kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 4 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.04.17 15:58

cat_claw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:jeje, u petak idem u bolnicu na pripremu, a 24. pod nožić... možda je malo morbidno, paradoskalno, al jedva čekam aparaciju da konačno uživam u čitanju onako kako ja volim, maratonski i na miru Wajter raport - Page 4 3111943984

Drzim pesnice. Wajter raport - Page 4 1zouo36Wajter raport - Page 4 2dt2dz8

A kad se vratis ima da otvoris temu i da nam sve ispricas. O ispljuvcima, povracankama, i svim onim drugim izlucevinama, koje se ponekad nakon Aperacije pojave. Ja cu ti se pridruziti, pa cemo prepricavati kako smo zbog anestezije povracale po doktorima i sestrama. Wajter raport - Page 4 11484130


Ja se sjećam da sam nakon buđenja iz anestezije, u onoj predoperacionoj sali, otela onu masku za kisik i nikako je nisam htjela ispustiti, iako sam je povremeno znala odlijepiti s lica da bih pričala o Vedama i Indiji. Da, baš o tome. Ne znam zašto mi je to bilo prvo na pameti. Naime, htjeli su provjeriti koliko sam svjesna, koliko se brzo budim pa su mi postavljali neka pitanja, a ja baš htjela o Vedama.. : ))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 19.04.17 20:44

cat_claw je napisao/la:

A kad se vratis ima da otvoris temu i da nam sve ispricas. O ispljuvcima, povracankama, i svim onim drugim izlucevinama, koje se ponekad nakon Aperacije pojave. Ja cu ti se pridruziti, pa cemo prepricavati kako smo zbog anestezije povracale po doktorima i sestrama. Wajter raport - Page 4 11484130

tako su i meni svasta pricali ali bilo je to najbolje budjenje u zivotu. Nikad se tako odmoran, naspavan i dobre volje nisam probudijo. Ni trunke nikakve mucnine, vrtoglavica i slicnog, ma fenomenalno. Potpisujem da se tako budim svaki dan, samo ne pod takvim okolnostima, razumije se ...Wajter raport - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 19.04.17 20:47

danas bijo suncan i prohladan dan, bez jakne nije islo. Ima i nesto vjetra ali laganog. Gorski Kotar pun sniega, steta, unistit ce sav plod vocaka bas ko i lani...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 19.04.17 20:50

cat_claw je napisao/la:Sneeeg! Velike, divne, razigrane pahulje! Jupiii! Wajter raport - Page 4 3712670000

Da, samo se veseli.
Jesti ces (opet) zelene jabuke iz Bugarske i Rumunjske, zalivene u vosak, koje trebas oprati u perilici za rublje, jer se vosak drugacije ne moze oprati.
I grah iz Urugvaja....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 20.04.17 0:00

RobinUd je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Sneeeg! Velike, divne, razigrane pahulje! Jupiii! Wajter raport - Page 4 3712670000

Da, samo se veseli.
Jesti ces (opet) zelene jabuke iz Bugarske i Rumunjske, zalivene u vosak, koje trebas oprati u perilici za rublje, jer se vosak drugacije ne moze oprati.
I grah iz Urugvaja..
 I grah iz afganistana ili kine ...

Jos dva tri mjeseca jedem fazol iz ludbrega, polje roditelja moje kolegice, ne mogu ti opisati koliko je dobar. Od nje sam kupila ne znam koliko kila, za mamu, tetu i nonu i nas doma .. .... Vec drugu godinu ne kupujem fazol jer samo od nje uzimam ..... Wajter raport - Page 4 3015220106
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 20.04.17 0:06

maledetta primavera je napisao/la:Jos dva tri mjeseca jedem fazol iz ludbrega, polje roditelja moje kolegice, ne mogu ti opisati koliko je dobar. Od nje sam kupila ne znam koliko kila, za mamu, tetu i nonu i nas doma .. .... Vec drugu godinu ne kupujem fazol jer samo od nje uzimam ..... Wajter raport - Page 4 3015220106

Da, Podravina je pravo mjesto za uzgoj graha (cim grah predje Platak, onda postaje fazol).
Znas li po cemu se ocjenjuje kvaliteta graha, sta je siguran znak ??

Svako zrno mora (bar jednom) puknuti.....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 20.04.17 0:11

RobinUd je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:Jos dva tri mjeseca jedem fazol iz ludbrega, polje roditelja moje kolegice, ne mogu ti opisati koliko je dobar. Od nje sam kupila ne znam koliko kila, za mamu, tetu i nonu i nas doma .. .... Vec drugu godinu ne kupujem fazol jer samo od nje uzimam ..... Wajter raport - Page 4 3015220106

Da, Podravina je pravo mjesto za uzgoj graha (cim grah predje Platak, onda postaje fazol).
Znas li po cemu se ocjenjuje kvaliteta graha, sta je siguran znak ??

Svako zrno mora (bar jednom) puknuti.....
Kako? Pukne u kuhanju ....  Wajter raport - Page 4 684758713
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 20.04.17 0:14

maledetta primavera je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:Jos dva tri mjeseca jedem fazol iz ludbrega, polje roditelja moje kolegice, ne mogu ti opisati koliko je dobar. Od nje sam kupila ne znam koliko kila, za mamu, tetu i nonu i nas doma .. .... Vec drugu godinu ne kupujem fazol jer samo od nje uzimam ..... Wajter raport - Page 4 3015220106

Da, Podravina je pravo mjesto za uzgoj graha (cim grah predje Platak, onda postaje fazol).
Znas li po cemu se ocjenjuje kvaliteta graha, sta je siguran znak ??

Svako zrno mora (bar jednom) puknuti.....
Kako? Pukne u kuhanju ....  Wajter raport - Page 4 684758713

Neeee...
Kako bih to rekao njegovanim jezikom....
Svako se zrno mora zvucno oglasiti.
Poslije.
Kasnije.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 20.04.17 6:13

jaka bura i nadalje.....ajde nema kiše....
spavala sam tako čvrsto i sanjala kuću sa dvorištem koju sam već prije sanjala per puta.....jasno pamtim to dvorište koje je neobično smješteno i zaklonjeno i u snu sam pomislila,a vidi evo me opet ovdje......
pa me maca probudila klapanjem i hvatanjem stvari po sobi.....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 20.04.17 8:52

RobinUd je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:Jos dva tri mjeseca jedem fazol iz ludbrega, polje roditelja moje kolegice, ne mogu ti opisati koliko je dobar. Od nje sam kupila ne znam koliko kila, za mamu, tetu i nonu i nas doma .. .... Vec drugu godinu ne kupujem fazol jer samo od nje uzimam ..... Wajter raport - Page 4 3015220106

Da, Podravina je pravo mjesto za uzgoj graha (cim grah predje Platak, onda postaje fazol).
Znas li po cemu se ocjenjuje kvaliteta graha, sta je siguran znak ??

Svako zrno mora (bar jednom) puknuti.....
Kako? Pukne u kuhanju ....  Wajter raport - Page 4 684758713

Neeee...
Kako bih to rekao njegovanim jezikom....
Svako se zrno mora zvucno oglasiti.
Poslije.
Kasnije.
Ah .,.. Uz pjesmu " vjetre s dinare" ?
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.04.17 8:59

pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:

A kad se vratis ima da otvoris temu i da nam sve ispricas. O ispljuvcima, povracankama, i svim onim drugim izlucevinama, koje se ponekad nakon Aperacije pojave. Ja cu ti se pridruziti, pa cemo prepricavati kako smo zbog anestezije povracale po doktorima i sestrama. Wajter raport - Page 4 11484130

tako su i meni svasta pricali ali bilo je to najbolje budjenje u zivotu. Nikad se tako odmoran, naspavan i dobre volje nisam probudijo. Ni trunke nikakve mucnine, vrtoglavica i slicnog, ma fenomenalno. Potpisujem da se tako budim svaki dan, samo ne pod takvim okolnostima, razumije se ...Wajter raport - Page 4 684758713

Joj Maco, nisam te valjda zaplasila, sorry. Bas sam se htela nasaliti da ti bude lakse, pa kao slon u staklari.
Wajter raport - Page 4 3102334490

Niko me nicim nije plasio, ali sam razmisljala o svemu. I plasila se sama. Najvise samog cina operacije. Na kraju se operacije uopste nisam niti secala (a i kako bih?!), ali anesteziju nisam dobro podnela, jer sam se jedva probudila. I kasnije su me samo opominjali da ne spavam, i borila sam se protiv sna, ali jedva. A mucnina me je dokrajcila. Tri dana nisam niti kap vode mogla uzeti, a da je ne povratim. Na kraju su me zbog dehidracije prikljucili na infuziju. Medjutim, kada je to sve proslo, zaista sam se dobro osecala. Kao da nista nije bilo.




Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.04.17 9:05

ligeja je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:jeje, u petak idem u bolnicu na pripremu, a 24. pod nožić... možda je malo morbidno, paradoskalno, al jedva čekam aparaciju da konačno uživam u čitanju onako kako ja volim, maratonski i na miru Wajter raport - Page 4 3111943984

Drzim pesnice. Wajter raport - Page 4 1zouo36Wajter raport - Page 4 2dt2dz8

A kad se vratis ima da otvoris temu i da nam sve ispricas. O ispljuvcima, povracankama, i svim onim drugim izlucevinama, koje se ponekad nakon Aperacije pojave. Ja cu ti se pridruziti, pa cemo prepricavati kako smo zbog anestezije povracale po doktorima i sestrama. Wajter raport - Page 4 11484130


Ja se sjećam da sam nakon buđenja iz anestezije, u onoj predoperacionoj sali, otela onu masku za kisik i nikako je nisam htjela ispustiti, iako sam je povremeno znala odlijepiti s lica da bih pričala o Vedama i Indiji. Da, baš o tome. Ne znam zašto mi je to bilo prvo na pameti. Naime, htjeli su provjeriti koliko sam svjesna, koliko se brzo budim pa su mi postavljali neka pitanja, a ja baš htjela o Vedama.. : ))

Ni manje ni vise nego o Vedama i Indiji. : ))
Pa ti si skroz neko cudno bicence. : ))

Ja se samo secam glasa istog tonaliteta, koji je ponavljao:"Disite duboko. Nemojte spavati...Disite duboko. Nemojte spavati". U jednom trenutku sam pomislila da se radi o snimku. Tako je to jednolicno zvucalo. : )) Pa sam se sa mukom, jer sam u sebi imala dve cievi, jedna je isla sa desne strane rebara, a druga sa desne strane stomaka i uzasno su me bolele i na najmanji pokret, okrenula u pravcu iz kojeg je dolazio glas i videla veelike, debele naocare za vid. I nesto zeleno. To je bila medicinska sestra sa hirurgije. Postarija zenica, kojoj joj je to valjda desetohiljadita operacija, pa se nije ni uzbudjivala previse.

Ali necemo o svemu sad pricati. Cekam Macu da razmenimo utiske. Wajter raport - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 20.04.17 9:17

Hladan ali suncan dan danas. Burovito je ....  Bilo je lijepo odvoziti do Lovrana ali je sada koma u cekaonici / hodniku bolnice. Puno ljudi ceka, guzva je. A ja gladna .....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.04.17 9:50

Q
cat_claw je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:jeje, u petak idem u bolnicu na pripremu, a 24. pod nožić... možda je malo morbidno, paradoskalno, al jedva čekam aparaciju da konačno uživam u čitanju onako kako ja volim, maratonski i na miru Wajter raport - Page 4 3111943984

Drzim pesnice. Wajter raport - Page 4 1zouo36Wajter raport - Page 4 2dt2dz8

A kad se vratis ima da otvoris temu i da nam sve ispricas. O ispljuvcima, povracankama, i svim onim drugim izlucevinama, koje se ponekad nakon Aperacije pojave. Ja cu ti se pridruziti, pa cemo prepricavati kako smo zbog anestezije povracale po doktorima i sestrama. Wajter raport - Page 4 11484130


Ja se sjećam da sam nakon buđenja iz anestezije, u onoj predoperacionoj sali, otela onu masku za kisik i nikako je nisam htjela ispustiti, iako sam je povremeno znala odlijepiti s lica da bih pričala o Vedama i Indiji. Da, baš o tome. Ne znam zašto mi je to bilo prvo na pameti. Naime, htjeli su provjeriti koliko sam svjesna, koliko se brzo budim pa su mi postavljali neka pitanja, a ja baš htjela o Vedama.. : ))

Ni manje ni vise nego o Vedama i Indiji. : ))
Pa ti si skroz neko cudno bicence. : ))

Ja se samo secam glasa istog tonaliteta, koji je ponavljao:"Disite duboko. Nemojte spavati...Disite duboko. Nemojte spavati". U jednom trenutku sam pomislila da se radi o snimku. Tako je to jednolicno zvucalo. : )) Pa sam se sa mukom, jer sam u sebi imala dve cievi, jedna je isla sa desne strane rebara, a druga sa desne strane stomaka i uzasno su me bolele i na najmanji pokret, okrenula u pravcu iz kojeg je dolazio glas i videla veelike, debele naocare za vid. I nesto zeleno. To je bila medicinska sestra sa hirurgije. Postarija zenica, kojoj joj je to valjda desetohiljadita operacija, pa se nije ni uzbudjivala previse.

Ali necemo o svemu sad pricati. Cekam Macu da razmenimo utiske. Wajter raport - Page 4 1523192931

O_O

Malo me je strecnulo ovo sto sam procitala, odmah sam to filmski zamislila. Necu komentirati dalje, ali vratim se na ovo nakon Macine operacije. Jesi li sanjala nesto? Nedavno mi je prijateljica bila i veli mi da je imala niz lijepih snova. To me je zacudilo, priznajem. Kod mene bijase posvemasnje tupilo. Sjecala sam se necijih ociju koje su mi namignule prije uspavljivanja (lijepe, velike, maslinasto zelene) i podeblje zenice nakon budjenja kojoj sam otimala masku s kisikom i brbljala o Indiji. Rijeci su same iz mene izlazile, nekontrolirano. U jednom trenutku uhvatila sam se kako lijeno razmisljam tko to prica i zasto ne zacepi vise. : D

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.04.17 9:55

maledetta primavera je napisao/la:Hladan ali suncan dan danas. Burovito je ....  Bilo je lijepo odvoziti do Lovrana ali je sada koma u cekaonici / hodniku bolnice. Puno ljudi ceka, guzva je. A ja gladna .....

Dosla si na kontrolni pregled koljena? Mogu zamisliti divote na putu do tamo. :-)

Nalozila sam danas. Kako ono Sara veli kad se obujmis dekicom? Dva dana tako hodam po stanu. Danas sam pametnija.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 20.04.17 11:18

hladno je, vjetar puse...
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.04.17 12:18

suncano i frisko jer ladan vjetar duva. Sinoc sam i klimu upalijo. To je bas za hedoniste, samo daljinski i za dvije minute sve toplo Wajter raport - Page 4 684758713...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 20.04.17 12:22

ligeja je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:Hladan ali suncan dan danas. Burovito je ....  Bilo je lijepo odvoziti do Lovrana ali je sada koma u cekaonici / hodniku bolnice. Puno ljudi ceka, guzva je. A ja gladna .....

Dosla si na kontrolni pregled koljena? Mogu zamisliti divote na putu do tamo. :-)

Nalozila sam danas. Kako ono Sara veli kad se obujmis dekicom? Dva dana tako hodam po stanu. Danas sam pametnija.
Da, pregled koljena i jos rtg zdjelice i kukova .....

Uglavnom, u cekaoni nije dosadno, jedna sinjora samo prica.... Ja u puli, mi u puli, kod nas u puli .... Sad cu ju pitati poznaje.li signoreta esca .....  Wajter raport - Page 4 1523192931
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 20.04.17 12:23

pizda je napisao/la:suncano i frisko jer ladan vjetar duva. Sinoc sam i klimu upalijo. To je bas za hedoniste, samo daljinski i za dvije minute sve toplo Wajter raport - Page 4 684758713...
Kakav car  Wajter raport - Page 4 1523192931
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.04.17 12:24

maledetta primavera je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:Hladan ali suncan dan danas. Burovito je ....  Bilo je lijepo odvoziti do Lovrana ali je sada koma u cekaonici / hodniku bolnice. Puno ljudi ceka, guzva je. A ja gladna .....

Dosla si na kontrolni pregled koljena? Mogu zamisliti divote na putu do tamo. :-)

Nalozila sam danas. Kako ono Sara veli kad se obujmis dekicom? Dva dana tako hodam po stanu. Danas sam pametnija.
Da, pregled koljena i jos rtg zdjelice i kukova .....

Uglavnom, u cekaoni nije dosadno, jedna sinjora samo prica.... Ja u puli, mi u puli, kod nas u puli .... Sad cu ju pitati poznaje.li signoreta esca .....  Wajter raport - Page 4 1523192931

da nije Enjoy ? Mogla bi biti obzirom na blagoglagoljivost...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.04.17 12:25

ligeja je napisao/la:
Malo me je strecnulo ovo sto sam procitala, odmah sam to filmski zamislila. Necu komentirati dalje, ali vratim se na ovo nakon Macine operacije. Jesi li sanjala nesto? Nedavno mi je prijateljica bila i veli mi da je imala niz lijepih snova. To me je zacudilo, priznajem. Kod mene bijase posvemasnje tupilo. Sjecala sam se necijih ociju koje su mi namignule prije uspavljivanja (lijepe, velike, maslinasto zelene) i podeblje zenice nakon budjenja kojoj sam otimala masku s kisikom i brbljala o Indiji. Rijeci su same iz mene izlazile, nekontrolirano. U jednom trenutku uhvatila sam se kako lijeno razmisljam tko to prica i zasto ne zacepi vise. : D


Wajter raport - Page 4 1619348112  Joj sto me nasmeja, bleso.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.04.17 12:26

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:suncano i frisko jer ladan vjetar duva. Sinoc sam i klimu upalijo. To je bas za hedoniste, samo daljinski i za dvije minute sve toplo Wajter raport - Page 4 684758713...
Kakav car  Wajter raport - Page 4 1523192931

nego! Wajter raport - Page 4 684758713 Zasluzijo nakon decenija smrzavanja...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.04.17 12:28

Sta si ti, Lastice, jos kod dr-a? Wajter raport - Page 4 Qnwg93

Javi kako je bilo i sta je dr rekao. Maleni i ja odlazimo u Haus des Meeres.


Samo jos nesto Popu da napisem i bezim.



A jesmo kao neki klub Jeremija, covece. Red operacija, red pregleda. Wajter raport - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 20.04.17 12:29

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:Hladan ali suncan dan danas. Burovito je ....  Bilo je lijepo odvoziti do Lovrana ali je sada koma u cekaonici / hodniku bolnice. Puno ljudi ceka, guzva je. A ja gladna .....

Dosla si na kontrolni pregled koljena? Mogu zamisliti divote na putu do tamo. :-)

Nalozila sam danas. Kako ono Sara veli kad se obujmis dekicom? Dva dana tako hodam po stanu. Danas sam pametnija.
Da, pregled koljena i jos rtg zdjelice i kukova .....

Uglavnom, u cekaoni nije dosadno, jedna sinjora samo prica.... Ja u puli, mi u puli, kod nas u puli .... Sad cu ju pitati poznaje.li signoreta esca .....  Wajter raport - Page 4 1523192931

da nije Enjoy ? Mogla bi biti obzirom na blagoglagoljivost...
Sad cu ju pitati: da prostite signora F, jeste li vi enjoy iz pule koja voli erocku kuhinju?  Iako mislim da nije, ova se zali na reumu ....

Jbt gledam u mob i smijem se a ljudi samo pogledavaju u mene pogledom koji ih odaje, misle da nisam bas normalna ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 20.04.17 12:31

cat_claw je napisao/la:Sta si ti, Lastice, jos kod dr-a? Wajter raport - Page 4 Qnwg93

Javi kako je bilo i sta je dr rekao. Maleni i ja odlazimo u Haus des Meeres.


Samo jos nesto Popu da napisem i bezim.



A jesmo kao neki klub Jeremija, covece. Red operacija, red pregleda. Wajter raport - Page 4 1523192931
Da, od jutros  9.30 ,... Cekam.rtg jos ....  Wajter raport - Page 4 5591816
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.