kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 20 / 40. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.03.16 10:51

pizda je napisao/la:
meni ih je smijesno vidjet jer ko da gledam prizor sa grobnicke svadbe i kumove... Wajter raport - Page 20 1523192931

meni bome prisjelo kad vidim šta od države rade ... sada me samo puca sram ... odoh ... hoću zaboraviti na takve stvari a ti mi ih pod nos turaš ... nisam nikad bila ljubitelj ikakvih svadbi a kamoli grobničkih

ni svoju nisam htjela imati pa se poklala sa vamilijom i pobjegla a sad da gledam kako izgledaju grobnički kumovi ... šic !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 15.03.16 10:56

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
meni ih je smijesno vidjet jer ko da gledam prizor sa grobnicke svadbe i kumove... Wajter raport - Page 20 1523192931

meni bome prisjelo kad vidim šta od države rade ... sada me samo puca sram ... odoh ... hoću zaboraviti na takve stvari a ti mi ih pod nos turaš ... nisam nikad bila ljubitelj ikakvih svadbi a kamoli grobničkih

ni svoju nisam htjela imati pa se poklala sa vamilijom i pobjegla a sad da gledam kako izgledaju grobnički kumovi ... šic !

pa nista ne rade od drzave jer nista i ne rade...Taman ce im proc 4 godine mandata da se posloze i sve pravomocno osudjivane, plagijatore, ratne zlocince i sl. maknu negdje u stranu. Onda slijede novi izbori i opet nastupa Zoki sa priblizno jednakim sposobnostima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.03.16 10:59

pizda je napisao/la:

pa nista ne rade od drzave jer nista i ne rade...Taman ce im proc 4 godine mandata da se posloze i sve pravomocno osudjivane, plagijatore, ratne zlocince i sl. maknu negdje u stranu. Onda slijede novi izbori i opet nastupa Zoki sa priblizno jednakim sposobnostima...

no pasaran ! eno korlević veli da će amazonke zavladati svijetom pa moram onim svojim dvjema usaditi sve šta znam da budu konkurentne kad krene ta vladavina ... Wajter raport - Page 20 1523192931

sad mi je gušt sa curama jer su počele one mene tjerati da nastavim sa lekcijama ... starija me stalno tjera na livadu jer hoće da konačno završim našu pastirsku kućicu a zapela malo ... jel, nisam imala motivacije ako sve moram sama a sad kad i one hoće, ulovijo me gušt ...

neki dan me starija nagovorila da ponovo sjednem na biciklu nakon dvajst godina ... mislila sam da neću više znati i umrla od smijeha kako se mala zabrinula pa okrenule uloge i ona sa zebnjom pratila hoću se razbit i onda mi viknula "braaavoooo! kad je vidjela da nisam i da znam voziti bicikl ... al fora vidjeti kako djeci čudno da mama i to zna a nisu me nikada vidjele da vozim ... motor sam prešutila Wajter raport - Page 20 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.03.16 12:10

tko je medeari ? vidim da će joj/mu rodžemdan ubrzo pa da znam šta kupiti za poklon

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.03.16 12:24

pizda je napisao/la:
pa nista ne rade od drzave jer nista i ne rade...

u svijetu u kojem svi nešto rade i idu naprijed, ne raditi ništa znači brzim korakom nazadovati ... pa nemojmo i dalje ništa raditi ... možda na taj način uspijemo putovati kroz vrijeme i ako ne u budućnost a ono u prošlost ... jedan dan ćemo se samo probuditi i shvatiti da smo opet ko pećinci i jedan drugog mlatimo toljagama po glavi zbog komada mamuta

hm Wajter raport - Page 20 1695130124 ... kad tako sagledam stvari odma i i perspektiva drugačija

... sad mi odmah budućnost izgleda svjetlija ... jebate, još će mi se i ta želja ispuniti ... živit ćemo ka pećinci Wajter raport - Page 20 1722873399

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.03.16 12:45

pizda je napisao/la: Postoji i enigma vezata uz bermudski trokut ali ta je uspjesno rijesena, barem prema izvjescima nasih portala. Vele da u Barentsovom moru ima dubokih kratera prepunih metana koji izazivaju zasicenje vode plinom pa brodovi gube uzgon i potapaju se. Ostaje nerijesit barem dijo enigme koji se odnosi na cest nestanak avijona iznad podrucja bermudskog trokuta ili i oni jednostavno padaju u te kratere omamiti metanom. Zbunjuje i to sto Barentsovo more nema nikakve veze sa bermudskim trokutom a objasnjava zbivanja u bermudskom trokutu. Ko da smanjen prirastaj pingvina na Antarktiku objasnjavas time sto na Jadranu pingvina uopce i nema i ne kuzis sto se oni tamo uopce uzbudjuju kad ih jos uvijek imaju vise od prosjecnog trogiranina.
...

tek sad skoncentrirato išla čitat čitav pizdin post i o tom trouglu Wajter raport - Page 20 3114667799  pičkojlo, kad krene set predavanja o blagodatima i zlodatima interpleta, ti bi mogao nastupiti u pauzama kao zabavljač il zbunjivač ... na primjeru i kroz humor prikazati ljudima kako spojiti nespojive vijesti u besmisao ... a i u publici bi imao žestoku konkurenciju ... al baš žestoku Wajter raport - Page 20 1523192931  ne znaš ti šta tek domaćice znaju pospajati i do kakvih priča uspiju doći kad ih krene ... al moraš naći načina da u priču upleteš i hrvate iz stoljeća sedmog pa naovamo, krista, kralja tomislava  i kako smo se u svemu uspjeli izboriti da nemamo pingvina jer kog vraga će nam tica koja ne leti i nese jedno jaje na godinu Wajter raport - Page 20 1523192931

btw, šta bi sa redom olitiga sfrj-otom ??? .... taman se poveselila da će pizda dobit pojačanje kad ono nesto čouk Wajter raport - Page 20 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 15.03.16 12:57

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la: Postoji i enigma vezata uz bermudski trokut ali ta je uspjesno rijesena, barem prema izvjescima nasih portala. Vele da u Barentsovom moru ima dubokih kratera prepunih metana koji izazivaju zasicenje vode plinom pa brodovi gube uzgon i potapaju se. Ostaje nerijesit barem dijo enigme koji se odnosi na cest nestanak avijona iznad podrucja bermudskog trokuta ili i oni jednostavno padaju u te kratere omamiti metanom. Zbunjuje i to sto Barentsovo more nema nikakve veze sa bermudskim trokutom a objasnjava zbivanja u bermudskom trokutu. Ko da smanjen prirastaj pingvina na Antarktiku objasnjavas time sto na Jadranu pingvina uopce i nema i ne kuzis sto se oni tamo uopce uzbudjuju kad ih jos uvijek imaju vise od prosjecnog trogiranina.
...

tek sad skoncentrirato išla čitat čitav pizdin post i o tom trouglu Wajter raport - Page 20 3114667799  pičkojlo, kad krene set predavanja o blagodatima i zlodatima interpleta, ti bi mogao nastupiti u pauzama kao zabavljač il zbunjivač ... na primjeru i kroz humor prikazati ljudima kako spojiti nespojive vijesti u besmisao ... a i u publici bi imao žestoku konkurenciju ... al baš žestoku Wajter raport - Page 20 1523192931  ne znaš ti šta tek domaćice znaju pospajati i do kakvih priča uspiju doći kad ih krene ... al moraš naći načina da u priču upleteš i hrvate iz stoljeća sedmog pa naovamo, krista, kralja tomislava  i kako smo se u svemu uspjeli izboriti da nemamo pingvina jer kog vraga će nam tica koja ne leti i nese jedno jaje na godinu Wajter raport - Page 20 1523192931

btw, šta bi sa redom olitiga sfrj-otom ??? .... taman se poveselila da će pizda dobit pojačanje kad ono nesto čouk Wajter raport - Page 20 1425538829

kolko ja vidim, nestali mnogi. Zatisje neko nastalo ni od cega izazvato. Cim nema Mace sa pikantnim pricama nema ni komentatora...Wajter raport - Page 20 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.03.16 13:02

pizda je napisao/la:

kolko ja vidim, nestali mnogi. Zatisje neko nastalo ni od cega izazvato. Cim nema Mace sa pikantnim pricama nema ni komentatora...Wajter raport - Page 20 684758713

kolko ja vidim, sve po starom ... ništa novo se nije dogodilo i nitko nije nesto ... tu su samo se ne vide  Wajter raport - Page 20 1523192931

misliš, nema tračeva pa nema ni ljudi koje tračevi "ne zanimaju" ... Wajter raport - Page 20 1425538829

ovaj forum opstaje zahvaljujući žutilu a svi ko neki rockeri, duovna bića, mentalisti, artisti,  plaču za bovijem, recitiraju pjesnike,  a ono malo zagrebeš pod površinu kad ono! balkan u najgorem izdanju ... ovdje treba puštati tompsona i cecu a ne psihodeliju i progresivni rock kome jebote ? .... Wajter raport - Page 20 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 15.03.16 14:30

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

kolko ja vidim, nestali mnogi. Zatisje neko nastalo ni od cega izazvato. Cim nema Mace sa pikantnim pricama nema ni komentatora...Wajter raport - Page 20 684758713

kolko ja vidim, sve po starom ... ništa novo se nije dogodilo i nitko nije nesto ... tu su samo se ne vide  Wajter raport - Page 20 1523192931

misliš, nema tračeva pa nema ni ljudi koje tračevi "ne zanimaju" ... Wajter raport - Page 20 1425538829

ovaj forum opstaje zahvaljujući žutilu a svi ko neki rockeri, duovna bića, mentalisti, artisti,  plaču za bovijem, recitiraju pjesnike,  a ono malo zagrebeš pod površinu kad ono! balkan u najgorem izdanju ... ovdje treba puštati tompsona i cecu a ne psihodeliju i progresivni rock kome jebote ? .... Wajter raport - Page 20 1523192931

zutilo se prodaje i to je to. Treba pocet pisat pikanterije o forumasima pa da vidis akcije i reakcije...Wajter raport - Page 20 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.03.16 14:36

pizda je napisao/la:

zutilo se prodaje i to je to. Treba pocet pisat pikanterije o forumasima pa da vidis akcije i reakcije...Wajter raport - Page 20 684758713

samo izvoli ... to su oni trenuci kad mene nema jer me zabole neka stvar za takve pikanterije ... nema mi dosadnije nego kad mi netko drugi prepričava šta radi netko koga ni ja ni taj koji priča ne poznajemo  Wajter raport - Page 20 3114667799 a najbolji su mi oni koji znaju i šta misli netko pa krene sa pričom Wajter raport - Page 20 1523192931 al dobro, sad sam se sjetila nekih epizoda ... zna to biti zabavno ... jesam se znala nasmijati kad krene zapetljancija a veze sa vezom nema Wajter raport - Page 20 3114667799

ako me o nekome nešto zanima, pitam direkt tu osobu ...


nego, da te onda pitam: kako je bilo danas na fejsu ? jel ima šta dosadnog ? zanimljivog ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  antonac 15.03.16 21:43

pizda je napisao/la:ovdie nema pasa, ne samo pasa, ni goveda nema...
ja cam tu...... Wajter raport - Page 20 11484130

_________________
daite im da seru....Wajter raport - Page 20 29xutcyWajter raport - Page 20 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty o glupsonima

Postaj  antonac 15.03.16 21:48

Kad smo tako dobili glupe policajce na čelu Vlade i glupu plavušu na čelu države, nema ozbiljnijih prepreka da prihvatimo igru i sami se napravimo veličanstveno glupima. Recimo ovako:
‘Možda se gospođa predsjednica osjeća uplašenom, ne znamo zbog kojih razloga. Za to postoje nadležna tijela, a mi koliko znamo građani Hrvatske slobodno šeću po Hrvatskoj. Osobne frustracije svakog od nas, ako se u određenom trenutku nekakvi benefiti koje smo imali do sada možda smanje i srežu, pa se to pravičnije podijeli, to je njegovo pravo, ali s time ne treba kontaminirati javnost. S nekakvom paranojom straha, jer nitko u Hrvatskoj nije ugrožen, pa tako ni Kolinda Grabar Kitarović, ni članovi njene uže obitelji. A ako jesu, neka odu tamo gdje neće biti ugroženi.’

boris dezulovic
www.portalnovosti.com

_________________
daite im da seru....Wajter raport - Page 20 29xutcyWajter raport - Page 20 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  antonac 15.03.16 21:52

so said vaso..... Wajter raport - Page 20 11484130

_________________
daite im da seru....Wajter raport - Page 20 29xutcyWajter raport - Page 20 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 16.03.16 10:07

vajter proljetni .... ima sve više i više sunca

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 16.03.16 13:09

wajter ni sim ni tam....siv uglavnom

Još samo 5 dana pa jopet na posao   Wajter raport - Page 20 957247240
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 16.03.16 13:23

muk i tišina ... meni skoro da i paše   ... nadam se da to znači neki pomak il novi početak jerbo meni kolotečina nikako ne leži Wajter raport - Page 20 3384354616


forum koji predugo ustraje na istom, nema budućnosti ... valjda će početi nešto novo i ovdje ... ako ne, jebat ga, sve ima svoj početak, tijek i kraj ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 16.03.16 22:46

Dan fin,, osunčat uz malu vitra koji je duvao na mahove.

 Naša sam 10 Kn u komadu nasrid ulice prometne.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 16.03.16 23:29

Yehudi je napisao/la:Dan fin,, osunčat uz malu vitra koji je duvao na mahove.

 Naša sam 10 Kn u komadu nasrid ulice prometne.

smijem li javno reći tko mi se sve sa foruma gadi:

darla

maca


sara


lasta

ligeja

jehudi

kiki


ovo čisto da ne bude zabune i rasprava bez poante Wajter raport - Page 20 11484130
dija

sjetit ću ih se još Wajter raport - Page 20 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 16.03.16 23:47

Mogla si radije spomeniti tko ti se ne gadi, tako nebi imala problema sa nabrajanjem predugim.

Wajter raport - Page 20 1523192931

  Tako ti je vjerujem i u životu, lakše ti je nabrojiti onih par koji ti se , još, ne gade.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 16.03.16 23:47

A počni nabrajati razloge za gadjenje prema meni. Biće jer sam našao 10 Kn a nisam pošteno odnio na miliciju.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 16.03.16 23:53

Glista je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:Dan fin,, osunčat uz malu vitra koji je duvao na mahove.

 Naša sam 10 Kn u komadu nasrid ulice prometne.

smijem li javno reći tko mi se sve sa foruma gadi:

darla

maca


sara


lasta

ligeja

jehudi

kiki


ovo čisto da ne bude zabune i rasprava bez poante  Wajter raport - Page 20 11484130
dija

sjetit ću ih se još Wajter raport - Page 20 11484130
A ja smrdim, jel?  Wajter raport - Page 20 2758896589
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 17.03.16 6:51

Glista je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:Dan fin,, osunčat uz malu vitra koji je duvao na mahove.

 Naša sam 10 Kn u komadu nasrid ulice prometne.

smijem li javno reći tko mi se sve sa foruma gadi:

darla

maca


sara


lasta

ligeja

jehudi

kiki


ovo čisto da ne bude zabune i rasprava bez poante  Wajter raport - Page 20 11484130
dija

sjetit ću ih se još Wajter raport - Page 20 11484130

A gle, glista dize gledanost, stvara dinamiku Wajter raport - Page 20 1523192931 bavo-bavo glisto!!!
Moram priznat da sam u zanimljivom drustvu... Tu mislim na darlu i ligeju Wajter raport - Page 20 3114925407

Ti si meni samo smrtno dosadna i smrtno ozbiljna osoba, stara baba... Ali ne mogu reci da mi se gadis Wajter raport - Page 20 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 17.03.16 8:38

za vrieme bivse drzave je osim ostalih enigmi bila poznata i tzv enigma Kopinic. Neki budalas niceg vrijedan osim sto je izgleda bijo spija svima i svakome. Sad bi Karamarko rekao "a ko nije?" Moja osobna enigma je trenutno sliedece: Soba mi gleda na jug. Kad puse jugo tuce mi na prozore i vrsi atak na njih sto je i logicno. Medjutim, kad puse bura isto tako mi tuce na prozore a to vec nije logicno. Zna li neko odgovor toj enigmi koja muci i Bobija te je iscrpljen zaspao nakon prijasnjih 12 sati sna?
Inace je prekrasno, bura je skoro stala, sunce sije, toplo, proljetno, mislim da nam trenutno svako zavidi na wajteru...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 17.03.16 9:23

pizda je napisao/la:za vrieme bivse drzave je osim ostalih enigmi bila poznata i tzv enigma Kopinic. Neki budalas niceg vrijedan osim sto je izgleda bijo spija svima i svakome. Sad bi Karamarko rekao "a ko nije?" Moja osobna enigma je trenutno sliedece: Soba mi gleda na jug. Kad puse jugo tuce mi na prozore i vrsi atak na njih sto je i logicno. Medjutim, kad puse bura isto tako mi tuce na prozore a to vec nije logicno. Zna li neko odgovor toj enigmi koja muci i Bobija te je iscrpljen zaspao nakon  prijasnjih 12 sati sna?
Inace je prekrasno, bura je skoro stala, sunce sije, toplo, proljetno, mislim da nam trenutno svako zavidi na wajteru...
jebagati
Glistić privlači forumaše iskrenim priznanjem, a ti ignoriraš....
Neš joj se ti zgaditi, ne boj se...tebe svi vole   Wajter raport - Page 20 3601362807
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 17.03.16 9:35

pizda je napisao/la:za vrieme bivse drzave je osim ostalih enigmi bila poznata i tzv enigma Kopinic. Neki budalas niceg vrijedan osim sto je izgleda bijo spija svima i svakome. Sad bi Karamarko rekao "a ko nije?" Moja osobna enigma je trenutno sliedece: Soba mi gleda na jug. Kad puse jugo tuce mi na prozore i vrsi atak na njih sto je i logicno. Medjutim, kad puse bura isto tako mi tuce na prozore a to vec nije logicno. Zna li neko odgovor toj enigmi koja muci i Bobija te je iscrpljen zaspao nakon  prijasnjih 12 sati sna?
Inace je prekrasno, bura je skoro stala, sunce sije, toplo, proljetno, mislim da nam trenutno svako zavidi na wajteru...
neam poima... znam samo zašto meni ne puše ni bura ni jugo  Wajter raport - Page 20 1523192931 

dan je prekrasan... cvijeće na balkonu mi odmah živnulo... kao i ja  Wajter raport - Page 20 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 20 / 40. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.