kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako smo? Danas!

Stranica 1 / 38. 1, 2, 3 ... 19 ... 38  Next

Go down

Kako smo? Danas! Empty Kako smo danas?

Postaj  propolis 25.12.15 9:08

ligeja je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
ligeja je napisao/la:

Bit ce da tebi nedostaje nesto "zguza" jer picke ocito nisi dobio godinama, zagorjeli seronjo.

naivno vjerujem da tzigo tako izrazava svoju naklonost, bitch slapovima.... jos mi nije preso granicu, mozda zato jer mi nije dovoljno intrigantan... ponavlja se brate ko te njegove papigitze Kako smo? Danas! 1523192931
Matzo debela sa nastojanjem da smrshash iz ljubavi prema meni,,,ne dozvoli da ova ljubomorna spodoba unishti nashu buducnost,,ona misli da smo ja i ti kompatibilni po svim shavojvima pa ti se uputzava kao frenditza da bi te izbacila iz igre,,:Kako smo? Danas! 1619348112) Meni je poprave napeto kako je taj kulturoloshki otpad progovorio konachno onim rijechnikom koji razumije:Kako smo? Danas! 1619348112)Obichna krmachitza,,koju ne jebe nitko ni dva posto..zato se prikeljila ovdje,,,jer ja na taj "art" forum nisam niti cu prismirditi ikada,,A sad da se malo kurchim:Kako smo? Danas! 1619348112 Sta je ta kravetina u svome zivotu napravila osim shto je uspjela "keativno" mijenjati tudje avatare po forumima,,Taj  kulturolshki patzov  koji gricka knjige po knjiznici jer ne razumije po kurtza o fabulama,,,osim shto je impresijonirata zvijezdama,,,Upravo zbog toga ta budala mi je sjela na zulj....zajedno sa onom svojom frendicom,,,koje nemaju po kurca pojma o bilo kakvoj vrsti umjetnoosti,,,ali,,,ej,,,ali,,prodaju muda pod bubrege drugima koji se isto tako "kuze" u farbe i rijech,,,video sliku,,,radnju,,Dakem dvije krmache prve
kategorije ,,iskompleksirane do jaja,,em nemreju anc kurca ,,,em nemreju nac sebe,,A sad neshto o meni,,,ovo nikada nisam napisao,,,Kako smo? Danas! 1619348112))Ja sam "umetnik"koji je prodao takvima kao shto je Ligeja ,,,po cijelom svijetu,,,oko 3 tisuce slija,,jebaji ga,,,,ne kazem da nije pokvareno od mene,,,al kako bi ja lagodno zivijo da nema takvih idiota kao shto je ona,,Takvima je dovoljno izmisliti prichu i odma gutaju kao spermu:))))Ta tvoja frendica,,,iz rijeke,,,je komad budale kakav s enemre sresti na cijelom svijetu,,ona se samohipnotizirala i fura svoju hipmozu kao karmu,,u prevodu,,,idiot nad idiotima,,zato sam je ovih par godina guzio retorichki dok nije prokinula i pochela spikati mojim seljachkim jezikom,,,shto je meni bilo dokaz,,,da je ona u dushi i u mozgu jedna obichna seljacha koja se folira i shuta raznim nepoznatim rijechima za shiru publiku d abi kao fol ispala pametna,,haklo sam je strpljivo dok nije prokinula,,krmachitza:Kako smo? Danas! 1619348112)))
E sad,,ima ovdje popametnih zenskinja,,mudrih koje se ne izletavaju,,,koje duboko i debelo vazu,,pa onda ,,,hop,,,skoche:Kako smo? Danas! 1619348112) Jebo te koje ti frendice imash,,bolesnice,,,a volio bih tu krmachitcu vidjeti i pospikati s anjom o farbama i obichnim rijechima,,narafski da vi zinula ko foka ,,i gledala bi mi u medjunozje da vidi koliki je,,E sad ,,,,shto siti naivna,,,to je drugi par rukava,,Ako sam te "vrijedjao" to je bilo samo za tvoje dobro,,,jer nemam nikakvih ohekivanja prema bilo kome sa kultnih ......zato shto mi je ova teritorija vrsta zajebancije,,koji neki drugi dozivljavaju koa neshto ozbiljno..Kako smo? Danas! 1619348112) Matzo ,,ja bih volio da ti smrshash i da osvojish Pizdu,,,,samo iz jednog razloga,,,jer bi ovaj forum nakon toga skihno,,zato shto bi odredjene pichke izgubile iluziju da ga mogu imati:Kako smo? Danas! 1619348112))A Pizda je isti kao ja,,,zna da tajanstvenost traje dovoljno dugo dok se ne otkrije,,,,jer onda vishe nije interesantno:))))

S ljudima treba razgovarati onako kako najbolje razumiju. Buduci da si retard kojeg vecina samilosno zaobilazi, mislis da mozes vjecno naskakati na ljude, vrijedjati ih i projicirati na njih vlastito ludilo. E nece ici. Ova "krmacica" ti to ne dozvoljava. :-). Da mi je vidjeti te budaletine koje su tebi ista povjerovale i kojima si ti ista podvalio. :-) Je,  stvarno si me razotkrio. Sad mozes pravdoljubivo onanirati. Vidis, vracam se knjizevnom izricaju. Navlacim "masku". :-D Ajme, koja ufuravanja!
Kako smo? Danas! 2733991369 Kako smo? Danas! 2733991369  a kako ti to nisi dozvolila  Kako smo? Danas! 439160543


sem sto si ko ribica a ne krmachica progutala njegov trecerazredni mamac Kako smo? Danas! 684758713

osoba koja zene naziva krmachama inije uopce vrijedna nekog komentara Kako smo? Danas! 727654710
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 25.12.15 14:13

danas sam dobro i zadovoljno, okružena djecom i izobiljem, sve loše misli odgodila sam za poslije Nove godine...  Kako smo? Danas! 2634474203

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  orion 26.12.15 15:48

danas, tj. od četvrka u Slavoniji .... presita svega jedva čekam sutra da krenemo put pod noge, pa stignemo kućici svojoj  Kako smo? Danas! 737234776

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Yehudi 27.12.15 9:46

Svuda podji, kući dodji  Kako smo? Danas! 727654710

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 27.12.15 10:16

Danas mi kuhamo za vamiliju!!!!!
S obzirom da mi nikada ne kuhamo, bit ce to pravi izazov ali mi smo mudri pa necemo puno complicirat nego cemo im spremiti modificiranu koku s krumpirima i rezancima od celera, mrkve icapule... tajna je u tome da cemo sve premazati sa senficem, crvenom paprikom i maslinovim uljem. Senf svemu tome da super aromu. E da, bit cemo animalni pa cemo natrackanu cocu nasaditi na pivsku bocu polupunu pive koja ce isparavati i mocati cocino meso. Jednostavno i ukusno.
kolace nismo pekli nego smo jih cupili od tete ine koja radi cokoladne bombice u oblicu zalogajcica.

a onda sutra idemo raditi... bogu hvala na poslu, samo da ne propane... seficama se motaju neki catastroficni planovi po glavusicama, brrr-brrr

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Lena 28.12.15 7:52

to sa pivušom i pečenjem mama je radila prije....zna baš ukusno ispast....sočno meso


ja na godišnjem.....planiram odmarat i planiram i kuću sredit pošteno......uvijek nered ma koliko rediš  Kako smo? Danas! 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 28.12.15 10:55

Lena je napisao/la:to sa pivušom i pečenjem mama je radila prije....zna baš ukusno ispast....sočno meso


ja na godišnjem.....planiram odmarat i planiram i kuću sredit pošteno......uvijek nered ma koliko rediš  Kako smo? Danas! 11484130

pa kako ćeš to spojit?...
ne može i jedno i drugo..
ja se umaram praveć kolače a kćeri sređuju kuću..  Kako smo? Danas! 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 29.12.15 5:54

propolis je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

naivno vjerujem da tzigo tako izrazava svoju naklonost, bitch slapovima.... jos mi nije preso granicu, mozda zato jer mi nije dovoljno intrigantan... ponavlja se brate ko te njegove papigitze Kako smo? Danas! 1523192931
Matzo debela sa nastojanjem da smrshash iz ljubavi prema meni,,,ne dozvoli da ova ljubomorna spodoba unishti nashu buducnost,,ona misli da smo ja i ti kompatibilni po svim shavojvima pa ti se uputzava kao frenditza da bi te izbacila iz igre,,:Kako smo? Danas! 1619348112) Meni je poprave napeto kako je taj kulturoloshki otpad progovorio konachno onim rijechnikom koji razumije:Kako smo? Danas! 1619348112)Obichna krmachitza,,koju ne jebe nitko ni dva posto..zato se prikeljila ovdje,,,jer ja na taj "art" forum nisam niti cu prismirditi ikada,,A sad da se malo kurchim:Kako smo? Danas! 1619348112 Sta je ta kravetina u svome zivotu napravila osim shto je uspjela "keativno" mijenjati tudje avatare po forumima,,Taj  kulturolshki patzov  koji gricka knjige po knjiznici jer ne razumije po kurtza o fabulama,,,osim shto je impresijonirata zvijezdama,,,Upravo zbog toga ta budala mi je sjela na zulj....zajedno sa onom svojom frendicom,,,koje nemaju po kurca pojma o bilo kakvoj vrsti umjetnoosti,,,ali,,,ej,,,ali,,prodaju muda pod bubrege drugima koji se isto tako "kuze" u farbe i rijech,,,video sliku,,,radnju,,Dakem dvije krmache prve
kategorije ,,iskompleksirane do jaja,,em nemreju anc kurca ,,,em nemreju nac sebe,,A sad neshto o meni,,,ovo nikada nisam napisao,,,Kako smo? Danas! 1619348112))Ja sam "umetnik"koji je prodao takvima kao shto je Ligeja ,,,po cijelom svijetu,,,oko 3 tisuce slija,,jebaji ga,,,,ne kazem da nije pokvareno od mene,,,al kako bi ja lagodno zivijo da nema takvih idiota kao shto je ona,,Takvima je dovoljno izmisliti prichu i odma gutaju kao spermu:))))Ta tvoja frendica,,,iz rijeke,,,je komad budale kakav s enemre sresti na cijelom svijetu,,ona se samohipnotizirala i fura svoju hipmozu kao karmu,,u prevodu,,,idiot nad idiotima,,zato sam je ovih par godina guzio retorichki dok nije prokinula i pochela spikati mojim seljachkim jezikom,,,shto je meni bilo dokaz,,,da je ona u dushi i u mozgu jedna obichna seljacha koja se folira i shuta raznim nepoznatim rijechima za shiru publiku d abi kao fol ispala pametna,,haklo sam je strpljivo dok nije prokinula,,krmachitza:Kako smo? Danas! 1619348112)))
E sad,,ima ovdje popametnih zenskinja,,mudrih koje se ne izletavaju,,,koje duboko i debelo vazu,,pa onda ,,,hop,,,skoche:Kako smo? Danas! 1619348112) Jebo te koje ti frendice imash,,bolesnice,,,a volio bih tu krmachitcu vidjeti i pospikati s anjom o farbama i obichnim rijechima,,narafski da vi zinula ko foka ,,i gledala bi mi u medjunozje da vidi koliki je,,E sad ,,,,shto siti naivna,,,to je drugi par rukava,,Ako sam te "vrijedjao" to je bilo samo za tvoje dobro,,,jer nemam nikakvih ohekivanja prema bilo kome sa kultnih ......zato shto mi je ova teritorija vrsta zajebancije,,koji neki drugi dozivljavaju koa neshto ozbiljno..Kako smo? Danas! 1619348112) Matzo ,,ja bih volio da ti smrshash i da osvojish Pizdu,,,,samo iz jednog razloga,,,jer bi ovaj forum nakon toga skihno,,zato shto bi odredjene pichke izgubile iluziju da ga mogu imati:Kako smo? Danas! 1619348112))A Pizda je isti kao ja,,,zna da tajanstvenost traje dovoljno dugo dok se ne otkrije,,,,jer onda vishe nije interesantno:))))

S ljudima treba razgovarati onako kako najbolje razumiju. Buduci da si retard kojeg vecina samilosno zaobilazi, mislis da mozes vjecno naskakati na ljude, vrijedjati ih i projicirati na njih vlastito ludilo. E nece ici. Ova "krmacica" ti to ne dozvoljava. :-). Da mi je vidjeti te budaletine koje su tebi ista povjerovale i kojima si ti ista podvalio. :-) Je,  stvarno si me razotkrio. Sad mozes pravdoljubivo onanirati. Vidis, vracam se knjizevnom izricaju. Navlacim "masku". :-D Ajme, koja ufuravanja!
Kako smo? Danas! 2733991369 Kako smo? Danas! 2733991369  a kako ti to nisi dozvolila  Kako smo? Danas! 439160543


sem sto si ko ribica a ne krmachica progutala njegov trecerazredni mamac Kako smo? Danas! 684758713
osoba koja zene naziva krmachama inije uopce vrijedna nekog komentara Kako smo? Danas! 727654710
Jebo te koji si ti kreten,,poljubomornii,,,parim da neshto znash o meni pa te jebu kompleksi,,,shto tebe boli kuratz shto ja njoj tipkam ili ona meni,,Kao prvo,,(barem vi rvati koji ste oslonjeni na germansku kulturu) trebali bi znati da je krmachitza deminutiv u pozitivnom smislu,,recmo,,,u schwapskim restoranima postoji statua krmachitze,,,koja lezi na ledjima,,svi gosti koji udju u restac,,,poshkakljaju je po trbuhu i sisama z adobru srecu,,jer,,,krmachitza koja je fertilna nosi novi zivot,,,donosi srecu u svinjac:Kako smo? Danas! 1619348112) Ako se mislish Ligeji dopast,,morash poznavati Hegela,,morash joj reci da si sa bechkom filharmonijom igro nerijesheno dva dva..morash joj reci da ti je motzart sviro na svadbi,,a schopen na krstitkama djece,,,ona ce sve povjerovati,,vazno je samo da je stajl visoke kategorije,,a kad se radi o kurtzu,,,nju to ne interesira jer ima cijelu kolekciju dilda,,,pa se jebe sa svim svemircima koje zamisli:Kako smo? Danas! 1619348112))) Meni je bilo interesantno da je pokazala koliko je emotivna krmachitza,,,dokaz da nije sterilna i sjebata do kraja,,,,kod  mene je to pozitiva,,,a u tudjim ochima to je vrijedjanje,,,,u prevodu,,,zaroni i lovi rake govnare jer se ne kuzish u nishta drugo osim u to,,,,daklem nishta osobno,,,samo moj analitichki duh,,,progovara iz mene iskrenoo...jebiod,,shatrologista:))) E da pozdrav iz Dubrave:))))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 29.12.15 8:48

nisam mogla učitat forum od 04:17 pa sve do maloprije.... to je prava nepravda!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  pizda 29.12.15 8:51

Vel'ka Maca je napisao/la:nisam mogla učitat forum od 04:17 pa sve do maloprije.... to je prava nepravda!!!

da, nesto sam radijo na konzolama sa WD-om...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 29.12.15 8:53

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:nisam mogla učitat forum od 04:17 pa sve do maloprije.... to je prava nepravda!!!

da, nesto sam radijo na konzolama sa WD-om...

WD je sranje... to mi je tata reko... zato je I škripalo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  pizda 29.12.15 9:19

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:nisam mogla učitat forum od 04:17 pa sve do maloprije.... to je prava nepravda!!!

da, nesto sam radijo na konzolama sa WD-om...

WD je sranje... to mi je tata reko... zato je I škripalo

nie, WD je spas, sve mos sa njim popravit, od igle do lokomotive. Cigo ga koristi umjesto lubrikanta a barem on zna kad mu najbolje klizne...Kako smo? Danas! 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 29.12.15 9:31

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:nisam mogla učitat forum od 04:17 pa sve do maloprije.... to je prava nepravda!!!

da, nesto sam radijo na konzolama sa WD-om...

WD je sranje... to mi je tata reko... zato je I škripalo

nie, WD je spas, sve mos sa njim popravit, od igle do lokomotive. Cigo ga koristi umjesto lubrikanta a barem on zna kad mu najbolje klizne...Kako smo? Danas! 684758713

kaže da je WD vrlo prosto mazivo, da danas ima puno sofisticiranijih podmazivača... to ti on nešto iz dojčlanda uvozi...
osim toga, moj tata je jači od tvog tate.
znam da se konrketno radilo o podmazivanju neke fine, fine bravice il nekog kurčića-palčića na autu kad mu WD nije bio dovoljno dobar... ne pitaj... muška posla...
a stari je dosta onako bimo rekli - perfekcionist I pejn in di ess

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  pizda 29.12.15 9:36

Vel'ka Maca je napisao/la:

kaže da je WD vrlo prosto mazivo, da danas ima puno sofisticiranijih podmazivača... to ti on nešto iz dojčlanda uvozi...
osim toga, moj tata je jači od tvog tate.
znam da se konrketno radilo o podmazivanju neke fine, fine bravice il nekog kurčića-palčića na autu kad mu WD nije bio dovoljno dobar... ne pitaj... muška posla...
a stari je dosta onako bimo rekli - perfekcionist I pejn in di ess

da je moj stari ziv bijo bi jaci od tvog tate, lako se ovako kurcit. Vidijo sam neki dan na nekoj lokalnoj TV stanici neka cuda iz Njemacke. Sve zivo radi, cak mozes i krov popravljat time...Kako smo? Danas! 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Lena 29.12.15 12:19

metilda je napisao/la:
Lena je napisao/la:to sa pivušom i pečenjem mama je radila prije....zna baš ukusno ispast....sočno meso


ja na godišnjem.....planiram odmarat i planiram i kuću sredit pošteno......uvijek nered ma koliko rediš  Kako smo? Danas! 11484130

pa kako ćeš to spojit?...
ne može i jedno i drugo..
ja se umaram praveć kolače a kćeri sređuju kuću..  Kako smo? Danas! 684758713

kako...pa malo plandujem,pa onde red rada po kući.....može se  Kako smo? Danas! 1523192931

najviše ću napravit kad klinci odu u goste par dana kod frenda......frcat ću sve šta je viška.....ima toga
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  pizda 29.12.15 12:36

Lena je napisao/la:

najviše ću napravit kad klinci odu u goste par dana kod frenda......frcat ću sve šta je viška.....ima toga

banda...Kako smo? Danas! 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 29.12.15 12:55

Lena je napisao/la:
metilda je napisao/la:
Lena je napisao/la:to sa pivušom i pečenjem mama je radila prije....zna baš ukusno ispast....sočno meso


ja na godišnjem.....planiram odmarat i planiram i kuću sredit pošteno......uvijek nered ma koliko rediš  Kako smo? Danas! 11484130

pa kako ćeš to spojit?...
ne može i jedno i drugo..
ja se umaram praveć kolače a kćeri sređuju kuću..  Kako smo? Danas! 684758713

kako...pa malo plandujem,pa onde red rada po kući.....može se  Kako smo? Danas! 1523192931

najviše ću napravit kad klinci odu u goste par dana kod frenda......frcat ću sve šta je viška.....ima toga

ja uživam plodove mladosti  Kako smo? Danas! 11484130 kćeri čiste kuću, dečki pomažu svom starom ocu... 
danas sam inače sva nikakva, probudila se u kišnom raspoloženju iako je ovdje sunčano i poliepo hladno.. pravi zimski ugođaj...
kuham gravče na tavče, kilo i po graha... ima da pucamo cijeli dan...  Kako smo? Danas! 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 29.12.15 13:03

metilda je napisao/la:
Lena je napisao/la:
metilda je napisao/la:
Lena je napisao/la:to sa pivušom i pečenjem mama je radila prije....zna baš ukusno ispast....sočno meso


ja na godišnjem.....planiram odmarat i planiram i kuću sredit pošteno......uvijek nered ma koliko rediš  Kako smo? Danas! 11484130

pa kako ćeš to spojit?...
ne može i jedno i drugo..
ja se umaram praveć kolače a kćeri sređuju kuću..  Kako smo? Danas! 684758713

kako...pa malo plandujem,pa onde red rada po kući.....može se  Kako smo? Danas! 1523192931

najviše ću napravit kad klinci odu u goste par dana kod frenda......frcat ću sve šta je viška.....ima toga



ja uživam plodove mladosti  Kako smo? Danas! 11484130 kćeri čiste kuću, dečki pomažu svom starom ocu... 
danas sam inače sva nikakva, probudila se u kišnom raspoloženju iako je ovdje sunčano i poliepo hladno.. pravi zimski ugođaj...
kuham gravče na tavče, kilo i po graha... ima da pucamo cijeli dan...  Kako smo? Danas! 11484130

Kako smo? Danas! 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  pizda 29.12.15 13:08

metilda je napisao/la:

ja uživam plodove mladosti  Kako smo? Danas! 11484130 kćeri čiste kuću, dečki pomažu svom starom ocu... 
danas sam inače sva nikakva, probudila se u kišnom raspoloženju iako je ovdje sunčano i poliepo hladno.. pravi zimski ugođaj...
kuham gravče na tavče, kilo i po graha... ima da pucamo cijeli dan...  Kako smo? Danas! 11484130

bogte, kod vas stalno puca. Il od graha il od rastike... Kako smo? Danas! 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 29.12.15 16:26

pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:

ja uživam plodove mladosti  Kako smo? Danas! 11484130 kćeri čiste kuću, dečki pomažu svom starom ocu... 
danas sam inače sva nikakva, probudila se u kišnom raspoloženju iako je ovdje sunčano i poliepo hladno.. pravi zimski ugođaj...
kuham gravče na tavče, kilo i po graha... ima da pucamo cijeli dan...  Kako smo? Danas! 11484130

bogte, kod vas stalno puca. Il od graha il od rastike... Kako smo? Danas! 1523192931

Kako smo? Danas! 3111943984  treba najest toliko usta, kad pečemo meso to je odoka pola odojka.. 4 štange orahnjače i baklava na ružice...  Kako smo? Danas! 11484130
nismo mi za ovakve mrvice...

Kako smo? Danas! 09c1dc72ebaf0412e2e945dc195a3c3a

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Yehudi 29.12.15 18:32

Mljac

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Yehudi 30.12.15 10:01

Nisam dobro, boli me.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  pizda 30.12.15 10:17

Yehudi je napisao/la:Nisam dobro, boli me.

sta, ona stvar? Kako smo? Danas! 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 30.12.15 10:40

danas smo odlično.
danas nam dolazi gospođa bitwa na megdan... idemo fino papat I druškat se Kako smo? Danas! 1521376178 Kako smo? Danas! 347140653
poslije je vodim da vidi moj Kako smo? Danas! 1417595035

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 30.12.15 10:41

pizdo, po posljednji put ti ovako javno govorim - NE MOŽEŠ SA NAMA!!!! SHVATI!!! ( Kako smo? Danas! 3111943984 )

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 38. 1, 2, 3 ... 19 ... 38  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.