kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dugo toplo ljeto/sezona kiselih krastavaca na forumu

Go down

Dugo toplo ljeto/sezona kiselih krastavaca na forumu Empty Dugo toplo ljeto/sezona kiselih krastavaca na forumu

Postaj  Gost 25.06.16 18:35

... počelo je... forum je već prazan, ali sad kad je nakon gliste i pipi bacio koplje u koprive, sezona kiselih krastavaca je započela ranije nego obično...

kod mene kao i prošle godine... čeka me dubrovnik, a poslije.... vidjet ćemo... ma gdje bila bit ću dobro   Dugo toplo ljeto/sezona kiselih krastavaca na forumu 684758713

a svima vama želim odlično, vruće, seksi ljeto, prekrasan odmor na moru, u planinama, u gradu, na selu, zaapravo tamo gdje bi ga rado proveli... ispunite si kakvu davnu željicu, napravite neku ludost koja nikako ne pristaje vašim godinama ili statusu, upoznajte nekog vrijednog vašeg truda, družite se s onima koji su vam srcu mili i s kojima vam je život nekako ljepši, plešite cijelu noć, hodajte bosi po kiši, gledajte u pun mjesec, dozvolite si malo sanjarenja, zastanite na mjestima na kojima se dobro osjećate, otputujte tamo gdje nikad niste bili, učinite nekog sretnim, odmorite se, naspavajte, proljepšajte, pomladite.... 


na jesen se valjda oopet "vidimo"... by Dugo toplo ljeto/sezona kiselih krastavaca na forumu 4024472575

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dugo toplo ljeto/sezona kiselih krastavaca na forumu Empty Re: Dugo toplo ljeto/sezona kiselih krastavaca na forumu

Postaj  Lena 26.06.16 16:23

znači jug....ajde neka....
ma sigurna sam da ćeš se snaći jer si žilava vrsta....nadam se da ćeš se imati vremena i iskupati i sve to šta ide uz ljeto....
javi se koji put....nije kultnix daleko  Dugo toplo ljeto/sezona kiselih krastavaca na forumu 11484130 Dugo toplo ljeto/sezona kiselih krastavaca na forumu 727654710
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Dugo toplo ljeto/sezona kiselih krastavaca na forumu Empty Re: Dugo toplo ljeto/sezona kiselih krastavaca na forumu

Postaj  Lena 26.06.16 16:24

a vidi slažu nam se avatari..... Dugo toplo ljeto/sezona kiselih krastavaca na forumu 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Dugo toplo ljeto/sezona kiselih krastavaca na forumu Empty Re: Dugo toplo ljeto/sezona kiselih krastavaca na forumu

Postaj  Gost 27.06.16 8:11

puf-pant... letooooo... vrućo je... vrijeme klimatiziranih prostora počelo. ne gibam se po suncu.

šta nam je pizdek skroz odustao il ubija godišnji?

lenočka - kakav ti je feeling oko ponovnog traženja posla?
ja sam prestravljena jer sam ne tako davno tražila i to prilično bezuspješno...

cige - bitvice - lepo se provedi i javljaj se Dugo toplo ljeto/sezona kiselih krastavaca na forumu 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dugo toplo ljeto/sezona kiselih krastavaca na forumu Empty Re: Dugo toplo ljeto/sezona kiselih krastavaca na forumu

Postaj  Lena 02.07.16 6:58

Vel'ka Maca je napisao/la:puf-pant... letooooo... vrućo je... vrijeme klimatiziranih prostora počelo. ne gibam se po suncu.

šta nam je pizdek skroz odustao il ubija godišnji?

lenočka - kakav ti je feeling oko ponovnog traženja posla?
ja sam prestravljena jer sam ne tako davno tražila i to prilično bezuspješno...

cige - bitvice - lepo se provedi i javljaj se Dugo toplo ljeto/sezona kiselih krastavaca na forumu 684758713

oj....ma još ja ne tražim ozbiljno posao.....više se kao raspitujem šta bi moooožda moglo bit.....
opcija nema puno...zapravo ima ih jako malo....ako i budu opcije.....

a filing mi je usran eto kakav....nemam pojma šta me čeka....
ovdje kako znam da nema ostajanja jedva čekam da završi,a hoću li uspjet nać ok posao ne znam....
neizvjesnost.....
kako je ljeto neće mi bit bed ne naći nešto baš odmah,ali ako se to produži znam da ću bit deprimirata nakon nekog vremena....
imam još mjesec dana i još sitno do kraja....

a dan po dan....šta da ti kažem....
kad bi mi upalila jedna opcijabilo bi super!
ali ne vjerujem nikome i u ništa dok se i ne dogodi...

kod tebe?
jel imaš vće nešto na šta računaš ili...?

sinoć sam bila malo po splitu sa prijom....puuuuno je turista...grad je beš živ.....
na svakom koraku se nešto jede....i pije  Dugo toplo ljeto/sezona kiselih krastavaca na forumu 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Dugo toplo ljeto/sezona kiselih krastavaca na forumu Empty Re: Dugo toplo ljeto/sezona kiselih krastavaca na forumu

Postaj  taja 05.07.16 11:41

btw je napisao/la:... počelo je... forum je već prazan, ali sad kad je nakon gliste i pipi bacio koplje u koprive, sezona kiselih krastavaca je započela ranije nego obično...

kod mene kao i prošle godine... čeka me dubrovnik, a poslije.... vidjet ćemo... ma gdje bila bit ću dobro   Dugo toplo ljeto/sezona kiselih krastavaca na forumu 684758713

a svima vama želim odlično, vruće, seksi ljeto, prekrasan odmor na moru, u planinama, u gradu, na selu, zaapravo tamo gdje bi ga rado proveli... ispunite si kakvu davnu željicu, napravite neku ludost koja nikako ne pristaje vašim godinama ili statusu, upoznajte nekog vrijednog vašeg truda, družite se s onima koji su vam srcu mili i s kojima vam je život nekako ljepši, plešite cijelu noć, hodajte bosi po kiši, gledajte u pun mjesec, dozvolite si malo sanjarenja, zastanite na mjestima na kojima se dobro osjećate, otputujte tamo gdje nikad niste bili, učinite nekog sretnim, odmorite se, naspavajte, proljepšajte, pomladite.... 


na jesen se valjda oopet "vidimo"... by Dugo toplo ljeto/sezona kiselih krastavaca na forumu 4024472575
Ako doplivaš do moga kraja, obavezno se javi

Sretni kiseli krastavci
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Dugo toplo ljeto/sezona kiselih krastavaca na forumu Empty Re: Dugo toplo ljeto/sezona kiselih krastavaca na forumu

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.