kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Sjecanja

Stranica 3 / 11. Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Go down

~ Sjecanja - Page 3 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  pizda 12.08.19 14:09

Tomica je napisao/la:Nalazim se u jednom balonu, u potpunom soku, ni u kakvom doticaju s tijelom. Imam samo nagon za pisanjem ovih redaka jer mi se cini da je to jedino sto me trenutno uzemljuje. Moj je tata otisao prije nepunih sat vremena. Sjeo i otplovio. Nista vise nece biti isto. Nista.


..o boze...~ Sjecanja - Page 3 2329918616. Zao mi je Tomice...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 3 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  Gost 12.08.19 14:40

Uzas... zao mi je tomice... moja duboka sucut... najezila sam se... tu smo...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 3 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  Lena 12.08.19 16:59

Žao mi je draga Saudade.....nemam riječi za utjehu.....i mene je šokirao upis....
Nadam se da je tata bio sretan uz tebe i obitelj.....i da je možda na nekom drugačijem, boljem mjestu....
Tuga
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 3 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  blitwa 12.08.19 20:36

Tomica je napisao/la:Nalazim se u jednom balonu, u potpunom soku, ni u kakvom doticaju s tijelom. Imam samo nagon za pisanjem ovih redaka jer mi se cini da je to jedino sto me trenutno uzemljuje. Moj je tata otisao prije nepunih sat vremena. Sjeo i otplovio. Nista vise nece biti isto. Nista.

Tomice, uzasno mi je zao.

Grlim te. Drzi se.

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 3 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  whisperer 12.08.19 23:25

Tomica je napisao/la:Nalazim se u jednom balonu, u potpunom soku, ni u kakvom doticaju s tijelom. Imam samo nagon za pisanjem ovih redaka jer mi se cini da je to jedino sto me trenutno uzemljuje. Moj je tata otisao prije nepunih sat vremena. Sjeo i otplovio. Nista vise nece biti isto. Nista.

O draga moja, jako mi je žao. ~ Sjecanja - Page 3 2329918616 
Budi hrabra.. :*

Ostavila sam ti broj, ako zatreba.. slobodno nazovi. :*
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 3 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  whisperer 12.08.19 23:28

I veliki zagrljaj šaljem. ~ Sjecanja - Page 3 2329918616
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 3 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  pizda 12.08.19 23:52

~ Sjecanja - Page 3 1OXV
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 3 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  maledetta primavera 12.08.19 23:56

Tomica je napisao/la:Nalazim se u jednom balonu, u potpunom soku, ni u kakvom doticaju s tijelom. Imam samo nagon za pisanjem ovih redaka jer mi se cini da je to jedino sto me trenutno uzemljuje. Moj je tata otisao prije nepunih sat vremena. Sjeo i otplovio. Nista vise nece biti isto. Nista.
Saudade .... jako, jako mi je zao. Nista vise nece biti isto, istina je. Teska je prilagodba nastaviti bez oca, teska i duga. Mozda nikada niti ne zavrsi. Ali naucis morati naprijed jer znas da bi ti i on isto rekao. Tijekom vremena, naucit ces kako ga ozivjeti sjecanjima jakim i opipljivim. A bolne nalete suza pod kapcima zamijenit ce osmijeh izazvan radoscu sto osjecas oca u tom trenutku kako u tebi uvijek zivi. 
Zagrljaj.
Moja sucut draga.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 3 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  besposlenpop 13.08.19 5:50

Tomica je napisao/la:Nalazim se u jednom balonu, u potpunom soku, ni u kakvom doticaju s tijelom. Imam samo nagon za pisanjem ovih redaka jer mi se cini da je to jedino sto me trenutno uzemljuje. Moj je tata otisao prije nepunih sat vremena. Sjeo i otplovio. Nista vise nece biti isto. Nista.
O Bog te ... koja objava.  ~ Sjecanja - Page 3 501000107
Čitam već nekolko puta ...

Teško je reć nekaj pametno kad nekog ni ne poznaš ... a ni kad ga poznaš.

Sućut tebi i tvojima.

Drž se i vrati se kad se malo oporaviš ...

_________________
~ Sjecanja - Page 3 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 3 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  whisperer 14.08.19 0:17

<3
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 3 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  pizda 15.08.19 0:01

whisperer je napisao/la:I veliki zagrljaj šaljem. ~ Sjecanja - Page 3 2329918616

ostavila si jednom Raickovica, Daleko...

"Ima jedan vjetar koji kosu ne rastura
I grane ne povija,
Nego, samo tako, dođe odnekuda
I u nama jednu misao pokrene
I zašumi, meko:
Da postoji nešto od nas sasvim daleko."

Mozda i nije tako daleko...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 3 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  sarita 15.08.19 4:30

tomice moj dragi, uvijek si bila moja ljubimica. da si mi tu sad bih ti skuhala caj. ne daj se, slatkice...
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 3 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  Gost 16.08.19 10:30

Neizmjerno sam vam zahvalna. Vase mi rijeci sada mnogo, mnogo znace.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 3 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  Gost 16.08.19 12:02

Tomica je napisao/la:Nalazim se u jednom balonu, u potpunom soku, ni u kakvom doticaju s tijelom. Imam samo nagon za pisanjem ovih redaka jer mi se cini da je to jedino sto me trenutno uzemljuje. Moj je tata otisao prije nepunih sat vremena. Sjeo i otplovio. Nista vise nece biti isto. Nista.

Zao mi je...mnogo mi je zao... ~ Sjecanja - Page 3 957247240
Volela bih da te nekako mogu utesiti, ali ne znam kako. I sama se vec tri godine iznova rastajem od tate... Dodje tako u valovima...zapljusne te, povuce te...
Ali sva ta lepa (o)secanja koja mi je ostavio...taj dobri tata i dobri covek.

Tebi nezni zagrljaj. Mnogo mi je zao...
Cmokic.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 3 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  Gost 17.08.19 14:16

Moja sucut.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 3 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  blitwa 18.08.19 0:35

Tomice, kako si? Možeš li?

Znam da si prepuna žalosti, znam da te nikakve riječi sad ne mogu utješiti... jednostavno treba proći neko vrijeme da se žestoka bol smiri i pretvori u tugu, ali... nisi sama. Često zadnjih dana pomislim na tebe, a vjerujem i ostali. Pogotovo si u mislima onima koji su već doživjeli takav gubitak. 

Kako ti olakšati? 

Ne znam. Da si tu blizu u RL zagrlila bih te. 

To je ono što je meni uvijek pomagalo. 
A nakon što se svi raziđu i kad sam ostajala sama u svojoj žalosti, spašavala me rutina. Slijepo slijediti neki raspored bilo mi tada je neprocjenjivo jer sam imala osjećaj da se svijet oko mene raspada i tek taj točno zacrtani dnevni raspored mi je davao osjećaj neke stabilnosti. Zaposliti ruke, zaposliti mozak da nekako prođu ti prvi dani, preživjeti dok vrijeme ne učini sve podnošljivijim, bilo je jedino na što bih se tada fokusirala. 

Mislim na te i nadam se da ćeš i ti naći neku svoju formulu, kako što bezbolnije preživjeti dan bez očeve blizine. 

Drži se....

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 3 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  Gost 18.08.19 7:24

Draga moja amelie... sjetim te se i ja cesto... pricala sam i prijateljicama o nenadanom odlasku u zivotu drage mi osobe iz internetskog etera jer su nam te teme sve cesce u mislima, blizi im se cas... neki su vec prosli, a neki strepe od slicnih i neminovnih situacija...
Ja sam se sa svojim gubitkom nosila tesko i ne preporucam taj put - blokirala sam zivot na par godina i uvukla se u svoju ljusturu i bolovala, tugovala... moze se i drugacije, ali svak je otok i prica za sebe. Zivot ide dalje i bit ce ponovno lijepih dana...

Dobar primjer nosenja s valjda najvecim gubitkom koji se covjeku moze dogoditi, onaj gubitka djeteta, mi je ovih dana ribafish, dragi poznanik iz internetskog bespuca a kasnije i zivota... boluje javno... i djeluje, pliva... kilometrima pliva i place u tom moru, dijeli svoju muku sa znanima i neznanima, izbacuje to iz sebe. Najpametnije sto je ucinio u svom slucaju - nabavio je stenca. Malog, preslatkog mjesanca iz azila. Malo ce prebaciti fokus... 

Kao i uvijek - blitva je najpametnija ~ Sjecanja - Page 3 3015220106 djeluj, mrdaj, radi, zaposli misli, preusmjeri ih... i ne zaboravi - iza kise dolazi sunce! Ako nije dobro, znaci da jos nije kraj ♡ <3

Gost
Gost


[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 3 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  besposlenpop 18.08.19 11:54

Vel'ka Maca je napisao/la:... 

Kao i uvijek - blitva je najpametnija ~ Sjecanja - Page 3 3015220106 djeluj, mrdaj, radi, zaposli misli, preusmjeri ih... i ne zaboravi - iza kise dolazi sunce! Ako nije dobro, znaci da jos nije kraj ♡ <3
Pa ja, napiši (nam) pjesmicu.  ~ Sjecanja - Page 3 727654710

_________________
~ Sjecanja - Page 3 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 3 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  urbanstyle 19.08.19 11:53

e pa jebi ga

draga Li ,tuga me ubija još uvijek, tako valjda treba biti

meni osobno ništa nije pomagalo, ni riječi utjehe,ni iskrena sućut 


najbolje je to opisao Vatro
zatečen  si smrću svog oca ma koliko god si je očekivao, jer je bolovao, jer je bio star, jer je smrt bila izgledna – uvijek te taj trenutak očeve smrti zatekne nespremnog. I tek u danima poslije počinješ bivati svjestan gubitka kojeg nitko ne može nadoknaditi. Kad umre roditelj, otvori se neka praznina koju ti nitko ne može popuniti, a ti se promijeniš i nikada više nisi isti. 

_________________
pričate pyzdarje
urbanstyle
urbanstyle

Broj postova : 192
Join date : 12.06.2019
Lokacija : kroz smrdečac 5A

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 3 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  besposlenpop 19.08.19 16:14

urbanstyle je napisao/la:...

najbolje je to opisao Vatro
zatečen  si smrću svog oca ma koliko god si je očekivao, jer je bolovao, jer je bio star, jer je smrt bila izgledna – uvijek te taj trenutak očeve smrti zatekne nespremnog. I tek u danima poslije počinješ bivati svjestan gubitka kojeg nitko ne može nadoknaditi. Kad umre roditelj, otvori se neka praznina koju ti nitko ne može popuniti, a ti se promijeniš i nikada više nisi isti. 
https://radiodelta.hr/2019/02/07/kad-umre-roditelj/

_________________
~ Sjecanja - Page 3 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 3 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  blitwa 19.08.19 22:47

urbanstyle je napisao/la:tuga me ubija još uvijek, tako valjda treba biti

meni osobno ništa nije pomagalo, ni riječi utjehe,ni iskrena sućut 

da, tako mora biti...i istina je, riječi ne pomažu... ne pomaže ni to što znaš da se to i drugima događa... zalud sve...
ta vrsta boli ne prinaje razum, sebična je u svojoj oštrini... jednostavno moraš odbolovati... 

a svaki gubitak boli, ali boli drugačije... a ni tuge nisu jednake... otac, majka, sestra, brat, nećak, prijatelj, da, svatko boli drugačije...

kad umru roditelji, sve se promijeni, jer tek tad stvarno odrasteš... nisi više nečije dijete... postaneš ničiji... 
boli, tuguješ, ali se nekako pomiriš s gubitkom... 

ali kad ode brat, sestra (ili ne daj Bože dijete), netko mlad, naglo otrgnut bez reda i smisla, ne možeš se pomiriti... 

prošle su godine... puno godina, ali ne prođe dan da ne osjetim čežnju za sestrom ili bratom... nema više one reske boli, nema čak ni žalosti, samo ta neizmjerna čežnja obojena tugom, uronjena u suze...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 3 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  blitwa 19.08.19 23:02

Vel'ka Maca je napisao/la:
Dobar primjer nosenja s valjda najvecim gubitkom koji se covjeku moze dogoditi, onaj gubitka djeteta, mi je ovih dana ribafish, dragi poznanik iz internetskog bespuca a kasnije i zivota... boluje javno... i djeluje, pliva... kilometrima pliva i place u tom moru, dijeli svoju muku sa znanima i neznanima, izbacuje to iz sebe. Najpametnije sto je ucinio u svom slucaju - nabavio je stenca. Malog, preslatkog mjesanca iz azila. Malo ce prebaciti fokus... 
Čovjek je doživio nešto od čega valjda strepe svi roditelji- nadživjeti vlastito dijete... prestrašno, neopisivo...
 
to nije gubitak nekog, tu čovjek izgubi sebe... ne vjerujem da se takvo što uopće može preboljeti...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 3 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  pizda 20.08.19 0:45

vas dvije ( Jagodu, Blitwu) stvarno treba angazirati za pruzanje psiholoske pomoci potrebnima.

Jedini tocan odgovor je da vrijeme lijeci sve, oziljci ostaju a zivot ide dalje. Dok ne stane...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 3 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  Lena 20.08.19 6:02

Mislim na tebe.....zapravo te u nekom zakutku osjecam Saudade......nece proci nikad do kraja, ali vrijeme ce odraditi kao blaga tampon zona....


Zadnja promjena: Lena; 20.08.19 6:03; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : .)
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 3 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  Gost 20.08.19 10:42

Molim vas, oprostite ako sam vas rastuzila i podsjetila na sve ono sto ste i sami morali prolaziti.


Danas ga ispracamo i ne smijem se raspasti.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 3 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 11. Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.