kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.04.16 11:16

Ovo prvo je svakako gnjusnije.. Da ne spominjemo moralnu stranu paradiranja lesom.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.04.16 11:30

meni su fosilizirani mrtvaci ljepši za pipanje od ovih koji su samo sasušeni ...  Wajter raport - Page 40 1523192931  

ali radije ih vidim po muzejima nego po hramovima ...

vani opet vruće ali prekrasno ... počelo je jurcanje za mene i to volem Wajter raport - Page 40 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.04.16 11:49

ligeja je napisao/la:Ovo prvo je svakako gnjusnije.. Da ne spominjemo moralnu stranu paradiranja lesom.

ne govorimo sad o tome što je gnjusnije, mumije u vodnjanu svakako spadaju u nešto nerazjašnjeno a ne gnjusno... govorimo o tome da svatko u nešto vjeruje.. netko u iscjeliteljsku moć svetaca a netko u iscjeliteljsku moć kamenja.. i što je tu smješnije

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.04.16 12:14

metilda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Ovo prvo je svakako gnjusnije.. Da ne spominjemo moralnu stranu paradiranja lesom.

ne govorimo sad o tome što je gnjusnije, mumije u vodnjanu svakako spadaju u nešto nerazjašnjeno a ne gnjusno... govorimo o tome da svatko u nešto vjeruje.. netko u iscjeliteljsku moć svetaca a netko u iscjeliteljsku moć kamenja.. i što je tu smješnije

Rekoh da mi je gnjusno, nemoralno i smijesno paradiranje lesom, dok ti isti popovi nerijetko kritiziraju tudja vjerovanja i prakse, pocevsi od indijskih swamija do astrologije, npr. Gospon Kurton nije veselu lesinu izvukao zbog njenih iscjeliteljskih moci, sasvim sigurno. :-) Sto se kamenja tice, odnosno kristala, oni imaju tehnolosku primjenu, a nalaze se i u tvom organizmu. Pogledaj pod "tekuci kristali".

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.04.16 13:08

ligeja je napisao/la:
metilda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Ovo prvo je svakako gnjusnije.. Da ne spominjemo moralnu stranu paradiranja lesom.

ne govorimo sad o tome što je gnjusnije, mumije u vodnjanu svakako spadaju u nešto nerazjašnjeno a ne gnjusno... govorimo o tome da svatko u nešto vjeruje.. netko u iscjeliteljsku moć svetaca a netko u iscjeliteljsku moć kamenja.. i što je tu smješnije

Rekoh da mi je gnjusno, nemoralno i smijesno paradiranje lesom, dok ti isti popovi nerijetko kritiziraju tudja vjerovanja i prakse, pocevsi od indijskih swamija do astrologije, npr. Gospon Kurton nije veselu lesinu izvukao zbog njenih iscjeliteljskih moci, sasvim sigurno. :-) Sto se kamenja tice, odnosno kristala, oni imaju tehnolosku primjenu, a nalaze se i u tvom organizmu. Pogledaj pod "tekuci kristali".

pa kažem, svi imamo nama suvisla objašnjenja za svoja vjerovanja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.04.16 13:20

metilda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
metilda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Ovo prvo je svakako gnjusnije.. Da ne spominjemo moralnu stranu paradiranja lesom.

ne govorimo sad o tome što je gnjusnije, mumije u vodnjanu svakako spadaju u nešto nerazjašnjeno a ne gnjusno... govorimo o tome da svatko u nešto vjeruje.. netko u iscjeliteljsku moć svetaca a netko u iscjeliteljsku moć kamenja.. i što je tu smješnije

Rekoh da mi je gnjusno, nemoralno i smijesno paradiranje lesom, dok ti isti popovi nerijetko kritiziraju tudja vjerovanja i prakse, pocevsi od indijskih swamija do astrologije, npr. Gospon Kurton nije veselu lesinu izvukao zbog njenih iscjeliteljskih moci, sasvim sigurno. :-) Sto se kamenja tice, odnosno kristala, oni imaju tehnolosku primjenu, a nalaze se i u tvom organizmu. Pogledaj pod "tekuci kristali".

pa kažem, svi imamo nama suvisla objašnjenja za svoja vjerovanja

a vaše se inače zove nekrofilija i zbog tog afiniteta niste u stanju razlučiti suvislo od nesuvislog, zdravo od nezdravog i neporemećeno od poremećenog.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.04.16 13:26

Alhambra je napisao/la:
metilda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
metilda je napisao/la:

ne govorimo sad o tome što je gnjusnije, mumije u vodnjanu svakako spadaju u nešto nerazjašnjeno a ne gnjusno... govorimo o tome da svatko u nešto vjeruje.. netko u iscjeliteljsku moć svetaca a netko u iscjeliteljsku moć kamenja.. i što je tu smješnije

Rekoh da mi je gnjusno, nemoralno i smijesno paradiranje lesom, dok ti isti popovi nerijetko kritiziraju tudja vjerovanja i prakse, pocevsi od indijskih swamija do astrologije, npr. Gospon Kurton nije veselu lesinu izvukao zbog njenih iscjeliteljskih moci, sasvim sigurno. :-) Sto se kamenja tice, odnosno kristala, oni imaju tehnolosku primjenu, a nalaze se i u tvom organizmu. Pogledaj pod "tekuci kristali".

pa kažem, svi imamo nama suvisla objašnjenja za svoja vjerovanja

a vaše se inače zove nekrofilija i zbog tog afiniteta niste u stanju razlučiti suvislo od nesuvislog, zdravo od nezdravog i neporemećeno od poremećenog.

pa rekoh, mislila sam da ste vi neki openminded izuzetak i zato sam vam se tako otvorila... očito sam pogriješila... uvreda je vaša misaona hrana...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.04.16 13:33

metilda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
metilda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:

Rekoh da mi je gnjusno, nemoralno i smijesno paradiranje lesom, dok ti isti popovi nerijetko kritiziraju tudja vjerovanja i prakse, pocevsi od indijskih swamija do astrologije, npr. Gospon Kurton nije veselu lesinu izvukao zbog njenih iscjeliteljskih moci, sasvim sigurno. :-) Sto se kamenja tice, odnosno kristala, oni imaju tehnolosku primjenu, a nalaze se i u tvom organizmu. Pogledaj pod "tekuci kristali".

pa kažem, svi imamo nama suvisla objašnjenja za svoja vjerovanja

a vaše se inače zove nekrofilija i zbog tog afiniteta niste u stanju razlučiti suvislo od nesuvislog, zdravo od nezdravog i neporemećeno od poremećenog.

pa rekoh, mislila sam da ste vi neki openminded izuzetak i zato sam vam se tako otvorila... očito sam pogriješila... uvreda je vaša misaona hrana...
drugim riječima, da imamo razumijevanja za nekrofiliju, bili bismo openminded?
logičkim slijedom, čitajući ovaj forum, i svaki pedofil će isto to reći

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.04.16 17:42

metilda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
metilda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Ovo prvo je svakako gnjusnije.. Da ne spominjemo moralnu stranu paradiranja lesom.

ne govorimo sad o tome što je gnjusnije, mumije u vodnjanu svakako spadaju u nešto nerazjašnjeno a ne gnjusno... govorimo o tome da svatko u nešto vjeruje.. netko u iscjeliteljsku moć svetaca a netko u iscjeliteljsku moć kamenja.. i što je tu smješnije

Rekoh da mi je gnjusno, nemoralno i smijesno paradiranje lesom, dok ti isti popovi nerijetko kritiziraju tudja vjerovanja i prakse, pocevsi od indijskih swamija do astrologije, npr. Gospon Kurton nije veselu lesinu izvukao zbog njenih iscjeliteljskih moci, sasvim sigurno. :-) Sto se kamenja tice, odnosno kristala, oni imaju tehnolosku primjenu, a nalaze se i u tvom organizmu. Pogledaj pod "tekuci kristali".

pa kažem, svi imamo nama suvisla objašnjenja za svoja vjerovanja

Znači "počivao u miru Božjem" u ovom slučaju ne vrijedi? Ostaviš tijelo Crkvi pa Vikend kod Bernija može započeti?


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.04.16 20:59

pizda je napisao/la: Da, nikad nijedan krpelj nije na mene sto granici sa nevjerojatnim obzirom kuda sam se sve provlacijo. Valjda zato jer sam uvijek namirisat pa ih to odbija.


htjedoh ovo danas komentirat pa me stalno prekidali
... nije i nema veze sa namirisatošću ... znam ja brdo namirisatih za koje se zakači krpelj a da se ne zavlače igdje - prođu parkom i vrate se krpeljavi  ... negdje sam pročitala da ima veze sa prehranom i sa krvi koja opet ima veze sa prehranom .... tako se ni na mene krpelji ne hvataju ali ni ostale beštije tipa komaraca ... nekada i vrlo vrlo rijetko ... mora biti baš suša i da su očajni i onda krene neki bedak i na mene Wajter raport - Page 40 1523192931

brijem da se radi o konzumaciji kojekakvih trava koje redovno pijem ... ili baš zato jer se provučem kroz one koje odbijaju krpelje ...

il to il smo otrovni Wajter raport - Page 40 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 16.04.16 11:56

Alhambra je napisao/la:
metilda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
metilda je napisao/la:

pa kažem, svi imamo nama suvisla objašnjenja za svoja vjerovanja

a vaše se inače zove nekrofilija i zbog tog afiniteta niste u stanju razlučiti suvislo od nesuvislog, zdravo od nezdravog i neporemećeno od poremećenog.

pa rekoh, mislila sam da ste vi neki openminded izuzetak i zato sam vam se tako otvorila... očito sam pogriješila... uvreda je vaša misaona hrana...
drugim riječima, da imamo razumijevanja za nekrofiliju, bili bismo openminded?
logičkim slijedom, čitajući ovaj forum, i svaki pedofil će isto to reći

pa vaš novi "kurikulum" bio je autorsko djelo Štulhofera i njegovog učitelja pedofila Alfreda Kinseya... čemu čuđenje... ili nemaš pojma o čemu se uopće radi... bolesnik je istraživao seksualne podražaje na djeci od 2 do 4 godine, najranije... i to smo mi kao "sekularna" država trebali unijeti u tzv. seksualni odgoj... ma bolesni ste do gađenja...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 16.04.16 16:22

vajter odličan i dalje ... djeca stigla u novigrad i stižu poruke koliko su oduševljene svime ... našle kristale ... ne prestaju sa time ... šalju slike i po svemu sudeći je kalcit ali sa još nečim ... uživam kad znam da mi djeca uživaju i da su okružena kreativnom okolinom i imaju sa kime podijeliti stečeno znanje i naučiti dalje još ... Wajter raport - Page 40 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 16.04.16 16:31

metilda je napisao/la:

pa vaš novi "kurikulum" bio je autorsko djelo Štulhofera i njegovog učitelja pedofila Alfreda Kinseya... čemu čuđenje... ili nemaš pojma o čemu se uopće radi... bolesnik je istraživao seksualne podražaje na djeci od 2 do 4 godine, najranije... i to smo mi kao "sekularna" država trebali unijeti u tzv. seksualni odgoj... ma bolesni ste do gađenja...

vidim da je sustavno ispiranje mozgova uspješno kod nekih ... metilda, takvih ogorčenih i ustrašenih žena sam se naslušala da je milina ... meni je vas žao ... kako vas je lako iskoristiti za manipulacije, milina jedna ... jesi se kad zapitala zašto se nitko od mjerodavnih ne usudi javno govoriti ovako kao ti sada ? jer ne smiju ... za klevetu se ide na sud i plaćaju ogromne pare ... al zato i dalje super djeluje metoda zastrašivanja neinformiranog puka pa onda vi odradite ono što manipulatori ne smiju

da vidiš kako ilčić začas mijenja svoje priče kad shvati da mu u publici sjede malo upućeniji ljudi koje ne može smantat svojim lažima i klevetama i koji u rukama dođu sa dokazima da laže ...

markička i njoj slične ne dozvoljavaju takvima ni ući na njenje tribine ... al ide im fino i kad odrađuju po zatvorenim kružocima  ... dovuku stado svojih ovaca koji po prvi puta čuju da uopće postoji seksologija kao struka i napune glave pizdarijama a onda stado puste da bleji naokolo ...

i da, kurikulum koji potpisuje više autora i u njegovom sastavljanju je radilo više struka i udruga zajedno a ne samo štulhofer, i dalje ide ... na svu sreću ... ovakve kao ti se ispušete, ispadnete javno budale al jebat ga, struka ipak na kraju napravi ono što treba ... i naravno da će dio koji se tiče spolnog odgoja odraditi štulhofer kojem je to struka, a ne violinist drkaroš koji djecu krivi ako postanu žrtve pedofila ... taj pobjegne sa svoje vlastite tribine jer nema argumenata za zdravu i argumentiranu raspravu i time nasmije nas koji mu raskrinkamo laži ... jebote, da mi ga je vidjeti u raspravi uživo sa jednim štulhoferom koji je miran i skuliran i krcat argumentima ... ovaj bi prosviro i bez violine  Wajter raport - Page 40 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 16.04.16 17:15

Glista je napisao/la:
metilda je napisao/la:

pa vaš novi "kurikulum" bio je autorsko djelo Štulhofera i njegovog učitelja pedofila Alfreda Kinseya... čemu čuđenje... ili nemaš pojma o čemu se uopće radi... bolesnik je istraživao seksualne podražaje na djeci od 2 do 4 godine, najranije... i to smo mi kao "sekularna" država trebali unijeti u tzv. seksualni odgoj... ma bolesni ste do gađenja...

vidim da je sustavno ispiranje mozgova uspješno kod nekih ... metilda, takvih ogorčenih i ustrašenih žena sam se naslušala da je milina ... meni je vas žao ... kako vas je lako iskoristiti za manipulacije, milina jedna ... jesi se kad zapitala zašto se nitko od mjerodavnih ne usudi javno govoriti ovako kao ti sada ? jer ne smiju ... za klevetu se ide na sud i plaćaju ogromne pare ... al zato i dalje super djeluje metoda zastrašivanja neinformiranog puka pa onda vi odradite ono što manipulatori ne smiju

da vidiš kako ilčić začas mijenja svoje priče kad shvati da mu u publici sjede malo upućeniji ljudi koje ne može smantat svojim lažima i klevetama i koji u rukama dođu sa dokazima da laže ...

markička i njoj slične ne dozvoljavaju takvima ni ući na njenje tribine ... al ide im fino i kad odrađuju po zatvorenim kružocima  ... dovuku stado svojih ovaca koji po prvi puta čuju da uopće postoji seksologija kao struka i napune glave pizdarijama a onda stado puste da bleji naokolo ...

i da, kurikulum koji potpisuje više autora i u njegovom sastavljanju je radilo više struka i udruga zajedno a ne samo štulhofer, i dalje ide ... na svu sreću ... ovakve kao ti se ispušete, ispadnete javno budale al jebat ga, struka ipak na kraju napravi ono što treba ... i naravno da će dio koji se tiče spolnog odgoja odraditi štulhofer kojem je to struka, a ne violinist drkaroš koji djecu krivi ako postanu žrtve pedofila ... taj pobjegne sa svoje vlastite tribine jer nema argumenata za zdravu i argumentiranu raspravu i time nasmije nas koji mu raskrinkamo laži ... jebote, da mi ga je vidjeti u raspravi uživo sa jednim štulhoferom koji je miran i skuliran i krcat argumentima ... ovaj bi prosviro i bez violine  Wajter raport - Page 40 1619348112

i meni je vas žao.. isprani mozgovi do zbilja onog unutrašnjeg žaljenja ... a bez mogućnosti da vam se pomogne jer to sami ne želite... no, svakom svoje, kad tad će se vidjeti tko je bio u pravu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 16.04.16 18:31

Glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
Fala ti sestro isto ko bratu
Radije ostajem ovakva usporena i ošamućena  Wajter raport - Page 40 11484130

Al sigurna sam da bi me to diranje leševa razdrmalo. Noćne more i prikaze držale bi me budnima ko najkvalitetnija koka

Wajter raport - Page 40 1523192931 Wajter raport - Page 40 1523192931 Wajter raport - Page 40 1523192931

sad mi palo na pamet da su ti mumificirani sveci zapravo slično ko indijancima totemi ... samo su katolici ošli u totalnu dekadencu i doslovno šetaju mrtvace ... valjda im je teško izrezbariti lik čovjeka pa je ovako lakše Wajter raport - Page 40 3114667799

nije ni čudo da je isus uskrsnuo ... pobjego da ga ne rastežu i režu i dijele i multipliciraju  njegove dijelove naokolo ... ovako ga nema i nema se šta dijeliti Wajter raport - Page 40 1523192931

 Aj ovoga kepeca ( 136 cm je bio nizak kažu)  još nisu reciklirali.

Interesantna mi je bila sudbina zubiju neke "svetice" , svaka je seoska vukojebina imala njezin zub 

tamo negdi u mračnom srednjem vijeku. 

   E sad, kad su prije 50-100  god išli zbrojiti  koliko crkvi imaju njene zube, ispalo je da je imala 320 zuba  Wajter raport - Page 40 1523192931 

 I Rusima se čudim za onu trupinu Lenjina.

Ali ovi su ga prećerali debelo, vozaju lešinu avijonima 

a vjernike organizirano  busevima, kako bi donirali za limuzinu  Wajter raport - Page 40 2733991369

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 16.04.16 19:05

metilda je napisao/la:

i meni je vas žao.. isprani mozgovi do zbilja onog unutrašnjeg žaljenja ... a bez mogućnosti da vam se pomogne jer to sami ne želite... no, svakom svoje, kad tad će se vidjeti tko je bio u pravu

a tebi palo na pamet da mi imaš nešto pomoći ? Wajter raport - Page 40 3114667799 imala sam u kući jednu takvu kao ti a sa ovog foruma ... sve mi više zvučiš kao i ona Wajter raport - Page 40 1523192931 ... i ona mi došla pomoć i bilo joj žao mene i moje djece što živimo "bezbožniškim životom pa se malo zajebala Wajter raport - Page 40 3114667799 Wajter raport - Page 40 3114667799 Wajter raport - Page 40 3114667799

priuštila mi najzanimljiviji dio jednog ljeta a i kasnije na forumu kad je iz nje krenulo izljevanje sušte ljubavi do čovjeka Wajter raport - Page 40 3114667799 ... samo vi nama pomažite ... nama je to besplatna zabava Wajter raport - Page 40 1523192931



-------

https://kultnix.forumcroatian.com/viewtopic.forum?t=1007

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.