kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako smo danas?

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

Kako smo danas? Empty Kako smo danas?

Postaj  Gost 31.07.14 11:25

btw je napisao/la:
bome ću ja opet sama sebi napravit krumpirušu...   Kako smo danas? 1523192931

 Kako smo danas? 1523192931  Kako smo danas? 1523192931  Kako smo danas? 1523192931 

ma ne spadaš ti u posebne goste, ne boi se ... maloprije sam bila na kavi sa jednom takvom koja spada u tu skupinu ljudi ... bokte, šta se neki vole dovodit u neugodne situacije ... žena me dočekala tresući se ko šiba i za deset minuta bila gotova kava pa sam na miru popila sama i u puno ugodnijem društvu a ona pobjegla  Kako smo danas? 11484130  bokte, ja sam zvanično strah i trepet svim koji bi me krotili, odgajali, preodgajali a nejde im ... oni bi ilala da me vide nesretnom, frustriratom, pogubljenom kad ono kurac ... nemreš mi skinit osmjeh sa lica nikako al zato ja skinem njima  Kako smo danas? 1523192931 


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 31.07.14 11:30

kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
bome ću ja opet sama sebi napravit krumpirušu...   Kako smo danas? 1523192931

 Kako smo danas? 1523192931  Kako smo danas? 1523192931  Kako smo danas? 1523192931 

ma ne spadaš ti u posebne goste, ne boi se ... maloprije sam bila na kavi sa jednom takvom koja spada u tu skupinu ljudi ... bokte, šta se neki vole dovodit u neugodne situacije ... žena me dočekala tresući se ko šiba i za deset minuta bila gotova kava pa sam na miru popila sama i u puno ugodnijem društvu a ona pobjegla  Kako smo danas? 11484130  bokte, ja sam zvanično strah i trepet svim koji bi me krotili, odgajali, preodgajali a nejde im ... oni bi ilala da me vide nesretnom, frustriratom, pogubljenom kad ono kurac ... nemreš mi skinit osmjeh sa lica nikako al zato ja skinem njima  Kako smo danas? 1523192931 

zajebi... možda tu noć sanjaš ružan san pa me pomiješaš i zabunom serviraš popovski sir... dolazim ali sa svojim sirevima, svojom plijesni i svojim lošim navikama...  Kako smo danas? 3111943984 

veliš tresla se i onda utekla... zašto me to ne čudi  Kako smo danas? 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 31.07.14 11:33

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:sto se tice mirisa (smrada) , radi se o istim gljivicama pa zato sir i smrdljive carape ljudi koji na nogama imaju kulture gljivica, podjednako mirisu...

2007. sam bila u Francuskoj i tamo kupili njihov odličan smrdljivac Epoisses. ostavili smo ga u bunkeru, zajedno s ostalim špecerajom i otišia na par sati nešto obaviti. iza toga smo trebali putovati za hrvatsku. 
kad smo se vratili do auta, časna meni riječ, smrdilo je i oko njega izvana Kako smo danas? 11484130 
moj dragi je u trenu dobio popizditis od mene i mojih sireva..i kanio mi ga izbaciti van, nema da ide u hrvatsku. ni pod razno. e, neš ti meni sir bacit, di ću taki doma kupiti?!
ja ga kao izvadila, odšetala sa nekom vrećicom do prve kante i "bacila". 
šta sad, auto ionako smrdi, mogla bi na granici 50 kg kokaina prevest, niko ne bi nos uvuko u auto Kako smo danas? 1619348112 i pretraživao....
i tako ja sir dopremila i doma, a da su svi mislili da u autu još uvijek smrdi zbog onih par sati šta je bio unutra  Kako smo danas? 1523192931

ko zna sto su jadni carinici mislili, da ste zadnji smradovi a sve neka sminka... Kako smo danas? 1523192931 

pa vidli putnike, izutih tenisica...sve im bilo jasno  Kako smo danas? 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 31.07.14 11:43

btw je napisao/la:
veliš tresla se i onda utekla... zašto me to ne čudi  Kako smo danas? 3114667799

jebote, meni bilo neugodno ... čim me vidjela, počela se trest i onda šuti pa lomi prste ... nikako počet pričat ... a onda meni dopizdilo pa ja počela pričat al mi pobjegla  Kako smo danas? 1523192931  jebote, pa ti reci jesu to odrasli ljudi il nisu ? kako mogu tako ? a već tjedan dana me navlači na tu kavu, šalje poruke, ja mislila mi ćemo se napričat kad ono ništa ... nije smogla snage

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 31.07.14 11:44

kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
veliš tresla se i onda utekla... zašto me to ne čudi  Kako smo danas? 3114667799

jebote, meni bilo neugodno ... čim me vidjela, počela se trest i onda šuti pa lomi prste ... nikako počet pričat ... a onda meni dopizdilo pa ja počela pričat al mi pobjegla  Kako smo danas? 1523192931  jebote, pa ti reci jesu to odrasli ljudi il nisu ? kako mogu tako ? a već tjedan dana me navlači na tu kavu, šalje poruke, ja mislila mi ćemo se napričat kad ono ništa ... nije smogla snage
trebala je nešto od tebe... htjela te zamoliti za uslugu ali je izgubila hrabrost kad si se pojavila... Kako smo danas? 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 31.07.14 11:51

btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
veliš tresla se i onda utekla... zašto me to ne čudi  Kako smo danas? 3114667799

jebote, meni bilo neugodno ... čim me vidjela, počela se trest i onda šuti pa lomi prste ... nikako počet pričat ... a onda meni dopizdilo pa ja počela pričat al mi pobjegla  Kako smo danas? 1523192931  jebote, pa ti reci jesu to odrasli ljudi il nisu ? kako mogu tako ? a već tjedan dana me navlači na tu kavu, šalje poruke, ja mislila mi ćemo se napričat kad ono ništa ... nije smogla snage
trebala je nešto od tebe... htjela te zamoliti za uslugu ali je izgubila hrabrost kad si se pojavila... Kako smo danas? 684758713

ma jok, ona je došla po misiji ... špijunska posla pa nije doživjela ono šta joj je rečeno da će doživjet ... trebala sam kukat kako mi je teško pa bi bijo drugačji rezultat kad ono meni sve lijepo pa ne zna šta reć na to  Kako smo danas? 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 31.07.14 12:06

kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
veliš tresla se i onda utekla... zašto me to ne čudi  Kako smo danas? 3114667799

jebote, meni bilo neugodno ... čim me vidjela, počela se trest i onda šuti pa lomi prste ... nikako počet pričat ... a onda meni dopizdilo pa ja počela pričat al mi pobjegla  Kako smo danas? 1523192931  jebote, pa ti reci jesu to odrasli ljudi il nisu ? kako mogu tako ? a već tjedan dana me navlači na tu kavu, šalje poruke, ja mislila mi ćemo se napričat kad ono ništa ... nije smogla snage
trebala je nešto od tebe... htjela te zamoliti za uslugu ali je izgubila hrabrost kad si se pojavila... Kako smo danas? 684758713

ma jok, ona je došla po misiji ... špijunska posla pa nije doživjela ono šta joj je rečeno da će doživjet ... trebala sam kukat kako mi je teško pa bi bijo drugačji rezultat kad ono meni sve lijepo pa ne zna šta reć na to  Kako smo danas? 1523192931 
pa što nisi probala djelovati ucviljeno da žena popije kavu ko čoek

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 31.07.14 12:14

btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

jebote, meni bilo neugodno ... čim me vidjela, počela se trest i onda šuti pa lomi prste ... nikako počet pričat ... a onda meni dopizdilo pa ja počela pričat al mi pobjegla  Kako smo danas? 1523192931  jebote, pa ti reci jesu to odrasli ljudi il nisu ? kako mogu tako ? a već tjedan dana me navlači na tu kavu, šalje poruke, ja mislila mi ćemo se napričat kad ono ništa ... nije smogla snage
trebala je nešto od tebe... htjela te zamoliti za uslugu ali je izgubila hrabrost kad si se pojavila... Kako smo danas? 684758713

ma jok, ona je došla po misiji ... špijunska posla pa nije doživjela ono šta joj je rečeno da će doživjet ... trebala sam kukat kako mi je teško pa bi bijo drugačji rezultat kad ono meni sve lijepo pa ne zna šta reć na to  Kako smo danas? 1523192931 
pa što nisi probala djelovati ucviljeno da žena popije kavu ko čoek

jebat ga, kasno sam se sjetila ... a i vjerojatno bi me ulovio smijeh da tako nešto glumim pa bi ženu zalila kavom ... ovako sam bar ja popila kavu ko čoek i u lijepom ambijentu ... bokte, žena radi desetljećima ko turistički vodič u krku a prvi puta ušla u kaštel i čudi se šta ima u njemu ... nemreš vjerovati ? htjela sam ju povest da se popnemo na zidine jer je pogled predivan a i dobro dođe malo promijeniti perspektivu al neće ... jebate, šta ljudi ne znaju uživati u svakom trenutku a da ju hoću ubit, molila bi da joj poštedim život ... čemu ? ionak ga ne zna koristit kako treba ... ne treba joj  Kako smo danas? 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 31.07.14 14:48

baš ste mi otvorili apetiti sa ovim uskusnim sličicama... ali izbit ću si ja to iz glave...
dobar mi tek...



pohani sladoled mi je najbolji desert... ustvari odmah iza čokoladne torte od čokolade I bez vrhnja I toplog šumskog voća na sladoledu od vanilije....



ah.... neko je gladan... sve se meni čini  Kako smo danas? 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 31.07.14 17:42

Vel'ka Maca je napisao/la:Idem sutra s curickama kod kineza na klopu... sta da jedem?
Uvijek si narucim spring rolls i onda nesto naski... a sad bi jela nesto njiovo... probala sam patku i shitake...



voljela sam kantonsku rižu sa agro-dolce umakom, piletinu sa bademima u agro-dolce umaku i wanton gljive. isto tako sam bila luda njihovim raviolima kuhanim na pari , od škampa ili vege ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 31.07.14 18:15

lastavica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Idem sutra s curickama kod kineza na klopu... sta da jedem?
Uvijek si narucim spring rolls i onda nesto naski... a sad bi jela nesto njiovo... probala sam patku i shitake...



voljela sam kantonsku rižu sa agro-dolce umakom, piletinu sa bademima u agro-dolce umaku i wanton gljive. isto tako sam bila luda njihovim raviolima kuhanim na pari , od škampa ili vege ....

Fantastican mi je taj njihov kiselo-slatki umak, obozavam ga...
Prejela sam se ali bas sam bila gladna.... i porcije su im turbomega, bas se satares za 100 kuna...
Pojela sam pola porcije proljetnih rolica, raznjice od piletine u umaku od kikirikija, pola porcije zapecene rize s povrcem za prilog i pohani sladoled...
Bilo je odlicno!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 31.07.14 18:24

šta su to proljetne rolice? involtini primavera, izvana neko pečeno tijesto a unutra izdanci soje? obožavala sam i to Kako smo danas? 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 01.08.14 21:19

upravo me popušta glavobolja. nadam se da će sutra biti bolje.
gledam apokalipto kroz prste ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 02.08.14 2:39

lastavica je napisao/la:upravo me popušta glavobolja. nadam se da će sutra biti bolje.
gledam apokalipto kroz prste ....
Danas sam bio tako nadrkan,,,najradje bi neshto jebo,,al sam se suzdrzo u starbaksu da pitam jednu,,,oce mi dat pichke,, Kako smo danas? 2634474203  Kako smo danas? 439160543  Kako smo danas? 167558484

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 02.08.14 7:22

zingaro je napisao/la:
lastavica je napisao/la:upravo me popušta glavobolja. nadam se da će sutra biti bolje.
gledam apokalipto kroz prste ....
Danas sam bio tako nadrkan,,,najradje bi neshto jebo,,al sam se suzdrzo u starbaksu da pitam jednu,,,oce mi dat pichke,, Kako smo danas? 2634474203  Kako smo danas? 439160543  Kako smo danas? 167558484

da da....suzdržo si se jer bi možda pristala,pa bi bijo u problemu  Kako smo danas? 1523192931   Kako smo danas? 3384354616   Kako smo danas? 3084372643
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 02.08.14 7:26

ja sam danas okej i glava popušta.....
di ste svi?spavate,kupate se?
ajde neka napokon sunca.... Kako smo danas? 727654710
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 02.08.14 8:02

isto kao jučer... dabogda se ponovilo i sutra

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 02.08.14 8:19

Lena je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
lastavica je napisao/la:upravo me popušta glavobolja. nadam se da će sutra biti bolje.
gledam apokalipto kroz prste ....
Danas sam bio tako nadrkan,,,najradje bi neshto jebo,,al sam se suzdrzo u starbaksu da pitam jednu,,,oce mi dat pichke,, Kako smo danas? 2634474203  Kako smo danas? 439160543  Kako smo danas? 167558484

da da....suzdržo si se jer bi možda pristala,pa bi bijo u problemu  Kako smo danas? 1523192931   Kako smo danas? 3384354616   Kako smo danas? 3084372643
Ahaha..ti ga isto znaš pravo ubost' ..strah je vrag  Kako smo danas? 1523192931  kad bi se poseksao usput hračnul bi samog sebe i ne bi više mogao ponavljati onu rečenicu kako on to samo iz ljubavi može radit  Kako smo danas? 2634474203

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 02.08.14 8:20

btw je napisao/la:isto kao jučer... dabogda se ponovilo i sutra
Šta je bilo jučer Kako smo danas? 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 02.08.14 8:21

MMagdalena je napisao/la:
btw je napisao/la:isto kao jučer... dabogda se ponovilo i sutra
Šta je bilo jučer Kako smo danas? 684758713
sunce, druženje s prijateljina, puno smijeha i dobre volje... Kako smo danas? 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 02.08.14 8:23

Super Kako smo danas? 3015220106 
Meni je sad kontra faza..paše mi biti doma.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 02.08.14 8:32

MMagdalena je napisao/la:Super Kako smo danas? 3015220106 
Meni je sad kontra faza..paše mi biti doma.
i meni naiđu takve faze... ono zatamniš prozore da misle da te nema jer si se poželio podružiti sa samim sobom...  Kako smo danas? 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 02.08.14 8:34

btw je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:Super Kako smo danas? 3015220106 
Meni je sad kontra faza..paše mi biti doma.
i meni naiđu takve faze... ono zatamniš prozore da misle da te nema jer si se poželio podružiti sa samim sobom...  Kako smo danas? 11484130
Kako znaš  Kako smo danas? 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 02.08.14 8:59

zingaro je napisao/la:
lastavica je napisao/la:upravo me popušta glavobolja. nadam se da će sutra biti bolje.
gledam apokalipto kroz prste ....
Danas sam bio tako nadrkan,,,najradje bi neshto jebo,,al sam se suzdrzo u starbaksu da pitam jednu,,,oce mi dat pichke,, Kako smo danas? 2634474203  Kako smo danas? 439160543  Kako smo danas? 167558484


prije neki dan, penjem se stepenicama "mebla" prema škorpionu i neki tip ide za mnom, mislim, ide svojim putem. u jednom trenutku me pretekne i stane ispred mene, prepriječi mi put, skine sunčane naočale i pita me: jesi li u vezi? blijedo ga pogledam i kažem: pardon????? ... on ponovi pitanje i doda: htio bi sex sa tobom ...... ma daj budalo, mene si našao u podne po zvizdanu zajebavat ..... on meni ponovo, da je ozbiljan, i da bi zaista, bez šale htio spavati sa mnom ...... o živote!!!  Kako smo danas? 501000107

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 02.08.14 9:07

lastavica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
lastavica je napisao/la:upravo me popušta glavobolja. nadam se da će sutra biti bolje.
gledam apokalipto kroz prste ....
Danas sam bio tako nadrkan,,,najradje bi neshto jebo,,al sam se suzdrzo u starbaksu da pitam jednu,,,oce mi dat pichke,, Kako smo danas? 2634474203  Kako smo danas? 439160543  Kako smo danas? 167558484


prije neki dan, penjem se stepenicama "mebla" prema škorpionu i neki tip ide za mnom, mislim, ide svojim putem. u jednom trenutku me pretekne i stane ispred mene, prepriječi mi put, skine sunčane naočale i pita me: jesi li u vezi? blijedo ga pogledam i kažem: pardon????? ... on ponovi pitanje i doda: htio bi sex sa tobom ...... ma daj budalo, mene si našao u podne po zvizdanu zajebavat ..... on meni ponovo, da je ozbiljan, i da bi zaista, bez šale htio spavati sa mnom ...... o živote!!!  Kako smo danas? 501000107
Zingo je u Rijeci  Kako smo danas? 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.