kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto?!

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Zašto?! - Page 2 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 18.01.16 10:59

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
pa to i velim, vecina je vjecito nezadovoljna sa sobom a kad bi im neko ponudijo opciju mjenjanja, fizicki ili muzicki, vecina bi odbila ili navela neke beznacajne trice i kurcine...

to je ona stara kineska poslovica lijepo opisala :
da svim ljudima odšarafiš glave i zakotrljaš niz ulicu, opet bi svak za svojom potrčo Zašto?! - Page 2 1523192931

jebiga, sa tudjom glavom te ne bi kuci primili... Zašto?! - Page 2 1523192931

jemaš prav, bolje guzice onda mijenjati nego glave

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 2 Empty Re: Zašto?!

Postaj  pizda 18.01.16 11:04

Glista je napisao/la:

jemaš prav, bolje guzice onda mijenjati nego glave

ti ne bi smjela jer si po guzici prepoznatljiva... Zašto?! - Page 2 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 2 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 18.01.16 11:06

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:

jemaš prav, bolje guzice onda mijenjati nego glave

ti ne bi smjela jer si po guzici prepoznatljiva... Zašto?! - Page 2 1523192931

dugo to nisam htjela javno reć, al eto, sad valjda smijem kad sam već prokazata ko kompleksašica koja pati od kompleksa veličine ... nije stvar u meni i mojoj glavi nego u gujsci Zašto?! - Page 2 1619348112 al ne bi ni to mijenjala da mi ju zakotrljaju niz ulicu nikako ... nisko mi težište pa me teško prevrnuti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 2 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 18.01.16 19:44

pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ne znam je napisao/la:Zašto ljudi se žele prikazati boljima nego što jesu?

zato jer misle da su bolji nego jesu...

pa kako će čovjek misliti loše o sebi.. kad bi tako moglo biti svi bi se nastojali popraviti i svijet bi bio kao ispod duge...  Zašto?! - Page 2 684758713

mnogi misle iskljucivo lose o sebi, neki povremeno ali opet mislim da bi izabrali da budu kakvi jesu da im neko ponudi opciju izbora...Zašto?! - Page 2 684758713

mislim da ne misle loše o sebi kao osobama sa svim svojim umnim, psihičkim, socijalnim i emocionalnim osobinama, prije misle loše o svom statusu u vremenu i prostoru, o materijalnom statusu, obiteljskom stanju.. i sve bi to mijenjali jer je dio njihovog okruženja ali sebe ne bi...
ja makar nisam susrela ljude koji ne misle sve najbolje o sebi a puno lošega o drugima i na glas to izriču.. možda podsvijest radi svoje i možda podsvjesno znaju da u usporedbi s nekim nisu dobri, ali zato to nadoknađuju s obilnim količinama zlobe prema tima koje osjećaju boljima od sebe...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 2 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 18.01.16 20:35

Inače, ja o svima mislim sve najgore dok me ne uvjere u suprotno. Tako se bar ne razočaram u ljudove. Zašto?! - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 2 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 18.01.16 21:21

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:Inače, ja o svima mislim sve najgore dok me ne uvjere u suprotno. Tako se bar ne razočaram u ljudove. Zašto?! - Page 2 11484130

tako rade istinski i zagriženi optimisti ... zato i jesu optimisti jer ih nitko nikada ne razočara Zašto?! - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 2 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 18.01.16 21:30

Jok, ja sam presimist - a pesimist je optimist s iskustvom. Zašto?! - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 2 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 18.01.16 21:37

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:Jok, ja sam presimist - a pesimist je optimist s iskustvom. Zašto?! - Page 2 1523192931

sad se ne mogu sjetiti one dobre narodne šta je to iskustvo ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 2 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Yehudi 18.01.16 21:42

ne znam je napisao/la:Zašto ljudi se žele prikazati boljima nego što jesu?

 Zato jer smo nesavršeni.

A znamo da možemo i bolje .......samo kad bi.

Kako mentalno, tako i fizički. zato se ide na operaciju

nosa, cica, u salone za uljepšavanje ili na razgovor kod

psihijatra ili psihologa. U nedostatku toga sam se obrazuješ i

učiš biti bolji.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 2 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 22.01.16 22:26

Zašto Vi ne uputite neko pitanje koje počinje s zašto?! Ja bih vrlo rado, ali trenutno se ne mogu sjetiti (začudo ) niti jednog....Zapravo, pada mi jedno na pamet....:

Zašto se postavlja ono vječno pitanje: da li je prvo bila kokoš ili jaje, tj. jaje ili kokoš?  Zašto?! - Page 2 1695130124

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 2 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 23.01.16 9:57

evo ja: zašto ljudi ne podnose različitosti iako se kunu da su tolerantni prema različitostima... ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 2 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 23.01.16 10:09

metilda je napisao/la:evo ja: zašto ljudi ne podnose različitosti iako se kunu da su tolerantni prema različitostima... ?

ne diraj me, ne diram te, pa mozemo biti razliciti Zašto?! - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 2 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 23.01.16 10:39

Vel'ka Maca je napisao/la:
metilda je napisao/la:evo ja: zašto ljudi ne podnose različitosti iako se kunu da su tolerantni prema različitostima... ?

ne diraj me, ne diram te, pa mozemo biti razliciti Zašto?! - Page 2 1523192931



mene to prije podsjeća na aparthejd .. što je dopušteno jupitru nije volu... e sad, tko je tu vol a tko jupiter... Zašto?! - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 2 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 23.01.16 10:46

metilda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
metilda je napisao/la:evo ja: zašto ljudi ne podnose različitosti iako se kunu da su tolerantni prema različitostima... ?

ne diraj me, ne diram te, pa mozemo biti razliciti Zašto?! - Page 2 1523192931



mene to prije podsjeća na aparthejd .. što je dopušteno jupitru nije volu... e sad, tko je tu vol a tko jupiter... Zašto?! - Page 2 1523192931

ako pricamo o escu i njegovom definitivnom prvenstvu u napadu na tebe, definitivno mislim da mu postupak nije u redu... nikakva poljevanja benzinom, bacanja u crne jame i slican folklor ne odobravam s niti jedne strane, ali da se ne slazem s tvojim pogledima, to je isto tako definitivno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 2 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 23.01.16 10:50

Vel'ka Maca je napisao/la:
metilda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
metilda je napisao/la:evo ja: zašto ljudi ne podnose različitosti iako se kunu da su tolerantni prema različitostima... ?

ne diraj me, ne diram te, pa mozemo biti razliciti Zašto?! - Page 2 1523192931



mene to prije podsjeća na aparthejd .. što je dopušteno jupitru nije volu... e sad, tko je tu vol a tko jupiter... Zašto?! - Page 2 1523192931

ako pricamo o escu i njegovom definitivnom prvenstvu u napadu na tebe, definitivno mislim da mu postupak nije u redu... nikakva poljevanja benzinom, bacanja u crne jame i slican folklor ne odobravam s niti jedne strane, ali da se ne slazem s tvojim pogledima, to je isto tako definitivno.

ma jasno, i znam da se gotovo nitko ovdje ne slaže s mojim svjetonazorom, ali nikada nisam osjetila da sam nepoželjna zbog toga, a kako nitko ne inzistira na tezi ili mi ili oni nikad nisam osjećala potrebu stavljati svoja mišljenja.. meni je forum za opuštanje i zabavu.. možda je prije bilo drugačije.. sada su godine učinile svoje...  Zašto?! - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 2 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 23.01.16 10:54

e da, zaboravila sam pripomenuti da me je na toleriranje različitosti navela upravo sinkova homoseksualnost i ateizam koji je proistekao iz nje... odjednom u kući imaš osobu koja je potpuno različita i koja se kreće u krugovima ljudi koje si prije doživljavao toliko suprotnima da nisi ni razmišljao o njima... potpuno slamaš svoje predrasude naravno ako želiš raditi na sebi.. ako ne želiš onda je nemoguće prihvatiti različitosti ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 2 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 23.01.16 11:31

uf, koja dobra tema ... kad uhvatim cajt

al ukratko, tolerantna sam dok osjećam da imam prostora za uzmak od onog što mi se nameće ... kad toga nema više onda ide protunapad ... i da, ovdje striktno mislim na svoj privatni prostor u reali a ne ovo pisanje po virtuali

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 2 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 23.01.16 13:02

Glista je napisao/la:uf, koja dobra tema ... kad uhvatim cajt

al ukratko, tolerantna sam dok osjećam da imam prostora za uzmak od onog što mi se nameće ... kad toga nema više onda ide protunapad ... i da, ovdje striktno mislim na svoj privatni prostor u reali 

jasno... ja sam recimo kod sinka povukla crtu i rekla da nema dovođenja partnera ovdje.. u zg može raditi što ga volja i ja se u njegov život ne miješam... isto tako sam vrlo odlučno rekla da o svjetonazorima možemo razgovarati ukoliko je spreman saslušati moje argumente bez ispada bijesa... uglavnom nema strpljenja pa vrlo brzo prekinemo razgovor... ali ne ostaje zla krv što je najvažnije.. ja uvažavam njegov ateizam i lijevo opredjeljenje... a to isto od njega tražim za sebe i to je granica koju ne mogu prijeći ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 2 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 23.01.16 16:10

metilda je napisao/la:
Glista je napisao/la:uf, koja dobra tema ... kad uhvatim cajt

al ukratko, tolerantna sam dok osjećam da imam prostora za uzmak od onog što mi se nameće ... kad toga nema više onda ide protunapad ... i da, ovdje striktno mislim na svoj privatni prostor u reali 

jasno... ja sam recimo kod sinka povukla crtu i rekla da nema dovođenja partnera ovdje.. u zg može raditi što ga volja i ja se u njegov život ne miješam... isto tako sam vrlo odlučno rekla da o svjetonazorima možemo razgovarati ukoliko je spreman saslušati moje argumente bez ispada bijesa... uglavnom nema strpljenja pa vrlo brzo prekinemo razgovor... ali ne ostaje zla krv što je najvažnije.. ja uvažavam njegov ateizam i lijevo opredjeljenje... a to isto od njega tražim za sebe i to je granica koju ne mogu prijeći ...

meni su te podjele po spolno opredjeljenju, vjerskom političkoj, ideološkom, ovom onom nebitne i ne biram po tome tko mi smije u moj privatni prostor ... imala sam ja u kući forumašicu za koju sam znala da je katolkinja i živo me zabolilo za to ... al ako kod nekog nasnifam u nijansama da će kod mene doć zato da vidi šta ja u kući imam i kako živim da bi to koristio da me se blati i trača naokolo, takvi mogu doć sa certifikatom da su pagani dva put veći od mene i to neoliberalni, nema šanse da mi ikad više uđu u moj private space ... mogu različiti ulazit ako su mi interesantni i ako znaju na lijep način zagovarat svoje stavove razgovora radi a ne misioarenja radi ... moji nabliskiji prijatelji su itekako različiti po mnogočemu od mene al nas veže nešto drugo - poštovanje jedan do drugog, potpuna nezainteresiranost za trač i respekt i do privatnosti i do vremena ... otvorenost prije svega ali otvorenost da bi se različitosti pomirile a ne isprovocirao besotreban fajt

al čekaj, svak dobije ono što je najmanje htio ... pa si ti dobila sina homosekualca ... možda ću drugačije razmišljati ako mi kćer dovuče kakvog fašistu kući ... i onda smije doći al mora taj svoj fašizam zagovarati tako da druge ne omalovažava Zašto?! - Page 2 1619348112 vidjet ćemo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 2 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 23.01.16 19:07

Glista je napisao/la:
metilda je napisao/la:
Glista je napisao/la:uf, koja dobra tema ... kad uhvatim cajt

al ukratko, tolerantna sam dok osjećam da imam prostora za uzmak od onog što mi se nameće ... kad toga nema više onda ide protunapad ... i da, ovdje striktno mislim na svoj privatni prostor u reali 

jasno... ja sam recimo kod sinka povukla crtu i rekla da nema dovođenja partnera ovdje.. u zg može raditi što ga volja i ja se u njegov život ne miješam... isto tako sam vrlo odlučno rekla da o svjetonazorima možemo razgovarati ukoliko je spreman saslušati moje argumente bez ispada bijesa... uglavnom nema strpljenja pa vrlo brzo prekinemo razgovor... ali ne ostaje zla krv što je najvažnije.. ja uvažavam njegov ateizam i lijevo opredjeljenje... a to isto od njega tražim za sebe i to je granica koju ne mogu prijeći ...

meni su te podjele po spolno opredjeljenju, vjerskom političkoj, ideološkom, ovom onom nebitne i ne biram po tome tko mi smije u moj privatni prostor ... imala sam ja u kući forumašicu za koju sam znala da je katolkinja i živo me zabolilo za to ... al ako kod nekog nasnifam u nijansama da će kod mene doć zato da vidi šta ja u kući imam i kako živim da bi to koristio da me se blati i trača naokolo, takvi mogu doć sa certifikatom da su pagani dva put veći od mene i to neoliberalni, nema šanse da mi ikad više uđu u moj private space ... mogu različiti ulazit ako su mi interesantni i ako znaju na lijep način zagovarat svoje stavove razgovora radi a ne misioarenja radi  ... moji nabliskiji prijatelji su itekako različiti po mnogočemu od mene al nas veže nešto drugo - poštovanje jedan do drugog, potpuna nezainteresiranost za trač i respekt i do privatnosti i do vremena ... otvorenost prije svega ali otvorenost da bi se različitosti pomirile a ne isprovocirao besotreban fajt

al čekaj, svak dobije ono što je najmanje htio ... pa si ti dobila sina homosekualca ... možda ću drugačije razmišljati ako mi kćer dovuče kakvog fašistu kući ... i onda smije doći al mora taj svoj fašizam zagovarati tako da druge ne omalovažava Zašto?! - Page 2 1619348112 vidjet ćemo

evo ovo boldano je i meni najvažnije... imam svega par istinskih prijateljica, sa jednom se sastanem gotovo svaku večer, i nikad, ma koliko god tema načele i izrazgovarale to nikada nije bilo tračanje drugih ljudi, čak ni nečije ime nismo nikada izgovorile u negativnom kontekstu... a rijetko i u bilo kakvom.. teme su nam uglavnom naše obitelji i naši problemi, otud potpuna otvorenost .. doslovno smo jedna duša...
a što se onih koji bi tračali tiče njih sam se davno riješila.. mi smo mala sredina i htjela ne htjela bila sam pozivana u goste - moj kriterij je bio - ako se bilo tko spomene u traču ja više nikad u tu kuću neću doći a ni pozvati u uzvratni posjet ... pretpostavljam da znaš kako je to završilo... Zašto?! - Page 2 3114667799 ja i djeca smo dovoljno društvo jedni drugima... a imam i forum   Zašto?! - Page 2 11484130
zadnji trač je bio čisto obiteljske prirode .. moja svekrva više ne može raditi ništa u vrtu pa joj dosadno.. imali smo puno oraha i ona meni - de, ćerce, donesi da ih stučem da se malo zabavim i ja naivna odnijela ... nakon par mjeseci ulična radio mileva kaže meni: dobro ti se svekrva natukla orasa .. ove godine rekoh, djeco, ako ćete kolače tucite orahe, neće meni ulica pričati kako mučim svekrvu... Zašto?! - Page 2 1523192931

A to da sam dobila sina homoseksualca i mogućnost da ti dobiješ zeta fašistu  Zašto?! - Page 2 1523192931 sve je moguće ako se dovoljno bojiš da će se to dogoditi...   Zašto?! - Page 2 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 2 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 23.01.16 19:28

metilda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
metilda je napisao/la:
Glista je napisao/la:uf, koja dobra tema ... kad uhvatim cajt

al ukratko, tolerantna sam dok osjećam da imam prostora za uzmak od onog što mi se nameće ... kad toga nema više onda ide protunapad ... i da, ovdje striktno mislim na svoj privatni prostor u reali 

jasno... ja sam recimo kod sinka povukla crtu i rekla da nema dovođenja partnera ovdje.. u zg može raditi što ga volja i ja se u njegov život ne miješam... isto tako sam vrlo odlučno rekla da o svjetonazorima možemo razgovarati ukoliko je spreman saslušati moje argumente bez ispada bijesa... uglavnom nema strpljenja pa vrlo brzo prekinemo razgovor... ali ne ostaje zla krv što je najvažnije.. ja uvažavam njegov ateizam i lijevo opredjeljenje... a to isto od njega tražim za sebe i to je granica koju ne mogu prijeći ...

meni su te podjele po spolno opredjeljenju, vjerskom političkoj, ideološkom, ovom onom nebitne i ne biram po tome tko mi smije u moj privatni prostor ... imala sam ja u kući forumašicu za koju sam znala da je katolkinja i živo me zabolilo za to ... al ako kod nekog nasnifam u nijansama da će kod mene doć zato da vidi šta ja u kući imam i kako živim da bi to koristio da me se blati i trača naokolo, takvi mogu doć sa certifikatom da su pagani dva put veći od mene i to neoliberalni, nema šanse da mi ikad više uđu u moj private space ... mogu različiti ulazit ako su mi interesantni i ako znaju na lijep način zagovarat svoje stavove razgovora radi a ne misioarenja radi  ... moji nabliskiji prijatelji su itekako različiti po mnogočemu od mene al nas veže nešto drugo - poštovanje jedan do drugog, potpuna nezainteresiranost za trač i respekt i do privatnosti i do vremena ... otvorenost prije svega ali otvorenost da bi se različitosti pomirile a ne isprovocirao besotreban fajt

al čekaj, svak dobije ono što je najmanje htio ... pa si ti dobila sina homosekualca ... možda ću drugačije razmišljati ako mi kćer dovuče kakvog fašistu kući ... i onda smije doći al mora taj svoj fašizam zagovarati tako da druge ne omalovažava Zašto?! - Page 2 1619348112 vidjet ćemo

evo ovo boldano je i meni najvažnije... imam svega par istinskih prijateljica, sa jednom se sastanem gotovo svaku večer, i nikad, ma koliko god tema načele i izrazgovarale to nikada nije bilo tračanje drugih ljudi, čak ni nečije ime nismo nikada izgovorile u negativnom kontekstu... a rijetko i u bilo kakvom.. teme su nam uglavnom naše obitelji i naši problemi, otud potpuna otvorenost .. doslovno smo jedna duša...
a što se onih koji bi tračali tiče njih sam se davno riješila.. mi smo mala sredina i htjela ne htjela bila sam pozivana u goste - moj kriterij je bio - ako se bilo tko spomene u traču ja više nikad u tu kuću neću doći a ni pozvati u uzvratni posjet ... pretpostavljam da znaš kako je to završilo... Zašto?! - Page 2 3114667799 ja i djeca smo dovoljno društvo jedni drugima... a imam i forum   Zašto?! - Page 2 11484130
zadnji trač je bio čisto obiteljske prirode .. moja svekrva više ne može raditi ništa u vrtu pa joj dosadno.. imali smo puno oraha i ona meni - de, ćerce, donesi da ih stučem da se malo zabavim i ja naivna odnijela ... nakon par mjeseci ulična radio mileva kaže meni: dobro ti se svekrva natukla orasa .. ove godine rekoh, djeco, ako ćete kolače tucite orahe, neće meni ulica pričati kako mučim svekrvu... Zašto?! - Page 2 1523192931

A to da sam dobila sina homoseksualca i mogućnost da ti dobiješ zeta fašistu  Zašto?! - Page 2 1523192931 sve je moguće ako se dovoljno bojiš da će se to dogoditi...   Zašto?! - Page 2 3111943984

slične smo eto po onim meni bitnim crtama karaktera i uvijek ću se bolje slagati sa tobom iako si desničar a ja liberal ... zato sam se i sa blitvom itekako hjela pomiriti i bilo mi žao što smo na forumu proklizale i dovele jedna drugu u neugodnu situaciju i to javno ... zaboli me šta ona misli o meni, kakve informacije šalje o meni tu na forumu i dal joj se sviđaju ili ne neke moje zajebancije ... ali sam ju upoznala baš takvom - bila mi u kući i pričale o sebi a ne drugima da jedna drugoj pomognemo riješit neke stvari a ne tračamo druge ... to volim i cijenim kod ljudi Zašto?! - Page 2 684758713 a ako hoćeš, štuj crnog vraga ako te volja, štuješ sebi a ne meni Zašto?! - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 2 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 23.01.16 19:34

al znala sam ja doć u situaciju da saznam da me i bliska kolegica trača al mi je bitno i iz kojih namjera ... ako isto kaže i meni prije il poslije trača jer misli da u nečem griješim i želi mi pomoć da ne griješim više, onda uopće ne zamjerim ... nije svaki trač ni loš trač ... ne možeš živjeti a da ne pričaš i o drugima kad njih nema ... al namjera je bitna i itekako je bitno kome se "trača" ... bar meni je to bitno ... bliske prijateljice me smiju međusobno tračat kolko vole i još mi to kasnije i kažu pa mi nekad pomognu u nečem što radim pogrešno a nisam svjesna toga ... al da saznam da mi je netko blizak plasirao nešto iz mog privatnog života nekom tko nije od povjerenja i samo zato da me se oblati i diskreditira u nečem, uf ... bolje da nakon toga sam nestane iz mog života prije nego ga ja šutnem

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 2 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 24.01.16 10:22

metilda je napisao/la:e da, zaboravila sam pripomenuti da me je na toleriranje različitosti navela upravo sinkova homoseksualnost i ateizam koji je proistekao iz nje... odjednom u kući imaš osobu koja je potpuno različita i koja se kreće u krugovima ljudi koje si prije doživljavao toliko suprotnima da nisi ni razmišljao o njima... potpuno slamaš svoje predrasude naravno ako želiš raditi na sebi.. ako ne želiš onda je nemoguće prihvatiti različitosti ...

zakaj bi gejevi morali biti ateisti, svi smo mi bozja djeca...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 2 Empty Re: Zašto?!

Postaj  antonac 24.01.16 10:23

zato je cmilja meni rekla da ce me zatuc kaciolom....?..... Zašto?! - Page 2 11484130

_________________
daite im da seru....Zašto?! - Page 2 29xutcyZašto?! - Page 2 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 2 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 24.01.16 10:26

antonac je napisao/la:zato je cmilja meni rekla da ce me zatuc kaciolom....?..... Zašto?! - Page 2 11484130

Zato jer si gej!?!?!?!? Stvarno je netolerantna


Zadnja promjena: Vel'ka Maca; 24.01.16 10:29; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 2 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.