kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako smo danas?

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

Kako smo danas? - Page 3 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 28.04.15 8:44

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:Za vikend sam se razlijenila, pa sam polijena i danas. Ne da mi se ni pisati... Kako smo danas? - Page 3 1523192931

tesko vrijeme pa su svi polijeni...Kako smo danas? - Page 3 684758713

pričajte u svoje ime ... mene baš ulovila neka euforija al isto sam skroz van kondicije i sad se tjeram i baš gušt osjetiti kako se iz dana u dan stvari popravljaju na bolje Kako smo danas? - Page 3 684758713  al da bole mišići, to da ... dobro je dok bole jer znači da su ipak još tu negdje Kako smo danas? - Page 3 1523192931

umorila sam se dok sam pročitala Kako smo danas? - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 3 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 28.04.15 8:46

Lena je napisao/la:kiša je počela.....prognoza je kiša,kiša,pa opet kiša....uf uf
trebat će vani po kruh i koju sitnicu.....
danas isto planiram napravit ponešto korisno,ali kao da nisam baš onoliko čila kao jučer  Kako smo danas? - Page 3 3111943984

meni paše kiša.... ali pssst, nikome ni slova
ljenči, sad moš više tipkat po forumu... eto blagoslova nezaposlenosti Kako smo danas? - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 3 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 29.04.15 9:13

Dobro jutro, dobar dan. Kako smo danas? - Page 3 684758713  Sinoć pljuštala kiša s grmljavinom, jutros osvanula bura i sunce, jučer južina, danas svježe, mene zbog toga uhvatila euforija, idem prevrnuti kuću naopako. Kako smo danas? - Page 3 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 3 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 29.04.15 9:38

metilda je napisao/la:Dobro jutro, dobar dan. Kako smo danas? - Page 3 684758713  Sinoć pljuštala kiša s grmljavinom, jutros osvanula bura i sunce, jučer južina, danas svježe, mene zbog toga uhvatila euforija, idem prevrnuti kuću naopako. Kako smo danas? - Page 3 3111943984

iskoristi ti tu euforiju na neki bolji nacin. Sjedni u neki kafic, naruci pivu, drugu, trecu...daj si oduska... Kako smo danas? - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 3 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 29.04.15 9:49

pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:Dobro jutro, dobar dan. Kako smo danas? - Page 3 684758713  Sinoć pljuštala kiša s grmljavinom, jutros osvanula bura i sunce, jučer južina, danas svježe, mene zbog toga uhvatila euforija, idem prevrnuti kuću naopako. Kako smo danas? - Page 3 3111943984

iskoristi ti tu euforiju na neki bolji nacin. Sjedni u neki kafic, naruci pivu, drugu, trecu...daj si oduska... Kako smo danas? - Page 3 1523192931

Nije mi napast dala mira  Kako smo danas? - Page 3 1523192931 (tako je govorila moja baka) pa sam stavila jedan neoportunistički post na onaj forum. Kako smo danas? - Page 3 1523192931  Sad čekam hoće li se voda ustalasati, a do tada kuća svejedno ide naopako. Kako smo danas? - Page 3 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 3 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 29.04.15 9:50

pizda je napisao/la:

iskoristi ti tu euforiju na neki bolji nacin. Sjedni u neki kafic, naruci pivu, drugu, trecu...daj si oduska... Kako smo danas? - Page 3 1523192931


To ce Jehudi...Kako smo danas? - Page 3 F24sqg


Vec sam obavila prolecno raspremanje. Oprala prozore, tepihe odnela na pranje i pokupila nazad, u sobici od malenog napravili novi razmestaj i malo bolje organizirala njegove igracke...uzasno je tesko pocistiti njegovu sobu kad je on na sred sobe izgradio citavu zeleznicu, stavio Playmobile policijsku stanicu, veterinarsku ordinaciju sa sve zivotinjicama, napravio aerodrom sa sve avionima i hangarima...Veoma je kreativan. Ali hajde ti sad tu usisaj ili pocisti, bez da mu to pokrsis.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 3 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 29.04.15 9:58

metilda je napisao/la:

Nije mi napast dala mira  Kako smo danas? - Page 3 1523192931 (tako je govorila moja baka) pa sam stavila jedan neoportunistički post na onaj forum. Kako smo danas? - Page 3 1523192931  Sad čekam hoće li se voda ustalasati, a do tada kuća svejedno ide naopako. Kako smo danas? - Page 3 3111943984

Nisam neki ljubitelj verskih fanatika, a takvom sam te na prvu loptu dozivela. Tako da, kada si ovde dosla mislila sam da si samo svoju misiju premestila na drugo mesto. Ne ljuti se zbog ove iskrenosti, jer zaista nije zlonamerna. Medjutim, prijatno si me iznenadila i pokazila si se kao opustena osoba s kojom se moze o svemu razgovarati. Nisi nikog opterecivala nicim, nisi se nametala i sve se nekako dogodilo spontano i lezerno.

Onima tamo na netheru kao da fali malo samokritike, jer su te prve pocele gaditi cim si ovde dosla. Darli uopste ne uzimam za zlo, jer sam videla kako si na netheru sa njom razgovarala. Nemoj misliti da nisam videla ni kako je ona s tobom razgovarala. Ono sto zelim reci je da tu postoji "sukob" i da su tu sve dalje reakcije drugacije. Ali Buffi je bila prva koja je te ja zashamarala, a da joj nista nisi rekla. Isto mi nije bila jasna njega prica o prebacivanju teme, koja je vise licila na pretnju, a manje na obicnu pricu. Mozda gresim i mozda je problem u mom dozivljaju napisanog, ali sam i sada misljenja da nije bilo dobronamerno. Mozda mi vreme pokaze da to nije tako i da nisam u pravu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 3 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 29.04.15 10:12

cat_claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:

iskoristi ti tu euforiju na neki bolji nacin. Sjedni u neki kafic, naruci pivu, drugu, trecu...daj si oduska... Kako smo danas? - Page 3 1523192931


To ce Jehudi...Kako smo danas? - Page 3 F24sqg


Vec sam obavila prolecno raspremanje. Oprala prozore, tepihe odnela na pranje i pokupila nazad, u sobici od malenog napravili novi razmestaj i malo bolje organizirala njegove igracke...uzasno je tesko pocistiti njegovu sobu kad je on na sred sobe izgradio citavu zeleznicu, stavio Playmobile policijsku stanicu, veterinarsku ordinaciju sa sve zivotinjicama, napravio aerodrom sa sve avionima i hangarima...Veoma je kreativan. Ali hajde ti sad tu usisaj ili pocisti, bez da mu to pokrsis.

da vidiš kod nas svega i svačega pala bi na guzicu....ali ali.....izgleda da će se neke igračke (ipak!) moći pokloniti negdje....fala ti bože!!!

ja sam u jednoj vrsti generalke.....ali ima toga za rastegnut i na 2 tjedna posla....i zidovi i bojanje i njihova soba,pa masu toga po ladicama za sredit,pa ormari.....ali neću se pretrgnuti sad u 3 dana nego u 15.....briga me Kako smo danas? - Page 3 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 3 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 29.04.15 10:20

metilda je napisao/la:

Nije mi napast dala mira  Kako smo danas? - Page 3 1523192931 (tako je govorila moja baka) pa sam stavila jedan neoportunistički post na onaj forum. Kako smo danas? - Page 3 1523192931  Sad čekam hoće li se voda ustalasati, a do tada kuća svejedno ide naopako. Kako smo danas? - Page 3 3111943984

sad sam vidijo da su tamo neki ultimatumi, mene se vrijedja ni krivog ni duznog...Bafi je od silne ljubomore totalno izgubila kompas i upala u svoje psihopompoznosti...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 3 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 29.04.15 10:25

hahahaha Kako smo danas? - Page 3 3111943984 veli Bafi da vise nece citat ovaj forum, sta je citala, citala je... Kako smo danas? - Page 3 1523192931
E moja Bafi, treba bit karakter za to, nes izdrzat ni pola sata...Kako smo danas? - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 3 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 29.04.15 10:30

pizda je napisao/la:hahahaha Kako smo danas? - Page 3 3111943984 veli Bafi da vise nece citat ovaj forum, sta je citala, citala je... Kako smo danas? - Page 3 1523192931
E moja Bafi, treba bit karakter za to, nes izdrzat ni pola sata...Kako smo danas? - Page 3 684758713

koji je tvoj problem s buffy, ustvari?
meni je ona totalna pozitivka...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 3 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 29.04.15 10:41

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:hahahaha Kako smo danas? - Page 3 3111943984 veli Bafi da vise nece citat ovaj forum, sta je citala, citala je... Kako smo danas? - Page 3 1523192931
E moja Bafi, treba bit karakter za to, nes izdrzat ni pola sata...Kako smo danas? - Page 3 684758713

koji je tvoj problem s buffy, ustvari?
meni je ona totalna pozitivka...

to trebas nju pitat, stalno me tamo provlaci i vrijedja...Kako smo danas? - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 3 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  taja 29.04.15 10:46

metilda je napisao/la:Dobro jutro, dobar dan. Kako smo danas? - Page 3 684758713  Sinoć pljuštala kiša s grmljavinom, jutros osvanula bura i sunce, jučer južina, danas svježe, mene zbog toga uhvatila euforija, idem prevrnuti kuću naopako. Kako smo danas? - Page 3 3111943984

PMS.
Imene tako ulovi
Šteta što je samo jednom mjesečno  Kako smo danas? - Page 3 3111943984
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 3 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  taja 29.04.15 10:47

cat_claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:

iskoristi ti tu euforiju na neki bolji nacin. Sjedni u neki kafic, naruci pivu, drugu, trecu...daj si oduska... Kako smo danas? - Page 3 1523192931


To ce Jehudi...Kako smo danas? - Page 3 F24sqg

Boge mi neće  Kako smo danas? - Page 3 1523192931
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 3 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 29.04.15 10:47

pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:

Nije mi napast dala mira  Kako smo danas? - Page 3 1523192931 (tako je govorila moja baka) pa sam stavila jedan neoportunistički post na onaj forum. Kako smo danas? - Page 3 1523192931  Sad čekam hoće li se voda ustalasati, a do tada kuća svejedno ide naopako. Kako smo danas? - Page 3 3111943984

sad sam vidijo da su tamo neki ultimatumi, mene se vrijedja ni krivog ni duznog...Bafi je od silne ljubomore totalno izgubila kompas i upala u svoje psihopompoznosti...

nisi dobro dogovorio transfer metilde Kako smo danas? - Page 3 3114667799 priznaj ! malo si ju platio kolko je vako konfliktna doprinjela živosti foruma



nego, sad ću ja opet davit sa prirodoslovnim temama ... čitam tamo onu raspravu o pošumljavanju hrvatske u titino doba ... ne znam kako je to drugdje išlo al na krku je više nego očito da se pošumljavalo svugdje gdje je nacionalizirano zemljište ... šetaš šumom i preskačeš međe nekadašnjih parcela ... iako mi je ideja o pošumljavanju uvijek super, te borove šume na otoku su mi grozne ... u njima nit šta raste osim bora i šparoga a dugoročno su uništili nekad plodnu zemlju i travnjake za ispašu ovca a sad samo imaju posla oko krčenja porušenih stabala ... Kako smo danas? - Page 3 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 3 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  taja 29.04.15 10:50

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:hahahaha Kako smo danas? - Page 3 3111943984 veli Bafi da vise nece citat ovaj forum, sta je citala, citala je... Kako smo danas? - Page 3 1523192931
E moja Bafi, treba bit karakter za to, nes izdrzat ni pola sata...Kako smo danas? - Page 3 684758713

koji je tvoj problem s buffy, ustvari?
meni je ona totalna pozitivka...

Ja nemam problema s njom.
Osim što mi nije dala logirati se na net.hr. Al to je sitnica....

Ne voli moga muža (ne volim ni ja njenog), pa se nitko živ sa računala nije uspijevao logirati tamo.
Sad ne bih ni da mi plate.
Dupljaci, i šupljaci
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 3 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 29.04.15 10:57

Lena je napisao/la:
da vidiš kod nas svega i svačega pala bi na guzicu....ali ali.....izgleda da će se neke igračke (ipak!) moći pokloniti negdje....fala ti bože!!!

ja sam u jednoj vrsti generalke.....ali ima toga za rastegnut i na 2 tjedna posla....i zidovi i bojanje i njihova soba,pa masu toga po ladicama za sredit,pa ormari.....ali neću se pretrgnuti sad u 3 dana nego u 15.....briga me Kako smo danas? - Page 3 11484130


Verujem ti. I kod nas je slicno. Svi reagali, koji su bili kupljeni za njegove kutije sa (najvise) Lego igrackama su vec puni. Poceli smo slagati i ispod njegovog kreveta. Plus one plasticne kutije sa tockicima, krcate kockicama...Problem je sto se od niceg ne moze rastati. Strashno smo se s njim natezali dok smo raspremali sobu. Ima masu nekih igracaka, koje vec mesecima nije izvadio iz kutija, ali i to mu treba, sve mu treba... Kako smo danas? - Page 3 309394051

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 3 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 29.04.15 10:59

taja je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:

iskoristi ti tu euforiju na neki bolji nacin. Sjedni u neki kafic, naruci pivu, drugu, trecu...daj si oduska... Kako smo danas? - Page 3 1523192931


To ce Jehudi...Kako smo danas? - Page 3 F24sqg

Boge mi neće  Kako smo danas? - Page 3 1523192931


Kako smo danas? - Page 3 30caqzl A pusti coveka.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 3 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 29.04.15 11:01

cat_claw je napisao/la:
metilda je napisao/la:

Nije mi napast dala mira  Kako smo danas? - Page 3 1523192931 (tako je govorila moja baka) pa sam stavila jedan neoportunistički post na onaj forum. Kako smo danas? - Page 3 1523192931  Sad čekam hoće li se voda ustalasati, a do tada kuća svejedno ide naopako. Kako smo danas? - Page 3 3111943984

Nisam neki ljubitelj verskih fanatika, a takvom sam te na prvu loptu dozivela. Tako da, kada si ovde dosla mislila sam da si samo svoju misiju premestila na drugo mesto. Ne ljuti se zbog ove iskrenosti, jer zaista nije zlonamerna. Medjutim, prijatno si me iznenadila i pokazila si se kao opustena osoba s kojom se moze o svemu razgovarati. Nisi nikog opterecivala nicim, nisi se nametala i sve se nekako dogodilo spontano i lezerno.

Onima tamo na netheru kao da fali malo samokritike, jer su te prve pocele gaditi cim si ovde dosla. Darli uopste ne uzimam za zlo, jer sam videla kako si na netheru sa njom razgovarala. Nemoj misliti da nisam videla ni kako je ona s tobom razgovarala. Ono sto zelim reci je da tu postoji "sukob" i da su tu sve dalje reakcije drugacije. Ali Buffi je bila prva koja je te ja zashamarala, a da joj nista nisi rekla. Isto mi nije bila jasna njega prica o prebacivanju teme, koja je vise licila na pretnju, a manje na obicnu pricu. Mozda gresim i mozda je problem u mom dozivljaju napisanog, ali sam i sada misljenja da nije bilo dobronamerno. Mozda mi vreme pokaze da to nije tako i da nisam u pravu.


Ne ljutim se jer tebe nikad nisam doživljavala kao zlonamjernu osobu Kako smo danas? - Page 3 684758713 , samo sam vidjela da si zbog bliskosti s nekim drugim osobama i ti mene trpala u ladicu vjerskog fanatika. Nije da se to dogodilo slučajno, ipak je Religija bila moj matični pdf pa sam tamo najviše i pisala, ali se i najviše svađala baš sa henokom koji je uistinu vjerski fanatik. To je problem trpanja ljudi u ladice – onda od njih  više ne primjećujemo ništa izvan tih ladica.



Evo, ispričat ću sada još jedan detalj iz RL u kojem sam strpana u ladicu gunđala i zanovijetala. Mama mi je umirala od karcinoma i bila je na kemoterapijama. Iza svake kemoterapije je trebala sutradan prijepodne dobiti transfuziju. Sestra koja je dolazila u kućnu njegu javila je da će malo okasniti, ali da će stići do podne. Ja sam čekala do 4 popodne i onda me obuzeo bijes o otišla sam kod liječnice tražeći da netko hitno dođe i da mami transfuziju i napravila sam popriličnu scenu u domu zdravlja. Nakon par sati došla je voditeljica tih sestara iz kućne njega i dolazila je još par puta dok nije dodijelila sestru koja je trebala nastaviti kućnu njegu. Nakon mjesec dana dolaženja rekla mi je da se užasno bojala doći k nama jer je o meni čula da sam užasna prema sestrama, a da to ništa nije istina i da sam zapravo sasvim drugačija a da je moja briga za mamu bila nešto normalno. Od tada smo postale dobre prijateljice i uvijek mi je na raspolaganju kad god mi nešto zatreba.
 
Inače, što se one situacije na forumu tiče nisam primijetila da me je buffy prva zašamarala pa zato nisam ni reagirala. Kako ja nemam baš puno vremena za forum puno toga propustim, uglavnom čituckam ujutro dok kuham ručak i popodne eventualno imam  vremena za neki ozbiljniji komentar. Kako smo danas? - Page 3 684758713

Tako stalno mislim kako ću prokomentirati da je film Game koji maca brani zapravo film s porukom da život treba živjeti punim plućima a to najbolje spoznamo kad smo u situaciji izgubiti ga. Kako smo danas? - Page 3 684758713  To je čini mi se poanta cijele igre, pa ne treba baš gledati u svaku nelogičnu sitnicu. I život je pun nelogičnosti pa ga se opet ne bismo tako lako odrekli. Kako smo danas? - Page 3 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 3 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 29.04.15 11:02

taja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:hahahaha Kako smo danas? - Page 3 3111943984 veli Bafi da vise nece citat ovaj forum, sta je citala, citala je... Kako smo danas? - Page 3 1523192931
E moja Bafi, treba bit karakter za to, nes izdrzat ni pola sata...Kako smo danas? - Page 3 684758713

koji je tvoj problem s buffy, ustvari?
meni je ona totalna pozitivka...

Ja nemam problema s njom.
Osim što mi nije dala logirati se na net.hr. Al to je sitnica....

Ne voli moga muža (ne volim ni ja njenog), pa se nitko živ sa računala nije uspijevao logirati tamo.
Sad ne bih ni da mi plate.
Dupljaci, i šupljaci

šta oće I ona ćerat inat? hm... ne znam nisam pratila pa ne mogu sudit, ali meni ona djeluje kao vrlo razumno I normalno biće

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 3 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 29.04.15 11:05

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:hahahaha Kako smo danas? - Page 3 3111943984 veli Bafi da vise nece citat ovaj forum, sta je citala, citala je... Kako smo danas? - Page 3 1523192931
E moja Bafi, treba bit karakter za to, nes izdrzat ni pola sata...Kako smo danas? - Page 3 684758713

koji je tvoj problem s buffy, ustvari?
meni je ona totalna pozitivka...

to trebas nju pitat, stalno me tamo provlaci i vrijedja...Kako smo danas? - Page 3 684758713


Ako ne bude citala onda ce ona tracerska tema spasti samo na Lusi i Popa. To bi vec bio grieh!

Inace, koliko Pipika stvarno ima godina? Oko 50-tak? Buffica kaze da je on "matori prdonja". Kako smo danas? - Page 3 11484130
A stvarno se ovde niko ne bi smeo "bacakati" godinama, jer smo svi mladi ...kao rosa u podne! Kako smo danas? - Page 3 30caqzl

Do kojih godina ljude mozemo okarakterisati kao mlade? Meni je ta granica do 30-e godine. Preko su srednje godine, recimo do nekih 55, a vec posle smo stariji ljudi, pa si  mozemo poceti persirati. Kako smo danas? - Page 3 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 3 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 29.04.15 11:06

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:hahahaha Kako smo danas? - Page 3 3111943984 veli Bafi da vise nece citat ovaj forum, sta je citala, citala je... Kako smo danas? - Page 3 1523192931
E moja Bafi, treba bit karakter za to, nes izdrzat ni pola sata...Kako smo danas? - Page 3 684758713

koji je tvoj problem s buffy, ustvari?
meni je ona totalna pozitivka...


Hajde cuti! Ti si kupljena onim njenim complementiranjem na tvoj racun. A plus je i autoritet, pa si pala na moc i tako to! Kako smo danas? - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 3 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 29.04.15 11:10

cat_claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:hahahaha Kako smo danas? - Page 3 3111943984 veli Bafi da vise nece citat ovaj forum, sta je citala, citala je... Kako smo danas? - Page 3 1523192931
E moja Bafi, treba bit karakter za to, nes izdrzat ni pola sata...Kako smo danas? - Page 3 684758713

koji je tvoj problem s buffy, ustvari?
meni je ona totalna pozitivka...

to trebas nju pitat, stalno me tamo provlaci i vrijedja...Kako smo danas? - Page 3 684758713


Ako ne bude citala onda ce ona tracerska tema spasti samo na Lusi i Popa. To bi vec bio grieh!

Inace, koliko Pipika stvarno ima godina? Oko 50-tak? Buffica kaze da je on "matori prdonja". Kako smo danas? - Page 3 11484130
A stvarno se ovde niko ne bi smeo "bacakati" godinama, jer smo svi mladi ...kao rosa u podne! Kako smo danas? - Page 3 30caqzl

Do kojih godina ljude mozemo okarakterisati kao mlade? Meni je ta granica do 30-e godine. Preko su srednje godine, recimo do nekih 55, a vec posle smo stariji ljudi, pa si  mozemo poceti persirati. Kako smo danas? - Page 3 30caqzl

baš sam na tu temu godina nekidan s frendicom kojoj je 48 pa reko da ja sa tih svojih 38 uopće nemam problema ni pitanja o starosti I fakat brijem da su tridesete nove dvadesete, četrdesete nove tridesete I sve tako... ona je bila u panici kad joj se bližio taj 40i rođendan, kao rastaje se od maldosti I života... ja uopće nemam tih strahova... u gotovo istoj poziciji sam kao I sa trideset... I dalje sam slobodna I nesputana kao u reklami za always uloške...

nemam strahova od starosti, godina, barijera, granica... mislim da su danas I ljudi u pedesetima, ranim, još mladi...
pa gledam staru od 64 godine, ajde ona mi je zbog bijele kose na početku... ma ne ne mogu reći starosti... a ne mogu reći ni zrelije dobi... još je ko curica


Zadnja promjena: Vel'ka Maca; 29.04.15 11:11; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 3 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 29.04.15 11:10

metilda je napisao/la:
Tako stalno mislim kako ću prokomentirati da je film Game koji maca brani zapravo film s porukom da život treba živjeti punim plućima a to najbolje spoznamo kad smo u situaciji izgubiti ga. Kako smo danas? - Page 3 684758713  To je čini mi se poanta cijele igre, pa ne treba baš gledati u svaku nelogičnu sitnicu. I život je pun nelogičnosti pa ga se opet ne bismo tako lako odrekli. Kako smo danas? - Page 3 3111943984

a ko zivi punim plucima? Niko, cak ni oni besramno bogati. Jahte im stoje privezane godinu dana da bi ih tjedan dana koristili, toliko vremena imaju...Mi obicni smrtnici jos manje, kolotecina, to ti je zivot...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 3 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 29.04.15 11:11

cat_claw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:hahahaha Kako smo danas? - Page 3 3111943984 veli Bafi da vise nece citat ovaj forum, sta je citala, citala je... Kako smo danas? - Page 3 1523192931
E moja Bafi, treba bit karakter za to, nes izdrzat ni pola sata...Kako smo danas? - Page 3 684758713

koji je tvoj problem s buffy, ustvari?
meni je ona totalna pozitivka...


Hajde cuti! Ti si kupljena onim njenim complementiranjem na tvoj racun. A plus je i autoritet, pa si pala na moc i tako to! Kako smo danas? - Page 3 11484130

Kako smo danas? - Page 3 1523192931 svaka cast Cat, malo joj je zatitrala jajnike i Maca konformista se odma ugnjezdila... Kako smo danas? - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 3 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.