kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako smo danas?

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

Kako smo danas? Empty Kako smo danas?

Postaj  Gost 15.04.15 16:09

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:gospođebože!!! radim ko gospođa marva!!!!
šta se vas dvoje pipate u mraku kad niš ne tipkate.... nemoj da ja dođem reda radit!!!

di si Macola iebo te ko te nije!? Nema take streberice nigđe...Kako smo danas? 684758713

sto se pitanja tice - malo ih je, al ih ima... come to the dark side, eat my pussy...
nego, nisam davno o kurcima, ko sto vas dvoje niste davno o prirodi i cudesima sto ih ista krije...
ne mogu, ja ne zelim male kurce!!!!!!!!!!!!!
Gotovo je s bomboncicom, jednostavno ne zadovoljava isso standarde... danas dolazi ustasa saprat gorak okus s us(mi)ana.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 15.04.15 16:36

dobro smo.....pregladnila sam jer sam slabo marendala,pa sam sad zapravo samo za na kauč  Kako smo danas? 11484130

dan super...sunce,toplo......proooljeeećeeee  Kako smo danas? 3827645783
Lena
Lena

Broj postova : 8922
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 15.04.15 18:46

I večer je topla i blaga, još samo da se ćukovi oglase, obožavam ih, oni su glasnici ljeta.  Kako smo danas? 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  propolis 16.04.15 5:59

glasanje cuka je inace vjesnik smrti
bar se tako pricalo u ovim krajevima Kako smo danas? 11484130
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  propolis 16.04.15 6:02

uskoro u rijeku a potom mala turneja po istri
ne mogu reci da je vezano uz posao vise da mi guzica vidi puta  Kako smo danas? 1619348112 

u nadi da ce wajter biti ok  Kako smo danas? 11484130
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 16.04.15 7:38

Vel'ka Maca je napisao/la:
Gotovo je s bomboncicom, jednostavno ne zadovoljava isso standarde... danas dolazi ustasa saprat gorak okus s us(mi)ana.

koji ti je taj ustasa sada, onaj doktor flautist?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 16.04.15 7:39

propolis je napisao/la:uskoro u rijeku a potom mala turneja po istri
ne mogu reci da je vezano uz posao vise da mi guzica vidi puta  Kako smo danas? 1619348112 

u nadi da ce wajter biti ok  Kako smo danas? 11484130

skoci usput do Pule kod Esca. On ti je uvijek u nekim projektima pa mozda nadjete zajednicki interes...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 16.04.15 8:06

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Gotovo je s bomboncicom, jednostavno ne zadovoljava isso standarde... danas dolazi ustasa saprat gorak okus s us(mi)ana.

koji ti je taj ustasa sada, onaj doktor flautist?

ae, moj doctor.... ustaša, član hdz-a... viš kako ja širim toleranciju, ljubav, mir...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 16.04.15 8:08

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Gotovo je s bomboncicom, jednostavno ne zadovoljava isso standarde... danas dolazi ustasa saprat gorak okus s us(mi)ana.

koji ti je taj ustasa sada, onaj doktor flautist?

ae, moj doctor.... ustaša, član hdz-a... viš kako ja širim toleranciju, ljubav, mir...

znas ti ko ce pobjediti na izborima...Kako smo danas? 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  taja 16.04.15 9:23

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Gotovo je s bomboncicom, jednostavno ne zadovoljava isso standarde... danas dolazi ustasa saprat gorak okus s us(mi)ana.

koji ti je taj ustasa sada, onaj doktor flautist?

ae, moj doctor.... ustaša, član hdz-a... viš kako ja širim toleranciju, ljubav, mir...
Cccc kako mereš.....



Kako smo danas? 3601362807
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 16.04.15 9:32

Tajo opet cigarete poskupljuju a i benzin. Kupuj i jedno i drugo na crno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  taja 16.04.15 9:34

pizda je napisao/la:Tajo opet cigarete poskupljuju a i benzin. Kupuj i jedno i drugo na crno...
A pročitala sam...   Kako smo danas? 3102334490
Uništiće me, naročito cigarete.
Nešto u zadnje vrime ne mogu one motane
A i teško ga je naći. Svi popadali ko kruške
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 16.04.15 9:39

taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:Tajo opet cigarete poskupljuju a i benzin. Kupuj i jedno i drugo na crno...
A pročitala sam...   Kako smo danas? 3102334490
Uništiće me, naročito cigarete.
Nešto u zadnje vrime ne mogu one motane
A i teško ga je naći. Svi popadali ko kruške

evo sad drzava vrsi i propagandu kako ne bi pusili krijumcareni duhan vec ovaj njihov. Jebo im pas mater reketasku...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  taja 16.04.15 9:46

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:Tajo opet cigarete poskupljuju a i benzin. Kupuj i jedno i drugo na crno...
A pročitala sam...   Kako smo danas? 3102334490
Uništiće me, naročito cigarete.
Nešto u zadnje vrime ne mogu one motane
A i teško ga je naći. Svi popadali ko kruške

evo sad drzava vrsi i propagandu kako ne bi pusili krijumcareni duhan vec ovaj njihov. Jebo im pas mater reketasku...
Koji njihov?
Vratit će se svi na njihov samo neka snize cijene. Jbt, oni uvijek rade naopako. Do opadanja prodaje ne bi ni došlo da nisu digli cijene u nebesa. I umjesto da višim cijenama nešto zarade oni su napravili obrnuto, natjerali narod da puši krijumčareno
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 16.04.15 10:50

taja je napisao/la:
Koji njihov?
Vratit će se svi na njihov samo neka snize cijene. Jbt, oni uvijek rade naopako. Do opadanja prodaje ne bi ni došlo da nisu digli cijene u nebesa. I umjesto da višim cijenama nešto zarade oni su napravili obrnuto, natjerali narod da puši krijumčareno

ovaj koji je pod kontrolom i za kog paraziti ubiru harac. Ko sto kazes, da smanje cijenu za par kuna imali bi tristo milijuna vise godisnje u budzetu ali di ces ti debilima dokazat. Do tog ce doc za koju godinu kad budu u oprobi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 16.04.15 11:12

Ah, kakvo prekrasno vreme. Kako smo danas? 4024472575 

Posle cu na sladoledic kod Arnolda. Lesnik, pistacije, kokos? Ili mozda jagoda, vanila, lesnik? Ili malaga, lesnik (kao sto se vidi, lesnik je neizostavan), nutella? Odluka ce biti teska...Kako smo danas? F24sqg


Pre par dana sam se divila slikama na stranici od NASA-e, a jucer sam kupila tri biljcice, jagodice-bobice, pa bi mi trebale roditi najkasnije do jula... Kako smo danas? 3712670000

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 16.04.15 11:17

Vel'ka Maca je napisao/la:
sto se pitanja tice - malo ih je, al ih ima... come to the dark side, eat my pussy...
nego, nisam davno o kurcima, ko sto vas dvoje niste davno o prirodi i cudesima sto ih ista krije...
ne mogu, ja ne zelim male kurce!!!!!!!!!!!!!
Gotovo je s bomboncicom, jednostavno ne zadovoljava isso standarde... danas dolazi ustasa saprat gorak okus s us(mi)ana.

Pa Maco...Kako smo danas? 30caqzl Kako smo danas? 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 16.04.15 11:27

Kako bih vas natamburala zbog tih cigareta...Kako smo danas? Rrnmed Trovanje dozvoljeno od strane drzave. Pa kad je vec dozvoljeno, onda neka ga bar naplate kako treba, ne bi li bar malo smanjili trovachinu. Poneka cigareta, ok, ali problem je sto vecina nema kontrolu, pa kad god ne zna sto bi sa sobom onda se uhvati za cigaretu.

Kako ne volim kad neko u rano jutro ide ispred mene i pusi i nema sanse da se sklonis od tog dima. Jedino da predjes na drugu stranu ulicu. Kako mogu tako u jutro pusiti, nije mi jasno?!?
Ili kad se zalepi pored tebe na tranvajskoj stanici i dimi i dimi...Kako smo danas? Wvyjpi

Ili kad negde idemo jesti u grupi i uvek se nadje neki pametnjakovic, koji, dok obed jos nije gotov,  zapali cigaretu i fino ti duva onaj smrad dok jedes. A bljaks, covece. Kako smo danas? 2q8aczm

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 16.04.15 12:03

cat_claw je napisao/la:Kako bih vas natamburala zbog tih cigareta...Kako smo danas? Rrnmed Trovanje dozvoljeno od strane drzave. Pa kad je vec dozvoljeno, onda neka ga bar naplate kako treba, ne bi li bar malo smanjili trovachinu. Poneka cigareta, ok, ali problem je sto vecina nema kontrolu, pa kad god ne zna sto bi sa sobom onda se uhvati za cigaretu.

Kako ne volim kad neko u rano jutro ide ispred mene i pusi i nema sanse da se sklonis od tog dima. Jedino da predjes na drugu stranu ulicu. Kako mogu tako u jutro pusiti, nije mi jasno?!?
Ili kad se zalepi pored tebe na tranvajskoj stanici i dimi i dimi...Kako smo danas? Wvyjpi

Ili kad negde idemo jesti u grupi i uvek se nadje neki pametnjakovic, koji, dok obed jos nije gotov,  zapali cigaretu i fino ti duva onaj smrad dok jedes. A bljaks, covece. Kako smo danas? 2q8aczm

pa idi tamo gdje je predvidito za nepusace, di se guras medju pusace...Kako smo danas? 3111943984
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 16.04.15 12:04

cat_claw je napisao/la:

Posle cu na sladoledic kod Arnolda. Lesnik, pistacije, kokos? Ili mozda jagoda, vanila, lesnik? Ili malaga, lesnik (kao sto se vidi, lesnik je neizostavan), nutella? Odluka ce biti teska

u jebate koliko nisam bijo kod Arnolda...Izjeo sam kokosa kod njega ko malo gdje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  taja 16.04.15 13:16

cat_claw je napisao/la:Kako bih vas natamburala zbog tih cigareta...Kako smo danas? Rrnmed Trovanje dozvoljeno od strane drzave. Pa kad je vec dozvoljeno, onda neka ga bar naplate kako treba, ne bi li bar malo smanjili trovachinu. Poneka cigareta, ok, ali problem je sto vecina nema kontrolu, pa kad god ne zna sto bi sa sobom onda se uhvati za cigaretu.

Kako ne volim kad neko u rano jutro ide ispred mene i pusi i nema sanse da se sklonis od tog dima. Jedino da predjes na drugu stranu ulicu. Kako mogu tako u jutro pusiti, nije mi jasno?!?
Ili kad se zalepi pored tebe na tranvajskoj stanici i dimi i dimi...Kako smo danas? Wvyjpi

Ili kad negde idemo jesti u grupi i uvek se nadje neki pametnjakovic, koji, dok obed jos nije gotov,  zapali cigaretu i fino ti duva onaj smrad dok jedes. A bljaks, covece. Kako smo danas? 2q8aczm
Nije vrag da vjeruješ kako država diže cijene samo kako bi smanjili broj pušača?

Aha, sigurno je zato....

Ti kao nepušač nećeš nikad moći shvatiti pušača pa je time rasprava o tome besmislena
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 16.04.15 13:21

covjek koji ne pusi je za mene hendikepirat... Kako smo danas? 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 16.04.15 13:33

taja je napisao/la:
Nije vrag da vjeruješ kako država diže cijene samo kako bi smanjili broj pušača?

Aha, sigurno je zato....

Ti kao nepušač nećeš nikad moći shvatiti pušača pa je time rasprava o tome besmislena

Heeej, bas gledam ima li koga. Vreme je toliko divno, pa sam sva raspolozena... Image and video hosting by TinyPic

Glede teme, ma neee, naravno da ne verujem da je to razlog. Za drzavu su cigarete i alkohol big bussines. Jos samo da legaliziraju prostituciju i teske narkotike i eto jos vise zaradjenog novca na porocima.
I ako sam misljenja da bi legalizacija prostitucije kao i ovisnosti o teskim drogama resila puno toga i svakako smanjila kriminalitet. Svajcarska, kao i Portugal su dosta ucinili po tom pitanju.

Ja sam bivsi pusac. Znam, znam, takvi su najgori? Nisam nikada puno pusila, ali kad smo se odlucili za bebu, tada sam ih potpuno izbacila. I ako sam mnooogo kasnije ponekad znala zapaliti sa drugaricama, pa mi se vrtelo u glavi. Kako smo danas? 30caqzl

Cigarete jednostavno nisu dobre. Niti za zdravlje, a niti za novcanik.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 16.04.15 13:43

I da se pohvalim da je moj tata, covek koji ove godine u decembru puni 70 (!!) godina i koji iza sebe ima preko 50 godina intezivnog konzumiranja cigareta, prestao da pusi. Kako smo danas? 1zouo36 Nisu mu pomogli ni saveti, ni upozorenja od strane doktora, mame, citave porodice, vec se na prestanak odlucio sam i sve nas iznenadio. Kako smo danas? 1zouo36
Naime, poslala sam im pre dve nedelje LCD televizor, digitalizacija and co, a kako programe nisu znali namestiti sami, pozvali su suseda, koji je kasnije ostao na kafi. Tata ga je ponudio cigaretom, jer ga poznaje kao pusaca, pa mu je ovaj odgovorio da vise ne pusi, a isto se radi o (relativno) starijem coveku. Ispricao mu je kako se odlicno oseca, kako mu je hrana mnogo ukusnija, kako se culo mirisa ocistilo i povratilo, kako je jednostavno prodisao. A i prestanak pusenja se odrazio i na kucni budzet.
U tata je kasnije, kada je sused otisao, preostale cigarete bez govora bacio u smece i to je bilo to. Nadam se da ce izdrzati. Rekao je da ga za sada nista ne vuce da zapali.

Mama je prestala da pusi jos pre 9 godina, kada je bila kod nas u poseti nakon sto sam se porodila. Kod nas u stanu se ne pusi. Ko pusi, mora izaci van, ispred zgrade. Vec mi je jedna drugarica rekla:"E kod tebe ne bih nikada dosla!" Tako da sam svesna reakcija, koje "nasi" ljudi imaju kada im spomenem da se u stanu ne pusi. Ovde to vec i nije toliki problem. Poznajem masu ljudi, koji su pusaci, ali u svom sopstvenom stanu ne puse, vec izadju na kafu i tako zapale.
Mami sam naravno nudila da je vodim na kafu, koliko god puta hoce, ali ona je rekla da ce bas da proba da bude bez cigareta i stvarno je uspela...Kako smo danas? 1zouo36

Nakon sto mi je rekla da tata vise ne pusi odmah je dodala:"Napokon mi nece vise usmrditi zavese cim ih operem!" Kako smo danas? 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  taja 16.04.15 14:45

cat_claw je napisao/la:


Ja sam bivsi pusac. Znam, znam, takvi su najgori? Nisam nikada puno pusila, ali kad smo se odlucili za bebu, tada sam ih potpuno izbacila. I ako sam mnooogo kasnije ponekad znala zapaliti sa drugaricama, pa mi se vrtelo u glavi. Kako smo danas? 30caqzl

Cigarete jednostavno nisu dobre. Niti za zdravlje, a niti za novcanik.
Odnese mi riječ iz usta   Kako smo danas? 684758713

Sve mi je jasno, ali ipak......
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Kako smo danas? Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.