kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? Empty Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  RobinUd 16.08.14 9:35

Bec, Krapina, Varazdin, Zagreb, Fuzine, Rijeka (bio 3 sata na moru)....
Eto, to je saldo dvotjednih slobodnih aktivnosti.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  Gost 16.08.14 10:08

Bok Robine!

godišnji kod mene 2 puta po tjedan dana. u šestom i sad u osmom bio.

prvi g.o. nisam baš išla na more ali sada, pretprošli tjedan, svaki dan, curica, ja i builder. bili smo u rijeci, ja se zbog obveza nisam mogla micati iz grada. u 6. mjesecu tjedan dana godišnjeg iskoristila sam kod zubara, mijenjanje šta treba, pjeskarenje i poliranje zubi i desni .... sad sam na miru 3-4 mjeseca ....


jučer bila na trsatu zapaliti svijeće, popila pivce sa mamom po pola i vratile se kući. ličilo mi je na narodni vaašr ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  Gost 16.08.14 10:42

mene mojih 14 dana mediterana tek čeka... silno im se veselim iako neću mrdat puno I uzbudljivo. idem na krk na svoje. za drugo nemam ni s cim, ni s kim a nisam od onih brijača što će sami nekud odglavinjat...
doduše matera mi uvijek kuka kako nema s kim putova ali mi se ne putuje o njenom trošku.

ma dosta mi je što 14 dana neću morat na šljaku I kretat se po zadanoj šabloni... jedva čekam!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  taja 16.08.14 16:53

Godišnji?
Prije 10-og miseca ništa.
I najvjerojatnije nigdi izvan Zadra
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  Gost 16.08.14 19:55

Da imam para, voljela bi putovati, svaki put na drugo mjesto, sto neturistickije i egzoticnije, ali i bali i maldivi dolaze u obzir...
Da imam para, platila bi frendicama, mirti i branki neplaceno u firmi, djecu njihovu ostavila ocevima i putovala s njima... eh, djevojacki sni... kurac djevojac ki, zenini snovi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  Gost 17.08.14 0:39

RobinUd je napisao/la:Bec, Krapina, Varazdin, Zagreb, Fuzine, Rijeka (bio 3 sata na moru)....
Eto, to je saldo dvotjednih slobodnih aktivnosti.
dobro si prošao, ja nisam mora ni vidjela... ali sam zato bila 3 sata u Karlovcu  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? 1523192931 
Zagreb, Sarajevo, Slavonski Brod, Osijek, Zagreb... i jope ledena dežela

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  Gost 17.08.14 0:42

Vel'ka Maca je napisao/la:Da imam para, voljela bi putovati, svaki put na drugo mjesto, sto neturistickije i egzoticnije, ali i bali i maldivi dolaze u obzir...
Da imam para, platila bi frendicama, mirti i branki neplaceno u firmi, djecu njihovu ostavila ocevima i putovala s njima... eh, djevojacki sni... kurac djevojac ki, zenini snovi
isto... bilo bi me svugdje... autodom, dan tu dan tamo i šibaj dalje...a između kakvo krstarenje da se odmorim od vožnje  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  Gost 17.08.14 12:26

ova tema mi je super jer sam i sama smišljala kako osmislit svoje godišnje i koliko mi uopće znači to da duži vremenski period ne radim svoj posao ... došla do slijedećeg zaključka

u biti ne volem godišnji onako kako je klasično koncipirat ... sad ću se ja cijelu godinu ubijat od posla da bih par tjedana bila opterećena kako ih smislit da si provedem ko neko vrijeme u uživanju ... sad to radim drugačije otkad si to tako mogu priuštiti ... svaki dan il skoro svaki dan si priuštim slobodno vrijeme tako da imam osjećaj da mi je svaki dan smislen i da sam na godišnjem cijelu godinu ... a ako treba zapet da si oslobodim iz nekog razloga nekoliko dana, zapnem i onda si oslobodim nekoliko dana za ono što toliko vremena iziskuje ... eto

nešto je trulo u cijelom tom koceptu godišnjeg odmora jerbo ljude tjera da prihvate zdravo za gotovo da su im radni dani bljak i fuj a oni neradni kao super .... treba tako smislit da ti svak idan bude bar malo super i onda se svaki dan i odmaraš i puniš energetikom ... a sjećam se svojih godišnjih od ranije ... bokte, kad bi nastupili, najprije mi je trebalo nekoliko dana da se opustim i shvatim da ne moram raditi, pa taman se opustim, pa sad smisli štab radio dok je godišnji ... i taman smisliš, a ono proši godinji i s mukom se vratiš na posao

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  Gost 17.08.14 20:42

RobinUd je napisao/la:Bec, Krapina, Varazdin, Zagreb, Fuzine, Rijeka (bio 3 sata na moru)....
Eto, to je saldo dvotjednih slobodnih aktivnosti.
3 dana mora, više druženja nego kupanja. Ostalo radno, novi ugovor. Dogodine na drugi kontinent na GO pa se ne žalim.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  Gost 18.08.14 5:32

Vel'ka Maca je napisao/la:Da imam para, voljela bi putovati, svaki put na drugo mjesto, sto neturistickije i egzoticnije, ali i bali i maldivi dolaze u obzir...
Da imam para, platila bi frendicama, mirti i branki neplaceno u firmi, djecu njihovu ostavila ocevima i putovala s njima... eh, djevojacki sni... kurac djevojac ki, zenini snovi



bi li mirta i branka pristale da odu bez djece? čisto sumnjam ...  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? 3015220106


jedino što puštam malenu jest mojoj mami navečer, ali kada zaspi i iziđem malo vani, ponekad. možda ovog ljeta na krk 4-5 dana isto sa mojom mamom jer ja radim pa ne mogu. i to sam se jedva odlučila. baš se ne odvajamo nas dvije, nikada do sada nismo ....  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  pizda 18.08.14 7:40

nit gdje bijo, nit sto vidijo. Bit ce zato jer je skoro svaki vikend padala kisa...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  Gost 18.08.14 8:22

pizda je napisao/la:nit gdje bijo, nit sto vidijo. Bit ce zato jer je skoro svaki vikend padala kisa...

ajd u kurac  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? 3114667799  di god kliknem i otvorim ide žalopojka po pizdi zbog vajtera

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  pizda 18.08.14 8:23

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:nit gdje bijo, nit sto vidijo. Bit ce zato jer je skoro svaki vikend padala kisa...

ajd u kurac  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? 3114667799  di god kliknem i otvorim ide žalopojka po pizdi zbog vajtera

nie, samo objasnjavam svoje postupke...Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  Gost 18.08.14 8:26

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:nit gdje bijo, nit sto vidijo. Bit ce zato jer je skoro svaki vikend padala kisa...

ajd u kurac  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? 3114667799  di god kliknem i otvorim ide žalopojka po pizdi zbog vajtera

nie, samo objasnjavam svoje postupke...Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? 684758713

a ti bit će si od šećera kad se toliko bojiš kiše ... pa jebote, ljeti je baš gušt po kiši hodat ... ne može bit ljepše, lijepo te hladi a čim svane sunce suh si za sekundu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  pizda 18.08.14 9:19

kišna glista je napisao/la:

a ti bit će si od šećera kad se toliko bojiš kiše ... pa jebote, ljeti je baš gušt po kiši hodat ... ne može bit ljepše, lijepo te hladi a čim svane sunce suh si za sekundu

a stvarno ti je gust ic u prirodu po kisi. Lije, grmi, tmurno, ne mos slikat, ne mos setat, ne mos nista brat, ne mos namjernicu povalit na travi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  Gost 18.08.14 9:37

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a ti bit će si od šećera kad se toliko bojiš kiše ... pa jebote, ljeti je baš gušt po kiši hodat ... ne može bit ljepše, lijepo te hladi a čim svane sunce suh si za sekundu

a stvarno ti je gust ic u prirodu po kisi. Lije, grmi, tmurno, ne mos slikat, ne mos setat, ne mos nista brat, ne mos namjernicu povalit na travi...

što je najbolje, po ovim ljetnim kišama jest ... moraš malo pazit na fotoaparat, mobitel i ostale stvari koje ne smiju kisnut al to se pripremiš unaprijed, al jebote, bude fantastičnih igara svjetla baš zato jer se oblaci po tim ljetnim kišama brzo raskidaju, kiša ipak brzo i prestane pa moš slikat do mile volje, a i brat možeš razno bobičasto voće koje sad raste ... nažderala se neki dan po kiši svježe opranih kupina, drenjina i trnjina koje su ove godine baš zbog kiša dosta mesnatije

a i povalit se možeš bez ikakvih zadrški ... jebate, di ćeš ljepše nego valjati se u blatu  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  pizda 18.08.14 10:43

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a ti bit će si od šećera kad se toliko bojiš kiše ... pa jebote, ljeti je baš gušt po kiši hodat ... ne može bit ljepše, lijepo te hladi a čim svane sunce suh si za sekundu

a stvarno ti je gust ic u prirodu po kisi. Lije, grmi, tmurno, ne mos slikat, ne mos setat, ne mos nista brat, ne mos namjernicu povalit na travi...

što je najbolje, po ovim ljetnim kišama jest ... moraš malo pazit na fotoaparat, mobitel i ostale stvari koje ne smiju kisnut al to se pripremiš unaprijed, al jebote, bude fantastičnih igara svjetla baš zato jer se oblaci po tim ljetnim kišama brzo raskidaju, kiša ipak brzo i prestane pa moš slikat do mile volje, a i brat možeš razno bobičasto voće koje sad raste ... nažderala se neki dan po kiši svježe opranih kupina, drenjina i trnjina koje su ove godine baš zbog kiša dosta mesnatije

a i povalit se možeš bez ikakvih zadrški ... jebate, di ćeš ljepše nego valjati se u blatu  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? 1523192931 

to sto ti opisujes su one ljetnje kise, sad je ima, sad je nema. Ovogodisnje kise su ziva jesen, sunca jedino na razglednicama...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  Gost 18.08.14 11:20

pizda je napisao/la:

to sto ti opisujes su one ljetnje kise, sad je ima, sad je nema. Ovogodisnje kise su ziva jesen, sunca jedino na razglednicama...

da ponovim, ja pričam o vajteru u svom klimatskom pojasu ... a kod tebe vidim da je jesen al stalno  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  pizda 18.08.14 11:35

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

to sto ti opisujes su one ljetnje kise, sad je ima, sad je nema. Ovogodisnje kise su ziva jesen, sunca jedino na razglednicama...

da ponovim, ja pričam o vajteru u svom klimatskom pojasu ... a kod tebe vidim da je jesen al stalno  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? 11484130 

jebo tvoj klimatski pojas, izmjenjuju se ribe i veprovi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  Gost 18.08.14 12:02

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

to sto ti opisujes su one ljetnje kise, sad je ima, sad je nema. Ovogodisnje kise su ziva jesen, sunca jedino na razglednicama...

da ponovim, ja pričam o vajteru u svom klimatskom pojasu ... a kod tebe vidim da je jesen al stalno  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? 11484130 

jebo tvoj klimatski pojas, izmjenjuju se ribe i veprovi...

kolko ja vidim, tebe tvoj klimatski kaiš jebe pa je red da mu uzvratiš istom mjerom a moj pusti na miru ... nama je dobro  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  Lena 18.08.14 14:03

RobinUd je napisao/la:Bec, Krapina, Varazdin, Zagreb, Fuzine, Rijeka (bio 3 sata na moru)....
Eto, to je saldo dvotjednih slobodnih aktivnosti.

bar si se našetao....koga briga za more....bit će na mistu i dogodine  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? 11484130 

ja od sredine 7. do sredine 8. bila posvuda u okolici splita....da ne nabrajam mjesta i mjestašca.....i umorila se i odmorila.....i gostiju i djece i svega.....čak sam se i nakupala jer meni ne treba više od 15 kupanja u ljetu....past će još koje kupanje jer mi miriše i na topao rujan....
uglavnom.....i odmorila se i umorila......eto
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  Gost 18.08.14 20:07

Jos nisam namocila prst u more... a izgleda da ni necu... ne fali mi...
Bila jednom na plazi, al m7 je more bilo prehladno tako da se nisam brckala, samo sam se znojila... mmmmmmmm

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  Gost 20.08.14 7:16

godišnji?!
ja eto bila....cijela 3 sata u ponedjeljak, sve dok me nije pozvao hitno nazad  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? 3776795594 

a šta drugo nego se smijat  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  pizda 20.08.14 7:50

Alhambra je napisao/la:godišnji?!
ja eto bila....cijela 3 sata u ponedjeljak, sve dok me nije pozvao hitno nazad  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? 3776795594 

a šta drugo nego se smijat  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? 3114667799

neka, barem to... Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  Gost 20.08.14 7:54

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:godišnji?!
ja eto bila....cijela 3 sata u ponedjeljak, sve dok me nije pozvao hitno nazad  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? 3776795594 

a šta drugo nego se smijat  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? 3114667799

neka, barem to... Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? 1523192931 
pa jebote, nisam znala jel da plačem ili da se smijem  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? 1523192931 
al ok...ići ću sljedeći tjedan, nadam se ufatit ipak nešto više od ta 3 sata

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.