kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.02.16 8:01

btw je napisao/la:
Glista je napisao/la:jos jedno mrljavo jutro ... mrzim tih pedeset nijansi sive ... kud god se okrenem sivo ... il je to do moje prehlade ...

mladja mi jos na oporavku ... zbog jedne utakmice cijeli tjedan odlezala Wajter raport - Page 3 1425538829  pa se ti onda bavi sportom Wajter raport - Page 3 11484130
u zdravom tijelu zdrav duh  Wajter raport - Page 3 1523192931

je, moja kuca ovaj tjedan pucala od zdravlja Wajter raport - Page 3 1523192931  jedva cekam novo natjecanje da ponovimo dozivljaj

trener imao srece da je i mene viroza skrhala pa nisam imala snage i volje loviti ga oko tenis stola ... al nece on to izbjec, mamicu mu njegovu sta mi je od djeteta napravijo Wajter raport - Page 3 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.02.16 8:02

Glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
Glista je napisao/la:jos jedno mrljavo jutro ... mrzim tih pedeset nijansi sive ... kud god se okrenem sivo ... il je to do moje prehlade ...

mladja mi jos na oporavku ... zbog jedne utakmice cijeli tjedan odlezala Wajter raport - Page 3 1425538829  pa se ti onda bavi sportom Wajter raport - Page 3 11484130
u zdravom tijelu zdrav duh  Wajter raport - Page 3 1523192931

je, moja kuca ovaj tjedan pucala od zdravlja Wajter raport - Page 3 1523192931  jedva cekam novo natjecanje da ponovimo dozivljaj
možda tijela nisu zdrava, ali duhova nije falilo... dam se kladiti  Wajter raport - Page 3 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.02.16 8:17

btw je napisao/la:
Glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
Glista je napisao/la:jos jedno mrljavo jutro ... mrzim tih pedeset nijansi sive ... kud god se okrenem sivo ... il je to do moje prehlade ...

mladja mi jos na oporavku ... zbog jedne utakmice cijeli tjedan odlezala Wajter raport - Page 3 1425538829  pa se ti onda bavi sportom Wajter raport - Page 3 11484130
u zdravom tijelu zdrav duh  Wajter raport - Page 3 1523192931

je, moja kuca ovaj tjedan pucala od zdravlja Wajter raport - Page 3 1523192931  jedva cekam novo natjecanje da ponovimo dozivljaj
možda tijela nisu zdrava, ali duhova nije falilo... dam se kladiti  Wajter raport - Page 3 3114667799

starija mi otisla u skolu ... odo se probati rekuperat nekako ... sve me boli ... boktejebo, nisam valjda neku gripu navukla ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 19.02.16 8:32

govno od vremena se ne da, i dalje oblacno ali barem ne pada. Vani ce mi roba zgnjilit, vec se susi dva tjedna i samo se pridodaje novo oprato. Vec mi kuca lici na one nekadasnje kineske veseraje po ameriki...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.02.16 8:40

pizda je napisao/la:govno od vremena se ne da, i dalje oblacno ali barem ne pada. Vani ce mi roba zgnjilit, vec se susi dva tjedna i samo se pridodaje novo oprato. Vec mi kuca lici na one nekadasnje kineske veseraje po ameriki...

isto Wajter raport - Page 3 1523192931 terasa gdje inace vjesam mi je skroz na juznoj strani i dopizdilo mi cekat da se sousi do kraja ... taman da hoce, a ono udari pljusak sa jugom i nanovo mi sve smoci iako je pod krovom ... sad lijepo povjesam pomalo oko ispuha toplog zraka i u jednom danu sve suho ... jest da mi kujnja izgleda ko u tvom opisu al bar ne gnjili nista

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 19.02.16 8:44

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:govno od vremena se ne da, i dalje oblacno ali barem ne pada. Vani ce mi roba zgnjilit, vec se susi dva tjedna i samo se pridodaje novo oprato. Vec mi kuca lici na one nekadasnje kineske veseraje po ameriki...

isto Wajter raport - Page 3 1523192931  terasa gdje inace vjesam mi je skroz na juznoj strani i dopizdilo mi cekat da se sousi do kraja ... taman da hoce, a ono udari pljusak sa jugom i nanovo mi sve smoci iako je pod krovom ... sad lijepo povjesam pomalo oko ispuha toplog zraka i u jednom danu sve suho ... jest da mi kujnja izgleda ko u tvom opisu al bar ne gnjili nista

prekjucer pipam i dosta se bilo prosusilo ali previse tog da vjesam po kuci pa ostavijo vani. Navecer pljusak i jovo nanovo. Sad se nesto vedri, mozda mi se barem gace i kanotjere posuse jer hodam bez donjeg rublja vec danima...Wajter raport - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.02.16 8:51

pizda je napisao/la:

prekjucer pipam i dosta se bilo prosusilo ali previse tog da vjesam po kuci pa ostavijo vani. Navecer pljusak i jovo nanovo. Sad se nesto vedri, mozda mi se barem gace i kanotjere posuse jer hodam bez donjeg rublja vec danima...Wajter raport - Page 3 684758713

taj sitni ves zacas osusim po kuci al mi se nakupilo posteljine ... to se ni ne usudim staviti prati dok se vrijeme ne sredi ... na kraju cu stvarno po gredama morat razapinjat strik i od plahti imati labirint po kuci ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 19.02.16 9:13

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

prekjucer pipam i dosta se bilo prosusilo ali previse tog da vjesam po kuci pa ostavijo vani. Navecer pljusak i jovo nanovo. Sad se nesto vedri, mozda mi se barem gace i kanotjere posuse jer hodam bez donjeg rublja vec danima...Wajter raport - Page 3 684758713

taj sitni ves zacas osusim po kuci al mi se nakupilo posteljine ... to se ni ne usudim staviti prati dok se vrijeme ne sredi ... na kraju cu stvarno po gredama morat razapinjat strik i od plahti imati labirint po kuci ...

ne volim da mi rublje mirise po hrani, odma dobijem apetit...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.02.16 10:18

pizda je napisao/la:

ne volim da mi rublje mirise po hrani, odma dobijem apetit...

pa jebote, ne objesis ga dok kuhas Wajter raport - Page 3 1619348112 iako nije losa ideja ... sta fali da ti odjeca mirise po hrani ... ides gradom a ono svi psi i maske za tobom idu


konaaacno suuuunce i to puno puno sunca ! odmah se osjecam zdravije ... prehlada ne ide dobro uz ono ljigavo vrijeme

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 19.02.16 10:41

bilo i ovdje sunca, cak se naocale nosile ali su sa svih strana oblaci pa je sad opet oblacno. Bijo do place, ima ljudi, zivotinja i bilja na pretek...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 19.02.16 10:57

ti se Glisto bavis crnom magijom pa mi protumaci san.
Od nekud saznah (ne sjecam se izvora) da ce dvoje i troje pokusati da me ubiju ali nema beda jer cu ih savladati bez muke. I hodam je cestom i pridje mi neka plava rudlava djevojka, tip vidovnjakinje sa nekim svijetlim i vidovnjacki vodenastim ocima i kaze mi da ce me pokusati ubiti dvoje i troje njih. Ja velim da znam i da nema beda i produzim. Poceo me hvatati strah jer njih ukupno petero hoce da me ubije a ja ne znam kad i gdje ce to pokusati i kako cu se ja to odbraniti bez beda. Nadjoh se kuci i skuzih neki muving u dvoristu, Otvorim prozor i vidim tri zene, skuzih da me one hoce ubit. Izvadim pistolj i pucam na njih ali iz pistolja samo neka voda sprica, ko da je pistolj na vodu:). Nije bilo druge i ja uzmem svojuj sjekiricu (onu sto ima i siljak) i pocem to zabijati u njihove glavuse. Ubijo ja sve i bacijo ih u vrt. Proradijo mi andrenalin i vise se niceg nisam bojao. Prije nego li sam ih koknijo jedna od njih mi je rekla da stizu i drugi iza njih. Ja kontam da se raspored izmjenijo i da me nije napalo dvoje vec troje, znaci dvoje tek treba stic. Usao u kucu a dolazi mi bratic sa kojim nisam bas povezat sa gomilom prijatelja. Culi sto se dogadja i dosli pomoci. Ja im kazem da sam ubio tri zene i pokazujem im ih u vrtu a kad ono ima ih cetiri. Onda skuzim da su tri zene a jedna je ona manekenska lutka iz izloga koja lezi pored njih. Odjednom poceo atak tih koji me hoce ubiti ali ne dvojica vec njih stotinjak. Scena ko iz Mad Maxa ili klipova Isis-a. Sve neka cudna vozila, dzipovi sa mitraljezima i sl. Kao neki kriminalci iz Srbije kojima sam se nesto zamjerijo Wajter raport - Page 3 684758713.Oni se sjurili po ulici a ovi moji i ja ih obasuli vatrom, svi izginili. Normalno, meni pistolj cijelo vrijeme baca vodu. Ja popizdijo pa od jednog umiruceg uzeo automat i pucam na njega da vidim hoce li radit kako treba. Kurac i automat samo sprica. Poslije sam cak oteo i jedan taj dzip koji se premetnuo u tenk i pucam iz onih tenkovskih mitraljeza po jednom autu ali opet samo voda. Uglavnom, vjerojatno su ta dvojica bila medju tom gomilom jer mi vise niko nije prijetio i ispao happyend.
Napominjem da nisam gledao nikakve filmove slicne tematike a i postedi me falusne simbolike pistolja po seksualno opsjednutom Freudu i sljedbenicima...Wajter raport - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.02.16 11:11

daj mi vremena da još par puta pročitam i provarim a onda mi samo počne dolaziti rješenje ... ili se naglo otključa pa ti vidi jel ima veze sa ičim  ... al ne brini, voda i pištolji veze nemaju sa aluzijama koje misliš ... bar ne meni koja nisam keksualno opsjednuta nit mi frojd bio autoritet ... nešto sasvim drugo je u pitanju bar mi odmah palo to na pamet ... al jednom sam te sanjala baš u vezi toga što mi palo na pamet ...

super san ... i onda nek mi netko kaže da nemaju veze Wajter raport - Page 3 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.02.16 11:13

genijalno ... opet mi post izletio u 11:11  Wajter raport - Page 3 11484130  dobar znak ... eto, to je moj broj a ne one tvoje sotonske šestice ... to je tvoje a ne moje Wajter raport - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 19.02.16 11:18

Glista je napisao/la:daj mi vremena da još par puta pročitam i provarim a onda mi samo počne dolaziti rješenje ... ili se naglo otključa pa ti vidi jel ima veze sa ičim  ... al ne brini, voda i pištolji veze nemaju sa aluzijama koje misliš ... bar ne meni koja nisam keksualno opsjednuta nit mi frojd bio autoritet ... nešto sasvim drugo je u pitanju bar mi odmah palo to na pamet ... al jednom sam te sanjala baš u vezi toga što mi palo na pamet ...

super san ... i onda nek mi netko kaže da nemaju veze Wajter raport - Page 3 1425538829

od svega toga mi je najjaci dojam ostavilo ono "dvoje i troje". Tu se krije odgovor...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.02.16 11:20

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:daj mi vremena da još par puta pročitam i provarim a onda mi samo počne dolaziti rješenje ... ili se naglo otključa pa ti vidi jel ima veze sa ičim  ... al ne brini, voda i pištolji veze nemaju sa aluzijama koje misliš ... bar ne meni koja nisam keksualno opsjednuta nit mi frojd bio autoritet ... nešto sasvim drugo je u pitanju bar mi odmah palo to na pamet ... al jednom sam te sanjala baš u vezi toga što mi palo na pamet ...

super san ... i onda nek mi netko kaže da nemaju veze Wajter raport - Page 3 1425538829

od svega toga mi je najjaci dojam ostavilo ono "dvoje i troje". Tu se krije odgovor...

nisu to dvoje I troje nego dvije I tri... žene tebe progonidu... škripe zubiman, strižu ušiman I sijevaju očicam... biži pizdo, spašavaj se... sve su ti bliže

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 19.02.16 11:21

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:daj mi vremena da još par puta pročitam i provarim a onda mi samo počne dolaziti rješenje ... ili se naglo otključa pa ti vidi jel ima veze sa ičim  ... al ne brini, voda i pištolji veze nemaju sa aluzijama koje misliš ... bar ne meni koja nisam keksualno opsjednuta nit mi frojd bio autoritet ... nešto sasvim drugo je u pitanju bar mi odmah palo to na pamet ... al jednom sam te sanjala baš u vezi toga što mi palo na pamet ...

super san ... i onda nek mi netko kaže da nemaju veze Wajter raport - Page 3 1425538829

od svega toga mi je najjaci dojam ostavilo ono "dvoje i troje". Tu se krije odgovor...

nisu to dvoje I troje nego dvije I tri... žene tebe progonidu... škripe zubiman, strižu ušiman I sijevaju očicam... biži pizdo, spašavaj se... sve su ti bliže

suti, tri sam koknijo pa cu i dvije preostale...Wajter raport - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 19.02.16 11:34

pizda je napisao/la:ti se Glisto bavis crnom magijom pa mi protumaci san.
Od nekud saznah (ne sjecam se izvora) da ce dvoje i troje pokusati da me ubiju ali nema beda jer cu ih savladati bez muke. I hodam je cestom i pridje mi neka plava rudlava djevojka, tip vidovnjakinje sa nekim svijetlim i vidovnjacki vodenastim ocima i kaze mi da ce me pokusati ubiti dvoje i troje njih. Ja velim da znam i da nema beda i produzim. Poceo me hvatati strah jer njih ukupno petero hoce da me ubije a ja ne znam kad i gdje ce to pokusati i kako cu se ja to odbraniti bez beda. Nadjoh se kuci i skuzih neki muving u dvoristu, Otvorim prozor i vidim tri zene, skuzih da me one hoce ubit. Izvadim pistolj i pucam na njih ali iz pistolja samo neka voda sprica, ko da je pistolj na vodu:). Nije bilo druge i ja uzmem svojuj sjekiricu (onu sto ima i siljak) i pocem to zabijati u njihove glavuse. Ubijo ja sve i bacijo ih u vrt. Proradijo mi andrenalin i vise se niceg nisam bojao. Prije nego li sam ih koknijo jedna od njih mi je rekla da stizu i drugi iza njih. Ja kontam da se raspored izmjenijo i da me nije napalo dvoje vec troje, znaci dvoje tek treba stic. Usao u kucu a dolazi mi bratic sa kojim nisam bas povezat sa gomilom prijatelja. Culi sto se dogadja i dosli pomoci. Ja im kazem da sam ubio tri zene i pokazujem im ih u vrtu a kad ono ima ih cetiri. Onda skuzim da su tri zene a jedna je ona manekenska lutka iz izloga koja lezi pored njih. Odjednom poceo atak tih koji me hoce ubiti ali ne dvojica vec njih stotinjak. Scena ko iz Mad Maxa ili klipova Isis-a. Sve neka cudna vozila, dzipovi sa mitraljezima i sl. Kao neki kriminalci iz Srbije kojima sam se nesto zamjerijo Wajter raport - Page 3 684758713.Oni se sjurili po ulici a ovi moji i ja ih obasuli vatrom, svi izginili. Normalno, meni pistolj cijelo vrijeme baca vodu. Ja popizdijo pa od jednog umiruceg uzeo automat i pucam na njega da vidim hoce li radit kako treba. Kurac i automat samo sprica. Poslije sam cak oteo i jedan taj dzip koji se premetnuo u tenk i pucam iz onih tenkovskih mitraljeza po jednom autu ali opet samo voda. Uglavnom, vjerojatno su ta dvojica bila medju tom gomilom jer mi vise niko nije prijetio i ispao happyend.
Napominjem da nisam gledao nikakve filmove slicne tematike a i postedi me falusne simbolike pistolja po seksualno opsjednutom Freudu i sljedbenicima...Wajter raport - Page 3 684758713

   Sve jasno drkadjijo, špritzen uzaludu. Žene hoće ali ti bi lutku neku poslušnu.

 Ona dvojica su dajguzići pa si uz njih pobijo i stotinjak nevinih ( šta je sigurno,

 sigurno je ) Ovi iz Srbije ti došli pomoći ali si pobrkao lončiće.  Wajter raport - Page 3 1354420400

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 19.02.16 11:43

Yehudi je napisao/la:
pizda je napisao/la:ti se Glisto bavis crnom magijom pa mi protumaci san.
Od nekud saznah (ne sjecam se izvora) da ce dvoje i troje pokusati da me ubiju ali nema beda jer cu ih savladati bez muke. I hodam je cestom i pridje mi neka plava rudlava djevojka, tip vidovnjakinje sa nekim svijetlim i vidovnjacki vodenastim ocima i kaze mi da ce me pokusati ubiti dvoje i troje njih. Ja velim da znam i da nema beda i produzim. Poceo me hvatati strah jer njih ukupno petero hoce da me ubije a ja ne znam kad i gdje ce to pokusati i kako cu se ja to odbraniti bez beda. Nadjoh se kuci i skuzih neki muving u dvoristu, Otvorim prozor i vidim tri zene, skuzih da me one hoce ubit. Izvadim pistolj i pucam na njih ali iz pistolja samo neka voda sprica, ko da je pistolj na vodu:). Nije bilo druge i ja uzmem svojuj sjekiricu (onu sto ima i siljak) i pocem to zabijati u njihove glavuse. Ubijo ja sve i bacijo ih u vrt. Proradijo mi andrenalin i vise se niceg nisam bojao. Prije nego li sam ih koknijo jedna od njih mi je rekla da stizu i drugi iza njih. Ja kontam da se raspored izmjenijo i da me nije napalo dvoje vec troje, znaci dvoje tek treba stic. Usao u kucu a dolazi mi bratic sa kojim nisam bas povezat sa gomilom prijatelja. Culi sto se dogadja i dosli pomoci. Ja im kazem da sam ubio tri zene i pokazujem im ih u vrtu a kad ono ima ih cetiri. Onda skuzim da su tri zene a jedna je ona manekenska lutka iz izloga koja lezi pored njih. Odjednom poceo atak tih koji me hoce ubiti ali ne dvojica vec njih stotinjak. Scena ko iz Mad Maxa ili klipova Isis-a. Sve neka cudna vozila, dzipovi sa mitraljezima i sl. Kao neki kriminalci iz Srbije kojima sam se nesto zamjerijo Wajter raport - Page 3 684758713.Oni se sjurili po ulici a ovi moji i ja ih obasuli vatrom, svi izginili. Normalno, meni pistolj cijelo vrijeme baca vodu. Ja popizdijo pa od jednog umiruceg uzeo automat i pucam na njega da vidim hoce li radit kako treba. Kurac i automat samo sprica. Poslije sam cak oteo i jedan taj dzip koji se premetnuo u tenk i pucam iz onih tenkovskih mitraljeza po jednom autu ali opet samo voda. Uglavnom, vjerojatno su ta dvojica bila medju tom gomilom jer mi vise niko nije prijetio i ispao happyend.
Napominjem da nisam gledao nikakve filmove slicne tematike a i postedi me falusne simbolike pistolja po seksualno opsjednutom Freudu i sljedbenicima...Wajter raport - Page 3 684758713

   Sve jasno drkadjijo, špritzen uzaludu. Žene hoće ali ti bi lutku neku poslušnu.

 Ona dvojica su dajguzići pa si uz njih pobijo i stotinjak nevinih ( šta je sigurno,

 sigurno je ) Ovi iz Srbije ti došli pomoći ali si pobrkao lončiće.  Wajter raport - Page 3 1354420400

e pa jebiga, i lutka lezala skupa sa zenama a dajguzici mi se ne nude... Wajter raport - Page 3 1523192931 Jebo ti takvu pomoc, dosli tesko naoruzati i osuli vatru po nama, sta ces nego uzvratit...Wajter raport - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 19.02.16 20:38

Šta je i normalno u današnje doba, prvo pucaj a onda pitaj 

-tko ide- šta je sigurno sigurno je. Uvik možeš reći da su oni prvi zapucali.

     Uostalom ti očekivooo dva-tri a onu uz njih se pojavilo još sto ( 100 )

  izbjeglica i imigranata.Podigni i ti bodljikavu žicu paoš i struju prikopčaj.

     Kako je počelo neće te oti pustiti na miru niti ove noći.

  Tko preživi pričaće i pisati sutra svoju istinu na Kultix - treume. Wajter raport - Page 3 11484130

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 22.02.16 8:55

Yehudi je napisao/la:
     Uostalom ti očekivooo dva-tri a onu uz njih se pojavilo još sto ( 100 )

  izbjeglica i imigranata.Podigni i ti bodljikavu žicu paoš i struju prikopčaj.

     

jehudi, kad te izbjeglice ulove, morat ćeš nazat prišiti osunećeno radi mimikrije i kamuflaže Wajter raport - Page 3 1523192931 traži di su bacili Wajter raport - Page 3 11484130

i dalje mrljav vajter nakon kratkog sunčatog razdoblja ... ajd bar na forumu sve u proljetnim tonovima Wajter raport - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 22.02.16 8:59

pizda je napisao/la:ti se Glisto bavis crnom magijom pa mi protumaci san.

san ti govori o tvom velkom otporu do bilo kakvih promjena u životu ali ne brini, othrvat ćeš se, izboriti sa puno ulaganja u ništa jer nisi zapravo ugrozit pa ti ni ne treba prava municija ( otud voda štrca iz sveg oružja ) i ko šta si reko, hepili end ti je na kraju ... nema da te itko mijenja nego ćeš ostat svoj i dalje i integralan ko integralni kruv

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 22.02.16 10:11

nikako zaspat pa zaspao do maloprie poput krmka. Vrieme; u petak po prognosticarima trebalo biti vedro a navecer iz cista mira najednom grmljavina i pljusak. Padalo 3-4 sata, dovoljno da sve na spagu po stoti puta smoci. Jebo sam svima sve po spisku. Sam vikend bijo solidan. Danas opet oblacno i vjerojatno ce kisa jer treba natopit zedna rijecka polja...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 22.02.16 10:14

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:ti se Glisto bavis crnom magijom pa mi protumaci san.

san ti govori o tvom velkom otporu do bilo kakvih promjena u životu ali ne brini, othrvat ćeš se, izboriti sa puno ulaganja u ništa jer nisi zapravo ugrozit pa ti ni ne treba prava municija ( otud voda štrca iz sveg oružja )  i ko šta si reko, hepili end ti je na kraju ... nema da te itko mijenja nego ćeš ostat svoj i dalje i integralan  ko integralni kruv

aj fala na psiho profilu ijako prema odredjenim promjenama uopce ne bih imao nista...Wajter raport - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 22.02.16 10:32

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:ti se Glisto bavis crnom magijom pa mi protumaci san.

san ti govori o tvom velkom otporu do bilo kakvih promjena u životu ali ne brini, othrvat ćeš se, izboriti sa puno ulaganja u ništa jer nisi zapravo ugrozit pa ti ni ne treba prava municija ( otud voda štrca iz sveg oružja )  i ko šta si reko, hepili end ti je na kraju ... nema da te itko mijenja nego ćeš ostat svoj i dalje i integralan  ko integralni kruv

aj fala na psiho profilu ijako prema odredjenim promjenama uopce ne bih imao nista...Wajter raport - Page 3 684758713

ako neš psihoprofiliranje, onda me nemoj više pitati da ti pročitam san ... jebate, najjači arhetip u snovima je tzv "sigurna zona" ilitiga kuća ... ovo ti je već drugi san u kojem je direkt tvoja kuća ugrozita a ti se braniš ... jednom su to bile tri zmije koje su ti već u kući pa si se branijo ali bezuspješno ... sada te napadaju dvije - tri/dvoje - troje koji se kasnije pretvaraju u sto ... al ajd, tu te puko adrenalin pa si se obranio ....

meni je fora u snovima ako možeš uključit lucidnost, probati ne braniti se pa vidjeti šta će se dogoditi ... svi koji se zatvaraju u kuće, jake automobile il sigurne zone kad su u snu ugroziti su u biti ljudi koji se teško suočavaju sa izazovima ... čim krene neka tlaka, bjež u kuću il se vozaju kakvim terencima

ja svoje snove desetljećima zapisujem i fora mi je pratiti kako sam se kroz snove i u javi suočila i riješila nekih svojih strahova ili nerješenih sukoba sa okolinom ... primjera radi, još kao dijete sam sanjala često da me napadaju zmije i žele ugristi a onda mi jednom dopizdilo bojati se u snu i odlučila pustiti da me izgrizu ... i odjednom se san pretvorio u skroz lijep i ugodan ... istina, par njih me ugrizlo za ruku, nije me ništa boljelo ali su mi nakon toga postale prijateljice i često se u snovima i družimo i pomažemo jedna drugoj

il kad te netko proba ubiti, umjesto da bježiš, pustiš da te ubije ... to sam nedavno sanjala ... i upuco me netko u glavu i ko padnem i čekam da umrem i onda skužim da sam upravo na taj način što sam pustila da me upuca, zadobila besmrtnost i krene mi san u jednom skroz drugom smjeru i završi sa hepi endom za mene a da se nisam morala uopće truditi ni boriti nit ubijati druge ... to mi je uvijek tlaka u snu ako me netko napadne a ja ga moram ubiti da se obranim ... onda pustim da me ubije il se sjetim da mogu letjeti pa odletim i gledam ubicu kako je zbunit Wajter raport - Page 3 1523192931

ima takvih primjera bar kod mene ... meni je sanjanje jedna od najljepših zanimacija ... da si mogu priušiti spavala bih puno više samo zato jer mi se u snovima svašta zanimljivo dešava


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 22.02.16 10:39

ocu kurac, kad god me neko u snu upuca ili ubode, boli... Wajter raport - Page 3 1523192931
Sto se kuce tice, nekima predstavlja njihovo tijelo. Nekima pak dusu. Nije uviek sinonim za sigurnost...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.