kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 10 / 40. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 12.05.17 5:10

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:svanijo je novi dan. Nek vas ne zbunjuje sto je deset navecer, nisam prije stigao objaviti novi dan. Bilo je vecinom lijepo i suncano, dapace, jako lijepo. Nije bilo sparine vec se disalo punim plucima i nosnicama. Slikao sam se za novu osobnu, bog te jebo kakav sam ispao...Srecom pa to samo murija gleda...
Svi gledaju samo ti ne gledas gdje greba. Ja ti trubim a ti zbunit ....

bolje bi ti klavir pristajao...Wajter raport - Page 10 684758713. Jel neki bieli auto bijo?
Nie_nie.... Boja starog zlata. Pogledao si bas u mom smieru ali auta je tada bilo milion ...
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.05.17 5:33

Kod mene nocna temperatura 21C ,,,dnevna izmedju 28C i 32C,,,suvo,,,nema vlage,,neke jebene ushi mi napale papriku,,a neko metalno gljivichno pomidore,,,sreca da su se plodovi davno oformili ka ih mogu konzumirati do mile volje,,,Brat bratu 20 kg organik pomidora,,zderem svaki dan ko konj,,a kako necu kad je domace domace,,,i sve je kao nekada kad sam bijo mali i kad sam znao potamanit gradinu od majke,,oduvijek sam volijo povrce i voce,,,jebo meso,,meso mi se gadi..narafski ako je domace onda more dvije kile janjetine kapilie i litra crnog...""__))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.05.17 14:27

svanijo lijep i suncan dan ciji mir narusavaju brojne pticice smjestene na granama. Grane su na stablima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 12.05.17 18:18

ovdje sunčano....jako vruće danas,ali naravno neki vjetar puše....više ne mogu zaključiti koji je....neko polu-jugo....

petak!
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.05.17 22:29

nakon dugog razdoblja kojeg sam provodila vani i pokretno zbog štrebanja par dana provela u kući i fali mi izlaženje i gledanje vajtera iz prve ruke i noge

i krenem po ulicama i ugledam bielu mačku sa različitim bojama očiju ... koje predivno stvorenje !  što  je najbolje, grad ih je krcat i nije jedina ... nakotilo se ovakvih istih

Wajter raport - Page 10 18342668_10210616718626490_6263800084361971329_n

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.05.17 21:16

bilo lijepo i pravo toplo. Bilo je nekih oblaka sa strane ali nisu imali utjecaja na sunce. Po vremenskoj prognozi je trebalo sve ove dane pljustat i grmit ali to vec odavno ne cudi nikoga...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 16.05.17 22:37

vrijeme ljetnje, svi u kratkim rukavima, sunce przi ko pomamno, potiho i liepo. To ne mjenja cinjenicu da je prema prognosticarima bilo pljuskova, grmljavine i nevremena...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 16.05.17 22:57

pizda je napisao/la:vrijeme ljetnje, svi u kratkim rukavima, sunce przi ko pomamno, potiho i liepo. To ne mjenja cinjenicu da je prema prognosticarima bilo pljuskova, grmljavine i nevremena...

Kako ti to lijepo srocis .... 

Ja vise ne mogu u zatvorenim cipelama .... Sutra cu ustati u,5 i 15 i idem oprari kosu i obaviti improvizirajucu pedikuru ... Stavila bi sandale, ovo je neizdrzivo vruce ... Koljeno mi uz to opet otice i sve vise boli . mozda prodje kad se naspavam. Danas sam vrlo malo tekucine popila , sutra tu gresku necu ponoviti ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 17.05.17 9:06

dan ko i jucer, mozda i ljepsi a mozda i nije, ko ce znat. Uglavnom, uprzilo je poprilicno, kako na nebu tako i na zemlji. Pomirno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 17.05.17 9:18

idem sad do grada obaviti nesto za sto me placaju i vidjeti jesu li tresnje zazivile...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 17.05.17 9:23

pizda je napisao/la:idem sad do grada obaviti nesto za sto me placaju i vidjeti jesu li tresnje zazivile...
Sad bi s tobom popila kavu .... Btw, tnx for everything!
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 17.05.17 13:57

Danas sam (prvi puta ove godine) izasao kratkorukavan van.
Ponio trenirku, iz predostroznosti.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 17.05.17 14:38

RobinUd je napisao/la:Danas sam (prvi puta ove godine) izasao kratkorukavan van.
Ponio trenirku, iz predostroznosti.
Ja rukave tri kvarti , traperice tri kvarti i sandale!!!!!
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 18.05.17 5:40

kod mene pochela kishna sezona,,monsuni navalili..nadam se da ce onih 150 mladih bejsila koje sam posadijo u namjeri da radim domaci pesto prezivjeti,,posadijo,,neke lubenice,,par njih se otrglo i napreduje brzinski,,papaja poprave cvate ko luda,,a mango cvao tri puta,,sto je veoma dobro jer cu ga imati do desetog mjeseca,,I ja imam bebaca koji voli ovo voce,,pa se zamaze ko mala svinjitza koja uziva u pravom organskom vocu i povrcu iz moga legendarnog vrta,,Pala kisha pola sata,,tako je kad monsuni pochnu,,,nakon sat vremena kao da nije palo nishta,,ali to se deshava nekada po pet puta u toku dana..Ne volim ovaj dijo godine,,vlaga u mozgu i medju nogama nikako nije ugodna:Wajter raport - Page 10 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 18.05.17 9:16

Udomila sam 10 dkg macketine - djive se zove - znam da nisam normalna, ali meni nema sladjih i drazih stvorova od tih malih mackica... nikakvi cucki, bebe, samo ta mala, topla klupka, obozavam ih  Wajter raport - Page 10 3114925407

Postajem prava crazy cat lady  Wajter raport - Page 10 1722873399

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 18.05.17 9:19

E da, i marinija mi je prava koka bila... you go girl!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.05.17 15:57

vrijeme je tako lijepo, suncano i toplo da mi se ne izlazi iz kuce u taj pakao. Jucer je ipak bilo nesto vjetrica i u sumrak je bilo jako ugodno. Lijepo je ovdje navecer sjedit u parkicu, ima neke romantike u tom mirnom zelenilu, ugodnoj noci i Bobiju koji obavlja veliku i malu nuzdu. Sve u svemu, zadovoljan sam...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 18.05.17 17:01

ovdje je vruće, zagrijalo pošteno,bude sparno za spavat.....
i puše nešto!
stalno nešto puše.....živcira me ovaj vječni vjetrić
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 18.05.17 23:20

kod mene aman taman ... obožavam vajter je sam skužila da se mogu učas prilagotiti ako imam čemu Wajter raport - Page 10 11484130 sparno al nema brige , skineš se i opet ti dobro

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.05.17 9:04

Vel'ka Maca je napisao/la:Udomila sam 10 dkg macketine - djive se zove - znam da nisam normalna, ali meni nema sladjih i drazih stvorova od tih malih mackica... nikakvi cucki, bebe, samo ta mala, topla klupka, obozavam ih  Wajter raport - Page 10 3114925407

Postajem prava crazy cat lady  Wajter raport - Page 10 1722873399

Eeej, pa super! Wajter raport - Page 10 684758713
I kakav ti je cicos macos? Muzjak, je l da? Rekla bih po imenu...

Moja D je uzela mopsa, ali onu retro nemacku rasu, imaju nesto duze nozice i crno-sivi su, pirgavi, rekli bi u Srbiji. I mnogo je sladak i blesav.

Ja ga sad svako vece u 19:15 sa njom setam. Wajter raport - Page 10 4024472575 Neverovatno kako se covek veze za te zivotinjice. Ako vikendom odemo negde, pa ga ne vidim, znas kako mi ta loptica-skocica nedostaje.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 19.05.17 16:04

sunčano, toplo, lijepo i vjetrić prisutan off cors....
a najvažnije je da je petak......jea....
valjda ću se naspavat malo za vikend.....
možda ubijem oko i sad malkice.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 19.05.17 21:35

suncano, toplo ali ima svjezeg zraka u izobilju. U biti, najbolje moguce vrijeme za setat, spavat, radit, bilo sto. Ja se razgolitijo, prozori otvoreni i gadjam ulicu kosticama tresnji.
Vidim da se i Ligeja ispisala, ne znam sto je nagnalo ali je bila ocito prenapeta ovdje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.05.17 22:03

još ne znam kakav je vajter ovdje jer sam u kazni i moram učiti ...

al kako sam vepru smjestila predviđam da će biti smijanja sutra na putu do zg Wajter raport - Page 10 3114667799  taj ni u ludilu nije predvidio udicu i proguto je i guto i guto dok mu nije stigla do guzice ... kad ju potegnem letit će iz njega utroba, škrge i očne jabučice ... a kad kažem ekipici šta sam smislila, smijat ćemo se do suza i doći opušteni na ispit a opušten čovjek je uvijek najlucidniji i snađe se i pokupi simpatije sugovornika

a nitko još ne zna nit sam rekla ... u tome je tajna korištenja trača kao sredstva za pretvaranje ljenčina i neznalica u radnike udarnike ... svi na kraju tračaju - neki od muke i da se opuste a  neki iz patološke potrebe da drugima naškode  .... a manipulatora pustiš da te izdvoji iz krda, da svi pomisle da si slab i kad vidiš da mu je udica u dupetu, okreneš se i naglo potegneš i voala ... takav onda moli i kumi da ga vratiš da pliva i radi sve šta tražiš samo da mu daš disati ... tako se  obični dosadni proždrljivi  glavoč začas spretvori u  najbolju zlatnu ribicu koja ispunjava sve želje  Wajter raport - Page 10 3890829408 bit će mi vepar radnik udarnik ko šta sam i na početku zamislila Wajter raport - Page 10 1523192931

obožavam male sredine i snagu trača i uvijek na trač nabolje nasjednu oni koji najviše i tračaju ... kako se nitko nije ranije sjetio koristiti ju u dobrotvorne svrhe ? Wajter raport - Page 10 32354122  možda bih mogla tražit autorska prava i na to ... hm

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 19.05.17 22:10

al ti sutra ispit?već.....vrijeme leti....
 kod nas baš sparno.....ali neka....meni je dosta zime i cvokotanja.....volim ljeto 

gledam na sat i već je 11.....još malo i u krpe.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 19.05.17 22:23

blizu posla ima jedna srednja škola i kako im je danas bio zadnji dan škole prije velikih promjena i odlaska na faks ili tko zna gdje slavili su.....
gledala sam ih sa balkona i slušala, baš je bila neka vesela ekipa......raspjevali se, smiju se, zezaju.....izmamili mi osmijeh na lice.....
preslatki su bili.....popravili mi dan  Wajter raport - Page 10 684758713
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 40. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.