kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.04.16 10:57

Glista je napisao/la:al najsmješnije mi je što ona fosile nalazi posvuda ... kad je imala slomljen prst, morale smo svaki tjedan na pregled na kantridu .. i stojimo mi nakon toga pred bolnicom i čekamo taxy a ona se zabuljila u zid i pita, mama, imaš sa sobom onaj čekić ?

pitam zašto, a ona ugledala fosile u kamenim pločama na fasadi bolnice Wajter raport - Page 38 3114667799  i cura bi prekopala fasadu da ih povadi


Wajter raport - Page 38 684758713 nema druge, morat ces je dat ili u geologiju ili biologiju. Ocito je talent za ta podrucja...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.04.16 10:59

inace, u medjuvremenu se bilo jako naoblacilo a sad je opet svijetlije. Vidim da u NL najavljuju neku grmljavinu i kise sutra...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.04.16 11:01

je, to je bavevina vokoko Wajter raport - Page 38 11484130


nikud ne ide bez FJOZEN!!!! vidiš da joj visi oko vrata na privješčiću Wajter raport - Page 38 1523192931
cijelim putem je ona pjevala hit is FJOZEN - let I t go... a mama I ja smo morale pjevati paralelno I istovremeno s njom hrvatsku verziju - puštam sve... uz obaveznu popratnu koreografiju rukama koju nam je pokazala... I udri u smijeh nakon svakog refrena... kako se cerekala... a stara I ja ko poslušni psići Wajter raport - Page 38 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.04.16 11:04

Vel'ka Maca je napisao/la:je, to je bavevina vokoko Wajter raport - Page 38 11484130

nikud ne ide bez FJOZEN!!!! vidiš da joj visi oko vrata na privješčiću Wajter raport - Page 38 1523192931
cijelim putem je ona pjevala hit is FJOZEN - let I t go... a mama I ja smo morale pjevati paralelno I istovremeno s njom hrvatsku verziju - puštam sve... uz obaveznu popratnu koreografiju rukama koju nam je pokazala... I udri u smijeh nakon svakog refrena... kako se cerekala... a stara I ja ko poslušni psići Wajter raport - Page 38 3111943984

slatka je ijako joj treba preventivno pucati cvrge da ne bude prerazmazena...Wajter raport - Page 38 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.04.16 11:05

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:al najsmješnije mi je što ona fosile nalazi posvuda ... kad je imala slomljen prst, morale smo svaki tjedan na pregled na kantridu .. i stojimo mi nakon toga pred bolnicom i čekamo taxy a ona se zabuljila u zid i pita, mama, imaš sa sobom onaj čekić ?

pitam zašto, a ona ugledala fosile u kamenim pločama na fasadi bolnice Wajter raport - Page 38 3114667799  i cura bi prekopala fasadu da ih povadi


Wajter raport - Page 38 684758713 nema druge, morat ces je dat ili u geologiju ili biologiju. Ocito je talent za ta podrucja...

ja navijam da se opredjeli za tako nešto ... moći će raditi bilo gdje u svijetu ... a očito ima neku posebnu žicu za to iako ona i dalje viče kako će biti umjetnik i slikarica .. to može biti i bez škole ... zapravo već jeste

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.04.16 11:06

ligeja je napisao/la:
A oni su dosta skupi. Mislim, Nebeski dar, a i tanzanit jer je rijedak. Kao sto mu sam naziv veli, nabavlja ga se u Tanzaniji. Za duhovne vodice je i celestit dobar. Ali tanzanit mi stalno ispada kao "moj kamen". Uglavnom, ako upola rade onako kako o njima pisu Wajter raport - Page 38 684758713, rasplinut cu se poput oblaka.

ne znam, ovi moji mi se cine prilicno pasivni. Mora da Bobi ima utjecaj na njih jer spava po 20 sati dnevno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.04.16 11:07

Glista je napisao/la:

ja navijam da se opredjeli za tako nešto ... moći će raditi bilo gdje u svijetu ... a očito ima neku posebnu žicu za to iako ona i  dalje viče kako će biti umjetnik i slikarica .. to može biti i bez škole ... zapravo već jeste

sa umjetnoscu se moze bavit uz to, barem ce dobro savladati anatomiju fosila...Wajter raport - Page 38 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.04.16 11:13

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:

ja navijam da se opredjeli za tako nešto ... moći će raditi bilo gdje u svijetu ... a očito ima neku posebnu žicu za to iako ona i  dalje viče kako će biti umjetnik i slikarica .. to može biti i bez škole ... zapravo već jeste

sa umjetnoscu se moze bavit uz to, barem ce dobro savladati anatomiju fosila...Wajter raport - Page 38 684758713

vježba ona anatomiju svega već odavno ... ovaj vikend je kod nas prespavala njena najbolja prijateljica kojoj je otac isto umjetnik pa mala super crta ... i pričaju mi kako su obje jednom donijele neke crteže u školu i nastavnica likovnog ih je okrivila da su im roditelji to crtali a ne one ... al super mi je bilo slušati ih kako su bile razočarane ... one očekivale petice, potrudile se dokazat novoj nastavnici a dobile verbalnu juhu i pridike ... al sada im je to smiješno jer su ubrzo dokazale da su same to crtale ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.04.16 12:11

sad ste me navukli da ponovo kopam po svojoj kolekciji ... trebala sam i ja u rudare a ne se vamo kilavit sa papirima ... Wajter raport - Page 38 1523192931

jednom kad budem imala vremena, mislim drobiti kamenje raznih boja i koristiti ih kao pigment za svoje slikarije ...

ovo je jedan od ljepših komada koje imam iako pojma nemam kakvi kristalići su u njemu ... intenzivno plave su boje i nađeni su u rudnicima boksita

Wajter raport - Page 38 11113234_10204965010217312_2593178323690018384_o

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.04.16 12:52

Glista je napisao/la:sad ste me navukli da ponovo kopam po svojoj kolekciji ... trebala sam i ja u rudare a ne se vamo kilavit sa papirima ... Wajter raport - Page 38 1523192931

jednom kad budem imala vremena, mislim drobiti kamenje raznih boja i koristiti ih kao pigment za svoje slikarije ...

ovo je jedan od ljepših komada koje imam iako pojma nemam kakvi kristalići su u njemu ... intenzivno plave su boje i nađeni su u rudnicima boksita

Wajter raport - Page 38 11113234_10204965010217312_2593178323690018384_o

moze bit svasta, plavi kvarc ili sodalit ali obzirom da je nadjen u rudniku boksita lako moguce da je u pitanju mineral korund. Njega se nadje i u mlijecno bijeloj boji, plavoj, crvenkastoj...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.04.16 12:57

pizda je napisao/la:
moze bit svasta, plavi kvarc ili sodalit ali obzirom da je nadjen u rudniku boksita lako moguce da je u pitanju mineral korund. Njega se nadje i u mlijecno bijeloj boji, plavoj, crvenkastoj...

kvarc bi mogao biti ... ima ga dosta po otoku .. ali ja bih bila zadovoljna i da se radi o plavom kalcitu i da negdje naletim na ljepši veći komad ... onda bih ga dala i na analizu da znam točno što je ... ti rudnici su prošarani svime i svačim ... Wajter raport - Page 38 684758713


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.04.16 13:10

al sad čekam da mi cure odu na novigradsko proljeće da mogu na miru pretabanat jedan dio gdje se čitav komad brda odvalio a kraj je krcat fosilima ... nisam se usudila sa djecom penjati tamo jer me lovi jeza kad ih vidim kako bez straha idu ka provalijama i ne paze kako staju na koji kamen a kamenje se kala ko da je sačinjen od listova kartona ... možeš rukom skidati slojeve i onda između tražiti fosile ... Wajter raport - Page 38 684758713


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.04.16 13:32

iako, meni je super zanimljivo ić u "lov" na kristale i fosile sa curama zbog njihovih priča al prvo ja moram izvidit teren ... prošli vikend smo tako odlamale slojeve neke stijene i malo malo čuješ cure kako viču "evo školjka" i onda vade fosile prstima iz kamena ... i zapalile i mene da probam i skinem prvi sloj kamena i naletim na škorpiona .... kaže starija, ne brini mama, zatrpaj ga pa ćemo doći nazad po njega za koji milijun godina kad ne bude više živ Wajter raport - Page 38 3114667799

isto tako se malo odaljila od njih da na miru tražim fosile, dignem jedan kamen a iza njega mrtav stršljen leži ... cure tješe da one traže fosile a ja nalazim one koji će to tek jednog dana biti Wajter raport - Page 38 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.04.16 13:37

Glista je napisao/la:iako, meni je super zanimljivo ić u "lov" na kristale i fosile sa curama zbog njihovih priča al prvo ja moram izvidit teren ... prošli vikend smo tako odlamale slojeve neke stijene i malo malo čuješ cure kako viču "evo školjka" i onda vade fosile prstima iz kamena ... i zapalile i mene da probam i skinem prvi sloj kamena i naletim na škorpiona .... kaže starija, ne brini mama, zatrpaj ga pa ćemo doći nazad po njega za koji milijun godina kad ne bude više živ Wajter raport - Page 38 3114667799

isto tako se malo odaljila od njih da na miru tražim fosile, dignem jedan kamen a iza njega mrtav stršljen leži ... cure tješe  da one traže fosile a ja nalazim one koji će to tek jednog dana biti Wajter raport - Page 38 3114667799

ti si vise specijalizirata za lesine i lubanje pa to i nalazis...Wajter raport - Page 38 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.04.16 13:40

pizda je napisao/la:
ti si vise specijalizirata za lesine i lubanje pa to i nalazis...Wajter raport - Page 38 684758713

i u tome su me prešišale Wajter raport - Page 38 1523192931 sad me već tješe ko ja nekada njih, "strpljenja, naći ćeš i ti" Wajter raport - Page 38 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.04.16 15:55

Alhambra je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Matzo, vidjeh te, hebemmumisa! : D Samo odmakla si kad je slika stigla do svijesti, a meni bilo prilicno neugodno vikati za tobom "Veelika maaco".. : D

ligejo - vidiš da nam svemir sprema veliki prasak/susret/spoj...
drugi put viči - PATRICIAAAAAAA - prije ću reažirat Wajter raport - Page 38 11484130

I to dan nakon nabavka labradorita koji slovi kao kristal za sinkronicitete. : D
Dobro. :-)

čitam i pomislim...hehej...i Ligeja sad ima peseka Wajter raport - Page 38 1523192931

A stvorenjca jesu.. Wajter raport - Page 38 684758713 Tako im tepam. Ma ni sama nisam obraćala pažnju na kristale, onako, bili su mi oku ugodni, ali ništa više od toga. Onda sam nedavno pronašla jedan ametist u stanu, prašnjav, zaboravljen i odlučila mu vratiti sjaj. Okupala ga, postavila na ormar (kasnije ga preselila među biljke) i promatrala svako malo. Par noći nakon "pronalaska ametista" usnula sam druge kristale o kojima tada nisam ništa znala, potražila ih na netu, prepoznala one iz sna, oduševila se nekim podudarnostima i... započelo je moje zanimanje. Wajter raport - Page 38 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.04.16 16:06

Vel'ka Maca je napisao/la:

dada, ništa nije slučajnovito!!
gdje si ugledala supersized afroditu - na žurkovu?!?!?!?
jesam bila sam jednom sijedom gospođom, mojom super frendicom majkom?!?!?
ili smo bili u proširenom sastavu sa bratom, šogoricom, bebačem I ovim slatkim bićencem

Wajter raport - Page 38 WejXX0n

Aaaa, slatkoće. Wajter raport - Page 38 684758713 Koja zadovoljna facica! : D

Zapravo, nisam te ondje vidjela. Negdje na Turniću. Wajter raport - Page 38 684758713 Uopće nisi "supersized", ne pretjeruj. Zapravo, lijepo si izgledala. Wajter raport - Page 38 684758713 Samo, moje šetnje uvijek prolaze tako da najmanje zamjećujem ljude (osim djece, ona me uvijek razvesele), obično sam u vlastitim mislima ili, pak, promatram stabla, oblake, neke čudne detalje, odnosno, fotkam. Tako da sam se i tebe zamijetila krajičkom oka i već sam prošla kad mi je sinulo da si mi poznata. I onda sam zastala, okrenula se, gledala tvoja leđa kako odmiču i razmišljala kako da te zazovem. : D Sve što mi je prolazilo umom bilo je Maco, oj Velika Maco, a to mi je bilo toliko glupo da sam počela tresti glavom u stilu "ne, ne, da se nisi usudila". : D

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.04.16 16:09

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Matzo, vidjeh te, hebemmumisa! : D Samo odmakla si kad je slika stigla do svijesti, a meni bilo prilicno neugodno vikati za tobom "Veelika maaco".. : D

trebala si vikat "Maco stemerice, jebo te doktor ustasa!"
Onda bi se ziher okrenula...

`Si lud? A kojekakve ustaše vire iza zavjesa!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.04.16 16:26

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
A oni su dosta skupi. Mislim, Nebeski dar, a i tanzanit jer je rijedak. Kao sto mu sam naziv veli, nabavlja ga se u Tanzaniji. Za duhovne vodice je i celestit dobar. Ali tanzanit mi stalno ispada kao "moj kamen". Uglavnom, ako upola rade onako kako o njima pisu Wajter raport - Page 38 684758713, rasplinut cu se poput oblaka.

ne znam, ovi moji mi se cine prilicno pasivni. Mora da Bobi ima utjecaj na njih jer spava po 20 sati dnevno...

Možda imaš kristale za ublažavanje stresa i anksioznosti. Wajter raport - Page 38 684758713


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.04.16 17:19

Slatka je za krepat, al je karakteric za popizdit.... tvrdoglavaaaaaaaaaaaaaaaa.... al je suoer zadovoljno i zdravo dijete, sta jes - jes.

turnic, kvart mog djetinjstva. S druge strane skole sam odrasla, u dubrovackoj 1. Sla san na depilaciju... nisam nikog sinjala na onoj uzbrdici Wajter raport - Page 38 11484130


imala sam punu zdjelu tih kristalica obradjenih za nakit... i uvijek su mi bili prekrasni na oko, to je bilo moje drago kamenje, ali nisam znala sta bi s njima.... nemam pojma gdje su danas...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.04.16 7:47

Neka sad svi znamo da si cupala dlake. : ))

Gud morning.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.04.16 8:00

vajter mrljav ... ko da će kiša ... ili neko nevrijeme ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.04.16 8:12

prema prognozama je trebalo pocet padat u sest ujutro a vrhunac nastupiti u razdoblju od podna do tri popodne. Nakon tog razvedravanje i slijedi suncat vikend. Sad je devet i jos ne pada. Mora da su gledali reklamu za africku sljivu koja nikad ne pada. Inace, ta me reklama neodoljivo podsjeca na onu prastaru, isto tako glupavu o Dzirlo djevojci koja je prodavala sve i svasta. Trenutno sparno i oblacno, nije tmurno. Krvnicki mi se spavalo jutros, valjda vrijeme a i spoznaja da je cetvrtak kad je organizam vec iscrpit nedovoljnim brojem spavalackih sati. Opcenito nekako ovog proljeca osjecam proljetni umor. Nekad sam proljeca docekivao u stanju blage euforije i romantike. Valjda su radili hormoni, obilato se lucijo endorfin, testosteroni a sinapse su bezbrizno pravile nestasne solilokvije koji su radosno poskakivali. Kad bi se na tren primirijo mogao sam sasvim jasno cut kako prave ono "hop, hop, hop". Igrali se solilokviji i sve je bilo mnogo ljepse. Valjda vrijeme ide brze pa ce mi to proraditi negdje na ljeto. Ako ne da, ko ga jebe, mogu proc i bez solilokvija, ionako prije dolaska na forum nisam ni znao sto je to ko sto ni dan danas ne znam sto je ksilitol...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.04.16 8:19

Vel'ka Maca je napisao/la:Slatka je za krepat, al je karakteric za popizdit.... tvrdoglavaaaaaaaaaaaaaaaa.... al je suoer zadovoljno i zdravo dijete, sta jes - jes.

imate li vi kakvih madjarskih gena? Mala je ziva madjarica...Wajter raport - Page 38 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.04.16 8:20

pizda je napisao/la: Krvnicki mi se spavalo jutros, valjda vrijeme a i spoznaja da je cetvrtak kad je organizam vec iscrpit nedovoljnim brojem spavalackih sati.

taman odustala od toga da taji preporučim trčanje za leševima i diranje istog radi podizanja nivoa energije kad i ti o umoru ... eto, sad znate kako se to rješava ... trk za onim osušenim leopoldom i pipkati ga radi ozdravljenja svega navedenog

jebate, sad čitam da mi je kolegica iz rijeke sa kojom sam odrasla isto tamo bila ... samo da mi sad ne pokuca na vrata sa pričom kako ju je leš podigo iz mrtvih Wajter raport - Page 38 1619348112 nema šanse da ju ne krenem zajebavati pa makar to značio i kraj tog prijateljstva ... znam da je opičena na vjeru i sve to, al ovo bi mi bilo malo tu mač a ja nemam više šivaca za takve pa makar se znali iz djetinjstva ... jebate žena koje trče za leševima Wajter raport - Page 38 3102334490 šta nije ono bilo da imamo trčati sa vukovima ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.