kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ljeto je... a godišnji?

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

ljeto je... a godišnji? - Page 4 Empty Re: ljeto je... a godišnji?

Postaj  Gost 25.06.13 23:49

DJEVOJCICE I DJECACI ,KRIVO STE INFORMIRANI , NE ULAZIMO MI U EU NEGO EU ULAZI U NAS

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ljeto je... a godišnji? - Page 4 Empty Re: ljeto je... a godišnji?

Postaj  Gost 25.06.13 23:53

mubarak je napisao/la:DJEVOJCICE I DJECACI ,KRIVO STE INFORMIRANI , NE ULAZIMO MI U EU NEGO EU ULAZI U NAS

istina ... opaka istina

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ljeto je... a godišnji? - Page 4 Empty Re: ljeto je... a godišnji?

Postaj  taja 26.06.13 21:47

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:Plovku pozdrav

A ostaloj linoj gamadi ljeto je... a godišnji? - Page 4 1658420748
Ne bi da ste svi na godišnjem i krstarite po svijetu....ljeto je... a godišnji? - Page 4 3102334490

sorry tajo, al ja kad ne radim, onda tek nisam na forumu jer mi je posao uglavnom usko vezan za sjedenje pred kompjuterom pa onda škicnem i na forum...ajme koji užitak jedan cijeli dan ne mislit na posao, raditi nešto deseto, ne ulazit u ured uopće,  da mogu mozak isključit i ne pričat sa ljudima uživo ni umrtvo ... preporodila se a mislim još koji dan ovako  ljeto je... a godišnji? - Page 4 3827645783 a onda opet navalit na posao, razbucat što više toga i onda praaaavi godišnji...mmmmm
Dobro... Tebe zbilja ne mogu optužiti za lijenost jer si aktivnija od svih nas. Pa makar i u trećoj smjeni kad nikog nema. Ali post ostaviš ljeto je... a godišnji? - Page 4 684758713
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

ljeto je... a godišnji? - Page 4 Empty Re: ljeto je... a godišnji?

Postaj  Gost 27.06.13 7:18

mubarak je napisao/la:DJEVOJCICE I DJECACI ,KRIVO STE INFORMIRANI , NE ULAZIMO MI U EU NEGO EU ULAZI U NAS
ljeto je... a godišnji? - Page 4 11484130 točno tako...
kako se ono ufino kaže? penetrirati? ljeto je... a godišnji? - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ljeto je... a godišnji? - Page 4 Empty Re: ljeto je... a godišnji?

Postaj  Gost 27.06.13 7:24

taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:Plovku pozdrav

A ostaloj linoj gamadi ljeto je... a godišnji? - Page 4 1658420748
Ne bi da ste svi na godišnjem i krstarite po svijetu....ljeto je... a godišnji? - Page 4 3102334490

sorry tajo, al ja kad ne radim, onda tek nisam na forumu jer mi je posao uglavnom usko vezan za sjedenje pred kompjuterom pa onda škicnem i na forum...ajme koji užitak jedan cijeli dan ne mislit na posao, raditi nešto deseto, ne ulazit u ured uopće,  da mogu mozak isključit i ne pričat sa ljudima uživo ni umrtvo ... preporodila se a mislim još koji dan ovako  ljeto je... a godišnji? - Page 4 3827645783 a onda opet navalit na posao, razbucat što više toga i onda praaaavi godišnji...mmmmm
Dobro... Tebe zbilja ne mogu optužiti za lijenost jer si aktivnija od svih nas. Pa makar i u trećoj smjeni kad nikog nema. Ali post ostaviš ljeto je... a godišnji? - Page 4 684758713
umorni smo ljeto je... a godišnji? - Page 4 439160543

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ljeto je... a godišnji? - Page 4 Empty Re: ljeto je... a godišnji?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.