kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

Wajter raport Empty Wajter raport

Postaj  Lena 21.02.19 14:15

I to pomicanje sata je udavilo....ja sam u onoj skupini koja je za ljetno računanje vremena....volim duže svjetla dok sam aktivna....zima i puno noći me ubije....meni ne smeta da je ujutro noć i dok se ide na posao...ali popodne kad se smrači već u 4:30 mi je strašno....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 21.02.19 14:42

Lena je napisao/la:inače pišem sa posla...dakle kako nema posla evo nakon 5 miseci imam vremena za forum...šta naravno govori da je koma od situacije...
ide predstečajna nagodba..,. to znači da su plaće upitne, da je sve upitno...a ljudi odlaze jer nema garancije da će se firma izvući uskoro....
baš nekako tužno....
i super kolege i blizu kuće i posao koji se mogao raditi pa sa guštom...ali teško da će opstati jer se sve ruši kao kula od karata...
bila sam na nekoliko razgovora....ljudi moji da samo znate koja je to koma u većini slučajeva....ne da mi se ni pisat šta se nudi....loše i lošije....
kužim... i samoj mi je to najveći strah zadnjih par godina (pod uvjetom da su svim oko mene zdravi, posal mi je najveći bauk, odnosno gubitak istog jer sam okušala kakva je situacija na tržištu tražeći nešto drugo/novo/bolje.... ne znam da li se sjećaš kad sam ti upravo o tome pričala prije koju godinu kad si davala otkaz na staom delu jer si se nadala nečem boljem...)
duplo je sranje kad oboje ostajete bez plaće uz dva tića doma... ali "nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo, pak ni vezda ne bu da nam nekak ne bu".. tak da bu već nekaj Wajter raport 3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 21.02.19 14:44

cat_claw je napisao/la:Vreme je lepo, ali...uskoro cemo morati uspavati moju krmacicu-prasicu. Wajter raport 2329918616
Vise joj nema pomoci. Wajter raport 2329918616
Pre mesec danas su je operisali, bilo je maligno. Sada se prosirilo i na drugim mestima. Izgleda da je boli. Wajter raport 2329918616 Zato smo juce dobili kapi protiv bolova i kanabis prah i izgleda da joj to prija, jer opet fino jede i trckara. Ali nam je veterinar rekao da ne gradimo prevelike nade.
Moja draga i umiljata veselica Wajter raport 2329918616
možda sam površna blizančica, ali ja sam si već nabavila novog mačka da si olakšam odlazak starog... koji se bliži... lavinjo ima 16 godinica... nabavi novu prasičicu... jebat ga - krugu života ne možemo uteć ali si možemo olakšati...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  blitwa 21.02.19 18:52

Lena je napisao/la:inače pišem sa posla...dakle kako nema posla evo nakon 5 miseci imam vremena za forum...šta naravno govori da je koma od situacije...
ide predstečajna nagodba..,. to znači da su plaće upitne, da je sve upitno...a ljudi odlaze jer nema garancije da će se firma izvući uskoro....
baš nekako tužno....
i super kolege i blizu kuće i posao koji se mogao raditi pa sa guštom...ali teško da će opstati jer se sve ruši kao kula od karata...
bila sam na nekoliko razgovora....ljudi moji da samo znate koja je to koma u većini slučajeva....ne da mi se ni pisat šta se nudi....loše i lošije....
Uh. Znam kako ti je. 
Nakon niza loših iskustava koja si imala teško ćeš povjerovati ako ti kažem da svaki loš niz ima svoj kraj nakon kojeg slijedi niz uspješnih godina. A mislim da je niz tvojih loših godina završio. 
Da si tu imala bi stalan i siguran posao od 1.6. Ako bi ikog preporučila onda si to ti. Jbg. 
Ali... 
Ničiju, pa ni tvoju, sreću nije pojeo vuk. Prije ili kasnije će se pokazati ta bezobrazna kuya. Wajter raport 684758713

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 21.02.19 19:28

Vel'ka Maca je napisao/la:
duplo je sranje kad oboje ostajete bez plaće uz dva tića doma... ali "nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo, pak ni vezda ne bu da nam nekak ne bu".. tak da bu već nekaj Wajter raport 3015220106
 Sjećam se kad si pisala, naravno.....evo mene proklete sjećam se i da si jarac u podznaku i da sam zato i znala koliko ti je važan stabila posao....
Vidim da je i kod tebe sad šakaljivo i da firma ima viška ljudi...eto pratimo se nekako po stanjima i sranjima...poslovnim.... Wajter raport 1523192931

Ma biti će nešto, ali kažem osjetila sam pravi strah sad ovo zadnje vrijeme.....ono kao da nemam tlo pod nogama....
Naći ćemo nešto kad tad....imam ja vjeru u sebe (iako na momente panika preuzme....nije to čudno), a ti si snalažljiva i bistra...ma bit će to ok....kad tad  Wajter raport 1619348112
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 21.02.19 20:19

Lena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
duplo je sranje kad oboje ostajete bez plaće uz dva tića doma... ali "nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo, pak ni vezda ne bu da nam nekak ne bu".. tak da bu već nekaj Wajter raport 3015220106
 Sjećam se kad si pisala, naravno.....evo mene proklete sjećam se i da si jarac u podznaku i da sam zato i znala koliko ti je važan stabila posao....
Vidim da je i kod tebe sad šakaljivo i da firma ima viška ljudi...eto pratimo se nekako po stanjima i sranjima...poslovnim.... Wajter raport 1523192931

Ma biti će nešto, ali kažem osjetila sam pravi strah sad ovo zadnje vrijeme.....ono kao da nemam tlo pod nogama....
Naći ćemo nešto kad tad....imam ja vjeru u sebe (iako na momente panika preuzme....nije to čudno), a ti si snalažljiva i bistra...ma bit će to ok....kad tad  Wajter raport 1619348112
Nema tu pomoći od zviezdanih jarcova. Nego vi ko svi rvacki intelectualci iz grada, liepo u Dugopolje pa kupite koze, nek pasu, a vi muzite, miešajte sirove i s njima na pazar ...  Wajter raport 11484130

_________________
Wajter raport A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 22.02.19 0:20

vrieme sasvim dobro i stabilno. Opcenito su jesen i zima prosli (i prolaze) neuobicajeno dobro. Simbolicne kolicine kise a olujnih vjetrova skoro da i nije bilo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 22.02.19 0:36

vidi ovo, 11 nas ima na spisku aktivnih. Toga nie bilo godinama...Wajter raport 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 22.02.19 6:28

Lena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
duplo je sranje kad oboje ostajete bez plaće uz dva tića doma... ali "nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo, pak ni vezda ne bu da nam nekak ne bu".. tak da bu već nekaj Wajter raport 3015220106
 Sjećam se kad si pisala, naravno.....evo mene proklete sjećam se i da si jarac u podznaku i da sam zato i znala koliko ti je važan stabila posao....
Vidim da je i kod tebe sad šakaljivo i da firma ima viška ljudi...eto pratimo se nekako po stanjima i sranjima...poslovnim.... Wajter raport 1523192931

Ma biti će nešto, ali kažem osjetila sam pravi strah sad ovo zadnje vrijeme.....ono kao da nemam tlo pod nogama....
Naći ćemo nešto kad tad....imam ja vjeru u sebe (iako na momente panika preuzme....nije to čudno), a ti si snalažljiva i bistra...ma bit će to ok....kad tad  Wajter raport 1619348112

Strah je kuga, Leno. Bila sam sama s 2 klinaca i bez posla, znam kako je to. Najvaznija je akcija, ili odluka za startat nesto svoje(koliko god ludo i nedostizno da zvuci) ili aktivno se bacit u potragu, totalno eliminirat strah. Posao je na kraju nasao mene, davala sam placene oglase koje je ubrao headhunter koji nikako nije mogao klijentu naci osobu za poziciju. Prosla 4 razgovora i voilà!
Doci na razgovor sa strepnjom ili doci sa stavom kao da imas 3 ponude nije isto. Pripremala sam se na razlicite nacine i puno ucila da bi promijenila svoj nacin gledanja. Htjela sam posao s vise dostojanstva, a skuzila sam da uvijek biram slicne sheme. Analiza, plan, cilj, akcija. Samo jako i sretno!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 22.02.19 6:30

pizda je napisao/la:vidi ovo, 11 nas ima na spisku aktivnih. Toga nie bilo godinama...Wajter raport 684758713

Super Wajter raport 3915147658

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 22.02.19 8:37

pizda je napisao/la:vidi ovo, 11 nas ima na spisku aktivnih. Toga nie bilo godinama...Wajter raport 684758713

Jesam rekla da će se pisati...jesam li?  Wajter raport 1523192931

Vrijeme ok...malo oblačno, ali ne smeta
Za sutra kažu oko 0 ovdje i bura....pa i nedjelja kao hladnije, ali ne kao sutra....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 22.02.19 8:41

magdalenica je napisao/la:


Strah je kuga, Leno. Bila sam sama s 2 klinaca i bez posla, znam kako je to. Najvaznija je akcija, ili odluka za startat nesto svoje(koliko god ludo i nedostizno da zvuci) ili aktivno se bacit u potragu, totalno eliminirat strah. Posao je na kraju nasao mene, davala sam placene oglase koje je ubrao headhunter koji nikako nije mogao klijentu naci osobu za poziciju. Prosla 4 razgovora i voilà!
Doci na razgovor sa strepnjom ili doci sa stavom kao da imas 3 ponude nije isto. Pripremala sam se na razlicite nacine i puno ucila da bi promijenila svoj nacin gledanja. Htjela sam posao s vise dostojanstva, a skuzila sam da uvijek biram slicne sheme. Analiza, plan, cilj, akcija. Samo jako i sretno!

Ma znam ja sve to, pa zadnjih nekoliko goina mijenjam poslove jer je i takvo vrijeme i takva ponuda. Ali ispod nekog dostojanstva neću i gotovo.
Nije mene strah kad dobijem priliku nego je realno ok poslova jako malo.

Uglavnom nakon straha sad sam već u mirnijoj fazi i znam da ću pronaći svoju nišu kad tad  Wajter raport 684758713

Evo javila sam se ponovo u turističku agenciju gdje sam odradila prošle 2 sezone, kaže voditelj hoćemo te i ove sezone.

Tako da mislim da ću pristati na to ovih par mjeseci, a tražiti nešto dugotranije u međuvremenu.
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 22.02.19 9:35

magdalenica je napisao/la:
Lena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
... Analiza, plan, cilj, akcija. ...
Zvučiš ko moj direktor. Wajter raport 3384354616

_________________
Wajter raport A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 22.02.19 16:23

Zahlađenje koje su najavili se već osjeti u zraku.....brrrcccc
Ali petak je....najbolji dan od svih dana u tjednu
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 22.02.19 16:38

Lena je napisao/la:Zahlađenje koje su najavili se već osjeti u zraku.....brrrcccc
Ali petak je....najbolji dan od svih dana u tjednu
A je.Wajter raport 1572297657 Ove razlike od -6 ujutro do +15 popodne su poprave nezdrave.

_________________
Wajter raport A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.02.19 0:59

vrijeme nepromjenito osim sto je nesto pocelo puhat. Temperatura nije opala...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.02.19 6:14

Lena je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:


Strah je kuga, Leno. Bila sam sama s 2 klinaca i bez posla, znam kako je to. Najvaznija je akcija, ili odluka za startat nesto svoje(koliko god ludo i nedostizno da zvuci) ili aktivno se bacit u potragu, totalno eliminirat strah. Posao je na kraju nasao mene, davala sam placene oglase koje je ubrao headhunter koji nikako nije mogao klijentu naci osobu za poziciju. Prosla 4 razgovora i voilà!
Doci na razgovor sa strepnjom ili doci sa stavom kao da imas 3 ponude nije isto. Pripremala sam se na razlicite nacine i puno ucila da bi promijenila svoj nacin gledanja. Htjela sam posao s vise dostojanstva, a skuzila sam da uvijek biram slicne sheme. Analiza, plan, cilj, akcija. Samo jako i sretno!

Ma znam ja sve to, pa zadnjih nekoliko goina mijenjam poslove jer je i takvo vrijeme i takva ponuda. Ali ispod nekog dostojanstva neću i gotovo.
Nije mene strah kad dobijem priliku nego je realno ok poslova jako malo.

Uglavnom nakon straha sad sam već u mirnijoj fazi i znam da ću pronaći svoju nišu kad tad  Wajter raport 684758713

Evo javila sam se ponovo u turističku agenciju gdje sam odradila prošle 2 sezone, kaže voditelj hoćemo te i ove sezone.

Tako da mislim da ću pristati na to ovih par mjeseci, a tražiti nešto dugotranije u međuvremenu.

Super, zanimljiv posao Wajter raport 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.02.19 6:15

besposlenpop je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:
Lena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
... Analiza, plan, cilj, akcija. ...
Zvučiš ko moj direktor. Wajter raport 3384354616

To sam u podznaku Wajter raport 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 23.02.19 17:40

magdalenica je napisao/la:


Super, zanimljiv posao Wajter raport 684758713
Pa i ne baš....ali znam kako sve funkcionira, može se dan podijeliti na 2-3 cjeline i može se to odraditi....

Kod nas orkanska bura, sad se malo smirilo....stabla počupana, crijepovi sa krovova na sve strane......baš je gadno.....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 23.02.19 19:27

Lena je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:


Super, zanimljiv posao Wajter raport 684758713
Pa i ne baš....ali znam kako sve funkcionira, može se dan podijeliti na 2-3 cjeline i može se to odraditi....

Kod nas orkanska bura, sad se malo smirilo....stabla počupana, crijepovi sa krovova na sve strane......baš je gadno.....
Glavno da su vam sve pločice na taraci.  Wajter raport 3384354616

_________________
Wajter raport A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.02.19 23:22

jutros dosta puhalo, popodne smanjilo a sad se nista ne cuje. Zaladilo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 24.02.19 0:13

Kod mene bio predivan dan, sunčan, bez daška vjetra i ugodnih 13 stupnjeva  Wajter raport 3015220106
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 24.02.19 11:12

Ova nasa orkanska bura bi u Americi napravila redizajn onih njihovih kucica od letvica...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 24.02.19 19:41

magdalenica je napisao/la:Ova nasa orkanska bura bi u Americi napravila redizajn onih njihovih kucica od letvica...

Stvarno?

Wajter raport Wegskgu

_________________
Wajter raport A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 24.02.19 21:04

Nismo docekali da je uspavamo...
Uginula mi je na rukama...
Suze same idu...
Veselica moj cvrkutava. Toliko je volim. Mazila sam ih oboje do njenog poslednjeg daha. Trgla se dva puta i otisla od nas. On ju je jos gurkao njuskicom...gledao velikim ocima...i sad je sam.
Te zivotinjice, ljubav bezuslovna i bezgranicna. Najbolji si i kad si najgori. Dusica dobra i draga.
„Ovde lezi nasa Lili, najlepse, najbolje i najsladje morsko prasence na svetu“ - napisao je moj maleni


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.