kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 6 / 40. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 24.04.17 21:26

kad Macu operiraju, danas? Onda je vec obavila posao na opce zadovoljstvo osoblja a i njezino osobno...Wajter raport - Page 6 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 24.04.17 22:22

pizda je napisao/la:Vrijeme vise manje dobro, ima i neke naoblake tako da i Tomica moze uzivat Wajter raport - Page 6 684758713. Znaci, za svakog po nesto ko sto i prilici proljecu...
I ne samo Tomica. I ja uzivam u naoblaci! Ovi buroviti dani su me izludili, mnogo nemira unijeli. Ne volim buru! Cim kupim novi mob, ponovo pocinjem slikati oblake ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 24.04.17 22:23

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:Vrijeme vise manje dobro, ima i neke naoblake tako da i Tomica moze uzivat Wajter raport - Page 6 684758713. Znaci, za svakog po nesto ko sto i prilici proljecu...
I ne samo Tomica. I ja uzivam u naoblaci! Ovi buroviti dani su me izludili, mnogo nemira unijeli. Ne volim buru! Cim kupim novi mob, ponovo pocinjem slikati oblake ....

gore je jugo iako je bolje bez vjetra opcenito. Maestral je moj limit tolerancije...Wajter raport - Page 6 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.04.17 4:54

Liebe pucanstvo - uspjesno sam operisana... Uvalili su mi jebeni dren pa najvise njega osijetim... Inace anestezija, budjenje, sve glatko i bez problema i posljedica... Jucer sam bila poprilicna bananarama, odnosno bolilo me fest, dok evo jutros, nakon kvalitetno i dobro prospavane noci - ja ka tica (purica Wajter raport - Page 6 1523192931)...
Dobro je, najgore je proslo.
e da, nisam jela od nedjelje u podne, jedva cekam dorucak, hihi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.04.17 5:12

Vel'ka Maca je napisao/la:Liebe pucanstvo - uspjesno sam operisana... Uvalili su mi jebeni dren pa najvise njega osijetim... Inace anestezija, budjenje, sve glatko i bez problema i posljedica... Jucer sam bila poprilicna bananarama, odnosno bolilo me fest, dok evo jutros, nakon kvalitetno i dobro prospavane noci - ja ka tica (purica Wajter raport - Page 6 1523192931)...
Dobro je, najgore je proslo.
e da, nisam jela od nedjelje u podne, jedva cekam dorucak, hihi

Ajd fala kurtzu da ti nisu odstranili pizzu..kako bi onada pichala bok te:Wajter raport - Page 6 1619348112
U prevodu,,,sve je dobro kad se dobro svrshi,,je l' tak'Wajter raport - Page 6 684758713?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.04.17 6:25

Vel'ka Maca je napisao/la:Liebe pucanstvo - uspjesno sam operisana... Uvalili su mi jebeni dren pa najvise njega osijetim... Inace anestezija, budjenje, sve glatko i bez problema i posljedica... Jucer sam bila poprilicna bananarama, odnosno bolilo me fest, dok evo jutros, nakon kvalitetno i dobro prospavane noci - ja ka tica (purica Wajter raport - Page 6 1523192931)...
Dobro je, najgore je proslo.
e da, nisam jela od nedjelje u podne, jedva cekam dorucak, hihi

Odlicno! :-)

Sutra ides doma. :-)

---

Cat, bubica, onako krhka i slabasna pokusala na rubu nesvjestice sakriti se od pogleda. Raznjezih se malo. Mislim, koliko smo si svi slicni u nekim (nagonskim) reakcijama i razmisljanjima.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.04.17 6:30

Uuu, Lasto, ja ne mogu bez vjetra. Osjecam se, tada, kao u zatvorenoj boci. Mene vjetar obnavlja. A bura je i inace jako zdrava. I dobro djeluje na raspolozenje zbog gomilanja negativnih iona. :-) Koji su, u ovom slucaju, nesto jako pozitivno. :-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.04.17 7:27

Wajter raport - Page 6 Tumblr_ochdvj0gFj1ri06y7o1_500

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 25.04.17 11:02

Vel'ka Maca je napisao/la:Liebe pucanstvo - .... jedva cekam dorucak, hihi

Jedini pravi znak da je sve bolje.
Zelim brzi oporavak.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.04.17 11:58

Vel'ka Maca je napisao/la:Liebe pucanstvo - uspjesno sam operisana... Uvalili su mi jebeni dren pa najvise njega osijetim... Inace anestezija, budjenje, sve glatko i bez problema i posljedica... Jucer sam bila poprilicna bananarama, odnosno bolilo me fest, dok evo jutros, nakon kvalitetno i dobro prospavane noci - ja ka tica (purica Wajter raport - Page 6 1523192931)...
Dobro je, najgore je proslo.
e da, nisam jela od nedjelje u podne, jedva cekam dorucak, hihi

Super, Macika!
E sad se brzo oporavi, pa dodji da nam ispricas dogodovstine iz bolnice. A kako znam da si slaba na doktore, u´vati par komada, pa nosi kuci! Nece se baci. Wajter raport - Page 6 F24sqg

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 25.04.17 21:28

Vel'ka Maca je napisao/la:Liebe pucanstvo - uspjesno sam operisana... Uvalili su mi jebeni dren pa najvise njega osijetim... Inace anestezija, budjenje, sve glatko i bez problema i posljedica... Jucer sam bila poprilicna bananarama, odnosno bolilo me fest, dok evo jutros, nakon kvalitetno i dobro prospavane noci - ja ka tica (purica Wajter raport - Page 6 1523192931)...
Dobro je, najgore je proslo.
e da, nisam jela od nedjelje u podne, jedva cekam dorucak, hihi

ti si jednostavno takve srece da ti stalno nesto uvaljuju Wajter raport - Page 6 684758713. Ajd nek je sve dobro proslo iako svi kazu da su komplikacie moguce do 11 godina nakon operacie. Nes sutra doma zbog drena ali bi mogla prekosutra...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 25.04.17 21:30

cat_claw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Liebe pucanstvo - uspjesno sam operisana... Uvalili su mi jebeni dren pa najvise njega osijetim... Inace anestezija, budjenje, sve glatko i bez problema i posljedica... Jucer sam bila poprilicna bananarama, odnosno bolilo me fest, dok evo jutros, nakon kvalitetno i dobro prospavane noci - ja ka tica (purica Wajter raport - Page 6 1523192931)...
Dobro je, najgore je proslo.
e da, nisam jela od nedjelje u podne, jedva cekam dorucak, hihi

Super, Macika!
E sad se brzo oporavi, pa dodji da nam ispricas dogodovstine iz bolnice. A kako znam da si slaba na doktore, u´vati par komada, pa nosi kuci! Nece se baci. Wajter raport - Page 6 F24sqg

jel je i Maca isla gologuza na pisanje? Wajter raport - Page 6 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 25.04.17 21:39

vrieme bilo dosta tmurno i vjetrovito, vise jesenje nego li prolietno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 26.04.17 5:16

pizda je napisao/la:vrieme bilo dosta tmurno i vjetrovito, vise jesenje nego li prolietno...
A da vidis sad sta je vani ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 26.04.17 9:10

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:vrieme bilo dosta tmurno i vjetrovito, vise jesenje nego li prolietno...
A da vidis sad sta je vani ....

vidim... pa nije nista strasno, malo jace puse nego li jucer...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 26.04.17 10:51

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:vrieme bilo dosta tmurno i vjetrovito, vise jesenje nego li prolietno...
A da vidis sad sta je vani ....

vidim... pa nije nista strasno, malo jace puse nego li jucer...
Uzasno je hladno ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 26.04.17 11:52

Drugovi i drugarice - fala lipa svima na podrsci i toplim rijecima - bas ste dragi svi.... i sexy  Wajter raport - Page 6 11484130

Otpustilo me domov, ma ca je lipo doma bit i jist i pit (tolko mi se smanjio zeludac da vise uopce ne osjecam glad, cuda da se dese  Wajter raport - Page 6 1523192931). Konacno su mi skinuli dren i pitam ja sestruoce li boljeti,kaze ona - cu vam ne lazem - boljet ce... ali u stvari ne boli nego je odvratno neugodno al srecom kratko traje - feeling je ko da netko uzme kuhacu i lijepo ti promijesa utrobu i sve pripadajuce organe - potpuno nova senzacija  Wajter raport - Page 6 11484130

Ali bilo mi je fora - sjedimo jucer mamas and papas i ja na hodniku i cakulama kad ide prema meni neka mlada doktorica i smijulji mi se, smjeska, osmjehuje - ja gledam koji joj je, jel se najela ludih gljiva, jel se znamo, ca joj je... prilazi ona i kaze - oprostite, prepoznala sam vas - kad smo vas budili iz narkoze tako ste nam lijepo, veselo i glasno pjevali  Wajter raport - Page 6 3111943984
Nisam se odmhsnasla da ju pitam sta je bilo na repertoaru... da im nisam vjetre s dinare odvalila, posto moje srce kuca - zna se - vjerodostojno!!!!

A sto se tice gologuzosti - ta nismo mi divlji becani, mi smo plemeniti te civilizirani balkanjerosi, hihihi, i nema setanja bez gaca... lipo su me obukli poslin aparacije i prosetali sa mnom na prvo pisanje.... a mozda su nasi doktori samo obzirni spram svijeta pa ove debeloguze i neizgledne obuku, a ove eroticne ka sta je catica ostavidu gole da uveseljavaju mase svojom ljepotom... svi mi volimo lijepo  Wajter raport - Page 6 11484130

I jos jedna stvarcica - danas sam imala i prvo kakanje nakon 4 dana... jebate ka da san dite rodila na dupe (pardon maj french) pa san bila sva jos sritnija i veselija!!

Uglavnom, sve je dobro sta se dobro svrsi... a ti pizdo ne copraj, kakvih 11 godina...  Wajter raport - Page 6 3084372643

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 26.04.17 14:58

Nista se ne dogadja... tek (nadam se) dolazak proljeca.
Kad-tad.

Nisam znao kamo bih s ovim. Neki puta covjek procita nekakav "biser", izreku, citat, cak i stamparsku gresku, pa mu to popravi dan.
E sad sam procitao nesto, sta vam moram prezentirati (sadrzaj, mjesto, osobe, mozda i nisu vazni).

..... ka i Mile Alilović sa radio Splita,1996 se javija iz "imacke" krajine: dragi slušatelji, ovo je selo koje je prije rata bilo 50% nepismeno,a sad je situacija obrnuta...

RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 26.04.17 15:51

RobinUd je napisao/la:Nista se ne dogadja... tek (nadam se) dolazak proljeca.
Kad-tad.

Nisam znao kamo bih s ovim. Neki puta covjek procita nekakav "biser", izreku, citat, cak i stamparsku gresku, pa mu to popravi dan.
E sad sam procitao nesto, sta vam moram prezentirati (sadrzaj, mjesto, osobe, mozda i nisu vazni).

..... ka i Mile Alilović sa radio Splita,1996 se javija iz "imacke" krajine: dragi slušatelji, ovo je selo koje je prije rata bilo 50% nepismeno,a sad je situacija obrnuta...


Wajter raport - Page 6 684758713 valjda je to po onoj casi dopola praznoj a sad je dopola puna...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 26.04.17 15:56

Vel'ka Maca je napisao/la:Drugovi i drugarice - fala lipa svima na podrsci i toplim rijecima - bas ste dragi svi.... i sexy  Wajter raport - Page 6 11484130

Otpustilo me domov, ma ca je lipo doma bit i jist i pit (tolko mi se smanjio zeludac da vise uopce ne osjecam glad, cuda da se dese  Wajter raport - Page 6 1523192931). Konacno su mi skinuli dren i pitam ja sestruoce li boljeti,kaze ona - cu vam ne lazem - boljet ce... ali u stvari ne boli nego je odvratno neugodno al srecom kratko traje - feeling je ko da netko uzme kuhacu i lijepo ti promijesa utrobu i sve pripadajuce organe - potpuno nova senzacija  Wajter raport - Page 6 11484130

Ali bilo mi je fora - sjedimo jucer mamas and papas i ja na hodniku i cakulama kad ide prema meni neka mlada doktorica i smijulji mi se, smjeska, osmjehuje - ja gledam koji joj je, jel se najela ludih gljiva, jel se znamo, ca joj je... prilazi ona i kaze - oprostite, prepoznala sam vas - kad smo vas budili iz narkoze tako ste nam lijepo, veselo i glasno pjevali  Wajter raport - Page 6 3111943984
Nisam se odmhsnasla da ju pitam sta je bilo na repertoaru... da im nisam vjetre s dinare odvalila, posto moje srce kuca - zna se - vjerodostojno!!!!

A sto se tice gologuzosti - ta nismo mi divlji becani, mi smo plemeniti te civilizirani balkanjerosi, hihihi, i nema setanja bez gaca... lipo su me obukli poslin aparacije i prosetali sa mnom na prvo pisanje.... a mozda su nasi doktori samo obzirni spram svijeta pa ove debeloguze i neizgledne obuku, a ove eroticne ka sta je catica ostavidu gole da uveseljavaju mase svojom ljepotom... svi mi volimo lijepo  Wajter raport - Page 6 11484130

I jos jedna stvarcica - danas sam imala i prvo kakanje nakon 4 dana... jebate ka da san dite rodila na dupe (pardon maj french) pa san bila sva jos sritnija i veselija!!

Uglavnom, sve je dobro sta se dobro svrsi... a ti pizdo ne copraj, kakvih 11 godina...  Wajter raport - Page 6 3084372643

odi slusaj sta sestre vele, radije imat sto muskaraca na smjeni nego dvije zene. Bogte, treba vam cijela legija da vas postavi na noge. Muskarci idu sami u wc, sute i trpe i drugi dan doma a vas se nikako rijesit Wajter raport - Page 6 684758713. Neka si ti to skinila sa kurca ijako nisi musko...Wajter raport - Page 6 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 27.04.17 12:38

Vel'ka Maca je napisao/la:Drugovi i drugarice - fala lipa svima na podrsci i toplim rijecima - bas ste dragi svi.... i sexy  Wajter raport - Page 6 11484130

Otpustilo me domov, ma ca je lipo doma bit i jist i pit (tolko mi se smanjio zeludac da vise uopce ne osjecam glad, cuda da se dese  Wajter raport - Page 6 1523192931). Konacno su mi skinuli dren i pitam ja sestruoce li boljeti,kaze ona - cu vam ne lazem - boljet ce... ali u stvari ne boli nego je odvratno neugodno al srecom kratko traje - feeling je ko da netko uzme kuhacu i lijepo ti promijesa utrobu i sve pripadajuce organe - potpuno nova senzacija  Wajter raport - Page 6 11484130

Ali bilo mi je fora - sjedimo jucer mamas and papas i ja na hodniku i cakulama kad ide prema meni neka mlada doktorica i smijulji mi se, smjeska, osmjehuje - ja gledam koji joj je, jel se najela ludih gljiva, jel se znamo, ca joj je... prilazi ona i kaze - oprostite, prepoznala sam vas - kad smo vas budili iz narkoze tako ste nam lijepo, veselo i glasno pjevali  Wajter raport - Page 6 3111943984
Nisam se odmhsnasla da ju pitam sta je bilo na repertoaru... da im nisam vjetre s dinare odvalila, posto moje srce kuca - zna se - vjerodostojno!!!!

A sto se tice gologuzosti - ta nismo mi divlji becani, mi smo plemeniti te civilizirani balkanjerosi, hihihi, i nema setanja bez gaca... lipo su me obukli poslin aparacije i prosetali sa mnom na prvo pisanje.... a mozda su nasi doktori samo obzirni spram svijeta pa ove debeloguze i neizgledne obuku, a ove eroticne ka sta je catica ostavidu gole da uveseljavaju mase svojom ljepotom... svi mi volimo lijepo  Wajter raport - Page 6 11484130

I jos jedna stvarcica - danas sam imala i prvo kakanje nakon 4 dana... jebate ka da san dite rodila na dupe (pardon maj french) pa san bila sva jos sritnija i veselija!!

Uglavnom, sve je dobro sta se dobro svrsi... a ti pizdo ne copraj, kakvih 11 godina...  Wajter raport - Page 6 3084372643

To Macika!
Bas mi je drago da je sve super proslo i da se tako dobro osecas. Wajter raport - Page 6 3260170596
Sad fino uzivaj.
Jesu li ti pokazali drago kamenje, koje si u sebi godinama gajila? Hoce li biti nakita? Wajter raport - Page 6 1523192931

P.S. Bila sam gologuza samo to vece nakon operacije. Tamo ti nista ne diraju po tvojim stvarima (stoje zakljucane u ormaricu) dok sam nesto ne zatrazis.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 27.04.17 13:36

maco sad po lešoj spizi udri!!!  Wajter raport - Page 6 11484130
super da je sve ok i da si doma.....nigdje nije kao doma jel da 


vajter je pojesenski....jutros i sunca i vjetra i oblaka.....sad se zaoštrava i do večeri će bit koja kap.....

od drugog tjedna radim puno radno vrijeme.....ljudi krepat ću  Wajter raport - Page 6 11484130
i ne samo to!!!!
radi se 4 dana po 6 sati, 2 po 8!!!!!
znači i subotama ću radit......kmeeeee......samoubit ću se......
ali treba nam ovih 2-3 mjeseca love za nenadane izdatke koji su se nagomilali,pa ću stisnut zube  Wajter raport - Page 6 3384354616 ovako

tatu su i danas malo zašili....jadan još pušta na sve strane....kontrola svaki 2 dan i još ima jedan dren....
ali ok je to tako kažu  Wajter raport - Page 6 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 27.04.17 20:49

još ništa konkretno nisu rekli ako ide novi ugovor za idući mjesec....tako da nemam pojma šta će biti.....
popodnevne smjene su stavili do 22 sata!!!!
nisu normalni....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 28.04.17 0:37

Lena je napisao/la:....ali treba nam ovih 2-3 mjeseca love za nenadane izdatke koji su se nagomilali,pa ću stisnut zube  Wajter raport - Page 6 3384354616 ovako


Novac kvari karakter.
(Meni se nista ne moze dogoditi.)
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 28.04.17 7:23

RobinUd je napisao/la:
Lena je napisao/la:....ali treba nam ovih 2-3 mjeseca love za nenadane izdatke koji su se nagomilali,pa ću stisnut zube  Wajter raport - Page 6 3384354616 ovako


Novac kvari karakter.
(Meni se nista ne moze dogoditi.)

nisu to sume od kojih bi se karakter pokvarijo...... Wajter raport - Page 6 11484130
nisam ni ja materijal koji se lako kvari,postojana.....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 40. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.