kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Stranica 16 / 16. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 16 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 07.08.20 7:17

Jesi li se ti vratio doma? : D


Nisam bas upratila kretanje uragana, ali nadam se da ti kucica nije zavrsila u Ozu, Toto.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 16 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 08.08.20 4:50

Tomica je napisao/la:Jesi li se ti vratio doma? : D


Nisam bas upratila kretanje uragana, ali nadam se da ti kucica nije zavrsila u Ozu, Toto.

Znash shto je naj interesantnije u USA ..Pojam prostora..Kada sam se prvi puta vratio u Zg,,nekada siroke uluce N.Zagreba izgledale su mi kao da sam u staroj Vlashkoj..Tako je nekako i sa pojmom prostora ljudi iz Eu..Zovu me frendovi,,,ama bash uvijek,,,ej jebo te skrivaj se juri onaj uragan na tebe a on fula mjesto gdje ja zivim za 500 milja (800km) kao da vama netko kaze ej bjezite u sklonista eno na jugu turske uragan::LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 16 684758713)jednom sam namjerno ostao u kuci bila je kategorija 4..dosta zajeban ..ali kako sam sam gradio svoju kucu koja je od blokova a krov je " pre engineered roof" koji je precicno matematichki izracunat da sa manje materijala trpi jache udare vjetra.Josh sam ja to pojachao metalnim okivkama .Ostao u kuci iz radoznalosti hoce li to izdrzati..Ma ,prije toga nikad u zivotu nisam drzao jednu ciglu u rukama ,,Ali sam bash bio ponosan na sebe kada sam sjedio u kuci a nisam ni vjetar chuo osim shto sam vidio kroz prozor da mi velike grane sa drveca padaju po dvoristu i krovu...Drugi dan sam mogao omanji kamion grana natovariti a na krovu nishta..Oko mene podizalo ljudima krovove ,,,napravilo fakat dosta sranja,,,nestalo struje 5 dana (e to je zajebano na Floridi,a=zato morash imati u rezervi motokultivator:))))
Uglavnom evo me jec pet dana u Djordjiji lutam shumama trazim vrganje ali nishta...dans nashao jedan mali,,i uglavnom lisarke koje obozavaju schwabe ali ja ne.berem ih i sushim ..ponijet cu jednoj schwabitzi koja ih obozava,,Malo prije grmilo i sijevalo kao na Floridi ,,nadam se da ce i koji vrganj izmiliti iz lishca,,Druzim se sa unukom od 4 godine starosti ,,gledamo crtice..samo shto on non stop shalta i premotava neke scene koje mu se dopadaju pa malo izivcira onda ga ja imaltretiram pa se fajtamo...grize ,,grebe,,(ucio bi ga da psuje ali ne smijem jer mu majka razumije dosta hrvatske brezobrazne rijechi)LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 16 1619348112)Slusha Zeppelin ..Stevie Nicks/Fleetwood Mac...zaljubljen je u nju....https://consequenceofsound.net/wp-content/uploads/2014/08/nicks_cover_finalrgb__1.jpg ...ma na dedu brzo se zaljubi:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 16 1619348112)
Uglavnom slusha ono shto sam ja slushao sa 15 godina..napredno dijete..Presladak je ima plavkastu kosupodugachku sa loknicama ..ma pravi hipik...njezan i strastven ko deda...:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 16 1619348112)Mali LAVIC..josh samo da ga nauchim da kaze ..ma goni se u pichku materinu bio bi savrshen::LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 16 1619348112

Ali moram priznati da mi je nekako toplo oko srca jer se brinesh za mene:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 16 1619348112) Ma velika poosa iz USA:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 16 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 16 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 08.08.20 5:37

Ovo mu je najdraza pjesma ..mali romantichar dopale mu se njene usne..ne skida pogled sa slike dok slusha pjesmu na telefonu..///


Stevie Nicks - Edge of Seventeen

https://www.youtube.com/watch?v=Dn8-4tjPxD8

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 16 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 28.08.20 23:34

Glumac koji josh nema dvije godine pricha mi kako bi se trebao otkachiti sa foruma i da odemo na njam njam..

https://www.speakpipe.com/voice-recorder/msg/eg11l7ymx7i8wwf8

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 16 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 16 / 16. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.