kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 22.08.19 20:10

Ako je ovo zaista Zeev meni je drago da je ok i živ, ali ima bolesan način "šale".....tu mislim na fingiranu smrt....

Neka je on živ i zdrav makar nas sve "zajebao"....a ako je ovo nečija zabava želim mu neka se sam zabavi....

Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 22.08.19 20:33

Lena je napisao/la:Ako je ovo zaista Zeev meni je drago da je ok i živ, ali ima bolesan način "šale".....tu mislim na fingiranu smrt....

Neka je on živ i zdrav makar nas sve "zajebao"....a ako je ovo nečija zabava želim mu neka se sam zabavi....

Jebiga, uviek nam može dostaviti CT, CV, DNK, uzorke sline, mokraće, stolice, spermatogram ... Sara će sve pod microscop.  Wajter raport - Page 40 11484130

P.S. Porezni broj i bankovni račun Antyši, kojem čestitam rođemdan ...

_________________
Wajter raport - Page 40 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  blitwa 22.08.19 21:39

pizda je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
pizda je napisao/la:
blitwa je napisao/la:

počela su nam uskrsnuća mrtvih forumaša... 
stvarno, dokle može ići ljudska morbidnost?

kakvi mrtvi forumasi?
moderatoru, dobio si još jednog člana ove male zajednice.... piše na hebrejskom i za sada je ostavio samo jedan post tamo kod popa na bureku...

ti kao naš seoski odbornik bi trebao barem obratiti pozornost što ti novi član piše.... dati mu pogače i soli... ili ga klepiti tavom po tintari.... 


nije teško skužiti što piše... ubaciš tekst u google prevoditelj  i dobiješ ime Zeev ... i pozdrav dobro veče narode, nakon čega slijedi vragolasti smijeh...

visokocijenjeni moderatoru pizdo, ako se ne varam spomenuti forumaš Zeev je umro... skupa smo na iskonu oplakivali njegovu smrt, otvarali teme žalosti i stavljali tužnu glazbu....

e sad, ili je taj židov poput Isusa uskrsnuo, ili se netko opako zajebava na izuzetno morbidan način...

što god da je odvratno je...


kad tebe citam ko da citam negdasnju Tepih/Fridu Wajter raport - Page 40 684758713... Ako je stvarno Zeew, raduj se. Ako nije, nemoj...
Pa da. Promijenila sam se. 

Alli ti nisi. Pizda bio, pizda ostao. 

SSamo se ti raduj. Neka nekognovog pa makar bio i munjara. 

Meni je svejedno živi li jedan bolesnik manje ili više. Neka žive, ali daleko im kuća od moje bila. 




P.S. Otvori mu sad temu radosnicu. Možda se sjetiš koju glazbu je volio, pa mu naredaj klipiće. 


Ah da... tema je vrijeme.... e pa vrijeme mi je krenuti.

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  blitwa 22.08.19 21:41

Lena je napisao/la:Ako je ovo zaista Zeev meni je drago da je ok i živ, ali ima bolesan način "šale".....tu mislim na fingiranu smrt....

Neka je on živ i zdrav makar nas sve "zajebao"....a ako je ovo nečija zabava želim mu neka se sam zabavi....

Šteta. Ne doživjeh da Lena barem jednom kaže što misli, bez da se umota u političku korektnost. 

Nema veze. Uživajte ljudovi.

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 22.08.19 21:45

blitwa je napisao/la:
Lena je napisao/la:Ako je ovo zaista Zeev meni je drago da je ok i živ, ali ima bolesan način "šale".....tu mislim na fingiranu smrt....

Neka je on živ i zdrav makar nas sve "zajebao"....a ako je ovo nečija zabava želim mu neka se sam zabavi....

Šteta. Ne doživjeh da Lena barem jednom kaže što misli, bez da se umota u političku korektnost. 

Nema veze. Uživajte ljudovi.

Na šta točno misliš?Reci....
Trebam napisati sve šta mislim o mrtvoj/živoj osobi?
Bolesno je ma tko ovo radio.....
Ili je opet možda trebalo napisati ako je Glista luda je?
Naravno da je....ako je to ona....

Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 22.08.19 21:46

I da...i meni je dosta ovih bravurija....živili Wajter raport - Page 40 684758713
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 22.08.19 22:13

Lena je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
Lena je napisao/la:Ako je ovo zaista Zeev meni je drago da je ok i živ, ali ima bolesan način "šale".....tu mislim na fingiranu smrt....

Neka je on živ i zdrav makar nas sve "zajebao"....a ako je ovo nečija zabava želim mu neka se sam zabavi....

Šteta. Ne doživjeh da Lena barem jednom kaže što misli, bez da se umota u političku korektnost. 

Nema veze. Uživajte ljudovi.

Na šta točno misliš?Reci....
Trebam napisati sve šta mislim o mrtvoj/živoj osobi?
Bolesno je ma tko ovo radio.....
Ili je opet možda trebalo napisati ako je Glista luda je?
Naravno da je....ako je to ona....


Hm, Blytwu nam je ovo žestoko pogodilo. Wajter raport - Page 40 A015

_________________
Wajter raport - Page 40 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 22.08.19 22:26

blitwa je napisao/la:
Pa da. Promijenila sam se. 

Alli ti nisi. Pizda bio, pizda ostao. 

SSamo se ti raduj. Neka nekognovog pa makar bio i munjara. 

Meni je svejedno živi li jedan bolesnik manje ili više. Neka žive, ali daleko im kuća od moje bila. 

P.S. Otvori mu sad temu radosnicu. Možda se sjetiš koju glazbu je volio, pa mu naredaj klipiće. 


Ah da... tema je vrijeme.... e pa vrijeme mi je krenuti.

nisi se promjenila, uobicajen red propovijedi, zalopojka i ako ne naidjes na pogodan teren, odlazak. To je vec uobicajeni obrazac tvog "djelovanja". To tvoje crnilo kojim se valjda ponosis kao odrazom originalne individualnosti, pogotovo dolazi do izrazaja kad se ovdje situacija malo razmase a ljudi aktiviraju. Onda pocinju razmazene scene, nebulozne svadje i sve rezultira odlaskom i razjebavanjem volje ostatku ekipe. To je vec preocito da bi bilo slucajno pa je stvarno primjereno upitati se ko je ovdje pizda a ko Pizda. Velis, bio sam i ostao pizda. Kad bi mi navela barem par situacija kad sam ispao pizda prema bilo kome, nilo bi mozda uvjerljivije ali, necu ja sad ceprkati po tvom obrascu. Drago mi je sto se tvoje krscansko milosrdje pokazalo na nacin da bi ti draze bilo da je neko stvarno mrtav nego li da je to fingirao. Meni je nepojmljivo draze da je ziv i zdrav a ako se neslano zajebavao, neka. Njegova stvar...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 22.08.19 22:27

Lena je napisao/la: I da...i meni je dosta ovih bravurija....živili Wajter raport - Page 40 684758713

eto, Blitvica partibrejker uvijek ima uspjeha...Wajter raport - Page 40 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 22.08.19 22:32

nesto se naoblacilo i sjeva u daljini a i posparno je. Hoce li kisa ili nece? TO BI A KVESCN!
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 22.08.19 22:36

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la: I da...i meni je dosta ovih bravurija....živili Wajter raport - Page 40 684758713

eto, Blitvica partibrejker uvijek ima uspjeha...Wajter raport - Page 40 684758713

Nije ona partibrejker nego ja jednostavno ne mogu vjerovat da takav lik ima petlju da se pojavi i veselo očekuje da je sve ok....Jer ovo nije Kišna....ovo je onda veleumni Zeev....
Nije mi jasno ni da ti ne napišeš takvom govnu da je govno....
Jer ponio se kao govno prema svojoj najoboljoj prijateljici Temperi davno....tog momenta mi se zgadio...totalo...žao mi je šta nisam baš tada napisala da je govno kad se tako ponaša prema ljudima sa kojima je cvrkutao i gugutao...podlo i zlobno je namjerno ponizio....i znala sam koji je to jad od karaktera....ali nisam jasno napisala....sad hoću...

A onda odglumio smrt???!!! Jebote koliko poremećen moraš bit za tako nešto?Daj molim te...to normalna osoba ne može....

Zeev ti si govno i poremećen um Wajter raport - Page 40 684758713

I sad bi se uključio samo tako i idemo dalje za iste pare? Ne sa mnom.....

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 22.08.19 22:38

Ccc još jedna koja trči pred rudo 🙂 Baš zabavno 🙂

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 22.08.19 22:39

Super
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 22.08.19 22:47

Oh mein lieber es ist 🙂

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.08.19 0:08

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la: I da...i meni je dosta ovih bravurija....živili Wajter raport - Page 40 684758713

eto, Blitvica partibrejker uvijek ima uspjeha...Wajter raport - Page 40 684758713

Nije ona partibrejker nego ja jednostavno ne mogu vjerovat da takav lik ima petlju da se pojavi i veselo očekuje da je sve ok....Jer ovo nije Kišna....ovo je onda veleumni Zeev....
Nije mi jasno ni da ti ne napišeš takvom govnu da je govno....
Jer ponio se kao govno prema svojoj najoboljoj prijateljici Temperi davno....tog momenta mi se zgadio...totalo...žao mi je šta nisam baš tada napisala da je govno kad se tako ponaša prema ljudima sa kojima je cvrkutao i gugutao...podlo i zlobno je namjerno ponizio....i znala sam koji je to jad od karaktera....ali nisam jasno napisala....sad hoću...

A onda odglumio smrt???!!! Jebote koliko poremećen moraš bit za tako nešto?Daj molim te...to normalna osoba ne može....

Zeev ti si govno i poremećen um Wajter raport - Page 40 684758713

I sad bi se uključio samo tako i idemo dalje za iste pare? Ne sa mnom.....

jebote, sansa da je ovo stvarno Zeew je mozda 1%, nazalost. To vjerojatno mislimo svi ali je Blitvici svaka glupost koje se moze dohvatiti, dobrodosla za njene histerije. Normalno, glavna uloga sam ja jer joj valjda u nekim trenucima nisam titrao muda niti pokazivao primjerenu empatiju. Bas kao sto si i ti maloprije ispala "politicki korektna" ali si to svojim drugim postom ispravila. Nakon tog nastupaju isprike, te rame, te napetosti itd. itd. Blago nama ostalima, nit nas sto boli nit nas sto stresira pa smo uvijek dobre volje. I sad se obrecnula na mene znakovitim "da moderatore..." smatrajuci valjda da bih trebao ovdje dezurati 24 sata i banirati sve potencijalno nepodobne pa i tog/tu Zeewa. Ne pada mi na pamet. Sto se Zeewa tice, iako sam i ja jedna od "zrtava" te lazi (ako je), nemam nikakvog problema sa tastinom. Nek je covjek ziv i zdrav a za tastinu cemo lako. Uostalom, lagali su na forumu sve i svasta, i spol i godine, neki su imali sto nickova i nikom nista. Ako je neko morbidniji time ne prisiljava mene da i sam budem takav a ni tebe. Blitwicu etc. Ne kuzim ovo sa Temperom, mozda si ti Zeewa pobrkala sa Lavom a mozda i nisi. U svakom slucaju, nema nikakve veze, nit ovdje pise, nit dolazi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.08.19 5:10

Evo i mene, izmilila iz svoje rupe Wajter raport - Page 40 3111943984
Nemoj niko da miblitwu bije... zena je tradicionalno (konvencionalno) normalna, postena, temperamentno vatrena, ne prasta lako i dugo pamti... i jos prica sta misli... ali isto tako zdravorazumski mijenja misljenje ako se novom utre put argumentima. 
Svi mi imamo bolje i losije dane kad reagiramo vako i nako... je, trebali bi uvijek biti uravnotezeno na nuli, ali to su zombiji. Stoga, neka praskanja i talasanja... i nemojte mi odmah odlazit... moramo se jos dugo dosadjivati... u najboljem mogucem smislu  Wajter raport - Page 40 11484130

P.s. drqgo mi je da je i lena isprovocirana da napise svoje misljenje, thumb up

P.p.s. kad ce i ko pripustit bafi u stalicu?

P.p.s. zeva sam slabo citala tako da ne poznivam opus.

-------

https://kultnix.forumcroatian.com/viewtopic.forum?t=1137

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.