kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 9 / 40. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.05.17 12:04

maledetta primavera je napisao/la:
Ne.
Curica je opsjednuta medicinom a uz to obozava House MD pa mi je prije neki dan kazala: joj kako bi  voljela imati tortu na dr. House-a .... I ja sam tako na netu nasla simpaticnu sliku Grega Housea  i dala printati hostiju na narucenu tortu ferrero rocher .... To joj je iznenadjenje za rockas.


... Wajter raport - Page 9 1zouo36
Koliko godinica puni? Kad joj je rodjendan? Nadam se da ima gustu kosu na tebe.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 05.05.17 16:26

jutros kiša i to jaka, pa smirenje i sad sunce uz vjetar.....
umorna sam
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 05.05.17 20:16

dan bijo promjenljiv, najprije kisa pa sunce pa je popodne bilo jako lijepo. Ja kupijo novi Nikon za nove fotografske putesestvije ...Wajter raport - Page 9 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.05.17 22:37

pizda je napisao/la:dan bijo promjenljiv, najprije kisa pa sunce pa je popodne bilo jako lijepo. Ja kupijo novi Nikon za nove fotografske putesestvije ...Wajter raport - Page 9 684758713

nemoj zaboraviti poklopac sa aparata... i sretno ti snimanje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.05.17 6:49

Legolas je napisao/la:
pizda je napisao/la:dan bijo promjenljiv, najprije kisa pa sunce pa je popodne bilo jako lijepo. Ja kupijo novi Nikon za nove fotografske putesestvije ...Wajter raport - Page 9 684758713

nemoj zaboraviti poklopac sa aparata... i sretno ti snimanje
Wajter raport - Page 9 1523192931 Wajter raport - Page 9 1523192931 Wajter raport - Page 9 1523192931

sunčana subota.... evo mu prilike za skidanje poklopca... Wajter raport - Page 9 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.05.17 8:34

cat_claw je napisao/la:


Prekrasne su ti police. Vesele i simpaticne. Bas si kreativna, Bitvicice...Wajter raport - Page 9 1zouo36  Trebala si se baviti dizajnom.
Ti si ofca u horoskopu? A ovnovi nisu bas neki veliki kreativci, zar ne?

Sto se tice cipelica, na putu za posao prolazim pored radnje sa obucom za ples, pa sam videla cene. Jos ih taj cikica, kojeg takodje vidjam kako ponekad pusi ispred radnje, narucuje iz citavog sveta i sam pravi po narudzbi. Mozes misliti koliko tek te pravljene kostaju. Ali su prekrasne. Wajter raport - Page 9 1zouo36

Btw koliki su ti plesaci, kad si ti sva malena? Wajter raport - Page 9 30caqzl
pa zapravo se na posredan način i bavim ... uđem u stari stan, ono groblje, rasulo, smislim kako bi trebao izgledati nakon adaptacije, nacrtam, a nerijetko za investitora izaberem i sve ono što će biti ugrađeno (od materijala do pokućstva)... dobro, ima tu i ograničenja, moram zadovoljiti ukus investitora, a dati i nešto svoga, pa je to zapravo posredno i kompromisno bavljenje dizajnom...  Wajter raport - Page 9 1523192931

nije točno da ovnovi nisu kreativci, ali rijetko žive samo od dizajna, jer ne vole raditi po šabloni... da bi od nečega živio (zarađivao) moraš raditi ono što će drugi kupiti, dakle zadovoljiti ukus širih masa, a tu se onda gubi ono izvorno, sve se pretvara u rutinu i kreativnost opada... najveći improvizatori svemira su upravo ovnovi, koji se nikad, ali baš nikad dosljedno ne drže plana (zato je teško živjeti i raditi s ovnom osim ako nisi turbo prilagodljiv... osobe koje vole rutinu i planiranje u detalje se groze već pri pomisli na takvo što  Wajter raport - Page 9 1523192931  )... ok, okvir može, ali sve unutar toga se rješava usput, onako u hodu kako se posloži situacija, a za takvu improvizaciju moraš imati gomilu mašte, moraš biti kreativan i kombinirati nemoguće u još nemogućijim situacijama... druga stvar zašto se rijetki bave dizajnom je njihov vladar radišni mars, te bedasti ovan misli da se čovjek mora oznojiti i fizički zaraditi svaku kunu Wajter raport - Page 9 309394051... zato im smisao za napraviti nešto oku privlačno ostaje zauvijek na razini hobija... 

ono, ako ti možeš stati pod krevet, a tu smo negdje po visini, onda sam i ja malena? Wajter raport - Page 9 3111943984 
ima ih svakakvih, od malih do onih velikih... ne smije se plesati samo s jednim plesačem, stalno se rotiramo, a kad dođu na red oni mali, kad im prolazim ispod ruke zapinju mi za glavu...ama nisam ja previsoka, oni imaju prekratke ruke   Wajter raport - Page 9 439160543

kato... vidimo se u 6 mjesecu... javim ti se mobom... kiss

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 06.05.17 20:19


maledetta primavera je napisao/la:Curica je opsjednuta medicinom a uz to obozava House MD....

Netko ima srece, pa kod djece prepozna talent.
Netko nema tu srecu, pa talent ne bude nikad otkriven.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 06.05.17 21:20

bili lijepo i suncano a popodne se naoblacilo i oprala me kisa. Najavljuju neki horror od vremena od sutra nadalje ali tako su najavljivali i prosli tjedan i masu puta do sad i posrali se. Trenutno ne pada pa smo Bobi i ja prisustvovali Batinica Openu. Ostalo je vise manje uobicajito...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.05.17 9:52

kišilo je i prestalo...da barem potraje možda bi mogli ispuniti planove današnjeg dana... namjera je bila odvesti Jo-ju u botanički vrt... sad je u punom sjaju i proljetnoj raskoši procvalog cvijeća i drveća... Wajter raport - Page 9 3997187549

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 07.05.17 14:17

ovdje sivo.....kiša,pa malo sunca,pa oblaci,pa malo sunca, pa opet oblaci......

zašto vikend ne traje 3 dana!??!!  Wajter raport - Page 9 3384354616
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.05.17 15:20

svanijo je novi dan, jutrosnji Batinica Open je bijo suncan a sad ima i naoblake. Mirno i potiho...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 07.05.17 17:11

ništa mi se ne da, pa ništa ni neću radit  Wajter raport - Page 9 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.05.17 19:20

Lena je napisao/la:ovdje sivo.....kiša,pa malo sunca,pa oblaci,pa malo sunca, pa opet oblaci......

zašto vikend ne traje 3 dana!??!!  Wajter raport - Page 9 3384354616
sivilo je bilo i tu, ono, oblaci kao vreće pune vode koji svaki čas mogu puknuti i ostali smo u blizini sigurnosti doma... šteta... nema veze, još samo pet dana i evo opet vikenda...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 08.05.17 21:09

svanijo novi dan, promjenljiv. Bilo kise, bilo sunca ali pomirno i prilicno toplo. Cak je par puta zagrmilo onako stidljivo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.05.17 21:57

pita me danas mala kakvo će vrijeme biti sutra jer su za danas najavili kišurinu koje nije bilo osim par kapi ... i otvorimo prognozu a ono znak da će biti još manje kiše nego danas Wajter raport - Page 9 1619348112 mala mi se nasmijala i veli, znači sunčato ! klinci sve kuže Wajter raport - Page 9 11484130


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 08.05.17 22:20

pizda je napisao/la:svanijo novi dan, promjenljiv. Bilo kise, bilo sunca ali pomirno i prilicno toplo. Cak je par puta zagrmilo onako stidljivo...
Sta kazu za petak i subotu?_vise ne znam kome vjerovati ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 08.05.17 22:25

RobinUd je napisao/la:

maledetta primavera je napisao/la:Curica je opsjednuta medicinom a uz to obozava House MD.... 

Netko ima srece, pa kod djece prepozna talent.
Netko nema tu srecu, pa talent ne bude nikad otkriven.
Voljela bi da ju zanimanje za medicinu drzi i dalje, no nikad se ne zna ....  
Kad je bila malo manja, ja sam ju zezala da ce biti postolarka. Jednom me prilikom ljutito pogledala i kazala: ne mama, ja sam rodjena vrtlarka!  Wajter raport - Page 9 684758713
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 09.05.17 22:22

maledetta primavera je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:Curica je opsjednuta medicinom a uz to obozava House MD.... 
Netko ima srece, pa kod djece prepozna talent.
Netko nema tu srecu, pa talent ne bude nikad otkriven.
Voljela bi da ju zanimanje za medicinu drzi i dalje, no nikad se ne zna ....  
Kad je bila malo manja, ja sam ju zezala da ce biti postolarka. Jednom me prilikom ljutito pogledala i kazala: ne mama, ja sam rodjena vrtlarka!  Wajter raport - Page 9 684758713
osjetljivo je to pitanje....
s jedne strane, ne smije se djeci sprijeciti, (na)uciti ono sta zele...
s druge pak strane, treba naci nacin, pravilno reagirati, u "kriznom trenutku"....
Prije puno godina, nazvala me sestra, po njezinom tonu, mislio sam da je nastala nekakva katastrofa, da je netko gadno nastradao.
Kaze meni sestra, mozes li odmah doci k meni....
Nisam stigao ni pitati sta je, najbrzim putem sam dosao k njoj.

Kaze ona, njezina kcer je odlucila da nece studirati, nego ce ici za prodavacicu.
(Ne podcjenjujem ja zanimanje prodavacica ni malo !!)
Povod je bio taj, da je srela neku svoju prijateljicu iz nizih razreda osnovne, ova joj je opisala posao prodavacice kao nesto... sta ja znam.
Cak joj je pokazala i novce, koje ona dobiva, kao ucenica.
Mala od sestre nije imala nikakvog osjecaja za novac. Uvjek je sve imala, imala je dzeparac primjeren njezinom uzrastu i drustvu, u kojem se kretala.

Da skratim....
Sandra je zavrsila Pedagosku, odgojila je vec nekoliko generacija....
Cak kaze da neki "napredniji" iz nekog od njezinih razreda vec sami imaju djecu....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 10.05.17 15:02

Isteklo je i moje vreme, mada sam jos nesto htela pitati Bitvicicu, ali to moze sacekati dok se vidimo.

Suncano i jako lepo. Prohladno, ali ja volim tako.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 10.05.17 21:22

svanijo je novi dan. Nek vas ne zbunjuje sto je deset navecer, nisam prije stigao objaviti novi dan. Bilo je vecinom lijepo i suncano, dapace, jako lijepo. Nije bilo sparine vec se disalo punim plucima i nosnicama. Slikao sam se za novu osobnu, bog te jebo kakav sam ispao...Srecom pa to samo murija gleda...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.05.17 16:43

lijepo i toplo, jutros je sunce bas przilo, nemilice...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 11.05.17 21:00

pizda je napisao/la:svanijo je novi dan. Nek vas ne zbunjuje sto je deset navecer, nisam prije stigao objaviti novi dan. Bilo je vecinom lijepo i suncano, dapace, jako lijepo. Nije bilo sparine vec se disalo punim plucima i nosnicama. Slikao sam se za novu osobnu, bog te jebo kakav sam ispao...Srecom pa to samo murija gleda...
Svi gledaju samo ti ne gledas gdje greba. Ja ti trubim a ti zbunit ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 11.05.17 21:00

pizda je napisao/la:lijepo i toplo, jutros je sunce bas przilo, nemilice...
Wajter raport - Page 9 2329918616
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.05.17 21:58

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:svanijo je novi dan. Nek vas ne zbunjuje sto je deset navecer, nisam prije stigao objaviti novi dan. Bilo je vecinom lijepo i suncano, dapace, jako lijepo. Nije bilo sparine vec se disalo punim plucima i nosnicama. Slikao sam se za novu osobnu, bog te jebo kakav sam ispao...Srecom pa to samo murija gleda...
Svi gledaju samo ti ne gledas gdje greba. Ja ti trubim a ti zbunit ....

bolje bi ti klavir pristajao...Wajter raport - Page 9 684758713. Jel neki bieli auto bijo?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.05.17 23:10

laku noć svima . odoh preslagivati utiske današnjeg dana Wajter raport - Page 9 727654710
wajter je uvijek nekakav i nije bitno kakav je ... važno je kako se mi njemu prilagodimo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 40. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.