kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ljeto je... a godišnji?

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

Go down

ljeto je... a godišnji? Empty ljeto je... a godišnji?

Postaj  Gost 21.06.13 21:22

di, kada, s kim, kako?

pasivni uz puno hladovine, sunca vode i otklopa misli?...
aktivni s puno adrenalina i promjena?

more, jezero, rijeka, planine, selo, grad?
kratak, višekratan, jedan produžen?

imate li viziju nekog odmora kojeg niste iživjeli zbog nedostatka vremena, novaca ili osobe s kojom bi si ostvarili želju?

planirala sam ove godine početkom lipnja otići u provansu (moja neispunjena želja), uvaliti se u neko polje lavande i prespavati tamo u vreći za spavanje...a onda zamijeniti njivu ljeto je... a godišnji? 1523192931...  naravno, dogodilo se poznato prokletstvo da kad imaš vremena nemaš novaca i obrnuto, kad imaš novaca da si ispuniš želju, onda nemaš vremena ljeto je... a godišnji? 1658420748

di ćete ove godine... za otsutnog popa znam da će standardno na bol (kad se završe školski praznici ljeto je... a godišnji? 1523192931), pipi će lunjati po brdima, orion će tražiti hladovinu negdje oko crikvenice, krešo će u peroj u ruke nekoj kršnoj crnogorki, taja će opet ostati bez zasluženog godišnjeg, tonac i lena bi mogli za promjenu na korčulu ljeto je... a godišnji? 11484130... a ostali?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ljeto je... a godišnji? Empty Re: ljeto je... a godišnji?

Postaj  Gost 21.06.13 21:30

jedno su želje a drugo ne samo mogućnosti nego trenutak nadahnuća i volja za avanturizmom... negdje sam već napisala da mi je želja provest bar dva tjedna volontiranja s djecom ili u eko centru na cresu ili u visokom na piramidama... vidjet ćemo ... naravno, osim toga trebat će mi sigurno i koji tjedan da sama provedem negdje daleko daleko od ljudi samo da ponovo napunim baterije ... al to mogu tu i tamo vikendom

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ljeto je... a godišnji? Empty Re: ljeto je... a godišnji?

Postaj  Gost 21.06.13 21:31

evo jedne prigodne njive za privremeni boravak ljeto je... a godišnji? 11484130
ljeto je... a godišnji? 0023ae9885da0c6de5015a

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ljeto je... a godišnji? Empty Re: ljeto je... a godišnji?

Postaj  Gost 21.06.13 21:32

Btw je napisao/la:evo jedne prigodne njive za privremeni boravak ljeto je... a godišnji? 11484130
ljeto je... a godišnji? 0023ae9885da0c6de5015a

ovo ti lijepo izgleda na slici... al sumnjam da bi ti tu zalegla... lavanda u cvatu je prepuna pčela i bubmara :)ispod lavande ima i zmija ljeto je... a godišnji? 11484130 jedino cvijeće koje ja berem u rukavicama

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ljeto je... a godišnji? Empty Re: ljeto je... a godišnji?

Postaj  Gost 21.06.13 21:34

kišna glista je napisao/la:jedno su želje a drugo ne samo mogućnosti nego trenutak nadahnuća i volja za avanturizmom... negdje sam već napisala da mi je želja provest bar dva tjedna volontiranja  s djecom ili u eko centru na cresu ili u visokom na piramidama... vidjet ćemo ... naravno, osim toga trebat će mi sigurno i koji tjedan da sama provedem negdje daleko daleko od ljudi samo da ponovo napunim baterije ... al to mogu tu i tamo vikendom
onako usput, samostani su dušu dali za puniti baterije? ljeto je... a godišnji? 1523192931

ja bih izabrala eko centar cres... 
bosanske piramide su možda uklete... ljeto je... a godišnji? 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ljeto je... a godišnji? Empty Re: ljeto je... a godišnji?

Postaj  Gost 21.06.13 21:36

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:evo jedne prigodne njive za privremeni boravak ljeto je... a godišnji? 11484130

ovo ti lijepo izgleda na slici... al sumnjam da bi ti tu zalegla... lavanda u cvatu je prepuna pčela i bubmara :)ispod lavande ima i zmija ljeto je... a godišnji? 11484130jedino cvijeće koje ja berem u rukavicama
znači li to da se i ti bojiš zmija? ljeto je... a godišnji? 439160543

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ljeto je... a godišnji? Empty Re: ljeto je... a godišnji?

Postaj  Gost 21.06.13 21:40

hotel, privatni smještaj, kamp, drugo...?
kad bi imali vrijeme, novac, društvo, kakav bi bio vaš idealan GO?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ljeto je... a godišnji? Empty Re: ljeto je... a godišnji?

Postaj  Gost 21.06.13 21:40

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:evo jedne prigodne njive za privremeni boravak ljeto je... a godišnji? 11484130

ovo ti lijepo izgleda na slici... al sumnjam da bi ti tu zalegla... lavanda u cvatu je prepuna pčela i bubmara :)ispod lavande ima i zmija ljeto je... a godišnji? 11484130jedino cvijeće koje ja berem u rukavicama
znači li to da se i ti bojiš zmija? ljeto je... a godišnji? 439160543

pa nemam baš takve rukavice koje bi me zaštitile od zmijskog ugriza... al baš da mi se ne da gledati hoću kakvu pčelicu stisnut dok lovim struk lavande ... meni je lavanda predivna kad se nakupe na njoj leptirovi al između uvijek zuje i pčele... teško bi ti odmorila pored tog zvuka osim ako si ne natrpaš i provansalski sir u uši

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ljeto je... a godišnji? Empty Re: ljeto je... a godišnji?

Postaj  Gost 21.06.13 21:42

kišna glista je napisao/la:
pa nemam baš takve rukavice koje bi me zaštitile od zmijskog ugriza... al baš da mi se ne da gledati hoću kakvu pčelicu stisnut dok lovim struk lavande ... meni je lavanda predivna kad se nakupe na njoj leptirovi al između uvijek zuje i pčele... teško bi ti odmorila pored tog zvuka osim ako si ne natrpaš i provansalski sir u uši
pa nema ih noću... mislila sam na noć, ne na dnevno spavanje ljeto je... a godišnji? 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ljeto je... a godišnji? Empty Re: ljeto je... a godišnji?

Postaj  Gost 21.06.13 21:47

Btw je napisao/la:hotel, privatni smještaj, kamp, drugo...?
kad bi imali vrijeme, novac, društvo, kakav bi bio vaš idealan GO?

kad sam bil klinac kampirali smo... brako "prikolica"... i bilo je fenomenalno
probal prije par godina...šator...dvoje dece... ne bu išlo...ljeto je... a godišnji? 3111943984

vremena se bu još i našlo, al noFcih, to bu malo teže

društvo? može... al svak da ima svoj komad krova nad glavom...nejde mi na odmoru ona: gdje čeljad nije bijesna, ni kuća nije tijesna... probal... fala ne bi više... ljeto je... a godišnji? 11484130

idealno bi bilo negdje na nekakvom rubu planina i mora...da je blizu jedno i drugo... stacionar na "hladnom", a more po želji...nekakaF breg da se može po njem hodat...

mozak na off...priroda na on...mirisi...boje...zvuci

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ljeto je... a godišnji? Empty Re: ljeto je... a godišnji?

Postaj  Gost 21.06.13 21:49

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pa nemam baš takve rukavice koje bi me zaštitile od zmijskog ugriza... al baš da mi se ne da gledati hoću kakvu pčelicu stisnut dok lovim struk lavande ... meni je lavanda predivna kad se nakupe na njoj leptirovi al između uvijek zuje i pčele... teško bi ti odmorila pored tog zvuka osim ako si ne natrpaš i provansalski sir u uši
pa nema ih noću... mislila sam na noć, ne na dnevno spavanje ljeto je... a godišnji? 11484130

jemaš praf... ajd, želim ti da ti se ostvari želja... budeš javila kako je bilo

ja sam jednom tako spavala po voćnjacima i vinogradima u dolini trente isto tako u vreći za spavanje... predivno, osim što sam uvijek našla neko mjesto usred doline jer sam se bojala odrona... cijelu noć slušaš kako se kamenje kotrlja a ujutro otvoriš oči a ispred nosa mi oni mali poljski miševi šetali

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ljeto je... a godišnji? Empty Re: ljeto je... a godišnji?

Postaj  Gost 21.06.13 21:50

koliko dana možete izdržati na jednom mjestu?
jeste li pobornik provjerenih staza pa svake godine dolazite u isto mjesto ili mijenjate odrednice?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ljeto je... a godišnji? Empty Re: ljeto je... a godišnji?

Postaj  Gost 21.06.13 21:52

Btw je napisao/la:koliko dana možete izdržati na jednom mjestu?
jeste li pobornik provjerenih staza pa svake godine dolazite u isto mjesto ili mijenjate odrednice?

volim se stacionirat, a onda nakon par dana lutanje...

dok smo imali hižu na lošinju bil sam pobornik...sad više nisam...ljeto je... a godišnji? 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ljeto je... a godišnji? Empty Re: ljeto je... a godišnji?

Postaj  Gost 21.06.13 21:56

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pa nemam baš takve rukavice koje bi me zaštitile od zmijskog ugriza... al baš da mi se ne da gledati hoću kakvu pčelicu stisnut dok lovim struk lavande ... meni je lavanda predivna kad se nakupe na njoj leptirovi al između uvijek zuje i pčele... teško bi ti odmorila pored tog zvuka osim ako si ne natrpaš i provansalski sir u uši
pa nema ih noću... mislila sam na noć, ne na dnevno spavanje ljeto je... a godišnji? 11484130

jemaš praf... ajd, želim ti da ti se ostvari želja... budeš javila kako je bilo

ja sam jednom tako spavala po voćnjacima i vinogradima u dolini trente isto tako u vreći za spavanje... predivno, osim što sam uvijek našla neko mjesto usred doline jer sam se bojala odrona... cijelu noć slušaš kako se kamenje kotrlja a ujutro otvoriš oči a ispred nosa mi oni mali poljski miševi šetali
niš od toga ove godine... za sada ostaje neostvarena želja... ljeto je... a godišnji? 2329918616

ove godine se godišnji cjepka na teme po par dana-> tu i tamo...ja ću u srpnju s prijateljicom na rafting u kanjon tare, par dana kod djece, vikend u dalmaciji....a onda u kolovozu s kekcom, a kud nego u brda ljeto je... a godišnji? 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ljeto je... a godišnji? Empty Re: ljeto je... a godišnji?

Postaj  Gost 21.06.13 21:59

leon je napisao/la:
Btw je napisao/la:koliko dana možete izdržati na jednom mjestu?
jeste li pobornik provjerenih staza pa svake godine dolazite u isto mjesto ili mijenjate odrednice?

volim se stacionirat, a onda nakon par dana lutanje...

dok smo imali hižu na lošinju bil sam pobornik...sad više nisam...ljeto je... a godišnji? 3111943984
aha... tebi treba tabor iz kojeg praviš pohode na okolicu ljeto je... a godišnji? 3111943984
ma i ti dolasci na isto mjesto imaju svoje prednosti... upoznaš domaćine, možeš doći i sam a nikad nećeš biti sam.... tako smo godinama išli u Pulu...sad sam za promjene, par dana i basta... ljeto je... a godišnji? 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ljeto je... a godišnji? Empty Re: ljeto je... a godišnji?

Postaj  Gost 21.06.13 22:01

već 12 godina nemam pojma šta je to godišnji tako da će meni u svakom slučaju ove godine biti zanimljivo, mrdala se il bila stacionirana... samo da ne moram o poslu misliti ...naravno da bih radije mrdala i to negdje izvan dosega uobičajenih turističkih destinacija... ne mogu zamisliti da godišnji provedem ko turista među turistima

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ljeto je... a godišnji? Empty Re: ljeto je... a godišnji?

Postaj  Gost 21.06.13 22:03

kišna glista je napisao/la:već 12 godina nemam pojma šta je to godišnji tako da će meni u svakom slučaju ove godine biti zanimljivo, mrdala se il bila stacionirana... samo da ne moram o poslu misliti ...naravno da bih radije mrdala i to negdje izvan dosega uobičajenih turističkih destinacija... ne mogu zamisliti da godišnji provedem ko turista među turistima
ljeto je... a godišnji? 1523192931 ajme sad se sjetih "nas" dok su klinci bili mali...pod punom ratnom opremom ranom zorom na plažu, zauzimanje pozicije i prženje na suncu do opeklina trećeg stupnja... ljeto je... a godišnji? 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ljeto je... a godišnji? Empty Re: ljeto je... a godišnji?

Postaj  antonac 21.06.13 22:25

Btw je napisao/la:... tonac i lena bi mogli za promjenu na korčulu ljeto je... a godišnji? 11484130... a ostali?
 
tonac i lena ce malo za promienu u - komizu.....ljeto je... a godišnji? 11484130

_________________
daite im da seru....ljeto je... a godišnji? 29xutcyljeto je... a godišnji? 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

ljeto je... a godišnji? Empty Re: ljeto je... a godišnji?

Postaj  Gost 21.06.13 22:25

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:već 12 godina nemam pojma šta je to godišnji tako da će meni u svakom slučaju ove godine biti zanimljivo, mrdala se il bila stacionirana... samo da ne moram o poslu misliti ...naravno da bih radije mrdala i to negdje izvan dosega uobičajenih turističkih destinacija... ne mogu zamisliti da godišnji provedem ko turista među turistima
ljeto je... a godišnji? 1523192931 ajme sad se sjetih "nas" dok su klinci bili mali...pod punom ratnom opremom ranom zorom na plažu, zauzimanje pozicije i prženje na suncu do opeklina trećeg stupnja... ljeto je... a godišnji? 1425538829

uf... svake godine gledam takve i pitam se u čemu je užitak ... al da ti bude lakše, i ja sam tako dok su mi djeca bila mala jer jednostavno nemaš puno izbora ... samo ipak biraš vrijeme kad nije neka špica na plaži, il rano jutro il kasno veče i ne ostaneš dugo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ljeto je... a godišnji? Empty Re: ljeto je... a godišnji?

Postaj  antonac 21.06.13 22:31

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:već 12 godina nemam pojma šta je to godišnji tako da će meni u svakom slučaju ove godine biti zanimljivo, mrdala se il bila stacionirana... samo da ne moram o poslu misliti ...naravno da bih radije mrdala i to negdje izvan dosega uobičajenih turističkih destinacija... ne mogu zamisliti da godišnji provedem ko turista među turistima
ljeto je... a godišnji? 1523192931 ajme sad se sjetih "nas" dok su klinci bili mali...pod punom ratnom opremom ranom zorom na plažu, zauzimanje pozicije i prženje na suncu do opeklina trećeg stupnja... ljeto je... a godišnji? 1425538829

uf... svake godine gledam takve i pitam se u čemu je užitak ... al da ti bude lakše, i ja sam tako dok su mi djeca bila mala jer jednostavno nemaš puno izbora ... samo ipak biraš vrijeme kad nije neka špica na plaži, il rano jutro il kasno veče i ne ostaneš dugo
 
ovo je slika iz dvora....ljeto je... a godišnji? 11484130
ljeto je... a godišnji? 339uee1

_________________
daite im da seru....ljeto je... a godišnji? 29xutcyljeto je... a godišnji? 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

ljeto je... a godišnji? Empty Re: ljeto je... a godišnji?

Postaj  Gost 22.06.13 1:11

antonac je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:već 12 godina nemam pojma šta je to godišnji tako da će meni u svakom slučaju ove godine biti zanimljivo, mrdala se il bila stacionirana... samo da ne moram o poslu misliti ...naravno da bih radije mrdala i to negdje izvan dosega uobičajenih turističkih destinacija... ne mogu zamisliti da godišnji provedem ko turista među turistima
ljeto je... a godišnji? 1523192931 ajme sad se sjetih "nas" dok su klinci bili mali...pod punom ratnom opremom ranom zorom na plažu, zauzimanje pozicije i prženje na suncu do opeklina trećeg stupnja... ljeto je... a godišnji? 1425538829

uf... svake godine gledam takve i pitam se u čemu je užitak ... al da ti bude lakše, i ja sam tako dok su mi djeca bila mala jer jednostavno nemaš puno izbora ... samo ipak biraš vrijeme kad nije neka špica na plaži, il rano jutro il kasno veče i ne ostaneš dugo
 
ovo je slika iz dvora....ljeto je... a godišnji? 11484130
ljeto je... a godišnji? 339uee1

nije tebi loše... vidim da si posjeko bodlje na juki da djecu ne bode ...dobar otac ljeto je... a godišnji? 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ljeto je... a godišnji? Empty Re: ljeto je... a godišnji?

Postaj  taja 22.06.13 10:52

I da si mogu priuštiti godišnji usred ljeta to bi opet bilo more. Ali negdje na Fijiju ili Karibima ljeto je... a godišnji? 11484130
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

ljeto je... a godišnji? Empty Re: ljeto je... a godišnji?

Postaj  Gost 22.06.13 11:15

antonac je napisao/la:
Btw je napisao/la:... tonac i lena bi mogli za promjenu na korčulu ljeto je... a godišnji? 11484130... a ostali?
 
tonac i lena ce malo za promienu u - komizu.....ljeto je... a godišnji? 11484130
a na komižu sam mislila, a napisala korčula... bemti šifot jesam raštimana ljeto je... a godišnji? 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ljeto je... a godišnji? Empty Re: ljeto je... a godišnji?

Postaj  antonac 22.06.13 11:21

Btw je napisao/la:
antonac je napisao/la:
Btw je napisao/la:... tonac i lena bi mogli za promjenu na korčulu ljeto je... a godišnji? 11484130... a ostali?
 
tonac i lena ce malo za promienu u - komizu.....ljeto je... a godišnji? 11484130
a na komižu sam mislila, a napisala korčula... bemti šifot jesam raštimana ljeto je... a godišnji? 1425538829
 
odmor nie samo sunce i more.....ljeto je... a godišnji? 11484130
 
ljeto je... a godišnji? O8fjls

_________________
daite im da seru....ljeto je... a godišnji? 29xutcyljeto je... a godišnji? 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

ljeto je... a godišnji? Empty Re: ljeto je... a godišnji?

Postaj  Gost 22.06.13 11:25

antonac je napisao/la:
Btw je napisao/la:
antonac je napisao/la:
Btw je napisao/la:... tonac i lena bi mogli za promjenu na korčulu ljeto je... a godišnji? 11484130... a ostali?
 
tonac i lena ce malo za promienu u - komizu.....ljeto je... a godišnji? 11484130
a na komižu sam mislila, a napisala korčula... bemti šifot jesam raštimana ljeto je... a godišnji? 1425538829
 
odmor nie samo sunce i more.....ljeto je... a godišnji? 11484130
 
ljeto je... a godišnji? O8fjls
ajme ljeto je... a godišnji? 1sm205drool

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ljeto je... a godišnji? Empty Re: ljeto je... a godišnji?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.