kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako smo danas?

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  taja 19.11.14 13:38

lastavica je napisao/la:
taja je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
taja je napisao/la:
Ja cekam 11 da izadjem pa udjem u svoju kucicu  Kako smo danas? - Page 40 2634474203


ma morala sam izaći nešto obaviti a s obzirom da je vrijeme baš ružno, nije mi se dalo izaći pre rano a i malenu sam uzela sa sobom ... Kako smo danas? - Page 40 684758713  sa posla tipkaš? ja opuštam živce i pomalo ću u krevet ....
Tesko ovo mogu nazvat tipkanjem, prije nabadanje al dobro....
da, s posla tipkam. Nema nikog vanka, sve pljusak potjerao


imam onaj superpametni mobitel sa kojim mogu i na kraj svijeta.... samo se uključim na net i skočim na kultne, pa skočim na fejs, pa na internet ... ma nije problem skakati već je problem to pisanje ili bolje rečeno, nabadanje, baš kao što kažeš .... ja sam ti više za tipke . puno brže okrenem broj i nazovem nekoga, puuuuuuuuno brže napišem poruku i pošaljem .... a ovo softversko s*anje me je samo usporilo i pokidalo  mi živce .... vratit ću se ja na tipke, kad- tad! ... ma u svemu sam ti ja više za tradicionalno i za klasiku .... Kako smo danas? - Page 40 684758713
Moj mob ima i tipke i touch screen, a ipak tipkovnicu vrlo rijetko koristim. Uglavnom ako su mi ruke vlažne pa ne mogu po staklu s njima.
Ovaj:

Kako smo danas? - Page 40 2Q==
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 20.11.14 7:52

taja je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
taja je napisao/la:
lastavica je napisao/la:


ma morala sam izaći nešto obaviti a s obzirom da je vrijeme baš ružno, nije mi se dalo izaći pre rano a i malenu sam uzela sa sobom ... Kako smo danas? - Page 40 684758713  sa posla tipkaš? ja opuštam živce i pomalo ću u krevet ....
Tesko ovo mogu nazvat tipkanjem, prije nabadanje al dobro....
da, s posla tipkam. Nema nikog vanka, sve pljusak potjerao


imam onaj superpametni mobitel sa kojim mogu i na kraj svijeta.... samo se uključim na net i skočim na kultne, pa skočim na fejs, pa na internet ... ma nije problem skakati već je problem to pisanje ili bolje rečeno, nabadanje, baš kao što kažeš .... ja sam ti više za tipke . puno brže okrenem broj i nazovem nekoga, puuuuuuuuno brže napišem poruku i pošaljem .... a ovo softversko s*anje me je samo usporilo i pokidalo  mi živce .... vratit ću se ja na tipke, kad- tad! ... ma u svemu sam ti ja više za tradicionalno i za klasiku .... Kako smo danas? - Page 40 684758713
Moj mob ima i tipke i touch screen, a ipak tipkovnicu vrlo rijetko koristim. Uglavnom ako su mi ruke vlažne pa ne mogu po staklu s njima.
Ovaj:

Kako smo danas? - Page 40 2Q==
zajebala sam se... trebala sam kupiti taj, a ne ovo svoje govno bez tipki...
tajo oš se mijenjati?  Kako smo danas? - Page 40 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 20.11.14 10:11

svi nestali,pa ću i ja....
a danas smo ok....niti ekstra dobro niti loše....ali onako nasmješeno  Kako smo danas? - Page 40 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 20.11.14 10:33

btw je napisao/la:
zajebala sam se... trebala sam kupiti taj, a ne ovo svoje govno bez tipki...
tajo oš se mijenjati?  Kako smo danas? - Page 40 11484130

meni i dalje stižu lascivni sms-ovi u kojem persiraju i udvaraju se mom mobitelu ... najprije su ga nazvali surferom a jučer mi stiglo kako je i pametan Kako smo danas? - Page 40 1523192931 počela sam ga i ja sad gledati drugačijim očima iako mi u početku bio skroz bezveze Kako smo danas? - Page 40 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  taja 20.11.14 12:27

btw je napisao/la:
taja je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
taja je napisao/la:
Tesko ovo mogu nazvat tipkanjem, prije nabadanje al dobro....
da, s posla tipkam. Nema nikog vanka, sve pljusak potjerao


imam onaj superpametni mobitel sa kojim mogu i na kraj svijeta.... samo se uključim na net i skočim na kultne, pa skočim na fejs, pa na internet ... ma nije problem skakati već je problem to pisanje ili bolje rečeno, nabadanje, baš kao što kažeš .... ja sam ti više za tipke . puno brže okrenem broj i nazovem nekoga, puuuuuuuuno brže napišem poruku i pošaljem .... a ovo softversko s*anje me je samo usporilo i pokidalo  mi živce .... vratit ću se ja na tipke, kad- tad! ... ma u svemu sam ti ja više za tradicionalno i za klasiku .... Kako smo danas? - Page 40 684758713
Moj mob ima i tipke i touch screen, a ipak tipkovnicu vrlo rijetko koristim. Uglavnom ako su mi ruke vlažne pa ne mogu po staklu s njima.
Ovaj:

Kako smo danas? - Page 40 2Q==
zajebala sam se... trebala sam kupiti taj, a ne ovo svoje govno bez tipki...
tajo oš se mijenjati?  Kako smo danas? - Page 40 11484130
Ovisi... Što nudiš za ovaj kompjutorić u malom?  Kako smo danas? - Page 40 3111943984
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 20.11.14 13:07

kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
zajebala sam se... trebala sam kupiti taj, a ne ovo svoje govno bez tipki...
tajo oš se mijenjati?  Kako smo danas? - Page 40 11484130

meni i dalje stižu lascivni sms-ovi u kojem persiraju i udvaraju se mom mobitelu ... najprije su ga nazvali surferom a jučer mi stiglo kako je i pametan Kako smo danas? - Page 40 1523192931  počela sam ga i ja sad gledati drugačijim očima iako mi u početku bio skroz bezveze Kako smo danas? - Page 40 1523192931

koi, onaj sto si pokazala na slici i kojeg je jos Hitler koristijo u bunkeru? Kako smo danas? - Page 40 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 20.11.14 13:10

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
zajebala sam se... trebala sam kupiti taj, a ne ovo svoje govno bez tipki...
tajo oš se mijenjati?  Kako smo danas? - Page 40 11484130

meni i dalje stižu lascivni sms-ovi u kojem persiraju i udvaraju se mom mobitelu ... najprije su ga nazvali surferom a jučer mi stiglo kako je i pametan Kako smo danas? - Page 40 1523192931  počela sam ga i ja sad gledati drugačijim očima iako mi u početku bio skroz bezveze Kako smo danas? - Page 40 1523192931

koi, onaj sto si pokazala na slici i kojeg je jos Hitler koristijo u bunkeru? Kako smo danas? - Page 40 1523192931

ma ne, taj je moderniji od mog ... moj je još stariji od tog ... dobro si me sjetio ... i taj drugi je još kod mene ... nitko se nije javio pa je valjda sad i on moj ... mogla bih ga uključit i vidjeti jel radi Kako smo danas? - Page 40 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 20.11.14 13:13

kišna glista je napisao/la:

ma ne, taj je moderniji od mog ... moj je još stariji od tog ... dobro si me sjetio ... i taj drugi je još kod mene ... nitko se nije javio pa je valjda sad i on moj ... mogla bih ga uključit i vidjeti jel radi Kako smo danas? - Page 40 1523192931

ne budi luda, mozda je od kojeg dilera pa ce te murija pratiti...Kako smo danas? - Page 40 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 20.11.14 13:24

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ma ne, taj je moderniji od mog ... moj je još stariji od tog ... dobro si me sjetio ... i taj drugi je još kod mene ... nitko se nije javio pa je valjda sad i on moj ... mogla bih ga uključit i vidjeti jel radi Kako smo danas? - Page 40 1523192931

ne budi luda, mozda je od kojeg dilera pa ce te murija pratiti...Kako smo danas? - Page 40 684758713

ha ha ha ha ... i opet naletim na onog načelnika koji me zajebavo ... ne bise usudili Kako smo danas? - Page 40 3114667799

ajd baš ću ga uključiti da vidim šta će se dogoditi ... nije mi se već dugo ništa čudnog događalo

al ako mi bude štagod sumnjivog, samo ga zavežem na nekod od pasa koji lutaju sami krkom pa nek me prate Kako smo danas? - Page 40 1523192931 prošetat ću ih bez da mrdnem iz svog ureda

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 20.11.14 21:46

Zdravo drugovi, zdravo drugarice i poseban pozdrav i muci-smuci mojoj voljenoj mishkitzi...
bila sam si danas napravit nove ocale.... jebate, idem ko sismis poluslijepa svijetom... sa -1.25 mi je skocila na 2.25, isto minus...vidim ja da ja ne vidim. I sve skiljim... procitat program na telki je vise igra asocijacija u kombinaciji s bingom neg egzaktna radnja... bila sam tak slatka i medena da sam isprobala tristo ocalica i na kraju se odlucila za one prve.... al da sam stvarno bila medenko medenkovic je chru jer me teta prodavacica odmah utrpala teti dotkorici koja me ispregledala, dijagnosticirala i za po ure su mi napravili novi pogled na svijet... i was blind, but now i see Kako smo danas? - Page 40 1523192931
sve sam to obavila u optisolu.... prvo sam tamo usla i nije mi se dalo iti daljse... sad sam opet mirna pet let...
bas sam zadovoljna, super su mi moje nove djozle


i sto vidim jebate.... ki soko

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 20.11.14 21:57

Vel'ka Maca je napisao/la:Zdravo drugovi, zdravo drugarice i poseban pozdrav i muci-smuci mojoj voljenoj mishkitzi...
bila sam si danas napravit nove ocale.... jebate, idem ko sismis poluslijepa svijetom... sa -1.25 mi je skocila na 2.25, isto minus...vidim ja da ja ne vidim. I sve skiljim... procitat program na telki je vise igra asocijacija u kombinaciji s bingom neg egzaktna radnja... bila sam tak slatka i medena da sam isprobala tristo ocalica i na kraju se odlucila za one prve.... al da sam stvarno bila medenko medenkovic je chru jer me teta prodavacica odmah utrpala teti dotkorici koja me ispregledala, dijagnosticirala i za po ure su mi napravili novi pogled na svijet... i was blind, but now i see Kako smo danas? - Page 40 1523192931
sve sam to obavila u optisolu.... prvo sam tamo usla i nije mi se dalo iti daljse... sad sam opet mirna pet let...
bas sam zadovoljna, super su mi moje nove djozle


i sto vidim jebate.... ki soko


 i ja sam danas napokon išla po svoje .... dala sam ih napraviti pretprošli petak, pregled, okvir i izrada stakala kod viktora shahinija ali stakla nisu serijske izrade pa sam čekala duže a dolaze iz deutschland .... morala sam uzeti nove jerbo sam pretprošle srijede izgubila naočale na putu od posla - vrtića- do kuće. sve sam pretraživala dva dana i na kraju sam ipak trebala u optiku..... bila sam luda bez njih do danas , pogotovo na poslu ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 20.11.14 22:03

taja je napisao/la:
btw je napisao/la:
taja je napisao/la:
lastavica je napisao/la:


imam onaj superpametni mobitel sa kojim mogu i na kraj svijeta.... samo se uključim na net i skočim na kultne, pa skočim na fejs, pa na internet ... ma nije problem skakati već je problem to pisanje ili bolje rečeno, nabadanje, baš kao što kažeš .... ja sam ti više za tipke . puno brže okrenem broj i nazovem nekoga, puuuuuuuuno brže napišem poruku i pošaljem .... a ovo softversko s*anje me je samo usporilo i pokidalo  mi živce .... vratit ću se ja na tipke, kad- tad! ... ma u svemu sam ti ja više za tradicionalno i za klasiku .... Kako smo danas? - Page 40 684758713
Moj mob ima i tipke i touch screen, a ipak tipkovnicu vrlo rijetko koristim. Uglavnom ako su mi ruke vlažne pa ne mogu po staklu s njima.
Ovaj:

Kako smo danas? - Page 40 2Q==
zajebala sam se... trebala sam kupiti taj, a ne ovo svoje govno bez tipki...
tajo oš se mijenjati?  Kako smo danas? - Page 40 11484130
Ovisi... Što nudiš za ovaj kompjutorić u malom?  Kako smo danas? - Page 40 3111943984
ništa spektakularno, ali zadovoljavajuće....  Kako smo danas? - Page 40 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 20.11.14 22:06

Vel'ka Maca je napisao/la:
bas sam zadovoljna, super su mi moje nove djozle


i sto vidim jebate.... ki soko
ja sam u dvije godine sa +1,25 dogurala do 1,75... a izgleda da ću opet u trošak, sve više guram nos u ekran  Kako smo danas? - Page 40 1658420748

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Yehudi 20.11.14 23:17

Pa koliko stoji operacija. 
Danas se to radi rutinski.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 21.11.14 6:32

Yehudi je napisao/la:Pa koliko stoji operacija. 
Danas se to radi rutinski.
puno...previše  Kako smo danas? - Page 40 684758713
na daleko vidim kao soko, ali blizu....eee...to ti se zove staračka kratkovidnost...  Kako smo danas? - Page 40 11484130
priroda se pobrinula da se moram odmaknuti da bih stvari vidjela onakve kakve jesu  Kako smo danas? - Page 40 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Yehudi 21.11.14 7:42

I ja sam skužio, unazad jedno dvi god, da moram malo odmaknuti novine  kad čitam.
 Ali nije tako strašno.

-------

https://kultnix.forumcroatian.com/viewtopic.forum?t=804

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.