kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz (za)raznih medija...

Stranica 13 / 42. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 42  Next

Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 20.04.16 10:37

Glista je napisao/la:super sam ... došla mi kolegica u struci sa nekim novim idejama šta bi mogle raditi i skroz isto razmišljamo ... taman naletim na zid, imam ideje ali nemam s čim i padne mi na pamet nuditi samo ideju na papiru a ona uleti kako je sa suprugom nabavila neki turbo stroj za izradu svega i svačega al nema ideje šta raditi na njemu ... i eto, sad ćemo zajedno moći nuditi prototipove ...  a bokte, i onda namćorasti i pesimistični pizda kaže da nismo povezani na svim nivojima ... povezani smo mi ljudi preko svojih ideja a kamoli ne još i anđeli il kako ih tko već naziva ... ljudi koji se nadopunjuju u nečemu se uvijek sretnu taman kad treba ... juhuhu ... proljeće je u zraku a i u meni ... i kod mene to redovno tako ... taman mislim da sam naletila na zid, a ono pukne zid i otvore se nova vrata sama od sebe ... samo treba proći kroz njih Iz (za)raznih medija... - Page 13 3827645783

i još kolegica hoće urediti svoj kamenjar oko kuće i opskrbila je svojim sadnicama ... razišle se obje sretne i zadovoljne i sad treba samo napraviti ono šta smo zamišljale a taj dio je čisti užitak Iz (za)raznih medija... - Page 13 684758713


upisala sam na pogrešnu temu i još se čudim gdje mi je post nestao
Iz (za)raznih medija... - Page 13 3114667799 krenulo je mene letanje ne samo pokući i okokuće nego i po pogrešnim temama na forumu ... super znak ... opet sam živa !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 21.04.16 9:53

ovo moram i tu proslijediti ... ovakvu raskoš pameti šteta ne vidjeti ... jebate, mene je duboko duboko sram da ovakvi kod nas sjede na vodećim pozicijama i sramote nas sve skupa ... pa jebote, na šta smo spali ???

ilčiću sam se svojevremeno smijala dok je bio nitko i ništa jer čovjek ostane zabezeknut da netko tako glup ima hrabrosti javno pričati bilo šta al sad mi više nije smiješno ... čak mi ga je bilo i žao koliko se prosipao sa svojim glupostima .... a toliko pametnih ljudi poznajem kojima nedostaje samopouzdanja išta igdje javno reći al ovakvim budaletinama toga ne manjka ... oni se ponose svojim glupostima ... kod nas bi onaj film glup, gluplji imao poduži naziv ... zvao bise glup, gluplji, još gluplji i tako redom u nedogled ... nema granice

http://hr.n1info.com/a118852/Vijesti/Svjetonazor-Vesne-Pusic-nije-dobar-za-covjecanstvo.html

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 21.04.16 11:17

eto "pametnih" reformi ... a ja se ponadala da će smisliti nešto pametno ...

al računam, nisu mi priznali tri godine radnog staža iz slovenije, sad ću morati raditi dvije godine duže do mirovine.... ma divota ! pet godina života će mi otić u pizdu materinu ... tako su i mom ocu oduzeli 8 godina koje mu nisu priznali jer nisu sposobni sklopiti sporazum sa državom u kojoj ih je odradio ... ukratko, radit ćemo dok ne umremo Iz (za)raznih medija... - Page 13 1523192931  osim ako si nisi naštimao kakav braniteljski status i ptsp a i takve poznajem ...  Iz (za)raznih medija... - Page 13 1425538829

http://www.vecernji.hr/hrvatska/svi-rodeni-1961-i-kasnije-morat-ce-raditi-do-67-godina-1077952?utm_source=Facebook&utm_medium=Status&utm_content=1077952&utm_campaign=FB+page+statusi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 22.04.16 19:23

Ovi kreteni idu ostvariti šta su naumili, do kraja podjeliti narod i uvesti ih u sukob

50% vs 50%  Katastrofa

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 25.04.16 12:34

odgoj djece po mom guštu ... učiti ih biti spretni

pet stvari koje se preporučuju djeci

1. igrati se sa vatrom
2. koristiti džepni nož ili bilo koje oštro oruđe
3. bacanje koplja
4. demontiranje aparata
5. kršiti pravila o autorstvu u modernim medijima ... druga varijacija je pustiti djecu voziti automobil ( kad sam ja bila mala, stavljalo nas se na konje da osjetimo da imamo kontrolu nad nekom jačom situacijom od nas samih )

http://www.ted.com/talks/gever_tulley_on_5_dangerous_things_for_kids?utm_campaign=social&utm_medium=referral&utm_source=facebook.com&utm_content=talk&utm_term=education

super mi je slušati kako se nanovo otkriva topla voda u vezi odgoja djece ... nekada smo sami sve to radili a sada treba ići u posebnu školu gdje se djeca uče ponovo biti djeca Iz (za)raznih medija... - Page 13 1523192931 i korlevići imaju sličnu školu u istri - uče djecu kako se penjati po stablima jer im samima ne bi palo na pamet ... jebate, mi smo kao klinci bili ko majmuni ... nismo silazili sa stabala Iz (za)raznih medija... - Page 13 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 26.04.16 18:38

Svih 5 navedenih točki sam obilato prakticirao kao mali ali i kasnije. Iz (za)raznih medija... - Page 13 1523192931

 Stare vještine se više ne uče, neka dica ne znaju 1 vijak zavidati, na žalost.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 26.04.16 18:38

shatorashi se razilaze kud koji

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  antonac 27.04.16 16:26

aime tuge.... Iz (za)raznih medija... - Page 13 11484130

_________________
daite im da seru....Iz (za)raznih medija... - Page 13 29xutcyIz (za)raznih medija... - Page 13 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 27.04.16 19:02

Nema se više za janjetnu  Iz (za)raznih medija... - Page 13 5591816

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 27.04.16 20:02

Yehudi je napisao/la:Svih 5 navedenih točki sam obilato prakticirao kao mali ali i kasnije. Iz (za)raznih medija... - Page 13 1523192931

 Stare vještine se više ne uče, neka dica ne znaju 1 vijak zavidati, na žalost.

da djeca ne znaju zavidat vijak ... ne zna 80 % muškarca zavidat vijak ... nitko više ništa ne zna  !

vidiš da ni ovi šator nisu znali nazad sklopit nego zvali vojsku da im to napravi ... a skakat po krovovima, raznosit suncobrane, plinske boce i plesati slet po zagrebu, to znaju ....  i stolice po markovom trgu, rezat janjetinu i hapat jagode - to znaju ... i onda će opet za nekoliko godina glogoški cendrat da hoće da mu netko vrati dostojanstvo ... pa jebote, kako ih nije sram

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 28.04.16 8:59

ovakvih ljudi fali na ovom svijetu ... sjećam se dobro tog čovjeka ... toliko ispijenih kava na njegovoj terasi dok sam još radila u malinskoj ... Iz (za)raznih medija... - Page 13 309394051

i razgovora na putu do papirnice do koje se išlo preko njegove terase ... i sladoleda za prognaničku djecu ... lijepe uspomene u ovo doba kad se opet prebrajaju rvacka krvna zrnca od kojekakvih koji su isplazili ispod kamena i ne znaju šta je dobrota i lijepo ljudsko ponašanje ... ne znaju kako biti ljudi



http://otok-krk.org/krk/hrvatska/in-memoriam-alija-dobri-duh-malinskarskog-slasticarstva

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 30.04.16 9:24

Glista je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:Svih 5 navedenih točki sam obilato prakticirao kao mali ali i kasnije. Iz (za)raznih medija... - Page 13 1523192931

 Stare vještine se više ne uče, neka dica ne znaju 1 vijak zavidati, na žalost.

da djeca ne znaju zavidat vijak ... ne zna 80 % muškarca zavidat vijak ... nitko više ništa ne zna  !

vidiš da ni ovi šator nisu znali nazad sklopit nego zvali vojsku da im to napravi ... a skakat po krovovima, raznosit suncobrane, plinske boce i plesati slet po zagrebu, to znaju ....  i stolice po markovom trgu, rezat janjetinu i hapat jagode - to znaju ... i onda će opet za nekoliko godina glogoški cendrat da hoće da mu netko vrati dostojanstvo ... pa jebote, kako ih nije sram

 mamislim stvarno, šta ima vojska njima pomagati pakirati. Ma tko je to uopće dopustio, napisao dozvolu da se vojska uputi tamo,

po čijoj naredbi? Tako mogu onda pomagati kopati kanale privatnim osobama i sl.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 02.05.16 12:17

nisu znali kud bi s tim smrdljivim smećem, pa ga uvalili vukovarcima. al neće ni oni da to kod njih ostane...goni dalje, kažu Iz (za)raznih medija... - Page 13 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 02.05.16 12:22

Alhambra je napisao/la:nisu znali kud bi s tim smrdljivim smećem, pa ga uvalili vukovarcima. al neće ni oni da to kod njih ostane...goni dalje, kažu Iz (za)raznih medija... - Page 13 1523192931

riknula sam kad sam pročitala glogoškog kad je izjavio da je šator prerastao u instituciju ... jebote, seljobera i njegovog pogleda na institucije ... uprđen šator je institucija ... ne bih u njega ušla da mi plate Iz (za)raznih medija... - Page 13 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 02.05.16 12:24

Glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:nisu znali kud bi s tim smrdljivim smećem, pa ga uvalili vukovarcima. al neće ni oni da to kod njih ostane...goni dalje, kažu Iz (za)raznih medija... - Page 13 1523192931

riknula sam kad sam pročitala glogoškog kad je izjavio da je šator prerastao u instituciju ... jebote, seljobera i njegovog pogleda na institucije ... uprđen šator je institucija ... ne bih u njega ušla da mi plate Iz (za)raznih medija... - Page 13 1523192931

ma, zalit benzinom i vužgat...kakve ta, janjetinom zamašćena i lukom zasmrđena, rupčaga ima veze s Vukovarom?!
bagra nema srama nit će ga ikad imati.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 02.05.16 12:53

Glista je napisao/la:

riknula sam kad sam pročitala glogoškog kad je izjavio da je šator prerastao u instituciju ... jebote, seljobera i njegovog pogleda na institucije ... uprđen šator je institucija ... ne bih u njega ušla da mi plate Iz (za)raznih medija... - Page 13 1523192931

zasto ga ne odnesu pred neku crkvu? To je dobra ideja, popovi su ijonako stalno kod njih visili pa sam siguran da bi sator objerucke docekali... Iz (za)raznih medija... - Page 13 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 02.05.16 12:54

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:

riknula sam kad sam pročitala glogoškog kad je izjavio da je šator prerastao u instituciju ... jebote, seljobera i njegovog pogleda na institucije ... uprđen šator je institucija ... ne bih u njega ušla da mi plate Iz (za)raznih medija... - Page 13 1523192931

zasto ga ne odnesu pred neku crkvu? To je dobra ideja, popovi su ijonako stalno kod njih visili pa sam siguran da bi sator objerucke docekali... Iz (za)raznih medija... - Page 13 1523192931

mogli su u njemu i onog sakatog mrtvaca izlagat

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 02.05.16 12:58

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:

riknula sam kad sam pročitala glogoškog kad je izjavio da je šator prerastao u instituciju ... jebote, seljobera i njegovog pogleda na institucije ... uprđen šator je institucija ... ne bih u njega ušla da mi plate Iz (za)raznih medija... - Page 13 1523192931

zasto ga ne odnesu pred neku crkvu? To je dobra ideja, popovi su ijonako stalno kod njih visili pa sam siguran da bi sator objerucke docekali... Iz (za)raznih medija... - Page 13 1523192931

mogli su u njemu i onog sakatog mrtvaca izlagat

a da, o jadnom Bogdanu vise ni rijeci a par dana ga puni svi mediji. To ti je nesto ko izbjeglice, i dalje dolaze ali ceg nema na televiziji to ne postoji...Iz (za)raznih medija... - Page 13 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 02.05.16 13:04

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:

riknula sam kad sam pročitala glogoškog kad je izjavio da je šator prerastao u instituciju ... jebote, seljobera i njegovog pogleda na institucije ... uprđen šator je institucija ... ne bih u njega ušla da mi plate Iz (za)raznih medija... - Page 13 1523192931

zasto ga ne odnesu pred neku crkvu? To je dobra ideja, popovi su ijonako stalno kod njih visili pa sam siguran da bi sator objerucke docekali... Iz (za)raznih medija... - Page 13 1523192931

mogli su u njemu i onog sakatog mrtvaca izlagat

a da, o jadnom Bogdanu vise ni rijeci a par dana ga puni svi mediji. To ti je nesto ko izbjeglice, i dalje dolaze ali ceg nema na televiziji to ne postoji...Iz (za)raznih medija... - Page 13 684758713

kod nas bio dvodnevni online prijenos na državnoj TV, a u sloveniji sve prošlo bez medijske buke i cirkusa

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  antonac 02.05.16 13:28

slovenci su neviernici i primitivci.... Iz (za)raznih medija... - Page 13 11484130

_________________
daite im da seru....Iz (za)raznih medija... - Page 13 29xutcyIz (za)raznih medija... - Page 13 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 02.05.16 13:32

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:

riknula sam kad sam pročitala glogoškog kad je izjavio da je šator prerastao u instituciju ... jebote, seljobera i njegovog pogleda na institucije ... uprđen šator je institucija ... ne bih u njega ušla da mi plate Iz (za)raznih medija... - Page 13 1523192931

zasto ga ne odnesu pred neku crkvu? To je dobra ideja, popovi su ijonako stalno kod njih visili pa sam siguran da bi sator objerucke docekali... Iz (za)raznih medija... - Page 13 1523192931

mogli su u njemu i onog sakatog mrtvaca izlagat


 Svaka ti je ki u Njegoša................. Iz (za)raznih medija... - Page 13 1523192931

 Taman pomislije

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  antonac 02.05.16 13:33

nemai ni voice of council....ni litl council ni ikakav.....ne znam kako zive bez toga.....ko ni moia quasaka bez konturiranja i parfema brberi.... Iz (za)raznih medija... - Page 13 11484130

_________________
daite im da seru....Iz (za)raznih medija... - Page 13 29xutcyIz (za)raznih medija... - Page 13 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 02.05.16 13:33

Yehudi je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:

riknula sam kad sam pročitala glogoškog kad je izjavio da je šator prerastao u instituciju ... jebote, seljobera i njegovog pogleda na institucije ... uprđen šator je institucija ... ne bih u njega ušla da mi plate Iz (za)raznih medija... - Page 13 1523192931

zasto ga ne odnesu pred neku crkvu? To je dobra ideja, popovi su ijonako stalno kod njih visili pa sam siguran da bi sator objerucke docekali... Iz (za)raznih medija... - Page 13 1523192931

mogli su u njemu i onog sakatog mrtvaca izlagat


 Svaka ti je ki u Njegoša................. Iz (za)raznih medija... - Page 13 1523192931

 Taman pomislije

čitam ti misli Iz (za)raznih medija... - Page 13 3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 02.05.16 13:34

Alhambra je napisao/la:

kod nas bio dvodnevni online prijenos na državnoj TV, a u sloveniji sve prošlo bez medijske buke i cirkusa

jebiga, da se zvao Janez Bogdan bilo bi drukcije...Iz (za)raznih medija... - Page 13 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 02.05.16 13:36

Orepić radi svoj posao


Policija prijavila HDZ-ovog gradonačelnika Imotskog Antu Đuzela da je lažni vojni invalid

http://www.index.hr/vijesti/clanak/permalink/890707.aspx

Kako neslužbeno doznajemo, Đuzel je priložio 13 različitih dokumenata za priznavanje 20 posto invalidnosti kao posljedice ranjavanja na južnom bojištu.
Jedan je nalaz iz 1993. godine navodno napisan na tiskanici iz 1998. godine. Iz (za)raznih medija... - Page 13 1523192931

o pasihjebo, koliko takvih ima..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 13 / 42. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 42  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.