kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  Gost 20.08.14 8:05

još danas, sutra I preksutra!!!!!  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 3827645783 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  pizda 20.08.14 8:06

Vel'ka Maca je napisao/la:još danas, sutra I preksutra!!!!!  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 3827645783 

i onda radit?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  pizda 20.08.14 8:08

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:godišnji?!
ja eto bila....cijela 3 sata u ponedjeljak, sve dok me nije pozvao hitno nazad  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 3776795594 

a šta drugo nego se smijat  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 3114667799

neka, barem to... Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 1523192931 
pa jebote, nisam znala jel da plačem ili da se smijem  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 1523192931 
al ok...ići ću sljedeći tjedan, nadam se ufatit ipak nešto više od ta 3 sata

puno je i tri sata ako ih znas rastegnut Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 1523192931 . Jebate, nekad smo se smijali japancima i njihovim godisnjima od tjedan dana...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  Gost 20.08.14 8:10

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:još danas, sutra I preksutra!!!!!  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 3827645783 

i onda radit?

radit na debeloj ladovini.. morat ću se selit s ležaljkom po terasi I vatat deblji lad...
veselim se I šetnjama... doduše stara malo posustaje, kaže da ju noge bole, al imam jednu staru tetu, ta je ko lovački pas, može danima hodat... trebam skupit te babe... volim babe  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 3114925407  nekako su smirene I mudre I ništa ih ne može iznenaditi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  Gost 20.08.14 8:10

ustvari će mi trebat kišobran I gumene čizmetine, ali pusti me da sanjam...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  pizda 20.08.14 8:14

Vel'ka Maca je napisao/la:ustvari će mi trebat kišobran I gumene čizmetine, ali pusti me da sanjam...

mozda nece, kazu da ce sutra opet kisa i zahladjenje ali da ce opet zatoplit...Ustvari, najavljuju kisu vec veceras...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  Gost 20.08.14 8:34

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:godišnji?!
ja eto bila....cijela 3 sata u ponedjeljak, sve dok me nije pozvao hitno nazad  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 3776795594 

a šta drugo nego se smijat  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 3114667799

neka, barem to... Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 1523192931 
pa jebote, nisam znala jel da plačem ili da se smijem  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 1523192931 
al ok...ići ću sljedeći tjedan, nadam se ufatit ipak nešto više od ta 3 sata

puno je i tri sata ako ih znas rastegnut Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 1523192931 . Jebate, nekad smo se smijali japancima i njihovim godisnjima od tjedan dana...

apropo japanaca....noćas sam gledala japanski film "Balada o Narayami"...mogu reći da je to prvi japanski film koji sam odgledala do kraja.
jel tko gledao?

http://tvprofil.net/show/2282314/narayama-bushi-ko

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  Gost 20.08.14 8:48

Vel'ka Maca je napisao/la:ustvari će mi trebat kišobran I gumene čizmetine, ali pusti me da sanjam...

ma neeećeeee, vele da će sad ljeto tek počet i trajati i trajati i trajati  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  pizda 20.08.14 10:03

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ustvari će mi trebat kišobran I gumene čizmetine, ali pusti me da sanjam...

ma neeećeeee, vele da će sad ljeto tek počet i trajati i trajati i trajati  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 3114667799 

kazem, ako sad ne potraje barem do bozica onda jebiga...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  Gost 20.08.14 12:10

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ustvari će mi trebat kišobran I gumene čizmetine, ali pusti me da sanjam...

ma neeećeeee, vele da će sad ljeto tek počet i trajati i trajati i trajati  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 3114667799 

kazem, ako sad ne potraje barem do bozica onda jebiga...

popizdila bih da je ljeto do božića ... nekako mi počeo gušt zamišljat jesen i jesenje boje ... baš volem te promjene u prirodi a u jesen onaj vatromet boja ... a i mir koji dolazi sa jeseni ... aaaa.... jesen i proljeće su moja godišnja doba ... onda sam najaktivnija ... po ljeti jedino plivanje dolazi u obzir od jačih aktivnosti ... po zimi si dam gušta u ljenčarenju kad bura zapuše ... ma, baš dobru klimu imamo  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 684758713 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  Gost 20.08.14 12:13

glisto, prepisuješ od mene... ovo o godišnjim dobima  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 3111943984 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  Gost 20.08.14 12:17

Vel'ka Maca je napisao/la:glisto, prepisuješ od mene... ovo o godišnjim dobima  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 3111943984 

meni je i ovo ljeto bilo super jer su bile velike izmjene ... doslovno u jednom godišnjem dobu doživiš četiri tako da niti jedan period ne dopizdi ... bilo je i dana kad je u jednom danu bilo više godišnjih doba ... popravo hologramski vajter ... taman počne bit prevruće, i onda padnu kiše, pa malo zahladi, pa oper sumce najprije slabije, pa onda baš ono jako i pekoče ... fantastično ... dinamike kolko voleš a to volem  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  bazilija 20.08.14 12:21

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ustvari će mi trebat kišobran I gumene čizmetine, ali pusti me da sanjam...

ma neeećeeee, vele da će sad ljeto tek počet i trajati i trajati i trajati  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 3114667799 

kazem, ako sad ne potraje barem do bozica onda jebiga...

popizdila bih da je ljeto do božića ... nekako mi počeo gušt zamišljat jesen i jesenje boje ... baš volem te promjene u prirodi a u jesen onaj vatromet boja ... a i mir koji dolazi sa jeseni ... aaaa.... jesen i proljeće su moja godišnja doba ... onda sam najaktivnija ... po ljeti jedino plivanje dolazi u obzir od jačih aktivnosti ... po zimi si dam gušta u ljenčarenju kad bura zapuše ... ma, baš dobru klimu imamo  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 684758713 
jutros je bilo pravo jesenje jutro puno opalog lišća topola, baš romantično Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 684758713

bazilija

Broj postova : 460
Join date : 13.08.2014

[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  Gost 20.08.14 12:30

bazilija je napisao/la:
jutros je bilo pravo jesenje jutro puno opalog lišća topola, baš romantično Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 684758713

je, baš se veselim jeseni ... ne znam šta me više uzbuđuje, ono kad u proljeće počne pupati mlado lišće, il kad na jesen krene lišće opadat pa stvarat one tepihe ... iako, kod mene ima malo tih bjelogoričnih šumaraka al ih se nađe za doživjeti i to ... a i odjednom budu te šumice prepune svjetla ...  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 684758713 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  bazilija 20.08.14 12:51

kišna glista je napisao/la:
bazilija je napisao/la:
jutros je bilo pravo jesenje jutro puno opalog lišća topola, baš romantično Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 684758713

je, baš se veselim jeseni ... ne znam šta me više uzbuđuje, ono kad u proljeće počne pupati mlado lišće, il kad na jesen krene lišće opadat pa stvarat one tepihe ... iako, kod mene ima malo tih bjelogoričnih šumaraka al ih se nađe za doživjeti i to ... a i odjednom budu te šumice prepune svjetla ...  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 684758713 
pune mekanog svjetla i melankolije Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 684758713

isto sam ljubitelj mijena. 

znaš li gdje su najljepše plaže u Istri? imam zadatak naći fino mjesto za pet dana, a fino mjesto znači lijepe plaže i zanimljiv grad.

bazilija

Broj postova : 460
Join date : 13.08.2014

[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  Gost 20.08.14 12:56

bazilija je napisao/la:

znaš li gdje su najljepše plaže u Istri? imam zadatak naći fino mjesto za pet dana, a fino mjesto znači lijepe plaže i zanimljiv grad.

ajoj, to zaista ne znam ... nisam nikad išla u Istru kupati se il na plažu ... više ju volim obić s jeseni i onda obiđem sjevernu Istru i unutrašnjost ... al gdje god se stacioniraš, autom si začas na obali ... meni je Grožnjan zanimljiv grafić pogotovo ako je neko događanje il neka škola ... inače je mali i začas ga prođeš al je meni to gušt ... tamo sam godinama išla na ex tempore kad cijeli gradić postane izložbeni prostor

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  bazilija 20.08.14 12:59

kišna glista je napisao/la:
bazilija je napisao/la:

znaš li gdje su najljepše plaže u Istri? imam zadatak naći fino mjesto za pet dana, a fino mjesto znači lijepe plaže i zanimljiv grad.

ajoj, to zaista ne znam ... nisam nikad išla u Istru kupati se il na plažu ... više ju volim obić s jeseni i onda obiđem sjevernu Istru i unutrašnjost ... al gdje god se stacioniraš, autom si začas na obali ... meni je Grožnjan zanimljiv grafić pogotovo ako je neko događanje il neka škola ... inače je mali i začas ga prođeš al je meni to gušt ... tamo sam godinama išla na ex tempore kad cijeli gradić postane izložbeni prostor

Datumi su od 12. do 17.9.

bazilija

Broj postova : 460
Join date : 13.08.2014

[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  Gost 20.08.14 13:03

bazilija je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
bazilija je napisao/la:

znaš li gdje su najljepše plaže u Istri? imam zadatak naći fino mjesto za pet dana, a fino mjesto znači lijepe plaže i zanimljiv grad.

ajoj, to zaista ne znam ... nisam nikad išla u Istru kupati se il na plažu ... više ju volim obić s jeseni i onda obiđem sjevernu Istru i unutrašnjost ... al gdje god se stacioniraš, autom si začas na obali ... meni je Grožnjan zanimljiv grafić pogotovo ako je neko događanje il neka škola ... inače je mali i začas ga prođeš al je meni to gušt ... tamo sam godinama išla na ex tempore kad cijeli gradić postane izložbeni prostor

Datumi su od 12. do 17.9.

uf, ne znam ... ex tempore ti bude tamo predzadnji vikend u mjesecu koliko se sjećam ... trebalo bi proguglati ... zavisi šta te zanima .. meni su ti manji gradovi po brdima zanimljivi svi redom ... ove na obali izbjegavam a pogotovo ljeti al šta ja znam ... nisam već par godina išla u istru

ma, di got odeš bit će ti lijepo jer je u biti sve tamo blizu jedno drugog a vidim da nemaš problema sa šalabazanjem po zanimljivim mjestima ... budeš sigurno našla šta lijepog gdje god odeš

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  bazilija 20.08.14 13:11

kišna glista je napisao/la:
bazilija je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
bazilija je napisao/la:

znaš li gdje su najljepše plaže u Istri? imam zadatak naći fino mjesto za pet dana, a fino mjesto znači lijepe plaže i zanimljiv grad.

ajoj, to zaista ne znam ... nisam nikad išla u Istru kupati se il na plažu ... više ju volim obić s jeseni i onda obiđem sjevernu Istru i unutrašnjost ... al gdje god se stacioniraš, autom si začas na obali ... meni je Grožnjan zanimljiv grafić pogotovo ako je neko događanje il neka škola ... inače je mali i začas ga prođeš al je meni to gušt ... tamo sam godinama išla na ex tempore kad cijeli gradić postane izložbeni prostor

Datumi su od 12. do 17.9.

uf, ne znam ... ex tempore ti bude tamo predzadnji vikend u mjesecu koliko se sjećam ... trebalo bi proguglati ... zavisi šta te zanima .. meni su ti manji gradovi po brdima zanimljivi svi redom ... ove na obali izbjegavam a pogotovo ljeti al šta ja znam ... nisam već par godina išla u istru

ma, di got odeš bit će ti lijepo jer je u biti sve tamo blizu jedno drugog a vidim da nemaš problema sa šalabazanjem po zanimljivim mjestima ... budeš sigurno našla šta lijepog gdje god odeš
ma lako za mene  Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 1523192931

bazilija

Broj postova : 460
Join date : 13.08.2014

[Vrh] Go down

Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ?? - Page 2 Empty Re: Godisnji odmor, jeste li se odmorili od godisnjeg odmora ??

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.