svraka kurvašica i kurvaš tobi 1000 eura za žirenje mislija i demokroacije. To nama trepa! Sloboda isranjažavanja pila zatravomljavana u kopunistička rješim. Ona vama mudila i lagala. Kaptolizam torbar za vas. Kaptolizam nosa dremokracija! Neća više piti nezapolusnenana - svi nezapolusnena išla pranit dremokracija u Agfa... Agva... Pliska Sistok! Pomagala naša gozbodar, naša sveznik Amerika. Arvacka puška na arvacko rame u Agfa... Ma, znaš! Svi Arvati braća, svi jenkiji... jednaki! Nema viša poludjela! Svi za jeban - jeban za sve! Očijukajem da se privijate u što vijeća broj za Agfa... Afvag... Pliska Sistok!

Šivala vjećana Arvacka!

vaš Silentpeace Nutters, premijer

obzirom da smo na putu ka pravoj desnokraciji, predložila bih da se ovaj poznati govor uči u školama a tko god ga od djece uspije izrecitirati bez smijanja, odmah dobije čistu peticu iz suzdržavanja .... ako to uspiju, onda će im suzdržavanje od sexa biti mali makjato

šetam psa i putem asocijacija mi padnu na pamet svrake kurvašice i kurvaši i braća jenki sa kojima ćemo se privijati za plaska sistok  i goootovo, ulovi me smijeh .... molim boga da nikog ne sretnem Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1619348112 genije !
A onome tko ga prevede na hrvatski dati 5 iz gramatike. Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 17.01.16 19:13

Glista je napisao/la:


samo sad moramo bit politički korektni pa sve ušeprtljat kojekakvim kurikulima ... ja bih to pojednostavila al jebat ga, kad danas svi imaju svoja prava a niks obaveze pa onda sve to tako ispadne kako ispadne da svak može prebirat po nečem što je skroz prirodno i praviti bauk oko toga

djeca koja odastaju uz brdo životinja ne trebaju posebno objašnjenje šta je to spolni odnos ... šute i gledaju a onda se malo smijulje kad skuže, i sama pitaju ... meni to normalno

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 3111943984  ja bih mogla još dometnuti da mi katolici koji živimo sa šestom zapovijedi imamo jak libido   Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931   Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 17.01.16 19:19

metilda je napisao/la:
Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 3111943984  ja bih mogla još dometnuti da mi katolici koji živimo sa šestom zapovijedi imamo jak libido   Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931   Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 3114667799

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1619348112 ne čudi me ... vi se suzdržavate do braka ... to kad krene ko kad pustiš strijelu iz luka, nemre stat ... ima i to svojih draži ako je i sve drugo usklađeno kako treba

trebale smo nas dvije zajedno pisati taj kurikulum ... imali bi narod uspalitih šizofrenika Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 17.01.16 19:21

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:
A onome tko ga prevede na hrvatski dati 5 iz gramatike. Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931

lakše je ko 91. počet izmišljati novu gramatiku - uzorak je već tu, samo još da ostatak nacije to savlada i bit ćemo stvarno drugačiji od drugih Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  pizda 17.01.16 21:19

Glista je napisao/la:
JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:
A onome tko ga prevede na hrvatski dati 5 iz gramatike. Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931

lakše je ko 91. počet izmišljati novu gramatiku - uzorak je već tu, samo još da ostatak nacije to savlada i bit ćemo stvarno drugačiji od drugih Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931

mogu uvest pravopis Kultnixa, sto god napises, dobro je... Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 17.01.16 21:44

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:
A onome tko ga prevede na hrvatski dati 5 iz gramatike. Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931

lakše je ko 91. počet izmišljati novu gramatiku - uzorak je već tu, samo još da ostatak nacije to savlada i bit ćemo stvarno drugačiji od drugih Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931

mogu uvest pravopis Kultnixa, sto god napises, dobro je... Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931

bojim se da nas je ovaj orešković sad dobrano zajebo ... kako god smo do sada pisali na forumu, u usporedbi s njim svi ispadamo prepismeni i stručnjaci za kroatistiku i srodne jezike Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 17.01.16 21:56

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:
A onome tko ga prevede na hrvatski dati 5 iz gramatike. Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931

lakše je ko 91. počet izmišljati novu gramatiku - uzorak je već tu, samo još da ostatak nacije to savlada i bit ćemo stvarno drugačiji od drugih Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931

mogu uvest pravopis Kultnixa, sto god napises, dobro je... Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931

bojim se da nas je ovaj orešković sad dobrano zajebo ... kako god smo do sada pisali na forumu, u usporedbi s njim svi ispadamo prepismeni i stručnjaci za kroatistiku i srodne jezike Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931

ih, ma dajte čovjeku šansu, ako valja Židovima zašto ne bi valjao nama... par riječi tamo-vamo ipak ga razumijemo, gospodo i drugovi građevinari...  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 17.01.16 22:02

metilda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:

lakše je ko 91. počet izmišljati novu gramatiku - uzorak je već tu, samo još da ostatak nacije to savlada i bit ćemo stvarno drugačiji od drugih Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931

mogu uvest pravopis Kultnixa, sto god napises, dobro je... Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931

bojim se da nas je ovaj orešković sad dobrano zajebo ... kako god smo do sada pisali na forumu, u usporedbi s njim svi ispadamo prepismeni i stručnjaci za kroatistiku i srodne jezike Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931

ih, ma dajte čovjeku šansu, ako valja Židovima zašto ne bi valjao nama... par riječi tamo-vamo ipak ga razumijemo, gospodo i drugovi građevinari...  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 1523192931

koliko vidim, uopće nismo birali premijera koji će nama biti razumljiv nego drugima ... ošo brale odma u tujinu predstavljat svoj program ... jebeš ti nas njegov narod ... jebate, koja smo mi magarad od nacije ... uvalili nam opet marionetsku vlast :nene

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 3 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.