kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz (za)raznih medija...

Stranica 11 / 42. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 42  Next

Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 11 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 13.04.16 8:59

Glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

Metka, jel si ponosna il te sram? Iz (za)raznih medija... - Page 11 27287599

ne pitaj metku, pitaj mene ... mene je jako jako sram iako ih nisam birala ... još kad mi je kolegica iz rima rekla da je bivši oreškovićev šef bio izraelac i dalje mu stoji iza leđa a on se vamo uvalio u ustašiju   Iz (za)raznih medija... - Page 11 1619348112 ... odmah mi bilo jasnije i ono njegovo jučerašnje zamuckivanje dok je davao izjavu ko neki balavac ulovljen u nedjelu ... probao pa pričkinuo prstić i zamuckuje kako neće više

pitam metku, za tebe znam...
al znam i za nju, bez da mi odgovori Iz (za)raznih medija... - Page 11 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 11 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 13.04.16 9:08

Alhambra je napisao/la:
Glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

Metka, jel si ponosna il te sram? Iz (za)raznih medija... - Page 11 27287599

ne pitaj metku, pitaj mene ... mene je jako jako sram iako ih nisam birala ... još kad mi je kolegica iz rima rekla da je bivši oreškovićev šef bio izraelac i dalje mu stoji iza leđa a on se vamo uvalio u ustašiju   Iz (za)raznih medija... - Page 11 1619348112 ... odmah mi bilo jasnije i ono njegovo jučerašnje zamuckivanje dok je davao izjavu ko neki balavac ulovljen u nedjelu ... probao pa pričkinuo prstić i zamuckuje kako neće više

pitam metku, za tebe znam...
al znam i za nju, bez da mi odgovori  Iz (za)raznih medija... - Page 11 684758713

neko vrijeme sam odustala od čitanja il praćenja bilo kakvih vijesti ... ovo zadnjih dana me toliko kontaminiralo da mi sad treba temeljito čišćenje misli ... tako mi i kolegice razmišljaju ... ono, kreneš pratiti i osjećaš se potrovan pa sve pozatvaraš i najbolje je ni ne znati na koje načine nas ovi sramote ...

al sinoć mi pričala kolegica koja je radila za un za slučajeve hdz političara koji su nas sramotili po svijetu a koje je ona susretala ... i pazi, sretne ona nekog visokopozicioniranog u zgradi gdje je radila, i tip je pita, da šta ona radi tu i tko ju je tu postavio ? njega postavili hdzecovi po službenoj dužnosti ... nešto je zabrljao u hrvatskoj, maknuli ga i poslali kao nekog diplomatu vani ... veli kolegica da je bilo čudo koliko je bio nesposoban i koliko mu nije uopće bilo jasno da je ona stigla normalnim putem, jel, javila se na oglas za posao, prošla intervjue i dobila radno mjesto zbog svojih sposobnosti a ne zato jer neka politička stranka stoji iza nje ... takvi to ne mogu ni zamisliti ... jebote, zamisli ić na intervju za neki posao i još dokazivat da ga znaš odraditi

i što je najbolje, sada kada je hdz opet na vlasti, istog tipa vratili na istu poziciju gdje je maknut jer je zabrljao i tu kod nas ... eto, kad to vidiš, zgadi ti se sve skupa ... ljepše šetati i gledati kako trava raste ... nalaziš više smisla i ljepote u tome

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 11 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 13.04.16 9:19

Glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
Glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

Metka, jel si ponosna il te sram? Iz (za)raznih medija... - Page 11 27287599

ne pitaj metku, pitaj mene ... mene je jako jako sram iako ih nisam birala ... još kad mi je kolegica iz rima rekla da je bivši oreškovićev šef bio izraelac i dalje mu stoji iza leđa a on se vamo uvalio u ustašiju   Iz (za)raznih medija... - Page 11 1619348112 ... odmah mi bilo jasnije i ono njegovo jučerašnje zamuckivanje dok je davao izjavu ko neki balavac ulovljen u nedjelu ... probao pa pričkinuo prstić i zamuckuje kako neće više

pitam metku, za tebe znam...
al znam i za nju, bez da mi odgovori  Iz (za)raznih medija... - Page 11 684758713

neko vrijeme sam odustala od čitanja il praćenja bilo kakvih vijesti ... ovo zadnjih dana me toliko kontaminiralo da mi sad treba temeljito čišćenje misli ... tako mi i kolegice razmišljaju ... ono, kreneš pratiti i osjećaš se potrovan pa sve pozatvaraš i najbolje je ni ne znati na koje načine nas ovi sramote ...

al sinoć mi pričala kolegica koja je radila za un za slučajeve hdz političara koji su nas sramotili po svijetu a koje je ona susretala ... i pazi, sretne ona nekog visokopozicioniranog u zgradi gdje je radila, i tip je pita, da šta ona radi tu i tko ju je tu postavio ? njega postavili hdzecovi  po službenoj dužnosti ... nešto je zabrljao u hrvatskoj, maknuli ga i poslali kao nekog diplomatu vani ... veli kolegica da je bilo čudo koliko je bio nesposoban i koliko mu nije uopće bilo jasno da je ona stigla normalnim putem, jel, javila se na oglas za posao, prošla intervjue i dobila radno mjesto zbog svojih sposobnosti a ne zato jer neka politička stranka stoji iza nje ... takvi to ne mogu ni zamisliti ... jebote, zamisli ić na intervju za neki posao i još dokazivat da ga znaš odraditi

i što je najbolje, sada kada je hdz opet na vlasti, istog tipa vratili na istu poziciju gdje je maknut jer je zabrljao i tu kod nas ... eto, kad to vidiš, zgadi ti se sve skupa ... ljepše šetati i gledati kako trava raste ... nalaziš više smisla i ljepote u tome

draga moja...i ja sam konsternirana i kontaminirana do mjere da mi se u kosti uvukao strah.
jučer išla čitat ultradesne portale i njihove grupe po FB...i sad se pitam kaj je meni to trebalo?!
shvatih da više od 30 godina živim u jebenoj iluziji Iz (za)raznih medija... - Page 11 3102334490

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 11 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 13.04.16 9:28

Alhambra je napisao/la:
draga moja...i ja sam konsternirana i kontaminirana do mjere da mi se u kosti uvukao strah.
jučer išla čitat ultradesne portale i njihove grupe po FB...i sad se pitam kaj je meni to trebalo?!
shvatih da više od 30 godina živim u jebenoj iluziji Iz (za)raznih medija... - Page 11 3102334490

slično mislimo ... iako, mene ne lovi strah nego totalna rezignacija do većine ljudskog roda ... izgubila sam volju uopće razgovarati sa većinom a one rijetke obilazim i stvaram neki smisleni socijalni krug koji se drži izvan svega ... a i jebat ga, kad odeš u prirodu, tamo i dalje sve kako treba i prirodni zakoni i dalje na djelu ... a ljudske pizdarije ugasit jer samo truju negativnim osjećajima

uživam sa djecom i kako ih sve zanima ... danas pomažu mojoj kolegici preseliti svoju biblioteku i to rade sa guštom jer su skužile da ima brdo zanimljivih knjiga koje im je obećala posuditi a one kopaju po svemu ... skroz su sada opičene na krimi romane Iz (za)raznih medija... - Page 11 1523192931 mrze lektiru i imaju moju potporu u tome ... i ja sam je mrzila ... toliko zanimljivih knjiga na ovom svijetu a oni dave sa ruskim klasicima i kojekakvim patnjama ... djecu to ne zanima ... jebote, ni mene ne zanima a kamoli će njih

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 11 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 13.04.16 9:42

a ona ultradesnica su redom sve kukavice ... napadaju u čoporu ... trebaš čitati privatne poruke koje dobivamo na stranicama ercega ... taman ih utišali jer nemaju argumenata al čim je hdz preuzeo vlast eto ih opet se ohrabrili i prijete klanjima a svi mi koji ne mislimo kao i oni smo prozvani srbočetnicima ... nema kod njih puno verzija na temu ... il si ustaša il si četnik ... jebate, da imaju kamen u glavi umjesto mozga, razmišljali bi više al ovako im to razmišljanje ne ide nikako Iz (za)raznih medija... - Page 11 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 11 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 13.04.16 9:44

Glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
draga moja...i ja sam konsternirana i kontaminirana do mjere da mi se u kosti uvukao strah.
jučer išla čitat ultradesne portale i njihove grupe po FB...i sad se pitam kaj je meni to trebalo?!
shvatih da više od 30 godina živim u jebenoj iluziji Iz (za)raznih medija... - Page 11 3102334490

slično mislimo ... iako, mene ne lovi strah nego totalna rezignacija do većine ljudskog roda ... izgubila sam volju uopće razgovarati sa većinom a one rijetke obilazim i stvaram neki smisleni socijalni krug koji se drži izvan svega ... a i jebat ga, kad odeš u prirodu, tamo i dalje sve kako treba i prirodni zakoni i dalje na djelu ... a ljudske pizdarije ugasit jer samo truju negativnim osjećajima

uživam sa djecom i kako ih sve zanima ... danas pomažu mojoj kolegici preseliti svoju biblioteku i to rade sa guštom jer su skužile da ima brdo zanimljivih knjiga koje im je obećala posuditi a one kopaju po svemu ... skroz su sada opičene na krimi romane Iz (za)raznih medija... - Page 11 1523192931  mrze lektiru i imaju moju potporu u tome ... i ja sam je mrzila ... toliko zanimljivih knjiga na ovom svijetu a oni dave sa ruskim klasicima i kojekakvim patnjama ... djecu to ne zanima ... jebote, ni mene ne zanima a kamoli će njih

i ja bi bila rezignirana, kao i ti... da čitajući sve to nisam shvatila da je ta gnjevna i zajapurena masa skorojevića i ispraznih dokonih debilčina jako blizu one kritične.
ma i za to bi me zabolilo da nemamo vladu kakvu imamo Iz (za)raznih medija... - Page 11 2115284395

bravo za cure...što se tiče lektire, imaju i moju podršku...kaki Filip Latinović i slični bakrači Iz (za)raznih medija... - Page 11 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 11 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 13.04.16 9:49

Glista je napisao/la:a ona ultradesnica su redom sve kukavice ... napadaju u čoporu ... trebaš čitati privatne poruke koje dobivamo na stranicama ercega ... taman ih utišali jer nemaju argumenata al čim je hdz preuzeo vlast eto ih opet se ohrabrili i prijete klanjima a svi mi koji ne mislimo kao i oni smo prozvani srbočetnicima ... nema kod njih puno verzija na temu ... il si ustaša il si četnik ... jebate, da imaju kamen u glavi umjesto mozga, razmišljali bi više al ovako im to razmišljanje ne ide nikako Iz (za)raznih medija... - Page 11 11484130

jasna je meni njihova folozofila...nemreš bit hrvat ni voljet svoju zemlju ako smatraš da su pavelić, boban i francetić zločinci. nemreš bit hrvat i voljet svoju zemlju ako umjesto na blajburg hodočastiš u jasenovac.
nemreš bit hrvat i voljet svoju zemlju ako umjesto da ližeš oltare kažeš da si ateist.
i tako sve redom...u revijalnom tonu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 11 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 13.04.16 9:54

Alhambra je napisao/la:
i ja bi bila rezignirana, kao i ti... da čitajući sve to nisam shvatila da je ta gnjevna i zajapurena masa skorojevića i ispraznih dokonih debilčina jako blizu one kritične.
ma i za to bi me zabolilo da nemamo vladu kakvu imamo Iz (za)raznih medija... - Page 11 2115284395


ta masa ti je draga moja oduvijek postojala ... samo se nisu usudili na glas govoriti ono što misle jer su se sramili da ne ispadnu budale i neuki ... rekoh ja još kad smo pričali o frljiću ... meni je drago da su se osilili i progovorili na lgas jer želim znati koji su i da više nikada ni na jednog ne potrošim ni minut svog života ...

radije svoje vrijeme ulažem u ljude koji im ne pripadaju i odmah je i meni moj život ljepši ... sada kada sam blokirala komunikaciju sa svim tim dokonim i bezveznim ispunjenim gnjevom, sve mi se više događa da me zaustavljaju oni tihi, samozatajni i koje zanimaju sadržaji ... po sadržajim se prepoznajemo i družimo

prekjučer me zaustavio jedan od trenera male i veli da prati moj fb profil i da ima knjjigu taman za mene i moje cure ... neka njegova poznanica je napisala čitavu knjigu o geologiji otoka krka u kojoj u detalje opisuje sve ono što zanima i mene i moje cure ... i njega to zanima al eto, nije imao sa kime dijeliti svoja isustva i saznanja i oduševio se kad je vidio da to još nekoga zanima .... eto, tako se živi ... pričaš sa ljudima sa kojima dijeliš iste interese, ljubavi do nečega a one druge na igore ... takvih je oduvijek bilo i biti će ... neka se kuvaju u svom vlastitom sosu a ti tu i tamo samo promiješaš da ne proključaju kad ti se da Iz (za)raznih medija... - Page 11 1619348112 rekoh ja da je isključivost majka mudrosti ... Iz (za)raznih medija... - Page 11 11484130




Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 11 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 13.04.16 10:00

tako je moja baka isključila svog vlastitog muža koji je bio ustaša ... žena se bavila životom i gradila i radila a on vječiti mrgud o pizdarijama ... čim se ukazala prilika, preselila ga na gradilište u još neizgrađenu kuću, svaki dan mu poslala litar rakije i na, ubijaj se u svojoj gorčini kad već voliš a ostale pusti na miru da žive svoj život u sadašnjosti a ne prošlosti ... jebate, tek sada kužim kako mi je baka bila mudra žena Iz (za)raznih medija... - Page 11 1523192931

i tako je i bilo ... djed mi se ubio alkoholom i gorčinom a baka vječito nešto slavila i bila vesela Iz (za)raznih medija... - Page 11 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 11 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 13.04.16 10:07

ali bilo bi super na isti način se riješiti ultradesnice na državnom nivou ... organizirat im brdo derneka po livadama, obavezno da im sviraju njihovi muzički idoli i dat im rakije koliko hoće pa nek se poubijaju sami ... Iz (za)raznih medija... - Page 11 1523192931 već mi padaju neki recepti za travarice koje bih im drage volje donirala da to ide malo brže Iz (za)raznih medija... - Page 11 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 11 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 13.04.16 10:34

Glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
i ja bi bila rezignirana, kao i ti... da čitajući sve to nisam shvatila da je ta gnjevna i zajapurena masa skorojevića i ispraznih dokonih debilčina jako blizu one kritične.
ma i za to bi me zabolilo da nemamo vladu kakvu imamo Iz (za)raznih medija... - Page 11 2115284395


ta masa ti je draga moja oduvijek postojala ... samo se nisu usudili na glas govoriti ono što misle jer su se sramili da ne ispadnu budale i neuki ... rekoh ja još kad smo pričali o frljiću ... meni je drago da su se osilili i progovorili na lgas jer želim znati koji su i da više nikada ni na jednog ne potrošim ni minut svog života ...

radije svoje vrijeme ulažem u ljude koji im ne pripadaju i odmah je i meni moj život ljepši ... sada kada sam blokirala komunikaciju sa svim tim dokonim i bezveznim ispunjenim gnjevom, sve mi se više događa da me zaustavljaju oni tihi, samozatajni  i koje zanimaju sadržaji ... po sadržajim se prepoznajemo i družimo

prekjučer me zaustavio jedan od trenera male i veli da prati moj fb profil i da ima knjjigu taman za mene i moje cure ... neka njegova poznanica je napisala čitavu knjigu o geologiji otoka krka u kojoj u detalje opisuje sve ono što zanima i mene i moje cure ... i njega to zanima al eto, nije imao sa kime dijeliti svoja isustva i saznanja i oduševio se kad je vidio da to još nekoga zanima ....  eto, tako se živi ... pričaš sa ljudima sa kojima dijeliš iste interese, ljubavi do nečega a one druge na igore ... takvih je oduvijek bilo i biti će ... neka se kuvaju u svom vlastitom sosu a ti tu i tamo samo promiješaš da ne proključaju kad ti se da Iz (za)raznih medija... - Page 11 1619348112  rekoh ja da je isključivost majka mudrosti ... Iz (za)raznih medija... - Page 11 11484130

ma jasno...nije se ta masa prekjučer stvorila, ali do sada nije imala amen s vrha. strah me toga što ga sad ima...ma koliko se oni posipali pepelom.
boldano potpisujem...istu stvar i ja tako doživljavam, pa ih redom otkantavam a da pri tome nemam ni malo ni obzira ni biranih riječi.





Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 11 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 13.04.16 11:00

a bas je dobar Bozanic sa tim fudrinom na glavi Iz (za)raznih medija... - Page 11 1523192931. Osmatra ko neki kobac...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 11 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 13.04.16 13:55

veli kalačmarko da će 1000 eura po bebi dobiti oni koji su to zaslužili a ne oni potrebiti i siromašni ... i osto živ nakon toga ... pa jeboteeeee ... eto, šta sam rekla, vraćaju nas u doba feudalizma ... Iz (za)raznih medija... - Page 11 1425538829

da pogađamo šta će se uzimati kao zasluge ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 11 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  taja 13.04.16 16:46

Di ste pesimisti?    Iz (za)raznih medija... - Page 11 3776795594 Iz (za)raznih medija... - Page 11 3776795594

Što vam je? Aj ne brinite, sve će biti dobro čim su na vlasti oni koji vole Hrvatsku i njene građane

Sve je super i sve je za pet
dok si mlad i čekaš za Njemačku let     Iz (za)raznih medija... - Page 11 1523192931
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 11 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 13.04.16 20:21

Alhambra je napisao/la:
Glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

Metka, jel si ponosna il te sram? Iz (za)raznih medija... - Page 11 27287599

ne pitaj metku, pitaj mene ... mene je jako jako sram iako ih nisam birala ... još kad mi je kolegica iz rima rekla da je bivši oreškovićev šef bio izraelac i dalje mu stoji iza leđa a on se vamo uvalio u ustašiju   Iz (za)raznih medija... - Page 11 1619348112 ... odmah mi bilo jasnije i ono njegovo jučerašnje zamuckivanje dok je davao izjavu ko neki balavac ulovljen u nedjelu ... probao pa pričkinuo prstić i zamuckuje kako neće više

pitam metku, za tebe znam...
al znam i za nju, bez da mi odgovori  Iz (za)raznih medija... - Page 11 684758713

ma sve znaš, nemaš šta da se pitaš kad sve znaš... 
samo ne znaš kako funkcionira Crkva.. umjesto Bozanićeve fotke uzmi moju, imaš je tamo na Kulturi srca i nakelji kurton na moju glavu, meni je to ista stvar... toliko o ugođaju u kojem bih kao mogla pisati...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 11 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 13.04.16 22:49

metilda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
Glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

Metka, jel si ponosna il te sram? Iz (za)raznih medija... - Page 11 27287599

ne pitaj metku, pitaj mene ... mene je jako jako sram iako ih nisam birala ... još kad mi je kolegica iz rima rekla da je bivši oreškovićev šef bio izraelac i dalje mu stoji iza leđa a on se vamo uvalio u ustašiju   Iz (za)raznih medija... - Page 11 1619348112 ... odmah mi bilo jasnije i ono njegovo jučerašnje zamuckivanje dok je davao izjavu ko neki balavac ulovljen u nedjelu ... probao pa pričkinuo prstić i zamuckuje kako neće više

pitam metku, za tebe znam...
al znam i za nju, bez da mi odgovori  Iz (za)raznih medija... - Page 11 684758713

ma sve znaš, nemaš šta da se pitaš kad sve znaš... 
samo ne znaš kako funkcionira Crkva.. umjesto Bozanićeve fotke uzmi moju, imaš je tamo na Kulturi srca i nakelji kurton na moju glavu, meni je to ista stvar... toliko o ugođaju u kojem bih kao mogla pisati...

metka, ja ne pogađam kako razmišljaš nego čitam i pamtim šta si pisala .... dobro se sjećam da si bila zagovornik teorije da su djeca ta koja su "erotizirana" pa valjda onda i kriva što "zavode" odrasle i tu i tamo pokojeg navedu da im dozvoli dirati njegove spolne organe ... jebat ga, ne mislim ko i ti ... ja bih se smatrala opravdano vrlo bolesnom osobom - monstrumom , da me uzbuđuje i sama pomisao na to da mi neko dijete dira spolne organe a kamoli da to nekom djetetu  dozvolim čak i da se kosi sa mojim uvjerenjima o zdravoj spolnosti ... bljuje mi se i na samu pomisao da takvi postoje na ovom svijetu i onda još krivicu svaljuju na djecu ...

sada se i sa bozanićem identificiraš a za njega znam pozdano da je krio i štitio žrtve pedofila među svećeničkim redom i na taj način im omogućio lak pristup novim žrtvama ... bolio njega kurac kojeg često koristi po otocima a ne samo za pišanje za djecu i kako se oni osjećaju i kako će se nositi sa posljedicama toga što su bili žrtve istih ... i onda još veliš da netko ne zna kako crkva funkcionira ?... očito ti ne znaš kako bi trebala funkcionirati ... ako je bozanić predstavnik crkve koja "funkcionira", iskreno se nadam da će ga papa pomesti ko zadnju ljudsku gnjidu kakav i jeste ... staviti kurton na njegovu glavu je za mene benigna zajebancija obzirom da je svojim djelovanjem oštetio masu djece koja će te traume nositi cijeli život ... da se mene pita, na glavi bi mu stajao kup govana koje je nasrao tokom svoje karijere ... al onda se njega ne bi ni vidjelo pa nema svrhe gubiti vrijeme na fotomontaži

očekuješ na forumu ugođaj ? zajebavaš ? ili imaš argumente u koje vjeruješ i živiš ih pa te zabole za ugođaj onih koji ti se na forumima suprostavljaju istim , ili ... ne znam šta ili i kako to nazvati ... "ponestalo argumenata" ? jel to u pitanju ? ... al to razumijem ... onda je u nekim redovima najsmislenije izigravati žrtvu ... pitanje je koliko je to efikasno i čemu ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 11 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 14.04.16 0:08

Kratak osvrt na vazan dogadjaj koji se jucer zbio u nasoj prijestolnici a koji ce se samo zlobniku, nevjerniku i zlonamjerniku uciniti kao nekrofilski pir ljudi koji inace nemaju te pobude vec su jednostavno beznadno glupi. Prosetan je les Leopolda Bogdana Mandica, sveca koji je to postao na osnovu jednog "dokazanog" cudesnog izljecenja. Leopold Bogdan Mandic istina nikad nije bio u Zagrebu za zivota. U biti jedini grad u Hrvatskoj u kojem je sluzbovao je bila Rijeka a u bivsoj drzavi jos Herceg Novi (gdje je i rodjen) i Koper (gdje je Yehudi putovao).
Kako bih razuvjerio zlonamjernike u vezi spominjanja, blago receno, neukusa paradiranja lesom ajmo samo kratak osvrt na Bogdanovu desnu ruku.
1966 je ustanovljeno da je tijelo Leopolda Mandica savrseno ocuvano. 1976 je izvrsena jos jedna provjera i opet je ustanovljeno da je tijelo savrseno sacuvano. Tom prilikom je Leopoldu otpiljena desna ruka i polozena uz njegov odar (???). Zasto bi neko unakazio savrseno ocuvano tijelo otpilivsi mu ruku koja ce zatim biti polozena uz tijelo? Nek mi se javi katolik kome je to normalan postupak a uz to i nadasve logican? Ta ruka stoji uz tijelo koje se nalazi u Padovi. E sad, koja je stvarna istina sa tom desnom rukom? I to nam rasjasnjava ta ista katolicka crkva. Naime, postoji hrpa svetista koje imaju dijelove te ruke. Svetiste u Maglaju (BiH) navodno posjeduje cijelu tu ruku ali ce bit da ipak nije cijela jer dio te ruke imaju i svetista – crkve sv. Leopolda Mandica u Osijeku, Pozegi, Zagrebu, Herceg Novom, navodno i u Ljubljani a i Jajcani se hvale kako imaju dio kosti jednog prsta sa te ruke. Pa cija je onda ruka koja stoji uz tijelo u Padovi? Najvjerojatnije nicija, tj. napravljena od voska dok je prava ruka rascerecena od institucionalizirane nekrofilske udruge nazvane katolicka crkva. Napominjem da svi ti podaci ne poticu od bezboznika i ateista vec ih je dostavila katolicka crkva putem svojih glasila.
Ne znam je li ih neko zamolio da nam objasne kako je moguce da cijela desna ruka lezi uz tijelo u Padovi kad su dijelovi te ruke na jos valjda desetak mjesta i sva su vjerodostojna? Osobno me ta povrsnost crkve a i bezobzirnost i bezobraznost prema vlastitim vjernicima ne cudi previse. Kad su mogli onako lakonski "razjasniti" sveto trojstvo, mogu sve.
Uz ovaj moj komentar bih dodao komentar jednog citatelja vijesti o tom dogadjaju. Zaprepasteni covjek je napisao "boze moj, ti koji stoje u redu izlaze i na izbore". Pametnom dosta...Iz (za)raznih medija... - Page 11 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 11 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 14.04.16 7:41

They off to see the wizard, the wonderful wizard of Oz..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 11 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 14.04.16 7:55

pizda je napisao/la: Zaprepasteni covjek je napisao "boze moj, ti koji stoje u redu izlaze i na izbore". Pametnom dosta...Iz (za)raznih medija... - Page 11 684758713

taj je bit će neki srbočetnik i komunjara ... nema drugog objašnjenja njegovom zaprepaštenju




Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 11 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 14.04.16 8:59

http://www.jutarnji.hr/www.jutarnji.hr/1560146?foto=1

Iz (za)raznih medija... - Page 11 1425538829   a ispod članka ide rasprava tko je veći vjernik ... ima suludih komentara i koliko god mi se ne smije, nasmijali me neki ... ovo ko nekada na pdf religiji ... ne znaš tko je luđi Iz (za)raznih medija... - Page 11 3114667799

sjeetilo me i kikijeve teme na kojoj nam je štancao biografije  svetaca po redu i tako godinama ispočetka ( valjda da utvrdimo gradivo ) ... i kreneš čitati biografije i skužiš da su većina bili vucibatine, kriminalci i manijaci koji su se prije smrti preobratili i tek onda ti ništa nije jasno Iz (za)raznih medija... - Page 11 1523192931

al da ga jebeš, katolička vjera je sve samo ne monoteistička ... sveci isplivali umjesto nekadašnjeg mnoštva bogova ... samo ih sada drugačije nazivaju i šetaju od hrama do hrama Iz (za)raznih medija... - Page 11 3114667799

još čitam komentare pod člankom ... sraz civilizacija ali doslovno ... Iz (za)raznih medija... - Page 11 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 11 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 14.04.16 9:22

al dobro je primijetio jedan u komentaru ... kaže, žalosno je vidjeti koliko se ljudi sakupi vidjeti spodobu koja veze sa njihovim životima nema a kad treba istupiti radi obrane svojih prava i izboriti se za nešto što ima veze sa realom i stvarnim životima koje živimo, jedva skupiš sto ljudi ... a ispod jedan odgovara na to: "ne vrijeđaj ono što volimo, ti si spodoba" .... i to odgovara mlad čovjek ... eto šta danas mladi vole

uopće se ne treba čuditi zašto nam je tako kako jeste ... uopće ... ni kako su spodobe poput markički i ilčića isplivali na površinu sa svojim nebulozama ... zašto imamo vladu koja je ko da su mokrom čarapom udareni u glavu i samo nas sramote po svijetu Iz (za)raznih medija... - Page 11 1425538829

gasit sve medije i probati zaboraviti gdje živim ... nema druge








Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 11 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 14.04.16 9:29

Glista je napisao/la:al dobro je primijetio jedan u komentaru ... kaže, žalosno je vidjeti koliko se ljudi sakupi vidjeti spodobu koja veze sa njihovim životima nema a kad treba istupiti radi obrane svojih prava i izboriti se za nešto što ima veze sa realom i stvarnim životima koje živimo, jedva skupiš sto ljudi ... a ispod jedan odgovara na to: "ne vrijeđaj ono što volimo, ti si spodoba"  .... i to odgovara mlad čovjek ... eto šta danas mladi vole

uopće se ne treba čuditi zašto nam je tako kako jeste ... uopće ... ni kako su spodobe poput markički i ilčića isplivali na površinu sa svojim nebulozama ... zašto imamo vladu koja je ko da su mokrom čarapom udareni u glavu i samo nas sramote po svijetu  Iz (za)raznih medija... - Page 11 1425538829

gasit sve medije i probati zaboraviti gdje živim ... nema druge


jucer je pristiglo pedeset autobusa iz Bosne. Taman pola od onih sto su stajali u redu a bilo je desetak tisuca ljudi. To ipak budi optimizam a i Oreskovic je simpa. Kad vidis ko su nam do sad bili premijeri covjek je med i mlijeko...Iz (za)raznih medija... - Page 11 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 11 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 14.04.16 9:37

metilda je napisao/la:

ma sve znaš, nemaš šta da se pitaš kad sve znaš... 
samo ne znaš kako funkcionira Crkva.. umjesto Bozanićeve fotke uzmi moju, imaš je tamo na Kulturi srca i nakelji kurton na moju glavu, meni je to ista stvar... toliko o ugođaju u kojem bih kao mogla pisati...

a vidi Metke...Iz (za)raznih medija... - Page 11 684758713. Pa kakav to ugodjaj ocekujes, miris tamjana i gospel? Jebate, barem tih katolickih foruma imas na bacanje a ti bi i nas preodgajala. Pisi sta hoces i ne ocekuj da se svi sloze. To je forum jebate, na onim pravim su se znali i potuc i nikom nista. Vise demokracije bilo u stara vremena nego li danas kad smo tehnoloski na vrhuncu a i produhovljeni uz to...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 11 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  taja 14.04.16 9:40

boleštine najgore vrste
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 11 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 14.04.16 11:59

taja je napisao/la:boleštine najgore vrste

ma nisu ... sve bi bilo ok da se ne trude sve to ušarafiti u zakonodavstvo države i siliti vjeru svima ... i po drugim kulturama imaju i bizarnije običaje štovanja predaka ... nedavno čitala u NG kako je negdje na tibetu normalno umrle članove obitelji mumificirati, držati po pećinama i obilaziti ... jednom sam gledala i dokumentarac kako mrtvaca mumificiraju i pokazan u detalje čitav postupak tako da mislim da bih i ja to znala napraviti ... koriste koprivu za takve stvari pa eto, ako ima koji dobrovoljac da se donira u umjetničke svrhe ... obećajem da neću ništa sjeći Iz (za)raznih medija... - Page 11 1523192931

evo, pizda bi mogao biti prvi pa nek i nakon njegove smrti ljudi uživaju u njegovih famoznih 34 cm ... liepo se dogovorim da ga izlažem diljem rvacke i žene neka ga pipaju Iz (za)raznih medija... - Page 11 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 11 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 42. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 42  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.