kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 39 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.08.19 0:38

urbanstyle je napisao/la:

pozdrav naciji
evo sad mogu tipkat
za sada je sve ok
počinjem vježbati 
jedna od preporuka je tipkanje:)))


sad barem znamo sto cinit ako opet nestanes. Poslat cemo Popa da ti polomi ruke...Wajter raport - Page 39 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.19 5:17

Jos je vruce, ljeto se jos neda... zadnji skosi... ali meni ljeto zavrsava sa velom gospom... isto kao sto mi zima zavrsava s bozicem, odnosno, ajde, novom godinom... (iako tada tek pocinje). Jebate... vec godinama nisam nosila nit sala nit rukavica... jel do mene sto sam se ovako uprasila pa me grije salo ko tuljane u kombinaciji s perimenstrualnim fumadam ili do cega je, ali nisam se pravo smrzla vec godinama... zajebavaju me da nosim jaknu mjesec dana godisnje... stalno mi je vruce

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.19 5:23

Na godisnjem sam... i ljencarim belosvecki... bas onako kako mi pase... i citam... citam ko luda, ko da sam nanormu... po dvista i vise stranica dnevno... a stignem i svaki daan popiti kavu s prijateljicama... li stignem samo to citati i druziti se i spavati... ma taman po mom gustu. Boze sto sam pasivna...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.19 5:26

Kako sam prije ljeta zavrsila s renovacijom stana, za jesen su mi ostala jos protuprovalna vrata koja sam jucer i narucila... sad me tek nitko nece iscerat iz mog bunkera... home sweet home... napisao je branko copic lipu pismicu o tome... o jednome jezu i njegovom domu... totalno ga kuzim  Wajter raport - Page 39 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.19 5:42

A da ne budem bas totalni frik imala sam vikend koji moze liciti na uobicajeni godisnji... orisla s prijama gledati staroga jarca radu na brijune u ulozi kralja leara - briljantan je - nakon toga prespavale u puli i potom munjesale po rtu kamenjak cili dan... ali ja zaboravi kupaci (! How bizzare)... i reko, divojke, ne berite brigu, naci cemo neki otpadak u lidlicu... a u lidlu jesen - skolski pribor, hudice, dugi rukavi, mucasti pamuk... i u jednoj zabacenoj kosari - tri jednodjelna kupacakostima... dva velicine 42 i jedan 38. Reko ja, eo, taman  Wajter raport - Page 39 1523192931
Inace nosim lidlov 52... kupila ja oba veca kupaca jer reko vidjet cemo koji mi bolje stoji  Wajter raport - Page 39 3111943984 ne sumnjajuci da cu se ucerat gdje treba... gdje ima volje, ima i nacina... ove dve susamo kolutale ocima s mislju - yeah right!
Ne da sam se uvukla u prvi nega nije bilo sanse da ga itko vise zguli s mene bez skara, noza, sjekire... i tako provedoh dan na kupanju, prvom ove godine, a ocito i zadnjem... ni to za me....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 20.08.19 5:56

Maco j kako si skinila kupaci na kraju? Cupajuci zubima?   Wajter raport - Page 39 11484130

Luda si ka kupus....

Dakle mi smo u Istri!
Ispod Pazina nekih 10 km....neko malo seoce.....kuca je doslovno u sumi...oko nas nema nikoga...
Prekrasno je...mir...moze se lijepo spavat...a kuca je prekrasna....
Djeca skakucu po bazenu i igraju stolni tenis....
I mi igramo stolni tenis.....zabavno je
Sutra cemo u veili aqua park.....a sad treba smisliti gdje cemo rucat....
Ljudi uzivamo!  Wajter raport - Page 39 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.19 6:15

Nosim ga i danas, ko pop gace  Wajter raport - Page 39 3111943984

Skinula sam ga pod tusem, nasapunana  Wajter raport - Page 39 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 21.08.19 1:24

Lena je napisao/la:

Dakle mi smo u Istri!
Ispod Pazina nekih 10 km....neko malo seoce.....kuca je doslovno u sumi...oko nas nema nikoga...
Prekrasno je...mir...moze se lijepo spavat...a kuca je prekrasna....
Djeca skakucu po bazenu i igraju stolni tenis....
I mi igramo stolni tenis.....zabavno je
Sutra cemo u veili aqua park.....a sad treba smisliti gdje cemo rucat....
Ljudi uzivamo!  Wajter raport - Page 39 11484130

Pazin? Pa di ste otisli na kontinent, tamo je temperatura deset stupnjeva niza nego li na moru Wajter raport - Page 39 684758713. Jeste li isli onom zicarom-sjedalicom iznad pazinske jame?
Posjetite selo Kringa, tamo je ukopan prvi europski vampir, Jure Grando...Wajter raport - Page 39 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 21.08.19 1:25

vrijeme super, suncano, mirno i nije posparno. Bilo bi lijepo da tako bude do pred Bozic ali nece...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 21.08.19 12:13

pizda je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
pizda je napisao/la:... suncano ...
Jeblo te sunce u pol dva usred noći. Jesi to na nekoj drozi?  Wajter raport - Page 39 1523192931

sunce je 24 sata dnevno na nebu i tako pedesetak milijardi godina...Wajter raport - Page 39 684758713
Sunce je gdje je, a Zemlja se okreće ...

_________________
Wajter raport - Page 39 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 21.08.19 12:15

blitwa je napisao/la:...

sušim rajčice i moim Boga za još koji sunčan dan... ukućani drogirani od miomirisa svih začina kje sam turila unutra... ružmarin, timijan, bazilika, origano, lovor... mmmmmljac
Nema conoplje?

_________________
Wajter raport - Page 39 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 21.08.19 12:24

pizda je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:

pozdrav naciji
evo sad mogu tipkat
za sada je sve ok
počinjem vježbati 
jedna od preporuka je tipkanje:)))


sad barem znamo sto cinit ako opet nestanes. Poslat cemo Popa da ti polomi ruke...Wajter raport - Page 39 684758713
U nedelju sam na Rivi.  Wajter raport - Page 39 3384354616

_________________
Wajter raport - Page 39 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 21.08.19 13:16

Vel'ka Maca je napisao/la:Na godisnjem sam... i ljencarim belosvecki... bas onako kako mi pase... 
iks

_________________
Wajter raport - Page 39 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 21.08.19 13:20

Vel'ka Maca je napisao/la:A da ne budem bas totalni frik imala sam vikend koji moze liciti na uobicajeni godisnji... orisla s prijama gledati staroga jarca radu na brijune u ulozi kralja leara - briljantan je - nakon toga prespavale u puli i potom munjesale po rtu kamenjak cili dan... ali ja zaboravi kupaci (! How bizzare)... i reko, divojke, ne berite brigu, naci cemo neki otpadak u lidlicu... a u lidlu jesen - skolski pribor, hudice, dugi rukavi, mucasti pamuk... i u jednoj zabacenoj kosari - tri jednodjelna kupacakostima... dva velicine 42 i jedan 38. Reko ja, eo, taman  Wajter raport - Page 39 1523192931
Inace nosim lidlov 52... kupila ja oba veca kupaca jer reko vidjet cemo koji mi bolje stoji  Wajter raport - Page 39 3111943984 ne sumnjajuci da cu se ucerat gdje treba... gdje ima volje, ima i nacina... ove dve susamo kolutale ocima s mislju - yeah right!
Ne da sam se uvukla u prvi nega nije bilo sanse da ga itko vise zguli s mene bez skara, noza, sjekire... i tako provedoh dan na kupanju, prvom ove godine, a ocito i zadnjem... ni to za me....
Jebate, jesi mogla opće mrdat nogama & rukama?  Wajter raport - Page 39 1523192931
Opala mi je na pamet ona lutka na napuhavanje.  Wajter raport - Page 39 3601362807

_________________
Wajter raport - Page 39 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 21.08.19 13:22

Lena je napisao/la:...
Dakle mi smo u Istri!
Ispod Pazina nekih 10 km....neko malo seoce.....kuca je doslovno u sumi...oko nas nema nikoga...
Prekrasno je...mir...moze se lijepo spavat...a kuca je prekrasna....
Djeca skakucu po bazenu i igraju stolni tenis....
I mi igramo stolni tenis.....zabavno je
Sutra cemo u veili aqua park.....a sad treba smisliti gdje cemo rucat....
Ljudi uzivamo!  Wajter raport - Page 39 11484130
Sveti Petar?

Eto, ljudi smora ošli ljetovat u continentalnu Istru!?  Wajter raport - Page 39 309394051

_________________
Wajter raport - Page 39 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 21.08.19 13:38

Vjetrovito, nije vručo, posunčato pa oblakovito, pa opet sunčato ...

_________________
Wajter raport - Page 39 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  blitwa 21.08.19 21:58

wajter odličan... 
@maco, luda li si...  Wajter raport - Page 39 3114667799
@leno  Wajter raport - Page 39 722450574 ...u tim kućama je stvarno lijep odmor... 
@pizdo, da ti ne odgovaram na onoj temi sjećanje... ne brini, ni jagoda ni ja ti nećemo dodijavati s našim metodama samopomoći, jer tebi pomoći nema... 

počela su nam uskrsnuća mrtvih forumaša... 
stvarno, dokle može ići ljudska morbidnost?

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 21.08.19 23:56

blitwa je napisao/la:

počela su nam uskrsnuća mrtvih forumaša... 
stvarno, dokle može ići ljudska morbidnost?

kakvi mrtvi forumasi?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 22.08.19 0:01

vrijeme suncano i vjetrovito, pogotovo u prvom dielu dana. Navecer se bura smirila. Danas su trebali biti pljuskovi (po Vakuli). Ustvari, jucer, jer je proslo pol noci ( to da se Pop ne zbuni). Wajter raport - Page 39 684758713 Shodno praxi, vidljivo je da postoji vrijeme po Vakuli i realno vrijeme...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  blitwa 22.08.19 13:00

pizda je napisao/la:
blitwa je napisao/la:

počela su nam uskrsnuća mrtvih forumaša... 
stvarno, dokle može ići ljudska morbidnost?

kakvi mrtvi forumasi?
moderatoru, dobio si još jednog člana ove male zajednice.... piše na hebrejskom i za sada je ostavio samo jedan post tamo kod popa na bureku...

ti kao naš seoski odbornik bi trebao barem obratiti pozornost što ti novi član piše.... dati mu pogače i soli... ili ga klepiti tavom po tintari.... 


nije teško skužiti što piše... ubaciš tekst u google prevoditelj  i dobiješ ime Zeev ... i pozdrav dobro veče narode, nakon čega slijedi vragolasti smijeh...

visokocijenjeni moderatoru pizdo, ako se ne varam spomenuti forumaš Zeev je umro... skupa smo na iskonu oplakivali njegovu smrt, otvarali teme žalosti i stavljali tužnu glazbu....

e sad, ili je taj židov poput Isusa uskrsnuo, ili se netko opako zajebava na izuzetno morbidan način...

što god da je odvratno je...


a sad vvremenska prognoza... 
pada kiša, sve joj jebem... a ja imam sedam kašeta narezanih rajčica koje će popljesniviti ako sutra ne pripeče kao ludo...  Wajter raport - Page 39 957247240

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 22.08.19 13:07

blitwa je napisao/la:
pizda je napisao/la:
blitwa je napisao/la:

počela su nam uskrsnuća mrtvih forumaša... 
stvarno, dokle može ići ljudska morbidnost?

kakvi mrtvi forumasi?
moderatoru, dobio si još jednog člana ove male zajednice.... piše na hebrejskom i za sada je ostavio samo jedan post tamo kod popa na bureku...

ti kao naš seoski odbornik bi trebao barem obratiti pozornost što ti novi član piše.... dati mu pogače i soli... ili ga klepiti tavom po tintari.... 


nije teško skužiti što piše... ubaciš tekst u google prevoditelj  i dobiješ ime Zeev ... i pozdrav dobro veče narode, nakon čega slijedi vragolasti smijeh...

visokocijenjeni moderatoru pizdo, ako se ne varam spomenuti forumaš Zeev je umro... skupa smo na iskonu oplakivali njegovu smrt, otvarali teme žalosti i stavljali tužnu glazbu....

e sad, ili je taj židov poput Isusa uskrsnuo, ili se netko opako zajebava na izuzetno morbidan način...

što god da je odvratno je...


a sad vvremenska prognoza... 
pada kiša, sve joj jebem... a ja imam sedam kašeta narezanih rajčica koje će popljesniviti ako sutra ne pripeče kao ludo...  Wajter raport - Page 39 957247240
iks (nemam paradajze, nego rupičaste ddžonove Wajter raport - Page 39 3229195239)

P.S. Uskrslom poslat PP, pa nek se izjasni - jel je Glysta ili ...

_________________
Wajter raport - Page 39 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 22.08.19 16:30

blitwa je napisao/la:
pizda je napisao/la:
blitwa je napisao/la:

počela su nam uskrsnuća mrtvih forumaša... 
stvarno, dokle može ići ljudska morbidnost?

kakvi mrtvi forumasi?
moderatoru, dobio si još jednog člana ove male zajednice.... piše na hebrejskom i za sada je ostavio samo jedan post tamo kod popa na bureku...

ti kao naš seoski odbornik bi trebao barem obratiti pozornost što ti novi član piše.... dati mu pogače i soli... ili ga klepiti tavom po tintari.... 


nije teško skužiti što piše... ubaciš tekst u google prevoditelj  i dobiješ ime Zeev ... i pozdrav dobro veče narode, nakon čega slijedi vragolasti smijeh...

visokocijenjeni moderatoru pizdo, ako se ne varam spomenuti forumaš Zeev je umro... skupa smo na iskonu oplakivali njegovu smrt, otvarali teme žalosti i stavljali tužnu glazbu....

e sad, ili je taj židov poput Isusa uskrsnuo, ili se netko opako zajebava na izuzetno morbidan način...

što god da je odvratno je...


kad tebe citam ko da citam negdasnju Tepih/Fridu Wajter raport - Page 39 684758713... Ako je stvarno Zeew, raduj se. Ako nije, nemoj...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 22.08.19 16:32

nebo puno sunca i mjestimicno prosarato oblacima. Oblaci su zrakoplovi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 22.08.19 20:04

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:

Dakle mi smo u Istri!
Ispod Pazina nekih 10 km....neko malo seoce.....kuca je doslovno u sumi...oko nas nema nikoga...
Prekrasno je...mir...moze se lijepo spavat...a kuca je prekrasna....
Djeca skakucu po bazenu i igraju stolni tenis....
I mi igramo stolni tenis.....zabavno je
Sutra cemo u veili aqua park.....a sad treba smisliti gdje cemo rucat....
Ljudi uzivamo!  Wajter raport - Page 39 11484130

Pazin? Pa di ste otisli na kontinent, tamo je temperatura deset stupnjeva niza nego li na moru Wajter raport - Page 39 684758713. Jeste li isli onom zicarom-sjedalicom iznad pazinske jame?
Posjetite selo Kringa, tamo je ukopan prvi europski vampir, Jure Grando...Wajter raport - Page 39 684758713


Preko dana je bilo jako vruće, a navečer kako je u šumi kuća je bilo milina spavati....
Guštala sam u miru i tišini....samo kad se spusti mrak čuješ čvrčke i ptice.....i tišinu! Milina.....zaboravila sam na posao, na sve....nisam se nadala....
Nismo previše lunjali jer su djeca htjela bućkanje u bazenu i stolni tenis....ali smo obilazili dobre restorane....Wajter raport - Page 39 3384354616
Aqua park Istralandija je odličan......i ja sam se sustila sa najvišeg tobogana, onog šta ima kao mali dio slobodan pad....umrla sam.....ali je isto bilo gušt....
Bili smo u mjestu Montovani
Evo maloprije smo se vratili....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 22.08.19 20:06

besposlenpop je napisao/la:
Lena je napisao/la:...
Dakle mi smo u Istri!
Ispod Pazina nekih 10 km....neko malo seoce.....kuca je doslovno u sumi...oko nas nema nikoga...
Prekrasno je...mir...moze se lijepo spavat...a kuca je prekrasna....
Djeca skakucu po bazenu i igraju stolni tenis....
I mi igramo stolni tenis.....zabavno je
Sutra cemo u veili aqua park.....a sad treba smisliti gdje cemo rucat....
Ljudi uzivamo!  Wajter raport - Page 39 11484130
Sveti Petar?

Eto, ljudi smora ošli ljetovat u continentalnu Istru!?  Wajter raport - Page 39 309394051

Blizu....Montovani.... Wajter raport - Page 39 11484130
A domaćini krasni ljudi....da smo bili još koji dan ponapili bi se zajedno Wajter raport - Page 39 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 39 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.