kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako smo danas?

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 09.08.15 14:23

Vruće mi je... ovdje gdje pišem temperatura je sad 30 stupnjeva, mogla bih iscijediti haljinu.  Kako smo danas? - Page 40 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 09.08.15 16:27

sve sam pročitala.....opet nije bila prava frka nego više kao polufrkica  Kako smo danas? - Page 40 11484130

bili smo u rogoznici i svečano izjavljujem da nema više šanse da spavam tamo kad je svekrva tamo......
i nadam se da neću ja bit takva u stare dane....ma znam da neću.....

sutra rabotat....iju ju.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 09.08.15 20:41

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

danas pocinje krcki sajam, trodnevni krcki dernek... voljela sam te ribarske festice ko klinka, ali brijem da me krk u to doba nije vidio barem zadnjih 10 godina...

ja pak čekam da prođe krčki sajam ... to mi je oduvijek bila neka prelomnica između ljetnog ludila i vraćanja u normalu ... preveć je to ljudi na jednom mjestu iako sam sinoć opet osjetila volju za plesanjem i skakanjem gledajući klince kako plešu ...  al nemreš si to više priuštiti kad imaš svoje klince koji bi isto tako a nisu još dovoljno velke da mi rondaju cijelu noć sa mnom ... al još par godina i imam osjećaj da ću opet uskrsnut i u tom pogledu ... do tada moram kući kući skupa sa djecom kao pozitivan primjer Kako smo danas? - Page 40 11484130  a malo je falilo da sa kolegicom pobjegnem kroz prozor nakon smo djecu sprtljale u krevet Kako smo danas? - Page 40 11484130

"sva sreća" nam u neko doba noći uletila treća koja se već godinama raspada a nikako se raspasti do kraja pa da se ponovo sastavi i krene u život i spucala nam volju za veseljem ... Kako smo danas? - Page 40 1425538829  

jedva čekam da mi cure još malo narastu da se mogu u ova doba rasplesat i imati izgovor da nikoga ne čujem jer je mujska glasna Kako smo danas? - Page 40 1523192931  

al sam se bar nauživala gledajući klince kako plešu .. kako su odlični  kad se opuste i krene ih ... oni najmanji su najbolji ... meni je to preslatko za gledati Kako smo danas? - Page 40 684758713  boli ih briga tko će šta misliti, al oni su u trenu zvijezde plesnog podija

meni je ko klinki bilo pretuzan taj period krckog sajma jer sam znala da iza njega zavrsava ljeto... danas i ja jedva cekam da prodje, da padnu prve kise za velu gospu i da konacno nastupi bablje ljeto, indian summer, za nas babe i indijance Kako smo danas? - Page 40 1523192931

1. 9. Idem na krk i na godisnji... bicu tamo sa starom materom koja je vec poprimila ulogu najbolje frendice i sa jednom jos starijom tetom, zenom od bakinog polubrata... svjetske, a mudre zene, jedna 65, druga 75... veselim se duuuuuuugim setnjama, dobroj spizi i intimnim razgovorima. Bas se veselim, jedva cekam!!!!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 09.08.15 20:46

Tako rijetko nesto spremam po kuhinji i za jest, a danas sam imala marinadu od incuna i friski hummus, pa sam zvala svoje najblize i najbolje frendice koje su se taman vratile sa godisnjih odmora, na druzenje..... od tri do maloprije smo mumale, pijuckale i razgovarale - predivno. Volim ih. I malo sam se nacvrcala pa volim cijeli svijet.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 09.08.15 21:05

Lena je napisao/la:sve sam pročitala.....opet nije bila prava frka nego više kao polufrkica  Kako smo danas? - Page 40 11484130

bili smo u rogoznici i svečano izjavljujem da nema više šanse da spavam tamo kad je svekrva tamo......
i nadam se da neću ja bit takva u stare dane....ma znam da neću.....

sutra rabotat....iju ju.....


Što Antiša kaže na to?  Kako smo danas? - Page 40 11484130

Sretno na novom poslu, šarmiraj ih i obori s nogu svojim znanjem.   Kako smo danas? - Page 40 1619348112  Kako smo danas? - Page 40 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 10.08.15 4:35


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 10.08.15 7:32

Vel'ka Maca je napisao/la:.. s tim da nisam kupila gotovu tahini pastu nego sam i nju sama napravila i sad sam ful happy. ...

ja tahini pastu oduvijek sam pravim, jos od malena mi to ostalo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 10.08.15 11:08

Dosadile su mi vrućine. Danas me boli glava od sparine koju sam pokupila u gradu, nigdje osvježenja, jedva čekam jesen.  Kako smo danas? - Page 40 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 10.08.15 12:18

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:.. s tim da nisam kupila gotovu tahini pastu nego sam i nju sama napravila i sad sam ful happy. ...

ja tahini pastu oduvijek sam pravim, jos od malena mi to ostalo...

jal me zajebavaš, jal ne?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 10.08.15 12:28

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:.. s tim da nisam kupila gotovu tahini pastu nego sam i nju sama napravila i sad sam ful happy. ...

ja tahini pastu oduvijek sam pravim, jos od malena mi to ostalo...

jal me zajebavaš, jal ne?

jal ne. Ja je pravim sa majonezom i ribanim orascicima, kokosovim.
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 10.08.15 18:44

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:.. s tim da nisam kupila gotovu tahini pastu nego sam i nju sama napravila i sad sam ful happy. ...

ja tahini pastu oduvijek sam pravim, jos od malena mi to ostalo...

jal me zajebavaš, jal ne?

jal ne. Ja je pravim sa majonezom i ribanim orascicima, kokosovim.

ma ti si ribani orascic, kokosov... cccc

kako je meni to fino... i hummus mi je ispao stoput bolji nego kupovni, ove moje koke su ga jucer pola potamanile, a ispala mi ga je skoro kila... grisini i bocaj

u sta stavljas tahini ili i njega malo oplemenis limunom, cesnjakom, kako se to ono zove - tartona, trtan, tr... nesto... finoooo... aj nabaci neki recipis

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 10.08.15 20:06

metilda je napisao/la:
Lena je napisao/la:sve sam pročitala.....opet nije bila prava frka nego više kao polufrkica  Kako smo danas? - Page 40 11484130

bili smo u rogoznici i svečano izjavljujem da nema više šanse da spavam tamo kad je svekrva tamo......
i nadam se da neću ja bit takva u stare dane....ma znam da neću.....

sutra rabotat....iju ju.....


Što Antiša kaže na to?  Kako smo danas? - Page 40 11484130

Sretno na novom poslu, šarmiraj ih i obori s nogu svojim znanjem.   Kako smo danas? - Page 40 1619348112  Kako smo danas? - Page 40 684758713

antiša je htio dan ranije nego ja šmugnut doma....mislim da je  jasno šta misli  Kako smo danas? - Page 40 3384354616


prvi radni dan prošao.......došla u 7:00 i onda sa 2 kolegice kao padobranka čekala šta ćemo i di ćemo......onda su se sjetili da bi mi mogle negdje sjesti i nešto uzet u ruke od spisa.....
voditelja odjela nismo skoro ni vidili,ali je kolegica kojoj će uskoro bit gotovo stručno uzela 1 spis i objašnjavala šta i kako......
kako su ove dvije radile legalizacije na crno u prednosti su od mene.......nije da nemam pojma,ali trebat će mi malo da mi se sve to slegne i da pohvatam konce.......
kolege se ovako na prvu čine normalni....dat ćemo malo vremena za onaj bolji dojam.....
uglavnom glava mi je kao kuća velika Kako smo danas? - Page 40 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 11.08.15 6:38

Lena je napisao/la:
metilda je napisao/la:
Lena je napisao/la:sve sam pročitala.....opet nije bila prava frka nego više kao polufrkica  Kako smo danas? - Page 40 11484130

bili smo u rogoznici i svečano izjavljujem da nema više šanse da spavam tamo kad je svekrva tamo......
i nadam se da neću ja bit takva u stare dane....ma znam da neću.....

sutra rabotat....iju ju.....


Što Antiša kaže na to?  Kako smo danas? - Page 40 11484130

Sretno na novom poslu, šarmiraj ih i obori s nogu svojim znanjem.   Kako smo danas? - Page 40 1619348112  Kako smo danas? - Page 40 684758713

antiša je htio dan ranije nego ja šmugnut doma....mislim da je  jasno šta misli  Kako smo danas? - Page 40 3384354616


prvi radni dan prošao.......došla u 7:00 i onda sa 2 kolegice kao padobranka čekala šta ćemo i di ćemo......onda su se sjetili da bi mi mogle negdje sjesti i nešto uzet u ruke od spisa.....
voditelja odjela nismo skoro ni vidili,ali je kolegica kojoj će uskoro bit gotovo stručno uzela 1 spis i objašnjavala šta i kako......
kako su ove dvije radile legalizacije na crno u prednosti su od mene.......nije da nemam pojma,ali trebat će mi malo da mi se sve to slegne i da pohvatam konce.......
kolege se ovako na prvu čine normalni....dat ćemo malo vremena za onaj bolji dojam.....
uglavnom glava mi je kao kuća velika Kako smo danas? - Page 40 1523192931

ovakva trgovina pečatima svakodnevna je pojava po svim uredima za graditeljstvo. na izvoru su i žanju.
kod nas čak i geodet radi projekte za legalizacije. i ne samo legalizacije...ženska radi i novogradnje. našla nekog bijednika koji će joj za sitnu paru popečatirat i posao cvjeta...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 11.08.15 7:30

Alhambra je napisao/la:

ovakva trgovina pečatima svakodnevna je pojava po svim uredima za graditeljstvo. na izvoru su i žanju.
kod nas čak i geodet radi projekte za legalizacije. i ne samo legalizacije...ženska radi i novogradnje. našla nekog bijednika koji će joj za sitnu paru popečatirat i posao cvjeta...

gradjevinska mafija, masonerija...Kako smo danas? - Page 40 3111943984
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 11.08.15 7:33

Vel'ka Maca je napisao/la:

u sta stavljas tahini ili i njega malo oplemenis limunom, cesnjakom, kako se to ono zove - tartona, trtan, tr... nesto... finoooo... aj nabaci neki recipis

duso draga ja sam generacija koja je odrasla na pasti i fazol a ne tahini pastama. Bilo je razdoblja kad po petnajst dana nismo imali sto jest pa smo jeli mlado lisce stabala, korijenje biljaka...Bilo je tifusa u kuci koliko oces...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 11.08.15 8:09

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

u sta stavljas tahini ili i njega malo oplemenis limunom, cesnjakom, kako se to ono zove - tartona, trtan, tr... nesto... finoooo... aj nabaci neki recipis

duso draga ja sam generacija koja je odrasla na pasti i fazol a ne tahini pastama. Bilo je razdoblja kad po petnajst dana nismo imali sto jest pa smo jeli mlado lisce stabala, korijenje biljaka...Bilo je tifusa u kuci koliko oces...

eto vidiš... a da ste imali malo sezama, mogli ste to mazat po kruhu a ne se hranit po parkovima I nasadima...
dušica presvetla Kako smo danas? - Page 40 11484130

:dajmo pizdi da jede: pizdek, imam ti jednu finu dracenu doma, bogata, razgranata, zelena, u punoj snazi... dođi pa navali... I ona mi je dopizdila.

-------

https://kultnix.forumcroatian.com/viewtopic.forum?t=941

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.