kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Sjecanja

Stranica 4 / 11. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Go down

~ Sjecanja - Page 4 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  Gost 20.08.19 13:47

Tomica je napisao/la:Molim vas, oprostite ako sam vas rastuzila i podsjetila na sve ono sto ste i sami morali prolaziti.


Danas ga ispracamo i ne smijem se raspasti.

❤


Gost
Gost


[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 4 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  whisperer 20.08.19 17:38

Tomica je napisao/la:Molim vas, oprostite ako sam vas rastuzila i podsjetila na sve ono sto ste i sami morali prolaziti.


Danas ga ispracamo i ne smijem se raspasti.
<3
:*
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 4 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  sarita 20.08.19 19:17

Tomica je napisao/la:Molim vas, oprostite ako sam vas rastuzila i podsjetila na sve ono sto ste i sami morali prolaziti.


Danas ga ispracamo i ne smijem se raspasti.
<3
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 4 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  pizda 21.08.19 1:31

Tomica je napisao/la:Molim vas, oprostite ako sam vas rastuzila i podsjetila na sve ono sto ste i sami morali prolaziti.


Danas ga ispracamo i ne smijem se raspasti.

neces se raspasti, samo nemoj stalno vrtiti film vec skreci misli dok sve skupa ne postane manje bolno...
Tad se covjek moze sa prijatnom nostalgijom prisjecati svih lijepih trenutaka...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 4 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  besposlenpop 21.08.19 13:35

Posle ukopa nastupa ono prvo olakšanje.
Nakon prospavane noći, trebale bi stvari "sjest na svoje mjesto" - ono, počinje novi dan - nova svakodnevica u prorijeđenom sastavu, sa svim sjećanjima ...?

_________________
~ Sjecanja - Page 4 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5744
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 4 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  blitwa 21.08.19 22:04

Tomice...idemo dalje... 

<3

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 4 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  Gost 23.08.19 19:33

Svima...

<3


Hvala vam sto ste bili ovdje.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 4 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  besposlenpop 23.08.19 20:24

Tomica je napisao/la:Svima...

<3


Hvala vam sto ste bili ovdje.
~ Sjecanja - Page 4 167558484

_________________
~ Sjecanja - Page 4 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5744
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 4 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  pizda 24.08.19 1:19

Tomita... ~ Sjecanja - Page 4 2329918616
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 4 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  Gost 24.08.19 4:10

Htjeo bih toliko toga da ti kazem, ali ne znam, ne znam ništa bolje sada kada si tuzna jer rijeci ionako nista ne znace u tim trenutcima.
Svoju snagu prepoznaces po tome koliko si u stanju da izdrzis tugu i bol.Svrha života je radost zato nemoj rastuzivati svoga oca cija ce dusa patiti zbog tvoje tuge.
Svi smo to proshli nazalost ni ti nisi bila izuzeta niti ce itko biti,,ostaje nam samo da molimo boga da odlazimo po nekom prirodnom redu..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 4 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  Gost 24.08.19 7:09

zingaro je napisao/la:
Svoju snagu prepoznaces po tome koliko si u stanju da izdrzis tugu i bol.Svrha života je radost zato nemoj rastuzivati svoga oca cija ce dusa patiti zbog tvoje tuge.

Lijepo je ovo što si napisao Tomici. 
Nije lako  maknuti tugu i bol zbog odlaska...
Najbolje bi bilo zahvaljivat se za sve trenutke koje smo proveli zajedno.
Ima 3 mjeseca da mi je otišla najdraža osoba i ne mogu reći da mi uspijeva da u potpunosti ne tugujem. 
Mislim da će vrijeme ipak učiniti svoje. 
Dragi ljudi su u našim srcima sve dok smo živi.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 4 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  sarita 24.08.19 9:49

magi, zar i tebi se takvo sto desilo? zao mi je. saljem ti jednu veliku virtualnu pusu.

meni je prije mjesec dana umro stric. borio se sa leukemijom. ja sam mu htjela dati srz ali je bio prestar za to. bili smo ogromna i divna porodica. 7 brace i 2 sestre sa tatine strane. eto, on je bio posljednji mohikanac. svaki put kad neko ode ko da mi neka nevidljiva krila se potkresuju, potkresuju i pomalo nestaju. ali neka. ko ima taj mora i gubit. ko ima nekog taj je i bogat.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 4 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  Lena 24.08.19 15:16

Tomica je napisao/la:Svima...

<3


Hvala vam sto ste bili ovdje.

Drži se.....i navrati....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 4 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  Gost 24.08.19 16:32

sarita je napisao/la:magi, zar i tebi se takvo sto desilo? zao mi je. saljem ti jednu veliku virtualnu pusu.

meni je prije mjesec dana umro stric. borio se sa leukemijom. ja sam mu htjela dati srz ali je bio prestar za to. bili smo ogromna i divna porodica. 7 brace i 2 sestre sa tatine strane. eto, on je bio posljednji mohikanac. svaki put kad neko ode ko da mi neka nevidljiva krila se potkresuju, potkresuju i pomalo nestaju. ali neka. ko ima taj mora i gubit. ko ima nekog taj je i bogat.

Hvala ti Sarita :* Moja sućut zbog tvog strica.

Otišla mi je osoba koja mi je spasila život.
Sjećam se trenutka kad sam saznala vijest.
Stajala sam nasred ulice i osjećala sam se kao u nekom filmu. 
Svaki korak mi se činio besmislen, ni naprijed, ni nazad, a mozak mi je bio smrznut, bez ijedne misli.
A bila sam tako samouvjerena da me život više ne može šokirati.
Moj stariji sin je bio šokiran, imao je istu reakciju kao ja, rekao je tko zna kakav bi nam život bio da nije bilo našeg anđela.
Razmišljala sam o smislu svega i odlučila da budem dobro, za sebe, za djecu, za druge.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 4 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  sarita 25.08.19 17:25

ovom zadnjom recenicom si rekla sve. tako je.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 4 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  Gost 25.08.19 18:39

Sjećanje
Reče mi: pogledaj kakav prekrasan zalazak sunca (da mi preusmjeri misli...).
Pogledam ja začuđeno u sunce, a od svoje usijane glave i svojih strahova ne vidjeh tad ništa...
Trebale su mi godine da poslušam, da se opustim i uživam u životu, s potpunim mirom u sebi.
Zahvalna, zahvalna do neba što je uvijek vjerovao u mene, vidio ono što ja nisam mogla.
U šetnji, ispod ogromnih stabala, osjetih ogromnu zahvalnost za njegovo postojanje i sleti mi bubamara na lijevu ruku.
I opet bijah sretna.

~ Sjecanja - Page 4 Brookeladybug4

Gost
Gost


[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 4 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  Gost 25.08.19 19:48

Reinkarnacija...moguce da postoji ali ne vjerujem u nju jer pitanje je u shto se onda pretvara bubamara ili komarac kad ugine..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 4 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  pizda 26.08.19 1:24

zingaro je napisao/la:Reinkarnacija...moguce da postoji ali ne vjerujem u nju jer pitanje je u shto se onda pretvara bubamara ili komarac kad ugine..

nije to reinkarnacija vec znak...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 4 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  Gost 26.08.19 2:03

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Reinkarnacija...moguce da postoji ali ne vjerujem u nju jer pitanje je u shto se onda pretvara bubamara ili komarac kad ugine..

nije to reinkarnacija vec znak...

Necu na ovoj temi zbog pijeteta prema Tomicinom tati..ali bi mogli otvoriti temu o tome..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 4 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  maledetta primavera 10.09.19 5:07

Tomica je napisao/la:Molim vas, oprostite ako sam vas rastuzila i podsjetila na sve ono ...
Doci ce i tebi dan kada ces sa radoscu govoriti o svome ocu . Ne znam kako ti opisati osjecaj, zelit ces misliti i pricati o njemu,  kako bi prizvala osjecaj njegove prisutnosti i boli zbog njegovog nestanka koja ti je sada, ujedno i najjaca konekcija sa njime. 
Zato se ne ispricavaj, sa tobom istinski suosjecam i ujedno hvatam navalu misli i sjecanja na na moga tatu i uvijek me taj osjecaj cini sretnijom.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 4 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  Gost 26.10.19 12:56

maledetta primavera je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Molim vas, oprostite ako sam vas rastuzila i podsjetila na sve ono ...
Doci ce i tebi dan kada ces sa radoscu govoriti o svome ocu . Ne znam kako ti opisati osjecaj, zelit ces misliti i pricati o njemu,  kako bi prizvala osjecaj njegove prisutnosti i boli zbog njegovog nestanka koja ti je sada, ujedno i najjaca konekcija sa njime. 
Zato se ne ispricavaj, sa tobom istinski suosjecam i ujedno hvatam navalu misli i sjecanja na na moga tatu i uvijek me taj osjecaj cini sretnijom.


<3

Hvala ti.

I ja ga se cesto sjetim kad prolazim odredjenim dijelom Turnica. Njega i psica. Uvijek bih osjetila neku sigurnost kad bih ga ugledala. Poznato lice, ustaljen ritam. Znala bih da je i danas sve u redu sa svemirom.

Tako, sada, i moj tata iskrsava u sjecanjima meni nedovoljno znanih ljudi. Prilaze mi i dijele svoje trenutke s njime. A ja sam nedovoljno hrabra da sve to izdrzim pa se uvijek povucem s nekom glupom izlikom. Previse je emotivno da bih ih mogla mirno odslusati.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 4 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  pizda 27.10.19 1:45

Tomica je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Molim vas, oprostite ako sam vas rastuzila i podsjetila na sve ono ...
Doci ce i tebi dan kada ces sa radoscu govoriti o svome ocu . Ne znam kako ti opisati osjecaj, zelit ces misliti i pricati o njemu,  kako bi prizvala osjecaj njegove prisutnosti i boli zbog njegovog nestanka koja ti je sada, ujedno i najjaca konekcija sa njime. 
Zato se ne ispricavaj, sa tobom istinski suosjecam i ujedno hvatam navalu misli i sjecanja na na moga tatu i uvijek me taj osjecaj cini sretnijom.


<3

Hvala ti.

I ja ga se cesto sjetim kad prolazim odredjenim dijelom Turnica. Njega i psica. Uvijek bih osjetila neku sigurnost kad bih ga ugledala. Poznato lice, ustaljen ritam. Znala bih da je i danas sve u redu sa svemirom.

Tako, sada, i moj tata iskrsava u sjecanjima meni nedovoljno znanih ljudi. Prilaze mi i dijele svoje trenutke s njime. A ja sam nedovoljno hrabra da sve to izdrzim pa se uvijek povucem s nekom glupom izlikom. Previse je emotivno da bih ih mogla mirno odslusati.

zivot je toliko kratak da jednostavno nema logike da je to sve. Ko da cvijetu hibiskusa gradis dvorac a traje jedan dan...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 4 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  maledetta primavera 27.10.19 10:18

Tomica je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Molim vas, oprostite ako sam vas rastuzila i podsjetila na sve ono ...
Doci ce i tebi dan kada ces sa radoscu govoriti o svome ocu . Ne znam kako ti opisati osjecaj, zelit ces misliti i pricati o njemu,  kako bi prizvala osjecaj njegove prisutnosti i boli zbog njegovog nestanka koja ti je sada, ujedno i najjaca konekcija sa njime. 
Zato se ne ispricavaj, sa tobom istinski suosjecam i ujedno hvatam navalu misli i sjecanja na na moga tatu i uvijek me taj osjecaj cini sretnijom.


<3

Hvala ti.

I ja ga se cesto sjetim kad prolazim odredjenim dijelom Turnica. Njega i psica. Uvijek bih osjetila neku sigurnost kad bih ga ugledala. Poznato lice, ustaljen ritam. Znala bih da je i danas sve u redu sa svemirom.

Tako, sada, i moj tata iskrsava u sjecanjima meni nedovoljno znanih ljudi. Prilaze mi i dijele svoje trenutke s njime. A ja sam nedovoljno hrabra da sve to izdrzim pa se uvijek povucem s nekom glupom izlikom. Previse je emotivno da bih ih mogla mirno odslusati.

ne mogu ti opisati navalu osjecaja nakon tvojih riječi.
ne mogu niti dokučiti kakvi su osjecaji .... 
pomalo, živi to na tvoj način. takav gubitak preintimna je stvar. nikome nisi dužna objašnjenje.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 4 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  Gost 27.10.19 11:25

Tomicu i Lasticu sam pocela citati, pa ne smem...
Ljubim vas obe. 😘

Gost
Gost


[Vrh] Go down

~ Sjecanja - Page 4 Empty Re: ~ Sjecanja

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 11. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.