kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz (za)raznih medija...

Stranica 18 / 42. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 30 ... 42  Next

Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 18 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 20.05.16 19:11

Vel'ka Maca je napisao/la:
btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:

je, na blagajni ce ti guzica poprimiti kockastu formu, nema tamo komfora, sve stisnuto...

vjerujem da se workerice spase kad ih dopadne blagajna, brijem da điraju s kašeta voća I povrća, polica I ostalih poslova pa sve tako u krug... rekla mi je mala da se worka sve u 16 I da si slomit... Iz (za)raznih medija... - Page 18 27287599
nisi slomit samo fizički, nego i psikički, jer se svaka šuša istresa na njih... bjež dijete od plodina, nije to zate....drži se ti turizma i inozemaca, tu si dobra... Iz (za)raznih medija... - Page 18 684758713
a ti teta misliš da je to moj ODABIR?! Iz (za)raznih medija... - Page 18 3111943984
a ne, moj je Iz (za)raznih medija... - Page 18 3084372643
ne prdi i ne padaj u malodušnost... za koji klinac ti služi ona iskaznica mens-e? da mašeš njome na kultnima? deder uključi taj mozak, kopaj i traži dalje.... i ne izigravaj siroticu jer to nisi Iz (za)raznih medija... - Page 18 3791038771

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 18 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 20.05.16 20:20

btw je napisao/la: znaš ono, žućo ne pravi razliku Iz (za)raznih medija... - Page 18 3114667799

inače, stvarno mi je drago da ćeš konačno moći odahnuti zbog egzistencijalnih sranja, a raditi SAMO 8 sati dnevno... znam dobro što je biti privatnik, znam kroz koja sranja pri tom prolaziš boreći se s tromom birokracijom, bezobrazlukom i neradom u uredima javne uprave, a pogotovo mi je poznat onaj osjećaj nesigurnosti naplate onog što si pošteno odradio... prema tome, držim palčeve da prođeš, zaslužuješ taj posao... go bejbe go Iz (za)raznih medija... - Page 18 1722873399

zaboravila si ti da meni takve žuće oooodma lete za njemačku al ne onu u koju bi ti išla il ideš nago onu drugu u kojoj vlada životinjsko carstvo Iz (za)raznih medija... - Page 18 1523192931


za ovo drugo hvala Iz (za)raznih medija... - Page 18 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 18 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 22.05.16 16:49

Glista je napisao/la:
btw je napisao/la: znaš ono, žućo ne pravi razliku Iz (za)raznih medija... - Page 18 3114667799

inače, stvarno mi je drago da ćeš konačno moći odahnuti zbog egzistencijalnih sranja, a raditi SAMO 8 sati dnevno... znam dobro što je biti privatnik, znam kroz koja sranja pri tom prolaziš boreći se s tromom birokracijom, bezobrazlukom i neradom u uredima javne uprave, a pogotovo mi je poznat onaj osjećaj nesigurnosti naplate onog što si pošteno odradio... prema tome, držim palčeve da prođeš, zaslužuješ taj posao... go bejbe go Iz (za)raznih medija... - Page 18 1722873399

zaboravila si ti da meni takve žuće oooodma lete za njemačku al ne onu u koju bi ti išla il ideš nago onu drugu u kojoj vlada životinjsko carstvo Iz (za)raznih medija... - Page 18 1523192931


za ovo drugo hvala  Iz (za)raznih medija... - Page 18 684758713  
nisam zaboravila... Iz (za)raznih medija... - Page 18 684758713
ali u ovom primjeru bih zapravo ja bila taj žućo  Iz (za)raznih medija... - Page 18 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 18 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 23.05.16 20:15

Frishko - taze - eo - prije oko - 5 h i  86 min -


 Dunja Jankovic
5 hrs ·
Hvala svima na riječima podrške zadnja dva dana. Ja sam ful sretna da smo uzeli Markićki kormilo iz ruku! Kako se samo iznervirala. Upropastili smo njenih pomno planiranih 5 minuta, sigurno je potrošila mjesece svog života huškajući i manipuliraujući masama naivnih.
Ali ono zastrašujuće je ta gomila mladih veselih djevojaka u koloni, koje su pjevale iza bannera, marširajući same protiv sebe. Ispred njih redari polukriminalci s pjenom na ustima i očima u križ. Neka ekipa baca posvećenu sol na protuprosvjed, isprobano sredstvo za rastjerivanje vještica. Tamo negdje iza, vjerovatno kraj double decker busa sa razglasom, žene vladajućih. Dok me pandur odvodio neki stari bračni par mi viče da sam fašista, držeći se za ruke. Mislila sam da su me pomješali sa ovima iz kolone koja želi ograničiti ženska prava, međutim nisu, na mene su mislili.
Ovoj zemlji su se desili pobrkani lončići, ljudi vjeruju manipulatorima koji žele ograničavati ljudske slobode pod krinkom borbe za život, misle da je borba za ljudska prava fašizam, a da su ustaše domoljubi. 
Nemogu vjerovati da u 21 st na svakodnevnoj razini moram braniti vrijednosti koje sam do jučer uzimala zdravo za gotovo. Koliko teško stečenih ljudskih prava mora biti oduzeto prije nego će ljudi krenuti u njihovu obranu? Tek kada sranja dođu ispred njihovog kućnog praga, jer i solidarnost je jedna od vrijednosti koja je u Hrvatskoj davno izumrla. Ali onda je već prekasno.
Prošlo je vrijeme taktiziranja jer samo riječima je teško zaustaviti trendove u njihovom cvjetanju. Osobno, prva sljedeća stvar koju ću napraviti je da ću novce dobivene od Minstarstva Kulture iskoristiti u subverzivne i politički nekorektne svrhe, a pozivam i druge da učine isto. Nema smisla niti da ih vraćam niti da se pravim da se oko mene ništa ne dešava. Moja je dužnost da reagiram.


Iz (za)raznih medija... - Page 18 Safe_image.php?d=AQDB9MtV0lcMI4ew&w=303&h=394&url=https%3A%2F%2Fupload.wikimedia.org%2Fwikipedia%2Fcommons%2F8%2F8f%2F%25C2%25A1No_pasar%25C3%25A1n%21_Madrid


 ----------------------------R E S P E C T

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 18 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 24.05.16 18:18

u lijepoj našoj građevine ne spajaju vikend sa slijedećim četvrtkom i slijedećim vikendom... osim ako nisu saborski zastupnici


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 18 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 25.05.16 20:28

Jeli to prilog o onome Dilberu ?

Prije rata je radio u jednoj firmi pa je krao dječje doplatke ( osudjen i bio u zatvoru za to ),

u ratu bio šef logistike ( ligistika -majka, nabava i distribucija svega i svačega  Iz (za)raznih medija... - Page 18 1523192931 )

danas u Saboru , adezej kadar, prvi u crkvi a ne zna šta je -tjelovo- Iz (za)raznih medija... - Page 18 2733991369

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 18 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 25.05.16 20:31

Inače danas je rodjendan - Velikom vodji - Titu 

 takodjer i -malom vodji- Karamarku


 Jutarnji list provodi anketu - 
ANKETA Danas je rođendan Titu i Karamarku: Komu bi radije čestitali?



http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/anketa-danas-je-rodendan-titu-i-karamarku-komu-bi-radije-cestitali/4104693/



                                          ------------------------Iz (za)raznih medija... - Page 18 171927698

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 18 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 25.05.16 20:49

Epska bitka u zahodu: Golemi piton muškarca zgrabio za penis dok je sjedio na WC školjci


Iz (za)raznih medija... - Page 18 13227151_248206252215081_7103734945182154585_n


http://www.jutarnji.hr/viral/bizarre/epska-bitka-u-zahodu-golemi-piton-muskarca-zgrabio-za-penis-dok-je-sjedio-na-wc-skoljci/4105926/


Koja je ovo glišćurina  Iz (za)raznih medija... - Page 18 2733991369


.....................a jadan lik.........................biće piton od pišulinca pomislio da je crvić, mamac  Iz (za)raznih medija... - Page 18 386486285

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 18 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 26.05.16 6:47

Yehudi je napisao/la:Inače danas je rodjendan - Velikom vodji - Titu 

 takodjer i -malom vodji- Karamarku


 Jutarnji list provodi anketu - 
ANKETA Danas je rođendan Titu i Karamarku: Komu bi radije čestitali?



http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/anketa-danas-je-rodendan-titu-i-karamarku-komu-bi-radije-cestitali/4104693/



                                          ------------------------Iz (za)raznih medija... - Page 18 171927698
Tito:Mito
 80 : 20
Iz (za)raznih medija... - Page 18 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 18 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 29.05.16 15:36



TRANSKRIPT: "I kažem ja Tomi, ja sam naručio ćevape s lukom, a ovaj meni donijo zelenu salatu! Pa kako se ne'š ljutiti! Sigurno neki jugokomunističkosrbočetničkomasonskožidovskiitd tip drži ovu konobu! I kakvo je to ime "Seraton"? Jel se to nama oni rugaju? A da sam ja zaklo Rudonju i okrenijo ga ko devedece i neke... Jebo ja sve te Seratone! Ali ne damo mi našeg Tomu. Nećete ga vi držati za jaja Mostovci! Nisu to vaša jaja! To su HADEZEJOVA jaja! Samo ih mi možemo držati! Neka Bog čuva Tomu i njegova jaja! I mog Rudonju do na ljeto kad bude završio na ražnju! Bez jaja. Rudonja, a ne Tomo! Hoću reći, neću reći da Tomo nema jaja, ali ćemo mu ih otfikeriti prije pečenja! Rudonji, ne Tomi! I još, za kraj, precjedniče, jebavaj mater ovim kurbinim jugoitdkakovećide šta su ubili Hodora! On je bijo junak, a ne zločinac! I imo je jaja! Hvala, Bog i Hrvati, Tomo i Rudonja i Hodor!"

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 18 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 30.05.16 4:38

evo otkud Markičke i Ilčići i njihove priče o poćudnoj i nepoćudnoj literaturi .... bogtjebo, mi ćemo strmopiziditi u srednji vijek ako dozvolimo da nam ovakvi stručnjaci sudjeluju u kreiranju zakonodavstva i nedobog reformi školstva ... a narod neinformiran, podložan nekritičkom razmišljanju i prihvaćanju bilo koje budalaštine koju im serviraju autoriteti koje su prihvatili bezpogovorno ... pa jebote

lov na vještice je odavno započeo i zove se "Centar za informiranje o sektama i kultovima" i naravno, svi drugi su sekte a samo je jedna ispravna vjera i religija ... pogodite koja ...

http://www.cisk.hr/

ovo pismo je jako zanimljivo .... i welness centri su leglo sotone ... jebote, a mi mislili da će se zaustaviti na abortusima i nepoćudnoj literaturi ... nema ni masaža uz svijeće i lotuse  Iz (za)raznih medija... - Page 18 3114667799

http://www.cisk.hr/2015/07/otvoreno-pismo-ministru-varga/

zanimljivo je prolistati njihove web stranice i vidjeti te tone celofana u koje su upakirali svoja sranja i dušebrižništvo ... al budu li nam ovi kreirali zakone, nema više čitati šta se hoće ... a evo kako šire propagandu ... psihopata pobije ljude al nije to zato jer je prihopata nego zato jer je zaveden od kojekakvih kultova i sekti koje promoviraju i jogu i sotonizam bok uz bok  Iz (za)raznih medija... - Page 18 1523192931  ako vam dijete slučajno dođe kući sa knjigom Hiramov ključ, odmah mu tu knjigu uzeti, zatvoriti u sobu jer se tako postaje sotonist i ubica i monstrum .... a bio takva dobrica i prije toga plazio po crkvi i volijo ljude Iz (za)raznih medija... - Page 18 1523192931

http://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/dino-je-isao-u-crkvu-lovio-ribu-oprastao-dugove-a-onda-se-poceo-baviti-crnom-magijom.../4112421/

uopće ne čudi da takvima nije sjeo kurikulum kakav je sastavio Jokić sa svojim stručnim timom jerbo, šta imaš djecu učiti kritičkom razmišljanju, biti kreativnim i izlaziti iz zadanih okvira  ... pa zna se kako treba i u kojim okvirima razmišljati da ne izviri kakva sotona iz sive zone


zbogom pameti, al ako u srijedu ne izađe brdo ljudi na prosvjede za nastavak reforme i podrška Jokiću, ako dozvolimo da nam ultradesnica krene krojiti zakone, sami smo krivi što smo dozvolili strmopižđenje u srednji vijek ... a prije nekoliko godina smo se čudili kikijima i dijama i mislili da se radi o pojedincima kojima je mozak ispran i koji bi misionarili po kućama milom ili silom, kad ono - zaraza u pitanju ...

samo jedno znam, blizu moje djece takvi neće nikada ... ako oni počnu uvoditi bilo šta po školama po svojim zamislima, ide plan B po mom potpisu - vi tu čekajte i trpite srednji  vijek a ja ću sa djecom odjebat na neki dio planete gdje su takvi pod kontrolom i lijekovima  Iz (za)raznih medija... - Page 18 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 18 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 30.05.16 9:57

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:

TRANSKRIPT: "I kažem ja Tomi, ja sam naručio ćevape s lukom, a ovaj meni donijo zelenu salatu! Pa kako se ne'š ljutiti! Sigurno neki jugokomunističkosrbočetničkomasonskožidovskiitd tip drži ovu konobu! I kakvo je to ime "Seraton"? Jel se to nama oni rugaju? A da sam ja zaklo Rudonju i okrenijo ga ko devedece i neke... Jebo ja sve te Seratone! Ali ne damo mi našeg Tomu. Nećete ga vi držati za jaja Mostovci! Nisu to vaša jaja! To su HADEZEJOVA jaja! Samo ih mi možemo držati! Neka Bog čuva Tomu i njegova jaja! I mog Rudonju do na ljeto kad bude završio na ražnju! Bez jaja. Rudonja, a ne Tomo! Hoću reći, neću reći da Tomo nema jaja, ali ćemo mu ih otfikeriti prije pečenja! Rudonji, ne Tomi! I još, za kraj, precjedniče, jebavaj mater ovim kurbinim jugoitdkakovećide šta su ubili Hodora! On je bijo junak, a ne zločinac! I imo je jaja! Hvala, Bog i Hrvati, Tomo i Rudonja i Hodor!"
odi u smokve Iz (za)raznih medija... - Page 18 3111943984 ...
triput sam preslušavala video... meščini da nije rudonja, nego crnogorac koji žuri u samicu na dedinje... gazeći duboki snijeg on pjeva o velikim rvatskim kraljevima koji ponosno izginuše a ne predaše se... kao ovi danas u saboru... Iz (za)raznih medija... - Page 18 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 18 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 30.05.16 10:04

Glista je napisao/la:evo otkud Markičke i Ilčići i njihove priče o poćudnoj i nepoćudnoj literaturi .... bogtjebo, mi ćemo strmopiziditi u srednji vijek ako dozvolimo da nam ovakvi stručnjaci sudjeluju u kreiranju zakonodavstva i nedobog reformi školstva ... a narod neinformiran, podložan nekritičkom razmišljanju i prihvaćanju bilo koje budalaštine koju im serviraju autoriteti koje su prihvatili bezpogovorno ... pa jebote

lov na vještice je odavno započeo i zove se "Centar za informiranje o sektama i kultovima" i naravno, svi drugi su sekte a samo je jedna ispravna vjera i religija ... pogodite koja ...

http://www.cisk.hr/

ovo pismo je jako zanimljivo .... i welness centri su leglo sotone ... jebote, a mi mislili da će se zaustaviti na abortusima i nepoćudnoj literaturi ... nema ni masaža uz svijeće i lotuse  Iz (za)raznih medija... - Page 18 3114667799

http://www.cisk.hr/2015/07/otvoreno-pismo-ministru-varga/

zanimljivo je prolistati njihove web stranice i vidjeti te tone celofana u koje su upakirali svoja sranja i dušebrižništvo ... al budu li nam ovi kreirali zakone, nema više čitati šta se hoće ... a evo kako šire propagandu ... psihopata pobije ljude al nije to zato jer je prihopata nego zato jer je zaveden od kojekakvih kultova i sekti koje promoviraju i jogu i sotonizam bok uz bok  Iz (za)raznih medija... - Page 18 1523192931  ako vam dijete slučajno dođe kući sa knjigom Hiramov ključ, odmah mu tu knjigu uzeti, zatvoriti u sobu jer se tako postaje sotonist i ubica i monstrum .... a bio takva dobrica i prije toga plazio po crkvi i volijo ljude  Iz (za)raznih medija... - Page 18 1523192931

http://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/dino-je-isao-u-crkvu-lovio-ribu-oprastao-dugove-a-onda-se-poceo-baviti-crnom-magijom.../4112421/

uopće ne čudi da takvima nije sjeo kurikulum kakav je sastavio Jokić sa svojim stručnim timom jerbo, šta imaš djecu učiti kritičkom razmišljanju, biti kreativnim i izlaziti iz zadanih okvira  ... pa zna se kako treba i u kojim okvirima razmišljati da ne izviri kakva sotona iz sive zone


zbogom pameti, al ako u srijedu ne izađe brdo ljudi na prosvjede za nastavak reforme i podrška Jokiću, ako dozvolimo da nam ultradesnica krene krojiti zakone, sami smo krivi što smo dozvolili strmopižđenje u srednji vijek ... a prije nekoliko godina smo se čudili kikijima i dijama i mislili da se radi o pojedincima kojima je mozak ispran i koji bi misionarili po kućama milom ili silom, kad ono - zaraza u pitanju ...

samo jedno znam, blizu moje djece takvi neće nikada ... ako oni počnu uvoditi bilo šta po školama po svojim zamislima, ide plan B po mom potpisu - vi tu čekajte i trpite srednji  vijek a ja ću sa djecom odjebat na neki dio planete gdje su takvi pod kontrolom i lijekovima  Iz (za)raznih medija... - Page 18 1425538829
mda... nećemo više liječiti narkomane nego ćemo zvati egzorciste... Bože mili, ne mogu vjerovati što se događa...  Iz (za)raznih medija... - Page 18 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 18 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 30.05.16 15:09

 kurikulum kakav je sastavio Jokić 


---------------------------------------------------------


 ja ga nisam čitao, jeli netko od vas tu ? zna li netko od vas po čemu je bolji?


Mislim da sam čuo  kritike kako je izbacio neke stare pisce....Juditu itd

 Premalo mi je poznato.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 18 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 01.06.16 8:27

Dakle -0- bodova, mogao sam i misliti.

Nitko nema pojma o čemu se radi ali znaju čvrsto odabrati strane.....bravo.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 18 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 01.06.16 8:45


Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 18 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 01.06.16 8:51

Yehudi je napisao/la:Dakle -0- bodova, mogao sam i misliti.

Nitko nema pojma o čemu se radi ali znaju čvrsto odabrati strane.....bravo.

ne stignemo a i nemamo volje o tome po forumu na kojem pišu tri čovjeka ... al da se stvari pokreću, bomeeee .... zadovoljna za sada a vidjet ću kako ću biti nakon 18:00

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 18 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 01.06.16 10:35

Izaći ćemo u 17:00 prošetati malo, slikivati  Iz (za)raznih medija... - Page 18 171927698

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 18 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 01.06.16 12:11

Glista je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:Dakle -0- bodova, mogao sam i misliti.

Nitko nema pojma o čemu se radi ali znaju čvrsto odabrati strane.....bravo.

ne stignemo a i nemamo volje o tome po forumu na kojem pišu tri čovjeka ...  al da se stvari pokreću, bomeeee .... zadovoljna za sada a vidjet ću kako ću biti nakon 18:00

suti, jucer su bila dva posta a danas ih ima vec pet... Iz (za)raznih medija... - Page 18 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 18 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 01.06.16 13:50

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:Dakle -0- bodova, mogao sam i misliti.

Nitko nema pojma o čemu se radi ali znaju čvrsto odabrati strane.....bravo.

ne stignemo a i nemamo volje o tome po forumu na kojem pišu tri čovjeka ...  al da se stvari pokreću, bomeeee .... zadovoljna za sada a vidjet ću kako ću biti nakon 18:00

suti, jucer su bila dva posta a danas ih ima vec pet... Iz (za)raznih medija... - Page 18 1523192931

ja o zbivanjima van forum ... za forum me živo zabole ... kliknem i kucnem post dva ako mi se da, ako ne zatvorim ... nemoj slučajno danas navečer ići do Konta ... tamo će ti biti sigurno bar nekolicina forumaša a to je više nego ovdje a ti ne voliš gužve Iz (za)raznih medija... - Page 18 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 18 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Lena 01.06.16 14:38

nas troje ide na podršku kurikulumu....maloj su stavili predstavu u školi u 6:30....a sudjeluje i veselila se predstavi,pa je neću na sliu vuć na drugo mjesto...mali ide sa nama.....neka se uči demokraciji.... Iz (za)raznih medija... - Page 18 1523192931
a predstava baš pala u zgodno vrijeme...hmmm....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 18 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Lena 01.06.16 14:46

javim kako je bilo...impresie.... Iz (za)raznih medija... - Page 18 727654710
odo odanut nakon rada i ručka...
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 18 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 01.06.16 18:58

Iz (za)raznih medija... - Page 18 20160601154922_MG_1240

  Ovo je iz ZG 

ali i u zadru je bilo masa ljudi

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 18 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Lena 01.06.16 19:10

u splitu uz žestoki pljusak oko 300 ljudi.....bem ti split i njegov "đišpet"....nestao je negdje.....
ali išli smo.....

respekt zagrebu i ostalima Iz (za)raznih medija... - Page 18 1619348112))
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 18 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 01.06.16 22:49

u ZD sigurno 2-3 000 ljudi a ovi na vijestima rekli oko 200-300

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 18 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 18 / 42. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 30 ... 42  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.