kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 24.02.19 21:08

cat_claw je napisao/la:Nismo docekali da je uspavamo...
Uginula mi je na rukama...
Suze same idu...
Veselica moj cvrkutava. Toliko je volim. Mazila sam ih oboje do njenog poslednjeg daha. Trgla se dva puta i otisla od nas. On ju je jos gurkao njuskicom...gledao velikim ocima...i sad je sam.
Te zivotinjice, ljubav bezuslovna i bezgranicna. Najbolji si i kad si najgori. Dusica dobra i draga.
„Ovde lezi nasa Lili, najlepse, najbolje i najsladje morsko prasence na svetu“ - napisao je moj maleni

Wajter raport - Page 2 A020

_________________
Wajter raport - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.02.19 16:49

Pope... Wajter raport - Page 2 1369106071

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  whisperer 25.02.19 23:13

Nisam vidjela ovo sinoć, malo površno preletavam. Žao mi je prasenceta!
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 26.02.19 0:47

cat_claw je napisao/la:Nismo docekali da je uspavamo...
Uginula mi je na rukama...
Suze same idu...
Veselica moj cvrkutava. Toliko je volim. Mazila sam ih oboje do njenog poslednjeg daha. Trgla se dva puta i otisla od nas. On ju je jos gurkao njuskicom...gledao velikim ocima...i sad je sam.
Te zivotinjice, ljubav bezuslovna i bezgranicna. Najbolji si i kad si najgori. Dusica dobra i draga.
„Ovde lezi nasa Lili, najlepse, najbolje i najsladje morsko prasence na svetu“ - napisao je moj maleni

jadno prasence Wajter raport - Page 2 2329918616 ali barem si izbjegla uspavljivanje. Najgore je imat te zivotinjice kratkog daha. Djeci ugiba po deset generacija hrcaka i svaki put tuga i zalost...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 26.02.19 0:48

jucer i danas super vrijeme, sunce, lagana burica ujutro, navecer pomirno. Danas je cak bilo i prilicno toplo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 26.02.19 9:23

Jutros poluoblakovito. Dobro za vožnju ...

_________________
Wajter raport - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 26.02.19 13:22

Sunčato, potoplo ...  Wajter raport - Page 2 2758896589

_________________
Wajter raport - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 27.02.19 13:15

Juce sam okrenula bar 30tak brojeva telefona trazeci nesto stariju drugaricu za Digija, jer bi inace uginuo ovako sam. Nikada nije bio sam. Oni i onako zive u grupama.
I nista nisam nasla. Samo mlade zivotinjice, a to ne ide zajedno. Njemu bi to bio stres. Ne spajaju se mladje i starije zivotinje osim u velikim grupama, gde moze da bude sa svojim vrsnjacima. Kad su mali veoma su aktivni. On je sad vec stari deka.
I sad me zvala jedna teta iz becke udruge, a zvala sam po citavoj zemlji, da su danas nesavesnom vlasniku oduzeli jednu prasicu od 3 godine. Bila je sama, a to je zabranjeno. I mrsavko je, jer je nisu hranili redovno. A oni bukvalno stalno moraju da imaju hranu, jer stalno zvacu. Idem veceras po nju.
Bar da on nije sam.
Ona ce biti uplasena, ali polako cemo.
A o Lili razmisljam svaki dan. 6 godina sam je mazila i pazila i kako mi je tuzna bila na kraju...ne mogu zaboraviti kako me je gledala onim okruglim okicama. Wajter raport - Page 2 2329918616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 27.02.19 14:21

Vjetrovito.....i toplo.....

Jutros maloga koji nije više tako mali vodili vaditi krv, viroza opet..... pa razgovor za novi posao i dogovor...počinjem idući četvrtak....opet turizam....mogu ja to ...mogu ja to...mogu ja to  Wajter raport - Page 2 3032622154
Pa je mališka stavila aparatić na zube....cijelo vrijeme se gleda i govori kako je čudno....
Morat će i na donju vilicu stavit isto...to valjda za koji mjesec.....i kaže ortodontica ovo dolje će vam nositi dugo, a taj reitejner doživotno....moja mala piranica.....

Sutra moram dati otkaz....ajme kako me srce boli....kakva šteta tako dobrih ljudi, tako specifične industrije, tako dobre energije i volje....sve nestaje....plače mi se....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 27.02.19 16:16

Vakula opet divlja:

LUDO VRIJEME

‘APSOLUTNO NAJVIŠE VRIJEDNOSTI IKADA IZMJERENE’: Vakula poslao posebno upozorenje za četvrtak, padat će rekordi

Znali smo da je prevrtljiva, ali da će veljača donijeti ovakve vremenske prilike, nitko nije očekivao


Ovakvu veljaču rijetko tko pamti. Nakon prošlogodišnje koja je u zadnjim danima donijela neke od najnižih temperatura izmjerenih, ove godine iznenadile su nas proljetne temperature. Jučer je mjestimice bilo i 20 stupnjeva Celzijevih, no sutra bi moglo biti i toplije.

Iznadprosječno toplo

Najavljuje to poznati hrvatski meteorolog Zoran Vakula, koji očekuje da će sutra pasti novi rekordi. “Štoviše, za kraj veljače gotovo sigurno, a ponegdje su čak moguće i apsolutno najviše vrijednosti ikada izmjerene u veljači. Stoga će posljednji dani veljače, unatoč malo manje toploj iako pretežno sunčanoj srijedi – još više povećati njezinu iznadprosječnu toplinu”, prognozirao je Vakula za HRT.
U petak će biti oblačnije, ponegdje uz slabe oborine i nešto nižu temperaturu, na Jadranu i jugo, no već za vikend će vjerojatno biti ponovno sunčanije, uz buru.

Od nedjelje opet porast temperature

Subota će biti sunčanija, uz sjeverni i sjeveroistočni vjetar bit će i nešto svježije, dok od nedjelje ponovno slijedi porast temperature uz povećanje vjerojatnosti za povremenu mjestimičnu kišu.

_________________
Wajter raport - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 27.02.19 23:49

Lena je napisao/la:Vjetrovito.....i toplo.....

Jutros maloga koji nije više tako mali vodili vaditi krv, viroza opet..... pa razgovor za novi posao i dogovor...počinjem idući četvrtak....opet turizam....mogu ja to ...mogu ja to...mogu ja to  Wajter raport - Page 2 3032622154
Pa je mališka stavila aparatić na zube....cijelo vrijeme se gleda i govori kako je čudno....
Morat će i na donju vilicu stavit isto...to valjda za koji mjesec.....i kaže ortodontica ovo dolje će vam nositi dugo, a taj reitejner doživotno....moja mala piranica.....

Sutra moram dati otkaz....ajme kako me srce boli....kakva šteta tako dobrih ljudi, tako specifične industrije, tako dobre energije i volje....sve nestaje....plače mi se....

mozda sve sto izgleda lose u konacnici ispadne dobro. Mozda na novom poslu nadjes muskarca svog zivota, zaljubis se, odjebes Antisu i prepustis se sreci. Antisa se s druge strane, prikljuci nekoj gej zajednici i svi na dobitku...Wajter raport - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 27.02.19 23:50

vrijeme jako dobro, toplo, suncano, mirno, vec ima sparoga i proljece naveliko mirisi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 28.02.19 15:17

pizda je napisao/la:vrijeme jako dobro, toplo, suncano, mirno, vec ima sparoga i proljece naveliko mirisi...
Jebeš takav vajter - ujutro -3, popodne +23. 
Pretvaramo se u subSaharu.

_________________
Wajter raport - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 01.03.19 12:21

Poluoblakovito. Danas nije potoplo. Wajter raport - Page 2 2758896589

_________________
Wajter raport - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 02.03.19 2:02

vrieme jako dobro. Mirno, suho a nije ni ladovina...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.03.19 7:20

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:Vjetrovito.....i toplo.....

Jutros maloga koji nije više tako mali vodili vaditi krv, viroza opet..... pa razgovor za novi posao i dogovor...počinjem idući četvrtak....opet turizam....mogu ja to ...mogu ja to...mogu ja to  Wajter raport - Page 2 3032622154
Pa je mališka stavila aparatić na zube....cijelo vrijeme se gleda i govori kako je čudno....
Morat će i na donju vilicu stavit isto...to valjda za koji mjesec.....i kaže ortodontica ovo dolje će vam nositi dugo, a taj reitejner doživotno....moja mala piranica.....

Sutra moram dati otkaz....ajme kako me srce boli....kakva šteta tako dobrih ljudi, tako specifične industrije, tako dobre energije i volje....sve nestaje....plače mi se....

mozda sve sto izgleda lose u konacnici ispadne dobro. Mozda na novom poslu nadjes muskarca svog zivota, zaljubis se, odjebes Antisu i prepustis se sreci. Antisa se s druge strane, prikljuci nekoj gej zajednici i svi na dobitku...Wajter raport - Page 2 684758713

Hahahah...mozda ces ti vozit Gvozdena i Qvasaku na karate, ukulele i na japanski Wajter raport - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 02.03.19 11:37

Vajter danas podobar, pomalo sunčato i pofriško. Nema južine ...  Wajter raport - Page 2 3437753850

_________________
Wajter raport - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  blitwa 03.03.19 10:05

onako.... pooblačno, pofriško, ništa ne pada.... 
jučer kad sam dolazila iz sunčanog zagreba u beču me dočekala kiša... malo me stisnulo pri srcu, kako ću se navići na ovu klimu...  Wajter raport - Page 2 3384354616

ali, kažu, ovdje nema magle jer ima više vjetra... pa dobro, to je plus...  Wajter raport - Page 2 684758713

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 03.03.19 13:14

Sunčato, 17°C.  Wajter raport - Page 2 3679994209

_________________
Wajter raport - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 04.03.19 0:28

magdalenica je napisao/la:

Hahahah...mozda ces ti vozit Gvozdena i Qvasaku na karate, ukulele i na japanski Wajter raport - Page 2 1523192931

zasto ja, nek vozi taj novi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 04.03.19 0:32

jako dobro vrijeme. Mislim da nikad za karneval nije bijo tako lijep dan. Inace je u to doba uvijek neka buretina i studeno. Citam da najavljuju neke pljuskove, grmljavine i slicne nepodopstine ali mi to nista ne znaci dok se ne proglasi alarm, narancasti, crveni...bilo kakav. To mi je postao najbolji znak da ce i dalje biti dobro vrieme...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 04.03.19 22:23

pizda je napisao/la:jako dobro vrijeme. Mislim da nikad za karneval nije bijo tako lijep dan. Inace je u to doba uvijek neka buretina i  studeno. Citam da najavljuju neke pljuskove, grmljavine i slicne nepodopstine ali mi to nista ne znaci dok se ne proglasi alarm, narancasti, crveni...bilo kakav. To mi je postao najbolji znak da ce i dalje biti dobro vrieme...
počelo je puhati a mislim i da pada već neku uru vremena, ako ne i više ... čujem zvuk guma na mokrome asfaltu.
jedva sam čekala i evo, dočekala, leć u krevet. o tome maštam još dok sam na poslu bila .... 
dan je nekako sivo-vjetrovit bio, ja vjetar ne volim. i večer je bila vjetrovita i još je. 
nakon posla sam vodila Malu Lastu zubaru i trk u SPAR  po nešto pa kući ... po ovakvome vremenu, kod kuće je meni najljepše. a i poželila sam se kuće. nije me bilo od petka poslije podne....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 05.03.19 2:10

maledetta primavera je napisao/la:
počelo je puhati a mislim i da pada već neku uru vremena, ako ne i više ... čujem zvuk guma na mokrome asfaltu.
jedva sam čekala i evo, dočekala, leć u krevet. o tome maštam još dok sam na poslu bila .... 
dan je nekako sivo-vjetrovit bio, ja vjetar ne volim. i večer je bila vjetrovita i još je. 
nakon posla sam vodila Malu Lastu zubaru i trk u SPAR  po nešto pa kući ... po ovakvome vremenu, kod kuće je meni najljepše. a i poželila sam se kuće. nije me bilo od petka poslije podne....

i ovdje se cuje zvuk guma po mokrom asfaltu ali se ne cuje kisa a i ne puse:). Bio sam sa autom i brisace treba aktivirati svakih desetak sekundi. Jebes takvu kisu a trebala bi mi jedna jaca da malo opere auto. Vise se ne vidi boja od prasine...

pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 05.03.19 5:26

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
počelo je puhati a mislim i da pada već neku uru vremena, ako ne i više ... čujem zvuk guma na mokrome asfaltu.
jedva sam čekala i evo, dočekala, leć u krevet. o tome maštam još dok sam na poslu bila .... 
dan je nekako sivo-vjetrovit bio, ja vjetar ne volim. i večer je bila vjetrovita i još je. 
nakon posla sam vodila Malu Lastu zubaru i trk u SPAR  po nešto pa kući ... po ovakvome vremenu, kod kuće je meni najljepše. a i poželila sam se kuće. nije me bilo od petka poslije podne....

i ovdje se cuje zvuk guma po mokrom asfaltu ali se ne cuje kisa a i ne puse:). Bio sam sa autom i brisace treba aktivirati svakih desetak sekundi. Jebes takvu kisu a trebala bi mi jedna jaca da malo opere auto. Vise se ne vidi boja od prasine...


jooj ..  zaspala sam ko top sinoć ... ne znam šta mi je ... samo bi spavala. ujutro već maštam o tome kako jedva čekam ići spavati navečer. evo i sad, još ležim, i mislim kako će mi proći dan da opet idem u krevet ...  Wajter raport - Page 2 2329918616
pojma nemam kakav je vajter danas vani ni  što obući. kosu nisam stigla oprati pa ću ju opet morati vezati u pletenicu ... nezadovoljna Wajter raport - Page 2 309394051 zapravo kosu perem ujutro rano, kao npr sad, ali ne da mi se... idem si pripremiti kavicu , ižmigati limun i malo peglati.... potom moram probuditi Malu Lastu....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 05.03.19 15:29

Posunčato, vjetrovito, ali nije potoplo.
Vakulisti se opet zajebali ...   Wajter raport - Page 2 2750286914 Wajter raport - Page 2 1715007743

_________________
Wajter raport - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.