kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MENOPAUZA

Stranica 1 / 6. 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

MENOPAUZA  Empty MENOPAUZA

Postaj  Gost 12.02.17 11:25

Dok su mlade žene imaju zlo zvano PMS, a kasnije ih napadne bolest zvana menopauza, koja zagorči i njima i svima oko njih popriličan broj dana, mjeseci, godina.... 
ali nećemo o tome, o tome svi sve znamo...

ali što je s muškarcima?

trese li vas kakva muška "menopauza"? kako se na vama psiho-fizički manifestiraju "zrele" godine? 
podjetinjite? uozbiljite se? postanete mekši (u duši  MENOPAUZA  1523192931)? (ne)sigurniji ste u sebe? 
što se promijenilo po vama na bolje ili na gore?

aj malo nam objasnite te prijelazne godine... možda lakše shvatimo vaše ponašanje, kao što je recimo iznenadna kupnja motora i auta koji ne priliče vašim godinama...  MENOPAUZA  11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 12.02.17 11:38

Andropauza


Kad muškarci dođu u godine života između 40-te i 55-te, mogu iskusiti fenomen sličan ženskoj menopauzi, nazvan andropauza. Za razliku od žena muškarci nemaju jasan znak kao što je to prestanak menstruacija koji bi obilježio ovu tranziciju. I jedni i drugi, međutim, imaju sniženje u razini hormona, estrogena u žena, testosterona u muškaraca.




Al ti si nesto pobrkala loncice - nema tu starijih muskica od 25  MENOPAUZA  3111943984 tu smo mi starije i mladjebabe, al od muski sama mlijec  MENOPAUZA  1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 12.02.17 12:09

Vel'ka Maca je napisao/la:




Al ti si nesto pobrkala loncice - nema tu starijih muskica od 25  MENOPAUZA  3111943984 tu smo mi starije i mladjebabe, al od muski sama mlijec  MENOPAUZA  1523192931
pa ja... pišemo 12, 13 godina skupa... tad su bili maloljetni svi odreda... skup sa mnom MENOPAUZA  11484130   


tu ionako ne računam na pipija, sad ste ga uzjebale ti i glista i neće doći k sebi do kasne andropauze  MENOPAUZA  1523192931  

antiša još nije počeo sređivati terasu, dakle, daleko je on od svih pauza...

ali eno zinge je sigurno prešao tridesetu... kaže na svojoj temi da što je stariji to ga više muče ormoni pa mlati po teniskim lopticama, pa možda navede i još koji sAndrom andropauze... 
robin ud se žalio da ga žele strpati u mirovinu (valjda u ranim tridesetim sram ih bilo) pa pomislih da je gospon koji ima cipele koje su prešle neke životne milje i mudrost koja dolazi s tim... 
da je pop tu, on bi bez beda sve ispričao... ali nije...


pa rekoh, da barem njih dvojica malo objasne taj fenomen, odnosno promjene koje se događaju, a mi žene ih ignoriramo kao da ne postoje....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 12.02.17 20:57

h ha ha ha ha ... a jeste se našle dvije manipulatorice tračati muškarce a ne znate otkud početi jer materijala masa ... al ja sada znam da vas takve muški zajebavaju i to sve u šesnaest i smiju vam se u facu ... gledam to uživo kad se događa i uživam u tome

pravi feminizam podrazumijeva razumijevanje između spolova i suradnju i to brzopoteznu i sa kim se najbolje ušaltaš a ne skakanje na zadnje na svaku pizdariju ... ako toga nema, nema ničega a kamoli feminizma ... tko ne vjeruje nek me potraži na poslu i vidi kako sasvim ok hendlam ne jednog nego devetoro muškaraca jer ih cijenim sve redom

daklem, i dalje tvrdim da su pms i menopauze izmišljenja kategorija da bi žene vladale i nalazile alibi za svoju pasivnost i razmaženost MENOPAUZA  1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 12.02.17 21:12

btw je napisao/la:


tu ionako ne računam na pipija, sad ste ga uzjebale ti i glista i neće doći k sebi do kasne andropauze  MENOPAUZA  1523192931  


varaš se ... pizda je k sebi bio i prije nego smo to mi bile ... al mi fora zamislit kako se sad smije kad čita ovo a znam da se smije ... njemu sve jasno bilo i prije nego nama i smije se kad vidi  šta pišete

sad uživo imam istog takvog kao i on i gledam i uživam  šta radi taštim ženama manipulatoricama zbog kojih sam i ja na loš glas došla u virtuali ... al u reali je to nemoguće izvesti  jer me se vidi i čuje i znaju sa kim posla imaju ... i čitaju me ko otvorenu knjigu a meni drago zbog toga MENOPAUZA  684758713  ja volim kada me se do kraja i u detalje pročita jer nemam šta za sakriti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 12.02.17 21:50

Ti si se glisto ludih gljiva najela  MENOPAUZA  1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 12.02.17 21:52

BesposlenPlop je napisao/la:h ha ha ha ha ... a jeste se našle dvije manipulatorice tračati muškarce a ne znate  otkud početi jer materijala masa ... al ja sada znam da vas takve muški zajebavaju i to sve u šesnaest i smiju vam se u facu ... gledam to uživo kad se događa i uživam u tome

pravi feminizam podrazumijeva razumijevanje između spolova i suradnju i to brzopoteznu i sa kim se najbolje ušaltaš a ne skakanje na zadnje na svaku pizdariju ... ako toga nema, nema ničega  a kamoli feminizma ... tko ne vjeruje nek me potraži na poslu i vidi kako sasvim ok hendlam ne jednog nego devetoro muškaraca jer ih cijenim sve redom

daklem, i dalje tvrdim da su pms i menopauze izmišljenja kategorija da bi žene vladale i nalazile alibi za svoju pasivnost i razmaženost MENOPAUZA  1523192931
opet ti o manipulaciji... tko o čemu.............. MENOPAUZA  1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 12.02.17 21:53

BesposlenPlop je napisao/la:
btw je napisao/la:


tu ionako ne računam na pipija, sad ste ga uzjebale ti i glista i neće doći k sebi do kasne andropauze  MENOPAUZA  1523192931  


varaš se ... pizda je k sebi bio i prije nego smo to mi bile ... al mi fora zamislit kako se sad smije kad čita ovo a znam da se smije ... njemu sve jasno bilo i prije nego nama i smije se kad vidi  šta pišete

sad uživo imam istog takvog kao i on i gledam i uživam  šta radi taštim ženama manipulatoricama zbog kojih sam i ja na loš glas došla u virtuali ... al u reali je to nemoguće izvesti  jer me se vidi i čuje i znaju sa kim posla imaju ... i čitaju me ko otvorenu knjigu a meni drago zbog toga MENOPAUZA  684758713  ja volim kada me se do kraja i u detalje pročita jer nemam šta za sakriti
glistać... možeš se ti uvući pipiju u dupe i bez da koristiš moje ulje  MENOPAUZA  439160543

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 12.02.17 21:56

Vel'ka Maca je napisao/la:Ti si se glisto ludih gljiva najela  MENOPAUZA  1523192931
ma nije... uživa u hendlanju 9 muškaraca pa joj narasla ikarusova krila  MENOPAUZA  684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 12.02.17 22:19

btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Ti si se glisto ludih gljiva najela  MENOPAUZA  1523192931
ma nije... uživa u hendlanju 9 muškaraca pa joj narasla ikarusova krila  MENOPAUZA  684758713
Ma nakon ovih bedastoca ja joj dajem izlaz u tome da se zajebava, stvarno me iskreno nasmijala... ako se ne zajebava, onda je poludila, hahahahah...  MENOPAUZA  3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  pizda 12.02.17 23:40

osobno sam menopauzu prosao nekoliko puta. Bez antibijotika, bez homeopatije i bez apatije...MENOPAUZA  684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MENOPAUZA  Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  RobinUd 13.02.17 0:54

Nekako sam misljenja da su pojam "andropauza" izmislile zene i ne-sasvim-muskarci, svaki zbog svojeg razloga.
Zene, da bi (i) tu ostvarile nekakvu ravnopravnost, a ovi mekusci (ne-sasvim-muskarci), da bi imali nekakvo prirodno opravdanje, kad (ako) negdje zakazu.

Nikakvih poremecaja nisam osjetio.
Ono, sta vise ne mogu (igrati nogomet, kosarku), to je cisto zbog "mehanickih" razloga. O´so krizni ligament, o´so meniskus.
No, to se dogadja i dvadesetgodisnjacima, pa to ne dovodim u nikakvu vezu sa nekakvom promjenom, na koju aludira tema (i autorica iste).

A ona pak aluzija na "mekan" (negdje, nekad)... e pa sad.... to je (vjerojatno) individualno.
No, od uvijek je postojala ona istina, kakav mamac, jel´....i tako dalje.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

MENOPAUZA  Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 13.02.17 4:56

Slazem se glistom,,,sve te medicinske izmishljotine su napravljene da bi manipulatori mogli izvuci neku korist,,recmo neka zena kojoj se ne prtza,,,kaze svom partneru,,,naj me jebat danas me ijebe menopauza,,aha,,ja bi joj reko,,pa jebo te sada si oslobodjena svih briga ,,,nemresh zatrudniti,,,znachi mozesh se predati do daske i uzivati u kurtzu,,,al dzabe,,,takvim zenama treba neshto vishe,,necu rec kreditna kartiza koju treba provuci izmedju sisa,,,al jebaji ga,,,tam nema magneta da ochita chip,,i onda nastane problem,,,ovo ono,,,lazi me ,,lazi majketi jer u tome nalazim smisao svog zivota,,,ako me ne lazesh sama cu izmisliti sve lazi koje ce me zadovoljiti i napraviti da budem u pravu sa svojim smishljenim konstrukcijama,,Kod mene ne postoji to sranje jer sam po svemu poseban i svoj,,,ijebe mi se za takozvanu nauku,,koja svasta izmishlja da bi druge podredila svjetskim manipulatorima,,skraceno,,,moj kuratz uvijek dobro stoji tamo gdje i kada treba,,da li su to ormoni ili koji je kuratz,,,mozda nedostatak vijuga,ne znam..ali znam,,,ako mi se zenska opire onda sam ko zeko,,ako mi se daje iskreno,,,e onda vala mogu satima,,:MENOPAUZA  1619348112,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 13.02.17 21:54

pizda je napisao/la:osobno sam menopauzu prosao nekoliko puta. Bez antibijotika, bez homeopatije i bez apatije...MENOPAUZA  684758713
... i empatije... ponijelo me ono ije   MENOPAUZA  1523192931 

štob se reklo, ni osjetio nisi...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 13.02.17 22:09

RobinUd je napisao/la:Nekako sam misljenja da su pojam "andropauza" izmislile zene i ne-sasvim-muskarci, svaki zbog svojeg razloga.
Zene, da bi (i) tu ostvarile nekakvu ravnopravnost, a ovi mekusci (ne-sasvim-muskarci), da bi imali nekakvo prirodno opravdanje, kad (ako) negdje zakazu.

Nikakvih poremecaja nisam osjetio.
Ono, sta vise ne mogu (igrati nogomet, kosarku), to je cisto zbog "mehanickih" razloga. O´so krizni ligament, o´so meniskus.
No, to se dogadja i dvadesetgodisnjacima, pa to ne dovodim u nikakvu vezu sa nekakvom promjenom, na koju aludira tema (i autorica iste).

A ona pak aluzija na "mekan" (negdje, nekad)... e pa sad.... to je (vjerojatno) individualno.
No, od uvijek je postojala ona istina, kakav mamac, jel´....i tako dalje.
ma dobro, tema je više zafrkantska, ali ne možete reći da muškarce ne trese kriza srednjih godina... ono, kad su se već skućili, postigli neki status, djeca odrasla, trbuščić nabubrio, sijede se množe itd. da se barem malo ne prepadnu godina i galopirajućeg starenja...

nije da se baš bezbolno provučete... ima tu promjena kojih sami možda niste svjesni, ali ih vide vaši najbliži...
nevjerojatno je koliko muškaraca srednjih godina vidim da prodaju auta i kupuju bijesne dvosjede (a paše im kao gudi sedlo)... odjednom krenu s izlascima, mjerkaju sve mlađe i mlađe curice...počnu se međusobno natjecati, ono, normalni ljudi preko noći pobudale,,, 


haha, fakat sam mislila na mekoću duše, ali sam znala da će se tumačiti dvosmisleno... pa zašto ne odmah aludirati na ono na što će većina pomisliti čitajući o mekoći?  MENOPAUZA  684758713

čini mi se da s godinama stvarno mekšamo, postajemo suosjećajniji, imamo više empatije do onih koji nas okružuju... sjećam se kako se moj otac, koji je bio prilično grub i hladan čovjek,  nakon 50. promjenio... ne znam, valjda je gubeći snagu počeo primjećivati druge i uvažavati ih

pa i sama sam postala uviđavnija i mekša...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 13.02.17 22:26

zingaro je napisao/la:Slazem se glistom,,,sve te medicinske izmishljotine su napravljene da bi manipulatori mogli izvuci neku korist,,recmo neka zena kojoj se ne prtza,,,kaze svom partneru,,,naj me jebat danas me ijebe menopauza,,aha,,ja bi joj reko,,pa jebo te sada si oslobodjena svih briga ,,,nemresh zatrudniti,,,znachi mozesh se predati do daske i uzivati u kurtzu,,,al dzabe,,,takvim zenama treba neshto vishe,,necu rec kreditna kartiza koju treba provuci izmedju sisa,,,al jebaji ga,,,tam nema magneta da ochita chip,,i onda nastane problem,,,ovo ono,,,lazi me ,,lazi majketi jer u tome nalazim smisao svog zivota,,,ako me ne lazesh sama cu izmisliti sve lazi koje ce me zadovoljiti i napraviti da budem u pravu sa svojim smishljenim konstrukcijama,,Kod mene ne postoji to sranje jer sam po svemu poseban i svoj,,,ijebe mi se za takozvanu nauku,,koja svasta izmishlja da bi druge podredila svjetskim manipulatorima,,skraceno,,,moj kuratz uvijek dobro stoji tamo gdje i kada treba,,da li su to ormoni ili koji je kuratz,,,mozda nedostatak vijuga,ne znam..ali znam,,,ako mi se zenska opire onda sam ko zeko,,ako mi se daje iskreno,,,e onda vala mogu satima,,:MENOPAUZA  1619348112,
ja ba...ni trudnice nisu trudne, one jednostavno nosaju trbuh sve te mjesece da bi ih se poštedjelo rada...

ljudi nisu bolesni, prave se...razmaženci! 

sve je to razmaženo i upušćano. sve treba oplest i poćerat na njivu da oru i kopaju...naročito žene... to je napast neviđena... samo na pare misle, kako iskoristiti sirote muškarce, podjarmiti ih, kao izmanipulirati poštenjačine i naivčine... hendlati treba, hendlati, a ne manipulirati... dabil i žene  MENOPAUZA  1384857964

i da pojasnim...
hendlanje nije manipulacija, to je nešto drugo... pa ja... MENOPAUZA  684758713 



zinge, ako gurneš glavu u pijesak, ne znači da si cijeli sakrio... u najmanju ruku virit će ti dupe, a to može značiti nevolje... pogotovo zato što si tako pun ormona  MENOPAUZA  1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  RobinUd 14.02.17 2:41

btw je napisao/la:ma dobro, tema je više zafrkantska, ali ne možete reći da muškarce ne trese kriza srednjih godina... ono, kad su se već skućili, postigli neki status, djeca odrasla, trbuščić nabubrio, sijede se množe itd. da se barem malo ne prepadnu godina i galopirajućeg starenja...

nije da se baš bezbolno provučete... ima tu promjena kojih sami možda niste svjesni, ali ih vide vaši najbliži...
nevjerojatno je koliko muškaraca srednjih godina vidim da prodaju auta i kupuju bijesne dvosjede (a paše im kao gudi sedlo)... odjednom krenu s izlascima, mjerkaju sve mlađe i mlađe curice...počnu se međusobno natjecati, ono, normalni ljudi preko noći pobudale,,, 


haha, fakat sam mislila na mekoću duše, ali sam znala da će se tumačiti dvosmisleno... pa zašto ne odmah aludirati na ono na što će većina pomisliti čitajući o mekoći?  MENOPAUZA  684758713

čini mi se da s godinama stvarno mekšamo, postajemo suosjećajniji, imamo više empatije do onih koji nas okružuju... sjećam se kako se moj otac, koji je bio prilično grub i hladan čovjek,  nakon 50. promjenio... ne znam, valjda je gubeći snagu počeo primjećivati druge i uvažavati ih

pa i sama sam postala uviđavnija i mekša...
Pitao je mene sin, prije par godina:
Sta je, kad kupujes kozno odijelo i motor ??
(Mozda bih se i provozao na jopperu, ali ne na divlji nacin... ipak ja nisam taj tip)
Hm, od tog nabrojanog, ne vidim nigdje gresku.... ako covjek (u odredjenim godinama) skupi nesto kapitala, onda mu se (u skladu s kapitalom, jel´...) malo mijenja ukus.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

MENOPAUZA  Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Lena 14.02.17 11:31

pizda je napisao/la:osobno sam menopauzu prosao nekoliko puta. Bez antibijotika, bez homeopatije i bez apatije...MENOPAUZA  684758713

postojano kano sura hrid  MENOPAUZA  11484130

mnoge žene pogode te fumade, nagle izmjene vrućine i hladnoće, pa živčanost i sl.

nemam pojma ja sam živčana od mladosti  MENOPAUZA  1523192931

kod muškaraca često bude kako je btw opisala.....ćelavost se nadoknađuje biesnim vozilima, ali nije kod svih tako.....

gospon antonac niked nije bio neko pričljivo biće, a sad još manje priča nego prije.....popizdim povremeno jer treba doslovno vući riječi iz njega....
da se razumijemo ne volim ni ja pre pričljivce i ke, ali jebemu treba razgovarat
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

MENOPAUZA  Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 14.02.17 19:03

Svim curkama koje nisu ili su u menopauzi hepisvetivalentinchic:))


https://moviemutants.com/wp-content/uploads/2017/02/Valentines-Day-Quotes.jpg



Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 14.02.17 19:14

btw je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Slazem se glistom,,,sve te medicinske izmishljotine su napravljene da bi manipulatori mogli izvuci neku korist,,recmo neka zena kojoj se ne prtza,,,kaze svom partneru,,,naj me jebat danas me ijebe menopauza,,aha,,ja bi joj reko,,pa jebo te sada si oslobodjena svih briga ,,,nemresh zatrudniti,,,znachi mozesh se predati do daske i uzivati u kurtzu,,,al dzabe,,,takvim zenama treba neshto vishe,,necu rec kreditna kartiza koju treba provuci izmedju sisa,,,al jebaji ga,,,tam nema magneta da ochita chip,,i onda nastane problem,,,ovo ono,,,lazi me ,,lazi majketi jer u tome nalazim smisao svog zivota,,,ako me ne lazesh sama cu izmisliti sve lazi koje ce me zadovoljiti i napraviti da budem u pravu sa svojim smishljenim konstrukcijama,,Kod mene ne postoji to sranje jer sam po svemu poseban i svoj,,,ijebe mi se za takozvanu nauku,,koja svasta izmishlja da bi druge podredila svjetskim manipulatorima,,skraceno,,,moj kuratz uvijek dobro stoji tamo gdje i kada treba,,da li su to ormoni ili koji je kuratz,,,mozda nedostatak vijuga,ne znam..ali znam,,,ako mi se zenska opire onda sam ko zeko,,ako mi se daje iskreno,,,e onda vala mogu satima,,:MENOPAUZA  1619348112,
ja ba...ni trudnice nisu trudne, one jednostavno nosaju trbuh sve te mjesece da bi ih se poštedjelo rada...

ljudi nisu bolesni, prave se...razmaženci! 

sve je to razmaženo i upušćano. sve treba oplest i poćerat na njivu da oru i kopaju...naročito žene... to je napast neviđena... samo na pare misle, kako iskoristiti sirote muškarce, podjarmiti ih, kao izmanipulirati poštenjačine i naivčine... hendlati treba, hendlati, a ne manipulirati... dabil i žene  MENOPAUZA  1384857964

i da pojasnim...
hendlanje nije manipulacija, to je nešto drugo... pa ja... MENOPAUZA  684758713 

To je sigurno raditi nesto sa rukom..ajd bolje ishta nego nishta..:MENOPAUZA  1619348112



zinge, ako gurneš glavu u pijesak, ne znači da si cijeli sakrio... u najmanju ruku virit će ti dupe, a to može značiti nevolje... pogotovo zato što si tako pun ormona  MENOPAUZA  1523192931

Aha ..sad kuzim..tib da neki peder okine pa mi savjetujesh da gurnem glavu u pijesak a dupe na izvolte,,,mosh mislit,,Nema shanse ja svoju glavichitzu guram tamo gdje se dobro osjeca a nikako u jebeni pijesak ..(sjecam se onog dokumentarca "Ta divna stvorenja" kad' oni manijaci kopaju rupitcu u zemlji i onanishu) shta ti je bona ...da mi se izbrusi pa shta cu onda..mogo bi samo ic po kucama i busit rupe za vjeshanje slika na zidovima .

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 15.02.17 14:04

Nisam jos u menopauzi, i ako je se malo pribojavam. Mozda  prodjem bez nekih velikih promena. Tesim se...MENOPAUZA  1zouo36

Lena pise da je Tonci postao jos cutljiviji. Moj ne cuti, ali zato ne cuje. MENOPAUZA  30caqzl Ogluvelo, omatorilo. Salim se... MENOPAUZA  30caqzl
Ne da niti jedan gram sala na sebe. Zdere za trojicu, ali zato svako jutro pliva, navece trci, a svakodnevno ide biciklom na posao. Bez obzira na vremenske prilike.  A ima dosta kilometara do posla. Uvek je bio takav. Ne moze bez sporta i  kretanja, sto mene ponekad zna da izludi, pa "dreknem":"Smiri se i sedi tu ko normalan covek ili idi sam!" MENOPAUZA  30caqzl  To obicno kad vikendom hoce da i ja idem sa njim, a ja imam nekog drugog posla.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 15.02.17 18:36

zingaro je napisao/la:
btw je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Slazem se glistom,,,sve te medicinske izmishljotine su napravljene da bi manipulatori mogli izvuci neku korist,,recmo neka zena kojoj se ne prtza,,,kaze svom partneru,,,naj me jebat danas me ijebe menopauza,,aha,,ja bi joj reko,,pa jebo te sada si oslobodjena svih briga ,,,nemresh zatrudniti,,,znachi mozesh se predati do daske i uzivati u kurtzu,,,al dzabe,,,takvim zenama treba neshto vishe,,necu rec kreditna kartiza koju treba provuci izmedju sisa,,,al jebaji ga,,,tam nema magneta da ochita chip,,i onda nastane problem,,,ovo ono,,,lazi me ,,lazi majketi jer u tome nalazim smisao svog zivota,,,ako me ne lazesh sama cu izmisliti sve lazi koje ce me zadovoljiti i napraviti da budem u pravu sa svojim smishljenim konstrukcijama,,Kod mene ne postoji to sranje jer sam po svemu poseban i svoj,,,ijebe mi se za takozvanu nauku,,koja svasta izmishlja da bi druge podredila svjetskim manipulatorima,,skraceno,,,moj kuratz uvijek dobro stoji tamo gdje i kada treba,,da li su to ormoni ili koji je kuratz,,,mozda nedostatak vijuga,ne znam..ali znam,,,ako mi se zenska opire onda sam ko zeko,,ako mi se daje iskreno,,,e onda vala mogu satima,,:MENOPAUZA  1619348112,
ja ba...ni trudnice nisu trudne, one jednostavno nosaju trbuh sve te mjesece da bi ih se poštedjelo rada...

ljudi nisu bolesni, prave se...razmaženci! 

sve je to razmaženo i upušćano. sve treba oplest i poćerat na njivu da oru i kopaju...naročito žene... to je napast neviđena... samo na pare misle, kako iskoristiti sirote muškarce, podjarmiti ih, kao izmanipulirati poštenjačine i naivčine... hendlati treba, hendlati, a ne manipulirati... dabil i žene  MENOPAUZA  1384857964

i da pojasnim...
hendlanje nije manipulacija, to je nešto drugo... pa ja... MENOPAUZA  684758713 

To je sigurno raditi nesto sa rukom..ajd bolje ishta nego nishta..:MENOPAUZA  1619348112



zinge, ako gurneš glavu u pijesak, ne znači da si cijeli sakrio... u najmanju ruku virit će ti dupe, a to može značiti nevolje... pogotovo zato što si tako pun ormona  MENOPAUZA  1523192931

Aha ..sad kuzim..tib da neki peder okine pa mi savjetujesh da gurnem glavu u pijesak a dupe na izvolte,,,mosh mislit,,Nema shanse ja svoju glavichitzu guram tamo gdje se dobro osjeca a nikako u jebeni pijesak ..(sjecam se onog dokumentarca "Ta divna stvorenja" kad' oni manijaci kopaju rupitcu u zemlji  i onanishu) shta ti je bona ...da mi se izbrusi pa shta cu onda..mogo bi samo ic po kucama i busit rupe za vjeshanje slika na zidovima .
ajme zingeeeeee  MENOPAUZA  1523192931 
tvrditi da je menopauza izmišljena (kao i andropauza), odnosno da su problemi koje određene osobe imaju u prijelaznim godinama čista izmišljotina i manipulacija, je na neki način bijeg, odnosno "zabijanje glave u pijesak"... a ako nije bijeg, onda je totalni nedostatak empatije do ljudi koji nisu imali sreće proći bezbolno sve promjene koje se događaju u tijelu i psihi... ok, uvijek popstoje i oni koji će iskoristiti bilo što za manipulaciju, jednako tako je jasno da dok osoba ne osjeti nevolje na svojoj koži teško vjeruje, ali.... 

eto, to sam ti rekla, ali tvojim jezikom, a ne da te treba okinuti neki pristaša duginih boja...  MENOPAUZA  3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 15.02.17 19:00

cat_claw je napisao/la:Nisam jos u menopauzi, i ako je se malo pribojavam. Mozda  prodjem bez nekih velikih promena. Tesim se...MENOPAUZA  1zouo36

Lena pise da je Tonci postao jos cutljiviji. Moj ne cuti, ali zato ne cuje. MENOPAUZA  30caqzl Ogluvelo, omatorilo. Salim se... MENOPAUZA  30caqzl
Ne da niti jedan gram sala na sebe. Zdere za trojicu, ali zato svako jutro pliva, navece trci, a svakodnevno ide biciklom na posao. Bez obzira na vremenske prilike.  A ima dosta kilometara do posla. Uvek je bio takav. Ne moze bez sporta i  kretanja, sto mene ponekad zna da izludi, pa "dreknem":"Smiri se i sedi tu ko normalan covek ili idi sam!" MENOPAUZA  30caqzl  To obicno kad vikendom hoce da i ja idem sa njim, a ja imam nekog drugog posla.
ma gle, ne mora značiti da će biti teško kao pojedinim ženama... 
ne diraj germana, nevoljo, bolje da biciklari no da se poput bezvoljne vreće prebacuje s kreveta na kauč...  MENOPAUZA  3111943984

meni je najteži bio sam početak, kad još nisam ni pomislila da bi to moglo imati veze s menom, jer sam bila uvjerena da će me ili zaobići ili doći jako kasno... u kratkom roku sam se zaoblila, pala u totalnu apatiju, crnjake pa čak i depru... nisam se željela probuditi, samo sam spavala i spavala... kad mi je sestra rekla da sam možda u meni zamalo sam se uvrijedila.... kakva crna mena,pa ja nemam još ni 50 godina  MENOPAUZA  1523192931
trajalo je blizu godinu dana, ali sam se pobrala i vratila u normalu, poštujući i malo više osluškujući svoje tijelo i svoje misli... na svu sreću oni obljevi vrućine su me zaobišli, kao i još neki simptomi (visok tlak, lupanje srca itd)... 
naravno, ima promjena...  na fizičkom području su recimo da ustajem jako rano (to to je nekad bila nemoguća misija), umaram se brže nego prije (mrmlj), postala sam prava ovisnica o slatkom (zato znam dobiti u par dana par kg, ali ih u kratkom vremenu i izgubiti)
promjene na psihičkoj bazi su da sam osjetljivija, plačljivija (bljaks) i mekša prema ljudima... ne da mi se više feštati, draže su mi mirne večeri uz one koje volim ili čak sama.... 
po drugoj strani sam postala hrabrija, ne bojim se ama baš nikoga i ničega, ne sramim se nigdje i nikad, ne briga me što okolica misli o meni (naravno tu ne ubrajam ljude do kojih mi je stalo MENOPAUZA  684758713 ), znam točno što ne želim, naslućujem što želim ( MENOPAUZA  1523192931).... i tako...

zapravo, kad sve zbrojim i oduzmem, dobro sam prošla  MENOPAUZA  684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 15.02.17 19:03

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:osobno sam menopauzu prosao nekoliko puta. Bez antibijotika, bez homeopatije i bez apatije...MENOPAUZA  684758713

postojano kano sura hrid  MENOPAUZA  11484130

mnoge žene pogode te fumade, nagle izmjene vrućine i hladnoće, pa živčanost i sl.

nemam pojma ja sam živčana od mladosti  MENOPAUZA  1523192931

kod muškaraca često bude kako je btw opisala.....ćelavost se nadoknađuje biesnim vozilima, ali nije kod svih tako.....

gospon antonac niked nije bio neko pričljivo biće, a sad još manje priča nego prije.....popizdim povremeno jer treba doslovno vući riječi iz njega....
da se razumijemo ne volim ni ja pre pričljivce i ke, ali jebemu treba razgovarat
MENOPAUZA  1523192931

da, tonac je i mene iznenadio... nekako sam mislila da je puno pričljiviji... MENOPAUZA  684758713 
stoposto je već tad bio u onoj androsferi  MENOPAUZA  1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 15.02.17 19:09

RobinUd je napisao/la:
btw je napisao/la:ma dobro, tema je više zafrkantska, ali ne možete reći da muškarce ne trese kriza srednjih godina... ono, kad su se već skućili, postigli neki status, djeca odrasla, trbuščić nabubrio, sijede se množe itd. da se barem malo ne prepadnu godina i galopirajućeg starenja...

nije da se baš bezbolno provučete... ima tu promjena kojih sami možda niste svjesni, ali ih vide vaši najbliži...
nevjerojatno je koliko muškaraca srednjih godina vidim da prodaju auta i kupuju bijesne dvosjede (a paše im kao gudi sedlo)... odjednom krenu s izlascima, mjerkaju sve mlađe i mlađe curice...počnu se međusobno natjecati, ono, normalni ljudi preko noći pobudale,,, 


haha, fakat sam mislila na mekoću duše, ali sam znala da će se tumačiti dvosmisleno... pa zašto ne odmah aludirati na ono na što će većina pomisliti čitajući o mekoći?  MENOPAUZA  684758713

čini mi se da s godinama stvarno mekšamo, postajemo suosjećajniji, imamo više empatije do onih koji nas okružuju... sjećam se kako se moj otac, koji je bio prilično grub i hladan čovjek,  nakon 50. promjenio... ne znam, valjda je gubeći snagu počeo primjećivati druge i uvažavati ih

pa i sama sam postala uviđavnija i mekša...
Pitao je mene sin, prije par godina:
Sta je, kad kupujes kozno odijelo i motor ??
(Mozda bih se i provozao na jopperu, ali ne na divlji nacin... ipak ja nisam taj tip)
Hm, od tog nabrojanog, ne vidim nigdje gresku.... ako covjek (u odredjenim godinama) skupi nesto kapitala, onda mu se (u skladu s kapitalom, jel´...) malo mijenja ukus.
dobro, ima i toga da si tek u određenim godinama možemo priuštiti nešto što smo silno  željeli u mladosti (a nismo imali novaca), pa djeluje malo nesmotreno jer možda nije više u skladu s našim godinama... 

već napomenuh da se u tim nekim godinama (da ne spominjem sad razne pauze) čovjek otrese viška srama, pa vlasnike tih igračaka savršeno boli briga što si drugi misle o njegovoj odluci MENOPAUZA  684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 6. 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.