kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Sjecanja

Stranica 9 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

~ Sjecanja - Page 9 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  Lena 08.06.20 9:44

zingaro je napisao/la:
Lena je napisao/la:
Gost je napisao/la:Da li se ikad potvrdilo tko je decko13? ~ Sjecanja - Page 9 1619348112

E to je i mene zanimalo, ali nikad saznala nisam.....mislila sam da je Antonac, nije, i još par ideja sam imala, ali odgovor ne znam.... ~ Sjecanja - Page 9 1523192931

Dechko je Sara..to se vidi sa one vasijonske stanice golim okom

Ja nisam bila sigurna, ali ako tako kažete onda je ona... ~ Sjecanja - Page 9 1523192931

Sara sunce ti žarko!!!
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 9 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  pizda 09.06.20 0:48

Cat_ je napisao/la:Na stari Iskon sam dosla na nagovor kolege, koji je inace iz ZG i gej je. Kasnije je postao moj najbolji muski prijatelj. ~ Sjecanja - Page 9 684758713 Zajednicki smo se borili za prava homoseksualaca.

sad znamo odakle se ti i cigo poznajete... ~ Sjecanja - Page 9 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 9 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  Gost 09.06.20 6:14

pizda je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:Na stari Iskon sam dosla na nagovor kolege, koji je inace iz ZG i gej je. Kasnije je postao moj najbolji muski prijatelj. ~ Sjecanja - Page 9 684758713 Zajednicki smo se borili za prava homoseksualaca.

sad znamo odakle se ti i cigo poznajete... ~ Sjecanja - Page 9 1523192931

ova mala dzepna nikad nije rekla da sam joj ja frend i nikada se nismo upoznali shto se ne bi reklo za tebe jer si ti njen ajdol..daklem pederchina ipo.Ona se ochito druzi sa takvima da ne bi doshla u iskushenje ..prtz schrmrtz,,poznato je da se srpkinje druze sa pederima ..samo zbog toga da se mogu hvaliti kako su vjerne zene..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 9 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  pizda 10.06.20 0:15

zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:Na stari Iskon sam dosla na nagovor kolege cige, koji je inace iz ZG i gej je. Kasnije je postao moj najbolji muski prijatelj. ~ Sjecanja - Page 9 684758713 Zajednicki smo se borili za prava homoseksualaca.

sad znamo odakle se ti i cigo poznajete... ~ Sjecanja - Page 9 1523192931

ova mala dzepna nikad nije rekla da sam joj ja frend i nikada se nismo upoznali shto se ne bi reklo za tebe jer si ti njen ajdol..daklem pederchina ipo.Ona se ochito druzi sa takvima da ne bi doshla u iskushenje ..prtz schrmrtz,,poznato je da se srpkinje druze sa pederima ..samo zbog toga da se mogu hvaliti kako su vjerne zene..

nije rekla al je napisala. Lijepo pise da ste se zajednicki borili za prava homosexualaca...~ Sjecanja - Page 9 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 9 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  Gost 10.06.20 5:54

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:Na stari Iskon sam dosla na nagovor kolege cige, koji je inace iz ZG i gej je. Kasnije je postao moj najbolji muski prijatelj. ~ Sjecanja - Page 9 684758713 Zajednicki smo se borili za prava homoseksualaca.

sad znamo odakle se ti i cigo poznajete... ~ Sjecanja - Page 9 1523192931

ova mala dzepna nikad nije rekla da sam joj ja frend i nikada se nismo upoznali shto se ne bi reklo za tebe jer si ti njen ajdol..daklem pederchina ipo.Ona se ochito druzi sa takvima da ne bi doshla u iskushenje ..prtz schrmrtz,,poznato je da se srpkinje druze sa pederima ..samo zbog toga da se mogu hvaliti kako su vjerne zene..

nije rekla al je napisala. Lijepo pise da ste se zajednicki borili za prava homosexualaca...~ Sjecanja - Page 9 684758713


Ajmo reci da je tako kako si ti napisao..ali onda smo najvjerojatnije borili se za tvoja homosexualna prava da imash pravo mi pushiti kuratz,,pa me vjerojatno nagovarala da ti dozvolim dudlanje jer joj je jako stalo do tvoje srece...mada opet ja pretpostavljam da je to bijo Pop..jer je on iz Zegeja a ja sam iz Dubrave..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 9 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  Cat_ 10.06.20 11:38

zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:Na stari Iskon sam dosla na nagovor kolege, koji je inace iz ZG i gej je. Kasnije je postao moj najbolji muski prijatelj. ~ Sjecanja - Page 9 684758713 Zajednicki smo se borili za prava homoseksualaca.

sad znamo odakle se ti i cigo poznajete... ~ Sjecanja - Page 9 1523192931

ova mala dzepna nikad nije rekla da sam joj ja frend i nikada se nismo upoznali shto se ne bi reklo za tebe jer si ti njen ajdol..daklem pederchina ipo.Ona se ochito druzi sa takvima da ne bi doshla u iskushenje ..prtz schrmrtz,,poznato je da se srpkinje druze sa pederima ..samo zbog toga da se mogu hvaliti kako su vjerne zene..

Do prijateljstva ili do ljubavi se ne dolazi premisljanjima ili kalkulacijom. Ljudi se jednostavno osete, poklope im se duse i to je to.
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 9 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  Cat_ 10.06.20 11:43

Pisali ste o duplim nickovima, imala sam samo jedan i to kada smo pravili maskenbal - Mala Cat. ~ Sjecanja - Page 9 684758713
Nisam imala inspiraciju da glumim nekog drugog, draze mi je bilo da se salim na svoj racun, a i zbog ekavice bih bila vrlo brzo provaljena, ma koliko se trudila da pisem na ijekavici. Vec bi me neka rec brzo odala.
A da preko duplica nekog provociram, to mi tek nije padalo na pamet. Bolje je sve reci direktno.
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 9 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  besposlenpop 10.06.20 12:45

Cat_ je napisao/la:Pisali ste o duplim nickovima, imala sam samo jedan i to kada smo pravili maskenbal - Mala Cat. ~ Sjecanja - Page 9 684758713
Nisam imala inspiraciju da glumim nekog drugog, draze mi je bilo da se salim na svoj racun, a i zbog ekavice bih bila vrlo brzo provaljena, ma koliko se trudila da pisem na ijekavici. Vec bi me neka rec brzo odala.
A da preko duplica nekog provociram, to mi tek nije padalo na pamet. Bolje je sve reci direktno.
Možeš glumit zagrepčanku, dok god se ne čuje beogradsko otezanje, nema problema. ~ Sjecanja - Page 9 11484130

_________________
~ Sjecanja - Page 9 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 9 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  Cat_ 10.06.20 15:38

besposlenpop je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:Pisali ste o duplim nickovima, imala sam samo jedan i to kada smo pravili maskenbal - Mala Cat. ~ Sjecanja - Page 9 684758713
Nisam imala inspiraciju da glumim nekog drugog, draze mi je bilo da se salim na svoj racun, a i zbog ekavice bih bila vrlo brzo provaljena, ma koliko se trudila da pisem na ijekavici. Vec bi me neka rec brzo odala.
A da preko duplica nekog provociram, to mi tek nije padalo na pamet. Bolje je sve reci direktno.
Možeš glumit zagrepčanku, dok god se ne čuje beogradsko otezanje, nema problema. ~ Sjecanja - Page 9 11484130

Bum probala... ~ Sjecanja - Page 9 684758713 ~ Sjecanja - Page 9 684758713
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 9 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  Cat_ 10.06.20 15:56

Prince Philip, Duke of Edingburgh, poznatiji kao muz kraljice Elizabete, danas puni 99 godina.

Poznat je i po vrlo...neobicnim komentarima.

O braku
„When a man opens a car door for his wife, it‘s either a new car or a new wife.“

Britanskom studentu koji je boravio u Papui Novoj Gvineji
„You manage not to get eaten then?“

Tokom primanja poklona u Keniji od strane Kenijanke kratke kose
„You are a woman, aren‘t you?“

Predsedniku Nigerije obucenom u tradicionalnu nosnju
„Oh, you look like you‘re ready for bed!“


A ovo je rekao daleke 1986.
„If it has four lags and is not a chair, has wings and is not an aeroplane, or swims and is not a submarine, the Cantonese will eat it!“
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 9 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  pizda 10.06.20 22:29

zingaro je napisao/la:
Ajmo reci da je tako kako si ti napisao..ali onda smo najvjerojatnije borili se za tvoja homosexualna prava da imash pravo mi pushiti kuratz,,pa me vjerojatno nagovarala da ti dozvolim dudlanje jer joj je jako stalo do tvoje srece...mada opet ja pretpostavljam da je to bijo Pop..jer je on iz Zegeja a ja sam iz Dubrave..

a Dubrava je u Varazdinu? Ti si taj gej i kad si skuzijo da u Hrvackoj nema nista od tvojih prava, otisao si na Floridu, pederski raj. Tamo se jebu ko zamorci...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 9 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  Gost 12.06.20 3:48

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Ajmo reci da je tako kako si ti napisao..ali onda smo najvjerojatnije borili se za tvoja homosexualna prava da imash pravo mi pushiti kuratz,,pa me vjerojatno nagovarala da ti dozvolim dudlanje jer joj je jako stalo do tvoje srece...mada opet ja pretpostavljam da je to bijo Pop..jer je on iz Zegeja a ja sam iz Dubrave..

a Dubrava je u Varazdinu? Ti si taj gej i kad si skuzijo da u Hrvackoj nema nista od tvojih prava, otisao si na Floridu, pederski raj. Tamo se jebu ko zamorci...

Glupa nepismena konjino nije Dubrava kod Zegeja nego Gdje ima josh Dubrava..ajmo guglaj pametnjakovicu...samo me chudi kako nisi to zapamtio iz osnovno shkolskog zemljopisa..A i o Floridi znash vidim kao neki mali seljachic kome je pederluk stalno u glavi pa ti se u snovima zamutilo od crnachkih kuraca smatrajuci je leglom pedera..Konachno vidimo tvoju pravu prirodu mentalnog invalida koji je rodjen takav kakav je ne svojom krivicom nego ...bolje da stanem ovdje jer sam sebi bio degutantan poshto bih pristao da tumachim tvoje bolesne snove..Odskakuci majmunchicu zajedno sa svojom pudlicom Popom..vazi...ja tebi nisam zelio dati nikakvu paznju samo sam pozelio da te poshaljem u sto pizdi materinih..ako volish reskirati i da te nazivam raznim prljavim epitetima samo se mentalno naguzi...nemam ja srama posebno ne na ovom forumu...Odjebi Fikrete::~ Sjecanja - Page 9 1619348112))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 9 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  pizda 12.06.20 14:35

zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Ajmo reci da je tako kako si ti napisao..ali onda smo najvjerojatnije borili se za tvoja homosexualna prava da imash pravo mi pushiti kuratz,,pa me vjerojatno nagovarala da ti dozvolim dudlanje jer joj je jako stalo do tvoje srece...mada opet ja pretpostavljam da je to bijo Pop..jer je on iz Zegeja a ja sam iz Dubrave..

a Dubrava je u Varazdinu? Ti si taj gej i kad si skuzijo da u Hrvackoj nema nista od tvojih prava, otisao si na Floridu, pederski raj. Tamo se jebu ko zamorci...

Glupa nepismena konjino nije Dubrava kod Zegeja nego Gdje ima josh Dubrava..ajmo guglaj pametnjakovicu...samo me chudi kako nisi to zapamtio iz osnovno shkolskog zemljopisa..A i o Floridi znash vidim kao neki mali seljachic kome je pederluk stalno u glavi pa ti se u snovima zamutilo od crnachkih kuraca  smatrajuci je leglom pedera..Konachno vidimo tvoju pravu prirodu mentalnog invalida koji je rodjen takav kakav je ne svojom krivicom nego ...bolje da stanem ovdje jer sam sebi bio degutantan poshto bih pristao da tumachim tvoje bolesne snove..Odskakuci majmunchicu zajedno sa svojom pudlicom Popom..vazi...ja tebi nisam zelio dati nikakvu paznju samo sam pozelio da te poshaljem u sto pizdi materinih..ako volish reskirati i da te nazivam raznim prljavim epitetima samo se mentalno naguzi...nemam ja srama posebno ne na ovom forumu...Odjebi Fikrete::~ Sjecanja - Page 9 1619348112))

smanji dozivljaje cigo seljacicu, nemoj sad zagadjivati sve teme svojom bolesnom ljubomorom ~ Sjecanja - Page 9 684758713. Ja nisam peder, normalan sam i po tim pitanjima. Nadji sebi nekog ravnog tamo na Floridi pa se lijepo guzite od jutra do povecerja a poslije mozete baciti partiju tenisa na turniru 70+. Ajd pomalo...~ Sjecanja - Page 9 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 9 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  Gost 13.06.20 5:16

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Ajmo reci da je tako kako si ti napisao..ali onda smo najvjerojatnije borili se za tvoja homosexualna prava da imash pravo mi pushiti kuratz,,pa me vjerojatno nagovarala da ti dozvolim dudlanje jer joj je jako stalo do tvoje srece...mada opet ja pretpostavljam da je to bijo Pop..jer je on iz Zegeja a ja sam iz Dubrave..

a Dubrava je u Varazdinu? Ti si taj gej i kad si skuzijo da u Hrvackoj nema nista od tvojih prava, otisao si na Floridu, pederski raj. Tamo se jebu ko zamorci...

Glupa nepismena konjino nije Dubrava kod Zegeja nego Gdje ima josh Dubrava..ajmo guglaj pametnjakovicu...samo me chudi kako nisi to zapamtio iz osnovno shkolskog zemljopisa..A i o Floridi znash vidim kao neki mali seljachic kome je pederluk stalno u glavi pa ti se u snovima zamutilo od crnachkih kuraca  smatrajuci je leglom pedera..Konachno vidimo tvoju pravu prirodu mentalnog invalida koji je rodjen takav kakav je ne svojom krivicom nego ...bolje da stanem ovdje jer sam sebi bio degutantan poshto bih pristao da tumachim tvoje bolesne snove..Odskakuci majmunchicu zajedno sa svojom pudlicom Popom..vazi...ja tebi nisam zelio dati nikakvu paznju samo sam pozelio da te poshaljem u sto pizdi materinih..ako volish reskirati i da te nazivam raznim prljavim epitetima samo se mentalno naguzi...nemam ja srama posebno ne na ovom forumu...Odjebi Fikrete::~ Sjecanja - Page 9 1619348112))

smanji dozivljaje cigo seljacicu, nemoj sad zagadjivati sve teme svojom bolesnom ljubomorom ~ Sjecanja - Page 9 684758713. Ja nisam peder, normalan sam i po tim pitanjima. Nadji sebi nekog ravnog tamo na Floridi pa se lijepo guzite od jutra do povecerja a poslije mozete baciti partiju tenisa na turniru 70+. Ajd pomalo...~ Sjecanja - Page 9 684758713

Fikrete,,,shta tebe boli kuratz gdje ja zivim i sa kime se jebem...sa tobom sigurno necu,,ma ne bi ti dao ni da mi popushish ...ajd sad pati malo..,shto si poljubomoran..tebi se ionako moze dignuti samo na kozu ...to mogu dokazati kroz tvoja pisanja na forumu,,,samo mi se neda troshiti vrijeme ,,Mene su neki sa foruma vidjeli,,a tko je tebe vidio.....Fikrete:~ Sjecanja - Page 9 684758713??? Strah te jebo te,,,bojish se zena,,,,bojish se da ne saznaju da ne saznaju da imash to malo kurtza samo za pishanje:~ Sjecanja - Page 9 1619348112) Zajebavam te Fikrete,,,ne shvacaj ozbiljno sve shto natipkam,,,,,Ajd reci majketi kad si rodjen kad ti je toliko vazno koliko ja imam godina,,..Ja znam,,,ali mi nije bitno...jer si metuzalem koji iz svoje sobice tipka po forumu i fejsu i koji nema nikoga drugoga osim mozda par machaka kao i Pop...ajd on je fakat dosadan i glup ko svrab,,,pravi crnogotatz,,,sancho ,,nema shta ko dva debilna brata..Ej,,,nishta osobno ,,,samo se zajebavam:~ Sjecanja - Page 9 1619348112)).

Gost
Gost


[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 9 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  pizda 14.06.20 1:39

zingaro je napisao/la:

Fikrete,,,shta tebe boli kuratz gdje ja zivim i sa kime se jebem...sa tobom sigurno necu,,ma ne bi ti dao ni da mi popushish ...ajd sad pati malo..,shto si poljubomoran..tebi se ionako moze dignuti samo na kozu ...to mogu dokazati kroz tvoja pisanja na forumu,,,samo mi se neda troshiti vrijeme ,,Mene su neki sa foruma vidjeli,,a tko je tebe vidio.....Fikrete:~ Sjecanja - Page 9 684758713??? Strah te jebo te,,,bojish se zena,,,,bojish se da ne saznaju da ne saznaju da imash to malo kurtza samo za pishanje:~ Sjecanja - Page 9 1619348112) Zajebavam te Fikrete,,,ne shvacaj ozbiljno sve shto natipkam,,,,,Ajd reci majketi kad si rodjen kad ti je toliko vazno koliko ja imam godina,,..Ja znam,,,ali mi nije bitno...jer si metuzalem koji iz svoje sobice tipka po forumu i fejsu  i koji nema nikoga drugoga osim mozda par machaka kao i Pop...ajd on je fakat dosadan i glup ko svrab,,,pravi crnogotatz,,,sancho ,,nema shta ko dva debilna brata..Ej,,,nishta osobno ,,,samo se zajebavam:~ Sjecanja - Page 9 1619348112)).

nema vise macaka, sad sam u stanu. Istina, hranim neke mace dvoristarke...
Kad smo kod koza, dofurao Mujo kozu Fati u sobu i kaze "vidis li ti sto ja jebem dok tebe boli glava?" Fata ce "a?" A Mujo veli, "ko tebi sta govori glupaco"...
To ti je vic iz Kaknja, tvog rodnog kraja, kakav vic taki i Kakanjci...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 9 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  Gost 14.06.20 5:42

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:

Fikrete,,,shta tebe boli kuratz gdje ja zivim i sa kime se jebem...sa tobom sigurno necu,,ma ne bi ti dao ni da mi popushish ...ajd sad pati malo..,shto si poljubomoran..tebi se ionako moze dignuti samo na kozu ...to mogu dokazati kroz tvoja pisanja na forumu,,,samo mi se neda troshiti vrijeme ,,Mene su neki sa foruma vidjeli,,a tko je tebe vidio.....Fikrete:~ Sjecanja - Page 9 684758713??? Strah te jebo te,,,bojish se zena,,,,bojish se da ne saznaju da ne saznaju da imash to malo kurtza samo za pishanje:~ Sjecanja - Page 9 1619348112) Zajebavam te Fikrete,,,ne shvacaj ozbiljno sve shto natipkam,,,,,Ajd reci majketi kad si rodjen kad ti je toliko vazno koliko ja imam godina,,..Ja znam,,,ali mi nije bitno...jer si metuzalem koji iz svoje sobice tipka po forumu i fejsu  i koji nema nikoga drugoga osim mozda par machaka kao i Pop...ajd on je fakat dosadan i glup ko svrab,,,pravi crnogotatz,,,sancho ,,nema shta ko dva debilna brata..Ej,,,nishta osobno ,,,samo se zajebavam:~ Sjecanja - Page 9 1619348112)).

nema vise macaka, sad sam u stanu. Istina, hranim neke mace dvoristarke...
Kad smo kod koza, dofurao Mujo kozu Fati u sobu i kaze "vidis li ti sto ja jebem dok tebe boli glava?" Fata ce "a?" A Mujo veli, "ko tebi sta govori glupaco"...
To ti je vic iz Kaknja, tvog rodnog kraja, kakav vic taki i Kakanjci...

A jesam se nasmijo...plachem jer ne mogu vjerovati s kakvom se budalom raspravljam......hahhahahahahahhahahahhahahahahahahhahahahahah..aj pogodi i ovdje chemu se smijem..ako pogodish dobijesh lizalo....je l' poshteno??

Gost
Gost


[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 9 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  pizda 14.06.20 23:47

zingaro je napisao/la:

A jesam se nasmijo...plachem jer ne mogu vjerovati  s kakvom se budalom raspravljam......hahhahahahahahhahahahhahahahahahahhahahahahah..aj pogodi i ovdje chemu se smijem..ako pogodish dobijesh lizalo....je l' poshteno??

hahahaha
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 9 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  Gost 15.06.20 3:50

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:

A jesam se nasmijo...plachem jer ne mogu vjerovati  s kakvom se budalom raspravljam......hahhahahahahahhahahahhahahahahahahhahahahahah..aj pogodi i ovdje chemu se smijem..ako pogodish dobijesh lizalo....je l' poshteno??

hahahaha

a"

Gost
Gost


[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 9 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  Gost 28.06.20 15:09

pizda je napisao/la:ko je sad gost, Flatten? Ocito je privukao samo Jukebox...~ Sjecanja - Page 9 684758713
Negative...  ~ Sjecanja - Page 9 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 9 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  pizda 28.06.20 17:12

Dudette je napisao/la:
pizda je napisao/la:ko je sad gost, Flatten? Ocito je privukao samo Jukebox...~ Sjecanja - Page 9 684758713
Negative...  ~ Sjecanja - Page 9 1425538829

Flatten /Nikita? ~ Sjecanja - Page 9 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 9 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  besposlenpop 28.06.20 19:41

Dudette je napisao/la:
pizda je napisao/la:ko je sad gost, Flatten? Ocito je privukao samo Jukebox...~ Sjecanja - Page 9 684758713
Negative...  ~ Sjecanja - Page 9 1425538829
Aaa-ha! Tisi ta!  ~ Sjecanja - Page 9 11484130

_________________
~ Sjecanja - Page 9 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 9 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  Gost 28.06.20 23:15

pizda je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
pizda je napisao/la:ko je sad gost, Flatten? Ocito je privukao samo Jukebox...~ Sjecanja - Page 9 684758713
Negative...  ~ Sjecanja - Page 9 1425538829

Flatten /Nikita? ~ Sjecanja - Page 9 684758713
Etoc, sto se manje trudis ljudi ti vise vjeruju. ~ Sjecanja - Page 9 G03501 

Prav za prav, ovo negative odnosi se na tvoju konstataciju da me privukao samo Jukebox. Istina da me Jukebox privukao, ali me je jos vise privukla nekolicina dragih ljudi.  ~ Sjecanja - Page 9 4024472575

Gost
Gost


[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 9 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  Gost 28.06.20 23:20

besposlenpop je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
pizda je napisao/la:ko je sad gost, Flatten? Ocito je privukao samo Jukebox...~ Sjecanja - Page 9 684758713
Negative...  ~ Sjecanja - Page 9 1425538829
Aaa-ha! Tisi ta!  ~ Sjecanja - Page 9 11484130
Si, sono io. L'agnelletta timidetta.  ~ Sjecanja - Page 9 E055

Gost
Gost


[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 9 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  pizda 29.06.20 0:49

Dudette je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
pizda je napisao/la:ko je sad gost, Flatten? Ocito je privukao samo Jukebox...~ Sjecanja - Page 9 684758713
Negative...  ~ Sjecanja - Page 9 1425538829

Flatten /Nikita? ~ Sjecanja - Page 9 684758713
Etoc, sto se manje trudis ljudi ti vise vjeruju. ~ Sjecanja - Page 9 G03501 

Prav za prav, ovo negative odnosi se na tvoju konstataciju da me privukao samo Jukebox. Istina da me Jukebox privukao, ali me je jos vise privukla nekolicina dragih ljudi.  ~ Sjecanja - Page 9 4024472575

znam da se odnosilo na jukebox. Ti mora da si neka zifcana, stalno mjenjas avatare i nickove...~ Sjecanja - Page 9 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 9 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  Gost 29.06.20 11:12

pizda je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
Negative...  ~ Sjecanja - Page 9 1425538829

Flatten /Nikita? ~ Sjecanja - Page 9 684758713
Etoc, sto se manje trudis ljudi ti vise vjeruju. ~ Sjecanja - Page 9 G03501 

Prav za prav, ovo negative odnosi se na tvoju konstataciju da me privukao samo Jukebox. Istina da me Jukebox privukao, ali me je jos vise privukla nekolicina dragih ljudi.  ~ Sjecanja - Page 9 4024472575

znam da se odnosilo na jukebox. Ti mora da si neka zifcana, stalno mjenjas avatare i nickove...~ Sjecanja - Page 9 684758713
A e.  ~ Sjecanja - Page 9 684758713 Kak se i sika na Cultnima. Da se uclopim, a ne da strsim. ~ Sjecanja - Page 9 C010

Gost
Gost


[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 9 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.