kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glista u zemlji čudesa

Stranica 23 / 25. Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Next

Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 23 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 09.06.17 14:54

na poslu krenula u neke koordinacijske razgovore i naletjela na čudo dobrih priča sa novim likovima ... sad samo marljivo skupljati na jednu hrpu a onda kad krene pustiti riječi da lete same ... al nije još došlo to vrijeme ... iduća priča će biti o tajnim hodnicima, pećinama, gusarima i zakopanom blagu ... mislim da se ovaj puta neće raditi o hororu nego više avanturističkoj priči ... al pomalo

eto Glista u zemlji čudesa  - Page 23 1722873399

koji kamen sa srca mi je danas pao ... ovaj puta ne na nogu kao i zadnji ... naučila izmaknuti nogu na vrijeme

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 23 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 09.06.17 21:40

moć dobro složene priče je velika ... osjećam da se moja prethodno širi ... vidim to po licima ljudi koje srećem ... najprije me se boje ali kad vide da im prilazim prijateljski, otvore se i nude mi nove priče i sretni jer mogu sudjelovati ... tako se ljudi povezuju ... to indijanci znaju a znali su i antički grci ... dvoje naroda u zabilježenoj povijesti koji su znali slagati dobre priče .. grci sa svojom mitologijom, indijanci sa svojom ...

ova priča mi je super ... nije nit nova nit revolucionarna ali je stara priča prepričana na novi način i bez postavljanja granica mašti ... a to je ono što se najbolje prodaje - priča ! a na nama je izmisliti na koji je sve način naplatiti ... oni koji se žele aktivno priključiti, nude nove priče .... oni koji ne znaju smisliti ili ponuditi već smišljenu, moraju platiti .... good trade i good networking Glista u zemlji čudesa  - Page 23 684758713






Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 23 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 09.06.17 22:40

gledam ponovo film i nešto mi palo na pamet ... ja zaista, ali zaista mrzim kada se ubijaju stabla da se sačuva uspomena na mrtve ... stabla jesu najjači simbol života a i poveznica sa smrti jer  razviju sustav korijenja u zemlji jednak veličini krošnje koja je nama vidljiva .. stabla treba sačuvati i oni koji mi pomažu u tome su moji prijatelji do smrti Glista u zemlji čudesa  - Page 23 684758713  Glista u zemlji čudesa  - Page 23 11484130  ne čudi da su groblja uređena kao aleje i krcata stablima ... oni koji stabla na grobljima ruše, ne vrednuju ono najdragocjenije u nama - uspomenu na umrle i nadu u nove generacije koje znaju kako stasati ako se sjeme njeguje kako treba


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 23 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 10.06.17 6:21

sjetila sam se nečega što je moja kolegica psihologinja rekla na svojoj radionici ... svi mi volimo biti uključeni u projekte/priče/širu sliku a pogotovo ako su dobri i zvuče obećavajuće ... nema taj koji voli biti izdvojen iz nečega što je DOBRO ... indijanci kad pričaju svoje priče oko logorske vatre, bude prisutno cijelo pleme .... i starci, i odrasli, i ratnici i djeca ... i priča mora sjesti jednako dobro svima ... po tome se dobre priče prepoznaju ... zato ja najprije pričam priče djeci jer su ona moja najoštrija publika ... ako njima ne sjedne dobro priča, onda znam da nije dobra

ajd dobro, volim ja biti izdvojena al imam argumentirani razlog zašto to volim samo ga još ne smijem reći ...a izdvojena sam i ovdje  u virtuali i u reali ... izdvojena sam skroz i svojom voljom ali o tome ću jednom kad krene ova druga priča koja će biti puna POZITIVNIH likova ... sad znam kako ću je sastaviti .. nema više negativaca i svi će biti samo pozitivni i nalaziti načine kako priču svojim doprinosom NADOGRADITI , POBOLJŠATI, ULJEPŠATI ...  a ne rušiti, ušutkavati ili nedobog stopirati ... a i ako netko proba, nemoguće je sada ... kad pustiš priču na SLOBODU, priči rastu krila i nitko je više ne može uloviti niti zaustaviti ... al sva tko ju krene prepričavati uvije doda nešto svoje i tako priča postaje bogatija, veća i zanimljivija

priče su antipod tračevima ali djeluju na isti način i po istim principima... jednom kad je pustiš na SLOBODU, nema više kontrole gdje će završiti i tko će ju na koji način nadograditi ... zato volim puštati priče sa POZITIVNIM zapletima i prepune optimizma ... takva će biti moja iduća ... i svi koji joj se priključe doprinijet će na neki način da ona postave IZVRSNA i NAJBOLJA MOGUĆA  u datim okolnostima...

što me vodi jednoj drugoj mojoj omiljenoj priči iz djetinjstva ...vlak u snijegu ... ima brdo lijepih i dobrih priča i svak voli na kraju u njoj biti prepoznat kao POZITIVAC  ... u vlaku u snijegu pri kraju  "negativci" postanu pozitivci i zato je meni ostala u lijepo sjećanju ... priče za djecu su uvijek takve ... nema onih pravih negativaca u njima ... ali tako je i u stvarnom životu


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 23 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 10.06.17 6:47

ne volim maglu a pogotovo guske u magli ... ne volim ništa ispod žita i skriveno a pogotovo kuloare i kuloarske priče i tračeve koji idu iza leđa  ... odrasla sam u provinciji koja je obilovala tračevima i cijeli život sam se trudila biti izvan njih i ne dozvoliti da me se u tračeve uvlači ... zato volim biti izdvojena kada tračevi krenu da se jasno vidi da ja nisam dio njih ...  ali  priče koje  idu javno i pred svima i oko logorske vatre i da svi čuju svaku izgovorenu riječ OBOŽAVAM !  zato djecu vodim na logorovanja i učim ih da se tako pričaju priče - pred svima i bez imalo srama ...

i volim svjetlo ... obožavam sunce i svjetlo ... odnedavno sam skužila kako opet igrati se svojom omiljenom igračkom iz djetinjstva - kaleidoskopom ... svi koji me DOBRO znaju, znaju da je moja omiljena boja šarena ... ne podnosim  sivilo  i volim kad je svijet u boji i raznolik ...ako je oko mene sivilo, okrenem se suncu i gledam kroz svoju novu igračku ...  i meni dobro a drugima kako si tko naštimao i po zaslugama ... a ja ću i dalje biti nepopravljivi i okorjeli optimista

ovako izgleda gledati svijet mojim očima ...

Glista u zemlji čudesa  - Page 23 18953238_10210836733486724_7072854673898148554_o

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 23 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 10.06.17 6:53

Glista u zemlji čudesa  - Page 23 19024912_10210836729806632_2080113713173726845_o

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 23 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 31.07.17 2:38

unatoč gore navedenim proserima, bit će pozitivnih priča jer LJUDI još ima ... itekako ima ... ima pozitivnih priča i o tome ću nastaviti pričati ... i uvijek me oduševe Glista u zemlji čudesa  - Page 23 4024472575

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 23 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 31.07.17 2:54

dobri ljudi nisu isfrustrirani ... il se sa svojim frustracijama nose bez da drugima štete ... imaju zdrav ego koji im omogućuje opstanak bez da ga koriste za diskreditiranje drugih .... eto ... to bi bio zdrav balans .. sve drugo opasno koketira sa patologijama raznim i disbalansom ... a koketa je na svakom koraku al ih se da ignorirati lako i bez napora ... sva sreća

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 23 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 06.08.17 23:58

šta ti je sudbina i kako je prizivaš i kreiraš svojim mislima  .... starija mi kćer sva opičena na umjetnost i umjetnike - kreativka do kosti  ... i kad se vratila sa jedne radionice, jedan lik koji joj je bi mentor upao za um i oči i poželjela da joj i dalje bude mentor jer veli da je odličan i sav prirodan i čudi se što nisu i drugi nastavnici tako otvorenog uma ... pričala mi je kako ima i kozu i psa i kako ih vodi sa sobom i razumije djecu i njihovu kreativnost ...

i danas pogledam zbivanja u svojoj bližoj okolici i šta ga nije mala vještica prizvala ... bio tu u blizini ... mimoišli se za dlaku ... kako rekoh, mala mi je sva na mene ... sve što voli, prizove svojim mislima ... zna maštati da joj se maštanja krenu ostvarivati ... al dobro, ja sam ju učila tome al sada konačno stižu i dokazi da se može ... kad sam joj pokazala rezultat njenog maštanja, širom zinula a bila je skeptik kad sam joj govorila da se i to može ... Glista u zemlji čudesa  - Page 23 684758713

sad sve tri maštamo slične stvari ... nema da ne bude svega i svačega i da nama bude dobro ali i drugima koji su isto tako sačuvali živo dijete u sebi Glista u zemlji čudesa  - Page 23 684758713

pozitivne misli uvijek nadjačaju one negativne kojima te okolina proba zasuti ... univerzalni zakon bio i uvijek će biti

što me sjetilo moje teme o maštanju i kad smo maštati znali .... oni kojima se ne ostvaruju maštanja, sami su si krivi jer maštaju a unaprijed ne vjeruju da im se maštanja mogu ostvariti ... ne znaju više maštati kao onda kad su bili djeca

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 23 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 07.08.17 5:30

o okovima

nakon velikih inicijacija, dobro je nositi ih da ne bi misli poletjele same od sebe i krenulo kreiranje realnosti brzopleto ... ali to valjda ide kod odraslih inicijanata ... jučer probala staviti okove na mlađeg inicijanta i odmah ih je odbio ... njima to ne treba jer ih moralni zakon još uvijek drži ... za svaki slučaj sam ih stavila na sebe ... nikad se ne zna šta bi se moglo dogoditi da me netko proba naljutiti a meni misli polete u pogrešnom smjeru ... da se ne dogodi da pogledam oko sebe a ono brdo miševa al pravih ... onih na četiri noge koje hoćeš utamaniti jer ti nagon za opstanak to nalaže

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 23 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 07.08.17 21:43

bio odličan dan ... onakve kakve volim ... al kad god me tako krene, krene i instant karma kao opomena da usporim jer me krenula hiperaktivnost a baterije mi napunjene: spotaknula se o isti prag dva puta ... jednom kad sam ulazila al sam se tu uspjela uloviti za zid da ne padnem ... minutu kasnije ga krenem opet prelaziti i spotaknem se - opet ! ... o isti prag ! i pred kamerama ! ... i poletim na koljena a pragom očešem cijelu podkoljenicu ... i sad ti hodaj dalje i nemoj se smijeti samoj sebi ... ko neko derište hodala sa izgrebanom nogom i prljavim koljenima a ko za vraga u bijelim bermudama ... sva sreća se okovala ... mogu misliti šta bi bilo da nisam Glista u zemlji čudesa  - Page 23 1523192931

ujedno sastavila novu definiciju puberteta u koji mi je mlađa kćer uletjela ko raketa:

pubertet je kad otkriješ mjuzikl "mamma mia" i kreneš zamjerati svojoj mami što ima samo jednog potencijalnog oca ... ona bi da ih ima tri kao u filmu pa da mi može prirediti kupus situaciju i sva tri pozvati u štalu i gledati kako se preznojavam ... i onda me danima izluđuje slušajući abbu ... ajd dobro, mene ne toliko jer volem te plesne ritmove ... al se bojim za susjede da ne dobiju mlade Glista u zemlji čudesa  - Page 23 1523192931 što je najbolje, nova kujica nam zavija kad god krene dancing queen i onda mi i mala zavija skupa sa njom ... neki dan su i susjedi zavijali ... sva sreća kreće fešta u gradu pa se nećemo puno isticati ... bit će i puno budalastijih od nas Glista u zemlji čudesa  - Page 23 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 23 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 07.08.17 22:00

Gost je napisao/la: iduća priča će biti o tajnim hodnicima, pećinama, gusarima i zakopanom blagu ... mislim da se ovaj puta neće raditi o hororu nego više avanturističkoj priči  ... al pomalo


Glista u zemlji čudesa  - Page 23 1523192931 ipak neće ... neke stvari moraju ostati tajne dok se ne ostvare nečiji snovi ... dok god ima ljudi koji znaju sanjati, ima nade za ovaj svijet

a ja ću uvijek biti zahvalna takvima na povjerenju i jer dijele svoje snove sa mnom Glista u zemlji čudesa  - Page 23 684758713 ako ikako mogu, pomognem im da ih ostvare jer smo svi povezani na najčudesnije načine ... ničiji san se nije uspio ostvariti sam od sebe i bez te povezanosti ... haug

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 23 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 10.08.17 0:10

danas sam naučila čudo toga ... fala universumu što je uvijek za fer plej ... koliko te se god proba spoticati i noge postavljati, dobre namjere privuku sve šta treba privući ... samo treba izdržati cirkus i klaunove koliko god ti to dosadno bilo Glista u zemlji čudesa  - Page 23 1523192931


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 23 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 10.08.17 0:31

you are one of them ... you are one of us

https://www.youtube.com/watch?v=4lmrmx3cpWU

i see you Glista u zemlji čudesa  - Page 23 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 23 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 16.08.17 0:38

uf .. snovi mi govore sve ... meni će opet biti super al za druge me malo brine ... malo ... kako ono reče netko: kako si sijao tako ćeš i žnjet ... fer plej i šta tu ja mogu i da hoću ... a ne da mi se Glista u zemlji čudesa  - Page 23 1523192931 to je super filing ... konačno mi se ne da i nek se svak sa svojim demonima bori SAM .. ja sam na godišnjem do daljnjeg Glista u zemlji čudesa  - Page 23 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 23 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 19.08.17 23:40

ha ha ha ... koji dobar san sam sanjala al ga ne mislim u detalje prepričati ... samo toliko da ima veze i sa mojom realom i sa virtualom i čuđenjem nekih ... sa kojim užitkom sam nekoga u snu šutnula jer se preračunao ..a znam i koji je u pitanju iako se u mom snu maskirao ....

pratite svoje snove jer u njima podsvijest progovara ... a podsvjesno svi znamo istinu i kojim putem nam je ići .. kroz snove iskreno razgovaramo sa "nama" i lakše nam je znati kuda i kako kad se "probudimo"

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 23 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 24.08.17 0:14

ljudi su generalno dobri .. imaju tu i tamo neka svoja sranja, ali ako im netko pruži ruku i uvede u priču da se osjećaju dijelom te priče, onda su jako dobri ... garantiram da je tako ... danas i puno puta ranije se osvjedočila tome i vjerujem u to ...

danas više nego ikada vjerujem u moć ljubavi ... na sve načine ne samo one romantične ... volite, i bit ćete voljeni Glista u zemlji čudesa  - Page 23 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 23 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 28.08.17 23:26

28. 08. prije tri godine napustio me i tragično smrtno stradao jedan moj jako dobar prijatelj - prvi kojeg sam imala kad sam doselila u ovu zemlju tunguziju ....

28. 08. ove godine, t.j. jučer među zvijezde je otišao još jedan izniman čovjek kojeg sam imala prilike sresti i upoznati ... vjerujem da smo postali i prijatelji jer mi je prijateljstvo ponudio srdačno i toplo

tek sada razumijem  zašto se to sve dogodilo upravo tako i tim slijedom .... zanimljivo je da su i jedan i drugi svojim odlaskom pokrenuli nevrijeme ... prvi puta sam bila neiskusna pa sam se borila protiv oluja ... više nisam ... mir i spokoj me obuzeo ... razumijem Glista u zemlji čudesa  - Page 23 684758713

a oboje su me svaki na svoj način podučili šta mi je činiti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 23 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 29.08.17 0:27


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 23 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 29.08.17 0:47

sada mi je jasno zašto me iznenada u noći sa četvrtka na petak ulovila groznica a onda nakon jednog dana prestala .... Glista u zemlji čudesa  - Page 23 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 23 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 01.09.17 22:33

teorija je ok ... nemam ništa protiv nje i dapače, uvijek mi je predstavljala lagodniji dio učenja ... al praksa je nenadjebiva ... koji je to super osjećaj kad teoretski naučeno kreneš ne samo primjenjivati u praksi, nego iznalaziti nove i kreativne puteve kako sve skupa primijeniti a da bude i zabavno i poučno a bogami i korisno te krcato rezultata ...to volem ... Glista u zemlji čudesa  - Page 23 684758713

a nus pojave su čista suprotnost onim koje farmakolozi propovjedaju ... nus pojave primijenjenog znanja su ludilo zabavne a pogotovo kad se u njih upetlja human nature Glista u zemlji čudesa  - Page 23 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 23 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 03.09.17 20:57

kažu da ti je dom na onom mjestu gdje ti se srce nalazi ... od danas je titin most za mene ko vaser vaga sa mjehurićem u centru a ja pola srca vamo pola tamo ... izbildat će mi se srce prelazeći taj vražji most i nalazeći balans ... a most mi postao klackalica ... najradije bih i ja ostala u sredini da ne ljulja toliko ... a i načula sam da na onom otočiću između ima i neka rupa, bezdan ...


kod kuće čuvam sjemenku najveće grahorice na svijetu - Entada gigas.... to su one šta rastu po džunglama i mahune su preko metar dugačke a biljka obavije sve šta se obaviti da ... dođe mi nać taj bezdan i u njega baciti to sjeme da vidim šta će bit ... iako ima još par lokacija koje sam namijenila tom sjemenu ... biljka koja izraste iz tog sjemena ima i naziv majmunska lojtrica ... a sjeme sam dobila u texasu i navodno je doplivalo sa kariba na padre island gdje ga je našao moj pokojni stric, dao mom ocu a on meni ... fora bi bilo da počne rasti negdje na kvarneru

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 23 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 04.09.17 23:22

počele su lijepe priče ... za sada ih samo pratim i sa užitkom ... valjda će me nakon nekog vremena puknuti inspiracija da ih i prepričavam ... za sada nemam vremena a ni volje za to ... uživam i mislim si kako je karma super stvar .... svatko žanje kako je i posijao


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 23 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 04.09.17 23:34

svi zamišljaju apokalipsu kao neki užasni događaj i doslovno i trube trube, bog se ukaže, jedni vamte drugi tamte ... šta ako je već bila ? i događa se stalno ?

pažnja je jebena stvar .. kako ono ide ? neki vide cvrčka neki nofčanicu kojom možeš dupe obrisati jer je umišljena vrijednost

haug

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 23 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 05.09.17 22:54

malaniz je napisao/la:svatko žanje kako je i posijao


e da ... kod mene počela žetva ... tek sada vidim koliko sam toga dobrog posijala a da nisam toga bila ni svjesna .... Glista u zemlji čudesa  - Page 23 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 23 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 23 / 25. Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.